چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ / Wednesday, 15 August, 2018

نیکی کریمی


نیکی کریمی
نیکی کریمی (متولد ۱۳۵۰ در تهران) بازیگر، کارگردان و یک مترجم ایرانی است. او در چند جشنواره جهانی فیلم نیز به عنوان داور حضور داشته است.
● زندگی‌نامه
زاده سال ۱۳۵۰ در تهران است. او از دوران دبستان بازی در گروه‌های کوچک تیاتری را آغاز کرد. نخستین نقش سینمایی‌اش را در سال ۱۳۶۸ در فیلم «وسوسه» به کارگردانی جمشید حیدری به دست آورد. اما نخستین حضور جدی‌اش را میتوان در فیلم «عروس» به کارگردانی بهروز افخمی در سال ۱۳۶۹ دانست. او و ابوالفضل پورعرب را اولین جوان اول‌های سینمای ایران پس از انقلاب می‌دانند.
‍پس از آن، کریمی در دو فیلم مهم از داریوش مهرجویی به نام‌های «سارا» و «پری» بازی کرد. بازی‌اش در فیلم «سارا» اقتباسی از «خانه عروسک» اثر هنریک ابسن بود، برایش جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره‌های سن سباستین و نانت را به ارمغان آورد.
در همان سال برای تحصیل در رشته طراحی به آمریکا رفت و تا زمان بازی در فیلم «پری اثر داریوش مهرجویی به ایران بازنگشت. بازی‌اش در این فیلم که اقتباسی از کتاب «فرنی و زویی» اثر سلینجر بود مورد توجه قرار گرفت و برای بار سوم در جشنواره فیلم فجر نامزد سیمرغ بلورین شد.
پس از بازی در چند فیلم از کارگردانانی چون ابراهیم حاتمی‌کیا، بهروز افخمی و داریوش فرهنگ در سال ۱۳۷۷ در فیلم «دو زن»به کارگردانی تهمینه میلانی بازی کرد. او با بازی در این فیلم، به بازیگر ثابت چند فیلم بعدی میلانی با مایه‌های فمینیستی تبدیل شد و این همکاری تا فیلم «واکنش پنجم» ادامه یافت. کریمی برای پنجمین بار برای فیلم «دو زن» نامزد دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شد. و جایزه بهترین بازیگر زن را به خاطر بازی در همین فیلم از جشنواره تائورمینا ایتالیا گرفت.
پس از اینکه دستیاری عباس کیارستمی‌را در فیلم «A.B.C. Africa» به عهده گرفت، در سال ۱۳۸۰ فیلم کوتاه مستندی با مضمون نازایی با عنوان «داشتن یا نداشتن» ساخت که برنده جایزه باران شد. در سال ۱۳۸۱ در دو فیلم ««دیوانه‌ای از قفس پرید» به کارگردانی احمد‌رضا معتمدی و «واکنش پنجم» به کارگردانی تهمینه میلانی بازی کرد که به خاطر بازی در این دو فیلم جایزه سیمرغ بلورین جشنواره فجر را گرفت.
او برای اولین بار در فیلم «باج خور» اثر «فرزاد مؤتمن» در یک نقش منفی بازی کرد.
در سال ۱۳۸۳ اولین فیلم بلندش به نام «یک شب» را کارگردانی کرد.
● کارنامه فیلمسازی
الف) داشتن یا نداشتن (۱۳۸۲)
ب) یک شب (۱۳۸۳)
ج) گریز (۱۳۸۴)
● کارنامه بازیگری
الف) وسوسه
ب) عروس
ج) ردپای گرگ
د) سارا
و) پری
هـ) بوی پیراهن یوسف
ی) سایه‌به‌سایه
ر) برج مینو
ز) روانی
ژ) تختی
ص) دو زن
ض) بازیگر
پ) سیب
ت) دختران انتظار
ف) نسل سوخته
ق) هزار زن مانند من
ع) نیمه پنهان
غ) دیوانه از قفس پرید
ح) واکنش پنجم
خ) باج خور
ج) پرونده هاوانا
چ) گریز
ل) چه کسی امیر را کشت؟
س) شام عروسی
ش) نوک برج
م) ستاره ها
● کتاب‌شناسی
الف) آوازهایی که مادرم به من آموخت (زندگی‌نامه مارلون براندو) [ترجمه]
Intimacyب) اثر حنیف قریشی [ترجمه]
● جوایز
الف) نامزد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول زن (واکنش پنجم)[ دوره ۷ جشن خانه سینما (مسابقه) - سال ۱۳۸۲ ]
ب) برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن (دیوانه ای از قفس پرید)[ دوره ۲۱جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - ۱۳۸۱ ]
ج) نامزد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول زن (نیمه پنهان)[ دوره ۵ جشن خانه سینما (مسابقه) - سال ۱۳۸۰ ]
د) با تقدیر از بهترین بازیگر نقش اول زن (دو زن)[ دوره ۱۷ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۷۷ ]
و) نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن (روانی)[ دوره ۱۶ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۷۶ ]
هـ) نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن (پری)[ دوره ۱۳ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۷۳ ]
ی) نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن (سارا)[ دوره ۱۱ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۷۱ ]
ر) نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن (عروس)[ دوره ۹ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۶۹ ]
● داوری
الف) جشنواره فیلم تسالونیکی یونان
ب) جشنواره رن فرانسه
ج) خاور میانه (لبنان)
د) دمشق (سوریه)
و) جشنواره فیلم لوکارنو (سوئیس) ۲۰۰۶
هـ) جشنواره فیلم دهلی ۲۰۰۵
ی)جشنواره ریجاویک (ایسلند) ۲۰۰۶


منبع : ویکی پدیا

مطالب مرتبط

مقایسه بازیگران پولساز تهران و هالیوود

مقایسه بازیگران پولساز تهران و هالیوود
امسال بدون درنظرگرفتن دو فیلم <گوشواره> و <چهارانگشتی> که چند روزی بیشتر از اکران آنها در سینماها نمی‌گذرد، مجموعا ۳۵ فیلم تولید سینمای ایران تا به حال به روی پرده رفته‌اند. پدید‌ای با نام <اخراجی‌ها> به‌عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران رکورد فروش امسال و تمامی سال‌ها را به خود اختصاص داد. فیلم محمدحسین لطیفی با نام <توفیق اجباری> تا به حال بیش از نصف فروش اخراجی‌ها رده دوم جدول فروش را به خود اختصاص داده است.
همواره تحقیق درباره علت و سبب فروش یک فیلم به نتیجه‌ای قطعی نرسیده است. گاهی موضوع فیلم و شرایط و زمان اکران آن، بعضی اوقات نام کارگردان و گاه اسامی بازیگران را در این امر دخیل دانسته‌اند، اما اغلب حالت سوم، یعنی حضور بازیگران را دلیلی برای فروش یا عدم فروش فیلم‌ها می‌دانند. به‌نظر می‌رسد فیلم <اخراجی‌ها> از هر سه عامل یادشده برای فروش هرچه بیشتر بهره‌مند بود. جنجال‌های تبلیغاتی در زمان ساخت این فیلم، موضوعات ژورنالیستی پیرامون آن در بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر، برخورداری از بهترین زمان اکران یعنی ایام عید نوروز عواملی برای فروش هرچه بیشتر آن محسوب می‌شدند. از سویی نام کارگردان و فهرستی از بازیگران محبوبی که هر یک می‌تواند به تنهایی مسبب جذب تماشاگر شود را هم می‌توان دلیلی دیگر برای فروش بالا‌ی اخراجی‌ها دانست.
در سینمای‌هالیوود عنوان گیشه‌سازترین بازیگر به هیچ وجه ارتباطی با افتخار شهرت یا محبوبیت مردمی او ندارد، به‌طوری که نشریه پرنفوذ اقتصادی فوربس <مت‌دمون> را به‌عنوان گیشه‌سازترین بازیگر‌هالیوود و به‌عبارتی دیگر کسی که به‌ازای هر یک دلا‌ر دستمزد دریافتی، بیشترین فروش سینمایی را نصیب گیشه‌ها می‌کند، معرفی نمود. در این فهرست <براد پیت> که چهره‌ای بسیار محبوب بوده و به واسطه ازدواجش با آنجلینا جولی، خبرسازترین بازیگر‌هالیوود محسوب می‌شود، در رده دوم قرار دارد.معرفی‌شدن <مت دمون> به‌عنوان پول سازترین بازیگر‌هالیوود به‌هیچ عنوان بدان معنا نیست که وی، همچون بسیاری دیگر از بازیگران معروف نظیر تام کروز، ویل اسمیت و لئوناردو دی‌کاپریو جزو گران‌ترین بازیگران‌هالیوود باشد. از ‌نظر اقتصادی <مت دمون> این روزها بهترین سرمایه‌گذاری‌هالیوود بوده و گنجی است که استودیوهای بزرگ فیلمسازی باید قدر او را بدانند. به نوشته نشریه فوربس، یک فیلم با بازی این هنرپیشه می‌تواند به ازای هر یک دلا‌ر دستمزد پرداختی به وی، چیزی در حدود ۲۹ دلا‌ر به گیشه سرازیر نماید و این رقم فروش تقریبا دوبرابر قدرت پول سازترین بازیگر، نصیب <جنیفر آنیستون> و به‌دنبال او آنجلینا جولی، رنه زلوگر، ریز ویترسپون، بن استیلر و ساندرا بولا‌ک شده است. در حالی که هیچکدام از این زنان بازیگر جزو گران‌ترین بازیگران‌هالیوود نیستند و جالب آنکه از نام جولیا رابرتز یا جیم‌کری و یا حتی راسل کرو - که به نوشته این نشریه پس از بازی در دو فیلم گلا‌دیاتور و یک ذهن زیبا بیشترین دستمزد را دریافت و کمترین قدرت پول‌سازی را برای گیشه‌ها دارد - خبری نیست! این روزها دی‌کاپریو با دریافت ۲۰ میلیون دلا‌ر در یک فیلم بازی می‌کند؛ حال آنکه دستمزد دمون به ۱۰ میلیون دلا‌ر نمی‌رسد و این یقینا تنها دلیل راه‌یافتن نام دمون به فهرست پول سازترین بازیگران‌هالیوود و عقب‌ماندن دی‌کاپریو از قافله ۱۰ بازیگر در این فهرست است. به‌طور کلی وجه مشترک همه بازیگران پول‌ساز هالیوود این است که خیلی هم پردستمزد و از استودیو پرتوقع نیستند، اما می‌دانند چطور مخاطبان و تماشاگران انبوهی را به پای سالن‌ها بکشانند.در سال گذشته، عنوان پول‌سازترین بازیگر سینمای ایران برحسب میانگین فروش، نصیب بازیگر فیلم‌های پرفروش آتش‌بس و تله یعنی <محمدرضا گلزار> شد. این دو فیلم دو میلیارد و ۳۹۰ هزار تومان فروش داشت که به‌طور میانگین فروش این دو فیلم در تهران و شهرستان‌ها یک میلیارد و ۱۷۰ هزار تومان بود. در مجموع، برای فیلم آتش‌بس هر میلیون دستمزد گلزار، حدود ۱۹۲ میلیون تومان نصیب گیشه‌ها نمود! در میان بازیگران زن <مهناز افشار> که با مجموع فروش دو میلیارد و ۵۴۰ هزار تومانی فیلم‌های آتش‌بس، تله و چه کسی امیر را کشت در اکران سال گذشته به‌عنوان پول سازترین بازیگر زن شناخته شد، برای فیلم آتش‌بس هر میلیون دستمزدش، بیش از ۳۰۰ میلیون تومان پول روانه گیشه‌ها کرد! البته این آمار در مورد فیلم‌های دیگر این دو بازیگر صادق نخواهد بود؛ چرا که در سایر فیلم‌هایشان دستمزد بالا‌تر و فروش کمتر دلیلی بر پایین‌بودن این محاسبه خواهد بود. مثلا‌ هر میلیون دستمزد افشار برای فیلم چه کسی امیر را کشت، تنها ۵۰ میلیون تومان فروش را به همراه داشته است.
در اکران امسال، میانگین فروش فیلم‌های مهناز افشار با فیلم‌های کلا‌غپر، رئیس و محاکمه مجموعا حدود ۲۹۳ میلیون تومان بوده که در مجموع از رده اول سال پیش به رده دهم جدول پول‌سازترین بازیگران امسال نزول داشته است. رتبه اول این جدول متعلق به بازیگر زن فیلم‌های اخراجی‌ها، پارک‌وی و توفیق اجباری یعنی <نیوشا ضیغمی> است. در حالی که تنها سه ماه به پایان سال باقی مانده، عنوان پول‌سازترین بازیگر مرد فیلم‌های امسال برحسب میانگین فروش، مطابق سال گذشته به <محمدرضا گلزار> تعلق دارد. در فیلم توفیق اجباری و کلا‌غپر با میانگین فروش بالا‌ی ۵۰۰ میلیون تومان موجب گردیده تا این عنوان همچنان برای گلزار محفوظ بماند.<رضا عطاران> به‌عنوان بازیگر نقش مکمل توفیق اجباری که بیشتر از همه، بار طنز این فیلم را بر دوش کشیده، در فیلم پرفروش کلا‌هی برای باران به‌عنوان نقش اصلی مطرح است. مجموع فروش خوب هر دو فیلم سبب گردید تا نام او پس از گلزار به‌عنوان یک بازیگر پولساز برده شود.همگام با وی <اکبر عبدی> که فیلم‌های وی در سال‌های گذشته با فروش نازلی روبه‌رو و تا حدودی از محبوبیت و شهرت او کاسته شده بود و بسیاری معتقد بودند که دیگر به دوران اوج خود یعنی زمانی که جزو مشهورترین و پولسازترین بازیگران محسوب می‌شد، برنخواهد گشت، امسال با اخراجی‌ها درخشش تازه‌ای داشت. آخرین اثری که در آن توانایی‌های عبدی را به چالش کشید و بر شهرت او افزود آدم برفی در سال ۱۳۷۳ بود. پس از آن بازی وی در چند فیلم کمدی خیلی مورد توجه واقع نشد و با وجود اینکه در سال ۱۳۸۰ و در جشنواره بیستم فیلم فجر برای بازی در فیلم نان، عشق و موتور هزار کاندید جایزه شد، اما به جایگاه قبلی خود نرسید. در اکران امسال تا به حال پنج اثر از فیلم‌های او به نمایش درآمده که پس از محمدرضا شریفی‌نیا رتبه دوم پرکارترین هنرپیشه را به خود اختصاص داده است. میانگین فروش قابل توجه فیلم‌های عبدی، از وی رقیبی برای گلزار و عطاران ساخته است. از جایی که هر سه آنها هنوز فیلم‌هایی روی پرده دارند، جایگاه پول‌سازترین بازیگر بین او و دو بازیگر دیگر می‌تواند تغییر یابد، اما تحقیقا عبدی با پنج فیلم (البته فیلم گوشواره را که به‌تازگی اکران شده، محسوب نمی‌کنیم) امتحان بهتری را نسبت به دو بازیگر دیگر پس داده است.اما <امین حیایی> که در سال گذشته به‌عنوان پولسازترین هنرپیشه سال برحسب مجموع فروش فیلم‌هایش مطرح بود، امسال با میانگین فروش چهار فیلم خود یعنی اخراجی‌ها، مهمان، نقاب و سنگ کاغذ قیچی پس از ضیغمی، عبدی، گلزار و عطاران در جدول پولسازترین‌ها قرار گرفته است. مجموع میانگین فروش این چهار فیلم نزدیک به ۵۰۰ میلیون تومان بوده است.<کامبیز دیرباز> که به‌عنوان نقش اصلی فیلم اخراجی‌ها خوش درخشید و با وجود رکورد فروش اخراجی‌ها، فروش پایین دو فیلم دیگر وی یعنی گرداب و سرگیجه موجب شد تا میانگین فروش فیلم‌هایش کاهش چشمگیری یابد.
آیا با این نتیجه می‌توان چنین استنباط نمود که موقعیت و شهرت دیرباز ارتباطی به فروش بالا‌ی اخراجی‌ها نداشته است؟اما رکورد بازی در مجموع فروش فیلم‌های اکران‌شده امسال در دستان کسی نیست جز عکاس، برنامه‌ریز، مشاور، انتخاب بازیگر، مدیر هنری و... سینمای ایران یعنی <محمدرضا شریفی‌نیا.> تا به حال که ۹ ماه از شروع سال می‌گذرد، هفت فیلم اخراجی‌ها، پارک وی، نصف مال من نصف مال تو، مهمان، محاکمه، نقاب و در شهر خبری نیست، هست از شریفی‌نیا به اکران عمومی درآمده و مجموعا حدود دو میلیارد و ۹۶۰ هزار تومان فروش گیشه داشته است. هرهفت فیلم از فروش خوبی در گیشه برخوردار بوده‌اند و به‌طور نسبی چنین به‌نظر می‌رسد که حضور شریفی‌نیا می‌تواند عاملی برای فروش مطلوب یک فیلم باشد.قطعا پدیده بازیگری امسال که هم توانست نظر مخاطبان عام و هم نظر منتقدان را به خود جلب نماید <باران کوثری> است. او با بازی در فیلم تجاری <توفیق اجباری> و فیلم‌های هنری <خون بازی> و <روز سوم> توانایی خود را در هر دو بعد هنری - تجاری ثابت کرد. هر سه فیلم فروش مطلوبی داشتند. خون بازی و روز سوم موقعیت او را به‌عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن در بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر و جشنواره آسیا پاسیفیک که چندی پیش در گلدکست استرالیا برگزار شد، تثبیت نمود.در پی نظرسنجی مجله اینترنتی سی‌نت از کاربران سایت، باران کوثری برای بازی در فیلم خون بازی با اختلا‌فی فاحش نسبت به نفر دوم به‌عنوان بهترین بازیگر نیمه اول سال ۱۳۸۶ شناخته شد. او فیلم کتونی سفید ساخته معیری را هم در نوبت اکران دارد.البته این قیاس‌ها در غیاب بازیگران مطرحی چون نیکی کریمی، هدیه تهرانی، لیلا‌ حاتمی، گل‌شیفته فراهانی، فاطمه معتمد آریا و... که امسال فیلمی روی پرده نداشتند، مطرح گردیده و نمی‌تواند معیاری برای یک آمار قطعی باشد.

وبگردی
تریلی در اهواز چپ کرد، مردم بارش را غارت کردند!
تریلی در اهواز چپ کرد، مردم بارش را غارت کردند! - یک تریلی در اهواز واژگون شد و مردم به جای کمک به راننده مصدوم بار تریلی را بردند
بازگشت گوگوش به ایران و نحوه برخورد با او در فرودگاه
بازگشت گوگوش به ایران و نحوه برخورد با او در فرودگاه - در ویدئوی زیر روایت فائقه آتشین (گوگوش) را از بازگشت به ایران بعد از انقلاب و نحوه برخورد پاسدار فرودگاه و دادستانی با او می شنوید. او این خاطرات را سال ۲۰۰۰ در تورنتوی کانادا روایت کرد.
ماجرای عکس متفاوت وزیر جوان و هشتگ‌های توییتری
ماجرای عکس متفاوت وزیر جوان و هشتگ‌های توییتری - نكته جالب در اين ميان، گستردگي و تنوع واكنش‌ها به پوشش «وزير جوان» بود. تا آن‌جا كه در ميان كاربران بودند گروهي كه اين پوشش را در حد «شق‌القمر» بالا برده و اين تفاوت ظاهري را نشانه‌اي از تفاوتي عميق در نوع نگاه آذري‌جهرمي تحليل كردند و در مقابل، طيفي نيز «وزير جوان» را به‌خاطر تلاش براي آنچه ازسوي اين كاربران نوعي «پوپوليسم» و «عوام‌فريبي» خوانده شد
اظهارات تند احمدی نژاد علیه روحانی و دولت!
اظهارات تند احمدی نژاد علیه روحانی و دولت! - محمود احمدی نژاد با انتشار پیام ویدیویی تندی علیه رئیس جمهور، وی را هم دست رئیس دو قوه دیگر نامید و خواستار کناره گیری حسن روحانی از مقام ریاست جمهوری شد.
فیلم | قرار نبود روحانیت در همه چیز اظهارنظر کند!
فیلم | قرار نبود روحانیت در همه چیز اظهارنظر کند! - فیلم - مدتی قبل حجت الاسلام زائری مهمان خبرآنلاین بود و در کافه خبر به بررسی مسایل فرهنگی و اجتماعی ایران و نقش روحانیت در جامعه پرداخت.
فیلم | چرا مردم مسئولین را مسخره می‌کنند؟
فیلم | چرا مردم مسئولین را مسخره می‌کنند؟ - فیلم - چرا مردم مسئولین را مسخره می‌کنند؟ پاسخ این سوال را در ویدئوی زیر ببینید.
فیلم سانسور شده خوانندگی سحر قریشی در یک برنامه
فیلم سانسور شده خوانندگی سحر قریشی در یک برنامه - سکانس سانسور شده مسابقه «13 شمالی» که در آن سحر قریشی ترانه های مشهور چند تن از خوانندگان را می خواند، ببینید. اولین قسمت این مسابقه در شبکه نمایش خانگی توزیع شده است.
عاشق شدن لیلای سریال پدر،داستانی کاملا واقعی!
عاشق شدن لیلای سریال پدر،داستانی کاملا واقعی! - روایت نازنین پیرکاری،مجری و تهیه کننده تلویزیون از عاشق شدن خود که داستان سریال پدر شد...
یک ژن خوب تازه: جان متاعی است که هر بی سروپایی دارد
یک ژن خوب تازه: جان متاعی است که هر بی سروپایی دارد - مهمترین بخش های سخنان او اینجاست که عنوان می کند: چه کسی در جریان انقلاب بوده؟ اگر یک عده ای جان دادند، یک عده ای هم این وسط پول دادند. او که گویا دستی در شعر هم دارد، سخن عجیب تری از آنچه پیش از این گفته بر زبان جاری می سازد و با به کار بردن این بیت که «جان چه باشد که نثار قدم دوست کنم *** این (جان) متاعی است که هر بی سروپایی دارد» ...
ترامپ حتی به شلیک یک گلوله نیاز ندارد
ترامپ حتی به شلیک یک گلوله نیاز ندارد - برای آمریکا کم هزینه‌ترین استراتژی ادامه وضع موجود است. ترامپ در یک سال گذشته کاری کرد که ۳۰ میلیارد دلار دارایی ایران از کشور خارج شود. این پول به کشور‌هایی مثل ترکیه، گرجستان، ارمنستان، مالزی و ... که از ثبات و امنیت برخوردارند رفت و در این کشور‌ها سرمایه گذاری شد. همین موضوع کمر اقتصاد ایران را می‌شکند. در این یک سال دلار به نزدیک ۱۰ هزار تومان رسیده است. ترامپ حتی به شلیک یک گلوله نیاز ندارد. اگر…
سحر تبر چهره واقعی‌اش را آشکار کرد!
سحر تبر چهره واقعی‌اش را آشکار کرد! - سحر تبر سال گذشته برای اولین بار در رسانه‌های جهان دیده شد. گمانه زنی می‌شد که او برای شباهت پیدا کردن به آنجلینا جولی ۵۰ عمل جراحی داشته است. اما او در نهلایت شبیه شخصیت "عروس مرده" تیم برتون به نظر می‌رسید.
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد!
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد! - یک بنر تبلیغاتی که ظاهراً با هدف ترویج فرهنگ حجاب طراحی شده، سبب‌ساز واکنش‌های کاربران شبکه اجتماعی توییتر شده است. در این بنر، از رهگذران خواسته شده بین دو گزینه موجود، زنی چادری و زنی مانتویی، انتخاب کنند ترجیح می‌دهند کدام‌یک همکار همسرشان باشد!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر! - در اتفاقی عجیب و غیر قابل باور فردی امروز به دلیل درخواست طلاق همسرش در خیابان اسلامشهر وی را با ضربات چاقو از پای درآورد، از سرنوشت این خانم اطلاع دقیقی در دست نیست.