چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ / Wednesday, 16 January, 2019

تمیز کردن نقره


تمیز کردن نقره
اگرانگشتر نقره شما به هر دلیلی مثلاً مجاورت با مایع سفیدكننده ( وایتكس) سیاه شد ، ناراحت نباشید. آن را مدتی داخل آب نمك غلیظ بیندازید سپس چند دقیقه آن را روی فرشی كه پُرزدار است محكم بكشید می بینید كه مثل اول سفید می شود.

منبع : پایگاه تخصصی بانوان یزد

مطالب مرتبط

دفتر کار در منزل

دفتر کار در منزل
اگر مهندس آرشیتكت هستید، اگر مترجم هستید، اگر طراح، نقاش، وكیل و تایپیست هستید و یا هر نوع تخصص دیگری را دارا می باشید كه نیاز به محل كاری یا امكانات و تجهیزات خاص و بسیار حرفه ای ندارد، می توانید یكی از اتاقهای محل زندگی خود را به دفتر كار تبدیل كنید بدون اینكه این كار باعث به وجود آمدن كمبود فضا برای اهالی منزل بشود. البته این به شرطی است كه ارباب رجوع نداشته باشید و خود به تنهایی پروژه های خود را تكمیل كنید. با این كار، درآمد شما بسیار بالاتر خواهد رفت زیرا قادر خواهید شد از فرصتهای اضافی خود در منزل بهره ببرید و نیز از دست غرولندهای افراد خانواده كه همیشه از عدم حضور شما در خانه شكایت دارند خلاص شوید.
در این دفتر كار كه شما در خانه خود برپا می كنید تنها دو چیز آنقدر ضروری است كه بدون وجود آنها كارتان خواهد خوابید و طرحتان به شكست منجر خواهد شد: خط تلفن و یك رایانه خانگی. بقیه لوازم را می توانید بسته به سلیقه خود تهیه كنید و یا از خرید آنها چشم پوشی كنید. در انتخاب محل مناسب در درون منزل كه مناسب این منظور باشد می توانید به این نكته توجه كنید كه این محل باید دنج، دور از دسترس كودكان و نیز دور از چشم میهمانان باشد. همچنین داشتن پریز برق و تلفن در تصمیم گیری در این مورد بسیار ضروری است. سعی كنید یك نگاه حرفه ای به این اقدام خود داشته باشید هرچند كه به واقع در كار خود یك حرفه ای تمام عیار نیستید. فكر نكنید چون در درون خانه كار می كنید پس باید تمام افراد خانواده و نیز مسائل و مشكلات خانوادگی را نیز در كار خود راه دهید. هرگز خود را در موقعیتی قرار ندهید كه به طور مستمر مجبور به عذرخواهی از مشتریان خود به علت اتلاف وقت آنها و نیز سوءتفاهم های ایجاد شده بشوید: «از شما عذر می خواهم كه فرزند كوچكم شما را پشت گوشی معطل نگاه داشت.» من در آشپزخانه بودم در اول راه، هرگز به میز كارهای مجلل و تابلوهای دیوار مدرن گرانقیمت فكر نكنید. بلكه بخشی از فضای میز تحریر خود یا همسرتان و حتی فرزندانتان را به كار جدیدتان اختصاص دهید. با توجه به این نكته كه در شرایط حاضر، نمایشگرها آنقدر كوچك و سبك شده اند كه می توان آنها را به راحتی جابه جا كرد. بنابراین می توانید با ساختن یك قفسه كوچك كه بر روی دیوار نصب می شود، مانع از آن شوید كه نمایشگر و یا حتی فاكس و تلفن زیر دست و پای دیگران بمانند. برای تزئین اتاق نیز از تابلوهایی استفاده كنید كه هم برای حالت معمولی اتاق هم برای یك اتاق كار مناسب باشند، به عنوان مثال منظره یك غروب دریایی یا گله اسب های سفید به جای پرتره ای از فرزندتان كه بسیار شخصی است یا نمایی از یك آسمانخراش كه شما در حال طراحی دكوراسیون داخلی آن هستید. به این ترتیب مشتری شما كه برای تحویل كار خود به شما مراجعه كرده است حس نامطلوبی نخواهد داشت. قالیچه كف اتاق را نیز طوری انتخاب كنید كه در هر دو حالت عادی و كاری قابل استفاده باشد. قالیچه های گرانبها یا قالیچه هایی كه دارای طرح هایی فانتزی كودكانه و یا طرح هایی بسیار خاص می باشند حتماً به كار شما نخواهد آمد.
از همه مهمتر آنكه، سعی كنید محل كار خود رشا نزدیك به در ورودی منزل انتخاب كنید تا رفت و آمد و حمل وسایل كاری برایتان راحت باشد. به روشنایی اتاق كار خانگی خود نیز توجه كنید. لوسترهای لوكس بسیار چشمگیر را فراموش كنید و از حبابها و طرح های ساده و در عین حال شیك استفاده كنید.

وبگردی
دوربین مخفی ساختمان لواسان داماد شمخانی و فاطمه حسینی
دوربین مخفی ساختمان لواسان داماد شمخانی و فاطمه حسینی - همه چیز درباره ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی | سر کشیدن دوربین مخفی شهرداد به ساختمان های آقازاده ها در لواسان! | پخش اختصاصی از صفحه آپارات آوانت
ماجرای دختربازی اسلامی از زبان رحیم پورازغدی
ماجرای دختربازی اسلامی از زبان رحیم پورازغدی - رحیم پورازغدی در مراسمی که با موضوع فجای مجازی بود،گفت: دختر خانم چادری یک عکس آنچنانی از خودش گذاشته و نوشته زن نباید قربانی نگاه شهوت مردانه بشه، بعد پسره زیر پستش نوشته"ما رایت الا جمیلا"
شبکه سه - میثاقی  و ماجرای عبور از فردوسی‌پور
شبکه سه - میثاقی و ماجرای عبور از فردوسی‌پور - در گذشته برنامه‌های پخش زنده فوتبال روی بازی متمرکز بود اما میثاقی در این برنامه بخش‌های مهمی از حواشی و سوژه‌ها را مورد توجه قرار می‌دهد که دست برنامه «نود» را خالی می‌کند.
(ویدئو) خوراندن گُل به کودکان گل‌فروش در کرمان!
(ویدئو) خوراندن گُل به کودکان گل‌فروش در کرمان! - فیلمی از کودکان کار و خیابان که از سوی فردی در شهرداری کرمان مجبور به خوردن گل‌هایشان شده‌اند منتشر شده
بدون تعارف و بدون محتوی / این دو در تلویزیون واقعا چه میکنند !
بدون تعارف و بدون محتوی / این دو در تلویزیون واقعا چه میکنند ! - بدون تعارف با سواره ای که از حال پیاده ها خبر دارد
ما به نمایندگی از امام زمان (عج) و به نمایندگی از خدا در امور مردم دخالت می کنیم.
ما به نمایندگی از امام زمان (عج) و به نمایندگی از خدا در امور مردم دخالت می کنیم. - رئیس کل دادگستری خراسان رضوی: ما در نظام جمهوری اسلامی به نمایندگی از امام زمان (عج) و به نمایندگی از خدا در امور مردم دخالت می کنیم. اگر فردی در زمان طاغوت در زندان بود، حبسش از مجازات اخروی او کم نمی کرد اما امروز اگر این تحمل کیفر یا قصاص و شلاق و دیگر احکام توسط حکام اسلامی و شرعی انجام می شوند یکی از آثار اخروی آن برای محکومان این است که این مجازات در آخرت از آنها برداشته می شود
جزئیاتی از منشا بوی بد تهران / فیلم
جزئیاتی از منشا بوی بد تهران / فیلم - بعد از فروکش کردن گازها، به حفاری ادامه دادیم و به یک مخزن بزرگ و استثنایی رسیدیم که بسیار عظیم تر از آنی بود که تصور می کردیم برای جایی مثل پلاسکو ساخته شود. برآورد ما از ابعاد این انبار فاضلاب این است که بین 400 الی 500 متر مکعب وسعت دارد و گازهای محبوس شده در این انبار در چندین دهه برای انتشار بوی بد در محدوده بزرگی از تهران کفایت می کند.
کلیپ جنجالی مهدی یراحی در باره جنگ / پاره سنگ
کلیپ جنجالی مهدی یراحی در باره جنگ / پاره سنگ - مهدی یراحی، خواننده ای که اخیرا موزیک ویدئوی جدید و اعتراضی خود با نام «پاره سنگ» را منتشر کرده است، از طرف برخی رسانه ها و مجید فروغی، مدیر روابط عمومی هنری مورد انتقاد قرار گرفته و شایعه هایی درباره ممنوع الفعالیت شدن یراحی به دلیل این ویدئو کلیپ و همچنین پوشیدن لباس کارگران گروه ملی در حمایت از مردم اهواز در کنسرت 6 دی ماه خود مطرح شده است. یراحی از جمله خواننده هایی است که همیشه نسبت به اتفاقات…
اهمیت فیلم صحنه دار و مرگ 10 انسان !
اهمیت فیلم صحنه دار و مرگ 10 انسان ! - گویا تلخی پخش فیلم صحنه دار، بیش از مرگ ۱۰ نفر است. درست همانطور که مسئله حجاب برای خیلی‎ها مهم تر از معیشت مردم است.
آقازاده شورای عالی انقلاب فرهنگی !
آقازاده شورای عالی انقلاب فرهنگی ! - انقلاب فرهنگی از این بالاتر که فرزند عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در آمریکا تابعیت بگیرد و از آنجا برای ایرانیان سبک زندگی تدریس بکند؟
رقص گروهی دختران دانشگاه الزهرا در حضور آقایان!
رقص گروهی دختران دانشگاه الزهرا در حضور آقایان! - ویدئویی عجیب از حرکات موزون گروهی دختران در دانشگاه الزهرا درحالی در فضای مجازی در حال انتشار است که مردان نیز در این مراسم حضور دارند!
تیپ پسر الهام و فاطمه رجبی در آلمان!
تیپ پسر الهام و فاطمه رجبی در آلمان! - «شباهت عجیب علی الهام استاد هوا فضا در دانشگاهی در آلمان به غلامحسین الهام معاون رئیس جمهور سابق!
حاشیه تازه برای سید احمد خمینی / تصویر
حاشیه تازه برای سید احمد خمینی / تصویر - سید احمد خمینی، نتیجه امام خمینی که چند هفته پیش با ازدواجش خبرساز شده بود، بار دیگر با انتشار عکسی از او و همسرش در حین سوارکاری حساسیت نسبت به خود را برانگیخته است و باعث تحریک مخاطبان و کاربران در فضای مجازی شده است.
شهردار سابق سلامت و مشغول زندگی جدید است !
شهردار سابق سلامت و مشغول زندگی جدید است ! - پس از اولین گفت وگوی رسمی میترا استاد (نجفی) و تایید ازدواجش با محمدعلی نجفی، حالا شهردار سابق، در نخستین واکنش به جنجال ها، عکس تازه ای از خود و میترا استاد در اینستاگرامش منتشر کرده است.