پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ / Thursday, 17 January, 2019

جولیا رابرتز دوباره رفیق بی کلک می‌شود


جولیا رابرتز دوباره رفیق بی کلک می‌شود
او كه از سال ۲۰۰۴ به بعد در هیچ فیلمی بازی نكرده و بیشتر به خانواده و انجام برخی امور خیریه پرداخته، قصد دارد تا مدتی پس از تولد فرزندش مجددا فعالیت سینمایی خود را از سر بگیرد.
برای بازی در هر فیلمی ۲۰ میلیون دلار می‌گیرد یعنی چیزی در حدود ۱۹ میلیارد تومان! حتی فكر كردن به چنین رقمی هم باعث سرگیجه می‌شود و این تازه دستمزدی است كه جولیا رابرتز فقط برای بازی در یك فیلم می‌گیرد.
با این وجود، خود جولیا رابرتز لذت مادر شدن را به لقای این پول‌ها ترجیح می‌دهد. رابرتز ۳۹ ساله كه در حدود دو سال پیش صاحب دو فرزند دوقلو شده بود، طی یك سال گذشته تلاش‌های زیادی برای بارداری مجدد انجام داد و درست هنگامی كه كم‌كم امید داشتن یك فرزند دیگر را از دست می‌داد، متوجه شد كه می‌تواند هفت، هشت ماه دیگر فرزند سومش را هم داشته باشد.
بدون تردید فرزند سوم جولیا رابرتز در یك كلینیك پیشرفته و با مراقبت‌های پزشكی دقیق به دنیا خواهد آمد.
این در حالی است كه پدر و مادر خود جولیا رابرتز پول كافی برای پرداخت هزینه به دنیا آمدن وی را نداشته و در این باره از همسر مارتین لوتركینگ كمك خواسته بودند.
به این ترتیب، معلوم می‌شود كه جولیا رابرتز دوران كودكی سختی داشته است. سختی زندگی او از آنجا معلوم می‌شود كه پدر و مادرش هنگامی كه فقط ۴ سال داشته از هم جدا می‌شوند و پدر او شش سال بعد در اثر سرطان فوت می‌كند ولی سختی‌های زندگی به جای آنكه مانع ترقی جولیا شوند، موجب می‌شد كه وی انگیزه مضاعفی برای مبارزه با مشكلات پیدا كند.
جولیا به دلیل علاقه فراوانش به حیوانات، در ابتدا دوست داشت كه دامپزشك شود ولی پس از پایان دبیرستان، با یك چرخش ۱۸۰ درجه‌ای رشته روزنامه‌نگاری را انتخاب می‌كند.
وی در همین دوران پس از اطلاع از میل فراوانش به هنرپیشگی، به دعوت برادرش به نیویورك رفت و همراه با وی در فیلمی به نام (خون سرخ) بازی كرد. جولیا رابرتز در ادامه، به كلاس‌های بازیگری رفت و اصول هنرپیشگی را فراگرفت.
رابرتز كار جدی‌اش را در فیلم‌های هالیوودی با بازی در فیلم (ماگنولیاهای فلزی) در سال ۱۹۸۹ آغاز كرد و هنرمندی‌اش موجب شد تا نامزد دریافت جایزه اسكار بهترین هنرپیشه زن نقش دوم شود. این موضوع توجه بسیاری از كارگردان‌های هالیوود را به سوی یك ستاره نوظهور جلب كرد و سال بعد جولیا با بازی فوق‌العاده‌اش در فیلم (زن زیبا)( ۱۹۹۰) دارای شهرت جهانی شد. علاوه بر این، او برای بازی در این فیلم مجددا نامزد دریافت جایزه اسكار (این بار به عنوان هنرپیشه نقش اول زن) شد.
پس از موفقیت زن زیبا، رابرتز در بسیاری از فیلم‌های معروف سینما از جمله <عروسی بهترین دوستم(۱۹۹۷) و ناتینگ هیل (۱۹۹۹) به هنرمندی پرداخت و كم‌كم به عنوان یك فوق‌ستاره جای خود را در میان هنرپیشه‌های برتر تاریخ سینما باز كرد. او در سال ۲۰۰۱ بالاخره موفق شد جایزه اسكار بهترین هنرپیشه زن نقش اول را برای بازی در فیلم جالب (ارین بروكوویچ) دریافت كند.
جولیا رابرتز برای بازی در فیلم ارین بروكوویچ حدود ۲۰ میلیون دلار دستمزد گرفت و اولین بازیگر زنی ‌شد‌ كه ‌به ‌كلوپ ۲۰ میلیون‌ دلاری‌ها پیوسته است. وی پس از موفقیت ارین بروكوویچ، در چند فیلم برجسته استیون سودربرگ از جمله (یازده یار اوشن)( همراه با براد پیت و جورج كلونی)،(دوازده یار اوشن) و (كاملا رو به جلو) بازی كرد. بازی او به‌عنوان یكی از مطرح‌ترین چهره‌های تاریخ سینما در هر فیلمی فروش آن فیلم را در گیشه تضمین می‌كند.
بد نیست بدانید تنها فیلم‌های زن زیبا، عروس فراری و یازده یار اوشن در مجموع چیزی در حدود دو میلیارد دلار درآمد جهانی داشته‌اند، رابرتز بین سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۵ و در چهار سال پیاپی مقام اول را در فهرست درآمد هنرپیشه‌های زن به دست آورد. منابع موثق ثروت شخصی رابرتز تا اواخر سال ۲۰۰۶ را چیزی در حدود ۱۴۰ میلیون دلار تخمین زده‌اند.
با وجود تمامی موارد فوق، جولیا رابرتز همیشه به دنبال یك زندگی خانوادگی آرام بوده است. وی یك‌بار در سال ۱۹۹۳ ازدواج می‌كند ولی این رابطه در سال ۱۹۹۵ به طلاق منجر می‌شود. در سال ۲۰۰۰، وی سرصحنه یكی از فیلم‌هایش با <رنی مودر> كه از فیلمبرداران برجسته سینماست آشنا شده و در سال ۲۰۰۲ با وی عروسی می‌كند.
این زوج خوشبخت دو سال بعد و در سال ۲۰۰۴ صاحب دو بچه دوقلو می‌شوند. پس از آن، جولیا كه خیلی بچه دوست دارد، تلاش زیادی كرد تا با وجود بالا رفتن سن، بچه سومی هم داشته باشد و چندی پیش متوجه علایم بارداری در خودش شد.
متخصصان علایمی نظیر تأخیر در قاعدگی به مدت بیش از ۱۰ روز، تهوع و استفراغ (كه در هفته دوم تا دوازدهم بارداری به‌طور قابل ملاحظه‌ای دیده می‌شود)، علایم ادراری نظیر شب‌ادراری یا تكرر ادرار و برخی مشكلات پستانی مثل درد را به‌عنوان علایم فرضی بارداری مطرح كرده‌اند.
در این صورت، با انجام بررسی‌هایی مانند اندازه‌گیری هورمون HCG، معاینه و در صورت لزوم انجام سونوگرافی، وجود جنین را تأیید می‌كنند. شنیدن صدای ضربان قلب جنین، لمس جنین به وسیله معاینه‌كننده (پس از ۲۲ هفته از شروع بارداری) و برخی روش‌های دیگر از جمله مواردی هستند كه علایم مثبت یا قطعی بارداری را نشان می‌دهند.
جولیا رابرتز با انجام بررسی‌های فوق متوجه شد كه می‌تواند فرزند سومش را هم در تابستان سال آینده داشته باشد. او كه از سال ۲۰۰۴ به بعد در هیچ فیلمی بازی نكرده و بیشتر به خانواده و انجام برخی امور خیریه پرداخته، قصد دارد تا مدتی پس از تولد فرزندش مجددا فعالیت سینمایی خود را از سر بگیرد. البته وی قرار است در این بین همراه با تام هنكس در فیلم (جنگ چارلی ویلسون) بازی كند.‌

دكتر بابك هوشمند

منبع : روزنامه سلامت

مطالب مرتبط

چرا از مرگ‌ می‌ترسیم‌ و از زندگی‌ نه‌؟!

چرا از مرگ‌ می‌ترسیم‌ و از زندگی‌ نه‌؟!
مثل‌ هر بزرگ‌ و اسطوره‌ دیگری‌، «مارلون‌ براندو» هم‌ جملاتی‌ دارد كه‌ در گذر زمان‌ بدل‌ به‌ جملات‌ قصار شده‌اند. اصولا سخنان‌ اساطیر در هر زمینه‌یی‌ بسرعت‌ بدل‌ به‌ جملات‌ قصار می‌شود، چرا كه‌ اهمیت‌ آنها در اهمیت‌ گوینده‌شان‌ است‌. با هم‌ شماری‌ از جملات‌ گوناگون‌ «مارلون‌ براندو» را در زمینه‌های‌ گوناگون‌ با هم‌ می‌خوانیم‌:
● در مورد امریكا
در این‌ كشور هیچ‌ فرهنگی‌ وجود ندارد.
● در مورد ارتش‌
من‌ با تظاهر به‌ اینكه‌ یك‌ دیوانه‌ام‌ از خدمت‌ در ارتش‌ معاف‌ شدم‌. آنها فكر می‌كردند كه‌ من‌ دیوانه‌ام‌. در فرم‌ مشخصات‌ فردی‌ كه‌ برای‌ پر كردن‌ به‌ من‌ داده‌ بودند، زیر كلمه‌ نژاد نوشتم‌: انسان‌ و در زیر كلمه‌ رنگ‌ نوشتم‌: گوناگون‌!
● در مورد اسطوره‌ها
مردم‌ تمایل‌ به‌ این‌ دارند كه‌ هر كسی‌ را، خوب‌ یا بد، به‌ اسطوره‌ تبدیل‌ كنند. واقعا اسطوره‌یی‌ چون‌ «الویس‌ پریسلی‌» با آن‌ هیكل‌ باد كرده‌ و آن‌ شیوه‌ ناشیانه‌اش‌ در سرگرم‌ كردن‌ مردم‌ چه‌ ارتباطی‌ با «كمال‌» دارد؟
● در مورد هنرمندان‌
آخرین‌ هنرمندان‌ بزرگ‌ در هر حیطه‌یی‌ احتمالا یكصد سال‌ پیش‌ مردند.
● در مورد هالیوود
هالیوود قبرستان‌ فرهنگ‌ است‌.
● در مورد نفرت‌
من‌ همیشه‌ از ملاقات‌ با آدم‌ها تنفر سوزانی‌ داشته‌ام‌. آنها به‌ جای‌ دیدار با آدمی‌ كه‌ با انبوهی‌ از چیزهای‌ دیگر مرتبط‌ است‌ با یك‌ هنرپیشه‌ عوضی‌ سینما روبرو می‌شوند و این‌ قطعا نفرت‌انگیز است‌.
● در مورد زندگی‌
مطمئنا زندگی‌ چیز دیگری‌ به‌ جز خواندن‌ كتاب‌هایی‌ درباره‌ خودت‌ است‌.
● در مورد ستاره‌ها
در ته‌ قلبت‌ خوب‌ می‌دانی‌ كه‌ ستارگان‌ سینما مطلقا هنرمند نیستند. شكسپیر گفت‌: هیچ‌ هنری‌ كه‌ ساختار مغز را در صورت‌ آشكار كند وجود ندارد.
● در مورد فرانك‌ سیناترا
او از آن‌ آدم‌هایی‌ است‌ كه‌ وقتی‌ می‌میرد، خدا را پشیمان‌ می‌كند كه‌ چرا وی‌ را كچل‌ آفرید.
● در مورد الیاكازان‌ و سایر كارگردان‌ها
از آنجا كه‌ الیاكازان‌ خودش‌ به‌ نوعی‌ بازیگر بود، می‌توانست‌ بهترین‌ هدایت‌ كننده‌ یك‌ بازیگر باشد. او چیزهایی‌ را درك‌ می‌كرد كه‌ كارگردان‌های‌ دیگر در درك‌ و فهم‌ آن‌ ناتوان‌ بودند. یادم‌ هست‌ كه‌ سرصحنه‌ فیلمبرداری‌ «جیلو پونته‌ كرو» با خودش‌ یك‌ تفنگ‌ حمل‌ می‌كرد. او گفته‌ بود كه‌ اگر براندو به‌ حرف‌های‌ من‌ گوش‌ نكند با این‌ تفنگ‌ به‌ او شلیك‌ خواهم‌ كرد. او به‌ شكل‌ هیستریكی‌ خرافاتی‌ بود و هر دو جیب‌ كتش‌ پر از طلسم‌های‌ گوناگون‌ خوش‌شانسی‌ و رفع‌ بلا بود. روزهای‌ پنجشنبه‌ نباید از او هیچ‌ پرسشی‌ می‌كردی‌ چرا كه‌ اعتقاد داشت‌ در این‌ روز سوال‌ كردن‌ شگون‌ ندارد. او هر چیز ارغوانی‌ رنگی‌ را از روی‌ صحنه‌ حذف‌ می‌كرد، حتی‌ اگر آن‌ چیز شراب‌ روی‌ میز غذا بود.
● در مورد كارگردانی‌
من‌ یك‌ بار مرتكب‌ این‌ كار شدم‌ و به‌ زمین‌ خوردم‌. اما به‌ هر حال‌ در اغلب‌ فیلم‌هایی‌ كه‌ بازی‌ كرده‌ام‌ خودم‌ را كارگردانی‌ كرده‌ام‌.
● در مورد بازیگری‌
بازیگری‌ صرفا به‌ معنای‌ قوادی‌ است‌. بعضی‌ها قوادی‌ پول‌ را می‌كنند و بعضی‌ها هم‌ قوادی‌ قدرت‌ را. من‌ این‌ حرفه‌ را كنار نگذاشته‌ام‌ اما از آدم‌هایی‌ كه‌ این‌ كار را می‌كنند، متنفرم‌.
● در مورد بازی‌ كردن‌
اغلب‌ مردم‌ فكر می‌كنند كه‌ بازیگری‌ كاری‌ است‌ كه‌ قادر به‌ انجامش‌ نیستند. اما آنها از صبح‌ تا شام‌ این‌ كار را می‌كنند. ماهرانه‌ترین‌ نوع‌ بازیگری‌ كه‌ تاكنون‌ دیده‌ام‌ متعلق‌ به‌ آدم‌های‌ معمولی‌ است‌ كه‌ سعی‌ دارند وانمود كنند كه‌ دارند چیزی‌ را احساس‌ می‌كنند كه‌ در واقع‌ احساسش‌ نمی‌كنند یا سعی‌ در مخفی‌ كردن‌ چیزی‌ دارند. بازیگری‌ مهارتی‌ است‌ كه‌ هر آدمی‌ آن‌ را در سنین‌ آغاز زندگی‌اش‌ فرا می‌گیرد.
● در مورد بداهه‌ گویی‌
اگر یك‌ بازیگر نتواند بداهه‌گویی‌ كند، احتمالا زن‌ تهیه‌ كننده‌ فیلم‌ او را برای‌ بازی‌ در فیلم‌ انتخاب‌ كرده‌ است‌.
● در مورد نژاد
رابطه‌ ما با سرخپوست‌های‌ امریكایی‌ در طی‌ تاریخ‌ یك‌ رابطه‌ نامعمول‌ بوده‌ است‌. تاكنون‌ هیچ‌ گروهی‌ از آدم‌ها این‌ چنین‌ آگاهانه‌ و بی‌رحمانه‌ گروه‌ دیگری‌ از آدم‌ها را سركوب‌ نكرده‌اند كه‌ امریكایی‌ها در مورد سرخپوست‌ها عمل‌ كرده‌اند.
● در مورد موفقیت‌
من‌ متوجه‌ شده‌ام‌ كه‌ اندازه‌ پهنای‌ لبخند یك‌ آدم‌ هالیوودی‌ كه‌ در برابرم‌ قرار گرفته‌، ارتباط‌ مستقیمی‌ با میزان‌ سودآوری‌ آخرین‌ فیلمم‌ دارد.
● در مورد مصاحبه‌ها
تو می‌توانی‌ حرف‌ و سخنی‌ را با یك‌ حس‌ و حال‌ خاص‌ و احیانا با یك‌ لبخند بر زبان‌ جاری‌ كنی‌. اما وقتی‌ همین‌ حرف‌ به‌ صورت‌ حروف‌ چاپی‌ ظاهر می‌شود دیگر در آن‌ هیچ‌ لبخندی‌ وجود ندارد.
● در مورد سیاستمدارها
ما می‌بایست‌ در واقع‌ تمام‌ سیاستمدارها را بازیگر بنامیم‌.
● در مورد طرفداران‌
بانوان‌ میانسال‌ شهركی‌ در آریزونا مرا احاطه‌ كرده‌ بودند و خطاب‌ به‌ من‌ می‌گفتند: آقای‌ براندو ما تو را همچون‌ ناپلئون‌ دوست‌ داریم‌. ناپلئون‌! پناه‌ بر خدا! آنها از من‌ امضا می‌خواستند و همزمان‌، شوهرانشان‌ مرا به‌ سوی‌ یك‌ دیوار هل‌ می‌دادند تا در آنجا كنار زن‌هایشان‌ از من‌ عكس‌ بگیرند.
● در مورد فلسفه‌
هر چیزی‌ كه‌ تو را می‌كشد تو را قوی‌تر می‌سازد.
● در مورد برناردو برتولوچی‌ (فیلمساز)
برتولوچی‌ آدم‌ بسیار حساسی‌ است‌، اما حالا شاهد موفقیت‌ را در آغوش‌ كشیده‌ است‌. او عاشق‌ این‌ است‌ كه‌ عكسش‌ را روی‌ جلد مجلات‌ كار كنند.
● در مورد پول‌
اگر اجازه‌ می‌دادم‌ كه‌ تی‌شرت‌هایی‌ با اسم‌ مارلون‌ براندو فروخته‌ شود می‌توانستم‌ پول‌ زیادی‌ به‌ جیب‌ بزنم‌. تی‌شرت‌های‌ براندویی‌ حداقل‌ یك‌ میلیون‌ دلار فروش‌ می‌كنند.
● در مورد فیلم‌های‌ برجسته‌
فكر می‌كنم‌ برتولوچی‌، مثل‌ من‌، نمی‌دانست‌ فیلمی‌ كه‌ دارد می‌سازد «آخرین‌ تانگو در پاریس‌» درباره‌ چیست‌.
● در مورد كمدی‌
من‌ نمی‌توانم‌ كمدی‌ بازی‌ كنم‌. كمدین‌ها مشهورترین‌ آدم‌های‌ تراژیك‌ دنیا هستند.
● در مورد جوایز
من‌ به‌ هیچ‌ عنوان‌ اعتقادی‌ به‌ جایزه‌ ندارم‌. من‌ هیچ‌ اعتقادی‌ حتی‌ به‌ جایزه‌ صلح‌ نوبل‌ ندارم‌.
● در مورد چشم‌ها
من‌ چشم‌های‌ یك‌ خوك‌ مرده‌ را دارم‌.
● در مورد گفت‌وگوهای‌ تبلیغاتی‌
با شركت‌ در آن‌ مصاحبه‌های‌ احمقانه‌ خودم‌ را در معرض‌ افكار عمومی‌ جامعه‌ امریكا قرار نمی‌دهم‌ تا آنها از این‌ طریق‌ بتوانند به‌ درون‌ روح‌ و روان‌ من‌ راه‌ یابند. روح‌ و روان‌ هر فرد یك‌ مكان‌ خصوصی‌ است‌.
● در مورد فیلم‌ها
فیلم‌ها ادامه‌ دهنده‌ دوران‌ كودكی‌اند و هر كس‌ با توسل‌ به‌ آنها می‌خواهد آزادتر، قدرتمندتر و جذاب‌تر باشد.
● در مورد قهرمان‌ها
كافكا و كی‌یر كه‌گارد (فیلسوف‌) موجوداتی‌ برجسته‌اند. آنها قدم‌ به‌ حیطه‌های‌ ناشناخته‌ روح‌ و روان‌ بشر گذاشته‌اند، در حالی‌ كه‌ پیش‌ از آنها هیچ‌ نویسنده‌ و فیلسوف‌ دیگری‌ جرات‌ این‌ اكتشاف‌ رانداشت‌. از نظر برخی‌ افراد اینها قهرمان‌های‌ واقعی‌اند، نه‌ الویس‌ پریسلی‌.
● در مورد ستاره‌های‌ سینما
چرا چیزهایی‌ كه‌ یك‌ ستاره‌ سینما می‌گوید برای‌ همه‌ این‌ قدر مهم‌ است‌؟ ستاره‌ سینما آدم‌ مهمی‌ نیست‌. فروید، گاندی‌ و ماركس‌ آدم‌های‌ مهمی‌ هستند. بازیگری‌ سینما یك‌ كار كسالت‌بار خسته‌ كننده‌ بچگانه‌ است‌ و بیش‌ از آن‌ هیچ‌.
● در مورد مرگ‌
از میان‌ همه‌ شگفتی‌هایی‌ كه‌ تاكنون‌ شنیده‌ام‌، بیش‌ از همه‌ این‌ برایم‌ عجیب‌ بوده‌ كه‌ انسان‌ها با اینكه‌ می‌دانند مرگ‌ پایانی‌ ناگزیر است‌، اما وقتی‌ كه‌ زمانش‌ می‌رسد و مرگ‌ نزدیك‌ می‌شود، از آن‌ می‌ترسند.

كیوان‌ شافعی‌

وبگردی
دوربین مخفی ساختمان لواسان داماد شمخانی و فاطمه حسینی
دوربین مخفی ساختمان لواسان داماد شمخانی و فاطمه حسینی - همه چیز درباره ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی | سر کشیدن دوربین مخفی شهرداد به ساختمان های آقازاده ها در لواسان! | پخش اختصاصی از صفحه آپارات آوانت
ماجرای دختربازی اسلامی از زبان رحیم پورازغدی
ماجرای دختربازی اسلامی از زبان رحیم پورازغدی - رحیم پورازغدی در مراسمی که با موضوع فجای مجازی بود،گفت: دختر خانم چادری یک عکس آنچنانی از خودش گذاشته و نوشته زن نباید قربانی نگاه شهوت مردانه بشه، بعد پسره زیر پستش نوشته"ما رایت الا جمیلا"
شبکه سه - میثاقی  و ماجرای عبور از فردوسی‌پور
شبکه سه - میثاقی و ماجرای عبور از فردوسی‌پور - در گذشته برنامه‌های پخش زنده فوتبال روی بازی متمرکز بود اما میثاقی در این برنامه بخش‌های مهمی از حواشی و سوژه‌ها را مورد توجه قرار می‌دهد که دست برنامه «نود» را خالی می‌کند.
(ویدئو) خوراندن گُل به کودکان گل‌فروش در کرمان!
(ویدئو) خوراندن گُل به کودکان گل‌فروش در کرمان! - فیلمی از کودکان کار و خیابان که از سوی فردی در شهرداری کرمان مجبور به خوردن گل‌هایشان شده‌اند منتشر شده
بدون تعارف و بدون محتوی / این دو در تلویزیون واقعا چه میکنند !
بدون تعارف و بدون محتوی / این دو در تلویزیون واقعا چه میکنند ! - بدون تعارف با سواره ای که از حال پیاده ها خبر دارد
ما به نمایندگی از امام زمان (عج) و به نمایندگی از خدا در امور مردم دخالت می کنیم.
ما به نمایندگی از امام زمان (عج) و به نمایندگی از خدا در امور مردم دخالت می کنیم. - رئیس کل دادگستری خراسان رضوی: ما در نظام جمهوری اسلامی به نمایندگی از امام زمان (عج) و به نمایندگی از خدا در امور مردم دخالت می کنیم. اگر فردی در زمان طاغوت در زندان بود، حبسش از مجازات اخروی او کم نمی کرد اما امروز اگر این تحمل کیفر یا قصاص و شلاق و دیگر احکام توسط حکام اسلامی و شرعی انجام می شوند یکی از آثار اخروی آن برای محکومان این است که این مجازات در آخرت از آنها برداشته می شود
جزئیاتی از منشا بوی بد تهران / فیلم
جزئیاتی از منشا بوی بد تهران / فیلم - بعد از فروکش کردن گازها، به حفاری ادامه دادیم و به یک مخزن بزرگ و استثنایی رسیدیم که بسیار عظیم تر از آنی بود که تصور می کردیم برای جایی مثل پلاسکو ساخته شود. برآورد ما از ابعاد این انبار فاضلاب این است که بین 400 الی 500 متر مکعب وسعت دارد و گازهای محبوس شده در این انبار در چندین دهه برای انتشار بوی بد در محدوده بزرگی از تهران کفایت می کند.
کلیپ جنجالی مهدی یراحی در باره جنگ / پاره سنگ
کلیپ جنجالی مهدی یراحی در باره جنگ / پاره سنگ - مهدی یراحی، خواننده ای که اخیرا موزیک ویدئوی جدید و اعتراضی خود با نام «پاره سنگ» را منتشر کرده است، از طرف برخی رسانه ها و مجید فروغی، مدیر روابط عمومی هنری مورد انتقاد قرار گرفته و شایعه هایی درباره ممنوع الفعالیت شدن یراحی به دلیل این ویدئو کلیپ و همچنین پوشیدن لباس کارگران گروه ملی در حمایت از مردم اهواز در کنسرت 6 دی ماه خود مطرح شده است. یراحی از جمله خواننده هایی است که همیشه نسبت به اتفاقات…
اهمیت فیلم صحنه دار و مرگ 10 انسان !
اهمیت فیلم صحنه دار و مرگ 10 انسان ! - گویا تلخی پخش فیلم صحنه دار، بیش از مرگ ۱۰ نفر است. درست همانطور که مسئله حجاب برای خیلی‎ها مهم تر از معیشت مردم است.
آقازاده شورای عالی انقلاب فرهنگی !
آقازاده شورای عالی انقلاب فرهنگی ! - انقلاب فرهنگی از این بالاتر که فرزند عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در آمریکا تابعیت بگیرد و از آنجا برای ایرانیان سبک زندگی تدریس بکند؟
رقص گروهی دختران دانشگاه الزهرا در حضور آقایان!
رقص گروهی دختران دانشگاه الزهرا در حضور آقایان! - ویدئویی عجیب از حرکات موزون گروهی دختران در دانشگاه الزهرا درحالی در فضای مجازی در حال انتشار است که مردان نیز در این مراسم حضور دارند!
تیپ پسر الهام و فاطمه رجبی در آلمان!
تیپ پسر الهام و فاطمه رجبی در آلمان! - «شباهت عجیب علی الهام استاد هوا فضا در دانشگاهی در آلمان به غلامحسین الهام معاون رئیس جمهور سابق!
حاشیه تازه برای سید احمد خمینی / تصویر
حاشیه تازه برای سید احمد خمینی / تصویر - سید احمد خمینی، نتیجه امام خمینی که چند هفته پیش با ازدواجش خبرساز شده بود، بار دیگر با انتشار عکسی از او و همسرش در حین سوارکاری حساسیت نسبت به خود را برانگیخته است و باعث تحریک مخاطبان و کاربران در فضای مجازی شده است.
شهردار سابق سلامت و مشغول زندگی جدید است !
شهردار سابق سلامت و مشغول زندگی جدید است ! - پس از اولین گفت وگوی رسمی میترا استاد (نجفی) و تایید ازدواجش با محمدعلی نجفی، حالا شهردار سابق، در نخستین واکنش به جنجال ها، عکس تازه ای از خود و میترا استاد در اینستاگرامش منتشر کرده است.