دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ / Monday, 18 June, 2018

انتخاب میزبان مناسب برای وب سایت


انتخاب میزبان مناسب برای وب سایت
تصور کنید شما زمان زیادی برای توسعه یک وب سایت بزرگ با صفحات زیاد و دارای محتوای بسیار خوب صرف کرده اید و حالا تنها کاری که باید بکنید این است که یک شرکت مناسب برای میزبانی وب خود انتخاب کنید. اگر چه گزینش یک میزبان وب مناسب معمولا کار اسانی نیست چرا که اگر تصمیمی که شما گرفته اید درست نباشد پیش از همه چیز تمام کار و زحمت شما به هدر خواهد رفت.
این مقاله در ابتدا به بررسی عملکرد یک میزبان وب می پردازد و سپس در مورد ویژگی ها و کیفیت مناسبی که یک میزبان خوب باید داشته باشد صحبت خواهد کرد.
میزبان وب چیست؟
میزبان وب شرکتی است که به شما فضایی را در سرور خود اجاره می دهد تا صفحات وبی را که قبلا درست کرده اید و همکنون بر روی رایانه شما وجود دارد و به غیر از شما کس دیگری امکان مشاهده آن را ندارد بر روی آن فضا ذخیره کنید.
در دنیای کسب و کار های اینترنتی میزبان های وب زیادی هم وجود دارند که در مواردی همچون قیمت، خصوصیات و خدمات به مشتریان با یکدیگر فرق دارند.
با وجود این همه شرکت میزبانی کننده وب و گزینه های مختلفی که هر یک تبلیغ می کنند تشخیص اینکه کدام یک برای شما مناسب هستند کاری بسیار دشوار است.
سه شاخص و ویژگی عمده که می تواند از جانب شما برای آزمایش و انتخاب یک میزبان وب مورد توجه قرار گیرد عبارتند از:
۱- خصوصیات، ویژگی ها و برتری های شرکت میزبان وب در ارائه خدمات متنوع و با کیفیت
۲- خدمات مناسب برای مشتری در دوران قرارداد
۳- و البته قیمت مناسب در قبال کمیت و کیفیت خدمات اخذ شده
پیش از همه چیز در گزینش میزبان وب با خصوصیات و گزینه های مختلفی رو برو خواهید شد. در این حالت موردی از همه مناسب تر است که ویژگی های بیشتری در خدمات خود ارائه دهد. زیرا هر چه این خدمات متنوع تر و پیشرفته تر باشند شما قادر خواهید بود سایت خود را با شرایط و امکانات بهتری طراحی و تطابق دهید و در آینده مدیریت کنید.
یکی از ویژگی های معمولی دسترسی داشتن به سرویس های راه اندازی سایت های دینامیک است. این امکان شامل دسترسی به فهرست cgi سایت می باشد این مسئله بسیار مهم است چرا که در واقع فهرستی از کلیه اسکریپتهای انجام شده را در بر دارد. اسکریپتهایCGI ستون اصلی تمام عملکردها ی وب هستند.
هر وقت که شما در حال پر کردن یک فرم هستید یا یک کالا می خرید یا از انجمن های گفتگو استفاده می کنید ویا در اینترنت چت می کنید از اسکریپتهای مشابه یا متفاوتی استفاده کرده اید.
بنابراین وجود این خاصیت در سرویس هاس میزبان وب شما بسیار ضروری و مهم است لذا هرگز به سراغ میزبان وبی که این امکان را برای شما فراهم نمی کند نروید.
مورد بعدی امکان ارائه سرویس هایFTP برای تسهیل در مدیریت انتقال داده ها بر روی سرور می باشد. FTP این امکان را به شما میدهد به راحتی فایل های مورد نظر خود را به وب منتقل کنید و یا از وب خارج سازید.
اگر برنامه شما این است که در وب سایت خود چیزی بفروشید مشتریان این انتظار را از شما خواهند داشت که وب سرور شما بسیار امن باشد تا آنها بتوانند تراکنش های مالی و اطلاعاتی خود را به راحتی انجام دهند. اگر شما بعد از بررسی های خود متوجه شدید که میزبان وب مورد نظر شما فاقد این ویژگی است هرگز او را انتخاب نکنید چرا که با استفاده از سرویس های یک چنین شرکتی بازدیدکننده های وب سایت شما هرگز به مشتری تبدیل نخواهند شد زیرا آنها اعتمادی در وارد کردن شماره های رمز کارت اعتباری خود در وب سایت شما ندارند.
(یکی از ترفندهای تبلیغی در بازاریابی الکترونیکی معرفی سرور و قدرت امنیتی آن برای جلب اعتماد مشتری است)
مسئله بعدی این است که برای مدیریت یک وب سایت بزرگ نیاز به چندین نیروی کاری مختلف است که باید زمینه ای فراهم شود تا همه آنها بتوانند به بخشهای خاصی که در حیطه وظایف و اختیاراتشان است دسترسی داشته باشند. اگر میزبان وب شما بتواند این سرویس را ارائه کند شما دیگر مجبور به خرید نرم افزارهای گران با کارایی مشابه نخواهید داشت.
ویژگی دیگری که بسیار مهم است به ویژه برای سایتهای تجارت الکترونیک، سرویس پست الکترونیک است. بهتر این کار این است که میزبانی را انتخاب کنید خدمات متنوعی را برای پست الکترونیک ارائه می دهد.خدماتی همچون سرویس نامحدود پاسخگویی خود کار، ایمیل های POP۳ زیاد، ایمیل مستعار و....
شما با استفاده از این سرویس ها می توانید با مشتریان، بازدید کنندگان و مشتریان سابق خود ارتباط برقرار کنید. فراموش نکنید یکی از شاخه های مهم در بازاریابی الکترونیکی بازاریابی از طریق پست الکترونیک است.
آخرین ویژگی مهمی که یک میزبان وب خوب باید داشته باشد میزان فضایی است که می تواند در اختیار شما بگذارد. البته شاید این مسئله در ابتدای کار چندان حائز اهمیت نباشد ولی به مرور که حجم وب سایت شما از فضای در اختیارتان بیشتر شد شما مجبور هستید میزبان خود را عوض کنید و یا اقدام به خرید فضای بیشتری کنید که این خود موجب مشکلاتی خواهد شد. بنابراین به دنبال میزبانی بگردید که محدودیتی در انتخاب فضای وب برای شما قائل نباشد و در صورت اتمام فضای موجود به سرعت آن را برایتان افزایش دهد.
۶ ویژگی بالا را یکبار دیگر به صورت خلاصه مرور می کنیم.
۱- دسترسی به CGI-bin وب سایت خود
۲- امکان استفاده از FTP برای مدیریت رخط سایت
۳- دسترسی به سرورهای امن
۴- دسترسی به امکان مدیریت چند لایه ای و گزارش های مربوط به آن
۵- دسترسی به سرویس های مختلف ایمیل
۶- امکان داشتن فضای نا محدود
این ویژگی ها اساس کاری هر میزبان وب خوبی را تشکیل می دهند. اگر میزبان وبی که شما به دنبال آن میگردید دارای این ویژگی ها بود شما می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید.
امروزه خدمات مناسب به مشتریان از دیگر ویژگی های مثبت یک شرکت میزبان وب است که می تواند شما را در مدیریت بهتر سایت و حرکت مناسب در وب یاری دهد.
خدمات مناسب مشتریان شامل صفحات کمکی زیاد و صفحات پرسش و پاسخ های معمول می باشد. همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعت در روز و۷ روز در هفته، پاسخ گویی به ایمیل ها ظرف ۲۴ تا حداکثر ۴۸ ساعت می تواند از دیگر ویژگی های مناسب برای میزبان وب به شمار بیاید.
پشتیبانی مناسب میزبان امری حیاتی است این خدمات برای این نیست شما به میزبان شک کنید چرا که اتفاق در هر زمانی امکان دارد رخ دهد. بنابراین شما باید از پشتیبانی مناسب در نزد میزبان خود برخوردار باشید در غیر این صورت اگر مشکلی رخ دهد شما به سادگی بسیاری از مشتریان خود را از دست خواهید داد اگر میزبان وب شما سریعاً نسبت به رفع نقص اقدام نکند.
هرگز میزبانی را که در ارائه خدمات ضعیف به مشتریانش شهرت دارد انتخاب نکنید.
و سرانجام مسئله قیمت خدمات موردی است که در باره یک میزبان وب اهمیت می یابد. هرگز در شرکت هایی که به صورت رایگان اقدام به ارائه فضا می کنند سایت خود را بارگذاری نکنید.
استفاده از این گونه میزبان های وب چندین نکته منفی برای شما به همراه دارد. آنها معمولا چندین هزار سایت را بر روی یک سرور ذخیره میکنند این بدان معنی است که سرعت سایت شما همیشه پایین خواهد بود. و چه چیزی بد تر از این خواهد بود که آنها همیشه سایت شما را از آکهی های تبلیغاتی خود پر کنند و یا در هنگان گشوده شدن سایت شما تبلیغات خود را برای دیگران در صفحات کوچکتر باز کنند. این تبلیغات می تواند جلوه ای غیر حرفه ای و آماتوری از شما برای بازدیدکننده به نمایش بگذارد و باعث عدم اطیمنان خاطر او گردد.
همچنین امکان مدیریت دقیق شما بر روی فایل های منتقل شده به وب میسر نیست. این موارد تنها برخی از مشکلات این گونه از میزبانها هستند.
اما اینکه شما برای یک میزبانی مناسب چه مقدار باید هزینه کنید مسئله ای است که باید در بررسی های خود با توجه به نوع و کیفیت خدماتی که در بالا به آن اشاره شد تصمیم به پرداخت بگیرید.
اما به طور کلی با وجود سرویس های متنوع و مختلف موجود شما بر حسب میزان خدماتی که میگیرید برای یک میزبان وب خوب نباید بیش از ۱۵تا۲۵ هزار تومان در ماه هزینه کنید.
بسیار خوب حالا شما می دانید که به دنبال چه میزبانی برای وب سایت خود بگردید هیچگاه این نکته را فراموش نکنید که گزینش یک میزبان خوب نقش مهمی در موفقیت شما به عنوان یک مدیر سایت خواهد داشت.


منبع : وبلاگ مديريت فناورى اطلاعات

مطالب مرتبط

تماس تلفنی با اینترنت

هیچ كس هم فكرش را نمیكرد روزی برسد یكی ما را از دست این صورتحساب‌ها خلاص كند. اما خدا این اینترنت را برای ما نگهدارد، تا اولین بار صدای كسی را كه كیلومترها آنطرف تر نشسته بود میشنیدی به لذت و هیجانی میرسیدی كه گراهام بل موقع اختراع تلفن و به ثمر رسیدن ایده‌اش از آن كیف كرده بود. اما هیجان گفتگو وقتی فروكش میكرد كه یا صدای طرف نمیرسید و یا با تاخیر و لرزش شنیده میشد، این البته غیر از لحظاتی بود كه صدای طرف شبیه صدای آدم آهنی فیلم روبوكاپ بود...» سایت سی نت نیوز در ۱۴ ژوئن ۲۰۰۵ گزارش خبری خود در موافقت یاهو با خرید شركت سرویس دهنده تلفن اینترنت Dialpad به مبلغ نامعلومی اعلام كرد و بعد از آن سخنگوی یاهو اعلام كرد خدمات تلفن اینترنتی یاهو به زودی آغاز به كار خواهد كرد.
دایل پد در سال ۱۹۹۹ در میلپیتاس كالیفرنیا تاسیس شده و در حال حاضر ۴۰ كارمند دارد. یاهو هم اكنون در سیستم ایمیل و پیام رسانی آنی خود بیش از ۶۲ میلیون مشترك دارد و ارتباط ویدیویی و صوتی از كامپیوتر به كامپیوتر آن فعال است. دلایل عمده تصمیم یاهو با خرید دایل پد تبدیل اینترنت به واسطه ‌ای جهت ارتباط تلفنی راه دور است كه VoIP خوانده میشود. ارسال صدا بر روی پروتكل اینترنت Voice Over Internet Protocol (VoIP) اخیراً به جای وی او آی پی ارزانترین راه برقراری ارتباط تلفنی با استفاده از شبكه جهانی است. در این سیستم صدا از دستگاه تلفن كه به صورت آنالوگ (علائم صوتی) كار میكند به صورت دیجیتال (امواج الكترومغناطیس) تبدیل شده و آن را از طریق شبكه جهانی و پروتكل‌های اینترنت IP در اختیار دریافت كنندگان پیام قرار داده و به مقصد میرسد. هنگام شماره گیری با VoIP و تبدیل كننده امواج به اعداد صدای بوق تلفن معمولی شنیده میشود و میتوان از كامپیوتر به كامپیوتر یا از كامپیوتر به تلفن و یا از تلفن به تلفن ارتباط صوتی مستقیم برقرار كرد. اكنون نرم‌افزارهای گوناگون و رایگانی در اینترنت قرار دارد و با دانلود آنها مكالمه و ارتباط بدون هزینه بر روی اینترنت امكان پذیر میشود. نرم‌افزار تلفن رایگان شركت Skype كه در لوكزامبورگ قرار دارد میلیون‌ها بار دانلود شده است. شماره گیری با هر نوع از گونه‌های اینترنت فون محدودیتی ندارد اما مردم ترجیح میدهند از آن بیشتر در مكالمات راه دور و بین‌المللی استفاده كنند.
یك بررسی آماری توسط شركت In-State نشان میدهد بیش از ۵ میلیون نفر در جهان به صورت مستمر از اینترنت جهت تماسهای تلفنی راه دور بهره میبرند.
طرح ارسال صدا بر روی اینترنت ابتدا در یكی از انستیتوهای تحقیقاتی ناسا، سازمان هوا فضایی آمریكا شكل گرفت و سرانجام با ایده تجاری در سایت Net۲phone به مرحله اجرا در آمد. در این سایت كه به شماره های تلفن آمریكا اختصاص داشت پس از دانلود یك نرم‌افزار با حجم كم تماس از كامپیوتر به تلفن برقرار میشد.
در ابتدای پیدایش سیستم صدا بر روی اینترنت VoIP شركتهای خصوصی تلفن استفاده از آن را شروع كردند و نرخهای مكالمه در شركتهای بزرگ مخابرات مانند بل به ناگهان شكسته شد. شركتهای كوچكتر سرویس مكالمه بر روی اینترنت با فروش كارت تلفن كه هر یك دارای شماره رمز Pin Number بود از مشتریان میخواستند با شماره تلفنهای محلی و بدون هزینه‌ی شهری با اینترنت فون آنان تماس گرفته و ارتباط خود را با مخاطبان راه دور برقرار كنند (در این مرحله بود كه شركت مخابرات ایران پس از سالها متوجه ضرر و اشتباه خود شد و مانند بیشتر كشورهای جهان با به انحصار درآوردن و كنترل مكالمات بین‌المللی برقراری ارتباط با استفاده از اینترنت را برای شركتهای خصوصی ممنوع كرد و به همین دلیل ارتباط با كارتهای تلفن برای مدتی دچار اغتشاش شد و سرانجام بهای مكالمات به ایران از ۵ سنت در هر دقیقه تا ۲۰ سنت افزایش یافت).
نظیر چنین تصمیم گیری نیز در ماه گذشته در ۱۲ ماه می ۲۰۰۵ توسط كمیسیون رادیو ــ تلویزیون و مخابرات كانادا Canadian Radio-Televisions and Telecommunicatins Commission (CRTC) در مورد برقراری ارتباط تلفنی از نوع صدا بر روی پروتكل اینترنت انجام شد. در تصمیمات كمیسیون مخابرات كانادا آمده است شركتهای سرویس دهنده اینترنت میتوانند مانند شركتهای بزرگ مخابراتی به برقراری مكالمات تلفنی ادامه دهند و تمام مقرراتی كه قبلاً درباره تلفنهای معمولی شهری و بین شهری ۱۰ رقمی حاكم بود در مورد VoIP هم اعمال خواهد شد. و به این ترتیب شركتهای سرویس دهنده صدا بر روی اینترنت به جمع سیستم تلفن و مخابرات كانادا پیوستند.
نتیجه چنین تصمیمی زمینه رقابت سالم بین حداقل ۱۰۰۰ شركت كوچكتر سرویس دهنده اینترنت را ایجاد كرده و نتیجه آن به سود مشتركان و مشتریان به پایان خواهد رسید. پیش بینی میشود با تصمیمات اخیر CRTC به زودی ساكنان كانادا شاهد ارزانی نرخهای مكالمه، حق انتخاب در میان شركتهای تلفن، واگذاری امكانات بیشتر ارتباطی و تبدیل شبكه سنتی خطوط تلفن محلی به شبكه جهانی و صدا بر روی اینترنت باشند.
شركتهای سرویس دهنده صدا بر روی اینترنت در آمریكا از تصمیم مقامات CRTC استقبال چندانی نكرده و آن را مانعی در پیشرفت صنایع مخابراتی نامیدند و اعلام كردند صدا بر روی اینترنت خدمات تلفنی نیست و چنین مقرراتی موجب ازدیاد بی رویه شركتهای كوچكی خواهد شد كه از موقعیت به نفع خود سوءاستفاده خواهند كرد.
كمیسیون مخابرات فدرال آمریكا FCC كنترل و قانونگذاری صدا بر روی اینترنت را به نوع دیگری ارزیابی كرده و اعتقاد دارد این صنعت مراحل اولیه خود را میگذراند. در حالی كه دهها شركت آمریكایی به كنترل و تصویب مقررات VoIP توسط كمیسیون مخابرات فدرال شبیه آنچه كه در كانادا انجام شد پافشاری میكنند شركتهای بزرگ تلفن و كیبل از واگذاری كامل امكانات استفاده از خدمات جهت دسترسی ارسال صدا از اینترنت را از شركتهای كوچكتر دریغ میورزند.
خارج از مرزهای آمریكای شمالی به دلیل ضعف در بخش تكنولوژی مقررات گوناگونی در كنترل صدا بر روی اینترنت حاكم است. برخی از كشورها مانند پاناما سعی میكنند تمام مكالماتی را كه از پاناما شروع و یا در آن كشور به پایان میرسد در اختیار خود بگیرند
VoIP انواع گوناگون دارد اما به طور عمومی میتوان آن را به ۳ گروه طبقه بندی كرد. در گروه اول شركتهای سرویس دهنده از طریق شبكه‌های كیبل‌های تلویزیونی قرار دارند و خدمات آنان منحصراً از راههای ارتباطی كانالهای تلویزیونی موجود انجام خواهد شد.
در گروه دوم، اتصال و انجام مكالمه با هرگونه سیستم ارتباطی سریع با اینترنت انجام میشود و شركتهای سرویس دهنده اینترنت مانند تل‌آس، پرایموس و دیگران از آن پشتیبانی میكنند. و گروه سوم شركتهای اینترنتی مانند Skype هستند كه مطلقاً خواستار تماس تلفنی راه دور دو طرفه از شبكه‌های اینترنت هستند.
جهت برقراری تماسهای راه دور اشتراك با یكی از شركتهای سرویس دهنده صدا بر روی اینترنت ضروری است. علاوه بر آن ارتباط از نوع سریع كیبل یا تلفن با قابلیت DSL و نصب دستگاههای تبدیل كننده صدا به خط تلفن نیز لازم است.
از امتیازات استفاده از VoIP علاوه بر مكالمات تلفنی رایگان نامحدود بودن شبانه روزی طول گفتگو با هر نقطه آن فقط با یك اشتراك ماهیانه است. صدا بر روی اینترنت در زمان قطع ارتباط با اینترنت و با خاموشی برق غیر قابل استفاده است. در این نوع ارتباط دسترسی به شماره تلفن اضطراری ۹۱۱ پلیس، آتش نشانی و آمبولانس در حال حاضر امكان ندارد و اسامی مشتركان در دفترچه‌های سفید و زرد تلفن ثبت نشده است.

Vonage E۴۱۵۸۰ تبدیل كننده‌ای است كه اجازه میدهد تا با اتصال راتر Router به دستگاه تلفن منازل، خطوط فعلی فكس و تلفن از طریق ورودی یو اس بی از امكانات صدا بر روی اینترنت و كیفیت خوب صدا بدون قطع ارتباط با اینترنت استفاده شود. بهای این دستگاه در كانادا حدود ۷۵ دلار است.
Linksys VoIP Wired Router این دستگاه پس از اتصال به اینترنت سریع علاوه بر صدا اشتراك پرینتر، فایل و بازیهای كامپیوتری را ایجاد كرده و با دو ورودی سیم تلفن آنالوگ برای دستگاه فكس و دو شماره تلفن مختلف با تبدیل كننده Vonage E۴۱۸۵۰ هماهنگی دارد. این راتر را در كانادا میتوان به مبلغ ۱۵۰ دلار خرید.
D-Link i۲eye™ DVC-۲۰۰۰ كاملاً شبیه دستگاه تلفن جهت استفاده در دیدار و مكالمه ویدیویی بدون نیاز به داشتن كامپیوتر طراحی شده است. تنها تفاوت ظاهری این تلفن قرار گرفتن یك مانیتور ۵ اینچ ال سی دی كاملاً رنگی و دوربین كوچك اینترنت در آن است. تماس به سادگی و با اتصال سیمهای اینترنت سریع مدل ۲۰۰۰ انجام میشود. نصب این دستگاه تلفن برای دیدن و شنیدن در هر دو طرف صحبت ضروری است و چون صدا بر روی اینترنت هزینه ندارد در هر زمان و به هر مدت میتوان آن را مورد استفاده نامحدود قرار داد. مدل ۱۰۰۰ بدون مانیتور است و تصاویر ویدیویی مخاطب در تلویزیونهای معمولی به نمایش در میاید. مدل DVC ۱۰۰۰ در حدود ۳۰۰ دلار و مدل ۲۰۰۰ آن ۴۵۰ دلار كانادا دلار به فروش میرسد. (صدیقیان)

وبگردی
سرلشگر فیروزآبادی و ویلای 10هزار متری لواسان !
سرلشگر فیروزآبادی و ویلای 10هزار متری لواسان ! - لازم است ذکر شود جنبش عدالتخواه دانشجویی در صورت ادامه تعلل دستگاه‌های مربوطه در تخلیه ملک بیت‌المال، حق اقدامات انقلابی را برای اجبار فرد نامبرده به تخلیه ویلای لواسان، برای خود محفوظ می‌داند.
فیلم | مشکل مقبولیت و مشروعیت در کشور
فیلم | مشکل مقبولیت و مشروعیت در کشور - دکتر حمید ابوطالبی مشاور سیاسی رئیس جمهوری معتقد است که ما یک بار برای همیشه باید مشکل مشروعیت و مقبولیت را در کشور حل کنیم. این درست نیست که بخشی از نظام هم مشروع باشد هم مقبول اما بخش دیگری که از دل همین نظام در آمده است فقط مقبول باشد.
ماجرای تجاوز به 41 دختر از زبان امام جمعه ایرانشهر
ماجرای تجاوز به 41 دختر از زبان امام جمعه ایرانشهر - امام جمعه اهل سنت ایرانشهر : در ماه رمضان به ۴۱ دختر تجاوز شده که از این میان فقط ۳ دختر شکایت کرده اند.
فیلم مهران مدیری در برنامه خندوانه
فیلم مهران مدیری در برنامه خندوانه - برنامه کامل خندوانه با حضور مهران مدیری مهمان ویژه برنامه عید فطر برنامه خندوانه بود و این قسمت از مجموعه خندوانه را خاص کرد.
ویدئو / لطفاً در این مکان اعتراض کنید!
ویدئو / لطفاً در این مکان اعتراض کنید! - بر این اساس، ورزشگاه‌های دستگردی، تختی، معتمدی، آزادی، شیرودی، بوستان‌های گفت‌وگو، طالقانی، ولایت، پردیسان، هنرمندان، پارک شهر و ضلع شمالی ساختمان مجلس شورای اسلامی به عنوان محل‌های مناسب تجمع در تهران تعیین شده‌اند و از این پس معترضان می‌توانند در این محل‌ها تجمع کنند.
انتشار عکس دلخراش حمید بقایی
انتشار عکس دلخراش حمید بقایی - مشاور رسانه‌ای احمدی نژاد دیشب با انتشار عکسی دلخراش از وضعیت جسمی «حمید بقایی» از بازگشت این مجرم پرونده‌ی مالی آن دولت به زندان اوین خبر داد.
سبک عجیب شوی لباس در عربستان حاشیه ساز شد!
سبک عجیب شوی لباس در عربستان حاشیه ساز شد! - در پی برگزاری نمایش مد لباس زنان به سبکی عجیب در عربستان، سر و صدای بسیاری در رسانه ها به راه افتاد. ماجرا از این قرار بود که لباسها بدون مانکن و مانند اشباح در حال پرواز با استفاده از پهباد نمایش داده شدند.
ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» به نام ولایتی
ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» به نام ولایتی - علی اکبر ولایتی، مرد 37 شغله ای که به جز حوزه دیپلماسی، سالیانیست که کارشناس ادبی، فرهنگی، تاریخی، عرفانی و ... تلویزیون نیز هست، و هر سال دهها جلد کتاب به نام او منتشر می شود. همه ی این سوابق معششع یک سو و چرخش مادام سیاسی او در حوزه های مختلف، در سوی دیگر، کار را به جایی رسانیده که ولایتی را با ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» نیز می شناسند! ولایتی در تازه ترین تغییر مواضع خود این بار برجام را که روزگاری…
صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده
صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده - در این ویدئو صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده توسط معلم مدرسه را مشاهده می کنید.
افشاگری پوری بنایی درباره واقعیتی تلخ از ناصر ملک‌مطیعی
افشاگری پوری بنایی درباره واقعیتی تلخ از ناصر ملک‌مطیعی - پوری بنایی به عیادت پناهی رفت و دیدارش با مرحوم ناصر ملک‌مطیعی پس از پخش نشدن برنامه‌هایش از تلویزیون تعریف کرد.
(ویدئو) آزار جنسی گروهی دانش آموزان در مدرسه‌ای در غرب تهران!
(ویدئو) آزار جنسی گروهی دانش آموزان در مدرسه‌ای در غرب تهران! - ماجرای تکان دهنده اذیت و آزار گروهی دانش آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب تهران وارد فصل تازه‌ای شد.
آزاده نامداری هم گزارشگر فوتبال شد!
آزاده نامداری هم گزارشگر فوتبال شد! - در ادامه حضور چهره های شناخته شده در کمپین "خانم گزارشگر"، این بار آزاده نامداری مجری تلویزیون تلویزیون اقدام به گزارش فوتبال کرد. او برای این کار بازی خاطره انگیز ایران - استرالیا در مقدماتی جام جهانی 98 فرانسه را انتخاب کرده است که گزارش ضعیف او با انتقادات فراوانی مواجه شده است، تا حدی که وبسایت مربوط به این کمپین ویدئوی گزارش این او را از سایت حذف کرد.
عکسی عجیب و جنجالی از سید ابراهیم رئیسی
عکسی عجیب و جنجالی از سید ابراهیم رئیسی - عکسی از حضور سید ابراهیم رئیسی در مراسمی ویژه منتشر شده است که گفته می شود متعلق به کنفرانس افق نو در مشهد بوده است. در این عکس حرکات عجیب خانمی با لباس های قرمز، چفیه بر گردن و پرچم در دست در مقابل ابراهیم رییسی به چشم می خورد که توجه کاربران بسیاری را در شبکه های اجتماعی جلب کرده است!