جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ / Friday, 19 October, 2018

اسرائیل هم نابود شدنی است


اسرائیل هم نابود شدنی است
قدرت نامشروع صهیونیستی اسرائیل در حال فرو ریختن است و به قول مولایمان مقام معظم رهبری (روحی فداه) اسرائیل در بن بست کامل قرار گرفته است.
اینکه ۱۸۰هزار نظامی تا دندان مسلح به چند میلیون انسان بی پناه، مظلوم، تنها و مسلح به چند تکه سنگ حمله کرده اند و فقط در انتفاضه دو سال گذشته ۲۴۷۹ نفر از آنها را شهید کرده است، که ۵۰۴ نفر آنها کودک بوده اند و خانه هزاران نفر را ویران کرده است و شهرها وروستاهای زیادی را با خاک یکسان نموده است و آمریکا روزانه ۱۶میلیون دلار به این رژیم کمک بلاعوض می کند، و میلیاردها دلار سلاح و تجهیزات برای سرکوب چند جوان و نوجوان مسلمان فلسطینی بسوی این رژیم خبیث سرازیر شده است، تنها یک روی سکه است، اما ماجرا روی دیگری هم دارد.
مقام معظم رهبری (روحی فداه) در نماز جمعه یکم آذر سالجاری (۸۱) فرمودند:
«امروز دو پدیده را می شود در رژیم صهیونیستی دید: یکی خشونت و سبعیت از حد گذشته است، که سبعیتی که امروز صهیونیستها در برخورد با صاحبان سرزمین فلسطین دارند به خرج می دهند، واقعاً داستان عجیب وحیرت انگیز و بی سابقه ای است. دومین نکته اینکه رژیم صهیونیستی در بن بست کامل قرار گرفته و هیچ راهی ندارد. اشتباه آمریکا این است که در این وضعیت، بطور واضح و آشکار از رژیم صهیونیستی حمایت می کند و به اسرائیل و به مسئولان آن چک سفید داده است. تا هر غلطی بخواهند بکنند، بکنند و هر جنایتی بخواهند مرتکب بشوند، بشوند.»
آری روی دیگر سکه انتفاضه فلسطین چیز دیگری است که تنها به گوشه ای از آن اشاره می کنم:
۱- اقتصاد اسرائیل در سقوط کامل قرار گرفته است به طوری که رشد اقتصادی آنها به منفی ۱/۵ درصد تنزل پیدا کرده است. روزنامه تاتس آلمان در شماره ۲۳ آبان خود نوشته است: وضعیت اقتصادی اسرائیل در بدترین شرایط خود در تاریخ موجودیت ۵۳ ساله خود رسیده است. رشد بیکاری به بالاترین حد ممکن افزایش یافته است و بیش از پنجاه هزار کارگاه اقتصادی تعطیل و سی هزار واحد دیگر در سال آینده ورشکست خواهند شد. این در حالی است که هزینه های دفاعی آن کشور ظرف دو سال گذشته به شکل بی سابقه ای افزایش یافته و به مرز ۵۹ میلیارد رسیده است. صادرات آن کشور به پایین ترین حد ممکن و با کاهش ۱۲% نسبت به سال گذشته روبرو بوده است و واردات آنها دهها برابر افزایش یافته است.
ـ تنها درآمد موثر اسرائیل سالانه چهارمیلیارد دلار درآمد ازطریق توریست است که امروزه به صفر رسیده است.
ـ جنگ درداخل کشور، تمام سرمایه دولت را درخود بلعیده است.
ـ جوانان فلسطینی خواب راحت را ازهمه اشغالگران درسراسر سرزمین خود ربوده اند.
ـ صف طویل نوجوانان فلسطینی برای عملیات استشهادی، دنیا را درحیرت کامل فروبرده است.
۲ـ ازلحاظ امنیتی ـ نظامی، هیچ کس اززن ومرد وکودک درهیچ کجای اسرائیل امنیت ندارد،عملیات استشهای جوانان ونوجوانان، ۱۸۰هزارنظامی را چنان در خود پیچیده که طبق اعلام صهیونیستها درهر ۸ دقیقه یک حادثه درارتش آنها اتفاق اقتاده است.اززمان روی کارآمدن شارون تلفات آنها ۸ برابرشده است.
حداقل ۹۰۰ نفراز فرماندهان صهیونیستی دچاربیماری روانی شده دربیابانها نگه داری می شوند.
خودکشی، اعتیاد، فساد اخلاقی، بیماریهای روحی روانی ارتش اسرائیل را مضمحل کرده است به طوری که موسسه راهبردی تل آیو می نویسد:
«انتفاضه طولانی فلسطین که همچنان ادامه دارد، به آمادگی ارتش اسرائیل آسیب رسانده است؛ بطوری که یگانهای زمینی ما ازتجربه کافی برای یک جنگ احتمالی درمنطقه برخوردارنیستند، اسرائیلیها بهای گزافی را برای انتفاضه پرداخته و می پردازد».
ژنرال شاحاک، وزیرجنگ سابق رژیم صهیونیستی می گوید:«اسرائیل همه راهها را بر ضد فلسطینیان تجربه کرد. ولی فایده ندارد، و نتوانسته ایم عملیات فلسطینیان را متوقف کنیم، راهی برای ساکت کردن فلسطینیها وجود ندارد و اقدامات ارتش اسرائیل منجربه توقف عملیاتهای سازمانهای فلسطینی نخواهد شد.» (۲۰ بهمن ۸۰)
درهمان ایام روزنامه معاریو نوشت:«ما به شکست رسیده ایم، دولت وارتش ما در حالت حیرت ونگرانی بدون هیچ امیدی به آینده، به سرمیبریم.» (۱۶ اسفند۸۰)
۳ـ ازنظرمهاجرت، نه تنها مهاجرت به اسرائیل ازیهودیان کشورهای دیگر به صفر رسیده است. بلکه ازیهودیان مستقر دراسرائیل که ازگوشه، گوشه جهان به حیله های گوناگون به فلسطین مهاجرت کرده بودند بیش از۷۰۰هزارنفر در دو سال گذشته پا به فرار گذاشته اند.
آری، اسرائیل نابود شدنی است،انتفاضه دوساله گذشته، علاوه بر دستاوردهای فوق، با بدست آوردن نتایج ذیل به بارنشسته است و به زودی،مسلمانان میوه شیرین استقلال، آزادی اسلامی درفلسطین را با مرگ غرب صهیونیست محورخواهند چید:
۱ـ اتحاد و وحدت همه گروههای مبارز فلسطینی که درجهت حمایت از انتفاضه وعملیات استشهادی
۲ـ شکست جریانهای موازی وسازشکار درداخل وخارج فلسطین
۳ـ گسترش عملیات استشهادی درسرزمینهای قبل ازسال ۱۹۶۷
۴ـ بالا رفتن تلفات صهیونیستها به طوری که آمارتلفات از ۱۸ شهید درمقابل یک کشته دشمن به ۳ شهید درمقابل یک معدوم رسیده است.
۵ـ سردرگمی ارتش رژیم صهیونیستی درمقابل عملیاتهای پیاپی فلسطینیها
۶ـ بوجود آمدن فرهنگ جهاد وشهادت، روحیه دینی و معنوی به جای ناسیونالیسم عربی با الگوپذیری ازحزب الله لبنان وتقویت ایمان در مردم فلسطین واحساس ضرورت برای جهاد وشهادت تا نیل به پیروزی
۷ـ انزوای کامل رژیم اشغالگر قدس درسطح جهان
۸ـ وحدت چشمگیر درمواضع کشورهای اسلامی علیه صهیونیست بین الملل
۹ـ افشای چهره دوگانه ومنافقانه آمریکا درحمایت دروغین ازگفتگوی صلح با فلسطینیان
۱۰ـ رسوایی آمریکا درحمایت یکپارچه از رژیم صهیونیستی
۱۱ـ کاهش شدید سرمایه گذاری خارجی درسرزمین های اشغالی
۱۲ـ تقویت روحیه جنبشهای اسلامی ومستضعفین جهان درسراسر عالم و روح امید درجوانان آنها برای رسیدن به پیروزی دربرابر استکبار جهانی
۱۳ـ حمایت آشکاروعلنی همراه با تظاهرات میلیونها نفر دراروپا، آسیا و آفریقا وحتی آمریکا ازجنبشهای اسلامی فلسطینی.


منبع : بنياد انديشه اسلامي

مطالب مرتبط

جولان زیر چکمه صهیونیست ها

جولان زیر چکمه صهیونیست ها
« جولان » در دورترین قسمت جنوب غربی سوریه واقع شده است که استان قنیطره را در برگرفته است و ناحیه جغرافیایی ممتازی را شکل داده که مهمترین قسمت آن بلندی های جولان می باشد . این منطقه که ازلحاظ استراتژیک فوق العاده اهمیت دارد در سال ۱۳۴۶ توسط اسرائیل اشغال شده است . مساحت جولان بالغ بر ۱۸۶۰ کیلومتر مربع می باشد . این منطقه در عرض جغرافیایی ۳۲ و۳۳ شمالی واقع شده و پلی است که سوریه را به کشورهای فلسطین اردن و لبنان وصل می کند. مرکز استان قنیطره شهر قنیطره می باشد. این ناحیه به خاطر وفور آب از زمان های بسیار کهن محل سکونت اقوام وقبایل بدوی مختلف بوده است .
● پیشینه تاریخی
کنعانی ها عموری ها آرامی ها آشوری ها و کلدانی ها از جمله قبایلی بوده اند که ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد در این ناحیه می زیسته اند. در عصر کلاسیک دولت های مختلفی آن را در تصرف خود درآورده اند از جمله فارسی ها یونانیان و رومی ها و بنابر نوشته های تاریخی حضرت مسیح (ع ) وارد شهرهای بیت صیدا و بانیاس شده است و دینش را در این شهرها منتشر نموده است و در قرن اول میلادی مسیحیت دین رسمی امپراتوری روم گردیده است و در قرن چهارم شهر بانیاس مرکز اسقفی و مذهبی مسیحیت گردیده است .
در عصر اسلامی « صلاح الدین ایوبی » در راه رسیدن به فلسطین آن را فتح نموده و در قرون ۱۲ ـ۱۳ میلادی جنگ های زیادی میان مسلمانان و مسیحیان در این منطقه رخ داده است که مهمترین آن ها جنگ حطین و عین الجالوت می باشد. در عصر جدید امپراتوری عثمانی آن را به تصرف خود در آورد . در قرن ۲۰ فرانسه با شکست دادن امپراطوری عثمانی این منطقه را به تصرف در آورد و بعد از استقلال این منطقه در سال ۱۳۴۶ قسمت اعظم آن به اشغال اسرائیل درآمد اما در سال ۱۳۵۲ قسمت هایی از آن دوباره باز پس گرفته شد.
● بلندی های جولان
این قسمت که شامل ۱۲۵۰ کیلومتر مربع می باشد و قسمت تپه ای جولان می باشد و بیش از ۶۷ درصد کل جولان را شامل می شود . تا قبل از سال ۱۳۴۶ بیش از ۱۰۰ هزارنفر در این منطقه سکنی گزیده بودند که از نژاد « بلوردا و چرکس » بودند و دین رسمی جولان اسلام بوده است که مذاهب بلوردا اهل سنت و علوی را شامل می شده است .
بیشتر افراد این ناحیه در نیروی نظامی سوریه که در مرز مستقر بوده اشتغال داشته اند و در جنگ ۶ روزه اعراب و اسرائیل در سال ۱۳۴۶ بیشتر ساکنین این ناحیه به داخل سوریه پناه آوردند و تنها چند هزار تن از بلورداها در این منطقه باقی مانده اند . امروزه جمعیت جولان حدود ۳۳۵۰۰ نفر می باشد که شامل حدود ۱۵۰۰۰ بلوردا و ۱۷۰۰۰ اسرائیلی و ۱۵۰۰ نفر علوی می باشد .
با توجه به ویژگی های انحصار به فرد این ناحیه اسرائیل چند سالی است تلاش می کند با تبلیغات زیاد توجه گردشگران را به این منطقه جذب نماید.
● بعضی از آثار باستانی جولان
۱) قلعه صبیبه المحتله
این قلعه در قسمت شرقی شهر بانیاس در مرتفع ترین نقطه کوه شیخ (جبل الشیخ ) واقع گردیده است و ۳۰۰ متر از شهر بانیاس بالاتر می باشد و راه این قلعه از لابه لای صخره های بسیار دشواری می گذرد که تنها با پای پیاده می توان به آن رفت و این امر دفاع از قلعه را راحت می کند. این قلعه از جمله قلعه هایی است که مسلمانان جهت دفاع از حملات صلیبیان بنا نمودند.
« نورالدین زنگی » و « صلاح الدین ایوبی » از جنگ جویان این قلعه بوده اند . بنای این قلعه تشکیل می شده است از ۱۴ برج که ۴ برج آن به شکل نیم دایره و ۱۰ برج دیگر به شکل مربع می باشد و خندق مثلثی شکل با اضلاع طویل برج ها را احاطه کرده است و در داخل قلعه امکانات رفاهی و منبع آب و نیز مسجد و کنیسه قرار داشته است .
۲) شهر الحمه
شهر الحمه از مشهورترین آثار سیاحتی جهان می باشد که شهرتش به خاطر وجود آب های معدنی و آثار باستانی فراوان در آن می باشد. از مهمترین این آثار " المدرج الرومانی و دیوار قدیمی حماتات " می باشد. مورخان زیادی راجع به این شهر سخن گفته اند به خصوص درباره آب های آن که خاصیت شفا بخش دارد تا جایی که ارسطو گفته است مردم این شهر با نوشیدن آب تمامی امراضشان شفا می یابد و به ندرت به طبیب مراجعه می نمایند.
۳) قلعه حصن
این بنا در غرب شهر فیق واقع شده است که در قرن اول ق . م بنا شده است و آثار کشف شده در آن دلالت بر عبادت الهه (ذوالشری ) در آن زمان دارد. این قلعه با نام هیبوس نزد یونانیان و سوسیتا نزد عرب آرامی معروف بوده است و در زمان رومی ها از بناهای تمدنی ده گانه جهان محسوب می شده است و بنای آن به صورت شبکه ای متقاطع می باشد.
۴) الکرسی
آثار روستای کرسی و اهمیت این منطقه به خاطر سفرو توقف حضرت مسیح (ع ) در این روستا می باشد. یاقوت حموی می نویسد : و آن روستایی است که پطریا می گوید حضرت مسیح (ع ) حواریون را در آن جمع کرد و از آنجا آنها را به نواحی مختلف فرستاد. در این روستا صندلی ای است که گفته می شود حضرت مسیح (ع ) روی آن نشسته است علاوه بر آن این روستا محل تجمع بزرگی برای راهبان مسیحی بوده واز نظر وسعت از بزرگترین بناهای کلیسا در بلاد شام می باشد. بنای این کلیسا به قرن پنجم میلادی باز می گردد. در وسط آثار بنایی است در ابعاد ۲۵ در ۴۵ متر که در آن بقایایی از آثار خانه های راهبان به چشم می خورد .
۵) قنیطره
مرکز استان قنیطره می باشد که در غرب آن تپه ابوالندی واقع شده که حضرت علی علیه السلام در آن جا وضو گرفته اند. آثار کشف شده در این منطقه نشانگر آن است که این منطقه از مهمترین مناطق قرون قبل از میلاد بوده است .
از مهمترین آثاربه جای مانده این شهر میتوان به « مسجد جامع و خان اثری » اشاره کرد که " مصطفی پاشا " وزیر عثمانی امر به ساختن آن کرده است . « خان اثری » یک بنای سنگی مستطیل شکلی است در منطقه جولان که بسیار معروف است و از آن جهت که دری به سمت جنوب دارد از خان های دیگر متفاوت و ساختارش بی نظیر می باشد . قسمت اعظم این خان به خاطر زلزله سال ۱۱۷۲ هجری نابود گردید . مسجد جامع نیزبنای سنگی بی نظیری است که در زمان عثمانی در بعضی از جاهای آن از سنگ های ارزشمند وباستانی برای ساختن آن استفاده شده است .
● چگونه قنیطره به ویرانه تبدیل شد
در پیروزی که سوریه در سال ۱۳۵۲ به رهبری حافظ اسد به دست می آورد اسرائیل مجبور به عقب نشینی از این شهر می شود و این شهر به سوریه بازگردانده می شود ولی اسرائیل قبل از عقب نشینی از این شهر به سرقت تمامی آثار گنج ها و ... در این منطقه دست می زند و دامنه این سرقت تا حدی است که حتی آثار ارزشمند داخل بناهای این شهر را به خراب کردن بناها به سرقت می برد. اسرائیل به این مقدار بسنده نمی کند و در هنگام خروج خود از این شهر به ویران کردن تمامی خانه ها اماکن مذهبی مدارس بیمارستان و.. دست می زند.
بعد از باز پس گیری این شهر برای اینکه گوشه ای از غارت رژیم صهیونیستی نشان داده شود این شهر به صورت دست نخورده به موزه ای تبدیل شده است که هرروزه افراد زیادی از آن دیدن می نمایند. هم اکنون این شهر خالی از سکنه می باشد و تنها یک خانواده که حاضر به ترک شهر نمی باشد دراین شهر زندگی می کند. و شهری با همین نام در نزدیکی آن ساخته شده است تا ساکنان قبلی قنیطره در آن سکنی گزینند.
● چپاول های اسرائیل در منطقه جولان
از زمانی که قسمت اعظم جولان توسط اسرائیل اشغال گردیده است اسرائیل با سیاست های سودجویانه و غیر انسانی لطمات زیادی را به این منطقه وارد آورده که به صورت مختصر به آن اشاره می شود.
۱) دفن زباله هسته ای
اسرائیل به دفن کردن زباله های هسته ای بسیار خطرناک در این منطقه اقدام نموده کهاین امر باعث می شود بعد از گذشت ۳۰ ـ۵۰ سال اشعات مختلف از جمله اورانیوم آزاد شود که موجب آلودگی آب و سمی شدن آن می شود و تهدید کننده حیات موجودات زنده می باشد.
قابل توجه است که اسرائیل به راحتی تذکر و قطع نامه آژانس بین المللی هسته ای را راجع به ممنوعیت دفع زباله های هسته ای در این منطقه نادیده گرفته است . و کشورهایی که هم اکنون از خطر صلاح های هسته و ممانعت آن برای کشورهای اسلامی صحبت می کنند در آن زمان چشم های خود را بسته بودند و تا هم اکنون که اسرائیل به اعمال غیر انسانی خود در این منطقه ادامه میدهد چشم های خود را در مقابل اسرائیل بسته نگاه داشته اند.
۲) سرقت آب
اسرائیل با سرقت آب های منطقه جولان به تقویت نیروی نظامی خود مشغول می باشد . از سال ۱۳۴۷ از آب بحیره آغاز گردیده است و آن را ادامه داده تا جایی که به آب های حاصبانی و بانیاس رسیده است . و در ضمن سالیانه بیش از ۱۰ میلیون مکعب آب از آب های یرموک را استفاده می کند و تمام قطع نامه های بین المللی که می گوید اسرائیل تنها می تواند از یک چهارم این مقدار در سال استفاده کند نادیده گرفته است . رژیم اشغالگر صهیونیستی سالیانه بیش از ۵۰۰ میلیون متر مکعب از آب های جولان را سرقت می نماید و این بیش از هفت برابر مقداری است که سوریه از آب های این منطقه استفاده میکند. اسرائیل با این سرقت خود کشورهای فلسطین اردن سوریه و لبنان رادر استفاده از حق طبیعی خود محروم می نماید.
۳) سرقت خاک
رژیم اسرائیلی به سرقت خاک های غنی زمین های کشاورزی از تپه الاحمر و تپه الفرس و انتقال آن به صحرا نقب در فلسطین دست زده است .
۴) سرقت آثار
همانگونه که به صورت بسیار مختصر اشاره شد آثار در منطقه جولان مربوط به تمدن های کهن است که بسیار ارزشمند می باشد و نیازمند نگاه داری بین المللی است . اسرائیل با کاوش های خود در این منطقه به کشف و فروش آثار باستانی بسیار ارزشمند به آمریکا و کشورهای اروپایی دست زده است . و تاکنون به چندین دانشکاه آمریکا جهت فعالیت های باستان شناسی و. در این منطقه اجازه ورود و حفاری داده است .
اما راجع به مکر این رژیم باید اضافه کنیم که اسرائیل با تبدیل کردن کلیساهای مسیحی این منطقه به کنیسه های یهودی این گونه اظهار می دارد که روزی این کلیساها کنیسه بوده و ما آن را با حالت اول آن بر گردانده ایم . این تنها خلاصه ای از جنایت های اسرائیل در این منطقه بود.
در خاتمه این سوال مطرح است که چرا اسرائیل به این جنایات در جولان دست می زند در حالی که این منطقه فقط در اشغال اسرائیل می باشد در پاسخ به این پرسش باید گفت که اسرائیل خود بهتر از دیگران می داند که اقدامات اشغال گرانه اش نمی تواند زیاد ادامه پیدا کند و عاقبت ساختارش که بسان خانه عنکبوتی است فرو خواهد ریخت . لذا تلاش می کند تا حداکثر سو استفاده را از این منطقه ببرد.

وبگردی
فیلم | رسوایی جدید در رسانه ملی؛ مقصر فریب مردم کیست؟
فیلم | رسوایی جدید در رسانه ملی؛ مقصر فریب مردم کیست؟ - فیلم - پدری که در برنامه «فرمول یک» علی ضیا ادعا کرد به خاطر تامین هزینه‌های درمان فرزندش اقدام به فروش کلیه‌اش کرده، مردم را فریب داده است.
«بیان واضحات و تکرار مکررات» ؛ نتیجه 7 سال بودجه و تشکیلات و همایش و جلسه!
«بیان واضحات و تکرار مکررات» ؛ نتیجه 7 سال بودجه و تشکیلات و همایش و جلسه! - مثلاً سنت های الهی که در این سند آمده، در کتاب های درس بینش اسلامی دوره دبیرستان هم وجود دارد... واقعاً هزاران جلسه تشکیل داده اند که بدیهیاتی مانند خانواده بنیادی ترین واحد تشکیل دهنده جامعه است، انسان دارای اختیار است، جهان دارای نظام علّی - معلولی است، خداوند رحمان و رحیم است و ... را در سند بازنویسی کنند؟!
گلایه های جنجالی یک بازرگان با وزیر صنعت
گلایه های جنجالی یک بازرگان با وزیر صنعت - صحبتهای کنایه آمیز یک بازرگان با وزیر صنعت
ادامه داستان لُنگ و خانه سعدآباد
ادامه داستان لُنگ و خانه سعدآباد - ۱- خب چی میشه ولایتی بجای توصیه به لُنگ پوشی، بملت توصیه کنه تو سعدآباد مالک خونه بشن ویک سومشو وقف کنن؟ ۲- اینجور واینجا صاحبخونه شدن و بعد توجیه وقف، آدمو یادحافظ میندازه: فقیه مدرسه دی مست بود و فتوی داد که می‌حرام، ولی بِه زمالِ اوقاف است
عبدی : آقای ولایتی با خانه هزارمتری کنار کاخ سعدآباد حالا مردم رابه نان خشک خوردن دعوت می‌کنند
عبدی : آقای ولایتی با خانه هزارمتری کنار کاخ سعدآباد حالا مردم رابه نان خشک خوردن دعوت می‌کنند - حالا مردم رابه نان خشک خوردن دعوت می‌کنند؟مردم نیازی به این توصیه‌هاندارند اگرلازم باشد آن‌قدر شرف دارندکه از خودشان دفاع کنند ولی این دفاع،منحصربه دفاع دربرابر دشمنان خارجی نمی‌شود که باید وضعیت خیلی‌ها رادر داخل هم بررسی کرد.
فیلم | حمله به پلیس در اهواز به درگیری مرگ‌بار انجامید!
فیلم | حمله به پلیس در اهواز به درگیری مرگ‌بار انجامید! - فیلم - حمله فرد متهم در بازار پرنده فروشان اهواز به پلیس آگاهی منجر به درگیری مرگبار شد.
ماجرای عجیب منزل های مسکونی در همسایگی کاخ سعد آباد
ماجرای عجیب منزل های مسکونی در همسایگی کاخ سعد آباد - ماجرای عجیب دو منزل مسکونی در همسایگی کاخ سعدآباد و حسین فریدون و نهاد ریاست جمهوری
فیلم | لحظه حمله جن‌ها به یک مرد در کرج! (۱۶+)
فیلم | لحظه حمله جن‌ها به یک مرد در کرج! (۱۶+) - فیلم - به تازگی شخصی در فضای مجازی فیلمی منتشر کرده که مردی ادعا می کند در پارکینگ خانه اش مورد حمله جن ها قرار گرفته است.
فیلم | درس خجالت‌آوری که یک توریست به ایرانی‌ها می‌دهد!
فیلم | درس خجالت‌آوری که یک توریست به ایرانی‌ها می‌دهد! - فیلم - پاول یک توریست اهل چک است که با موتورسیکلتش دنیا را می گردد و یک هفته در ایران اقامت داشته است. ویدئوی سلفی که او در طبیعت ایران از خود و اقدام پسندیده اش منتشر کرده برای همه ایرانیان جای تامل دارد.
فیلم | جنازه غرق در خون ملکه زیبایی عراق (۱۶+)
فیلم | جنازه غرق در خون ملکه زیبایی عراق (۱۶+) - فیلم - قتل مدل و ملکه زیبایی عراق از روز گذشته سوژه رسانه ها شده و پلیس تحقیقات ویژه ای را برای دستگیر قاتل وی انجام داده است. تصاویر منتشر شده از جنازه غرق در خون وی را در ویدئوی زیر می بینید.
جنجال بنر سربازان اسرائیلی در شیراز
جنجال بنر سربازان اسرائیلی در شیراز - عکس این بنرکه گفته می‌شود نمایشگر تصویری از سربازان رژیم صهیونیستی است طی روزهای اخیر در فضای مجازی دست به دست می‌شد و واکنش‌هایی به همراه داشت.
عکسی آموزنده از سفر نیویورک
عکسی آموزنده از سفر نیویورک - پوشه‌های پُر از برنامه فرانسوی‌ها در برابر دستان خالی تیم ایرانی. به کاغذ ها و پرونده های موجود روبه روی تیم فرانسه دقت کنید!
ویدئوی جنجالی وزیر بهداشت؛ #خودت_بمال / تمسخر و تحقیر بیمار نیازمند توسط وزیر
ویدئوی جنجالی وزیر بهداشت؛ #خودت_بمال / تمسخر و تحقیر بیمار نیازمند توسط وزیر - وزیربهداشت بهترین توصیه رو به اون پیرمرد بیچاره کرد که گفت: خودت بمال. پیرمرد باید دستش رو محکم می‌مالید به گوش وزیر تا یک بار هم که شده از تخت اخلاق فرعونی بیاد پایین
نیاز شدید تلویزیون به بدحجابها در روزهای خاص
نیاز شدید تلویزیون به بدحجابها در روزهای خاص - کاش در این میان یکی به ما بگوید که بالاخره بی حجاب بد است، خوب است؟ چه زمانی بد است؟ چه زمانی خوب است؟
حال فعلی ! یا ناتوانی در تشخیص حال قبلی
حال فعلی ! یا ناتوانی در تشخیص حال قبلی - حمید رسایی عضو جبهه پایداری در صفحه شخصی خود در شبکه توییتر نسبت به اهانت زشت امیر تتلو به امام حسین (ع) و 72 تن از یاران باوفایش واکنش تندی نشان داد.
ویدئو/ وحشت پزشکان از تولد نوزاد تک چشم در اندونزی (۱۶+)
ویدئو/ وحشت پزشکان از تولد نوزاد تک چشم در اندونزی (۱۶+) - پزشکان هنگامی که یک نوزاد دختر اندونزیایی را در یکی از بیمارستان های این کشور به دنیا آوردند بسیار وحشت زده شدند. نوزاد تازه متولد شده با یک چشم بزرگ روی پیشانی اش متولد شد و پس از هفت ساعت درگذشت.
بازنشر نامه استاد به امیر تتلو! / معیار تشخیص حق از باطل گشته ای !
بازنشر نامه استاد به امیر تتلو! / معیار تشخیص حق از باطل گشته ای ! - فردی به نام علی‌اکبر رائفی‌پور كه رسانه‌‌های اصولگرا از او به عنوان «استاد، محقق و پژوهشگر» یاد می‌كنند! در تاریخ 29 اردیبهشت 96 (در كوران انتخابات ریاست‌جمهوری) در نامه‌ای سرگشاده به امیرحسین مقصودلو (تتلو) نوشت: «امیر جان بخوان، تو باید بخوانی، عیبی ندارد! سرت را بالا بگیر و خدا را شکر کن که به واسطه تو این همه نفاق را آشکار کرد! دلت محکم باشد پهلوان! تو فقط بخوان، بخوان
جنجال احمد خمینی در VIP عزاداری حسینی
جنجال احمد خمینی در VIP عزاداری حسینی - انتشار عکس‌های نشستن احمد خمینی زیر کولر در بخش وی‌آی‌پی هیات که پوششی شیشه‌ای دارد و از سینه‌زنان جداست، پس از توضیح او که گفت آن جایگاه مربوط به «روحانیون درجه یک و دو قم» است و «اون بالا معممین میشینن که لباسشون چون زیاده باعث گرمازدگی نشه»، با واکنش‌های تندتری هم همراه بود.
واکنش جالب رهبری به روبوسی کیارستمی با داور خانم جشنواره کن!
واکنش جالب رهبری به روبوسی کیارستمی با داور خانم جشنواره کن! - واکنش جالب مقام معظم رهبری به روبوسی کیارستمی با خانم داور جشنواره کن از زبان عزت الله ضرغامی