دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ / Monday, 24 September, 2018

شیر از گلویم پایین نمی‌رود


شیر از گلویم پایین نمی‌رود
بسیاری از ما با نوشیدن كمی شیر، ساعت‌ها از دل‌درد به خود می‌پیچیم، این موضوع باعث می‌شود تا برای همیشه، شیر را از سبد غذایی‌مان خارج كنیم، بدون آنكه متوجه عواقب این كار باشیم. اغلب علت بروز این ناراحتی، ابتلا‌ی افراد به بیماری به نام عدم تحمل لا‌كتوز است. چقدر با آن آشنایی دارید؟
● تفاوت دل‌دردها
تحمل نكردن لاكتوز به این معناست كه بدن قادر به هضم لاكتوز یعنی قند موجود در شیر نیست.
در شروع باید بگوییم كه تحمل نكردن لاكتوز به وسیله كمبود آنزیم لاكتاز به وجود می‌آید. این آنزیم به وسیله سلول‌های روده كوچك تولید می‌شود. آنزیم لاكتاز، قندشیر یا لاكتوز را به دو قند ساده به نام‌های گلوكز و گالاكتوز تبدیل می‌كند كه وارد جریان خون می‌شوند.
گاهی مردم بیماری تحمل نكردن لاكتوز را با تحمل نكردن شیر گاو یكسان می‌دانند. اگر چه این دو بیماری علایم مشابهی دارند اما ارتباطی با یكدیگر ندارند. در اصل تحمل نكردن شیر گاو یك آلرژی است كه به وسیله سیستم ایمنی بدن به وجود می‌آید ولی تحمل نكردن لاكتوز مشكلی است كه به وسیله سیستم گوارشی به وجود می‌آید.
● علائم تحمل نكردن لاكتوز
افرادی كه لاكتاز كافی برای هضم لاكتوز مصرفی ندارند ممكن است در هنگام مصرف شیر دچار ناراحتی شوند. علایم معمول این ناراحتی عبارتند از، تهوع، اسهال، دل درد، تجمع گاز درشكم و نفخ كردن. این علایم از ۳۰ دقیقه تا دو ساعت بعد از مصرف موادغذایی حاوی لاكتوز روی می‌دهد كه شدت علایم به چند عامل بستگی دارد، از جمله مقدار لاكتوز مصرفی، میزان هضم، سن و نژاد. ممكن است تشخیص تحمل نكردن لاكتوز براساس علایم اولیه مشكل باشد. به عنوان مثال، نشانگان روده تحریك‌پذیر هم نشانه‌هایی مشابه این اختلال دارد.
پزشك می‌تواند با آزمایش‌هایی كه می‌دهد، تحمل نكردن لاكتوز را مشخص كند، ولی در وهله اول ممكن است خوردن شیر را برای فرد ممنوع كند تا ببیند كه علایم برطرف می‌شوند یا نه؟
● سه آزمایش مطمئن
رایج‌ترین آزمایش‌هایی كه جذب لاكتوز در سیستم گوارش را اندازه‌گیری می‌كند، تست‌های تحمل لاكتوز، تنفس هیدروژن و مقدار اسیدیته مدفوع است.
▪ ‌تست تحمل لاكتوز:
در هنگام انجام این آزمایش، فرد باید ناشتا باشد و سپس مایعی حاوی لاكتوز بنوشد. چند نمونه خون طی دو ساعت از او گرفته می‌شود تا مقدار گلوكز خون (قندخون) را اندازه‌گیری كنند و این اندازه‌ها مشخص می‌كند كه بدن چه طور می‌تواند لاكتوز را هضم كند.
معمولا وقتی لاكتوز به سیستم گوارش می‌رسد، آنزیم لاكتاز آن را به دو قسمت یعنی گلوكز و گالاكتوز تبدیل می‌كند. سپس كبد گالاكتوز را به فرم گلوكز تغییر می‌دهد كه وارد سیستم گردش خون شده و سطح گلوكز خون را بالا می‌برد. اما اگر لاكتوز به طور كامل تبدیل نشود، گلوكز خون بالا نمی‌رود كه نشان دهنده اختلال تحمل نكردن لاكتوز است.
▪ تست تنفس هیدروژن:
این آزمایش مقدار هیدروژن موجود در تنفس شخص را مشخص می‌كند. به این ترتیب كه لاكتوز هضم نشده در روده بزرگ تخمیر می‌شود و گازهای مختلفی از جمله هیدروژن را تولید می‌كند. هیدروژن از طریق روده كوچك جذب شده و از طریق جریان خون به ریه‌ها می‌رسد و سپس دفع می‌شود. در این آزمایش تنفس در مرحله ورودی اولیه بررسی می‌شود، سپس شخص یك نوشیدنی پر از لاكتوز می‌نوشد.
سطح افزایش هیدروژن در تنفس میزان هضم نادرست لاكتوز را مشخص می‌كند. بعضی از غذاها و داروها و سیگار می‌تواند بر صحت این آزمایش تاثیر بگذارد، به همین دلیل باید قبل از آزمایش از آنها استفاده نشود.
تست‌های تحمل لاكتوز و تنفس هیدروژن در نوزادان كمتر از شش ماه صورت نمی‌گیرد زیرا مقدار بیش از حد لاكتوز برای این سن خطرناك است و ممكن است نوزادان مبتلا به این اختلال در اثر اسهال آب بدنشان را از دست بدهند.
لاكتوز هضم نشده به وسیله باكتری‌ها در روده بزرگ تخمیر می‌شوند و لاكتیك اسید و دیگر اسیدهای چرب را تولید می‌كند كه می‌توان در نمونه مدفوع به وجود آنها پی برد.
● بانیان بیماری
برخی از عوامل تحمل نكردن لاكتوز شناخته شده‌اند. به عنوان مثال،‌ برخی افراد بعد از دو سالگی لاكتاز كمتری تولید می‌كنند. اما اغلب با مسن‌تر شدن افراد علایم این اختلال در آنها بیشتر مشاهده می‌شود.علاوه بر آن، كمبود لاكتاز در زمانی كه روده كوچك یا یك عضو گوارشی آسیب می‌بیند اتفاق می‌افتد. از جمله این بیماری‌های تاثیر‌گذار، بیماری سلیاك، روده تحریك‌پذیر و بیماری كرون هستند. با وجود این شواهد، برخی محققان تحمل نكردن لاكتوز را یك عامل ژنتیكی می‌دانند. به طوری كه ممكن است اشخاص با همین علایم كمبود لاكتاز اولیه به دنیا بیایند. این كشف می‌تواند در تشخیص نوع بیماری مفید باشد. بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون آمریكایی به این اختلال مبتلا هستند ولی برخی قومیت‌ها و نژادهای به خصوص بیشتر در معرض ابتلا به این اختلال هستند.
● برای درمان آن
تحمل نكردن لاكتوز به آسانی درمان می‌شود و علایم به وسیله تعدیل رژیم غذایی، قابل كنترل است. برای بچه‌های كوچك و نوزادان تا زمانی كه بدنشان نتواند شیر لاكتوزدار را هضم كند، باید از مصرف این شیرها خودداری شود. بزرگسالان نیز نباید موادغذایی لاكتوزدار را به طور كامل حذف كنند زیرا ممكن است افرادی به شیر واكنش نشان دهند ولی با مصرف بستنی، پنیرها یا دیگر محصولات لبنی علایمی از بیماری نشان ندهند. معمولا اگر غذاهای حاوی لاكتوز كم‌كم و به تدریج مصرف شود، قابلیت هضم بالاتری پیدا می‌كنند.
در كل میزان مصرف غذاهای لاكتوزدار به این بستگی دارد كه شخص چه قدر می‌تواند لاكتوز را تحمل كند. كسانی كه با مقدار خیلی كم به لاكتوز واكنش نشان می‌دهند، می‌توانند قرص‌ها و شربت‌های آنزیم لاكتاز را كه به هضم غذا كمك می‌كند، از داروخانه‌ها تهیه كنند. علاوه بر آن، شیرهای كم لاكتوز از دیگر محصولات لبنی قابل هضم برای این گروه افراد است كه می‌توانند از سوپرماركت‌ها تهیه كنند. كسانی كه تحمل لاكتوز ندارند، به دلیل محدود كردن محصولات لبنی باید مطمئن شوند كلسیم مورد نیازشان را از سایر منابع دریافت می‌كنند. به عنوان مثال، سبزی‌های برگ سبز مانند بروكلی یا ماهی منابع غنی از كلسیم هستند. علاوه بر آن، ماست نیز منبع خوب كلسیم برای افراد مبتلا به این اختلال است.
به علا‌وه، زمانی كلسیم به طور مطلوبی جذب بدن می‌شود كه همراه با ویتامین D مصرف شود. نورخوشید، جگر و تخم‌مرغ از منابع غنی ویتامین D‌ هستند. با این حال،‌ برخی افراد ممكن است فكر كنند به علت تحمل نكردن لاكتوز، كلسیم كافی به بدنشان نمی‌رسد. مشورت با یك پزشك می‌تواند به حل مشكل‌شان كمك می‌كند.
با وجودی كه شیر منبع اصلی لاكتوز است ولی در تهیه برخی از غذاها نیز از شیر استفاده می‌شود. بنابراین افرادی كه خیلی حساس به لاكتوز هستند باید این غذاها را در نظر داشته باشند. از جمله این غذاها، نان، غلا‌ت صبحانه‌ای، مارگارین، آب نبات و تنقلات و بیسكویت و شیرینی‌هایی هستند كه از شیر تشكیل شده‌اند.‌

سیما صالح

منبع : روزنامه سلامت

مطالب مرتبط

دانستنی هایی درباره بیماری های شقاق و هموروئید

فیشر و هموروئید دو بیماری متفاوت در ناحیه مقعد هستند كه دانستن اختلاف آنها از نظر علایم و تظاهرات و نحوه درمان به رغم شباهت های فراوان این دو بیماری ضروری است. در این بحث ابتدا به تعریفی از این دو بیماری و سپس درمان های هر كدام می پردازیم.
• فیشر چیست
فیشر یا شقاق ترك و یا زخمی است كه در ناحیه ابتدای مقعد رخ می دهد كه بسیار دردناك بوده و گاهاً با خونریزی مختصر موقع اجابت مزاج همراه است. علل ایجاد این زخم متفاوت است ولیكن در اكثر بیماران با تغییر اجابت مزاج از قبیل یبوست و یا اسهال شدید همراه است.
از نظر فیزیولوژیك مشكلات كاهش خون رسانی در قسمت پشتی مقعد را مطرح كرده اند و بعضی از محققان افزایش فشار داخل كانال آنال (مقعدی) را از علل فیزیولوژیك آن می دانند. شایع ترین محل این زخم در قسمت خلفی است و از نظر بروز فیشر در بین زنان و مردان هر دو به یك اندازه شایع است به خصوص در افراد بالغ جوان شایع تر مشاهده می شود ولیكن این بیماری از نوزادان تا افراد مسن را گرفتار می كند.
اصول درمانی فیشر: فیشر به دو فرم حاد و مزمن دیده می شود. فیشر حاد زمانی است كه علایم طی یك ماه اخیر شروع شده است و با درد شدید مقعد به خصوص در موقع اجابت مزاج شروع شده و زخم به صورت حاد است. درمان فرم حاد فیشر به صورت مراقبتی و سرپایی است. اكثراً با تغییر عادات غذایی و مصرف فیبر و سبزیجات و تنظیم عادات اجابت مزاج و استفاده از پمادهای بی حس كننده درمان می شود.
فیشر مزمن وقتی است كه علایم فیشر طولانی شود و گاهاً علایم تكرار شود در این حالت فیشر مزمن می شود در این حالت اكثراً یك زائده پوستی نیز در لبه مقعد ایجاد می شود كه در این صورت اكثراً نیاز به درمان های بیشتر از قبیل جراحی دارد.
• درمان های جدید فیشر مقعد چیست
امروزه با توجه به عوارض مختصر و گاهاً جدی عمل جراحی كه ممكن است با بی اختیاری همراه باشد اكثر مراكز درمانی معتبر دنیا ابتدا از درمان های مراقبتی از قبیل پماد نیتروگلیسیرین ۲/۰ درصد و یا پمادهای دیلتیازم استفاده می كنند كه میزان موفقیت آن حدود ۶۵-۶۰ درصد است. مشكلات تجویز این داروها سردرد و نیاز به مدت زمان طولانی مصرف و گاهاً عدم رضایت بیماران است. داروی دیگری كه امروزه از آن استفاده می شود سم بوتولونیوم است كه داخل عضله داخلی مقعد تزریق می شود و تأثیر آن بین ۸۵-۷۰ درصد گزارش شده است و در تحقیقات اینجانب حدود ۷۷ درصد درد و علایم بیمار برطرف شده است و از محاسن آن سرپایی بودن و بدون عارضه بودن آن است و سریعاً قابل تزریق است و نیاز به بیهوشی و بی حسی ندارد و به صورت سرپایی قابل انجام است و از معایب آن هزینه بالای دارو در ایران است. راه نهایی درمان فیشر مزمن جراحی است كه در این عمل معمولاً قسمتی از عضله اسفنگتر داخلی قطع شده و گاهاً نیاز به برداشتن زوائد پوستی نیز می شود. طبق آمار و تحقیقات انجام شده پاسخ به درمان نیز ۹۵ درصد است و نتیجه آن نیز سریع تر است و بایستی با دقت كافی انجام شود تا از عوارض احتمالی آن جلوگیری شود. معمولاً جراحی اسفنگتروتومی در دست جراح ماهر عوارض آن بسیار كم است.
• هموروئیدچیست
هموروئید یا بواسیر یكی از علل شایع خونریزی های روده بزرگ است. هموروئیدها اعضای طبیعی قسمت انتهایی روده بزرگ هستند كه به دلایل متفاوت دچار عارضه هموروئید می شود و اصولاً در بروز هموروئید زمینه های ارثی و خانوادگی، بیماری های غددی، علل زمینه ای، تغذیه، شغل، آب و هوا، مسائل روانی، سن، دارو، عفونت، حاملگی، سرفه زیاد، زورزدن، استفراغ، و یبوست مؤثر هستند. البته در بروز هموروئید ممكن است بیش از یك عامل دخالت داشته باشد.در كشور آمریكا هر ساله یك میلیون بیمار جدید مبتلا به هموروئید شناسایی می شوند و معمولاً ۵۰ درصد افراد بالای ۵۰ سال طی سه سال این بیماری را تجربه می كنند. هموروئید به دو صورت داخلی و خارجی مشاهده می شود . نوع خارجی اكثراً با درد زیاد و تورم اطراف مقعد مشاهده شده و اكثراً در صورت وجود درد شدید نیاز به اقدام جراحی اورژانس دارند در غیر اینصورت درمان مراقبتی شده و خودبه خود برطرف می شوند. هموروئیدهای داخلی اكثراً با خونریزی موقع اجابت كه به صورت دفع خون روشن پس از اجابت مزاج سفت است بروز كرده و معمولاً خون از مدفوع جدا بوده و روی كاسه توالت می چكد و از طرفی ممكن است با بیرون زدگی زائده ای از مخرج باشد كه با اجابت مزاج بیرون زده و خونریزی كرده و یا خودبه خود جا می رود و یا نیاز به جااندازی دارد كه جراحان با وجود این علایم آنها را دسته بندی می كنند:
درجه اول: خونریزی بدون بیرون زدن زائده
درجه دوم: خونریزی با بیرون زدن زائده ای از مخرج كه خودبه خود جا می رود.
درجه سوم: خونریزی با بیرون زدن زائده كه با دست جا می رود.
درجه چهارم: خونریزی به همراه بیرون زدن زائده از مخرج كه با دست قابل جا رفتن نیست.معمولاً هموروئیدهای در درجه اول درمان مراقبتی انجام می شود كه شامل اصلاح عادات اجابت مزاج و جلوگیری از یبوست و زور زدن موقع اجابت مزاج است كه با تنظیم اجابت مزاج و مصرف سبزیجات و مواد پرفیبر و پمادهای ضد هموروئید درمان شوند. درمان هموروئیدهای درجه دوم ابتدا درمان دارویی و مراقبتی است و در صورتی كه پاسخ مناسبی گرفته نشد ممكن است به روش های سرپایی دیگر از قبیل بستن هموروئید با حلقه كشی یا روش HAL متوسل شد.درمان هموروئید درجه سوم و چهارم تاكنون جراحی بوده است ولیكن امروزه با توجه به عوارض جراحی و مشكلاتی كه اكثراً بیماران پس از این قبیل اعمال دارند و مدت زیادی طول می كشد تا زخم بهبود یابد سعی بر این است كه از اقدامات آسان تر استفاده شود.
برای هموروئیدهای درجه دوم و بعضی از هموروئیدهای درجه سوم روش رابرباند (حلقه كشی) كه اكثراً به صورت سرپایی و بدون بیهوشی و بدون نیاز به بی حسی در درمانگاه یا مطب قابل انجام است به كار می رود و نتایج آن نیز بسیار خوب است. روش بسیار جدید DG-HAL روشی است كه برای هموروئیدهای درجه دوم، سوم و بعضی از هموروئیدهای درجه چهارم مورد استفاده قرار گرفته است. در روش DG-HAL به كمك داپلر عروق مربوط به هموروئید شناسایی و مشخص شده و به وسیله یك بخیه مسدود می شود كه در این روش هیچگونه درد، خونریزی و عارضه حین و پس از عمل وجود ندارد و بیمار به راحتی می تواند به سركار خود بازگردد و طی چهار هفته پس از این عمل هموروئیدها چروكیده شده و به تدریج علایم آن از قبیل درد و خونریزی برطرف می شود. در این روش كه از سال ۱۹۹۵ در اروپا شروع شده است طرفداران بسیاری پیدا كرده است و نتایج و مقالات در ارتباط با نتایج آن امیدوار كننده است و در ایران نیز روش DG-HAL انجام می شود و بیماران رضایت زیادی نسبت به راحتی پس از عمل دارند و هیچگونه دردی و ناراحتی پس از عمل نداشته اند. از محاسن این روش بازگشت سریع به سر كار است كه در روش های جراحی به دلیل درد و زخم و ترشح بسیار با تاخیر انجام می شود و همچنین عوارض احتمالی تنگی و بی اختیاری در دفع در روش DG-HAL وجود ندارد.
• آیا علایم فیشر و هموروئید می تواند علایم سرطان نیز باشد
از آنجا كه سرطان های روده بزرگ اكثراً با خونریزی بروز می كنند و اگر سرطان هرچه به ناحیه مقعد نزدیك تر باشد علایم آن شباهت بیشتری به علایم فیشر و هموروئید خواهد داشت لذا هر بیمار مبتلا به هموروئید در سنین بالای ۵۰ سال بایستی از نظر احتمال وجود سایر بیماری های روده بزرگ مورد توجه و بررسی قرار گیرد. لذا آنوسكوپی و ركتوسكوپی و یا كولونوسكوپی با نظر پزشك مربوطه برحسب سن و سابقه بیمار الزامی است.
• آیا خوددرمانی فیشر و هموروئید مجاز است
خیر زیرا در مورد رد سایر علل پزشك متخصص بایستی نظر بدهد و گاهاً مشاهده شده است كه بیماران به اشتباه سرطان ها و یا بیماری های التهابی روده را خودبه خود درمان كرده و بیماری اصلی كشف نشده و با عوارض شدیدتر و لاعلاج به پزشك مراجعه كرده اند.

وبگردی
ویدئوی جنجالی وزیر بهداشت؛ #خودت_بمال / تمسخر و تحقیر بیمار نیازمند توسط وزیر
ویدئوی جنجالی وزیر بهداشت؛ #خودت_بمال / تمسخر و تحقیر بیمار نیازمند توسط وزیر - وزیربهداشت بهترین توصیه رو به اون پیرمرد بیچاره کرد که گفت: خودت بمال. پیرمرد باید دستش رو محکم می‌مالید به گوش وزیر تا یک بار هم که شده از تخت اخلاق فرعونی بیاد پایین
نیاز شدید تلویزیون به بدحجابها در روزهای خاص
نیاز شدید تلویزیون به بدحجابها در روزهای خاص - کاش در این میان یکی به ما بگوید که بالاخره بی حجاب بد است، خوب است؟ چه زمانی بد است؟ چه زمانی خوب است؟
پاییز بازار ثانویه
پاییز بازار ثانویه - اگر ما نتوانیم تفاوت فاحش قیمت ارز در بازار آزاد و ثانویه را جبران کنیم و نتوانیم به بازار ثانویه عمق کافی ببخشیم عملا بازار ثانویه از دور خارج خواهد شد. قرار بود بازار ثانویه و آزاد یک تفاوت حداقلی داشته باشند. قرار بود نهایتا اختلاف قیمت در این دو بازار ۲۰۰ یا ۳۰۰ تومان باشد نه هفت هزار تومان!
حال فعلی ! یا ناتوانی در تشخیص حال قبلی
حال فعلی ! یا ناتوانی در تشخیص حال قبلی - حمید رسایی عضو جبهه پایداری در صفحه شخصی خود در شبکه توییتر نسبت به اهانت زشت امیر تتلو به امام حسین (ع) و 72 تن از یاران باوفایش واکنش تندی نشان داد.
ویدئو/ وحشت پزشکان از تولد نوزاد تک چشم در اندونزی (۱۶+)
ویدئو/ وحشت پزشکان از تولد نوزاد تک چشم در اندونزی (۱۶+) - پزشکان هنگامی که یک نوزاد دختر اندونزیایی را در یکی از بیمارستان های این کشور به دنیا آوردند بسیار وحشت زده شدند. نوزاد تازه متولد شده با یک چشم بزرگ روی پیشانی اش متولد شد و پس از هفت ساعت درگذشت.
بازنشر نامه استاد به امیر تتلو! / معیار تشخیص حق از باطل گشته ای !
بازنشر نامه استاد به امیر تتلو! / معیار تشخیص حق از باطل گشته ای ! - فردی به نام علی‌اکبر رائفی‌پور كه رسانه‌‌های اصولگرا از او به عنوان «استاد، محقق و پژوهشگر» یاد می‌كنند! در تاریخ 29 اردیبهشت 96 (در كوران انتخابات ریاست‌جمهوری) در نامه‌ای سرگشاده به امیرحسین مقصودلو (تتلو) نوشت: «امیر جان بخوان، تو باید بخوانی، عیبی ندارد! سرت را بالا بگیر و خدا را شکر کن که به واسطه تو این همه نفاق را آشکار کرد! دلت محکم باشد پهلوان! تو فقط بخوان، بخوان
جنجال احمد خمینی در VIP عزاداری حسینی
جنجال احمد خمینی در VIP عزاداری حسینی - انتشار عکس‌های نشستن احمد خمینی زیر کولر در بخش وی‌آی‌پی هیات که پوششی شیشه‌ای دارد و از سینه‌زنان جداست، پس از توضیح او که گفت آن جایگاه مربوط به «روحانیون درجه یک و دو قم» است و «اون بالا معممین میشینن که لباسشون چون زیاده باعث گرمازدگی نشه»، با واکنش‌های تندتری هم همراه بود.
واکنش جالب رهبری به روبوسی کیارستمی با داور خانم جشنواره کن!
واکنش جالب رهبری به روبوسی کیارستمی با داور خانم جشنواره کن! - واکنش جالب مقام معظم رهبری به روبوسی کیارستمی با خانم داور جشنواره کن از زبان عزت الله ضرغامی
لحظه هولناک در چاه انداختن دختر بچه توسط پسرعمویش
لحظه هولناک در چاه انداختن دختر بچه توسط پسرعمویش - این فیلم که توسط دوربین های امنیتی گرفته شده لحظه به چاه انداختن دختر 5 ساله ای در اصفهان توسط پسر بچه ای کوچک را به تصویر کشیده است.
آشنایی با لامبورگینی! کاملا ایرانی
آشنایی با لامبورگینی! کاملا ایرانی - جوان خوش ذوق ایرانی لامبورگینی! تماما ایرانی را طراحی و تولید کرده است.
سلطان سکه
سلطان سکه - اولین جلسه دادگاه "وحید مظلومین" معروف به سلطان سکه به همراه ۱۴ نفر از همدستانش امروز در شعبه دو دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی زرگر و به صورت علنی برگزار شد.
ریحانه یا لیلا؟! / حاشیه سازی ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر
ریحانه یا لیلا؟! / حاشیه سازی ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر - با وجود اینکه چند روزی است سریال پر حاشیه "پدر" به پایان رسیده است، اما انتشار تصاویر ریحانه پارسا بازیگر نقش اول زن این سریال جنجال تازه‌ای به پا کرده است. این جنجال در حالی ایجاد شده که سازندگان سریال "پدر" به دنبال تولید فصل دوم آن هستند.