دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ / Monday, 19 March, 2018

در غزه و نیویورک!


در غزه و نیویورک!
عیسی در مقابل شورای یهود:
۵۷. آن گروه عیسی را به خانه قیافا کاهن اعظم، که ملایان و مشایخ یهود در آنجا جمع شده بودند، بردند.
۵۸. پطرس از دور به دنبال عیسی آمد تا به حیاط خانه کاهن اعظم رسید و وارد شده در میان خدمتکاران نشست تا پایان کار را ببیند.
۵۹. سران کاهنان و تمام اعضای شورا سعی می کردند دلیلی علیه عیسی پیدا کنند تا بر اساس آن او را به قتل برسانند.
۶۰. اما باوجود اینکه بسیاری جلو رفتند و شهادت های دروغ دادند شورا نتوانست دلیلی پیدا کند. سرانجام دو نفر برخاستند.
۶۱. و گفتند: « این مرد گفته است: من می توانم معبد خدا را خراب کرده و در ظرف سه روز دوباره بنا کنم.»
۶۲. کاهن اعظم برخاسته از عیسی پرسید: «آیا به اتهاماتی که این شاهدان به تو وارد میسازند جواب نمی دهی؟»
۶۳. اما عیسی ساکت ماند. پس کاهن اعظم گفت:« تو را به خدای زنده سوگند می دهم به ما بگو آیا تو مسیح، پسر خدا هستی؟»
۶۴. عیسی پاسخ داد:« همان است که تو می گوئی.اما همه شما بدانید که بعد از این پسر انسان را خواهید دید که بر دست راست قادر مطلق نشسته و بر ابرهای آسمان می آید.»
۶۵. کاهن اعظم گریبان خود را دریده گفت:« او کفرگفت! آیا شهادتی بالاتر از این می خواهید؟ شما حالا کفر او را با گوش خود شنیدید.
۶۶. نظر شما چیست؟» آنها جواب دادند: « او مستوجب اعدام است.»
۶۷. آنگاه آب دهان به صورتش انداخته او را زدند و کسانی که بر رخسارش سیلی می زدند،
۶۸. می گفتند: « حالا ای مسیح از غیب بگو کی تو را زده است.»
آن چه در بالا آمد بخش هایی از ترجمه شریف انجیل متی است. در خصوص شام آخر و ماجرای دستگیری عیسی مسیح و خیانت یهودای اسخر یوطی و مجلس محاکمه ای که ملایان و مشایخ یهود راه انداخته بودند و نهایتا طبق نقشه ای که داشتند حکم بر اعدام مسیح فرستاده خدا صادر کردند تا قتل رسولی دیگر در کارنامه سیاه قتله انبیاء رقم بخورد. هر چند این قطعه از کتاب مقدس تحت تاثیر تبلیغات علمای صهیون ظاهرا کم رنگ شده و کمتر مورد استناد واقع می شود اما به این معنا نیست که از حافظه تاریخی پیروان مسیح پاک شده باشد.
میزان حساسیتی که صهیونیست ها نسبت به یاد آوری جنایت اجداد خود دارند را می توان در شدت عملی که در قبال فیلم مصائب مسیح ساخته مل گیبسون که ساعات پایانی زندگی عیسی مسیح (به باور مسیحیان) را به تصویر کشید مشاهده نمود.
اما آن چه مسلم است و در آن تردید نمی توان کرد قهقرای جنایتی است که شیوخ جهود در محکمه انتقام از پیامبر خدا در آن غوطه ور بودند و از این طریق پیشینه ای ننگین از خویش در ذهن تمام مسیحیان به جای گذاشتند.
نویسنده یونانی نیکوس کازانتزاکیس در کتاب مسیح باز مصلوب دور خیزی برای احیاء دوباره این اتفاق و تطبیق آن بر حوادث واقعه روزگار معاصر خود دارد که بیانگر ماندگاری زخم کهنه ای است که جامعه مسیحیت را ولو در نهان آزار می دهد.
در ایران وقتی هر سال در دهه اول محرم و در تاسوعا و عاشورای حسینی مردم مسلمان به بزرگداشت خاطره سید شهیدان خود قتیل دشت کربلا تعزیه بر پا می کنند مسیحیان ایران را به یاد مصائب مسیح می اندازد که اشقیای یهود در حق پیامبرشان به ناحق روا داشتند.
بسیاری از مستشرقین غربی در نوشته های خود اشاره به شباهت هایی می کنند که مسیحیان و شیعیان نسبت به شهدای خود با راه انداختن مراسم عزاداری و تعزیه خوانی انجام می دهند. به گونه ای که گروهی معتقدند بخش هایی از این مراسم را شیعه ها از مسیحیان اقتباس کرده اند. علیرغم انتقادی که بر این گونه تقلید ها در پاره ای موارد وارد است نمی توان از تشابهاتی که بین این دو واقعه وجود دارد بی تفاوت گذشت.
شیعیان هر گاه نام حسین را می شنوند و یا جرعه ای آب می نوشند لعنت حق بر یزید می کنند و به هر بهانه ای سعی دارند انگشت اشاره خود را به سمت مجرمان کشتار کربلا دراز کنند تا نام و نشان سارقان نام انسان از یاد ها نرود وعبرت های داستان جنایی آن ها مکتوم نماند. حال آن که این واقعیت در میان مسیحیان مغفول واقع شده است و آن ها کمتر به شمر و یزید ماجرای اعدام عیسی مسیح (به روایت انجیل) اشاره می کنند. مسبب آن هم معلوم است. نهان روش های صهیونیست به آب و آتش می زنند تا با جار و جنجال و به زور تبلیغات توجه پیروان مسیح به قاتلان کشته اورشلیم را طبق روایتی که در اناجیل وجود دارد منحرف سازند. تا مسیحیان نتوانند ضمن تطبیق حوادث سابق بر لاحق به عمق جنایتی که امروز نیز دنباله های کینه در حق جوامع مسیحی روا می دارند واقف شده و تکلیف خود در مقابله با این جرثومه ها را بدانند.
مسیحیان جهان اگر به ژرفای فاجعه ناصریه و تپه جلجتا نگاه کنند خواهند دید همان گونه که در برابر امام شیعیان شمر و یزید و عمر سعد قد علم کرده و خود را برای قتل پسر فرستاده خدا مهیا ساخته بودند در مقابل پیامبر آن هادر مجلس ملا ها و مشایخ و کاتبان یهود مانند این تمهیدات اندیشیده شده بود.
اگر یزید به ابن سعد وعده حکومت ری را داده بود مکاران روبه صفت یهود، یهودای اسخر یوطی که از حواریون عیسای ناصری بود را به ۳۰ سکه نقره خریده بودند و هم او بود که محل اختفا و دعای مسیح را به آن ها لو داد و شبانه حرامیان را بر سر او و شاگردانش خراب کرد تا به مال وعده گرفته خود برسد.
همان گونه که صحرای تفتیده نینوا شمر داشت میقات دعای عیسی هم شمر داشت. همان که مسیح را به بند کشید و کشان کشان تا اجلاس کاهنان کهنه کار ابلیس به خانه قیافا کاهن اعظم، که ملایان و مشایخ یهود در آنجا جمع شده بودند کشاند. اگرچه بنا به مشیت الهی آخرالامر این عیسی نبود که به صلیب کشیده شد و براساس برخی روایات همان یار خائنی به قتل رسید که محل اختفا را افشا کرده بود.
همان گونه که بنی امیه امام حسین (ع) را خارجی می خواندند بنی اسرائیل هم عیسا را خروج کرده ای می دانستند که داعیه شاهی اورشلیم دارد.
شیعیان شمر و یزید دیروز و امروز خود را می شناسند و کل یوم را عاشورا می دانند جا دارد مسیحیان هم به چنین شناختی دست یابند.
خوره صهیونیسم از درون دارد کیان آن ها را می خورد آن گونه که از بیرون به جان صاحبان فلسطین افتاده است. در غزه و نیویورک!

سید حسین طاهری

منبع : رجا نیوز

مطالب مرتبط

۶۰ سال بحران مشروعیت

۶۰ سال بحران مشروعیت
۶۰ سال پیش در چنین روزهایی مجمع عمومی سازمان ملل متحد، در حالی که نمایندگان تمامی کشورهای عربی از حضور در آن نشست خودداری کردند، رای به تشکیل دولت اسرائیل داد؛ دولتی که هنوز نتوانسته مشروعیتش را اثبات کند.
معمولاً یک دولت، ۶ دهه بعد از تاسیس، نباید هنوز موجودیتش زیرسؤال باشد.
اسرائیل تنها حکومتی است که ۶۰ سال است بعد از جنگ‌های سال ۱۹۴۸، ۱۹۶۷ و ۱۹۷۳و سایر درگیری‌ها از جمله دو شورش اواخر دهه ۸۰ و ۲۰۰۰ هنوز تثبت نشده است.
این روزها در شصتمین سال تولد اسرائیل، این رژیم هنوز مانند ماه‌های اول که شورای امنیت ‏سازمان ملل بر تقسیم فلسطین صحه گذاشت و کشورهای عرب به آن رژیم نوپا حمله کردند، بحران ‏موجودیت دارد. ‏
خطر فعلی برای موجودیت اسرائیل به‌مراتب بزرگتر از روزهای اول است. اسرائیل بالاخره ناچاربه درگیر شدن دربزرگترین ‏نبرد موجودیت در تاریخ نه چندان طولانی خود شده است.
آیین‌های شصتمین سالروز استقلال رژیم صهیونیستی، روز پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت با اجرای مراسم سالانه اعطای جوائز علمی، فرهنگی، هنری و اجتماعی پایان گرفت.
ولی جشن‌های شصتمین سال استقلال این رژیم در طول هفته‌ها و ماه‌های آینده ادامه خواهد یافت و درچارچوب آن قرار است رؤسای جمهوری و نخست وزیران و رهبران کشورهای بسیاری از اسرائیل دیدن کنند. جشن نشانه‌ای از شادمانی است.
اما در مورد اسرائیل چنین نیست. در حالی که رژیم صهیونیستی شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می‌گیرد، فلسطینی‌ها عزادار از دست رفتن موطن خود هستند.
در رابطه با شصتمین سال اشغال فلسطین، تعدادی از نمایندگان مجلس و شخصیت‌های سیاسی کشورمان درگفت‌وگو با خبرگزاری‌های داخلی به اظهار نظر درمورد شرایط کنونی این رژیم پرداخته و رفراندوم را تنها راه حل این مشکل ۶۰ ساله خوانده‌اند.
● حق وتو حامی اسرائیل
محمدحسین فرهنگی عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به شصتمین سال تاسیس رژیم غیرقانونی اسرائیل تصریح کرد: از ابتدا نیز رویکرد کشورهای اسلامی در قبال شکل‌گیری رژیم غیرقانونی صهیونیستی به‌عنوان عامل شرارت در منطقه رویکرد منسجم و مناسبی نبوده است.
وی در گفت‌وگو با بیان این‌که در مقاطع مختلف تاریخی و به اشکال مختلف در بین کشورهای اسلامی جریان برخورد با رژیم غیرقانونی اسرائیل وجود داشته است، تصریح کرد: ابتدا مقاومت‌های قابل توجهی شکل گرفته، اما عدم‌استقرار و پافشاری بر آن سبب شد که امیدهای جدیدی برای رژیم غیرقانونی و جعلی اسرائیل به وجود آید.
● گمشده اصلی رژیم صهیونیستی
کاظم جلالی، مخبرکمیسیون امنیت ملی نیزبا بیان اینکه رژیم غاصب صهیونیستی با وجود تمام تبلیغاتی که در ۶۰ سال گذشته داشته هنوز نتوانسته به یک مشروعیت و پذیرش درجهان دست پیدا کند، تصریح کرد: گمشده اصلی رژیم صهیونیستی که به‌دنبال آن حرکت می‌کند به نوعی مشروعیت بخشیدن به اساس نامشروع خودش است.
مخبر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت‌وگو با ایسنا مجلس برگزاری جشن‌ شصتمین سال تاسیس رژیم غیرقانونی اسرائیل را حکایت از ابزار تبلیغاتی این رژیم برای جبران خلأ مشروعیتی خود عنوان کرد و گفت: هیچ‌یک از کشورهای اسلامی نباید در چنین برنامه‌ای شرکت کنند، زیرا شرکت کردن احدی از سران کشورهای اسلامی در اینگونه جشن‌ها و همایش‌ها در اصل خیانت به آرمان‌های امت اسلامی است و تبعا خائن باید با واکنش بسیار شدید افکار عمومی امت اسلامی مواجه شود.
● قطعنامه‌ها ی سازمان ملل اجرایی شوند
الهام امین‌زاده، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با فارس با بیان این‌که رژیم صهیونیستی از جمله رژیم‌هایی است که در عرصه بین‌المللی بیشترین قطعنامه علیه آن صادر شده است، تصریح کرد: ۶۰ سال حضور نامشروع رژیم صهیونیستی، نسل کشی، اشغال و نادیده گرفتن حقوق مسلم مردم فلسطین را در پی داشته است.
الهام امین‌زاده با طرح این سؤال که چرا این رژیم نامشروع با این همه اقدامات غیرقانونی تا این حد در بین یک سری از کشورهای اسلامی تقویت شده است، افزود: برخی از حکومت‌ها و دولت‌های اسلامی در مقابل اقدامات رژیم نامشروع اسرائیل سکوت کرده‌ و در قلب جهان اسلام هیچ اقدام مؤثری انجام نمی‌دهند.
امین‌زاده خاطرنشان کرد: سازمان‌های بین‌المللی و کشورهای اسلامی باید تلاش کرده و رژیم غاصب اسرائیل را مجبور کنند تا یک رفراندوم در سرزمین فلسطین برای تشکیل نوع و شکل حکومتی که مردم این کشور می‌خواهند، برگزار شود.
● سرزمین بی‌ملت برای ملت بی‌وطن
عباسعلی اختری، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مستکبران از طریق استقرار رژیم صهیونیستی‌ قصد داشتند به دولت‌های کوچک و ترسوی منطقه که پشتوانه مردمی ندارند فشار بیاورند تا آنگونه که آنها پیشنهاد کرده‌اند این کشورها موضع‌گیری‌های سیاسی، بین‌المللی و اقتصادی داشته باشند.
وی در گفت‌وگو با مهر با تاکید بر این‌که ملت فلسطین باید بداند در نظام آفرینش هر جانداری اگر اهل مقاومت و ایستادگی نباشد نمی‌تواند از مزایای حیات و زندگی برخوردار شود، گفت: این دفاع، استقامت و مبارزه است که به یک جاندار حق حیات می‌بخشد به‌طوری که حماس و انتفاضه‌ فلسطین این موضوع را درک کرده و انقلاب اسلامی هم به همه جهانیان نشان داده که هر که اهل دفاع باشد حق حیات خواهد داشت.
● ضرورت برگزاری رفراندوم
محمدرضا میرتاج‌الدینی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با فارس با اشاره به این‌که در ۶۰ سال حضور نامشروع و غیرقانونی رژیم غاصب صهیونیستی در سرزمین‌های فلسطین شاهد تلخ کامی‌ها و جنایت‌های بسیار وحشتناک از سوی این رژیم بودیم، گفت: سازش کشورهای عربی و برخی از کشورهای اسلامی و عقب نشینی در مقابل این رژیم از یک طرف و زیاده طلبی و نفوذ و تسلط رژیم غیرقانونی اسرائیل به‌عنوان یک رژیم اشغالگر که مستقیما مورد حمایت آمریکا و کشورهای سلطه‌گر بوده است از طرف دیگر از عوامل اصلی زیاده‌خواهی‌ها و جنایت‌های این رژیم بوده است.
● سقوط دهشتناک اسرائیل نزدیک است
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت‌: آمریکا به‌دلیل مشکلات عدیده داخلی و خارجی دیگر قادر نیست همچون گذشته رژیم صهیونیستی را مورد حمایت قرار دهد و به‌زودی جهانیان شاهد سقوط دهشتناک این امپراتوری پوشالی خواهند بود.
سید مسعود جزایری، معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت‌: براساس یافته‌های یک گروه مطالعاتی که در زمینه عملکرد دولت‌ها تحقیق وتفحص می‌کند، اسرائیل در رتبه نخست تولید جرم و جنایت درمیان سایر کشورها قرار دارد.
وی با اظهار این مطلب که صرف‌نظر از نامشروع و غیرقانونی بودن اصل این رژیم، جنایت‌های اسرائیل خود سبب از مشروعیت افتادن آن می‌شود، افزود: در طول ۶۰ سال گذشته بیشترین آمار ترورهای فیزیکی که دقیقا توسط سیستم‌های دولتی و وابسته به دولت، مدیریت و هدایت شده است، توسط حاکمان رژیم اسرائیل به وقوع پیوسته است‌.
جزایری گفت: در یک بررسی تطبیقی در مورد ادیان، نتایج حاصله گویای آن است که بر مسلمانان بیشترین ضربات از طرف تروریست‌های صهیونیست وارد شده است، به‌طوری که درصد آمار جرم وجنایت و ترورهای هدایت شده دولتی علیه مسلمانان در سراسر جهان با هیچ‌یک از دیگر ادیان و مذاهب و فرق، قابل مقایسه نیست‌.
جزایری در پایان، تشکیل مجمع صلح اسلامی را فرصت مغتنمی برای رفع مظلومیت جهانی از اسلام و مسلمانان و معرفی تروریست‌های واقعی که سر در لاک آمریکا و اسرائیل دارند، دانست.
● سناریوهای جدید حفظ اسرائیل
رضا طلایی‌نیک، نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ با بیان اینکه تولد نامشروع رژیم صهیونیستی در ۶۰ سال قبل با غصب بیت المقدس و سرزمین فلسطین موجب درگیری‌های ۶۰ ساله درون و برون این منطقه شده است، گفت: اشغال فلسطین در این مدت تاکنون ریشه بحران‌ها در خاورمیانه بوده و رژیم‌صهیونیستی با ناکامی در تامین امنیت تثبیت اشغالگری در ۶۰ سال گذشته به تجاوز و خشونت علیه فلسطینیان ادامه می‌دهد.
طلایی نیک خاطرنشان کرد: ‌ناامنی و جنگ در بین مسلمانان و کشورهای منطقه راهبرد مشترک صهیونیسم و استکبار در منطقه است.
طلایی نیک در عین حال یادآور شد: با وجود رشد بیداری و انتفاضه علیه رژیم صهیونیستی، سناریوهای جدید برای حفظ رژیم‌صهیونیستی با بحران‌سازی داخلی در لبنان و تشدید فشارها علیه فلسطینی‌ها و منفعل کردن سوریه همزمان با جشن تولد نامشروع رژیم صهیونیستی قابل ارزیابی است.

وبگردی
مستندات جرائم بقایی از راز کیف میلیاردی تا اختلاس
مستندات جرائم بقایی از راز کیف میلیاردی تا اختلاس - بخشی از مستندات جرائم بقایی از راز کیف میلیاردی تا اختلاس با سندسازی های صوری منتشر شد که در این فیلم مشاهده می کنید.
گفتگو با فرد کشمیری به نام سرباز روح الله که در ایران به سفارتخانه‌ها حمله می‌کرد
گفتگو با فرد کشمیری به نام سرباز روح الله که در ایران به سفارتخانه‌ها حمله می‌کرد - خشت خام / نوبت سی و پنجم / گفتگوی حسین دهباشی با سرباز روح الله رضوی
شوخی جنجالی اکبر عبدی با آیت الله علم الهدی
شوخی جنجالی اکبر عبدی با آیت الله علم الهدی - شوخی جنجالی اکبر عبدی با آیت الله علم الهدی هنگام افتتاح سینما در خراسان رضوی
آتش زدن حکم بقایی توسط مشایی در مقابل سفارت انگلیس!!!
آتش زدن حکم بقایی توسط مشایی در مقابل سفارت انگلیس!!! - امروز در اقدامی عجیب و اعتراضی در مقابل سفارت انگلستان مشایی حکم دادگاه بقایی را آتش زد.
تلاش‌ نافرجام نماینده مجلس برای تلفظ موزه لوور
تلاش‌ نافرجام نماینده مجلس برای تلفظ موزه لوور - این نماینده در مجلس ایران هرگز نام موزه لوور را نشنیده است.
فیلم/ لحظه خودکشی شاهزاده سعودی در فرودگاه لندن
فیلم/ لحظه خودکشی شاهزاده سعودی در فرودگاه لندن - بندر بن خالد بن عبدالعزیز شاهزاده سعودی که به اجبار در حال بازگشت به عربستان بود، در فرودگاه لندن دست به خودکشی زد. این شاهزاده به نشانه اعتراض، خود را از طبقه بالای فرودگاه به پایین پرت کرد. هنوز جزئیات دقیقی از وضعیت وی در دست نیست.
رونمایی از تندیس آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
رونمایی از تندیس آیت‌الله هاشمی رفسنجانی - مراسم رونمایی از تندیس آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام دوشنبه شب با حضور خانواده ایشان و محمدرضا نجفی شهردار تهران در محل موزه مشاهیر برج میلاد تهران برگزار شد.
درگیری یک طلبه با رئیس سازمان مدیریت بحران
درگیری یک طلبه با رئیس سازمان مدیریت بحران - در فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده است، این گونه به نظر می رسد که اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران با اسکورت چند ماشین شاسی بلند وارد محدوده خاکی جلوی یادمان شلمچه شده است که ورود به این منطقه برای خودروها ممنوع است. این موضوع موجب اعتراض طلبه حاضر در یادمان شد.
واکنش شقایق دهقان نسبت به ازدواج دوم بهاره رهنما
واکنش شقایق دهقان نسبت به ازدواج دوم بهاره رهنما - ویدیو واکنش شقایق دهقان نسبت به ازدواج دوم بهاره رهنما
کره شمالی و دلواپسان ایران
کره شمالی و دلواپسان ایران - حسین شریعتمداری در یادداشتی که مرداد ماه در این باره نوشت ضمن تمجید از کره شمالی به مناقشه آن کشور با آمریکاو درخواست ترامپ برای مذاکره اشاره کرد و نوشت: «کره‌شمالی به درخواست آمریکا برای مذاکره نیز پاسخ مثبت نداد و برنامه‌های هسته‌ای و موشکی خود را غیرقابل مذاکره اعلام کرد. با جرأت می‌توان گفت که کره‌شمالی در این زمینه از مذاکرات بی‌نتیجه و فاجعه‌آمیز ایران با آمریکا الگو گرفته و از این روی حاضر نشده…
فیلم | پوشش کتایون ریاحی در «دورهمی» که مانع از پخش برنامه شد
فیلم | پوشش کتایون ریاحی در «دورهمی» که مانع از پخش برنامه شد - فیلم - در حالی که قرار بود شب گذشته برنامه «دورهمی» ویژه روز زن با حضور کتایون ریاحی و حامد همایون پخش شود، پس از 30 دقیقه تاخیر یکی از برنامه های گذشته «دورهمی» بازپخش شد. اتفاق عجیبی که کتایون ریاحی را در ساعت دو بامداد جمعه به واکنش واداشت. او نوشت اگر قسمت مربوط به حضورش در این برنامه در ساعتی غیر از ساعت معمولِ پخش، روی آنتن برود از سازندگان «دورهمی» شکایت می کند.
فیلم حمله به  سفات ایران در لندن به روش خودسرها!
فیلم حمله به سفات ایران در لندن به روش خودسرها! - سفیر ایران جزئیات جدیدی از حمله به سفارت ایران در لندن را منتشر کرد.متعرضان فقط روی بالكن بيرونی ساختمان سفارت بوده و در محاصره پليس هستند. همكاران همه در داخل سفارت در آرامش و امنيت هستند.
رقصیدن دختران مقابل نجفی در مراسم روز زن!
رقصیدن دختران مقابل نجفی در مراسم روز زن! - در همایش بانوان شاغل در شهرداری تهران چند دختر روی سن رفته و مقابل شهردار تهران شروع به رقصیدن می کنند و نجفی آبه دنبال تشویقش گفت: معتقد به سهمیه بندی جنسیتی نیستم.
بزرگترین زمین‌خواری کشور / فروش ارزشمندترين زمين‌های ايران توسط دولت روحانی
بزرگترین زمین‌خواری کشور / فروش ارزشمندترين زمين‌های ايران توسط دولت روحانی - هفتم بهمن سال جاری بود كه محمد سعیدی‌کیا، رئيس بنياد مستضعفان و جانبازان، در گفت‌وگو با ايلنا اعلام كرد: دولت حدود ۳۵ میلیون مترمربع (سه‌هزار‌و ٥٠٠ هكتار) از اراضی حاشيه بزرگراه تهران-شمال را به بنیاد واگذار خواهد كرد كه منابع مالي موردنياز براي تكميل اين پروژه در اختيار بنياد مستضعفان قرار گيرد.
گزارشی عجیب و کودکانه در اخبار سراسری
گزارشی عجیب و کودکانه در اخبار سراسری - این ویدیو که به سبکی عجیب و با جلوه های ویژه نه چندان حرفه ای تدوین شده است در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت.
گلشیفته فراهانی در سزار 2018
گلشیفته فراهانی در سزار 2018 - مراسم چهل و دومین دوره جوایز سزار ۲۴ فوریه (۶ اسفندماه) برگزار شد. گلشیفته فراهانی از جمله چهره هایی بود که در مراسم سزار 2018 حضور یافته بود.
جنجال زندگی اشرافی امام جمعه ایلام و تهدید منتقدان در نماز جمعه
جنجال زندگی اشرافی امام جمعه ایلام و تهدید منتقدان در نماز جمعه - «از بچه‌بازي‌هايتان دست برداريد»، «اهانت به جايگاه نماز جمعه، اهانت به رهبري و قابل پيگيري است» و «توصيه مي‌کنم به اين جايگاه که مين‌گذاري است، نزديک نشويد و چنانچه نزديک شويد، با مين به هلاکت خواهيد رسيد!»همه اين اعتراضات از اين جهت است که جرياني در استان ايلام نسبت به آنچه زندگي اشرافي اين امام جمعه ناميده، معترض شده است.
شیرینی نان چایی | طرز تهیه شیرینی نان چایی قزوین
شیرینی نان چایی و دستور تهیه شیرینی نان چایی و تهیه شیرینی نان چایی و درست کردن شیرینی نان چایی را در نمناک بخوانید.