پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ / Thursday, 19 July, 2018

نیکی کریمی


نیکی کریمی
نیکی کریمی (متولد ۱۳۵۰ در تهران) بازیگر، کارگردان و یک مترجم ایرانی است. او در چند جشنواره جهانی فیلم نیز به عنوان داور حضور داشته است.
● زندگی‌نامه
زاده سال ۱۳۵۰ در تهران است. او از دوران دبستان بازی در گروه‌های کوچک تیاتری را آغاز کرد. نخستین نقش سینمایی‌اش را در سال ۱۳۶۸ در فیلم «وسوسه» به کارگردانی جمشید حیدری به دست آورد. اما نخستین حضور جدی‌اش را میتوان در فیلم «عروس» به کارگردانی بهروز افخمی در سال ۱۳۶۹ دانست. او و ابوالفضل پورعرب را اولین جوان اول‌های سینمای ایران پس از انقلاب می‌دانند.
‍پس از آن، کریمی در دو فیلم مهم از داریوش مهرجویی به نام‌های «سارا» و «پری» بازی کرد. بازی‌اش در فیلم «سارا» اقتباسی از «خانه عروسک» اثر هنریک ابسن بود، برایش جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره‌های سن سباستین و نانت را به ارمغان آورد.
در همان سال برای تحصیل در رشته طراحی به آمریکا رفت و تا زمان بازی در فیلم «پری اثر داریوش مهرجویی به ایران بازنگشت. بازی‌اش در این فیلم که اقتباسی از کتاب «فرنی و زویی» اثر سلینجر بود مورد توجه قرار گرفت و برای بار سوم در جشنواره فیلم فجر نامزد سیمرغ بلورین شد.
پس از بازی در چند فیلم از کارگردانانی چون ابراهیم حاتمی‌کیا، بهروز افخمی و داریوش فرهنگ در سال ۱۳۷۷ در فیلم «دو زن»به کارگردانی تهمینه میلانی بازی کرد. او با بازی در این فیلم، به بازیگر ثابت چند فیلم بعدی میلانی با مایه‌های فمینیستی تبدیل شد و این همکاری تا فیلم «واکنش پنجم» ادامه یافت. کریمی برای پنجمین بار برای فیلم «دو زن» نامزد دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شد. و جایزه بهترین بازیگر زن را به خاطر بازی در همین فیلم از جشنواره تائورمینا ایتالیا گرفت.
پس از اینکه دستیاری عباس کیارستمی‌را در فیلم «A.B.C. Africa» به عهده گرفت، در سال ۱۳۸۰ فیلم کوتاه مستندی با مضمون نازایی با عنوان «داشتن یا نداشتن» ساخت که برنده جایزه باران شد. در سال ۱۳۸۱ در دو فیلم ««دیوانه‌ای از قفس پرید» به کارگردانی احمد‌رضا معتمدی و «واکنش پنجم» به کارگردانی تهمینه میلانی بازی کرد که به خاطر بازی در این دو فیلم جایزه سیمرغ بلورین جشنواره فجر را گرفت.
او برای اولین بار در فیلم «باج خور» اثر «فرزاد مؤتمن» در یک نقش منفی بازی کرد.
در سال ۱۳۸۳ اولین فیلم بلندش به نام «یک شب» را کارگردانی کرد.
● کارنامه فیلمسازی
الف) داشتن یا نداشتن (۱۳۸۲)
ب) یک شب (۱۳۸۳)
ج) گریز (۱۳۸۴)
● کارنامه بازیگری
الف) وسوسه
ب) عروس
ج) ردپای گرگ
د) سارا
و) پری
هـ) بوی پیراهن یوسف
ی) سایه‌به‌سایه
ر) برج مینو
ز) روانی
ژ) تختی
ص) دو زن
ض) بازیگر
پ) سیب
ت) دختران انتظار
ف) نسل سوخته
ق) هزار زن مانند من
ع) نیمه پنهان
غ) دیوانه از قفس پرید
ح) واکنش پنجم
خ) باج خور
ج) پرونده هاوانا
چ) گریز
ل) چه کسی امیر را کشت؟
س) شام عروسی
ش) نوک برج
م) ستاره ها
● کتاب‌شناسی
الف) آوازهایی که مادرم به من آموخت (زندگی‌نامه مارلون براندو) [ترجمه]
Intimacyب) اثر حنیف قریشی [ترجمه]
● جوایز
الف) نامزد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول زن (واکنش پنجم)[ دوره ۷ جشن خانه سینما (مسابقه) - سال ۱۳۸۲ ]
ب) برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن (دیوانه ای از قفس پرید)[ دوره ۲۱جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - ۱۳۸۱ ]
ج) نامزد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول زن (نیمه پنهان)[ دوره ۵ جشن خانه سینما (مسابقه) - سال ۱۳۸۰ ]
د) با تقدیر از بهترین بازیگر نقش اول زن (دو زن)[ دوره ۱۷ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۷۷ ]
و) نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن (روانی)[ دوره ۱۶ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۷۶ ]
هـ) نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن (پری)[ دوره ۱۳ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۷۳ ]
ی) نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن (سارا)[ دوره ۱۱ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۷۱ ]
ر) نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن (عروس)[ دوره ۹ جشنواره فیلم فجر (مسابقه سینمای ایران) - سال ۱۳۶۹ ]
● داوری
الف) جشنواره فیلم تسالونیکی یونان
ب) جشنواره رن فرانسه
ج) خاور میانه (لبنان)
د) دمشق (سوریه)
و) جشنواره فیلم لوکارنو (سوئیس) ۲۰۰۶
هـ) جشنواره فیلم دهلی ۲۰۰۵
ی)جشنواره ریجاویک (ایسلند) ۲۰۰۶


منبع : ویکی پدیا

مطالب مرتبط

نیویورک در انتظار گلشیفته

نیویورک در انتظار گلشیفته
با نزدیک شدن به زمان اکران عمومی فیلم «مجموعه دروغ ها» به کارگردانی «رایدلی اسکات»، کارگردان سرشناس سینمای هالیوود، فضای رسانه ای شکل گرفته در حاشیه حضور «گلشیفته فراهانی»، بازیگر باآتیه کشورمان در این فیلم، کم کم آرام شده و پیگیری رسانه ها از مسئولان، نشان از بی پایه بودن برخی شایعات درباره اعمال محدودیت برای این بازیگر ایرانی دارد.
از چند هفته قبل که برای اولین بار و بصورت پراکنده خبر حضور «گلشیفته فراهانی» در فیلمی از سینمای هالیوود، در رسانه ها منتشر شد بستر مناسبی فراهم آمد تا برخی محافل خبری شایعاتی را مبنی بر اعمال محدودیت در زمینه خروج از کشور و نیز ادامه حضور در سینمای ایران برای این بازیگر مخابره کنند. البته از همان مقطع اگرچه تکذیب و تاییدهای پراکنده از سوی منابع آگاه این رسانه ها، درستی اخبار را زیر سوال قرار می داد اما مسئولان مربوطه کماکان سیاست سکوت را در پیش گرفته بودند و وارد میدان اظهار نظرات رسمی نمی شدند اما این سکوت سرانجام از سوی «محمود اربابی»، مدیرکل اداره نظارت و ارزشیابی معاونت سینمایی وزارت ارشاد، شکست تا بطور رسمی اعلام شود که; جای نگرانی نیست. «اربابی» در مصاحبه ای درباره لزوم هماهنگی با معاونت سینمایی از سوی بازیگران پش از تصمیم گیری برای حضور در پروژه های جهانی اعلام کرد: «اگر بازیگر از جزییات مقررات آشنا باشد نیازی به تبادل اطلاعات نیست و تا زمانیکه چیزی ثابت نشده مشکلی وجود ندارد اما در بیشتر موارد این اطلاعات از طریق همین مشاوره ها (با معاونت سینمایی) بدست می آید. ممکن است در جریان این کار(حضور در یک پروژه سینمایی) کلاه سربازیگر بگذارند. ممکن است این بازیگر مورد سو»استفاده تبلیغاتی قرار بگیرد، امیدوارم سو»تفاهمی پیش نیاید; ما قرار نیست کسی را کنترل کنیم. طرف خارجی هم با یک شخص قرارداد می بندد نه با یک مجموعه.
وی همچنین درباره محتوای جلسه های مشاوره نیز گفته: ممکن است من به بازیگر بگویم چنین کمپانی ای که می گویی از شما دعوت کرده اصلا وجود خارجی ندارد. ممکن است بگویم این کمپانی معتبر است و تشویقش کنم. شاید از او خواستم که برای پیشگیری از هر اتفاق بدی ابتدا فیلمنامه را به دقت مطالعه کند و در صورت مناسب بودن نقش و فیلمنامه، در قرارداش تاکید کند که مبنای توافق همین فیلمنامه است نه چیز دیگری که ممکن است به آن اضافه شود. مدیرکل اداره نظارت و ارزشیابی همچنین درباره «گلشیفته فراهانی» نیز اظهار داشته: ایشان قبل از بازی در فیلم «رایدلی اسکات» به ما مراجعه نکردند اما بعد از بازگشتشان به ایران پیش من آمدند. نزد ما او مشکلی ندارد. وی افزوده: خانم فراهانی از ابتدا به ما این اطمینان را داده بودند که بازی شان در فیلم مغایر با ارزش های جامعه ما نیست، گفتند در قراردادشان موضوع پوشش و ظاهر را قید کرده اند. به نوشته شبکه ایران، «اربابی» درباره تضمین بوجود نیامدن مشکل در آینده و پس از تغییر مدیریت در وزارت ارشاد برای این بازیگر هم تاکید کرده: جای نگرانی نیست. ما اینجا مجری قانون هستیم. مملکت قانون دارد و آدم معقول هم کم نداریم. از همه این ها مه متر ما افکار عمومی داریم.
از سویی دیگر چند روز پس از انتشار این گفتگو، «گلشیفته فراهانی» نیز در گفتگویی کوتاه تاکید کرد: طبیعی است یک بازیگر زن ایرانی که از ایران می آید خودش همه مسائل را مراعات می کند. وی همچنین با تاکید بر اینکه برای خروج از کشور به هیچ عنوان با مشکلی مواجه نشده و با پاسپورت خود و بطور قانونی از تهران به سوی اروپا رفته، اظهار داشت: حالا هم در اینجا هستیم و قرار است برای افتتاحیه فیلم که روز دهم ماه اکتبر در نیویورک است و هنرپیشگان فیلم در این مراسم هستند شرکت کنیم.
در همین راستا; «محمد حقیقت» در یادداشتی از دیدار خودمانی اش با «گلشیفته فراهانی» و همسرش در کافه میدان «سن سولپیس» پاریس گفته است. به نوشته سینمای ما; «حقیقت» در یادداشت خود چنین نوشته:
▪ پیشگفتار:
در سال ۲۰۰۲ که می خواستم فیلم «دو فرشته» را در ایران کارگردانی کنم، برای نقش آذر (دختر هجده ساله و سرکش قصه) دنبال بازیگری می گشتم که به یاد «گلشیفته فراهانی» در فیلم «درخت گلابی» اثر خوب «داریوش مهرجویی» افتادم; دخترکی شیطان و پر انرژی را به یاد آوردم و فکر کردم که حالا باید حدود ۱۸سال داشته باشد. یکی از دوستانم به نام آقای دکتر شفیعی که فیلمنامه «دو فرشته» را خوانده بود، گفت که خانواده فراهانی را می شناسم و ترتیب ملاقاتی با آن ها را برایت خواهم گذاشت. فکر می کنم «گلشیفته فراهانی» تا آن موقع در یکی دو فیلمی دیگر هم بازی کرده بود، اما من آن فیلم ها را ندیده بودم. در ماه سپتامبر۲۰۰۲ سرانجام همکاری من با «گلشیفته فراهانی» شروع شد و او نقش آذر (شخصیت دختر جوان فیلم من) را بازی کرد و همزمان در فیلم «بوتیک» نیز بازی داشت. در اوایل سال۲۰۰۳ فیلم «دو فرشته» توسط کمپانی «وایلد بانچ»، که یکی از سرمایه گذاران فیلم بود، به جشواره «کن» پیشنهاد شد و این فیلم در بخش «هفته بین المللی منقدان» که به فیلم های اول یا دوم کارگردانان اختصاص دارد، حاضر شد. در ماه مه، «گلشیفته فراهانی» به همراه من ، «شهریار اسدی»، نظام کیائی و محمد احمدی برای معرفی فیلم در جشنواره «کن» شرکت کردیم و گفتگوهای گوناگونی در مطبوعات و بویژه تلویزیون های اروپائی با «گلشیفته فراهانی» انجام شد. از آن هنگام به بعد گاه گداری با «گلشیفته فراهانی» تماس داشتم تا این که اخیرا شنیدم به پاریس آمده و برای رفتن به نیویورک آماده می شود تا در مراسم افتتاحیه فیلم «مجموعه دروغ ها» شرکت کند.
▪ دیدار خودمانی با «گلشیفته فراهانی»
در تماس تلفنی با «امین»، شوهر گلشیفته، قرار ملاقاتی در منطقه ۶پاریس در کافه ای در میدان «سن سولپیس» گذاشتیم. از همه جا صحبت کردیم و لابلای حرف مان در همین جلسه و همینطور در جلسه بعدی (سه شنبه۲۲سپتامبر) راجع به فعالیت هایش و بویژه در همین فیلم صحبت کردیم. اصلا مصاحبه ای در کار نبود، برای پاسخ به کنجکاوی های من، هر دو، امین و گلشیفته، پاسخ می دادند. پرسیدم شنیده ام مشکلاتی برای خارج شدن شما از ایران وجود داشت و آن ها پاسخ دادند; «به هیچ عنوان; ما با پاسپورت های خودمان و بطور قانونی از تهران به سوی اروپا آمدیم و حالا هم این جا هستیم و قرار است برای افتتاحیه فیلم که دهم اکتبر در نیویورک برگزار می شود و هنرپیشگان فیلم در این مراسم حضور دارند، شرکت کنیم.» می پرسم که آیا فیلم را دیده اید؟ و پاسخ می دهند: «نه، سخت منتظر دیدن آن هستیم.» بعد از آن می پرسم چطور شد که در این فیلم هالیوودی نقش مهم ترین زن آن بر عهده شماست و چطور با کار شما آشنا شدند؟ می گوید: «ما برای فیلم «سنتوری» که قرار بود در آمریکا به نمایش عمومی درآید به آن جا سفر کرده بودیم که عملا این فیلم به نمایش درنیامد، اما ناگهان از سه منبع مختلف با ما تماس گرفتند که «ریدلی اسکات» علاقه مند است شما را ببیند و بعد از آن هم مسئولان کمپانی وارنر ما را دیدند.» کنجکاوم بدانم از کجا با کارهای قبلی شما آشنایی داشتند؟ و گلشیفته فراهانی جواب می دهد: «یکی از مسئولان کستینگ (مسئول بازیگریابی) فیلم «بوتیک» را دیده آن ها حتی به من گفتند از بین هنرپیشه های زن ایرانی هم دو سه نفری را در نظر داشتند اما در ملاقاتی که با شخص «ریدلی اسکات» داشتیم، حس کردم که انتخاب خود را کرد، بدون این که در همان لحظه چیزی بگوید.» می پرسم آیا برای شرکت یک بازیگر ایرانی در یک فیلم خارجی قانون یا قاعده خاصی هست؟ و او می گوید: «تا جایی که من می دانم، نه، اما طبیعی است که وقتی یک بازیگر زن ایرانی از ایران می آید، خودش همه مسائل را مراعات می کند.» به هر حال «ریدلی اسکات» کارگردان مهم معتبر و در سینمای هالیوود متفکر است و آثار با ارزشی ساخته است. شما درکنار «لئوناردو دی کاپریو» بازی کردید و این چیزی است که بسیاری از بازیگرهای جهان آرزوی آن را دارند. فکر می کنید مدت زمان بازی شما در فیلم چند دقیقه است؟ می گوید: «واقعا نمی دانم.» به آن ها پیشنهاد می دهم که یکی از دوستان من با مسئولان کمپانی «وارنر» در فرانسه بسیار دوست است. می خواهی تلفن بزنم تا ترتیب نمایش خصوصی این فیلم را قبل از رفتن به آمریکا برایت بدهد؟ با خوشحالی استقبال می کند. من به آقای «پی یر» تلفن می زنم و سرانجام از طرف او با مسئول مطبوعاتی این کمپانی در پاریس مسئله را در میان می گذارم. او با خوشحالی قبول می کند. با آمریکا تماس می گیرد تا سریعا یک کپی از فیلم به فرانسه ارسال شود.
نمایش عمومی این فیلم در فرانسه چند ماه دیگر خواهد بود. در این فاصله، روزنامه های فرانسوی را نگاه می کنیم، در روزنامه لیبراسیون، هفته نامه ال و... راجع به هنرپیشه ایرانی (گلشیفته فراهانی) که مورد توجه هالیوود قرار گرفته، مطالبی نوشته اند. به گلشیفته می گویم آیا می توانم از تو یک قرار ملاقات برای گفتگو و مصاحبه مطبوعاتی بگیرم. می گوید: «من مصاحبه نمی کنم» (نمی فهم که شوخی بود یا جدی) می گویم: پس به اتفاق همسرت امین برویم شام بخوریم. از در منزل که خارج می شویم، امین می گوید: آیا تو آقای دومنیک بسنآر را می شناسی؟ می گویم: او یکی از دو آژانس بزرگ هنرپیشگان مهم فرانسه است، چطور مگه؟ می گوید: چون فردا قرار است با هم نهار بخوریم. درخواست کرده گلشیفته را ببیند. می گویم: پس نان تان توی روغن است! پس ما شام را روزی دیگر، شبی دیگر خواهیم خورد... در خیابان شانزلیزه از همدیگر جدا می شویم تا وعده قرار بعدی را بگذاریم.

وبگردی
وقتی یک دامدار با مدرک دیپلم و ۱۱۹ فقره چک برگشتی مدیرعامل «ثامن‌الحجج» شد
وقتی یک دامدار با مدرک دیپلم و ۱۱۹ فقره چک برگشتی مدیرعامل «ثامن‌الحجج» شد - تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوش‌شان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
جزییاتی تکان‌دهنده از اقدامات موسسه ثامن‌الحجج
جزییاتی تکان‌دهنده از اقدامات موسسه ثامن‌الحجج - دو چهره مشهور تلویزیون نیز از مواهب موسسه ثامن الحجج بی نصیب نبوده‌اند. مؤسسه ثامن‌الحجج دو مبلغ ۱۸۰ میلیون‌تومانی و ۴۰۰ میلیون‌تومانی را به حساب «م.م» مجری یک برنامه تلویزیونی واریز می‌کند و عنوانی که روبه‌روی این اعداد در توضیح دلیل وجه ذکر شده، یک کلمه است؛ هدیه. اما رقم هدیه‌ای که آقای «م.م» به‌عنوان هدیه دریافت کرده، در مقابل تسهیلات دریافتی او از ثامن‌الحجج تقریبا ناچیز است.
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد!
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد! - یک بنر تبلیغاتی که ظاهراً با هدف ترویج فرهنگ حجاب طراحی شده، سبب‌ساز واکنش‌های کاربران شبکه اجتماعی توییتر شده است. در این بنر، از رهگذران خواسته شده بین دو گزینه موجود، زنی چادری و زنی مانتویی، انتخاب کنند ترجیح می‌دهند کدام‌یک همکار همسرشان باشد!
نمایش دستاورد آزادی و دموکراسی
نمایش دستاورد آزادی و دموکراسی - آقای مطهری بازیکنان آفریقایی تیم فرانسه را دیده ولی دورگه‌های تیم ملی خودمان را ندیده!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر! - در اتفاقی عجیب و غیر قابل باور فردی امروز به دلیل درخواست طلاق همسرش در خیابان اسلامشهر وی را با ضربات چاقو از پای درآورد، از سرنوشت این خانم اطلاع دقیقی در دست نیست.
مائده‌ها و دلارهای رانتی
مائده‌ها و دلارهای رانتی - اشارت‌هایی که برخی نکات جالب توجهی دیگری در خصوص آن بیان می‌کنند، مثل مطرح شدن مساله مانتو‌های جلوباز و اشکالی که برخی مسئولان به آن وارد می‌دانند. موضوعی که موجب شد تا بعد از مدت‌های مدید و در شرایطی که بسیاری بر این باورند که شناسایی و مقابله با اخلال گران بازار می‌بایست در اولویت همه امور باشد، گشت‌های ارشاد به خیابان‌ها باز گردند.
دورهمی کثیف‌ترین برنامه جنسی  ! تفکرات پیچیده یک استاد علوم انسانی !
دورهمی کثیف‌ترین برنامه جنسی ! تفکرات پیچیده یک استاد علوم انسانی ! - یکی از بحث های جنجالی دکتر فیاض در سال های اخیر اظهار نظر او در مورد وقوع بحران جنسی در ایران بوده است که حالا او معتقد است تبدیل به انقلاب جنسی شده است. با او در این زمینه مصاحبه مفصلی انجام دادیم که به زودی منتشر می شود. بخشی از این مصاحبه که درباره برنامه دورهمی است را تماشا کنید.
آغوش جنسی یا مادرانه ! مشغله فکری مطهری
آغوش جنسی یا مادرانه ! مشغله فکری مطهری - وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به نمایش در آغوش کشیدن تیم ملی کروواسی توسط رئیس‌جمهور کشورشان،گفت: ایشان با یک حس مادرانه این کار را انجام داد و این آغوش، جنسی نبود، البته که پخش آن نباید انجام می‌شد.
کدام پسر روحانی سه تابعیتی است؟
کدام پسر روحانی سه تابعیتی است؟ - سرنوشت فرزند بزرگ حسن روحانی از جمله مواردی است که در سال‌های گذشته بارها مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است. پیش از برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۲ نیز یکی از وب‌سایت‌های اصولگرا مدعی بود که او به دنبال “شکست عشقی” دست به “خودکشی” زده است. بنا به ادعای برخی از رسانه‌های اصو‌لگرا، فرزند روحانی با کلت کمری پدر خودکشی کرد.
فیلم منزل محمود خاوری درکانادا
فیلم منزل محمود خاوری درکانادا - کاربران شبکه های اجتماعی فیلمی را منتشر کرده اند که گفته می شود مربوط به خانه مجلل محمود خاوری در کانادا است. صحت و سقم این قضیه هنوز تایید نشده است.
چرا آیت‌الله جنتی اینگونه فکر می‌کند؟
چرا آیت‌الله جنتی اینگونه فکر می‌کند؟ - احزاب و شخصیت‌ها - زندگی ساده آیت‌الله جنتی گرچه از ویژگی‌های مثبت شخصیت وی است اما نوع نگاهش به عرصه سیاسی و مصداق‌یابی های وی درخصوص افراد انقلابی انتقادهای زیادی را متوجه او می‌کند.
مائده هژبری و امیرحسین مقصودلو در استانبول
مائده هژبری و امیرحسین مقصودلو در استانبول - امیرحسین مقصودلو (تتلو) با انتشار عکسی از خودش و مائده هژبری، دختر نوجوانی که پس از اعتراف تلویزیونی اش معروف شد، از کنسرت مشترک در استانبول خبر داد.
واکنش فغانی به انتشار تصاویردست دادنش با داور زن برزیلی:کوچکترین اهمیتی برایم ندارد!
واکنش فغانی به انتشار تصاویردست دادنش با داور زن برزیلی:کوچکترین اهمیتی برایم ندارد! - تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوش‌شان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
اول مرگ بر ربا بعد مرگ برآمریکا
اول مرگ بر ربا بعد مرگ برآمریکا - صحبت های تامل برانگیز آیت الله رودباری درمورد ربا در کشور
مرد رو‌به‌روی مائده هژبری کیست؟
مرد رو‌به‌روی مائده هژبری کیست؟ - دختر بازداشت شده در بخشی از مصاحبه توضیح می‌دهد که صبح دستگیر شده و خانواده‌اش در جریان این موضوع قرار گرفته‌اند و این ادعا نشان می‌دهد تهیه فیلم اعترافات به فاصله یک صبح تا عصر انجام شده که خود نشان‌دهنده این است که برای متهم هنوز دادگاهی تشکیل نشده و جرمی به اثبات نرسیده ‌است.
فیلم | رامبد: دهنتو ببند، فرح‌بخش: دهنتو گِل بگیر!
فیلم | رامبد: دهنتو ببند، فرح‌بخش: دهنتو گِل بگیر! - پس از آنکه فیلم تازه محمدحسین فرح‌بخش در سالن‌های سینمای شهر تهران اکران نشد. احمدی مدیر سینماشهر که از قضا تهیه کننده برنامه خندوانه نیز هست و سوله مدیریت بحران شهر تهران در دوره تهیه کنندگی او به «خندوانه» اختصاص یافت، مانع از این اکران شده بود و همین مسئله واکنش فرح بخش را به دنبال داشت و او را رانت‌‎‌خوار خواند و پای رامبد جوان را به میان کشید.
شاخ‌های اینستاگرامی که نمی‌شناختیم
شاخ‌های اینستاگرامی که نمی‌شناختیم - یکی از دختران که به شدت مورد توجه قرار گرفته است مائده نام دارد. او از چهره‌های شناخته شده اینستاگرام است که ویدئو‌هایی از رقص هایش را در صفحه خود منتشر کرده است. او متولد سال 1380 است. به گفته خودش حدود 600هزار فالوئر دارد. او حالا با قرار وثیقه آزاد است.
تصادف سردار آزمون با پورشه اش (عکس)
تصادف سردار آزمون با پورشه اش (عکس) - سردار آزمون نیمه شب گذشته و در نزدیکی‌های صبح امروز با خودوری پورشه شخصی خود در محور نکا بهشهر پس از عبور از روستای کمیشان با تصادف زنجیره‌ای مواجه شد که در این حادثه خودروهای زیادی خسارت دیدند
فیلم | سرگذشت گنده‌لات تهران تا لحظه جان‌دادن در زندان (۱۴+)
فیلم | سرگذشت گنده‌لات تهران تا لحظه جان‌دادن در زندان (۱۴+) - فیلم - گزارشی کامل و کوتاه از سرگذشت وحید مرادی گنده‌لات تهران تا لحظه جان‌دادن در زندان را در ویدئوی زیر ببینید.
شوخی «عطاران» با «مدیری» در اکران فیلم هزارپا
شوخی «عطاران» با «مدیری» در اکران فیلم هزارپا - مراسم اکران خصوصی فیلم هزارپا با حضور هنرمندان و بازیگران این فیلم سینمایی شب گذشته 9 تیر 1397 در برج میلاد برگزار شد.