جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ / Friday, 25 May, 2018

پنت‌هاوس؛ لذت زندگی در نوک برج


پنت‌هاوس؛ لذت زندگی در نوک برج
علاقه به زندگی در خانه‌های نوك‌برج با چشم‌انداز زیبای كوه‌های شمال تهران روزبه‌روز بیشتر شده و تقاضا برای خرید یا رهن پنت‌هاوس میان سرمایه‌داران تهرانی افزایش یافته است به طوری كه در ۱۹ سال اخیر سرمایه‌گذاران بخش مسكن در طبقات فوقانی برج‌های خود، پنت‌هاوس‌هایی زیبا و مجلل ساخته‌اند كه با توجه به ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود و عرضه كم آن در معاملات مسكن از قیمت‌های بالایی برخوردارند.
گران‌ترین پنت‌هاوس تهران، پنت‌هاوس در فرشته است كه ۵ میلیارد تومان قیمت دارد. این پنت‌هاوس ۸۰۰ متری با ۵۰۰ متر تراس مشجر به چهارطرف شهر دید داشته و ۷ اتاق خواب دارد. البته در مقایسه با گران‌ترین پنت‌هاوس دنیا كوچك بوده ولی امكانات رفاهی آن با پنت‌هاوس‌های معروف دنیا برابری می‌كند. گران‌ترین پنت‌هاوس دنیا پنت‌هاوسی است سه‌طبقه در نیویورك كه در سال ۲۰۰۶ به قیمت ۷۰ میلیون دلار فروخته شد. این پنت‌هاوس با ۱۳۰۰ مترمربع در بالای هتل نوسازی شده «پیر» نیویورك قرار دارد و دارای یك سالن بزرگ با سقف گچبری شده با ارتفاع ۷ متر، پنج اتاق خواب، هفت سرویس بهداشتی كامل، پنج شومینه كف پوشیده از چوب بلوط، چهار تراس و دید ۳۶۰ درجه از تمام نیویورك است كه تنها در رویا می‌توان آن را تصور كرد. بعد از این پنت‌هاوس ۷۰ میلیون دلاری، دومین پنت‌هاوس گرانقیمت دنیا در ساحل میامی قرار گرفته و ۱۸ میلیون دلار قیمت دارد. در دكوراسیون داخلی این خانه رویایی چوب آبنوس به كار برده شده كه برش‌های این چوب در ژاپن انجام شده است. این پنت‌هاوس ۵ اتاق خواب دارد و همه اتاق‌ها به سرویس صوتی، تصویری و تلویزیون پلاسما مجهزند، حمام‌های آن همه در كنار شیشه‌های قدی قرار گرفته‌اند و زیبایی آن را دوچندان كرده‌اند.
زندگی در پنت هاوس «وقتی در نوك برج‌های بلند شهر داخل پنت هاوس قدم می‌گذاری، احساس می‌كنی وارد دنیایی دیگر با چشم‌اندازی رویایی شده‌ای و شهر با تمام آدم‌ها و ماشین‌هایش زیر پاهای توست.» این را جاناتان بل نویسنده كتاب «زندگی در پنت هاوس» می‌گوید و وقتی وارد پنت هاوس تهران بلندترین پنت هاوس شهر در برج بین‌المللی تهران می‌شوی واقعاً احساس می‌كنی وارد دنیای دیگری شده‌ای دنیایی كه حتی در رویا هم نمی‌گنجد. برج تهران عظیم‌ترین و مرتفع‌ترین برج مسكونی ایران بیش از ۱۶۰ متر ارتفاع دارد و ۱۱ پنت هاوس برج تهران در میان ۴ شاهراه حیاتی شهر بر دامن البرز سر به ابرهای آسمان می‌سایند. بلندترین پنت‌هاوس تهران در ضلع شمالی بزرگراه حكیم واقع شده درحالی كه از غرب به بزرگراه شیخ‌بهایی جنوبی و از شرق مشرف به بزرگراه كردستان با دسترسی مناسب به نقاط مختلف شهر تهران قرار گرفته است.
زندگی در طبقه ۵۶ با امكانات فوق‌العاده رفاهی مثل زندگی روی ابرها رویایی و لذتبخش است و به گفته علی رحیمی یكی از برج‌‌سازهای تهران، داشتن پنت هاوس رویای شیرین پولدارها بوده و ساختن چندین پنت هاوس در طبقات بالای برج برای سازندگان آن سود زیادی به همراه می‌آورد. او می‌‌گوید: برای خرید یك پنت هاوس حداقل باید دو میلیارد پول داشت و قیمت رهن آن معمولاً یك‌پنجم قیمت خرید آن است. پنت هاوس‌های برج تهران رویای مالكانش را تحقق بخشیده و در قلب شاهراه‌های تهران دیدی وسیع با چشم‌اندازی باز به نقاط مختلف شهر را برای ساكنانش فراهم آورده است. این پنت هاوس‌ها به سیستم آنتن مركزی تلویزیون مجهزند و برای دسترسی سریع به آب گرم مصرفی، نوارهای گرمكن الكتریكی در آنها به كار گرفته شده است. ۱۵ آسانسور مسافری ۳ متر بر ثانیه و ۳ آسانسور باری ۲ متر بر ثانیه Mitsubishi و مجهز به سیستم هوشمند برای كاهش ترافیك، دسترسی ساكنان آن را به طبقات مختلف آسان كرده است.
این خانه‌های گرانقیمت به سیستم شست‌وشوی نما و پنجره و تهویه مطبوع دارای فن‌كوئل‌های سقفی از طریق چیلر جذبی (همراه با هوای تازه تهیه شده توسط هواساز) مجهزند. تجهیز این پنت‌هاوس‌ها به سیستم كنترل هوشمند ساختمان از دیگر امكانات رفاهی آنها بوده و استفاده از عایق‌های صوتی و حرارتی آرامش و آسایش ساكنان را دوچندان می‌سازد. سونا، جكوزی و استخر از دیگر امكانات این پنت‌هاوس‌ها است . پنت‌هاوس‌هایی كه بهترین‌های زندگی را برای ساكنانش فراهم كرده‌اند و نزد مالكانشان با هیچ چیز دیگر جایگزین نمی‌شوند،چرا كه به گفته سامیار حداد یكی از پنت‌هاوس‌نشین‌های تهران اگر كسی ملكی را در بهترین نقطه شهر بفروشد، به طور قطع می‌‌تواند ملك دیگری را در نقطه‌ای دیگر خریداری كند ولی اگر یكی، پنت‌هاوسش را بفروشد به‌راحتی نمی‌تواند پنت‌هاوس دیگری بخرد و به همین علت تعداد كم موارد فروش پنت‌هاوس دلیل عمده محبوبیت پنت‌هاوس نزد مالكانش است، بنابراین وقتی كسی یك پنت‌هاوس می‌خرد به راحتی آن را از دست نمی‌دهد چون یك پنت‌هاوس با هیچ چیز دیگر جایگزین نمی‌شود. پنت‌هاوس اقامتگاه خدمتكاران دیروزی و اعیان امروزی پنت‌هاوس با تمام محبوبیت و گران بودنش تاریخچه‌ای جالب دارد و از اقامتگاه خدمتكاران قرن ۱۸ به خانه آرزوهای اعیان قرن ۲۱ تبدیل شده است.
تا اواسط قرن ۱۹، پنت‌هاوس‌ها، انباری و اتاقك‌هایی بودند كه به سقف خانه اضافه شده بودند و چون با پله‌های زیاد از طبقات اصلی ساختمان جدا می‌شدند، بیشتر برای اقامت خدمتكاران مورد استفاده قرار می‌گرفتند و به عنوان یك انباری و اتاقكگاه متروك می‌ماند. بعد از این تاریخ، طراحان و سازندگان آپارتمان، آن را بلندتر و بلندتر ساختند و امكان نصب آسانسور در این آپارتمان‌های بلند باعث شد كه طبقات بالاتر با دید متفاوت و چشم‌انداز بازی كه به نقاط مختلف شهر داشتند، به ملك‌هایی گران تبدیل شوند طوری‌كه تنها اعیان و سرمایه‌داران بزرگ می‌توانستند آن را بخرند.
با تغییر ماهیت طبقات فوقانی آپارتمان‌های دنیا پنت‌هاوس‌ها به واحدهای مسكونی با سقف‌های بلند و شومینه‌های زیبا تبدیل شدند كه اغلب آنها بالوكس‌ترین وسایل مبله می‌شوند، پشت‌بام این برج‌ها نیز فضای باز زیبایی را برای ساكنان پنت‌هاوس فراهم می‌كنند كه چنین فضاهایی در شهرهای بزرگی مثل تهران یك موهبتند، موهبتی كه تنها عده كمی از آن برخوردار می‌شوند. پنت‌هاوس‌های معروف تهران در تهران، ۱۰ پنت‌هاوس وجود دارد كه تقریبا همه آن را می‌شناسند و این پنت‌هاوس‌ها كه در شمال شهر تهران متمركز شده‌اند، بین یك میلیارد و ۵۰۰میلیون تا ۲میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان قیمت دارند. این قیمت‌ها سوای قیمت پنت‌هاوس كوه نور در برج دوقلوی فرمانیه است كه هیچكس قیمت آن را نمی‌داند. ۴ پنت‌هاوس معروف تهران در نیاوران قرار دارند كه با ۳۰۰متر تراس به تمام نقاط تهران دید كامل داشته و دارای سونا، جكوزی و استخر خصوصی می‌باشند. ۲ پنت‌هاوس معروف دیگر در الهیه واقع شده‌اند كه اكثر مردم و برج‌سازان از آنها به‌عنوان زیباترین پنت‌هاوس‌های تهران یاد می‌كنند. این خانه‌های رویایی كه به‌ترتیب ۳۷۰ و ۴۰۰ متر‌مربع زیربنا دارند، با چشم‌اندازی بی‌نظیر تمام امكانات رفاهی را برای ساكنانشان فراهم آورده‌اند. پنت‌هاوس زعفرانیه، یكی دیگر از پنت‌هاوس‌های معروف تهران است كه ۲میلیارد و ۹۶۰میلیون تومان قیمت دارد و به زیباترین شكل كوه‌های شمال تهران را برای ساكنانش به تصویر می‌كشد. پنت‌هاوس‌های كوه نور، ثارالله (گران‌ترین پنت‌هاوس تهران) و پنت‌هاوس سعادت‌آباد از دیگر پنت‌هاوس‌های معروف تهران هستند.


منبع : روزنامه تهران امروز

مطالب مرتبط

ساخت و سازهای عجیب شهر تهران‌

ساخت و سازهای عجیب شهر تهران‌
● چه‌ كسی به داد شهروندان می‌رسد؟
آیا چند میلگرد زنگ زده فلك زده كه با معجونی از ماسه و چیزهای دیگر و احیاناً كمی سیمان محصور شده یا چند تیرآهن و تیرورق زنگ زده و كج و كله كه با ناز و نوازش به هم مثلاً جوش شده‌اند، می‌توانند زلزله را مهار كنند. مسلماً ! مگر آنكه زلزله‌ای كه به تور این ساختمان‌های ساخت و پاختی می‌خورد مرام بگذارد و كمی با ملاحظه ما را تكان بدهد و به قول معروف هوای ما را داشته باشد. شاید!
یكی از دوستان ما كه به تازگی برای صدور خدمات فنی و مهندسی به ونزوئلا سفری داشته، می‌گوید: در آنجا هوا همیشه معتدل است و مردمان آنجا در كشورشان برف ندیده‌اند. در این صورت طبیعی است كه ترجمه شعر زمستان مهدی اخوان ثالث در آن دیار خریداری نداشته باشد. باید همین طور باشد. احساس سرما در آن دیار حس فراموش شده و فانتزی است كه فقط می‌توانند آن را تصور كنند.
برای همین است كه واژه لباس زمستانی برای مردمانی كه برف ندیده‌اند واژه نامانوس است. ولی اینجا ایران است و جای جای این سرزمین همواره با اشاره زلزله‌های بزرگ و كوچك ویران شده است. دور نیست زمانی كه “بم” لرزید و خاموش شد. همه می‌دانیم كه هر لحظه ممكن است شهر و دیار ما بلرزد و وای ... می‌خواستم بگویم خدا به ما رحم كند. اما به راستی چگونه باید به بندگانی كمك كرد كه خودشان تمایلی به گرفتن كمك ندارند. هزاران دلیل و برهان روشن را می‌بینند، اما باز به وقت عمل به دستورات، بی‌حوصلگی به خرج می‌دهند.
دوستان، زلزله در كشور ما پدیده‌ای مانند برف زمستانی است، حتماً می‌آید. باید برای گذر از آن آماده باشیم. خصوصیت ویژه‌ای كه زلزله را از سایر بلایای طبیعی متمایز می‌كند این است كه زلزله مهمانی است ناخوانده، چموش و گستاخ كه هر آن ممكن است بی‌دعوت هوس كند زیرپای ما كمی حركات موزون انجام دهد. زلزله موجودی شیطان و بی‌رحم است. بی‌رحم از این بابت كه در مواجه با بناهای ساخته بشر به هزاران حسن موجود در بنا اعتنایی ندارد. دنبال كوچكترین نقطه ضعف ساختمان می‌گردد.
سریعاً آن را پیدا می‌كند و كار را تمام می‌كند. بناهای خوش تیپ و بد ذات در مقابل زلزله محكوم به فنا هستند. زلزله با هزاران حلقه محكم و كلفت زنجیر، كاری ندارد. تنها كافی است یكی از حلقه‌های زنجیر، مقاومت كافی را نداشته باشد. در این صورت زنجیر از محل حلقه ضعیف پاره می‌شود. زلزله مقصر و غیر مقصر، مسئول و غیرمسئول، دوست و دشمن نمی‌شناسد، وقتی بیاید همه را با خود به سفرهای دور و دراز می‌برد.
ای كسانی كه مایل هستید با تور زلزله بعدی سفر كنید. كافی است یكی از خانه‌های بساز و بفروشی شهر ما را برای سكونت انتخاب كنید و منتظر حركت زمین باشید! گول چند میلگرد فلك زده و چند دانه شن و ماسه و سیمان درهم آمیخته لوطی و چند تیر آهن و تیر ورق تق و لق را نخورید. هم ولایتی‌ها، تو را به خدا مواظب خود باشید و از مسئولان بخواهید به شما كمك كنند. اگر كاستی در ساخت و ساز شهری دید، تذكر بدهید. به خاطر خانواده‌هایتان، كودكانتان، جوانانتان نسبت به آنچه در اطراف شما به نام ساختمان‌های مقاوم دارای اسكلت بتنی و فلزی می‌گذرد حساس باشید.
ساخت و ساز مدرن اگر با وقت و مسئولیت سازندگی همراه نباشد ذره‌ای ارزش ندارد. ساخت و ساز باید بدست مجریان ذی‌صلاح و صاحب صلاحیت صورت بگیرد و شما هم معیارهایی برای تمیز دادن بنای خوب از بنای بد داشته باشید. خانم‌ها، آقایان، ملاك ساختمان مقاوم، داشتن آیفون تصویری نیست! زلزله با شما شوخی ندارد. در زدن و زنگ زدن هم بلد نیست. بازیگوشی می‌كند و می‌لرزد و می‌ترساند. نمای بیرونی ساختمان در جای خود دارای اهمیت است دما از دیدگاه مقاومت در برابر زلزله جایگاهی ندارد حتی یك نمای سنگین یا شیشه‌ای می‌تواند باعث آسیب‌های مضاعف جانی در هنگام وقوع زلزله باشد. تردیدی نیست كه ساخت و سازها باید به دست مجریان ذی‌صلاح صورت بگیرد.
مجریانی كه هم صلاحیت تحصیلی و حرفه‌ای و هم وجدان كاری و اجتماعی داشته باشند و در همه حال فرض كنند كه فلان بنا را برای این می‌سازند كه خودشان در آن سكونت كنند و اجرای ساختمان‌های شهری را محلی برای شیرین كاری و زرنگی نبینند. عاشق باشند، عاشق سوختن و ساختن، عاشق اندیشه و حیات. گه بیلم در كف و گاهی قلم/یعنی كه من /ای وطن با بیل خود /یا كه قلم / می‌سازمت.
تا اینجای بحث اگر با من هم عقیده‌اید، قدمتان روی چشم. اما اگر بیان این بحث‌ها را در شرایط اجتماعی و اقتصادی فعلی مردم نوعی زیاده‌خواهی و اضافه گویی می‌دانید، به سلامت ... روی سخن من با كسانی است كه در هر شرایطی می‌خواهند درست عمل كنند. خوب بسازند و عاقبت به خیر باشند.
روی سخنم با سازندگان فهیم جامعه است. در گزارشی كه به نقل از یك مقام شهری در روزنامه سرمایه چاپ شده بود، آمده بود در شهر تهران بیش از ۳۰ هزار بنای ناتمام مسكونی موجود است. ساختمان‌هایی كه اسكلت‌های نیمه كاره اشان به هزاران دلیل از سوی سازندگانشان رها شده‌اند و منتظرند تا ببینند صاحب ایشان كی دوباره پول و حال و حوصله ادامه كار را دارد. آسیب‌هایی كه در مرحله توقف‌های پیش‌بینی نشده به ساختمان نیمه‌كاره می‌رسد، گاه غیرقابل جبران است. شما هم حتماً اسكلت‌های نیمه كار پوسیده را دیده‌اید.
حالت زار و رنجور و زنگ زده تیرآهن‌ها و میگلردها و بتن‌های خورد شده پیام روشن و ناخوشی برای ما دارند. به عكس‌های ساختمان بتنی كه در یكی از محله‌های گرانقیمت شهر ما در منطقه ۶ وجود دارد نگاه كنید. میلگردهای كج و زنگ زده، بتن‌های خرد شده‌ای كه توان تحمل بار وزن خود را ندارند. چه رسد به تحمل زلزله‌ای چموش و بازیگوش.
اما مساله‌ای كه نمی‌توان به سادگی از آن گذشت جهل مركبی است كه در اجرای این ساختمان بتنی به كار رفته است.
ناسازنده این بنا همچون یك جانی خطرناك با پتك و چكش به جان دو ستون طبقه اول ساختمان افتاده و هر دو ستون را تقریباً تخریب كرده است. می‌دانید چرا؟ احتمالاً یا نمی‌دانسته یا نمی‌خواسته آرماتورهای انتظار برای اجرای تیر پله را بگذارد. حالا كه قالب‌های ستون را باز كرده برای اجرای تیر پیشانی پله دست به این ابتكار خطرناك زده است. مسلماً با این روش اجرا یا بهتر بگویم با این روش افتضاح پله این ساختمان هیچگونه مسئولیتی در قبال زلزله نخواهد داشت. خلاص !
وضعیت ستون‌های دیگر هم از این بهتر نیست. یكی از ستون‌ها در انبوهی از اشغال احاطه شده و گرمای آتش زباله‌ها را تجربه كرده است. ستون آتش گرفته هم هرچه غیرت و تعصب داشته در گرمای آتش باخته و دیگر نای دست و پنجه نرم كردن با زلزله را ندارد!
ناسازنده با یكی از ستون‌ها كمی مهربان بوده و یك بار دستی به صورت این ستون كشیده و با ملات ماسه و سیمان قسمت‌های تخریب شده به ستون را تعمیر نموده، ستون وصله و پینه‌ای هم نمی‌تواند وام‌دار زلزله باشد!
گویا میگلردهای انتظاری كه از این ستون سر برآورده‌اند با هم نمی‌سازند و هر یك به سمتی متمایل شده‌اند. در نگاه اول شاید بتوان بی‌نظمی بعدی حاصل از آرایش چند میلگرد را یك اثر هنری نامید. عنوان اثر “ چه كسی می‌تواند این چند میلگرد را به طور تصادفی در كنار هم قرار دهد؟” خالق اثر برنده “ناسازنده” بازنده مسابقه “مردم و زلزله” .
این ساختمان در مجموع حدود ۲۰ ستون دارد و ما شش ستون فانتزی را از دیدگاه مقاومت در برابر زلزله رد كردیم. یادتان است، جرم زنجیر محكمی كه در كشش پاره شد این بود كه تنها یك حلقه زنجیر ضعیف بود. این همه حلقه ضعیف در یك مرحله از اجرای یك ساختمان ! اگر قصد خود كشی داریم. راه‌های دیگری برای این كار وجود دارد.
اما سخنی با شهردار تهران، به عنوان متولی نظارت بر ساخت و ساز شهری. آقای شهردار، من به عنوان شهروند این شهر از شما شكایت دارم. چرا به داد شهروندان نمی‌رسید؟ مدت‌ها است به خاطر نبستن كمربند ایمنی در پشت ترافیك جریمه می‌شوم، مدت ها است به خاطر جلوگیری از آلوده شدن هوا اگر بخواهیم وارد محدوده طرح ترافیك بشوم باید پول بدهم و طرح بخرم. از اعمال ضوابط و ایجاد محدودیت گله‌ای ندارم. از برخورد دو گانه‌ای كه با شهروندان صورت می‌گیرد، آزرده خاطرم. آقای شهردار، هر آنچه شما از یك شهروند انتظار دارید ما باید انجام دهیم. اگر اطاعت نكنیم جریمه می‌شویم و اما آنجا كه پای حقوق شهروندی ما به میان می‌آید، باید دائم حقوقمان را به شما متذكر شویم.
لطف كرده‌اید و شماره ۱۳۷ را به عنوان سامانه ارتباطی شهروندان با شهرداری تهران راه‌اندازی كرده‌اید. آقای شهردار مجموع پانصد و بیست و سه هزار و سیصد و هفتاد و دو تماس كه در شش ماه اول سال ۸۵ با سامانه ۱۳۷ شهرداری گرفته شده نشان از بحرانی به نام انبوه مطالبات جمعیت ۵/۷ میلیونی شهروندان تهران از مدیران شهری دارد. من به آینده خوش بینم اما از دوگانگی در هراسم. كافی است چند كیسه خاك بیرون خانه بگذارید.
سریعاً زنگ خانه‌تان توسط ماموران شهرداری به صدا در میآید.اگر با ادبیات ایشان آشنا نباشید روزگارتان سیاه می‌شود! اما عده‌ای می‌توانند در روز روشن تمام مقررات ساخت و ساز را نادیده بگیرند و برای ما خانه‌های پوشالی بسازند. كاش در كنار این همه پلیسی كه برگ جریمه به دست جلوی آلودگی محیط زیست را می‌گیرند ما صاحب پلیس ساختمان هم بودیم. آقای شهردار راه‌اندازی پلیس ساختمان با همكاری سازمان نظام مهندسی و سایر نهادهای ذی‌ربط می تواند نقطه عطفی در ارتقاء كیفیت ساخت و سازها باشد.

وبگردی
نخل طلای کن در فرودگاه به جعفر پناهی رسید
نخل طلای کن در فرودگاه به جعفر پناهی رسید - عوامل فیلم «سه رخ» با استقبال جعفر پناهی به ایران بازگشتند و جایزه جشنواره فیلم کن را به او رساندند. جعفر پناهی به همراه نادی ساعی ور، برای فیلم "سه رخ" جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم کن امسال را دریافت کردند اما به دلیل آنکه پناهی ممنوعیت قانونی برای خروج از کشور داشت، موفق به حضور در جشنواره و دریافت جایزه نشد.
آزاده نامداری هم گزارشگر فوتبال شد!
آزاده نامداری هم گزارشگر فوتبال شد! - در ادامه حضور چهره های شناخته شده در کمپین "خانم گزارشگر"، این بار آزاده نامداری مجری تلویزیون تلویزیون اقدام به گزارش فوتبال کرد. او برای این کار بازی خاطره انگیز ایران - استرالیا در مقدماتی جام جهانی 98 فرانسه را انتخاب کرده است که گزارش ضعیف او با انتقادات فراوانی مواجه شده است، تا حدی که وبسایت مربوط به این کمپین ویدئوی گزارش این او را از سایت حذف کرد.
عکسی عجیب و جنجالی از سید ابراهیم رئیسی
عکسی عجیب و جنجالی از سید ابراهیم رئیسی - عکسی از حضور سید ابراهیم رئیسی در مراسمی ویژه منتشر شده است که گفته می شود متعلق به کنفرانس افق نو در مشهد بوده است. در این عکس حرکات عجیب خانمی با لباس های قرمز، چفیه بر گردن و پرچم در دست در مقابل ابراهیم رییسی به چشم می خورد که توجه کاربران بسیاری را در شبکه های اجتماعی جلب کرده است!
حمله ماموران شهرداری به پلیس راهور!
حمله ماموران شهرداری به پلیس راهور! - حمله ور شدن ماموران سد معبر شهرداری به ماموران راهنمایی رانندگی
دستگیری معروف ترین شرور تهران، در ۵۰۰ متری مرز ترکیه
دستگیری معروف ترین شرور تهران، در ۵۰۰ متری مرز ترکیه - شرور سطح یک که در آخرین اقدام خود یکی از دوستانش را در منطقه ولنجک به قتل رسانده بود؛ در ۵۰۰ متری مرز ترکیه دستگیر شد.
لحظه ریزش وحشتناک کوه در جاده هراز!
لحظه ریزش وحشتناک کوه در جاده هراز! - ریزش ناگهانی کوه که توسط مسافران به ثبت رسیده است...!
همسر محسن افشانی با ریش و سبیل در استادیوم آزادی دستگیر شد
همسر محسن افشانی با ریش و سبیل در استادیوم آزادی دستگیر شد - قبل از شروع بازی تیم‌های پرسپولیس و الجزیره یکی از بازیگران سینما کشورمان قصد داشت به همراه همسرش وارد ورزشگاه آزادی شوند که این دو نفر توسط نیروهای انتظامی بازداشت شدند.
فیلم | خسرو معتضد: جسد مومیایی قطعا متعلق به رضاخان است
فیلم | خسرو معتضد: جسد مومیایی قطعا متعلق به رضاخان است - فیلم - در ویدئوی زیر بخشی از صحبت های خسرو معتضد، مورخ را می شنوید که نتیجه تحقیقاتش را درباره مومیایی پیدا شده در حرم حضرت عبدالعظیم بیان می کند.
پهلوانان این روزهای ما
پهلوانان این روزهای ما - تصویری زننده و به شدت ناراحت کننده بر جا مانده از مسابقه انتخابی تیم ملی کشتی ایران که به کتک کاری و جنجال کشید. خانواده عبدولی باز هم پای ثابت این درگیری بود که چهره ورزش پهلوانی ایران را تیره کرد
(ویدئو) تشویق اصغر فرهادی در جشنواره کن توسط بزرگان سینمای جهان
(ویدئو) تشویق اصغر فرهادی در جشنواره کن توسط بزرگان سینمای جهان - در این ویدئو تشویق اصغر فرهادی و پنه لوپه کروز، خاویر باردم و دیگر عوامل فیلم «همه میﺩﺍنند» در جشنواره کن توسط بزرگان سینمای جهان را مشاهده می‌کنید.
فیلم حجوم داعشی‌های حاتمی کیا به یک مرکز خرید و وحشت و اعتراض مردم
فیلم حجوم داعشی‌های حاتمی کیا به یک مرکز خرید و وحشت و اعتراض مردم - عوامل فیلم «به وقت شام» روز گذشته با حضور عجیب و رعب آور در پردیس سینمایی کوروش مردم را وحشت زده کردند. در این حرکت تبلیغاتی بازیگران نقش داعش، با گریم و پوشش داعشی ها، سوار بر اسب راهی پردیس سینمایی کوروش شدند و با حضور در مرکز خرید و فودکورت مجموعه، رفتارهای عجیبی نشان دادند که باعث وحشت و اعتراض مردم شد.
تصاویر مخفی از بزرگترین مرکز فروش مواد مخدر در جنوب تهران / فیلم
تصاویر مخفی از بزرگترین مرکز فروش مواد مخدر در جنوب تهران / فیلم - این گزارش حاوی تصاویری از بزرگترین مرکز فروش و مصرف مواد مخدر در جنوب شرق تهران است که مخفیانه ضبط شده‌است.
کشتار اسب‌های کولبران / فیلم
کشتار اسب‌های کولبران / فیلم - متاسفانه طی یک ماه گذشته دستکم سه نوبت و هر نوبت دستکم 30 اسب باربر متعلق به کولبران در جنگل میرآباد شهرستان اشنویه با شلیک گلوله از پای درآمده‌اند.
سید احمد خمینی معمم شد
سید احمد خمینی معمم شد - سید احمد خمینی فرزند آیت‌الله سید حسن خمینی در حضور جمعی از علما و پدر و پدربزرگ خود در حسینیه جماران معمم شد.
دختران پرسپولیسی با ریش و سبیل در ورزشگاه آزادی!
دختران پرسپولیسی با ریش و سبیل در ورزشگاه آزادی! - امروز عکسی از 5 تماشاگر بازی روز گذشته در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد 5 دختر جوان با گریم‌های عجیب و حرفه‌ای خودشان را به عنوان پسر جا زده و وارد ورزشگاه شده‌اند.
اگر با وجود این مشکلات ملت قیام کند همه ما را به دریا خواهد ریخت
اگر با وجود این مشکلات ملت قیام کند همه ما را به دریا خواهد ریخت - از ملتی که ستون فقراتش شکسته انتظار مقاومت دارید؟ بسیاری از کشور فرار کردند یا جای فرار خود را فراهم آوردند اما ما جای فرار نداریم
جنجال ویدیو دختر بازیگر روی کول بازیکن پرسپولیس!
جنجال ویدیو دختر بازیگر روی کول بازیکن پرسپولیس! - عکس و ویدیویی منتسب به ستاره پرسپولیس فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون در فضای مجازی منتشر شده است. عجب پاپراتزی‌هایی داریم!