دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ / Monday, 19 February, 2018

جامدادی طلایی


جامدادی طلایی
● وسایل مورد نیاز
▪ قوطی خالی
▪ اسپری طلایی رنگ
▪ روبان طلایی
▪ نوار تزئینی
▪ گل تزئینی
▪ چسب
▪ قیچی
● طرز تهیه
ابتدا قوطی را شسته و آن را خشک کنید. سپس با اسپری طلایی، سطح آن را رنگ آمیزی کرده و اجازه دهید تا کاملاً خشک شود.
سپس مطابق شکل، نوار تزئینی را دور قسمت بالا و پائین قوطی بچسبانید. روبان را وسط قوطی چسبانده و با یک گل تزئینی بیارایید.

نگار نجار

منبع : روزنامه ایران

مطالب مرتبط

تزئین چوب لباسی با تور


تزئین چوب لباسی با تور
● وسایل مورد نیاز
▪ چوب لباسی ساده
▪ پارچه توری
▪ چسب حرارتی
▪ روبان پهن و نوار توری
▪ گل تزئینی
▪ روزنامه
▪ پنبه
● طرز تهیه
روزنامه را روی میزکار پهن کرده و چوب لباسی را روی آن قرار دهید. سپس با مداد دور تا دور چوب لباسی را خط بکشید. بعد الگو را از روزنامه جدا کرده و روی پارچه تور قرار دهید و سپس دور تا دور آن را با افزودن یک سانت و نیم به آن ببرید.
کمی پنبه به قسمت بالای چوب لباسی و محل اتصال آن به دسته بچسبانید تا چوب لباسی حالت بهتری به خود بگیرد. تور را روی چوب لباسی قرار داده و با شروع از قسمت دسته و روی پنبه ها و با قرار دادن لبه تور به سمت داخل، تور را به چوب لباسی بچسبانید.
این عمل را برای سمت دیگر چوب لباسی نیز تکرار کنید. حال نوار توری را دور تا دور چوب لباسی در هر دو طرف آن چسبانده و سپس پاپیونی را که با استفاده از روبان ساخته اید روی قسمت دسته چسبانیده و در صورت تمایل با گل تزئینی آن را بیارایید.

آرزو محمودی

سوپ نخودسبز
نخود، پیاز، نعناع، پوست و آب لیموترش، آب مرغ، نمک و فلفل را در قابلمه مناسبی بریزید تا به جوش بیاید
وبگردی
سقوط «خرمشهر»، هواپیمایی که چندین سال زمین‌گیر شده بود!
سقوط «خرمشهر»، هواپیمایی که چندین سال زمین‌گیر شده بود! - رویدادی که در بطن آن، هواپیمای ATR شرکت آسمان قرار داشت که با کد EP-ATS رجیستر شده و مسئولان شرکت هواپیمایی آسمان بر آن نام «خرمشهر» را گذارده بودند. نامی که هدف از انتخاب آن هرچه بوده، حتما یادآوری سقوط خرمشهر در ابتدای جنگ تحمیلی نبوده است. رویدادی که ساعاتی پیش بار دیگر رخ داد؛ این بار با سقوط هواپیمایی که خرمشهر نام داشت.
بدل ایرانی آنجلینا جولی رونمایی شد !
بدل ایرانی آنجلینا جولی رونمایی شد ! - شب گذشته مراسم اکران فیلم بلوک 9 خروجی 2 به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی محمدرضا شریفی نیا و نیز فیلم شاخ کرگدن در پردیس سینمایی ملت برگزار گردید.
فیلم | سریع‌القلم: تقابل ما با جهان چقدر هزینه دارد؟
فیلم | سریع‌القلم: تقابل ما با جهان چقدر هزینه دارد؟ - اقتصاد سیاسی - محمودسریع القلم با بیان اینکه تقابل ما با جهان هزینه دارد،گفت:»هیچ انسانی پیدا نمی شود که بگوید با ظلم موافقم هستم،اما حکمرانی در کشور باید سود و زیان کند که با چه هزینه ای می خواهد این موضوع را پیش ببرد.»
اظهارات جنجالی احمدی نژاد در مقابل دادگاه
اظهارات جنجالی احمدی نژاد در مقابل دادگاه - سخنرانی پرحاشیه احمدی نژاد در مقابل دادگاه بقایی
چه کسی به وقت شام را کمدی خطاب کرد؟!!
چه کسی به وقت شام را کمدی خطاب کرد؟!! - امیرقادری منتقد سینما: حاتمی کیا یک فیلم بد و کاریکاتوری ساخته است
تصاویر/ حاشیه و متن اختتامیه جشنواره فیلم فجر
تصاویر/ حاشیه و متن اختتامیه جشنواره فیلم فجر - آیین اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در مرکز همایش‌های برج میلاد با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و سید عباس صالحی وزیر ارشاد برپا شد.