جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ / Friday, 19 October, 2018

۱۰ مطلب مهم برای انتخاب یک نام خوب برای دامنه (Domain Name)


۱۰ مطلب مهم برای انتخاب یک نام خوب برای دامنه (Domain Name)
چگونه می توان یک نام خوب برای دامنه انتخاب کرد؟ خوب البته این یک موضوع ذهنی است ،اما برای یک انتخاب خوب باید این ده نکته را در نظر گرفت . ۱- نام دامنه خوب به راحتی به ذهن سپرده می شود و به راحتی نیز تایپ می شود. بطورکلی یعنی یک نام کوتاه انتخاب کنید. ۲- در صورت امکان هجی ها باید از هم جدا شوند.وقتی BetterWritingSkills را به عنوان یک نام دامنه انتخاب کردم ، عمدا هجی ها را در نظر نگرفتم . موافقم با اینکه اگر به شکل Better-Writing-Skills انتخاب کرده بودم خیلی راحت تر خوانده می شدند، ولی مشکل اینجاست که گفتن این نام به این شکل خیلی مشکل است. اگر کسی آدرس وب من را بپرسد و من جواب بدهم Better خط تیره Writing خط تیره Skills دات Com مطمئنا انتظار ندارم این آدرس را به خاطر بسپارد. اکثرنامهای دامنه خط تیره ندارند. بنابراین وقتی اسم دامنه تان را به کسی می گویید اکثرا آن را بدون خط تیره تایپ می کنند. ۳- بهتر است شکل جمع کلمات را انتخاب کنید البته اگر مناسب با موضوع باشد. مثلا اگر قطارهای اسباب بازی می فروشید ، من toytrains.com را انتخاب می کنم بجای toytrain.com . ۴- برنامه های جستجوی نام دامنه می توانند برای انتخاب نامهای مختلف به شما کمک کنند. یکی از این برنامه ها Mozzle Std ۲.۳۰ که می توانید آن را از آدرس زیر بصورت رایگان دریافت نمایید: http://www.simtel.net/pub/pd/۵۴۲۲۸.html وقتی برای انتخاب یک نام دامنه فکر می کنید برنامه هایی مثل این برنامه کمکهای بزرگی هستند برای انتخاب بهترآن. ۵- اگر محصولات یا خدماتتان را برای مصرف کننده های یک کشور خاص بازار یابی می کنید ، حتما از دامنه های top-level آن کشور استفاده کنید. مثلا اگر خرده فروشی محصولی درنیوزلند انجام می دهید از دامنه های .nz و درایران ازدامنه های .ir استفاده کنید. این به شناخت محلی بودن سایت شما خیلی کمک خواهد کرد. از طرف دیگر اگر محصولات یا سرویسهای خود را می خواهید جهانی بازاریابی کنید از دامنه های .com استفاده کنید. ۶- از کلمه هایی که هجی مشکلی دارند استفاده نکنید. به عبارتی از کلمه هایی که بصورت متفاوت در بقیه کشورها هجی می شوند استفاده نکنید.برای مثال ColorChart.com ممکن است برای کسانی که در بعضی از نقاط دیگر آمریکا زندگی می کنند بصورت ColourChart.com باشد. ۷- مطمئن شوید که اسم دامنه ای که انتخاب می کنید نام تجاری شرکتی نباشد یا اینکه مشکلات قانونی از این قبیل نداشته باشد. ۸- اسامی که مارک هستند مانند (BarnesAndNoble.com) شاید بهتر از نامهای عمومی مانند Books.com باشند. سالیان زیاد همه بر این باور بودند که نامهای عمومی ارزش و اعتبار خیلی زیادی دارند .( مثلا در دهه ۹۰ بعضی از نامهای عمومی به قیمتهای چند میلیون دلار خرید و فروش میشد). جدیدا ، تحلیلگران این رشته استدلال می کنند که انتخاب دامنه ای که نام تجاری شما را بیشتر نمایان کند خیلی مهم است. مثلا اگر شما سرمایه گذاری زمانی و پولی برای جا انداختن نام (مارک) خود (مثلاToyota ) کرده اید بهتر است نام Toyota.com را برای وب سایتتان انتخاب کنید بجای یک نام عمومی از قبیل GreatCars.com . ۹- از انتخاب نامهای خیلی مشابه با نامهای موجود اجتناب کنید.نه فقط به دلیل مورد ۷ ، چرا که می خواهید نام تجاری خود را بیشتر از رقبایتان جا بیاندازید. ۱۰- به خاطر داشته باشید که شما مالک نام دامنه خود نیستید. شما فقط برای مدت زمان محدودی این نام را اجاره می کنید . مواظب باشید نام دامنه تان منقضی نشود یا اینکه ممکن است رقبای شما آن را از چنگ شما در بیاورند.


منبع : شبکه رسمی بازاریابی و تجارت الکترونیک

مطالب مرتبط

نکاتی درباره گذار به فناوری EDGE

واپسین پله میان GPRS و UMTS شبكه EDGE است كه نویدبخش سه برابرسازی ظرفیت شبكه‌های GSM با صرف اندكی هزینه است. فناوری EDGE به بهره‌بردار امكان می‌دهد با ارائه مجموعه‌ای از خدمات اینترنتی و چندرسانه‌ای به درآمدهای تازه‌ای دست یابد. EDGE ساده و ارزان می‌نماید اما به هر حال دست آورد ارتقاء دادن شبكه GPRS‌ به شبكه EDGE‌ باید از چنان كیفیت خدماتی برخوردار باشد كه برآورنده نیازهای كاربرد‌های داده‌ محور باشد.
با EDGE‌ می‌توان عملیات سوئیچ مداری و سوئیچ بسته‌ای در شبكه GSM را تقویت كرد. EDGE نوع سوئیچ بسته‌ای، معروف به GPRS‌ تقویت یافته(۴) (EGPRS) ارتقائی متكامل از شبكه‌های موجود GPRS است و به بهره‌برداران امكان می‌‌دهد با استفاده از طیف نسل دوم، خدمات چندرسانه‌ای و اینترنت همراه پرسرعت ارائه دهند. همین ویژگی EDGE است كه آن را محبوب بهره‌برداران GSM كرده است. برای بهره‌برداران دارای مجوز UMTS ، شبكه EDGE‌ راهی پركشش برای ارائه خدمات نسل سوم در خارج از نواحی شهری متراكم به دست می‌دهد. هنگامی كه مشترك از ناحیه پوشش UMTS بیرون می‌رود افزایش سرعت ارسال داده، افت كیفیت خدمات را تا حدی جبران می‌كند.
ارتقاء شبكه GSM به EDGE‌ بیش از یورو برای هر لینك رادیویی هزینه ندارد. در واقع بهره‌برداران با ارتقاء فرستنده گیرنده‌های ایستگاه‌های پایه بخش اعظم عملیات ارتقاء را انجام داده‌اند و نیازی به تغییر طراحی سلول‌ها یا شبكه‌های هسته نیست. اما بهره‌بردارانی كه به سراغ EDGE می‌روند همواره باید سرنوشت بهره‌برداران اولیه GPRS را یاد داشته باشند كه نتوانستند به علت فروش بیش از حد، خدمات و كاهش كارآیی، مشتركین زیادی را به دست آورند. برای آنكه مزیت‌های EDGE‌ محقق شود از چنین خطاهایی باید برحذر بود و به تضمین كارآیی شبكه نهایت دقت را داشت.
معیارهای كارآیی
برای سنجش كارآیی شبكه‌های IP (مثل شبكه EGPRS) از چهار معیار گذردهی، اتلاف، تأخیر و لغزش می‌توان بهر‌ه گرفت. تأثیر هر كدام از این معیارها بركیفیت خدمات به كاربر و یا خدمات موردنظر بستگی دارد.
گذردهی به معنای تعداد بایت‌هایی است كه می‌توان در هر ثانیه از خط ارتباط EDGE عبور داد و بنابراین بیان‌گر قابلیت هر لینك در ارائه خدماتی مانند گشت و گذار در اینترنت یا ارسال ویدیو به صورت بی‌درنگ است. اتلاف به درصد بسته‌های داده‌ای از دست رفته در شبكه اطلاق می‌شود. بسته‌های از دست رفته را دوباره باید ارسال كرد كه این سرعت انتقال داده‌ها برای مشترك را كاهش می‌دهد. تأخیر به میزان زمانی گفته می‌شود كه صرف انتشار بسته‌های IP از طریق شبكه می‌شود. تأخیر هم بر سرعت ارسال داده از دید مشترك اثر منفی می‌گذارد و از جمله معیارهای كلیدی در ارتباطات صوتی بی‌درنگ است. معیار آخر نیز لغزش است كه به تغییرات آماری تأخیر اطلاق می‌شود.در EDGE از مدوله‌سازی ۸-PSK استفاده می‌شود كه می‌تواند با استفاده از شكاف‌های زمانی استاندارد GSM گذردهی داده‌ای GPRS را سه برابر كند. اما EDGE‌ شمار شكاف‌های زمانی را افزایش نمی‌دهد، بنابراین بهره‌بردار همچنان با محدودیت ظرفیت در بسیاری از موارد مواجه است. در واقع ممكن است EDGE اوضاع را بدتر هم بكند زیرا با ارائه خدمات جدید و پرسرعت سبب می‌شود حجم انتقال داده‌ها به گونه‌ای سرسام‌آور افزایش یابد. شكی نیست كه افزایش ترافیك داده‌ها باعث افزایش درآمدها می‌شود اما بسیاری از بهره‌برداران هم دچار معضلی به نام كمبود ظرفیت می‌شوند.
بهینه‌سازی
بهره‌برداران برای رفع معضل كمبود ظرفیت باید تخصیص درست كانال‌ها را در دستور كار قرار دهند. یعنی باید كانال را به گونه‌ای به كاربردها اختصاص داد كه مشتركین در موقع و مكان مناسب خود به پهنای باند كافی دسترسی داشته باشند. برای مثال، مشتركی كه می‌خواهد حجم بزرگی از داده‌ها را بارگذاری كند از كاهش ناگهانی پهنای باند دلخور می‌شود اما كاربری كه دارد از پست الكترونیكی استفاده می‌كند حتی متوجه چنین كاهشی نمی‌شود. ترازبندی ظرفیت براساس شمار كاربران و میزان پهنای باند لازم برای كاربردهای موردنظرش در تمامی زمان‌ها، محور اصلی عملیات بهینه‌سازی را تشكیل می‌دهد. تخصیص بسامد، كار دشواری نیست زیرا می‌توان از كانال‌های EDGE در چارچوب طرح موجود تخصیص بسامد استفاده كرد و آنها را همانند كانال‌های GSM تخصیص داد. بهره‌بردار باید براساس سوابق كاربران و آزمایش‌های میدانی نیازهای مقدماتی را به گونه‌ای سنجیده پیش‌بینی كند و فقط به تخصیص بسامد اكتفا نكند. سرانجام، بهره‌بردار باید برای تك تك كاربردها و مشتركین كیفیت خدمات را به گونه‌ای مؤثر و به طور مداوم تحت پایش‌‌گری قرار دهد.
EDGE به طور بالقوه دارای قابلیت افزایش چشم‌گیر سرعت ارسال داده‌ها است اما بهره‌برداران باید در عمل از كاهش سرعت ارسال داده‌ها به علت تداخل جا نخورند و خود را آماده برای مقابله با چنین وضعی كنند. روش مدوله‌سازی ۸-PSK كه در EDGE به كار می‌رود در قیاس با شیوه مدوله‌سازی مورد استفاده در GSM/GPRS در برابر تداخل بسیار حسا‌س‌تر است. در نتیجه، برخی از سلول‌های موجود خیلی بزرگ هستند و نمی‌گذارند كه از امكانات بالقوه EDGE‌ در حوزه سرعت ارسال به طور كامل بهره‌برداری شود و سرعت ارسال داده‌ها در مرز سلول‌ها كاهش می‌یابد. در كاربردهای مبتنی بر پروتكل كنترل انتقال باید تمامی داده‌های از دست رفته بر اثر تداخل را دوباره ارسال كرد و این اثر منفی زیادی درلایه كاربرد به جای می‌گذارد و در نهایت باعث ناخرسندی كاربر می‌شود. برای حل این معضل دو راه وجود دارد، یكی كوچك‌ كردن اندازه سلول‌ها و دیگری استفاده از شیوه‌های كدگذاری بهتر. شیوه دوم باعث می‌شود شمار دفعات ارسال داده‌ها كاهش یابد. افزایش سرعت ارسال داده‌ها به معنای افزایش حجم جابه‌جایی داده‌ها در شبكه هسته است كه این الگوی ترافیك را به گونه‌ای چشم‌گیر تغییر می‌دهد. اغلب ادعا می‌شود كه در EDGE نیازی به تغییر شبكه هسته نیست و این از دیدگاه پروتكلی درست است. اما ممكن است شبكه هسته موجود دارای ظرفیت لازم برای پوشش دادن EDGE‌ نباشد. بهره‌بردارانی كه می‌خواهند به سراغ EDGE‌ بروند باید شرایط EDGE‌ را شبیه‌سازی كنند و شبكه هسته را تحت آزمایش‌های دقیق قرار دهند.تأخیر می‌تواند در شبكه هسته یا سایر شبكه‌های درگیر با انتقال داده‌ها ایجاد شود. بنابراین اگر همه شبكه هسته سلولی از لحاظ پوشش دادن حجم داده‌ها كم و كسری نداشته باشد ممكن است شبكه‌های همكارش ناتوان باشند و این عامل تعیین كننده‌ای در موضع‌گیری مشتركین در قبال شبكه تلفن همراه به حساب می‌آید. ایستگاه پایه GSM/GPRS را می‌توان با افزودن فرستنده گیرنده جدید و نرم‌افزار مناسب ارتقاء داد. اما این اصلاحات نباید بر خدمات موجود GSM/GPRS اثر نامطلوب بگذارد. GPRS و EDGE از لحاظ پایش‌گری عملیات سامانه ایستگاه پایه با هم فرق دارند. EDGE برای تضمین كیفیت خدمات باید واسط بین فرستنده و گیرنده پایه و كنترل كننده دستگاه پایه را به دقت تحت پایش‌گری قرار داد. در مورد واسط بین كنترل‌ كننده ایستگاه پایه و مركز سوئیچ خدمات تلفن همراه نیز همین موضوع صادق است.
بهره‌بردار از همان آغاز باید با انجام آزمایش‌های میدانی گسترده، مطلوب بودن كیفیت خدمات را تضمین كند. نخستین كار تعیین معضلات مربوط به گذردهی، اتلاف داده، تاخیر و لغزش است و سپس باید قبل از ارائه خدمات به مشتركین این نارسایی‌ها را برطرف كرد. با آنكه می‌گویند اثر فنی EDGE بر زیرساخت موجود GPRS اندك است.تجربه‌های مربوط به گذار از GSM به GPRS‌ نشان‌گر آن است كه گاهی مشكلات غافلگیركننده ناخوشایندی پیش می‌آید.
با انجام امكان سنجی‌های كامل قبل از اجرای عملیات گذار می‌توان از بسیاری از مشكلات پرهیز كرد. سپس باید به سراغ آزمایش‌های میدانی تحت شرایط شبیه‌سازی شده هر چه نزدیك‌تر به واقعیت، رفت. بهره‌برداران باید دستگاه‌های اندازه‌گیری خوبی را به كار گیرند كه آمار شبكه را به دست دهند و كیفیت خدمات را همان گونه كه مشتركین تجربه می‌كنند اندازه‌گیری كنند. این گونه است كه می‌توان رضایت و وفاداری مشتركین را از طریق اندازه‌بندی درست سلول‌ها، مكان‌یابی درست و برنامه‌ریزی درست شبكه‌های دسترسی و هسته، به حداكثر رساند.به محض ایجاد شبكه EDGE‌ نیز باید شبكه را تحت پایش مؤثر قرار داد و ایرادها را به سرعت شناسایی و برطرف كرد. پایش‌گری در بهینه‌سازی طراحی شبكه و تخصیص فركانس نیز نقشی كلیدی ایفا می‌كند. با پایش‌گری مداوم است كه می‌توان معضلات مانند تداخل و نوین در شبكه بی‌سیم را شناسایی كرد.
EDGE‌ چالش‌های تازه‌ای فراروی بهره‌برداران می‌گذارد اما بسیاری از معضلات شبیه‌ همان‌هایی است كه در آغاز ایجاد شبكه‌های GPRS رخ داده بود. اما اكنون بهره‌برداران به لطف ابزارهای دقیق پایش‌گری و آزمایش‌های میدانی از آمادگی بیشتری برخوردار هستند.عباس زندباف

وبگردی
فیلم | رسوایی جدید در رسانه ملی؛ مقصر فریب مردم کیست؟
فیلم | رسوایی جدید در رسانه ملی؛ مقصر فریب مردم کیست؟ - فیلم - پدری که در برنامه «فرمول یک» علی ضیا ادعا کرد به خاطر تامین هزینه‌های درمان فرزندش اقدام به فروش کلیه‌اش کرده، مردم را فریب داده است.
«بیان واضحات و تکرار مکررات» ؛ نتیجه 7 سال بودجه و تشکیلات و همایش و جلسه!
«بیان واضحات و تکرار مکررات» ؛ نتیجه 7 سال بودجه و تشکیلات و همایش و جلسه! - مثلاً سنت های الهی که در این سند آمده، در کتاب های درس بینش اسلامی دوره دبیرستان هم وجود دارد... واقعاً هزاران جلسه تشکیل داده اند که بدیهیاتی مانند خانواده بنیادی ترین واحد تشکیل دهنده جامعه است، انسان دارای اختیار است، جهان دارای نظام علّی - معلولی است، خداوند رحمان و رحیم است و ... را در سند بازنویسی کنند؟!
گلایه های جنجالی یک بازرگان با وزیر صنعت
گلایه های جنجالی یک بازرگان با وزیر صنعت - صحبتهای کنایه آمیز یک بازرگان با وزیر صنعت
ادامه داستان لُنگ و خانه سعدآباد
ادامه داستان لُنگ و خانه سعدآباد - ۱- خب چی میشه ولایتی بجای توصیه به لُنگ پوشی، بملت توصیه کنه تو سعدآباد مالک خونه بشن ویک سومشو وقف کنن؟ ۲- اینجور واینجا صاحبخونه شدن و بعد توجیه وقف، آدمو یادحافظ میندازه: فقیه مدرسه دی مست بود و فتوی داد که می‌حرام، ولی بِه زمالِ اوقاف است
عبدی : آقای ولایتی با خانه هزارمتری کنار کاخ سعدآباد حالا مردم رابه نان خشک خوردن دعوت می‌کنند
عبدی : آقای ولایتی با خانه هزارمتری کنار کاخ سعدآباد حالا مردم رابه نان خشک خوردن دعوت می‌کنند - حالا مردم رابه نان خشک خوردن دعوت می‌کنند؟مردم نیازی به این توصیه‌هاندارند اگرلازم باشد آن‌قدر شرف دارندکه از خودشان دفاع کنند ولی این دفاع،منحصربه دفاع دربرابر دشمنان خارجی نمی‌شود که باید وضعیت خیلی‌ها رادر داخل هم بررسی کرد.
فیلم | حمله به پلیس در اهواز به درگیری مرگ‌بار انجامید!
فیلم | حمله به پلیس در اهواز به درگیری مرگ‌بار انجامید! - فیلم - حمله فرد متهم در بازار پرنده فروشان اهواز به پلیس آگاهی منجر به درگیری مرگبار شد.
ماجرای عجیب منزل های مسکونی در همسایگی کاخ سعد آباد
ماجرای عجیب منزل های مسکونی در همسایگی کاخ سعد آباد - ماجرای عجیب دو منزل مسکونی در همسایگی کاخ سعدآباد و حسین فریدون و نهاد ریاست جمهوری
فیلم | لحظه حمله جن‌ها به یک مرد در کرج! (۱۶+)
فیلم | لحظه حمله جن‌ها به یک مرد در کرج! (۱۶+) - فیلم - به تازگی شخصی در فضای مجازی فیلمی منتشر کرده که مردی ادعا می کند در پارکینگ خانه اش مورد حمله جن ها قرار گرفته است.
فیلم | درس خجالت‌آوری که یک توریست به ایرانی‌ها می‌دهد!
فیلم | درس خجالت‌آوری که یک توریست به ایرانی‌ها می‌دهد! - فیلم - پاول یک توریست اهل چک است که با موتورسیکلتش دنیا را می گردد و یک هفته در ایران اقامت داشته است. ویدئوی سلفی که او در طبیعت ایران از خود و اقدام پسندیده اش منتشر کرده برای همه ایرانیان جای تامل دارد.
فیلم | جنازه غرق در خون ملکه زیبایی عراق (۱۶+)
فیلم | جنازه غرق در خون ملکه زیبایی عراق (۱۶+) - فیلم - قتل مدل و ملکه زیبایی عراق از روز گذشته سوژه رسانه ها شده و پلیس تحقیقات ویژه ای را برای دستگیر قاتل وی انجام داده است. تصاویر منتشر شده از جنازه غرق در خون وی را در ویدئوی زیر می بینید.
جنجال بنر سربازان اسرائیلی در شیراز
جنجال بنر سربازان اسرائیلی در شیراز - عکس این بنرکه گفته می‌شود نمایشگر تصویری از سربازان رژیم صهیونیستی است طی روزهای اخیر در فضای مجازی دست به دست می‌شد و واکنش‌هایی به همراه داشت.
عکسی آموزنده از سفر نیویورک
عکسی آموزنده از سفر نیویورک - پوشه‌های پُر از برنامه فرانسوی‌ها در برابر دستان خالی تیم ایرانی. به کاغذ ها و پرونده های موجود روبه روی تیم فرانسه دقت کنید!
ویدئوی جنجالی وزیر بهداشت؛ #خودت_بمال / تمسخر و تحقیر بیمار نیازمند توسط وزیر
ویدئوی جنجالی وزیر بهداشت؛ #خودت_بمال / تمسخر و تحقیر بیمار نیازمند توسط وزیر - وزیربهداشت بهترین توصیه رو به اون پیرمرد بیچاره کرد که گفت: خودت بمال. پیرمرد باید دستش رو محکم می‌مالید به گوش وزیر تا یک بار هم که شده از تخت اخلاق فرعونی بیاد پایین
نیاز شدید تلویزیون به بدحجابها در روزهای خاص
نیاز شدید تلویزیون به بدحجابها در روزهای خاص - کاش در این میان یکی به ما بگوید که بالاخره بی حجاب بد است، خوب است؟ چه زمانی بد است؟ چه زمانی خوب است؟
حال فعلی ! یا ناتوانی در تشخیص حال قبلی
حال فعلی ! یا ناتوانی در تشخیص حال قبلی - حمید رسایی عضو جبهه پایداری در صفحه شخصی خود در شبکه توییتر نسبت به اهانت زشت امیر تتلو به امام حسین (ع) و 72 تن از یاران باوفایش واکنش تندی نشان داد.
ویدئو/ وحشت پزشکان از تولد نوزاد تک چشم در اندونزی (۱۶+)
ویدئو/ وحشت پزشکان از تولد نوزاد تک چشم در اندونزی (۱۶+) - پزشکان هنگامی که یک نوزاد دختر اندونزیایی را در یکی از بیمارستان های این کشور به دنیا آوردند بسیار وحشت زده شدند. نوزاد تازه متولد شده با یک چشم بزرگ روی پیشانی اش متولد شد و پس از هفت ساعت درگذشت.
بازنشر نامه استاد به امیر تتلو! / معیار تشخیص حق از باطل گشته ای !
بازنشر نامه استاد به امیر تتلو! / معیار تشخیص حق از باطل گشته ای ! - فردی به نام علی‌اکبر رائفی‌پور كه رسانه‌‌های اصولگرا از او به عنوان «استاد، محقق و پژوهشگر» یاد می‌كنند! در تاریخ 29 اردیبهشت 96 (در كوران انتخابات ریاست‌جمهوری) در نامه‌ای سرگشاده به امیرحسین مقصودلو (تتلو) نوشت: «امیر جان بخوان، تو باید بخوانی، عیبی ندارد! سرت را بالا بگیر و خدا را شکر کن که به واسطه تو این همه نفاق را آشکار کرد! دلت محکم باشد پهلوان! تو فقط بخوان، بخوان
جنجال احمد خمینی در VIP عزاداری حسینی
جنجال احمد خمینی در VIP عزاداری حسینی - انتشار عکس‌های نشستن احمد خمینی زیر کولر در بخش وی‌آی‌پی هیات که پوششی شیشه‌ای دارد و از سینه‌زنان جداست، پس از توضیح او که گفت آن جایگاه مربوط به «روحانیون درجه یک و دو قم» است و «اون بالا معممین میشینن که لباسشون چون زیاده باعث گرمازدگی نشه»، با واکنش‌های تندتری هم همراه بود.
واکنش جالب رهبری به روبوسی کیارستمی با داور خانم جشنواره کن!
واکنش جالب رهبری به روبوسی کیارستمی با داور خانم جشنواره کن! - واکنش جالب مقام معظم رهبری به روبوسی کیارستمی با خانم داور جشنواره کن از زبان عزت الله ضرغامی