یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ / Sunday, 25 February, 2018

فیلم سازی با "مووی میکر


فیلم سازی با "مووی میکر
فیلم سازی با "مووی میکر ۲" ویندوز ساده و آسان است بشکلی که هر فردی میتواند فیلمهای خانوادگی را در کامپیوتر ادیت نماید و از تماشای آنچه ساخته لذت ببرد. فقط کافیست تا وقت داشته باشید و سناریویی را برای فیلم خود آماده کنید، کلیپهای فیلم را ادیت نمائید، موسیقی را بدان بیافزایید و اولین فیلمتان آماده است، آنرا تماشا کنید. یادتان باشد کامپیوترتان باید سرعت پروسسوری بالای ۱.۵ گیگاهرتز داشته باشد و هارد درایو با ظرفیت بالاتر از ۸۰ گیگابایت مورد نیاز است و رم کامپیوتر هم هرچه بیشتر باشد بهتر است، لازم به یادآوریست که برنامه مووی میکر ویندوز فقط روی ویندوز اکس پی قابل اجراست.
قبل از آنکه بتوانید از امکانات برنامه Movie Maker ویندوز برای ادیت فیلم استفاده کنید باید فیلمی در کامپیوتر آماده داشته باشید. اگر این فیلم هم اکنون در کامپیوتر شما موجود است لطفا مطلب را از قسمت ۲ ادامه دهید اما اگر باید فیلمتان را از بیرون کامپیوتر بدان وارد کنید مطلب را ادامه دهید.
● قسمت ۱ - وارد کردن فیلم به داخل کامپیوتر
اگر دوربینتان از نوع قدیمی و آنالوگ VHS است و یا فیلمتان روی نوار ویدئوی VHS قرار دارد برای انتقال فیلم به داخل کامپیوترتان نیاز به یک کارت گرافیکی مبدل آنالوگ به دیجیتال دارید. ساده ترین کار آنست که از یک کارت گرافیکی یا تلویزیونی معمولی با ورودی S-Video استفاده کنید نمونه ارزان این کارتها در قیمتهای حدود ۱۰۰ دلار کانادا موجود است. در اینحالت باید صدای فیلم را از طریق کارت صوتی کامپیوتر، وارد آن کنید.
اگر دوربین سوپر ۸ دارید این روش قابل استفاده نیست. میتوانید اول با یک دوربین فیلمبرداری دیجیتالی از آن فیلم بگیرید و سپس آنرا به کامپیوتر منتقل کنید. یعنی با یک پروژکتور آنرا روی پرده پخش نمایید و سپس با دوربین دیجیتالی از آن فیلمبرداری کنید. راه دیگر بهره گیری از مبدلهای دیجیتالی است که به DV Converter Boxes معروف هستند. این ابزار میتوانند فیلمهای آنالوگ شما را به دیجیتال تبدیل کنند و با اتصال فایروایر یا USB آنرا به کامپیوتر منتقل نمایند. هرچه Throughput این باکسها بالاتر باشد کیفیت فیلم انتقالی بهتر خواهد بود. سونی دوربین دیجیتالی بنام DCR-TRV۱۱ دارد که دارای ورودی آنالوگ است و میتوانید از آن برای ورود فیلم آنالوگ و تبدیل آن به دیجیتال استفاده کنید.
استفاده از کارتهای PVR یا Personal Video Recorder امکانات بهتری پیش رویتان قرار میدهد. انواع این کارتها از Nvidia و ATI در بازار موجود است که دارای اتصالات VIVO به معنای ورودی و خروجی ویدیو هستند.
بسته به نمونه ایی که انتخاب کرده و با آن کار میکنید ممکن است کیفیت فیلم خروجی یا نهایی شما معادل VCD یا بالاتر باشد.
نمونه ای که میتواند داخل کامپیوتر نصب شود و ضمن داشتن قیمت بالاتر از کیفیت بالاتری نیز برخوردار است ATI All-In-Wonder ۹۸۰۰ Pro میباشد. کارتهای USB که ارزانتر هستند عبارتند از AVerMedia DVD EZMaker و Adaptec VideOh DVD و ADS Instant DVD و Pinnacle Studio MovieBox USB.
اگر دوربین دیجیتال دارید فقط به یک کارت فایروایر نیاز دارید تا داخل کامپیوتر نصب شود و آنگاه باید دوربین را به این کارت وصل کنید تا ترتیب انتقال داده شود.
● قسمت ۲ - ادیت فیلم
بقیه کار زیاد سخت نیست باید برنامه Movie Maker ویندوز را اجرا کنید. اگر این برنامه را ندارید میتوانید آنرا از این آدرس دانلود کنید.
http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/ updates/moviemaker۲.mspx
حال باید ویدیو را import کنید. برای اینکار File را انتخاب کرده و Import را انتخاب کنید.
فیلم مورد نظر شما وارد مووی میکر میشود و سیستم آنرا بصورت خودکار به چندین کلیپ تقسیم میکند. با دابل کلیک کردن روی هر کلیپ، سیستم آنرا برایتان پخش میکند.
در قسمت پایین صفحه Storyboard قرار دارد. هر کلیپی را که انتخاب کردید گرفته و به Storyboard ببرید. برای اینکار روی هر کلیپ کلیک کنید و سپس آنرا به Storyboard دراگ نمائید. به ترتیب مورد نظرتان اینکار را برای تمام کلیپها انجام دهید.
اگر خواستید ردیف کلیپها را در Storyboard تغییر دهید کافیست آنها را به محل جدید دراگ نمائید.
حال میتوانید هر کلیپ را مطابق سلیقه خود بریده و قسمتهای اضافی را دور بریزید. برای اینکار به قسمت View بروید و انتخاب Storyboard را به Timeline عوض کنید.
سپس روی کلیپی که میخواهید ببرید کلیک کنید. در قسمت نمایش، شاخک حرکت فیلم را گرفته و حرکت دهید تا فیلم شروع به حرکت کند. در نقطه شروع برش، بیایستید. به منوی Clip بروید و روی Set Start Trim point کلیک کنید. حال حرکت شاخک را ادامه دهید تا به قسمت انتهای برش برسید. مجددا از منوی Clip انتخاب Set End Trim point را انجام دهید. حال میتوانید کلیپ بریده شده را تماشا کنید.
اضافه کردن صدا یا موسیقی به فیلم هم آسان است. ابتدا فایل موسیقی را به مووی میکر Import کنید درست مانند فایل فیلم. سپس آنرا به timeline دراگ کنید. فقط هنگام دراگ کردن باید آنرا به ردیف صوتی ببرید.
اگر روی فیلم در تایم لاین کلیک کنید و دکمه Play را بزنید، فیلم با صدای اصلی آن پخش میشود. اگر روی تراک صوتی وارد شده کلیک کنید، موسیقی وارد شده پخش میشود. برای ترکیب این دو باید روی تایم لاین کلیک راست کنید و Select all را انتخاب نمائید. حال فیلم با صدای اصلی و ترکیب موسیقی پخش میشود. برای کم و زیاد کردن صدای فیلم با موسیقی وارد شده، به منوی Edit بروید و انتخاب Audio Levels را انجام دهید. تنظیم را مطابق میلتان روی Audio Track و Video track انجام دهید.
حال همه چیز آماده است. کافیست تا فیلم را ذخیره کنید. روی منوی File بروید و انتخاب Save Movie را انجام دهید. حال باید کیفیت فیلم خروجی را تعریف کرده و منتظر بنشینید تا کار تمام شود. فیلم حاضر شده با برنامه مدیا پلییر ویندوز قابل پخش است.
با برنامه هایی که میتوانند روی CD بنویسند مانند Nero میتوانید این فیلم را تبدیل به VCD کرده و آنرا در هر تلویزیونی دیده و از هنر فیلمسازی خود لذت ببرید.


منبع : سایت دبیرستان فرزانگان تهران

مطالب مرتبط

آشنایی با کار ویروسها برای ویروس کشی


آشنایی با کار ویروسها برای ویروس کشی
امروزه با توجه به فراوانی ویروس های كامپیوتری از یك طرف و صدمات حاصل از انتشار آنها از سویی دیگر شناخت و نحوه مبارزه با آنها بسیار حائز اهمیت می باشد . در این مقاله آشنایی با نحوه عملكرد ویروسهای كامپیوتری بیان شده است .
امروزه با توجه به تعدد ویروس های كامپیوتری در كشور،كه اغلب آنها نیز ایرانی می باشند، شناخت و جلوگیری از تخریب آنها مفید ولازم به نظر می رسد . پیش از هر گونه بحث فنی لازم است توضیحی در مورد ویروس و خوب وبد بودن ویروس سازی از دیدگاه مثبت آن بررسی شود تا مبادا افراد بد گمان و احتمالا متنفر از ویروس ، سیل بدو بیراه خود را نثار ویروس نویسان! كنند بد نیست بدانیم جدای از هنر و تكنیك زیبای عملكرد ویروس های مختلف و شیرینی جدال با ویروس یابها ، خود ویروس عاملی برای حمایت از برنامه های كاربردی می توامند به شمار آید، چرا كه اولین ویروس ها در راه جلوگیری از كپی برداریهای غیر مجاز طرح و نوشته شده و زمان فعالیت آن را موكول به وقتی كرده اند كه فرد خاطی از " خواهش عدم كپی غیر مجاز" نیاز به گوش مالی دارد ! تا شاید همین فرد عادت به خرید و تهیه ی برنامه های مورد استفاده خود از طریق اصولی بنماید.
واما ویروس ها برنامه هایی هستند كه به شكل پنهانی، موقع اجرا شدن برنامه آلوده خود را به برنامه های اجرایی نظیر فایل های COM و EXE می چسبانند و معمولا بدون اینكه تاثیری در كار اصلی برنامه آلوده بگذارند، منتظر زمان فعالیت نهایی یا برقراری شرط خاصی می شوند . حال این فعالیت می تواند بزرگتر كردن فایلهای مختلف DATA باشد ، یا آلوده كردن فایلهای اجرایی و یا از بین بردن اطلاعات PARTITION TABLE، معدوم كردن اطلاعا ت با ارزش یا از كار انداختن فایل های اجرایی و ... باشد .
ولی در هر حال یك چیز در اكثر ویروس ها مشترك می باشد و آن انتقال ویروس از فایل های آلوده به فایل های سالم است . در این مقاله سعی شده است كه نحوه عملكرد یكی از انواع ویروس های كامپیوتری بیان شود كه قبل از مطالعه لازم است به نكته ذیل توجه گردد.
افرادی كه مایل به مطالعه مقاله می باشند لازم است كه :
۱) با زبان اسمبلی آشنا باشند .
۲) به DEBUG و دستورات آن مسلط باشند .
۳) از اطلاعات برنامه نویسی سیستم در حد آشنایی با Header فایل های اجرایی برخوردار باشند .
بنابراین اگر ملاحظه می شود كه روشها بسیار خلاصه مطرح شده، تنها بدلیل عدم دسترسی عمومی به اطلاعاتی كه ممكن است خطرناك باشد،است و هدف، ارائه روش بوده و باقی جزئیات بر حسب توان با خود برنامه نویس است .
(توضیح اینكه ویروس ها برنامه كامپیوتری هستند و نه چیز دیگری و می توانند با انواع زبان های برنامه سازی Assenbly، C++، Pascal،Basic، ... طراحی شوند و ما از قویترین زبان یعنی اسمبلی جهت اینكاراستفاده كرده ایم .)
قبل از بیان الگوریتم كلی ویروس نویسی بهتر است به توضیح یكسری عناوین زیر بپردازیم :
▪ انواع دستكاری و تخریب ویروس های كامپیوتری
صرف نظر از ویروس هایی كه كاربران را مورد لطف قرارداده و تنها با صدورپیامی، نمایش تصویری و یا پخش موزیكی حضور خود را اعلام می كنند،سایر ویروس ها به گونه های مختلف باعث نابودی اطلاعات و در برخی موارد باعث خرابی سخت افزار كامپیوتر می شوند. در زیر نمونه هایی از خسارات ویروس ها بیان می شود:
الف) اختلال در كار سیستم(تخریب نرم افزاری)
در این حالت ویروس با ایجاد خطا دربرنامه موجب اختلال در اجرای آن می شود. این اختلال گاه همراه با تصویری بر روی صفحه نمایش و یا صدای خاصی بلندگو یا قفل شدن كامپیوتر می باشد .
بعضی از دلایل اختلال در سیستم بدلیل ویروس ها عبارتند از:
۱) خطاهای برنامه نویسی توسط برنامه نویس ویروس
۲) ناسازگاری ویروس با سیستم یا نرم افزارهای نصب شده بر روی آن
۳) تخریب اطلاعات كه شامل حذف، تغییر ویا اشغال و تكثیر در حافظه
۴) اختلال عمدی سیستم توسط ویروس(اهداف نویسندگان ویروس) كه به عنوان مثال می توان به كندی سرعت سیستم اشاره كرد.
ب) تخریب سخت افزاری
عده ای معتقدند كه ویروس ها نمی توانند به سخت افزار آسیب برسانند وتا به امروز، هیچ ویروسی پیدا نشده است كه كه این كار را انجام دهد. ولی در خلاف انتظار از بین بردن سخت افزار توسط برنامه های نرم افزاری امكان پذیر و عملی است . گرچه خسارات سخت افزاری در موارد اندكی توسط ویروسها وجود دارد ولی باید آنها را جدی گرفت . به عنوان مثال كامپیوترهای سری آمیگا از شركت كمو دور، به خاطر نداشتن كنترل در قسمت های مختلف در مقابل ویروس آسیب پذیرند.
در این كامپیوتر ها می توان به كمك نرم افزار ،موتور دیسك گردان را از حركت باز داشت و همزمان فرمان خواندن یك تراك كه وجو ندارد ، را به هد داد به این ترتیب هد به دیواره های دیسك گردان برخورد كرده و می شكند . نمونه دیگر این است كه CPU و Icهای آمیگا از جمله اگنس ، دنیس و پائولا از نوع CMOS بوده و در مقابل الكتریسیته حساس هستند . اگر همزمان به تمام ورودیهای بیت یك اعمال می شود ولتاژ اضافی باعث خرابی ICها می شود.به كمك یك برنامه كوتاه چند خطی به زبان ماشین می توان كلیه ثباتهایی كه به نام CPU می روند را حاوی بیت یك نمود و CPU را خراب كرد .
در رایانه های شخصی ویروس می تواند هد خواندن و نوشتن دیسك گردان را روی یك تراك داخلی ، كه وجودندارد قرار بدهد. در بعضی از دیسك گردانها، اینكار باعث می شود كه هد ، به بستی در داخل دیسك گردان گیركندو فقط با باز كردن دیسك گردان و جابه جا كردن هد با دست ، مشكل حل می شود.
ویروس می تواند تراك صفر دیسك را نابود كند در اینصورت ، این دیسك دیگر قابل استفاده نیست یا اینكه ویروس بطور مكرر هد از سیلندر بیرونی به سیلندر داخلی حركت دهد این امر سبب سایش ونهایتا خرابی دیسك خواهد شد . در اینجا ممكن است مستقیما چیزی تخریب نشود ولی باعث فرسودگی می شود. برای مثال ویروس AMP۲P كه روی فایل CAMMAND.COM ویندوز ۹۵ وجود دارد ،قادر است تنظیم اصلی كارخانه را تغییر دهد و ویروسی كه بتواند اینكار را انجام دهد قادر است به تمام اجزای سیستم دسترسی داشته و آنها را خراب كند . این ویروس معمولا هارد دیسك را دچار تعدادی بد سكتور می كند ویا تراك صفر را از كار می اندازد كه با فرمت فیزیكی مجدد نیز دیسك قابل اصلاح نیست .
تا چندی قبل ویروس ها فقط فایل ها را خراب می كردند كه معمولا چاره اینكار آسان بود ولی اكنون ویروس ها به آنچنان توانایی رسیده اند كه قادرند سخت افزار سیستم را مورد هدف قرار دهند كه در این صورت خسارات ایجاد شده شدید و جبران آن سنگین است . تازه ممكن است پس ازتعویض قسمت خراب شده ، ویروس مجددا آنرا تخریب كند.
معمولا و نه همیشه اولین دستور از فایل های اجرایی COM، حاوی یك آدرس پرش (Jump) می باشد كه اجرای برنامه را به مكان دیگری از داخل حافظه انتقال می دهد و سپس دستورات اصلی برنامه از مكان XXXXX در شكل فوق آغاز می گردد. اما اگر همین آدرس پرش اولیه را بتوانیم طوری تغییر دهیم كه به ابتدای برنامه خودمان منتقل شود .می توان گفت كه نصف كار آلوده سازی را انجام داده ایم .
بصورت كلی جهت انجام این كار ابتدا آدرس پرش اولیه XXXXX را در مكانی از حافظه ذخیره كرده (برای استفاده بعدی ) و سپس آدرس شروع برنامه خود را درآن قرار می دهیم . خوب تا اینجا توانسته ایم كنترل اجرایی فایل های COM را بدست گیریم . سپس كافی است در داخل ویروس عملیات مربوط به یافتن فایل های اجرایی غیر آلوده ، درستكاری آنها و انجام یكسری تخریب ها ( چاپ یكسری مطالب جهت ترساندن كاربر و معرفی خود) و نهایتا برگشت به آدرس اولیه پرش XXXXX جهت اجرای عادی فایل آلوده شده مراجعه كرده تا برنامه ازاین پس روال عادی اجرایی خود را انجام دهد.
ساختار كلی فایل های EXE پیچیده تر است . تمام فایل های EXE دارای یك Header یا عنوان بوده كه شامل اطلاعات تخصصی فایل اجرایی نظیر مشخصه فایل،اندازه واقعی فایل،آدرس های Data Segment،Code Segment و..... می باشد. بنابراین بر خلاف فایل های COM كه اولین دستور از آنها حاوی آدرس شروع برنامه است ، در این فایل ها بایت های ۲۰و۲۲ در داخل Header حاوی آدرس شروع برنامه است و چون فایل های EXE از نظر اندازه می توانند خیلی بزرگتر از COM باشند، این آدرسها شامل SEGMENT:OFFSET است
با توجه به توضیح فوق در مورد نحوه آلوده سازی فایل های COM كافی است آدرس های X۱:X۲ را به ابتدای برنامه خود تغییر داده وسپس در پایان كار نیز به محل اولیه X۱:X۲ باز گردیم . اما این نكته قابل ذكر است كه بدلیل پیچیدگی ساختار فایل های EXE، آلوده سازی اینگونه فایل ها از فایل های COM مسكلتر است .
▪ دلایل خراب شدن فایل های اجرایی
همانطور كه توضیح داده شد، به هنگام آلوده سازی فایل های اجرایی ممكن است، در محاسبه تغییر آدرس ها اشتباهاتی صورت گیرد و یا یك فایل اجرایی چندین بار آلوده گرددو در جریان چنین اعمالی نیز امكان دارد سیستم روال اجرایی عادی خود را ازدست داده و داخل یك حلقه بی نهایت قرار گیرد و یا به مكانی از حافظه پرش كند كه هیچگونه دستور العملی وجودنداردو سرانجام باعث HANG كردن یا قفل كردن كامپیوتر می شود كه گاهی اوقات بعضی از ویروس ها به هنگام آلوده سازی دچار این مشكل شده و احتمالا با این مسئله برخورد كرده اید كه به هنگام آلوده بودن كامپیوترتان سیستم بدلیل نامشخصی قفل می كند.
باتوجه به توضیحات داده شده،هم اكنون الگوریتم كلی یكی از انواع ویروس های كامپیوتری را به صورت زیر می نویسیم :
۱) اولین فایل اجرایی در مسیر جاری را پیدا كنید
۲) اگر فایل پیدا شده ، آلوده است و دیگر فایل آلوده دیگری جهت جستجو وجود ندارد به مرحله ۶بروید.
۳) اگر فایل پیدا شده آلوده است به مرحله ۱بروید
۴) فایل آلوده شده را پیدا كنید و فایل را طوری تغییر بدهید تا به صورت عادی كار كند(آسیب نبینید)
۵) به مرحله ۷بروید
۶) عملیات مربوط به دستكاری یا تخریب را انجام دهید
۷) برنامه اولیه را اجرا كنید
● نتیجه گیری
با توجه به اینكه اغلب ویروس ها جهت آلوده سازی كامپیوتر ، طبق توضیحات داده شده، فایل های اجرایی حمله ور می شوند و آدرس های داخل فایل را تغییر می دهند، پس چه بهتر است بتوانیم این مكان ها را هر چه دقیقتر كنترل كنیم و همچنین با شناخت هر چه بیشتر كار ویروس ها، آمادگی كاملتری جهت مبارزه با آنها كسب نماییم .

وبگردی
افشای ماجرای ضرب و شتم زهرا کاظمی بعد از 14 سال
افشای ماجرای ضرب و شتم زهرا کاظمی بعد از 14 سال - آیا مرتضوی از نزد خود زهرا کاظمی را جاسوس می خواند یا از جایی به او دیکته شده بود که ماجرا را به مسیر جاسوسی ببرد و برای کشور هزینه درست کند؟!
لحظات ترسناک فرود بدون چرخ فوکر١٠٠ هواپیمایی آسمان
لحظات ترسناک فرود بدون چرخ فوکر١٠٠ هواپیمایی آسمان - در این ویدئو لحظات نفس گیر و ترسناک فرود بدون چرخ فوكر ١٠٠ هواپیمایی آسمان در اردیبهشت١٣٩٣ در زاهدان را مشاهده می کنید. در این سانحه هواپیما به سلامت فرود آمد اما از چرخه خارج شد.
هر جایی فضول باشی‌ها و حمله‌ورها کمترند حجاب بهتر است
هر جایی فضول باشی‌ها و حمله‌ورها کمترند حجاب بهتر است - سید مهدی طباطبایی: هر جایی که فضول باشی ها، حمله ورها و حمله کننده ها کمتر هستند، حجاب خانم ها هم بهتر است.
"دختر خیابان انقلاب" و 4 نکته درباره پاسخ پلیس
"دختر خیابان انقلاب" و 4 نکته درباره پاسخ پلیس - این ماده نه درباره بدحجابی یا تشویق به بدحجابی که مشخصاً درباره دایر کردن مرکز فحشا است و رکن مادی جرم ماده مذکور، دایر کردن مرکز فساد و فحشاست.
امروزجلوی ماایستاد،درآینده جلوی آقای خامنه ای می ایستد
امروزجلوی ماایستاد،درآینده جلوی آقای خامنه ای می ایستد - خاطره فرزند آیت الله فاضل لنکرانی: " پدر خطاب به آیت الله جنتی در خصوص احمدی نژاد گفت: من نیستم، شما هستید، امروز جلوی ما ایستاد، در آینده جلوی آقای خامنه ای می ایستد و تمام زحمات آقای خمینی را بر باد خواهد داد"
حیدری هم جرات انتقاد پیدا کرد !
حیدری هم جرات انتقاد پیدا کرد ! - صراحت مرتضی حیدری، مجری برنامه پایش درباره پشت پرده طولانی بودن مراحل صدور مجوزهای کسب و کار
استحاله! / بررسی نامه احمدی‌نژاد به رهبری
استحاله! / بررسی نامه احمدی‌نژاد به رهبری - دگرديسي‌هاي فراواني در ايران صورت گرفته‌است؛ اصولگرايان اصلاح‌طلب شده‌اند، تحول‌طلبان محافظه‌كار شده‌اند، مسئولان پاسخ ناكارآمدي‌هاي خود را از مردم مي‌خواهند و در تازه‌ترين نوع اين استحاله‌ها فردي كه بسياري مدعي هستند او برآمده از مهندسي انتخابات است با ارسال نامه به رهبرمعظم انقلاب درخواست برگزاري انتخاباتي آزاد، زودهنگام و به دور از مهندسي كرده‌است! محموداحمدي‌نژاد همان پديده خانمان براندازي كه براي…
مصاحبه دختری که با ریش به «آزادی» رفت با یورونیوز
مصاحبه دختری که با ریش به «آزادی» رفت با یورونیوز - فیلم - زهرا خوش نواز در گفتوگو با یورونیوز از مراحلی که برای آماده سازی ظاهرش طی کرد تا با چهره‌ای متفاوت وارد استادیوم شود گفت. او می‌گوید: «زمانی که از تونل گذر کردم و وارد ورزشگاه شدم و چشمانم به چمن ورزشگاه افتاد گریه‌ام گرفت.»
بار دیگر زیر گرفتن ماموران پلیس با ماشین سواری توسط دراویش
بار دیگر زیر گرفتن ماموران پلیس با ماشین سواری توسط دراویش - باز هم زیر گرفتن ماموران امنیتی و نیروی انتظامی توسط یک ماشین دیگر سواری توسط اراذل خیابان گلستان هفتم
حمله با اتوبوس به مأموران پلیس در پاسداران
حمله با اتوبوس به مأموران پلیس در پاسداران - کی از دراویش گنابادی با اتوبوس به مردم و مأموران پلیس در خیابان پاسداران تهران / گفته میشود تعداد شهدای ناجا در حمله آشوبگران فرقه ضاله گنابادی و حامیان نورعلی تابنده به ۴ تن رسیده است.
لحظه مواجهه وزیر راه با خانواده قربانیان سانحه هواپیمای
لحظه مواجهه وزیر راه با خانواده قربانیان سانحه هواپیمای - به دنبال سقوط هواپیمای تهران-یاسوج ویدیو لحظه مواجه خانواده های جانباختگان را با وزیر مشاهده می کنید.
حمله با چاقو به یک راننده سر پارک خودرو
حمله با چاقو به یک راننده سر پارک خودرو - تصاویری دردناک از حمله مرد موتور سوار با چاقو به یک مرد راننده در حضور همسر و فرزندش در شهرستان داراب استان فارس را در ویدئوی زیر می بینید. به نظر میرسد این اتفاق در پی جرو بحثی بر سر پارک کردن وسایل نقلیه روی داده است!
بدل ایرانی آنجلینا جولی رونمایی شد !
بدل ایرانی آنجلینا جولی رونمایی شد ! - شب گذشته مراسم اکران فیلم بلوک 9 خروجی 2 به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی محمدرضا شریفی نیا و نیز فیلم شاخ کرگدن در پردیس سینمایی ملت برگزار گردید.
اظهارات جنجالی احمدی نژاد در مقابل دادگاه
اظهارات جنجالی احمدی نژاد در مقابل دادگاه - سخنرانی پرحاشیه احمدی نژاد در مقابل دادگاه بقایی
    مطنجن مرغابی (گیلان)
    اگر رب انار شیرین باشد می توانید شکر را حذف کنید ؛ یا اگر ترشی آن کافی نباشد چند قاشق آب غوره یا آب لیمو اضافه کنید...