دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ / Monday, 23 July, 2018

نشانه های پیری و احتضار رژیم صهیونیستی


نشانه های پیری و احتضار رژیم صهیونیستی
۱۴ مه ۲۰۰۸ برابر با بیست وپنجم اردیبهشت ،۱۳۸۷ شصتمین سال تشکیل رژیم جعلی اسرائیل در سرزمین مقدس فلسطین و اشغال این کشور بود. در همین راستا مسئولان رژیم صهیونیستی با دعوت از برخی رؤسای کشورها و شخصیت های سیاسی جهان، سعی نمودند جشن شصتمین سال تأسیس دولت صهیونیستی را برپا نمایند تا از رهگذر آن، از یک سو شکست های متحمل شده در برابر مقاومت اسلامی لبنان و فلسطین را تحت الشعاع قرار داده و از سویی دیگر سرپوشی بر مشکلات و چالش های درونی خود نهاده باشند. در میان هیاهوی ناشی از جشن مذکور یک واقعیت بیش از پیش نمایان شد و آن، فرا رسیدن دوران پیری رژیم جعلی اسرائیل و ظهور علائم احتضار آن می باشد.
در این نوشتار ضمن بررسی روند شکل گیری و ظهور این غده سرطانی، به عوامل افول آن پرداخته می شود.
● پیروزی انقلاب اسلامی ایران، آغازی بر یک پایان
رژیم اشغالگر قدس که سعی داشت از طریق فرایند سازش مصر با خود و قرارداد «کمپ دیوید» وارد ژئوپلتیک منطقه شده و موجودیت خود را رسماً به کشورهای عربی تحمیل کند، با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران به یکباره در برابر تحولات پیش بینی نشده و شگرفی قرار گرفت. این تحولات عبارت بودند از:
۱) سقوط پایگاه منطقه ای آمریکا و غرب در ایران که ایفاگر نقش چکش تعادل امنیتی و نظامی برای اسرائیل در عقبه اعراب بود.
۲) انقلاب اسلامی باعث بازیابی هویت دینی مسلمانان و شکل گیری بیداری اسلام در منطقه شد.
۳) انقلاب اسلامی آرمان «آزادی قدس» را که یک آرمان عربی و در حال استحاله شدن بود، به آرمانی اسلامی و مورد توجه مسلمانان تبدیل کرد.
● آغاز دوران افول رژیم صهیونیستی
پیروزی انقلاب اسلامی و بازیابی هویت دینی، توسعه طلبی و قدرت یابی اسرائیل را مهار کرد و دوران توقف و ایستایی این رژیم جعلی آغاز شد. «بیداری اسلامی» بسیار فراتر از «ناسیونالیسم عربی» عمل کرد و بسیج نیروها را برای عملیاتی کردن رهیافت مقاومت اسلامی امکان پذیر ساخت. شکل گیری نوین مقاومت اسلامی و مهار قدرت طلبی رژیم صهیونیستی از یک سو و وارد آمدن ضربات پی در پی به پیکره این رژیم از سوی دیگر، گفتمان «حفظ محور» و «پساصهیونیسم» را در اسرائیل به منصه ظهور رسانید. گفتمان مذکور برخلاف آرمان های صهیونیسم که بر تقدس سرزمین های باستانی شرق بیت المقدس و کرانه باختری و الحاق آنان به اسرائیل تأکید داشت و آنها را زادگاه دو قوم کهن یهودی یعنی «یهودا» و «سامرا» می دانست، بر عقب نشینی نیروهای رژیم صهیونیستی از سرزمین های اشغالی و واگذاری کرانه باختری به فلسطینی ها اصرار ورزید. شکل گیری گفتمان «حفظ محور» و «پساصهیونیسم» چالش بزرگی را در درون رژیم صهیونیستی به وجود آورد. به گونه ای که در رقابت های انتخاباتی سال ۱۹۹۲ «اسحاق رابین» تأکید کرد که هرگز نمی گذارد بر سر «یهودا» و «سامرا» (کرانه باختری) معامله صورت پذیرد. در همین راستا «شیمون پرز» تصریح کرد: «ما اسرائیلی ها مردمان همیشه غمگینی هستیم. اکنون در حالی که در آن سوی مرزها، مردم لبنان جشن گرفته و شادمان پیروزی هستند، ما سوگوار شکست هستیم.» دوران افول رژیم نژادپرست اسرائیل سیر صعودی خود را طی کرد و ابتدا در سال ۲۰۰۴ اسرای لبنانی و فلسطینی با چند جسد اسرائیلی مبادله شدند که این موضوع یک موفقیت بزرگ برای حزب الله و رهبری آن بود و سپس در سال ۲۰۰۵ صهیونیست ها مجبور به عقب نشینی یک طرفه از غزه شدند.
● تدارک جنگ بزرگ
افراطیون صهیونیست که عملکرد گفتمان «حفظ محور» و «پساصهیونیسم» را بر نمی تابیدند و بشدت نگران قدرتمند شدن مقاومت اسلامی در لبنان و سرزمین های اشغالی بودند، پس از به قدرت رسیدن حماس در غزه در سال ۲۰۰۶ درصدد تدارک جنگ بزرگ برآمدند.
آنان با استفاده از قدرت تصمیم سازی لابی صهیونیسم در آمریکا و مجامع بین المللی، مقدمات اقدام نظامی سنگین علیه مقاومت اسلامی فلسطین و لبنان را فراهم کردند تا از یک سو گفتمان «پساصهیونیسم» را به عنوان یک چالش درونی مهار کرده و از سوی دیگر با از بین بردن مقاومت اسلامی، از افول بیشتر جلوگیری کرده و بازگشت مجدد به آرمان گرایی صهیونیسم و قدرت یابی اسرائیل را عملیاتی کنند. عقب نشینی اسرائیل از جنوب لبنان در سال ۲۰۰۰ را می توان یکی از نقاط عطف دوران افول رژیم صهیونیستی ذکر کرد.
● آغاز دوران پیری و احتضار رژیم صهیونیستی
عملیات پیشدستانه مقاومت اسلامی لبنان و فلسطین، برنامه ریزی افراطیون صهیونیست و لابی پرقدرت و بانفوذ صهیونیست را دچار اختلاف و از هم پاشیدگی کرد. جنگ ژوئیه ،۲۰۰۶ ششمین جنگ رژیم صهیونیستی بود و بر خلاف جنگ های گذشته (۱۹۴۸ ، ۱۹۵۶ ، ۱۹۶۷ و ۱۹۸۲) که اسرائیل ابتکار عمل، تعیین زمان، آغاز و پایان جنگ را در اختیار داشت، در جنگ ۲۰۰۶ ابتکار عمل در اختیار رژیم اشغالگر قدس نبود و میدان جنگ را هم او تعیین نمی کرد. شکست سنگین اسرائیل در جنگ ۳۳ روزه حقایق بی شماری را اثبات کرد که یکی از آنها آغاز دوران پیری و احتضار رژیم صهیونیستی می باشد. در حال حاضر علایم زیادی مبنی بر آغاز دوران پیری و احتضار اسرائیل وجود دارد که در زیر به بخشی از آنها به صورت اختصار اشاره می شود:
۱) از بین رفتن تابوی شکست ناپذیری اسرائیل: ارتش تا دندان مسلح اسرائیل که تا پیش از جنگ ۳۳ روزه در تمام جنگ های کلاسیک برتری کامل خود را بر اعراب تحمیل کرده بود، در برابر رزمندگان حزب الله شکست را پذیرا شد و به تعبیر خود صهیونیست ها، کرامت خود را از دست داد. این مسئله جایگاه ارتش در جامعه یهود را زیر سؤال برد، تا حدی که بخشی از جوانان یهودی برای فرار از خدمت سربازی به مدارس «یشیف» (مذهبی) می روند. شکسته شدن هیمنه ارتش اسرائیل، جایگاه و نقش ارتش در ساختار قدرت را نیز بشدت تضعیف کرد، به گونه ای که روند مذکور به قدرت یافتن بیش از پیش غیر نظامیان انجامیده است.
۲) از بین رفتن میل به جنگ در رژیم صهیونیستی: برتری مطلق نظامی - تسلیحاتی و ایجاد بازدارندگی در قبال هرگونه تهدید، یکی از اصول اساسی در مبانی نظامی رژیم جعلی اسرائیل می باشد. اصل مذکور دو دستاورد مهم را تا پیش از این برای رژیم صهیونیستی به همراه داشت: ایجاد حس امنیت در سرزمین های اشغالی و دیگری ایجاد چشم انداز مطمئن برای مهاجران صهیونیست به اسرائیل. شکست در جنگ ۳۳ روزه از یک سو، برتری نظامی و تسلیحاتی و ایجاد بازدارندگی در برابر تهدیدات را از بین برد و از سوی دیگر میل به جنگ را در رژیم صهیونیستی بشدت کاهش داد. بر این اساس می توان پیش بینی کرد که رژیم جعلی اسرائیل امکان و توانایی ترمیم این نقیصه را نخواهد داشت که این مهم دلیل روشنی بر آغاز دوران پیری و احتضار رژیم مذکور می باشد. در این راستا، «ایهود باراک» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در گفت و گو با روزنامه «یدیعوت آحارنوت» تصریح می کند: «باید جلوی بروز جنگ جدید را گرفت. چون طرف مقابل اعم از حزب الله و حماس و ایران به ضعف ما در جبهه داخلی پی برده و می توانند به ما ضربه بزنند.»
۳) عدول از ویژگی های ایدئولوژی صهیونیسم: یکی از شواهد و قرائن پیری اسرائیل، عدول این رژیم از ویژگی ها و بنیان های صهیونیسم می باشد. تأکید بر تقدس سرزمین های مورد ادعای صهیونیست ها، تأکید بر استراتژی حمله پیش دستانه و تحمیل کردن دفاع در درون مرزهای دشمن، اجتناب از دادن هرگونه امتیاز به دشمن بویژه اعراب، تقدیس دولت اسرائیل به عنوان تنها دولت یهودی جهان که وظیفه حمایت از یهودیان سراسر جهان را برعهده دارد و ... در واقع بخشی از بنیان ها و مبانی صهیونیسم می باشد. در این راستا می توان به موضوع پذیرش اعراب به عنوان همسایگان دائمی اسرائیل و مخالفت یهودیان با «ایده اسرائیل منجی یهودیان جهان» اشاره کرد.
۴) ظهور ایده اسرائیل امن: ظهور ایده ایجاد مرزهای امن و اسرائیل امن برای شهروندان در واقع ناظر بر عدول از ایده اسرائیل بزرگ با مرزهای نامحدود می باشد. این موضوع از یک سو مؤید ایجاد چالش بین صهیونیست های افراطی و سکولار می باشد. و از سوی دیگر ظهور پیری و ناتوانی این رژیم را تأیید می کند در این رابطه می توان به انتخاب «اولمرت» به عنوان نخست وزیر این رژیم استناد کرد که خواهان عقب نشینی از کرانه باختری است.
۵) کاهش عمق استراتژیک اسرائیل: عقب نشینی از جنوب لبنان و غزه عمق استراتژیک این رژیم جعلی را بشدت کاهش داده و آسیب پذیری های آن را نیز فزونی بخشیده است. این روند در حالی اتفاق افتاد که عقب نشینی اسرائیل از مناطق یاد شده از روی اجبار صورت گرفته است. در این ارتباط می توان به آسیب پذیری شدید رژیم صهیونیستی در برابر موشک های برد کوتاه از جمله «کاتیوشا» اشاره کرد که سیستم ضد موشکی «آرو» قادر به شناسایی رهگیری و مقابله با آنها نمی باشد.
۶) توسل به نیروهای خارجی برای حفظ امنیت: رژیم صهیونیستی در پایان جنگ ۳۳ روزه مجبور شد برای حفظ امنیت خود به جای اعتماد به ارتش اسرائیل، به نیروهای خارجی متوسل شد که این موضوع در گذشته مسبوق به سابقه نبوده است.
۷) کوچ معکوس: یکی دیگر از نشانه های پیری و احتضار این رژیم، کوچ معکوس می باشد که ناشی از ناامنی روانی و عدم احساس امنیت در سراسر فلسطین اشغالی است.
۸) متزلزل شدن مثلث بقا: بقای رژیم صهیونیستی همواره در گرو وجود سه ضلعی میلیتاریسم، حمایت آمریکا و غرب و قدرت اقتصادی بوده است. شکست رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه و همچنین ناتوانی این رژیم در مقابله با مقاومت اسلامی فلسطین ارکان مثلث بقا را دچار تزلزل کرده است. البته علائم و نشانه های دیگری مبنی بر آغاز دوران پیری رژیم صهیونیستی و احتضار آن نیز وجود دارد که برای جلوگیری از طولانی شدن مطلب از ذکر آنها صرف نظر می شود و تنها در پایان بحث به نوشتاری از روزنامه «یدیعوت آحارنوت» اشاره می شود که در یکی از شماره های اخیر خود نوشت: «به احتمال قوی اعضای حزب الله با پیروزی در انتخابات پارلمانی آینده حاکمیت لبنان را تحت نفوذ قرار خواهند داد و ما چون هیچ متحد کارآمدی نداریم، توان هیچ اقدامی را نخواهیم داشت. تحولات چند روز اخیر لبنان این مسئله را در اذهان تحلیلگران تداعی می کند که زمان تسلط ایران بر مرزهای شمالی اسرائیل فرا رسیده و ما باید این مسئله را بپذیریم.»

رضا سراج

منبع : روزنامه ایران

مطالب مرتبط

مرگ بر اسرائیل و تحریم ها و ...

مرگ بر اسرائیل و تحریم ها و ...
مدتی است که این سوال در اذهان عمومی ایجاد شده است که مرگ بر اسرائیل به چه قیمتی ؟ آیا این درست است که دکتر احمدی نژاد با طرح مسئله اسرائیل و جنایات او و حامیانش و کذب خواندن هلو کاست خشم آمریکا را بیافزوده و موجبات تحریمهای سنگین بر ملت ایران را فراهم آورده است ؟
البته توده مردم قبل از اینکه این سوالات و افکار به ذهنشان برسد از اطراف و از طریق گروه هایی تغذیه میشدند و میشوند. گروه ها و اشخاصی که برای منافع حزبی و شخصی و کینه توزی هایشان حاضرند هر کاری بکنند حتی تخریب اصول و اصلا نمی اندیشند که آب به آسیاب دشمن میریزند و فرداروز که (طبق آرزویشان) احمدی نژاد را زمین زدند و خودشان قدرت را به دست گرفتند چگونه میخواهند مردم را جمع و جور کنند .هر چند در این بین افرادی نیز شاید بدون غرض در مسیر ضاله قدم بر میدارند . آقای محمد هاشمی (برادر آیت ا... هاشمی) در مصاحبه ای که &#۰۳۹;با شهروند امروز&#۰۳۹; داشته اند همین نکات تخریبی (تخریب نه تنها علیه دولت بلکه علیه نظام و اسلام) را اظهار کرده بودند و به اظهارات دولت راجع به هلوکاست و محو اسرائیل اعتراض کرده و آنها را نابخردانه خوانده بودند . این در حالی است که رهبری بارها و بارها از سیاست تهاجمی و ارزشی دولت که همان گفتمان امام است به طور رسمی و آشکار حمایت کرده اند .
این دسیسه ها از سوی دشمن و دنباله روهای داخلی آنان همچنان ادامه دارد . در اقدامی مبتکرانه و موزیانه ، دشمن تقابل شیعه و برخی از گروه های غیر شیعی را به حربه ای برای تخریب ارزشی به نام حمایت از فلسطین تبدیل کرده است . وقتی بحثی از فلسطین میشود برخی از جوانان عزیز و فریب خورده میگویند فلسطینی ها ناصبی هستند و ضد شیعه ما چرا باید از آنها حمایت کنیم ؟
کافیست کمی تامل کنیم . این مساله آنقدر عیان است که با شناختی ناقص از اسلام نیز میتوان جواب سوالات بالا را گرفت و خط صحیح را انتخاب نمود.
من خطاب به تو مخاطب عزیز میگویم . لطفا لحظه ای هر آنچه در ذهن ، نسبت به مساله فلسطن داری پاک کن و بدون پیش داوری و با منطق به مطالب زیر دقت کن:
برادر عزیز یا خواهر گرامی اگر مسلمان هستی پر واضح است که آموزه های اسلام به ما میگوید که دربرابر چنین ظلمی آن هم در سطح بین الملل هرگز نباید سکوت کرد و باید فریاد زد و اعتراض کرد . باید به همه جهانیان گفت این کار آمریکا و اسرائیل جنایت است . اسلام هرگز اجازه نمیدهد برای رسیدن به توسعه و پیشرفت اقتصادی (در سایه لغو تحریمها) ظلمی نادیده گرفته شود آنهم چنین ظلم عظیمی.
اگر مسلمان نیستی انسان که هستی . کافیست لحظه ای خود را جای مردم فلسطین و ... بگذاریم . یک محله با ده خانوار را تصور کن . به داخل یکی از خانه ها برو . تو و خانواده ات از کمترین امکانات زندگی محروم هستید . هر بار که پدر یا مادرت ، همسر و فرزندانت از خانه خارج میشوند بارها باید آرزو کنی تا سالم باز گردند . هر لحظه امکان دارد بمبی منفجر شود و تو عضوی از خانواده ات را از دست بدهی . دارویی نمیابی تا مرهمی باشد بر بیماری فرزندت . یک جنگ نابرابر . شب است دو اجنبی مست با اسلحه هایی در دست در حال خوش و بش و سر و صدا هستند . فرزندت بیدار میشود . چگونه پدری (مادری) هستی که حتی نمیتوانی خوابی آسوده برای فرزندت فراهم کنی بیرون میروی تا بلکه بتوانی کاری کنی در حال نگریستن بهآنها هستی فرزندت نیز همراه تو بیرون آمده است . دو اجنبی به تو خیره میشوند .ممکن است عشقشان بکشد مسابقه تیر اندازی به راه بیاندازند و سیبلشان صورت معصوم فرزند تو باشد . فرزند تو کشته میشود . دوست داری فریاد بزنی و با نهایت وجودت انتقام فرزندت را بگیری کسی به تو کمک نخواهد کرد . سازمان ملل آنقدر دور هست که صدایت را نشنود . شب است هنوز . اعراب و مسلمانان و انسانهای آزاده جهان هم که خوابند .خودت باید دست بکار شوی به طرفشان میروی باخود می گویی اگر مردید اسلحه بدهید تا مردانه بجنگیم و سنگی در مشت میگیری و با خشم و کینه ی تمام آنرا پرتاب میکنی . کارت با شلیک یک تیر تمام میشود و نزد فرزندت در دیار باقی میروی . حال ناموس تو است و آن دو اجنبی ... اما این فقط مشکلات یکی از این خانوارهاست . وسعت این محله به اندازه وسعت کشورهای فلسطین و لبنان و عراق و افغانستان و.. است و تعداد خانوارهایش بسیار بیشتر از ده عدد . حال تصور کن ما نیز مانند دیگر کشورهای جهان ، فلسطین را نادیده بگیریم و در سایه این بی توجهی تحریم ها قطع شده و به پیشرفت و توسعه برسیم . آیا این غیر انسانی نیست که همه ما پیشرفت کنیم ولی ملتهایی بی گناه حتی توان اظهار نظرراجع به کشورشان را نداشته باشند .
و در آخر اگر بازهم قانع نشدی کافی است کمی سیاس و زیرک باشی آنوقت در میابی که ما با حمایت معنوی و مادی خود به فلسطین و لبنان ، اسرائیل و آمریکا را در همان منطقه مشغول و درگیر ساخته ایم . در واقع این کمکی به خود ماست . در غیر اینصورت اسرائیل، لبنان و فلسطین را به راحتی به زیر میکشد و آنوقت نوبت ماست که مورد هجوم اسرائیل قرار گیریم .
حال اگر ما اعتراض خود نسبت به این جنایات را فریاد زدیم و زورگویان جهان خشمگین شده و دست به تهدید و تحریم ما زدند آیا باید آنها را سرزنش کنیم و بر آنها فریاد مرگ سر دهیم یا اشخاصی چون دکتر احمدی نژاد را که تنها حرف حقی را بر زبان رانده اند ، سرزنش کنیم؟
راجع به مساله هلوکاست نیز نباید سکوت کرد . عده ای آمده اند و با جعل تاریخ و انحراف اذهان عمومی دروغی را گفته اند و به بهانه آن دروغ یک کشور که هیچ نقشی در هلوکاست نداشته است را اشغال کرده اند . سکوت در مقابل این عمل یعنی ما آنقدر ساده لوح و کودن هستیم که حرف های شما را باور کردیم .
بنابر این اگر درست بنگریم خواهیم دید این مساله هیچ ارتباطی به دولت نهم و شخص دکتر احمدی نژاد ندارد. دکتر احمدی نژاد تنها گوینده یک مساله بسیار سابقه دار به نام فلسطین و جنایات آمریکا و اسرائیل است که قبل از ایشان اسلام آنرا گفته است امام آنرا گفته است انسانیت آنرا گفته است و ...پس نباید به بهانه مخالف بودن با دولت این اصول که رعایت آن بر هر انسان و هر مسلمان واجب است ، نادیده گرفته شود و با حزبی بازی با آن برخورد شود.


کلمات در حال جستجو
ایرانی ها احساساتی اند , جوزف بلک , تریاک رقیق شده , واکسن تب مالت , گواهی انطباق معیار مصرف انرژی , انگ زدایی , حمله تروربستی , نمایشگاه تخصصی کتاب‌های علوم پزشکی - دانشگاهی , اداره کل اقتصاد و دارایی گلستان , سنت پترسبورگ ,

برخی از مطالبی که کاربران هم اکنون در حال خواندن آن هستند
در حسب حال و وارستگی خویش , تومورهای صفاق و خلف صفاق , توهم ناهماهنگ یا خلق , سبک‌های موسیقائی پس از ۱۹۵۰ , عملیات تشریفات ورود و خروج اتباع ایرانی و غیرایرانی به منطقه> كیش , قلعه تیس یا پرتغالی‌ها (چابهار) , چو بشنید شد نامه را خواستار , میرزامحمدتقی سپهر , اختلالات پسیکوتیک (۳) , چو یک پاس بگذشت از تیره شب ,

برخی منابع مهم خبری
zamandaily.ir روزنامه زمان , ibna.ir خبرگزاری کتاب ایران , shahrvand-newspaper.ir روزنامه شهروند , jamnews.ir جام نیوز , shahrsakhtafzar.com شهر ‌سخت افزار , fanousnews.com فانوس نیوز , mashreghnews.ir مشرق نیوز , shafaqna.com شفقنا , iusnews.ir خبرنامه دانشجویان , farsnews.ir خبرگزاری فارس ,

وبگردی
تلاشی بیهوده برای پیام رسان داخلی / سرنوشتی مانند ایمیل ملی
تلاشی بیهوده برای پیام رسان داخلی / سرنوشتی مانند ایمیل ملی - در پیامک هشدارآمیز آمده است: «در اجرای حکم قضایی مبنی بر فیلتر شدن تلگرام، برای ادامه فعالیت کانال خود از طریق پیام رسان های داخلی ظرف 48 ساعت اقدام نمایید. در صورت استمرار فعالیت کانال در تلگرام، برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت. پلیس امنیت عمومی ناجا» حال این سؤال مطرح می شود آیا با تهدید می توان افراد را وادار کرد تا از پیام‌رسان های داخلی استفاده کنند؟
سحر تبر چهره واقعی‌اش را آشکار کرد!
سحر تبر چهره واقعی‌اش را آشکار کرد! - سحر تبر سال گذشته برای اولین بار در رسانه‌های جهان دیده شد. گمانه زنی می‌شد که او برای شباهت پیدا کردن به آنجلینا جولی ۵۰ عمل جراحی داشته است. اما او در نهلایت شبیه شخصیت "عروس مرده" تیم برتون به نظر می‌رسید.
بحران غارت سازمان یافته / در همین دو ماه اخیر ۱۵ تا ۲۰ میلیارد دلار پول دزدیده شده
بحران غارت سازمان یافته / در همین دو ماه اخیر ۱۵ تا ۲۰ میلیارد دلار پول دزدیده شده - بحران موجود، مشروعیت است. بحران مشروعیت ناشی از خیانتی است که به صداقت و آرمانگرایی و از خودگذشتگی ملت ایران انجام شده.
ماجرای احسان علیخانی و  ثامن الحجج
ماجرای احسان علیخانی و ثامن الحجج - پنج ماه بعد از اعلام رسمی غیرقانونی بودنِ موسسه ثامن الحجج در آبان 1393، برنامه تحویل سال 1394 شبکه سوم سیما تحت عنوان «بهارنارنج» با تهیه کنندگی و به مدت هشت ساعت پخش شد و این بار به جای تبلیغ مستقیم ثامن الحجج، باشگاه فرهنگی و ورزشی ثامن الحجج تبلیغ شد! در این برنامه بارها از ابوالفضل میرعلی مدیرعامل موسسه ثامن الحجج با عنوان دکتر تقدیر به عمل آمد؛ دکتری که اکنون مشخص شده یک دیپلمه با سوابق مالی…
وقتی یک دامدار با مدرک دیپلم و ۱۱۹ فقره چک برگشتی مدیرعامل «ثامن‌الحجج» شد
وقتی یک دامدار با مدرک دیپلم و ۱۱۹ فقره چک برگشتی مدیرعامل «ثامن‌الحجج» شد - تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوش‌شان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد!
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد! - یک بنر تبلیغاتی که ظاهراً با هدف ترویج فرهنگ حجاب طراحی شده، سبب‌ساز واکنش‌های کاربران شبکه اجتماعی توییتر شده است. در این بنر، از رهگذران خواسته شده بین دو گزینه موجود، زنی چادری و زنی مانتویی، انتخاب کنند ترجیح می‌دهند کدام‌یک همکار همسرشان باشد!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر! - در اتفاقی عجیب و غیر قابل باور فردی امروز به دلیل درخواست طلاق همسرش در خیابان اسلامشهر وی را با ضربات چاقو از پای درآورد، از سرنوشت این خانم اطلاع دقیقی در دست نیست.
دورهمی کثیف‌ترین برنامه جنسی  ! تفکرات پیچیده یک استاد علوم انسانی !
دورهمی کثیف‌ترین برنامه جنسی ! تفکرات پیچیده یک استاد علوم انسانی ! - یکی از بحث های جنجالی دکتر فیاض در سال های اخیر اظهار نظر او در مورد وقوع بحران جنسی در ایران بوده است که حالا او معتقد است تبدیل به انقلاب جنسی شده است. با او در این زمینه مصاحبه مفصلی انجام دادیم که به زودی منتشر می شود. بخشی از این مصاحبه که درباره برنامه دورهمی است را تماشا کنید.
آغوش جنسی یا مادرانه ! مشغله فکری مطهری
آغوش جنسی یا مادرانه ! مشغله فکری مطهری - وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به نمایش در آغوش کشیدن تیم ملی کروواسی توسط رئیس‌جمهور کشورشان،گفت: ایشان با یک حس مادرانه این کار را انجام داد و این آغوش، جنسی نبود، البته که پخش آن نباید انجام می‌شد.
کدام پسر روحانی سه تابعیتی است؟
کدام پسر روحانی سه تابعیتی است؟ - سرنوشت فرزند بزرگ حسن روحانی از جمله مواردی است که در سال‌های گذشته بارها مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است. پیش از برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۲ نیز یکی از وب‌سایت‌های اصولگرا مدعی بود که او به دنبال “شکست عشقی” دست به “خودکشی” زده است. بنا به ادعای برخی از رسانه‌های اصو‌لگرا، فرزند روحانی با کلت کمری پدر خودکشی کرد.
فیلم منزل محمود خاوری درکانادا
فیلم منزل محمود خاوری درکانادا - کاربران شبکه های اجتماعی فیلمی را منتشر کرده اند که گفته می شود مربوط به خانه مجلل محمود خاوری در کانادا است. صحت و سقم این قضیه هنوز تایید نشده است.
مائده هژبری و امیرحسین مقصودلو در استانبول
مائده هژبری و امیرحسین مقصودلو در استانبول - امیرحسین مقصودلو (تتلو) با انتشار عکسی از خودش و مائده هژبری، دختر نوجوانی که پس از اعتراف تلویزیونی اش معروف شد، از کنسرت مشترک در استانبول خبر داد.
واکنش فغانی به انتشار تصاویردست دادنش با داور زن برزیلی:کوچکترین اهمیتی برایم ندارد!
واکنش فغانی به انتشار تصاویردست دادنش با داور زن برزیلی:کوچکترین اهمیتی برایم ندارد! - تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوش‌شان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
مرد رو‌به‌روی مائده هژبری کیست؟
مرد رو‌به‌روی مائده هژبری کیست؟ - دختر بازداشت شده در بخشی از مصاحبه توضیح می‌دهد که صبح دستگیر شده و خانواده‌اش در جریان این موضوع قرار گرفته‌اند و این ادعا نشان می‌دهد تهیه فیلم اعترافات به فاصله یک صبح تا عصر انجام شده که خود نشان‌دهنده این است که برای متهم هنوز دادگاهی تشکیل نشده و جرمی به اثبات نرسیده ‌است.
فیلم | رامبد: دهنتو ببند، فرح‌بخش: دهنتو گِل بگیر!
فیلم | رامبد: دهنتو ببند، فرح‌بخش: دهنتو گِل بگیر! - پس از آنکه فیلم تازه محمدحسین فرح‌بخش در سالن‌های سینمای شهر تهران اکران نشد. احمدی مدیر سینماشهر که از قضا تهیه کننده برنامه خندوانه نیز هست و سوله مدیریت بحران شهر تهران در دوره تهیه کنندگی او به «خندوانه» اختصاص یافت، مانع از این اکران شده بود و همین مسئله واکنش فرح بخش را به دنبال داشت و او را رانت‌‎‌خوار خواند و پای رامبد جوان را به میان کشید.
شاخ‌های اینستاگرامی که نمی‌شناختیم
شاخ‌های اینستاگرامی که نمی‌شناختیم - یکی از دختران که به شدت مورد توجه قرار گرفته است مائده نام دارد. او از چهره‌های شناخته شده اینستاگرام است که ویدئو‌هایی از رقص هایش را در صفحه خود منتشر کرده است. او متولد سال 1380 است. به گفته خودش حدود 600هزار فالوئر دارد. او حالا با قرار وثیقه آزاد است.
تصادف سردار آزمون با پورشه اش (عکس)
تصادف سردار آزمون با پورشه اش (عکس) - سردار آزمون نیمه شب گذشته و در نزدیکی‌های صبح امروز با خودوری پورشه شخصی خود در محور نکا بهشهر پس از عبور از روستای کمیشان با تصادف زنجیره‌ای مواجه شد که در این حادثه خودروهای زیادی خسارت دیدند