جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ / Friday, 23 February, 2018

چگونه چربی‌های اضافی دور شکم را آب کنیم؟


چگونه چربی‌های اضافی دور شکم را آب کنیم؟
می‌توانید شکم خود را به راحتی آب کنید:
راهنمای چند قسمتی ما برای خوردن، آشامیدن، و ورزش کردن شما را در هر زمان آمده پوشیدن لباس دلخواه‌تان می‌کند.
● خوردن
▪ قطع مصرف هله هوله
دکتر ”لزلی بونسی“ از دانشگاه پترزبورگ، بخش پزشکی اظهار می‌دارد: ”بسیاری از آبنبات‌ها و اسنک‌ها شامل گلیسیرین و شکر بالائی هستند. در معده به طور کامل هضم نمی‌شوند و این امر سبب می‌شود که شکم شما نفخ کند.“
▪ در مصرف نمک و ادویه زیاده‌روی نکنید
مصرف بیش از حد ادویه‌جات و نمک‌ها باعث می‌شود که شکم شما نفخ کند. یک چهارم فنجان سس کچاپ سه برابر مقدار سدیمی که بدن شما در طول روز نیاز دارد، را فراهم می‌سازد. یک قاشق سوپ‌خوری سس سویا جایگزین مناسبی برای آن خواهد بود.
▪ پتاسیم مصرف کنید
این ماده طبیعی ادرار آور بوده و اثر نفخ‌آور نمک را از بین می‌برد. می‌توانید آن را در گوجه فرنگی، موز، ماهی قزل‌آلا، بادام و گیلاس پیدا کنید.
▪ آب بیشتری مصرف کنید
نوشیدن آب به میزان لازم، باعث می‌شود تا آبی که در بدن شما به‌دلیل وجود نمک جمع شده به آسانی خارج شود و نفخ شکمتان از بین برود.
● ورزش
▪ بدوید (در حدود ۲ کیلومتر)
دکتر ”دیانا تیلور“ از دانشگاه کالیفرنیا، ایالت سانفرانسیسکو، بخش حفظ سلامتی معتقد است که: ”ورزش‌های سنگین، فشار و تنش فراوانی را بر روی بدن شما وارد می‌آورند و همین امر موجب می‌شود که عضلات برای مدت زمان طولانی نرم و سست باقی بمانند. اما نرمش ملایم و متعادل (مثل یوگا و پیاده‌روی) به آب شدن چربی‌ها سرعت می‌دهد و مشکل شما را در مدت زمان کمتری حل می‌کند.“
▪ ۴ حرکت شکم که معجزه می‌کند!
با انجام این ۴ حرکت شکم صاف و جذابی که آرزویش را داشتید پیدا می‌کنید. ۳ تمرین اول تمام عضلات شکم را به حرکت وا می‌دارند؛ اثر چهارمی بر روی پهلوها می‌باشد. هر کدام از این حرکات را به ورزش‌های روزانه خود اضافه کنید آنگاه متوجه خواهید شد که پس از چندی باید برای خود لباسی با اندازه جدید خریداری کنید.
۱) دراز نشست استاندارد
در حالی‌که زانوهایتان خم شده بر روی زمین دراز بکشید.
کف پاها صاف است و بر روی زمین قرار می‌گیرد. انگشتان دست را پشت سر بگذارید. آرنج‌ها به سمت طرفین باشد. در همان حال آرنج‌ها را به زانو بزنید و سپس بالای کمر، و شانه‌ها را به عقب بیاورید تا به زمین بخورند. در حین انجام حرکت سر صاف است و فاصله چانه از سینه حذف می‌شود. برای چند ثانیه در آن حال باقی می‌مانید و سپس به وضعیت اولیه باز می‌گردید.
ـ توجه: سر خود را با دستانتان نکشید! تصور کنید طنابی به دور کمر شما بسته شده و حرکت را با فشاری که به عضلات شکم و کمر می‌آورید انجام دهید.
۲) دوچرخه
روی زمین دراز بکشید و دست‌ها را پشت سر بگذارید. زانوهایتان را خم کنید و پاها را از زمین بلند کنید به طوری‌که ماهیچه ساق پا به موازات زمین قرار بگیرد. آرنج یکی از دست‌ها را به سمت زانوی مخالف بیاورید. در این حالت پاها باید با هم زاویه ۴۵ درجه بسازند. این حرکت را برای هر دو طرف انجام دهید.
ـ نکته‌ای برای تازه کارها: برای شروع می‌توانید پاهای خود را بر روی زمین نگاه دارید. زمانی‌که آرنج خود را به سمت پا می‌آورید زانویتان را بلند کنید تا به هم برسند. سپس دوباره آن را روی زمین قرار دهید و حرکت را یک‌مرتبه دیگر تکرار کنید.
۳) دراز نشست عمودی
روی زمین دراز بکشید، پاهایتان را به‌صورت مستقیم به بالا ببرید، دست‌های خود را نیز به طور عمودی در دو طرف بدن نگه‌دارید. سعی کنید نوک انگشتان دست را به نوک انگشتان پا برسانید. در این حرکت باید پاها را تا آنجا که می‌توانید به بالا بیاورید تا استخوان باسن از روی زمین بلند شود.
ـ نکته‌ای برای تازه کارها: به‌جای اینکه به طور همزمان دست‌ها و پاهای خود را بلند کنید، می‌توانید ابتدا نیم‌تنه بالائی و سپس قسمت پائین بدن را بلند کنید.
۴) پهلوها
به سمت یکی از پهلوها دراز بکشید، زانوهای خود را خم کنید و بازویتان را به طور کامل بر روی زمین قرار دهید در حالی‌که آرنج با شانه در یک راستا باشد. تمام وزن خود را بر روی بازو وارد آورید و نیم‌تنه بالای بدن و باسن را به آرامی از روی زمین بلند کنید. به طوری‌که یک خط مستقیم از زانو تا سر حاصل شود. هر چقدر می‌توانید در این حالت باقی بمانید. برای شروع ۱۰ تا ۲۰ ثانیه کافی است. مدت زمان این حرکت را برای طرف مقابل نیز انجام دهید. هر چه قوی‌تر می‌شوید، سعی کنید به بازوها و سپس پاها نیز کشش بدهید و بعد هر دو را با هم بکشید.
ـ نکته :
عضلات شکم نیاز به استراحت و بهبودی دارند. در طول زمان استراحت است که ماهیچه ساخته می‌شود. ”انجام تمرین‌های شکمی برای ۳ تا ۵ روز در هفته موجب می‌شود شما عضلات سفت، و شکم صافی پیدا کنید.“
”اگر نیم ساعت طول بکشد تا شما احساس کنید عضلات شکمتان در تحرک هستند، پس احتمالاً حرکات را اشتباه انجام می‌دهید. نحوه انجام دادن حرکات را مجدداً بازبینی نمائید و بر روی مدت زمان تمرکز نکنید. همیشه کیفیت مهم‌تر از کمیت است.
آنقدر که روند معمولی دراز نشست شما را لاغر می‌کند، آرام انجام دادن آن به آب شدن چربی‌ها کمک نمی‌کند. در حقیقت کندی در انجام حرکات اصلاً سودمند نیست.
”هیچ فرقی نمی‌کند شما چه زمان ورزش‌های شکمی را انجام دهید، فقط درست انجام دادن و ثبات در تمرینات است که باید مورد توجه قرار گیرد.“ بنابراین بهترین زمان وقتی است که احساس کنید می‌خواهید تمرینات را انجام دهید. اما اگر می‌خواهید در ابتداء تمرینات حرکات مربوط به شکم را انجام دهید، اول باید خودتان را حسابی گرم کنید.
شما به هیچ وجه به وزنه نیازی ندارید، البته بسیاری از ورزشکاران برای اینکه توانائی قدرت خود را افزایش دهند از وزنه استفاده می‌کنند. ”بسیاری از دستگاه‌ها و وزنه‌ها برای استفاده خانم‌ها طراحی نشده‌اند، اگر شما به طور مناسب در دستگاه قرار نگیرید، ممکن است فشار به قسمت‌هائی که نباید، وارد شود.
▪ حرکات را کمی آرام‌تر انجام دهید: با چهار شماره بالا بیائید و با ۴ شماره به حالت اول بازگردید.
۵ تا ۱۰ ثانیه در دشوارترین حالت دراز نشست باقی بمانید.
▪ حرکات خود را کم کم انجام دهید: این کار باعث می‌شود تا عضلات شکم از سایر ماهیچه‌ها جدا شده و تٲثیر تمرینات مستقیماً بر روی شکم وارد شود.
● شکم خود را صاف کنید
انجام این حرکت به شما کمک می‌کند تا شکمتان را لاغرتر کنید. در حالی‌که صورتتان در مقابل زمین قرار دارد، بر روی شکم دراز بکشید. وزنتان را بر روی کمر و شکم بدهید و سعی کنید دست‌ها و پاها را از روی زمین بلند کند. برای چند ثانیه در این وضعیت باقی بمانید. سپس به موقعیت اولیه بازگردید و یک مرتبه دیگر این حرکت را تکرار کنید.


منبع : مجله دانش ورزش

مطالب مرتبط

۱۰ فرمان طلایی و بدیهی برای تناسب اندام


۱۰ فرمان طلایی و بدیهی برای تناسب اندام
توصیه‌های زیر در عین سادگی و در ظاهر پیش پا افتادگی، توصیه‌هایی طلایی‌اند؛ طلایی از این جهت که در عمل جواب داده‌اند و از سوی حرفه‌ای‌های رژیم غذایی و تناسب اندام توصیه می‌شوند.
۱) انگیزه داشته باشید
مهم‌ترین و اولین اصل برای لاغری و تناسب اندام، داشتن انگیزه برای خوش‌اندام بودن است!
این توصیه با آن‌که بدیهی به نظر می‌رسد، اولین شرط و قدم در مسیر دست‌یابی به هدفتان است. دوستی داشتم که دو سال پیش توانست با یک رژیم غذایی متعادل و تمرینات ورزشی موضعی در عرض کمتر از یک ماه، نزدیک ۲۰ درصد از وزنش (حدود ۱۵ کیلوگرم) را کم کند. می‌دانید چرا؟ چون، همسرش بسیار مایل بود که او وزنش را کم کند و خب، او هم آن‌قدر خاطرِ طرف را می‌خواست و تأمین نظر ایشان برایش مهم بود که در مدتی کوتاه کاری کرد که از نظر بسیاری تقریباً غیرممکن بود.
۲) ورزش کنید
حتی اگر برنامه‌ ورزشی جدی برای کاهش وزن ندارید، لازم است فعالیت بدنی را در برنامه‌ روزانه‌‌تان جایگزین کنید. بسیاری از مردم فکر می‌کنند که فعالیت و ورزش باعث افزایش اشتها و در نتیجه بیشتر خوردن و نهایتاً افزایش وزن می‌‌شود. این در حالی است که ورزش با شرط آن‌که اولاً هوازی (یعنی استقامتی، با فشار بیشتر روی سیستم قلبی- تنفسی تا عضلاتی- اسکلتی) و ثانیاً مستمر و درازمدت (و نه منقطع و کوتاه‌مدت) باشد، خیلی بیشتر از آن‌که موجب پرخوری شود، باعث سوختن چربی‌های ذخیره شده در بدن خواهد شد.
ورزش باعث می‌شود سیکل‌های مغزی- بدنی شما که اصطلاحاً به آن‌ها ساعت‌های بیولوژیک می‌گویند، هرچه منظم‌تر کار کنند و در نتیجه هم اشتها و هم خوابتان (که دو رکن اصلی سلامتند) تنظیم شود.
به علاوه، تمرین ورزشی موجب تحریک ترشح هورمون گلوکاگون از غده‌ پانکراس و در اثر آن افزایش قند خون (از طریق هیدرولیز گلیکوژن) و در نهایت پایداری احساس سیری خواهد شد.
ضمناً ورزش، باعث تقویت و افزایش حجم نسبی و افزایش تونوس(تونوس به انقباض نسبی عضلات در هنگام استراحت عضله می‌گویند) عضلات می‌شود که نتیجه‌اش زیباتر شدن اندام شما است. (حتماً می‌دانید که ضعف عضلات شکم یکی از دلایل جلو آمدن شکم است.) در میان تمام ورزش‌های هوازی، شنا از این جهت معجزه می‌کند.
یادتان باشد که ۳ ماه پیاده‌روی روزانه‌ سبک تا متوسط که به تدریج به زمان (از ۳۰ تا ۹۰ دقیقه) و فشار آن (مثلاً شیب مسیر) افزوده می‌شود، به مراتب تأثیر بهتری از ۳ هفته بدن‌سازی (یا حتی شنای) سنگین ولی غیر مستمر و با فواصل نامنظم دارد.
۳) منظم غذا بخورید
یکی از دلایل ساده‌ پرخوری، گرسنگی‌های طولانی‌مدت است. باید عادت کنید که با فواصل منظم غذا بخورید.
توصیه می‌کنیم فواصل میان سه وعده‌ اصلی را کاملاً مساوی انتخاب کنید. به طور مثال، اگر شما هر شب ساعت ۱۲ می‌خوابید و ۳۰/۶ صبح بیدار می‌شوید، بهترین ساعات برای صبحانه، نهار و شامتان (با فواصل ۵/۶ ساعته) به ترتیب ۷ صبح، ۳۰/۱ بعد از ظهر و ۸ شب است. (می‌بینید که مخصوصاً فاصله اتمام شام تا خوابتان را نزدیک ۴ ساعت در نظر گرفته‌ایم، که به این نکته در دستور شماره‌ی ۹ بیشتر خواهیم پرداخت.)
اگر به بیماری خاصی مثل دیابت مبتلا نیستید، هرگز توصیه نمی‌کنیم که از میان وعده‌های کالری‌دار (حاوی مواد نشاسته‌ای یا چربی) برای پر کردن فاصله‌ی بین دو وعده‌ی اصلی، مثلاً نهار و شام، استفاده کنید. اجازه دهید معده‌تان به این‌که در فواصل منظم خالی و پر شود عادت کند، تا این‌که به ریزه‌خواری و ساعت به ساعت پر شدن معتاد شود.
۴) صبحانه را جدی بگیرید
از حکمای قدیم نقل می‌کنند که: «صبحانه را تنها میل‌ کن، نهار را با دوستت بخور و شام را بده به دشمنت!»
صبحانه مهم‌ترین وعده‌ی غذایی هر انسان است. صبحانه تنها وعده‌ای است که شما تا آن‌جایی‌که می‌توانید اجازه دارید بخورید!
در توضیح این توصیه، فقط به این دو جمله با دقت تمام توجه کنید:
صبحانه مفصل طی فعالیت‌ روزانه به تدریج می‌‌سوزد و در طول روز فرد را سیر نگه می‌دارد.
۵) فیبر! فیبر! فیبر!
این سه بار برای تأکید! بارها شنیده‌اید و باز هم تکرار می‌‌کنیم که افزایش میزان غذاهای پرفیبر، یعنی سبزیجات و میوه‌ها، برای یک رژیم غذایی متعادل، سالم و کاهنده‌ وزن، بسیار ضروری‌اند. چون فیبرها در عین حال که به غذا حجم می‌دهند و با اتساع معده باعث احساس سیری می‌شوند، در روده جذب نمی‌شوند و کالری اضافه‌ای نیز بر سلول‌های بدن تحمیل نمی‌کنند. و صد البته که غذاهای پرفیبر، در عین حال غذاهایی پرویتامینی هستند و ذکر فواید بی‌شمار ویتامین‌ها هم که دیگر تکرار مکررات است و شما بهتر از ما می‌دانید.
۶) پروتئین! پروتئین! پروتئین!
باز هم سه بار برای تأکید! وعده‌های غذایی کم‌پروتئین نمی‌توانند مدت زیادی فرد را سیر نگه دارند. زیرا با جذب قندهای حاصل از هضم پلی‌ساکاریدها (به طور عمده نشاسته)ی غذا، میزان قند خون پس از یک افزایش کوتاه‌مدت یکی- دو ساعته، با افزایش ترشح هورمون انسولین به سرعت افت می‌کند و احساس گرسنگی، دوباره دستش را بر سر کچل انسان می‌نهد! وعده‌های پروتئین‌دار و در واقع آمینواسیدها (اجزای سازنده‌ پروتئین) که پس از هضم پروتئین‌ها جذب خون می‌شوند، محرک ترشح هورمون گلوکاگون هستند. گلوکاگون هورمونی است که درست عکس انسولین عمل و از کاهش‌ سریع قند خون جلوگیری می‌کند و احساس سیری را در مدت بیشتری پایدار نگه می‌دارد.
بدین ترتیب مجبور نمی‌شوید در فاصله‌ میان دو وعده، به هله هوله‌های چرب و شیرین برای رفع احساس گرسنگی پناه ببرید.
۷) آب بنوشید
از نوشیدن آب غافل نشوید. بسیاری از مردم خیلی از اوقات روز، بی‌اختیار سراغ یخچال می‌روند و شروع به خوردن هرچه دم دستشان می‌آید می‌کنند! در حالی که در همین لحظه، دست بردن به سوی بطری آب و نوشیدن آرام حداکثر آبی که معده اجازه می‌دهد، (عجیب است، ولی باور کنید) مهار نشدنی را کاملاً فرو می‌نشاند.
نوشیدن یک لیوان آب پیش از هر وعده‌ غذایی اصلی، به شما آرامش می‌دهد، از تند غذا خوردن پیشگیری می‌کند و از همه مهم‌تر، با اتساع نسبی‌ معده، حجم غذای مصرفی را پایین می‌آورد.
۸) استرس چاق می‌کند
همیشه به یاد داشته باشید که باید از استرس‌های قابل اجتناب، اجتناب کنید. بر خلاف تصور عامه‌ مردم، فشارهای عصبی روزمره مصرف مواد غذایی را افزایش می‌دهد. بسیاری از مردم برای تسکین فشارهای روزمره خود به پرخوری پناه می‌برند، درست همان طور که برخی برای این منظور سیگار را انتخاب می‌کنند.
بد نیست بدانید که عوامل استرس‌زا تنها وقتی موجب کاهش اشتها می‌شوند که باعث اختلال افسردگی ماژور(بیماری‌ای که در روان‌پزشکی به MDD مشهور است) شوند. آن‌چه روان‌پزشکان به عنوان اضطراب (Anxiety) تعریف می‌کنند نیز، باز برخلاف تصور عوام، همیشه همراه «دلشوره» نیست. اضطراب گاه فقط به صورت یک سردرد تنشی رخ می‌نماید و در بسیاری موارد موجب افزایش اشتها البته به طور کاذب می‌شود. یک تابلوی شایع از اضطراب را حتماً از زبان برخی از اطرافیانتان خصوصاً خانم‌های خانه‌دار، زیاد شنیده‌اید که: «در خانه که هستم، از بس حوصله‌ام سر می‌رود هی می‌روم سر یخچال تا چیزی بخورم.»
تمام واقعیت‌های علمی‌ که ذکر شد، ثابت می‌کند که اشتها ارتباط تنگاتنگی با وضع روحی شما دارد و زندگی سرشار از استرس‌ و فشارهای روانی، حفظ نظم و محدودیت حجم وعده‌های غذایی را بسیار مشکل خواهد کرد.
۹) فاصله‌ خواب و غذا را حفظ کنید
پس از هر وعده غذا، غلظت مواد غذایی انرژی‌زا و در رأس همه‌ آن‌ها گلوکز، در عرض چند ساعت بالا می‌رود و همان‌طور که گفتیم، انسولین هورمونی است که با این افزایش غلظت مقابله می‌کند. انسولین علاوه ‌بر آن‌که موجب سوختن مقداری از گلوکز جذب‌شده‌ غذا می‌شود، مقادیری از آن را به درشت مولکول‌ها شامل گلیکوژن، چربی‌ها و پروتئین‌ها تبدیل می‌کند. پس گلوکز اضافی جذب‌شده، صرف افزایش حجم بافت‌های بدن شما از جمله بافت‌های چربی، می‌شود.
دریک فرد طبیعی، غلظت گلوکز حدود ۲ ساعت پس از یک وعده‌ معمول به حداکثر مقدار خود در خون می‌رسد و حالا تصور کنید که او در این لحظه او خواب باشد و بدنش نیازمند حداقل انرژی. بدیهی است که نتیجه چیزی نیست جز افزایش حجم بافت‌های چربی.
جداً توصیه می‌کنیم که حداقل ۳ ساعت بین لحظه‌ پایان یک وعده‌ غذایی تا لحظه‌ آغاز خوابتان، فاصله بگذارید و یادتان باشد که در این فاصله باید فعالیت کنید؛ نه این‌که پای تلویزیون در حال چرت زدن باشید! اگر به خواب بعد از ظهرها عادت دارید، این قاعده را برای فاصله نهار و خواب هم باید رعایت کنید. (شاید هم به این نتیجه برسید که خواب بعد از ظهر، چندان هم با کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام، متناسب نیست!).
۱۰) خوب بخوابید!
دانشمندان در طول تاریخ بر ضرورت خواب کافی و با کیفیت، برای حفظ سلامت انسان تأکید داشته‌اند و این واقعیت امروزه هر چه بیشتر اثبات شده است.
باید مثل برنامه‌ وعده‌های غذایی سه‌گانه، برنامه‌ منظمی هم برای خوابتان تنظیم کنید.
زمان خواب شبانه‌روزی شما (اگر یک فرد بالغ و سالم هستید) علی‌القاعده کمتر از ۶ ساعت و بیشتر از ۸ ساعت نباید باشد، تا بتوانید حداکثر کارآیی ذهنی و فیزیکی را در طول فعالیت روزانه و اشتهایی مناسب با نیاز بدنتان داشته‌ باشید.
در بسیاری از افراد، بی‌خوابی باعث افزایش اشتهای کاذب می‌شود.
▪ چند توصیه برای داشتن یک خواب خوب:
۱ ) حداقل ۳ ساعت قبل از خواب، غذای پرحجم یا پرکالری مصرف نکنید (توصیه شماره‌ ۹).
۲) شب‌ها از مصرف نوشیدنی‌های محرک دستگاه عصبی مرکزی مثل چای و قهوه پرهیز کنید.
۳) مطلقاً سیگار نکشید. سیگار، حتی یک نخ و خصوصاً شب‌ها، شما را بدخواب می‌کند.
۴) شب‌ها از مصرف نوشیدنی‌های الکلی نیز پرهیز کنید. الکل باعث اختلال در دوره‌های پیاپی REM و non-REM خواب می‌شود. به زبان ساده، الکل کیفیت خواب را کاهش می‌دهد.
۵) فعالیت بدنی روزمره‌تان را کم نکنید. شما باید آن‌قدر فعالیت کنید که به طور طبیعی در آخرین ساعات شب (قبل از ساعت خواب هر شبتان) احساس نیاز به خواب کنید و حالت خواب‌آلودگی داشته باشید، تا وقتی به بستر می‌روید، خوابتان از «عمق» مناسب برخوردار باشد. خواب «سطحی» خوابی است بی‌کیفیت و به اندازه کافی خستگی را از مغز و بدن شما بیرون نمی‌کند. پس نتیجه‌اش عوارض کم‌خوابی است.
● و اما......
آیا داروهای لاغری مفیدند؟
داروهای لاغری که این روزها در انواع و اقسام و مارک‌ها و قیمت‌های مختلف در داروخانه‌ها فروخته می‌شوند، با مکانیسم‌های مختلفی به کاهش وزن یا کاهش حجم چربی‌های موضعی کمک می‌کنند که توضیح آن‌ها در این مقال نمی‌گنجد.
قیمت یک بسته از این داروها برای مصرف ۲۰ تا ۳۰ روزه، بسته به نوع آن، در ایران از ۱۰ تا ۳۵ هزار تومان متغیر است. صرف‌نظر از این‌که چنین هزینه‌ای اساساً چقدر ارزشش را دارد، هرگز فراموش نکنید که مصرف داروهای لاغری اگر همراه با محدودیت کالری در رژیم غذایی و حفظ فعالیت بدنی نباشد، هرگز مؤثر نیست.
به ۱۰ فرمان طلایی عمل کنید و اطمینان داشته باشید که با هزینه‌ای کمتر و احساس تندرستی بیشتر، به تناسب اندام طبیعی نزدیک خواهید شد.


وبگردی
ممنوعیت پروازهای «هواپیمایی آسمان» در اروپا
ممنوعیت پروازهای «هواپیمایی آسمان» در اروپا - پرواز تمام هواپیماهای «آسمان» در اروپا ممنوع است
استحاله! / بررسی نامه احمدی‌نژاد به رهبری
استحاله! / بررسی نامه احمدی‌نژاد به رهبری - دگرديسي‌هاي فراواني در ايران صورت گرفته‌است؛ اصولگرايان اصلاح‌طلب شده‌اند، تحول‌طلبان محافظه‌كار شده‌اند، مسئولان پاسخ ناكارآمدي‌هاي خود را از مردم مي‌خواهند و در تازه‌ترين نوع اين استحاله‌ها فردي كه بسياري مدعي هستند او برآمده از مهندسي انتخابات است با ارسال نامه به رهبرمعظم انقلاب درخواست برگزاري انتخاباتي آزاد، زودهنگام و به دور از مهندسي كرده‌است! محموداحمدي‌نژاد همان پديده خانمان براندازي كه براي…
مصاحبه دختری که با ریش به «آزادی» رفت با یورونیوز
مصاحبه دختری که با ریش به «آزادی» رفت با یورونیوز - فیلم - زهرا خوش نواز در گفتوگو با یورونیوز از مراحلی که برای آماده سازی ظاهرش طی کرد تا با چهره‌ای متفاوت وارد استادیوم شود گفت. او می‌گوید: «زمانی که از تونل گذر کردم و وارد ورزشگاه شدم و چشمانم به چمن ورزشگاه افتاد گریه‌ام گرفت.»
بار دیگر زیر گرفتن ماموران پلیس با ماشین سواری توسط دراویش
بار دیگر زیر گرفتن ماموران پلیس با ماشین سواری توسط دراویش - باز هم زیر گرفتن ماموران امنیتی و نیروی انتظامی توسط یک ماشین دیگر سواری توسط اراذل خیابان گلستان هفتم
حمله با اتوبوس به مأموران پلیس در پاسداران
حمله با اتوبوس به مأموران پلیس در پاسداران - کی از دراویش گنابادی با اتوبوس به مردم و مأموران پلیس در خیابان پاسداران تهران / گفته میشود تعداد شهدای ناجا در حمله آشوبگران فرقه ضاله گنابادی و حامیان نورعلی تابنده به ۴ تن رسیده است.
لحظه مواجهه وزیر راه با خانواده قربانیان سانحه هواپیمای
لحظه مواجهه وزیر راه با خانواده قربانیان سانحه هواپیمای - به دنبال سقوط هواپیمای تهران-یاسوج ویدیو لحظه مواجه خانواده های جانباختگان را با وزیر مشاهده می کنید.
حمله با چاقو به یک راننده سر پارک خودرو
حمله با چاقو به یک راننده سر پارک خودرو - تصاویری دردناک از حمله مرد موتور سوار با چاقو به یک مرد راننده در حضور همسر و فرزندش در شهرستان داراب استان فارس را در ویدئوی زیر می بینید. به نظر میرسد این اتفاق در پی جرو بحثی بر سر پارک کردن وسایل نقلیه روی داده است!
اگر «عدم رویارویی با حریفان اسرائیلی» آرمان ماست چرا پنهانی و دزدکی؟
اگر «عدم رویارویی با حریفان اسرائیلی» آرمان ماست چرا پنهانی و دزدکی؟ - آنچه مشخص است جمهوری اسلامی ایران باید تصمیم مشخص و درستی درباره سیاست عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی بگیرد. دیگر نمی‌توان با این روش تعقیب و گریزی با این مسئله برخورد کرد. دیگر نمی‌توان ورزشکاران را از مقابله با کشتی‌گیران اسرائیلی باز داشت و در برابر رسانه‌های جهانی گفت به خاطر مصدومیت در میدان حاضر نمی‌شویم و در داخل جشن بگیریم که ما عزت‌مان را حفظ کردیم و...
بدل ایرانی آنجلینا جولی رونمایی شد !
بدل ایرانی آنجلینا جولی رونمایی شد ! - شب گذشته مراسم اکران فیلم بلوک 9 خروجی 2 به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی محمدرضا شریفی نیا و نیز فیلم شاخ کرگدن در پردیس سینمایی ملت برگزار گردید.
اظهارات جنجالی احمدی نژاد در مقابل دادگاه
اظهارات جنجالی احمدی نژاد در مقابل دادگاه - سخنرانی پرحاشیه احمدی نژاد در مقابل دادگاه بقایی
    علل عدم کامیابی‌ها و راه کار غلبه بر آن
    خداوند، انسان را از ذات و هستی خویش آفرید یعنی روح خویش را که ناب‌ترین و زیباترین صورت هستی است، در وجود انسان دمید و او را خلیفهٔ خدا نامید و جانشین خویش بر روی زمین قرار داد …