یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ / Sunday, 19 August, 2018

اسرائیل هم نابود شدنی است


اسرائیل هم نابود شدنی است
قدرت نامشروع صهیونیستی اسرائیل در حال فرو ریختن است و به قول مولایمان مقام معظم رهبری (روحی فداه) اسرائیل در بن بست کامل قرار گرفته است.
اینکه ۱۸۰هزار نظامی تا دندان مسلح به چند میلیون انسان بی پناه، مظلوم، تنها و مسلح به چند تکه سنگ حمله کرده اند و فقط در انتفاضه دو سال گذشته ۲۴۷۹ نفر از آنها را شهید کرده است، که ۵۰۴ نفر آنها کودک بوده اند و خانه هزاران نفر را ویران کرده است و شهرها وروستاهای زیادی را با خاک یکسان نموده است و آمریکا روزانه ۱۶میلیون دلار به این رژیم کمک بلاعوض می کند، و میلیاردها دلار سلاح و تجهیزات برای سرکوب چند جوان و نوجوان مسلمان فلسطینی بسوی این رژیم خبیث سرازیر شده است، تنها یک روی سکه است، اما ماجرا روی دیگری هم دارد.
مقام معظم رهبری (روحی فداه) در نماز جمعه یکم آذر سالجاری (۸۱) فرمودند:
«امروز دو پدیده را می شود در رژیم صهیونیستی دید: یکی خشونت و سبعیت از حد گذشته است، که سبعیتی که امروز صهیونیستها در برخورد با صاحبان سرزمین فلسطین دارند به خرج می دهند، واقعاً داستان عجیب وحیرت انگیز و بی سابقه ای است. دومین نکته اینکه رژیم صهیونیستی در بن بست کامل قرار گرفته و هیچ راهی ندارد. اشتباه آمریکا این است که در این وضعیت، بطور واضح و آشکار از رژیم صهیونیستی حمایت می کند و به اسرائیل و به مسئولان آن چک سفید داده است. تا هر غلطی بخواهند بکنند، بکنند و هر جنایتی بخواهند مرتکب بشوند، بشوند.»
آری روی دیگر سکه انتفاضه فلسطین چیز دیگری است که تنها به گوشه ای از آن اشاره می کنم:
۱- اقتصاد اسرائیل در سقوط کامل قرار گرفته است به طوری که رشد اقتصادی آنها به منفی ۱/۵ درصد تنزل پیدا کرده است. روزنامه تاتس آلمان در شماره ۲۳ آبان خود نوشته است: وضعیت اقتصادی اسرائیل در بدترین شرایط خود در تاریخ موجودیت ۵۳ ساله خود رسیده است. رشد بیکاری به بالاترین حد ممکن افزایش یافته است و بیش از پنجاه هزار کارگاه اقتصادی تعطیل و سی هزار واحد دیگر در سال آینده ورشکست خواهند شد. این در حالی است که هزینه های دفاعی آن کشور ظرف دو سال گذشته به شکل بی سابقه ای افزایش یافته و به مرز ۵۹ میلیارد رسیده است. صادرات آن کشور به پایین ترین حد ممکن و با کاهش ۱۲% نسبت به سال گذشته روبرو بوده است و واردات آنها دهها برابر افزایش یافته است.
ـ تنها درآمد موثر اسرائیل سالانه چهارمیلیارد دلار درآمد ازطریق توریست است که امروزه به صفر رسیده است.
ـ جنگ درداخل کشور، تمام سرمایه دولت را درخود بلعیده است.
ـ جوانان فلسطینی خواب راحت را ازهمه اشغالگران درسراسر سرزمین خود ربوده اند.
ـ صف طویل نوجوانان فلسطینی برای عملیات استشهادی، دنیا را درحیرت کامل فروبرده است.
۲ـ ازلحاظ امنیتی ـ نظامی، هیچ کس اززن ومرد وکودک درهیچ کجای اسرائیل امنیت ندارد،عملیات استشهای جوانان ونوجوانان، ۱۸۰هزارنظامی را چنان در خود پیچیده که طبق اعلام صهیونیستها درهر ۸ دقیقه یک حادثه درارتش آنها اتفاق اقتاده است.اززمان روی کارآمدن شارون تلفات آنها ۸ برابرشده است.
حداقل ۹۰۰ نفراز فرماندهان صهیونیستی دچاربیماری روانی شده دربیابانها نگه داری می شوند.
خودکشی، اعتیاد، فساد اخلاقی، بیماریهای روحی روانی ارتش اسرائیل را مضمحل کرده است به طوری که موسسه راهبردی تل آیو می نویسد:
«انتفاضه طولانی فلسطین که همچنان ادامه دارد، به آمادگی ارتش اسرائیل آسیب رسانده است؛ بطوری که یگانهای زمینی ما ازتجربه کافی برای یک جنگ احتمالی درمنطقه برخوردارنیستند، اسرائیلیها بهای گزافی را برای انتفاضه پرداخته و می پردازد».
ژنرال شاحاک، وزیرجنگ سابق رژیم صهیونیستی می گوید:«اسرائیل همه راهها را بر ضد فلسطینیان تجربه کرد. ولی فایده ندارد، و نتوانسته ایم عملیات فلسطینیان را متوقف کنیم، راهی برای ساکت کردن فلسطینیها وجود ندارد و اقدامات ارتش اسرائیل منجربه توقف عملیاتهای سازمانهای فلسطینی نخواهد شد.» (۲۰ بهمن ۸۰)
درهمان ایام روزنامه معاریو نوشت:«ما به شکست رسیده ایم، دولت وارتش ما در حالت حیرت ونگرانی بدون هیچ امیدی به آینده، به سرمیبریم.» (۱۶ اسفند۸۰)
۳ـ ازنظرمهاجرت، نه تنها مهاجرت به اسرائیل ازیهودیان کشورهای دیگر به صفر رسیده است. بلکه ازیهودیان مستقر دراسرائیل که ازگوشه، گوشه جهان به حیله های گوناگون به فلسطین مهاجرت کرده بودند بیش از۷۰۰هزارنفر در دو سال گذشته پا به فرار گذاشته اند.
آری، اسرائیل نابود شدنی است،انتفاضه دوساله گذشته، علاوه بر دستاوردهای فوق، با بدست آوردن نتایج ذیل به بارنشسته است و به زودی،مسلمانان میوه شیرین استقلال، آزادی اسلامی درفلسطین را با مرگ غرب صهیونیست محورخواهند چید:
۱ـ اتحاد و وحدت همه گروههای مبارز فلسطینی که درجهت حمایت از انتفاضه وعملیات استشهادی
۲ـ شکست جریانهای موازی وسازشکار درداخل وخارج فلسطین
۳ـ گسترش عملیات استشهادی درسرزمینهای قبل ازسال ۱۹۶۷
۴ـ بالا رفتن تلفات صهیونیستها به طوری که آمارتلفات از ۱۸ شهید درمقابل یک کشته دشمن به ۳ شهید درمقابل یک معدوم رسیده است.
۵ـ سردرگمی ارتش رژیم صهیونیستی درمقابل عملیاتهای پیاپی فلسطینیها
۶ـ بوجود آمدن فرهنگ جهاد وشهادت، روحیه دینی و معنوی به جای ناسیونالیسم عربی با الگوپذیری ازحزب الله لبنان وتقویت ایمان در مردم فلسطین واحساس ضرورت برای جهاد وشهادت تا نیل به پیروزی
۷ـ انزوای کامل رژیم اشغالگر قدس درسطح جهان
۸ـ وحدت چشمگیر درمواضع کشورهای اسلامی علیه صهیونیست بین الملل
۹ـ افشای چهره دوگانه ومنافقانه آمریکا درحمایت دروغین ازگفتگوی صلح با فلسطینیان
۱۰ـ رسوایی آمریکا درحمایت یکپارچه از رژیم صهیونیستی
۱۱ـ کاهش شدید سرمایه گذاری خارجی درسرزمین های اشغالی
۱۲ـ تقویت روحیه جنبشهای اسلامی ومستضعفین جهان درسراسر عالم و روح امید درجوانان آنها برای رسیدن به پیروزی دربرابر استکبار جهانی
۱۳ـ حمایت آشکاروعلنی همراه با تظاهرات میلیونها نفر دراروپا، آسیا و آفریقا وحتی آمریکا ازجنبشهای اسلامی فلسطینی.


منبع : بنياد انديشه اسلامي

مطالب مرتبط

صهیونیسم مسیحی

صهیونیسم مسیحی
هم اکنون صهیونیسم مسیحی یک نیروی مهیب وعاملی مهم در سیاست جهانی به شمار می‌آید . صهیونیسم مسیحی ابعاد گوناگونی دارد ولی درون مایه اصلی آن عبارت است از حمایت کامل‌،قاطع و سرسختانه از رژیم اسرائیل و نقشه‌های امپریالیستی صهیونیسم. هم اینک صهیونیست‌های مسیحی نفوذ فراوانی در دولت بوش دارند. از سوی دیگر با توجه به سیاست‌های جورج بوش در خاورمیانه و جاهای دیگر که در مطابقت کامل با برنامه‌های مسیحیان صهیونیست قرار دارد می‌توان از بعضی جهات جورج بوش را نیز یک مسیحی صهیونیست قلمداد نمود.
● راست مسیحی، نومحافظه‌کاری و صهیونیسم مسیحی
اگر چه گروه کوچکی از نومحافظه کاران متنفذ نقش عمده‌ای را در شکل دهی به سیاست خارجی امروزین حزب جمهوریخواه ایفا می‌کنند ولی باید دانست که این راست مسیحی است که برنامه‌های کلی این حزب را تنظیم می‌کند. در دوران زمامداری ریگان ( ۱۹۸۰ -۱۹۸۸) این دو جریان یعنی نومحافظه‌کاری و راستگرایی مسیحی در یک جنبش سیاسی و اجتماعی به یکدیگر نزدیک شدند ودورنمای خط مشی سیاسی جمهوریخواهان را شکل دادند.
نومحافظه کاری یک فلسفه سیاسی سکولار است که واکنش گروهی از لیبرال‌های سابق به آ‌نچه که آنان مماشات حزب دموکرات در مقابل اتحاد شوروی می‌نامیدند را در برداشت - بویژه نحوه برخورد شوروی با جمعیت یهودی‌اش و روابط آن با جهان عرب ، نومحافظه کاران گروهی اندک اما تاثیرگذار از نویسندگان ،‌ مفسران مطبوعاتی و مقامات دولتی را شامل می‌شدند.
در طی سال‌های ریاست جمهوری ریگان، این دو جریان سیاسی از نفوذ فوق‌العاده‌ای برخوردار شدند. نومحافظه کاران جهت گیری سیاست خارجی را از تمرکز بر حقوق بشر و دموکراسی ( در دولت کارتر) به سوی مقابله با ترور ومواجهه با “امپراتوری شیطانی” تغییر دادند . در آن سال‌ها این دو جریان سیاسی ،‌ اتخاد ضعیفی با گروه‌های سنتی جمهوریخواه همانند بین‌الملل گرایان تجارت محور و لیبرتاریان‌های حامی دولت حداقل و کاهش مالیات تشکیل دادند. گرچه این گروه‌های سنتی جمهوریخواه نیز تمایل محافظه‌کارانه‌ای داشتند ولی در مقایسه با دو جریان سیاسی مورد بحث عملگرا تر و میانه‌رو تر بودند. نومحافظه کاری و راست مسیحی را به خوبی می‌توان به‌عنوان جنبش‌هایی انعطاف ناپذیر توصیف کرد. هر دو جریان ایدئولوژیک ،‌ جزم گرا ،‌مبارزه طلب ، ستیزه جو و سازش ناپذیر هستند.
طبق اعتقادات راست گرایان مسیحی که نوعی انحراف از مسیحیت سنتی به شمار می‌آید( و اغلب کلیساهای بزرگ آ‌مریکا آن را محکوم کرده‌اند) مقدر شده است که پیشگویی‌های عهد عتیق در جهان نوین دوباره تکرار شوند و همان طور که در عهد جدید آمده به روز داوری و نبرد نهایی آرما گدون منجر شوند. بنا به گفته این فرقه گرد آمدن یهودیان در اسرائیل در سال ۱۹۴۸ بخشی از برنامه خداوند برای وقوع نبرد نهایی بود که در آن نیروهای خیر ( که طبق نظر بنیادگرایان مسیحی عبارتند از ایالات متحده و هم پیمانانش) با نیروهای شر(اتحاد شوروی و متحدین آن - اعراب و مسلمین) پیکار خواهند نمود. از آنجایی که یهودیان در نهایت باید به مسیحیت بگرایند پس می‌بایست به هر قیمتی که شده‌ از اسرائیل حمایت نمود از این‌رو راستگرایان مسیحی به شدت از اسرائیل پشتیبانی می‌کنند. گرچه نومحافظه کاران سکولارند و مسیحیان راستگرا ایدئولوژیک ولی این دو جریان اشتراکات عمده‌ای با یکدیگر دارند:
- هر دو جریان جهان را کاملا سیاه و سفید می‌بینند ،‌خیر یا شر
- هر دو معتقدند که ایالات متحده و اسرائیل ، رهبری نیروهای خیر را بر عهده دارند و مسلمانان و اعراب را جزء نیروهای شر می‌دانند( زمانی اتحاد شوروی به‌عنوان نیروی شر توصیف می‌شد و هم اکنون کشورهای محور شرارت که گفته می‌شود از ترور حمایت می‌کنند در این زمره‌اند.)
- هر دو جریان ،مبارزه جو و سازش ناپذیرند واعتقاد دارند که هیچ گونه سازگاری با نیروهای شر امکان ندارد و از این‌رو به جای مذاکره، تقابل و منازعه را به‌عنوان راه‌حل می‌بینند.
- هر دو جریان تمامیت خواه‌اند واز نظر ایدئولوژیک فقط با پیروزی کامل راضی می‌شوند.
گرچه کلیساهای مهم ایالات متحده این نوع ایدئولوژی را رد می‌کنند ولی شمار معدودی از راستگرایان مسیحی که با لابی یهودیان صهیونیست و با عناصر نظامی تندرو در طیف سیاسی اسرائیل مرتبطند به‌طور ستیزه جویانه‌ای این گونه ایدئولوژی را تبلیغ می‌کنند از لحاظ زمانی ائتلاف سیاسی صهیونیست‌ها با نومحافظه کاران و راستگرایان مسیحی در اواسط دهه ۱۹۸۰ یعنی دوران ریگان شکل گرفت.
ولی پیشینه ارتباط اسرائیل با بنیادگرایان مسیحی و مسیحیان صهیونیست آمریکایی به جنگ ۱۹۶۷ باز می‌گردد. در پی این جنگ عناصر افراطی اسرائیل،‌ جنبش اسرائیل بزرگ را شکل دادند. گوش امونیم سازمان افراط گرای شهرک نشینان در این برهه زمانی پدید آمد. در سال‌های پس از ۱۹۶۷ گوش امونیم به جریانی عمده در راست جدید اسرائیل تبدیل شد. سه عامل دیگر جنبش راست جدید را تکمیل می‌کردند. دستجاتی در حزب کارگر از جنبش اسرائیل بزرگ حمایت می‌کردند. عملگرایان ملی- مذهبی و دست راستی‌های ملی‌گرای محافظه کار . با این وجود در آن زمان دولت کارتر تلاش داشت تا علی‌رغم لابی داخلی قدرتمند صهیونیستی، خط مشی بی‌طرفانه‌ای را در خاورمیانه دنبال کند. از این‌رو فعالان صهیونیستی که سابقا با حزب دموکرات پیوند داشتند موضع جدیدی اتخاذ کردند .آنان به منظور نفوذگذاری در سیاست خارجی حزب جمهوریخواه خود را به‌عنوان نومحافظه کار، جا زدند و در پی پیروزی راست جدید درانتخاب ۱۹۸۰ قدرت و نفوذ زیادی در نظام سیاسی ایالات متحده به دست آوردند.
در اسرائیل نیز تمهیداتی توسط حزب لیکود اتخاذ شد تا روابط سیاسی با گروه‌های بنیادگرای مسیحی در ایالات متحده برقرار شود. این ائتلاف سیاسی نیز به نوبه خود توانست موقعیت نومحافظه ‌کاران یهودی رادر دولت جمهوریخواه واشنگتن مستحکم‌تر سازد. نومحافظه کاران و جنبش بنیادگرایی مسیحی که مسیحیان صهیونیست را نیز در کنار خود داشتند تا زمانی که در کاخ سفید حامی پر شوری را به دست نیاوردند از پا ننشستند. این جریانات سیاسی، جورج دبلیوبوش را قهرمان خود می‌دانند.
جرج بوش، پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۰ شمار زیادی از نومحافظه‌کاران راستگرایان مسیحی و مسیحیان صهیونیست را به مقامات مهمی در کاخ سفید، وزارت دفاع و دادگستری ایالات متحده منصوب نمود.
● جری فالول، پایه‌گذار صهیونیسم مسیحی
جری فالول یکی از مبلغان بنیادگرای مسیحی را پدر صهیونیسم مسیحی می‌دانند. وی همچنین تاثیر زیادی بر سیاست خارجی ایالات متحده در طول ۳ دهه گذشته داشته است و یکی از بنیانگذاران صهیونیسم مسیحی، به شمار می‌آید. وی معتقد بود که دولت کنونی اسرائیل، تحقق وعده کتاب مقدس است و از این‌رو استحقاق حمایت کامل مذهبی، اقتصادی و سیاسی را دارد.
جری فالول به خاطر چندین اقدام خود بسیار مشهور است:‌حمایت کامل از رونالد ریگان در مورد فعالیت‌های کنترا در آمریکای مرکزی و آفریقا که به کشتار ده‌ها هزار نفر منجر شد؛ فحاشی علیه نلسون ماندلا و کنگره آفریقای جنوبی و پشتیبانی از رژیم آپارتاید آفریقای جنوبی. از این‌رو فالول، یکی از نمادهای بارز ارتجاع حزب جمهوریخواه قلمداد می‌شود.
در دهه ۱۹۸۰ که حزب لیکود روابط خود را با جناح راست ایالات متحده نزدیک‌تر می‌کرد، فالول یکی از شخصیت‌های کلیدی در مورد بسیج آرای مسیحیان محافظه‌کار بود. وی همواره از طریق برنامه‌های تلویزیونی و سفرهای مکرر به اسرائیل، نقش مهمی را در جلب توجه پروتستان‌های انجیلی به مسائل خاورمیانه و حمایت از اسرائیل انجام می داد.
در سال ۱۹۷۹ دولت اسرائیل یک هواپیمای جت شخصی را به فالول هدیه داد. دو سال بعد، وی به خاطر حمایت از اسرائیل، جایزه دیگری را دریافت کرد. پس از اینکه اسرائیل در سال ۱۹۸۱ راکتور اتمی عراق را بمباران کرد، مناخیم بگین، نخست وزیر اسرائیل، طی تماس تلفنی از فالول خواست که دلایل بمباران راکتور عراق را به مردم مسیحی توضیح دهد.
فالول همچنین به‌عنوان عضوی از هیئت مشاوران ائتلاف آمریکایی یهودیان و مسیحیان، فعالیت داشته است. در اواخر دهه ۱۹۷۰ وی به‌عنوان چهره‌ای خبرساز، همواره در برنامه‌های تلویزیونی حضور می‌یافت. وی در سال ۱۹۷۹ سازمان بنیادگرای “اکثریت اخلاقی” را پایه‌گذاری نمود. وی علاوه براین، در تاسیس سازمان مسیحیان صهیونیست متحد اسرائیل، سازمان یهودی به سوی سنت، جمعیت ارزش‌های آمریکایی و چندین گروه لابی‌گر دیگر، مشارکت داشته است. نفوذ سیاسی فالول، تا هنگام مرگ وی در می ۲۰۰۷ در سن ۷۳ سالگی همچنان ادامه داشت.
● ترور به نام عیسی(ع)
به نظر می‌رسد که مسیحیان صهیونیست، تصوری قبیله‌ای از خداوند در ذهن دارند. قرائت قبیله‌ای یهود از خداوند که اینها ارائه می‌دهند کاملا ناعادلانه و استبدادی به نظر می‌آید. از این رهگذر خداوند به صورت خدای فقط قوم یهود ظاهر می‌شود و نه خداوند تمام مردمان، چرا که وی از فتح اراضی دشمنان به دست یهودیان، خشنود می‌شود. از این‌رو، مسیحیان صهیونیست به نقل از کتاب مقدسی که به دست یهودیان نوشته شده است، مدعی‌اند که خداوند، سرزمین اسرائیل بزرگ از مصر تا عراق را تا ابد به یهودیان، ‌بخشیده است. طبق این آموزه‌ها میلیون‌ها نفر از مردمی که در این سرزمین‌ها زندگی می‌کنند،‌اعم از اعراب، مسلمانان و مسیحیان حق ندارند که در آنجا ساکن شوند و بنابراین باید سلطه یهود را پذیرا شوند. حتی بعضی از مسیحیان صهیونیست معتقدند افرادی که از پذیرش سلطه یهودی سرباز می‌زنند باید یا کشته و یا تبعید شوند. در واقع، صهیونیسم مسیحی در سنت جنگ‌های صلیبی و تاریخ دیرین فتوحات کلیسا ریشه دارد و دستورالعملی برای جنگ جهانگیر و امپریالیسم مسیحی است. از این گذشته، آموزه مذکور، فقدان کامل معنویت ناب را نیز بازتاب می‌دهد و تلاش دارد تا مفهوم خداوند را به یک دیکتاتور تنگ‌نظر، بلهوس و نژادپرست،‌تقلیل دهد که به منظور محافظت از طرح‌های توسعه‌طلبانه به اصطلاح بندگان برگزیده خود، مشتاقانه دستور کشتار بیگانگان را صادر می‌کند. پیام اصلی صهیونیسم مسیحی را به‌طور خلاصه می‌توان این گونه بیان کرد: هر اقدامی که توسط اسرائیل صورت می‌گیرد، توسط خداوند تنظیم شده است و از این‌رو باید مورد اغماض قرار گرفته، حمایت شده و حتی توسط دیگران، مورد تحسین واقع شود. مسیحیان صهیونیست می‌گویند: “هر کاری که اسرائیل انجام می‌دهد، اشکالی ندارد. خداوند می‌خواهد که آن‌گونه شود”. این تساهل، اقدامات زیر را نیز شامل می‌شود: حمله اسرائیل به لبنان که حدود ۱۰۰ هزار لبنانی و فلسطینی بی‌گناه را کشته یا مجروح ساخت؛ بمباران کشورهای مستقل همچون عراق، آزار و اذیت عمدی و سازماندهی شده فلسطینیان- شکستن استخوان‌هایشان، شلیک به سوی کودکان و انهدام خانه‌هایشان؛ و اخراج مسلمانان و مسیحیان از سرزمینی که ۲۰۰۰ سال در آن می‌زیسته‌اند. در حقیقت، حمایت مسیحیان صهیونیست، اسرائیل‌های ستیزه‌جو را قادر می‌سازد که خانه‌های فلسطینیان را تصاحب کرده و به منظور تخریب اماکن مقدس اسلامی، مسجدالاقصی را به محاصره درآورند.صهیونیسم مسیحی، تهدیدی برای صلح و امنیت جهانی
جنگ، جهانگشایی و استیلای امپریالیستی بر مبنای پافشاری متعصبانه بر حقانیت کامل مسیحیت و برتری نژادی قوم یهود، در کانون اندیشه‌های صهیونیسم مسیحی قرار دارد. مسیحیان صهیونیست معتقدند که یهودیان، بندگان برگزیده خداوند هستند و خدا به یهودیان، حقی مطلق برای سلطه کامل بر نه فقط فلسطین بلکه در واقع به بخش اعظمی از منطقه از مصر تا عراق یعنی به اصطلاح اسرائیل بزرگ را عطا نموده است. از این‌رو آنان اصرار دارند افرادی که با برنامه‌های امپریالیستی اسرائیل بزرگ یا اشغال فلسطین به دست صهیونیست‌ها مخالفت کنند، دشمنان خداوندند و بنابراین مستحق‌اند تا به هر وسیله ممکن از جمله جنگ تمام عیار یا قتل عام، نابود گردند.
البته باید گفت که حمایت از اسرائیل به این معنا نیست که مسیحیان صهیونیست، یهودیت را به عنوان شیوه صحیح رستگاری می‌دانند. و نیز نباید به عنوان محبت واقعی نسبت به یهودیان تعبیر شود که انحرافی از آموزه‌های سنتی کلیساست که برای قرن‌های متمادی، یهودیان را قاتلان عیسی (ع) می‌دانست. از آنجایی که مسیحیان صهیونیست معتقدند که مسیحیت تنها راه رستگاری و دین قابل قبول نزد خداوند است، آنان اصرار دارند که یهودیان، رستگار نخواهند شد مگر اینکه به مسیحیت بگروند. از آنجایی که مسیحیان صهیونیست، مدافعین پر شور دولت اسرائیل و دشمنان سرسخت اعراب و مسلمانان هستند، پس توانسته‌اند پیوند نزدیکی با گروه‌های یهودی دست راستی و رژیم اسرائیل برقرار سازند و امروزه بخش جدایی ناپذیری از محور اسرائیل- آمریکا محسوب می‌شوند.
در عمل، صهیونیسم مسیحی، دعوتی به سوی یک جنگ جهانگیر است. مسیحیان صهیونیست اعتقاد دارند که فقط مسیحیت، بر حق است و تمامی ادیان دیگر، شیطانی یا نادر هستند؛ یهودیان نیز باید همگی در فلسطین جمع شوند تا به اصطلاح پیش‌گویی‌های کتاب مقدس، تحقق یابد و اینکه بزودی جنگ جهانی بزرگی که به کشتار صدها میلیون نفر منجر شده و طلایه‌دار رجعت دوباره مسیح است، به وقوع خواهد پیوست و به دنبال آن، عیسی (ع) پادشاهی مسیحی را در سرتاسر جهان، بنیان خواهد نهاد. این آموزه‌ها، به صراحت برنامه توسعه طلبانه و مبتنی بر نفرت صهیونیسم مسیحی را نشان می‌دهد.
مسیحیان صهیونیست، سیاست‌های جنگ طلبانه اسرائیل و ایالات متحده را کوششی برای محافظت از سرزمین فلسطین در راستای آماده سازی برای ظهور “ ارض موعود” قلمداد می‌کنند. از این‌رو به عنوان بخشی از این راهبرد، اشغال عراق توسط ایالات متحده، کاملا ضروری به نظر می‌رسید. صهیونیسم مسیحی به طور کامل از واقعیات روگردانده و عملکرد عادی روند سیاسی را تضعیف می‌کند. کشتار مردم در سرزمین مقدس فلسطین یکی از آثار عملی این ایدئولوژی است. بنابراین با توجه به نفوذ زیادی که حامیان مسیحی، صهیونیسم و بویژه ایالات متحده دارند، این ایدئولوژی تهدیدی بسیار هولناک برای صلح و امنیت جهانی محسوب می‌شود و نباید آن را صرفا یاوه‌گویی‌های یک اقلیت تندرو به شمار آورد.
منابع در دفتر روزنامه موجود است

وبگردی
عکسی عجیب از  تجمع حوزویان قم
عکسی عجیب از تجمع حوزویان قم - براستی داستان درگذشت آقای هاشمی و استخر چه بوده است؟ چرا از تهدید سیاسی و امنیتی در این تصویر استفاده شده است؟ چه افراد و جریانی پشت این پلاکارد هستند؟
واکنش اشک آلود جمشید مشایخی به درگذشت انتظامی
واکنش اشک آلود جمشید مشایخی به درگذشت انتظامی - اشک های جمشید مشایخی برای عزت الله انتظامی در بیمارستان و واکنشش به درگذشت همبازی و همکار چندین دهه اش
سفیر آلمان تعطیلات خود را در بین عشایر بختیاری گذراند
سفیر آلمان تعطیلات خود را در بین عشایر بختیاری گذراند - میشائل کلور برشتولد، سفیر آلمان در ایران برای گذراندن تعطیلات تابستانی خود با عشایر بختیاری در دره کوهرنگ زاگرس همراه شده است. منبع
تریلی در اهواز چپ کرد، مردم بارش را غارت کردند!
تریلی در اهواز چپ کرد، مردم بارش را غارت کردند! - یک تریلی در اهواز واژگون شد و مردم به جای کمک به راننده مصدوم بار تریلی را بردند
بازگشت گوگوش به ایران و نحوه برخورد با او در فرودگاه
بازگشت گوگوش به ایران و نحوه برخورد با او در فرودگاه - در ویدئوی زیر روایت فائقه آتشین (گوگوش) را از بازگشت به ایران بعد از انقلاب و نحوه برخورد پاسدار فرودگاه و دادستانی با او می شنوید. او این خاطرات را سال ۲۰۰۰ در تورنتوی کانادا روایت کرد.
ماجرای عکس متفاوت وزیر جوان و هشتگ‌های توییتری
ماجرای عکس متفاوت وزیر جوان و هشتگ‌های توییتری - نكته جالب در اين ميان، گستردگي و تنوع واكنش‌ها به پوشش «وزير جوان» بود. تا آن‌جا كه در ميان كاربران بودند گروهي كه اين پوشش را در حد «شق‌القمر» بالا برده و اين تفاوت ظاهري را نشانه‌اي از تفاوتي عميق در نوع نگاه آذري‌جهرمي تحليل كردند و در مقابل، طيفي نيز «وزير جوان» را به‌خاطر تلاش براي آنچه ازسوي اين كاربران نوعي «پوپوليسم» و «عوام‌فريبي» خوانده شد
اظهارات تند احمدی نژاد علیه روحانی و دولت!
اظهارات تند احمدی نژاد علیه روحانی و دولت! - محمود احمدی نژاد با انتشار پیام ویدیویی تندی علیه رئیس جمهور، وی را هم دست رئیس دو قوه دیگر نامید و خواستار کناره گیری حسن روحانی از مقام ریاست جمهوری شد.
فیلم | قرار نبود روحانیت در همه چیز اظهارنظر کند!
فیلم | قرار نبود روحانیت در همه چیز اظهارنظر کند! - فیلم - مدتی قبل حجت الاسلام زائری مهمان خبرآنلاین بود و در کافه خبر به بررسی مسایل فرهنگی و اجتماعی ایران و نقش روحانیت در جامعه پرداخت.
فیلم | چرا مردم مسئولین را مسخره می‌کنند؟
فیلم | چرا مردم مسئولین را مسخره می‌کنند؟ - فیلم - چرا مردم مسئولین را مسخره می‌کنند؟ پاسخ این سوال را در ویدئوی زیر ببینید.
فیلم سانسور شده خوانندگی سحر قریشی در یک برنامه
فیلم سانسور شده خوانندگی سحر قریشی در یک برنامه - سکانس سانسور شده مسابقه «13 شمالی» که در آن سحر قریشی ترانه های مشهور چند تن از خوانندگان را می خواند، ببینید. اولین قسمت این مسابقه در شبکه نمایش خانگی توزیع شده است.
عاشق شدن لیلای سریال پدر،داستانی کاملا واقعی!
عاشق شدن لیلای سریال پدر،داستانی کاملا واقعی! - روایت نازنین پیرکاری،مجری و تهیه کننده تلویزیون از عاشق شدن خود که داستان سریال پدر شد...
یک ژن خوب تازه: جان متاعی است که هر بی سروپایی دارد
یک ژن خوب تازه: جان متاعی است که هر بی سروپایی دارد - مهمترین بخش های سخنان او اینجاست که عنوان می کند: چه کسی در جریان انقلاب بوده؟ اگر یک عده ای جان دادند، یک عده ای هم این وسط پول دادند. او که گویا دستی در شعر هم دارد، سخن عجیب تری از آنچه پیش از این گفته بر زبان جاری می سازد و با به کار بردن این بیت که «جان چه باشد که نثار قدم دوست کنم *** این (جان) متاعی است که هر بی سروپایی دارد» ...
ترامپ حتی به شلیک یک گلوله نیاز ندارد
ترامپ حتی به شلیک یک گلوله نیاز ندارد - برای آمریکا کم هزینه‌ترین استراتژی ادامه وضع موجود است. ترامپ در یک سال گذشته کاری کرد که ۳۰ میلیارد دلار دارایی ایران از کشور خارج شود. این پول به کشور‌هایی مثل ترکیه، گرجستان، ارمنستان، مالزی و ... که از ثبات و امنیت برخوردارند رفت و در این کشور‌ها سرمایه گذاری شد. همین موضوع کمر اقتصاد ایران را می‌شکند. در این یک سال دلار به نزدیک ۱۰ هزار تومان رسیده است. ترامپ حتی به شلیک یک گلوله نیاز ندارد. اگر…
سحر تبر چهره واقعی‌اش را آشکار کرد!
سحر تبر چهره واقعی‌اش را آشکار کرد! - سحر تبر سال گذشته برای اولین بار در رسانه‌های جهان دیده شد. گمانه زنی می‌شد که او برای شباهت پیدا کردن به آنجلینا جولی ۵۰ عمل جراحی داشته است. اما او در نهلایت شبیه شخصیت "عروس مرده" تیم برتون به نظر می‌رسید.
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد!
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد! - یک بنر تبلیغاتی که ظاهراً با هدف ترویج فرهنگ حجاب طراحی شده، سبب‌ساز واکنش‌های کاربران شبکه اجتماعی توییتر شده است. در این بنر، از رهگذران خواسته شده بین دو گزینه موجود، زنی چادری و زنی مانتویی، انتخاب کنند ترجیح می‌دهند کدام‌یک همکار همسرشان باشد!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر! - در اتفاقی عجیب و غیر قابل باور فردی امروز به دلیل درخواست طلاق همسرش در خیابان اسلامشهر وی را با ضربات چاقو از پای درآورد، از سرنوشت این خانم اطلاع دقیقی در دست نیست.