شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ / Saturday, 24 March, 2018

دست صهیونیسم در آستین بهائیت


دست صهیونیسم در آستین بهائیت
با نگاهی به پیشینه تاریخی فرقه جعلی و دست نشانده «بهائیت» و همچنین سیر تاریخی تشکیل دولت یهود در سرزمین فلسطین، می توان به رابطه بین «بهائیت» و صهیونیسم پی برد. رابطه ای که از همان ابتدا به یک همزیستی مسالمت آمیز تبدیل شد و در ادامه هرکدام از طرفین این همزیستی سعی در تقویت طرف مقابل داشت تا در نهایت و به طور غیر مستقیم خودش را تقویت کند؛ حال یا بنا به تشخیص خود یا به تشخیص اربابان استعمارگرشان.
به طور خلاصه می توان گفت اسرائیل برای سرکوب کردن و تحقیر هر چه بیشتر مسلمانان و همچنین به نمایش گذاشتن چهره ای موجه در عرصه بین الملل، سعی در حمایت از بهائیان و «بهائیت» کرد که در نهایت توانست توسط همین جماعت جعلی و همچنین با کمک یهودیان مخفی (یهودیان به ظاهر مسلمان شده) که به «بهائیت» گرایش پیدا کرده بودند، در کشورهای مسلمان منطقه نفوذ کرده و به جمع آوری اطلاعات(جاسوسی) بپردازد و با تبلیغ وسیع از حمایت های خود از این فرقه، دست به یک فریب بزرگ زده و از خود یک چهره صلح طلب و مذهبی به نمایش بگذارد.
از طرف دیگر جماعت وامانده از همه جا و همه کس «بهائی»، برای اینکه بتواند در منطقه جایی برای استقرار و ساماندهی پیدا کند، دست به به حمایت از یهودیان مهاجر به سرزمین فلسطین زد و در ادامه از تشکیل دولت یهود در این منطقه حمایت کرد؛ چرا که سران بهائی به خوبی فهمیده بودند که با حمایت از تشکیل دولت یهود در فلسطین، تحت حمایت مستقیم دولت های حامی تشکیل اسرائیل و در ادامه و با تشکیل این دولت، تحت حمایت مستقیم این دولت قرار خواهند گرفت و جایی را برای استقرار و ساماندهی تشکیلاتی بدست خواهند آورد و کجا بهتر از فلسطین و شهرهای حیفا و عکا که به جهت محل تبعید و دفن مؤسسین سرسپرده این فرقه، برای بهائیان اهمیت بسزایی داشته و دارد.
عنوان کردن «ارض اقدس» و استفاده از کلماتی اینچنین و شبیه «ارض موعود» یهودیان، از جمله مواردی بود که سران «بهائیت» برای نزدیک ساختن خود به دولت یهود استفاده کردند. بهائیان تشکیل دولت اسرائیل را وعده الهی عنوان می کنند تا هرچه بیشتر به آن مشروعیت بدهند تا به اصل «همزیستی مسالمت آمیز» خود با دولت یهود که حمایت طرفینی می باشد، عمل کرده باشند.
امروزه و به علت وجود تعداد معدودی بهائیان در جامعه ایرانی و همچنین رابطه تنگاتنگ جماعت بهائی با اسرائیل، از جمله راهکارهای دولت اسرائیل برای دنبال کردن اهداف خود علیه جمهوری اسلامی ایران، تقویت بهائیان ایران می باشد. آنچه که مدتی است شاهد آن هستیم، و بروز خارجی آن فعال تر شدن سایت های اینترنتی بهائیان به زبان فارسی و همچنین فعالیت های تبلیغی همزمان بهائیان در نقاط مختلف کشور و در عرصه عمومی می باشد.
ارائه چهره انسان دوستانه و صلح طلب از بهائیت و همچنین انعطاف پذیر بودن قوانین و آداب آن، برای پیروان و سوء استفاده از عدم آگاهی و اطلاع برخی از مردم و خصوصا جوانان از مسائل مذهبی، از جمله راهکارهای تبلیغی مبلغان این فرقه ضاله در ایران اسلامی می باشد. آنچه که در پس این تبلیغات و در پی آن افزودن به پیروان این فرقه حاصل می شود، فراهم شدن نیروی انسانی بومی برای انجام فعالیت های ضد نظام در نقاط و سطوح مختلف کشور می باشد. این همان تئوری «انفجار از درون» بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی است.
البته این راه و روش تبلیغی روش تازه و نویی نیست و قبلا هم مبلغان مذهبی اروپای مسیحی، هموار کننده راه دولت های استعماری اروپایی برای نفوذ در ممالک دیگر بوده اند. آنچه که اینجا خود را به خوبی نشان می دهد، دست سران صهیونیسم در آستین «بهائیت» است. حالا نوبت بازی «بهائیت» برای اسرائیل است و نقش تازه ای که برای «بهائیت» در نظر گرفته شده، در ظاهر تبلیغ آیینی است که در باطن، اهداف شوم سیاسی دولتمردان صهیونیست را دنبال می کند.

نورمحمد نجفی

منبع : رجا نیوز

مطالب مرتبط

اعترافات یک اسرائیلی نوبلی جنایتی علیه خودمان

اعترافات یک اسرائیلی نوبلی جنایتی علیه خودمان
آیا این پوچ و عبث نیست؟! چیزی که برخی رسانه ها آن را این روزها آن قدر تکرار می کنند که به آدم حالت تهوع دست می دهد: «تروریست های حماس» از ساکنان غزه به عنوان «گروگان» استفاده می کنند؛ و زنان و کودکان را به «سپر انسانی» تبدیل کرده اند. آن ها راه دیگر برای ما نمی گذارند؛ جز بمباران شدیدی که متاسفانه هزاران زن و کودک و مردان غیرمسلح زخمی یا حتی کشته می شوند...
«پروپاگاندا» در این جنگ مانند همه جنگ های مدرن نقش بزرگی بازی می کند. تناسب بین نیروهای ارتش اسرائیل با جنگنده ها، هواپیماهای بی سرنشین، کشتی های جنگی، تانک ها و توپ خانه در یک طرف، و یکی دو هزار نفر مبارزین حماس که به سلاح سبک مسلح هستند در طرف دیگر، هزار به یک است. حتی بیشتر یک میلیون به یک است. تقریبا کلیه رسانه های غربی در ابتدا خط تبلیغاتی اسرائیل را تکرار می کردند. آن ها جانب فلسطینی ها و همین طور تظاهرات هر روزه جنبش صلح اسرائیل را کاملا به فراموشی می سپردند. وقتی که تصاویر وحشتناک در تلویزیون ها ظاهر شد، افکار عمومی جهان آهسته شروع به تغییر کرد. کانال های تلویزیونی غرب و اسرائیل تنها بخش کوچکی از رویداد مخوفی را که می شد آن را روزی ۲۴ ساعت در الجزیره دید؛ پخش کردند. اما تصویر کودکی بی جان در آغوش پدری که چهره اش از وحشت به هم ریخته بود، از هزاران عبارت بندی شیک سخنگوی ارتش اسرائیل قدرتمندتر است...
● دروغ گوی رسمی
مشکل این است که خود تبلیغات چی ها بایستی که در ابتدا از پروپاگاندای خود قانع شوند و پس از این که خود را قانع کردند که دروغ؛ حقیقت و جعل همان واقعیت است، دیگر قادر نیستند تصمیم عقلانی بگیرند.حمله به مدرسه سازمان ملل که تا امروز مخوف ترین جنایت جنگ حاضر به شمار می رود مثال مناسبی است: پس از این که خبر واقعه در سراسر جهان پخش شد، ارتش «افشا» کرد که مبارزان حماس از حیاط مدرسه موشک شلیک کرده اند. و به عنوان سند، فیلم هایی را نشان دادند که در آن واقعا مدرسه مذکور و موشک ها دیده می شدند. اما در عرض مدت کوتاهی سخنگوی دروغ گوی ارتش مجبور شد اعتراف کند که این فیلم متعلق به یک سال پیشتر است!
کمی بعد دروغ گوی رسمی ادعا کرد که از درون مدرسه به سوی سربازان ما تیراندازی شده است. اما هنوز یک روز نگذشته بود که ارتش در برابر کارکنان سازمان ملل اعتراف کرد که این نیز دروغ بوده است. هیچ کس از توی مدرسه گلوله شلیک نکرده بود. هیچ یک از مبارزان حماس در مدرسه ای که پر از پناهندگان بود حضور نداشت. اما به این اعتراف زیاد توجه نشد....در مورد کلیه عملیات جنایتکارانه دیگر نیز دقیقا همین طور است. هر کودکی در لحظه مرگ به یک حماسی تروریست تبدیل می شود. هر مسجد بمباران شده ای فورا به یکی از پایگاه های حماس، هر ساختمان مسکونی به انبار تسلیحات، هر مدرسه ای به یک مرکز فرماندهی تروریستی، هر ساختمان غیرنظامی دولتی به سمبل سلطه حماس... به این ترتیب ارتش اسرائیل «اخلاقی ترین ارتش جهان»- توصیفی که اسرائیلی ها از ارتش خود دارند- باقی می ماند!
● یک مبارزه انتخاباتی خونین
حقیقت این است که این جنایت ها نتیجه مستقیم نقشه جنگ بودند و این شخصیت ایهود باراک را به خوبی آشکار می کند. شخصیت مردی که نوع اعمال و تفکر او دلیل روشنی است برای آن چه «جنون اخلاقی» نامیده می شود. هدف واقعی او (غیر از تصاحب کرسی های بیشتر در انتخابات آینده) پایان دادن به سلطه حماس در غزه است. حماس در چشم طراحان نقشه جنگ یک جریان نفوذی است که سرزمین غریبه ای را تحت کنترل دارد. البته واقعیت چیز دیگری است. جنبش حماس در سال ۲۰۰۶ در یک انتخابات دمکراتیک واقعی که در کرانه باختری، اورشلیم شرقی و نوار غزه برگزار شد؛ اکثریت آرا را به دست آورد. مبارزان حماس در چشم فلسطینی ها غریبه نیستند؛ بلکه فرزندان هر خانواده ای در نوار غزه و در دیگر نواحی فلسطین هستند. آن ها خود را در «میان مردم» پنهان نمی کنند، مردم به آن ها به چشم مدافعین خود می نگرند. به این خاطر کل عملیات اسرائیل روی حدسیات پوچ بنا شده است. جهنم کردن زندگی فلسطینی ها آن ها را به جایی نمی رساند که علیه حماس قیام کنند؛ بلکه نتیجه عکس می دهد. آن ها پشت حماس متحد شده و تصمیم خود را برای مقاومت تقویت می کنند. ساکنان لنینگراد نیز علیه استالین قیام نکردند و همین طور ساکنان لندن علیه چرچیل.
از سویی کسی که فرمان چنین جنگی را با چنین روشی در ناحیه ای چنین پرتراکم داده است؛ می داند که این فرمان منجر به قصابی وحشتناکی در بین ساکنان غیرنظامی می گردد. ظاهراً این برای او زیاد اهمیتی نداشته است، یا تصور می کرده که فلسطینی ها رفتار خود را تغییر خواهند داد؛ یا این جنگ در ذهنیت آن ها باعث چنان تغییری خواهد شد که در آینده دیگر جرأت مقاومت علیه اسرائیل را نداشته باشند.
موضوع مهم دیگر این بود که کل این جنگ بخشی از مبارزه انتخاباتی اسرائیل است. ایهود باراک که در همه پرسی های روزهای اول جنگ برنده بود؛ می دانست که این آرا را به محض این که عکس هایی از سربازان کشته شده در تلویزیون نشان داده شود؛ از دست خواهد داد. به این خاطر دکترین جدیدی عبارت بندی شد: برای تقلیل شمار سربازان کشته شده بایستی هرچه که سر راه آن هاست؛ نابود شود. طراحان جنگ نه فقط آماده بودند برای نجات جان یک سرباز ۸۰ فلسطینی را به قتل برسانند؛ بلکه حاضر بودند هشتصد فلسطینی را برای این کار نابود کنند. تقلیل کشته های خودی مهم ترین فرمانی بود که مسبب رکورد تعداد قربانیان غیرنظامی در میان فلسطینی ها گشت. این یعنی تصمیم آگاهانه برای یک جنگ مخوف. و همین تصمیم پاشنه آشیل جنگ نیز بود.
● جنون اخلاقی یک جنگ
طراحان جنگ چنین خیال می کردند که اگر با توسل به خشونت مانع حضور رسانه ها در میدان های جنگ شوند؛ می توانند از پخش این تصاویر در جهان جلوگیری کنند. اما صدها میلیون عرب از موریتانی گرفته تا عراق، بیشتر از یک میلیارد مسلمان از نیجریه تا اندونزی از دیدن این تصاویر شوکه می شوند. این واقعیت روی جنگ تأثیر می گذارد. بسیاری از کسانی که پای تلویزیون نشسته اند رهبران مصر، اردن و تشکیلات خودگردان را همکار پنهان اسرائیل می دانند که این جنایات را علیه برادران فلسطینی آن ها مرتکب می شود. سازمان های امنیتی رژیم های عرب بحران خطرناکی را نزد مردم کشورشان شناسایی می کنند. «حسنی مبارک» که به عنوان مسئول بستن گذرگاه رفح بر روی پناهندگان بیشتر از همه رهبران عرب در خطر است؛ فشار به تصمیم گیرنده های واشنگتن را که همه تقاضاها و آتش بس ها را بلوکه کرده بودند؛ آغاز کرد. اینان کم کم خطری را که متوجه منافع آمریکا در دنیای عرب بود فهمیدند و شروع به تغییر مواضع خود کردند. تغییری که بین دیپلمات های از خود راضی اسرائیل باعث عصبانیت هایی شد.آدم هایی که جنون اخلاقی دارند؛ نمی توانند آدم های معمولی را بفهمند. بنابراین مجبورند که به حدس و گمان دست بزنند. استالین به مسخره می گفت: «پاپ ]برای پیروزی بر ما[ چند گروهان دارد؟» ایهود باراک می تواند سؤال کند: «انسان های با وجدان دارای چند گروهان هستند؟»با وجدان ها طوری که معلوم شد دارای گروهان هایی هستند.
زیاد نیستند و خیلی سریع واکنش نشان نمی دهند. قدرتمند و سازمان دهی شده هم نیستند. اما در لحظه ای مشخص که جنایت غالب می شود و خیل تظاهرکنندگان معترض تجمع می کنند؛ می توانند برای سرنوشت جنگ تعیین کننده باشند...ناتوانی در شناخت ماهیت حماس؛ مسبب ناتوانی دیگری هم می گردد و آن عدم توانایی درک نتایج قابل پیش بینی این جنگ است: «نه تنها اسرائیل نمی تواند در جنگ برنده شود- حماس هم نمی تواند آن را ببازد.» حتی اگر ارتش اسرائیل موفق شود تا آخرین نفرات حماس را بکشد، حتی در این صورت حماس پیروز خواهد بود. مبارزین حماس، قهرمانان ملت فلسطین برای ملت های عرب خواهند شد؛ الگوهایی خواهند بود که هر جوانی در دنیای عرب می بایستی از آن ها پیروی کند. کرانه باختری رود اردن، مانند میوه رسیده ای در دست های حماس خواهد افتاد. الفتح در دریایی از بیزاری غرق خواهد شد و رژیم های عربی در خطر فروپاشی قرار خواهند گرفت.
اگر جنگ با حماسی که سرافراز درعین حال که خون از دست می دهد؛ سرپا ایستاده است تمام شود؛ با توجه به ماشین نظامی قدرتمندی مانند ماشین جنگی اسراییل، این شبیه به یک پیروزی افسانه ای خواهدبود. شبیه به پیروزی روح بر ماده. و آنچه در افکار عمومی جهان نقش خواهدبست؛ تصویر اسراییل به منزله یک غول خونخوار خواهدبود که برای جنایت جنگی هر لحظه آماده است و حاضر نیست به هیچ قید اخلاقی گردن نهد، در درازمدت این مسئله برای ما (اسراییلی ها) برای موقعیت و آینده ما درجهان عواقب سنگینی خواهدداشت... این جنگ درنهایت جنایتی است علیه خود ما. جنایتی علیه اسراییل.

وبگردی
چگونه کارت هوشمند ملی بگیریم + آموزش تصویری
چگونه کارت هوشمند ملی بگیریم + آموزش تصویری - دریافت کارت هوشمند ملی نیازمند گذراندن مراحلی است که در این گزارش با روند دریافت آن آشنا می شویم.
گفتگوی تماشایی مدیری و رامبد جوان در دورهمی
گفتگوی تماشایی مدیری و رامبد جوان در دورهمی - برنامه دورهمی ( 29 اسفند 1396 ) - گفتگو جذاب و تماشایی مدیری و رامبد جوان در دورهمی
مستندات جرائم بقایی از راز کیف میلیاردی تا اختلاس
مستندات جرائم بقایی از راز کیف میلیاردی تا اختلاس - بخشی از مستندات جرائم بقایی از راز کیف میلیاردی تا اختلاس با سندسازی های صوری منتشر شد که در این فیلم مشاهده می کنید.
گفتگو با فرد کشمیری به نام سرباز روح الله که در ایران به سفارتخانه‌ها حمله می‌کرد
گفتگو با فرد کشمیری به نام سرباز روح الله که در ایران به سفارتخانه‌ها حمله می‌کرد - خشت خام / نوبت سی و پنجم / گفتگوی حسین دهباشی با سرباز روح الله رضوی
شوخی جنجالی اکبر عبدی با آیت الله علم الهدی
شوخی جنجالی اکبر عبدی با آیت الله علم الهدی - شوخی جنجالی اکبر عبدی با آیت الله علم الهدی هنگام افتتاح سینما در خراسان رضوی
آتش زدن حکم بقایی توسط مشایی در مقابل سفارت انگلیس!!!
آتش زدن حکم بقایی توسط مشایی در مقابل سفارت انگلیس!!! - امروز در اقدامی عجیب و اعتراضی در مقابل سفارت انگلستان مشایی حکم دادگاه بقایی را آتش زد.
تلاش‌ نافرجام نماینده مجلس برای تلفظ موزه لوور
تلاش‌ نافرجام نماینده مجلس برای تلفظ موزه لوور - این نماینده در مجلس ایران هرگز نام موزه لوور را نشنیده است.
رونمایی از تندیس آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
رونمایی از تندیس آیت‌الله هاشمی رفسنجانی - مراسم رونمایی از تندیس آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام دوشنبه شب با حضور خانواده ایشان و محمدرضا نجفی شهردار تهران در محل موزه مشاهیر برج میلاد تهران برگزار شد.
درگیری یک طلبه با رئیس سازمان مدیریت بحران
درگیری یک طلبه با رئیس سازمان مدیریت بحران - در فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده است، این گونه به نظر می رسد که اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران با اسکورت چند ماشین شاسی بلند وارد محدوده خاکی جلوی یادمان شلمچه شده است که ورود به این منطقه برای خودروها ممنوع است. این موضوع موجب اعتراض طلبه حاضر در یادمان شد.
واکنش شقایق دهقان نسبت به ازدواج دوم بهاره رهنما
واکنش شقایق دهقان نسبت به ازدواج دوم بهاره رهنما - ویدیو واکنش شقایق دهقان نسبت به ازدواج دوم بهاره رهنما
فیلم | پوشش کتایون ریاحی در «دورهمی» که مانع از پخش برنامه شد
فیلم | پوشش کتایون ریاحی در «دورهمی» که مانع از پخش برنامه شد - فیلم - در حالی که قرار بود شب گذشته برنامه «دورهمی» ویژه روز زن با حضور کتایون ریاحی و حامد همایون پخش شود، پس از 30 دقیقه تاخیر یکی از برنامه های گذشته «دورهمی» بازپخش شد. اتفاق عجیبی که کتایون ریاحی را در ساعت دو بامداد جمعه به واکنش واداشت. او نوشت اگر قسمت مربوط به حضورش در این برنامه در ساعتی غیر از ساعت معمولِ پخش، روی آنتن برود از سازندگان «دورهمی» شکایت می کند.
گزارشی عجیب و کودکانه در اخبار سراسری
گزارشی عجیب و کودکانه در اخبار سراسری - این ویدیو که به سبکی عجیب و با جلوه های ویژه نه چندان حرفه ای تدوین شده است در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت.
گلشیفته فراهانی در سزار 2018
گلشیفته فراهانی در سزار 2018 - مراسم چهل و دومین دوره جوایز سزار ۲۴ فوریه (۶ اسفندماه) برگزار شد. گلشیفته فراهانی از جمله چهره هایی بود که در مراسم سزار 2018 حضور یافته بود.
جنجال زندگی اشرافی امام جمعه ایلام و تهدید منتقدان در نماز جمعه
جنجال زندگی اشرافی امام جمعه ایلام و تهدید منتقدان در نماز جمعه - «از بچه‌بازي‌هايتان دست برداريد»، «اهانت به جايگاه نماز جمعه، اهانت به رهبري و قابل پيگيري است» و «توصيه مي‌کنم به اين جايگاه که مين‌گذاري است، نزديک نشويد و چنانچه نزديک شويد، با مين به هلاکت خواهيد رسيد!»همه اين اعتراضات از اين جهت است که جرياني در استان ايلام نسبت به آنچه زندگي اشرافي اين امام جمعه ناميده، معترض شده است.
پسر امام جمعه ایلام درباره پرادوسواری پدرش چه گفت؟
پسر امام جمعه ایلام درباره پرادوسواری پدرش چه گفت؟ - در چند روز اخیر انتشار عکسی از امام جمعه ایلام در کنار پرادو، انتقاداتی را در فضای مجازی برانگیخته است. در کنار این انتقادات برخی عکس های صفحه اینستاگرام پسر امام جمعه ایلام؛هادی لطفی هم بر شدت این انتقادات افزوده است.
مهندس موسوی میگفت از باطن احمدی نژاد خبر داشت ولی ما نداشتیم
مهندس موسوی میگفت از باطن احمدی نژاد خبر داشت ولی ما نداشتیم - سرلشگر فیروزآبادی: مهندس موسوی میگفت از باطن احمدی نژاد خبر دارم ولی ما خبر نداشتیم.
احمد نجفی، درِ شورای صنفی نمایش را گِل گرگرفت!
احمد نجفی، درِ شورای صنفی نمایش را گِل گرگرفت! - احمد نجفی امشب در اقدامی عجیب درِ شورای صنفی نمایش را گِل گرفت! این اقدام او در اعتراض به وضعیت نمایش فیلمش (من یک ایرانی ام) صورت گرفته است.
افشای ماجرای ضرب و شتم و مرگ زهرا کاظمی
افشای ماجرای ضرب و شتم و مرگ زهرا کاظمی - اقامه عدل، باید همچنان در دستور کار قرار گیرد و نمی توان به بهانه گذشت زمان، از خون یک انسان، حیثیت یک حکومت و منافع یک ملت گذشت.
    کیک میوه و ادویه
    ● مواد لازم؛ ▪ کره ۱۱۵ گرم ▪ شکر ترجیحا قهوه ای یک لیوان ▪ پوست لیمو یا پرتقال یک عدد ▪ تخم مرغ ۲ عدد ▪ عسل نصف لیوان ▪ آرد ۲ لیوان ▪ جوش شیرین کمتر از نصف قاشق مرباخوری ▪ پودر دارچین …