چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ / Wednesday, 20 June, 2018

تقلب و کلاهبرداری بزرگترین دشمن صنعت بیمه


تقلب و کلاهبرداری بزرگترین دشمن صنعت بیمه
کلاهبرداری از صنعت بیمه در قوانین بسیاری از کشورهای جهان جرم کیفری تلقی شده و در صورت اثبات، مرتکب آن علاوه بر بازگرداندن وجوه ناشی از کلاهبرداری، محکوم به جریمه مالی و حتی حبس میشود. کلاهبرداری و تقلب در صنعت بیمه بسیار متنوع است و به صورت روزانه حتی بیش از آنچه که ما فکرش را بکنیم در اطراف ما اتفاق می افتد.
مثلاً کسی که در یک تصادف کوچک ادعای خسارت مالی و بدنی زیادی میکند یا کسی که بر اثر حادثه ای در محل کار هیچگونه جراحت یا خسارتی به او وارد نشده ولی در پی اخذ خسارت و از کارافتادگی است کلاهبردار و متقلب به شمار می آید؛ کارشناسان موارد تقلب و کلاهبرداری را چنین دسته بندی کرده اند: تقلب و کلاهبرداری در بیمه های اتومبیل، تقلب و کلاهبرداری در بیمه های کارگران، تقلب و کلاهبرداری در بیمه های کارفرمایان، تقلب و کلاهبرداری در بیمه های منازل، تقلب و کلاهبرداری در بیمه های درمانی، بارزترین نمونه، ایجاد تصادف های ساختگی برای دریافت خسارتهای مالی و درمانی است. اجرای این تصادف های عمدی را معمولاً افراد خلافکار در مقابل دریافت پول برعهده میگیرند.
دیگر نمونه ها چنین اند: ارائه اطلاعات نادرست درباره میزان استفاده از خودرو هنگام بیمه آن؛ اعلام خلاف واقع خسارات بدنی به شرکت بیمه هنگام تصادف از طریق تلفن؛ اعلام خلاف واقع به شرکت بیمه درباره دزدیده شدن اتومبیل؛ اعلام خلاف واقع به شرکت بیمه درباره صدمه دیدن اتومبیل و اینکه در تصادف راننده مقصر فرار کرده است؛ اعلام وارد شدن صدمات بدنی به کسانی که هنگام تصادف داخل اتومبیل نبوده اند.
نمونه های تقلب و کلاهبرداری در بیمه های جبران خسارت کارگران: در اینجا سه نمونه بارز وجود دارد: نخست کارگرانی که به عمد جراحت و حادثه ایجاد میکنند تا به ازای روزهایی که در محل کار حاضر نمیشوند از شرکت بیمه خسارت دریافت کنند.
نمونه دوم اغراق در صدمات وارده در حوادث ناشی از کار است تا بتوانند روزهایی بیشتری در محل کار خود حاضر نشوند.
نمونه سوم حوادثی است که خارج از محل کار به وقوع پیوسته ولی برای دریافت خسارت به شرکت بیمه اعلام میشود حادثه در محل کار رخ داده است.
نمونه هایی تقلب و کلاهبرداری کارفرمایان هنگام پرداخت حق بیمه چنین است: کارفرما برای اینکه حق بیمه کمتری پرداخت کند، حقوق پرداختی به کارگران را کمتر از مقدار واقعی گزارش میکند.
کارفرما برای اینکه حق بیمه کارگران را پرداخت نکند به شرکت بیمه اعلام میکند آنها پیمانکاران مستقلی هستند. کارفرما عنوان شغلی کارگران را جزو گروه هایی اعلام میکند که حق بیمه کمتری به آنها تعلق میگیرد.
نهایتاً اینکه کارفرما کارگران را بیمه نمیکند.
نمونه های تقلب و کلاهبرداری در بیمه های منازل: طراحی سرقتهای ساختگی و غیر واقعی منازل
ارائه اطلاعات نادرس درباره خسارات وارده به منازل مانند زمان وقوع خسارت یا مکان آن
وارد کردن زیانهای عمدی به منازل برای دریافت خسارت
طرح مجدد دعوی برای دریافت خسارت زیان هایی که قبلاً وجه آن دریافت شده است
نمونه های کلاهبرداری در بیمه های درمانی: پزشکان و کادر درمانی برای شرکتهای بیمه صورتحسابهایی میکنند که در آن بهای خدمات درمانی ارائه شده به بیمه شده بیش از مقالات واقعی ذکر شده است.
ارائه خدمات درمانی و پاراکلینیکی مانند جراحی، آزمایشها، تصویربرداریهای پزشکی غیرضروری به بیمه شده با هدف دریافت پول بیشتر از شرکتهای بیمه.
صدور صورتحساب برای خدماتی که به بیمه شده ارائه نشده است.

نویسنده :فرانک سرن
مترجم :ابوالقاسم راه چمنی
منبع :ماهنامه Insurance Networking
محمد رضا بزرگپور
http://broker.blogfa.com

مطالب مرتبط

تنها ۳ درصد مشاغل‌ زیان‌آور استانداردسازی‌ شدند

تنها ۳ درصد مشاغل‌ زیان‌آور استانداردسازی‌ شدند
پس‌ از گذشت‌ کمتر از یک‌ ماه‌ از حذف‌ معاینات‌ صدور دفترچه‌ سازمان‌ تامین‌ اجتماعی‌ اخیرا زمزمه‌هایی‌ مبنی‌ بر حذف‌ معاونت‌ طب‌ کار این‌ سازمان‌ به‌ گوش‌ می‌رسد؛ این‌ در حالی‌ است‌ که‌ سازمان‌های‌ بیمه‌گر به‌ عنوان‌ دستگاههای‌ نظارتی‌ قوی‌ نقش‌ چشمگیری‌ در کاهش‌ شدت‌ و میزان‌ حوادث‌ و بیماری‌های‌ شغلی‌ دارند بخصوص‌ آنکه‌ در کشور طی‌ ۵ سال‌ گذشته‌ حوادث‌ و بیماری‌های‌ شغلی‌ بین‌ ۹ تا ۲۰ درصد افزایش‌ داشته‌. چنانچه‌ بر اساس‌ اعلام‌ این‌ سازمان‌، این‌ حوادث‌ در شش‌ ماهه‌ نخست‌ سال‌ ۸۴ نسبت‌ به‌ مدت‌ مشابه‌ در سال‌ ۸۳ با۴۲/۶ درصد رشد به‌ ۹ هزار و ۳۱۷ مورد رسیده‌ است‌.
امروزه‌ با کمرنگ‌شدن‌ مرزهای‌ اقتصادی‌، رقابت‌ در صحنه‌های‌ جهانی‌ ابعاد دیگری‌ یافته‌ و تلاش‌ برای‌ توسعه‌، پایه‌ اصلی‌ این‌ رقابت‌ قرار گرفته‌ است‌؛ در عین‌ اینکه‌ ارتقای‌ سطح‌ سلامت‌ نیروی‌ کار ماهر موجب‌ پیشرفت‌ در توسعه‌ یافتگی‌ شده‌ و کشورهای‌ بسیاری‌ برای‌ اشاعه‌ نگرش‌ پیشگیری‌ از صدمات‌ شغلی‌ و تصمیم‌ بکارگیری‌ فنون‌ و روشهای‌ ارتقای‌ سطح‌ سلامت‌ نیروی‌ کار سرمایه‌گذاری‌ زیادی‌ انجام‌ داده‌اند.
گرچه‌ به‌ نظر می‌رسد برنامه‌ریزی‌ در زمینه‌ ارتقای‌ کیفی‌ خدمات‌ مربوط‌ به‌ تامین‌ سلامت‌ بیمه‌شدگان‌ نیازمند ارایه‌ خدمات‌ بهداشتی‌ متناسب‌ با نیاز و آگاهی‌ از وضعیت‌ جسمی‌ و روانی‌ بیمه‌شدگان‌ از طریق‌ انجام‌ معاینات‌ پزشکی‌ است‌ ولی‌ این‌ معاینات‌ در سازمان‌ تامین‌ اجتماعی‌ حذف‌ شده‌ و هم‌اکنون‌ نیز سخن‌ از حذف‌ معاونت‌ طب‌ کار این‌ سازمان‌ در میان‌ است‌.
این‌ در حالی‌ است‌ که‌ تاکنون‌ علی‌رغم‌ وجود معاونت‌ طب‌ کار در سازمان‌ تامین‌ اجتماعی‌ بسیاری‌ از قوانین‌ مربوط‌ به‌ استانداردسازی‌ محیط‌ شغلی‌ اجرایی‌ نشده‌است‌ که‌ از آن‌ جمله‌ براساس‌ اظهارات‌ دکتر ادیب‌نیا، معاون‌ امور طب‌ کار و کمیسیون‌های‌ پزشکی‌ سازمان‌ تامین‌ اجتماعی‌ براساس‌ قانون‌ مصوب‌ مجمع‌ تشخیص مصلحت‌ نظام‌، کارفرمایان‌ مشاغل‌ سخت‌ و زیان‌آور مکلف‌ هستند ظرف‌ دو سال‌ نسبت‌ به‌ سالم‌سازی‌ محیط‌ کار، حذف‌ یا کاهش‌ عوامل‌ زیان‌آور در حد استاندارد اقدام‌ کنند که‌ متاسفانه‌ با استناد به‌ گزارش‌های‌ کمیته‌های‌ استانی‌ سازمان‌ تامین‌ اجتماعی‌ تعداد بسیار اندکی‌ از کارفرمایان‌ نسبت‌ به‌ اجرای‌ این‌ قانون‌ اقدام‌ کرده‌اند.
براساس‌ اعلام‌ سازمان‌ تامین‌ اجتماعی‌ تنها کمتر از ۳ درصد مشاغل‌ سخت‌ و زیان‌آور تقاضای‌ استانداردسازی‌ کردند و کمتر از ۲ درصد آن‌ تایید شده‌ است‌. البته‌ نمی‌توان‌ ماهیت‌ سختی‌ کار را از کار گرفت‌، اما حذف‌ زیان‌آوری‌ با اعمال‌ استانداردها قابل‌ اجراست‌ که‌ متاسفانه‌ این‌ قانون‌ همچنان‌ در انتظار اجرا باقی‌ مانده‌است‌.
همچنین‌ براساس‌ ماده‌ ۶۵ و ۶۶ قانون‌ تامین‌ اجتماعی‌ کارفرما موظف‌ است‌ پس‌ از وقوع‌ حادثه‌ در محیط‌ کار، ظرف‌ ۳ روز اداری‌، وقوع‌ حادثه‌ را گزارش‌ دهد تا نقش‌ کارفرما در بروز حادثه‌ ناشی‌ از کار از سوی‌ سازمان‌ تامین‌ اجتماعی‌ مورد بررسی‌ قرار گیرد و در صورتی‌ که‌ کارفرما مقصر شناخته‌ شود، ملزم‌ به‌ پرداخت‌ خسارت‌ است‌. درصورتی‌ که‌ این‌ قانون‌ نیز متاسفانه‌ بطور کامل‌ عملیاتی‌ نشده‌است‌.
این‌ شرایط‌ در مجموع‌ موجب‌ افزایش‌ آمار حوادث‌ و بیماری‌های‌ شغلی‌ شده‌ است؛ چنانچه‌ براساس‌ اعلام‌ قراگزلو، مدیرکل‌ آمار و محاسبات‌ اقتصادی‌ و اجتماعی‌ سازمان‌ تامین‌ اجتماعی‌، مهمترین‌ علل‌ بروز حوادث‌ در میان‌ گروه‌ سنی‌ بین‌ ۲۵ تا ۲۹ سال‌ به‌ عنوان‌ بیشترین‌ حادثه‌دیدگان‌، حدود ۵۲ درصد بی‌احتیاطی‌ و تجربه‌ کم‌، ۵/۸ درصد مربوط‌ به‌ وسایل‌ بی‌حفاظ‌ و ۵/۴ درصد مربوط‌ به‌ وسایل‌ معیوب‌ است‌.
به‌ گفته‌ وی‌ با بررسی‌های‌ انجام‌ شده‌ گروه‌ فعالیت‌ اقتصادی‌ فلزات‌ اساسی‌ و ماشین‌های‌ الکتریکی‌ و غیرالکتریکی‌ بیشترین‌ آمار حادثه‌دیدگان‌ را به‌ خود اختصاص‌ داده‌اند که‌ رقم‌ آن‌ معادل‌ ۸/۲۳ درصد است‌ و کمترین‌ حوادث‌ ناشی‌ از کار مربوط‌ به‌ فعالیت‌های‌ اقتصادی‌ در زمینه‌ برق‌، آب‌، گاز و بخار و خدمات‌ بهداشتی‌ بوده‌ است‌.
قراگزلو با بیان‌ اینکه‌ بیش‌ از ۹۱ درصد از حوادث‌ در طول‌ روز و تنها ۹ درصد در طول‌ شب‌ رخ‌ داده‌ است‌، می‌گوید: روند حادثه‌ ناشی‌ از کار در طول‌ شش‌ ماهه‌ نخست‌ سال‌ ۸۴ در استان‌های‌ آذربایجان‌ غربی‌، تهران‌ بزرگ‌، چهارمحال‌ و بختیاری‌، خراسان‌ شمالی‌، رضوی‌ و جنوبی‌، خوزستان‌، سمنان‌، گیلان‌، مازندران‌، هرمزگان‌ نسبت‌ به‌ مدت‌ مشابه‌ در سال‌ گذشته‌ با کاهش‌ مواجه‌ بوده‌ است‌.
وی‌ با بیان‌ اینکه‌ الزاما کاهش‌ آمار حادثه‌ ناشی‌ از کار در این‌ استانها را نمی‌توان‌ متاثر از بهبود شرایط‌ ایمنی‌ محیط‌ کاری‌ دانست‌، اظهارکرد: احتمالا یکی‌ از دلایل‌ این‌ کاهش‌، افت‌ کاری‌، تعطیلی‌ واحدهای‌ صنعتی‌ بوده‌ است‌ که‌ البته‌ شناخت‌ دقیق‌ عوامل‌ به‌ بررسی‌ دقیق‌ و جداگانه‌ نیازمند است‌ ولی‌ حدود ۲۰ استان‌ با روند افزایش‌ حوادث‌ ناشی‌ از کار مواجه‌ بوده‌اند که‌ شاید یکی‌ از دلایل‌ این‌ مساله‌ را بتوان‌ افزایش‌ تعداد بیمه‌شدگان‌ در این‌ استانها عنوان‌ کرد.
مدیرکل‌ آمار و محاسبات‌ اقتصادی‌ و اجتماعی‌ سازمان‌ تامین‌ اجتماعی‌ با تاکید بر اینکه‌ مسئولیت‌ پیگیری‌ وضعیت‌ ایمنی‌ کارگاه‌ها برعهده‌ وزارت‌ کار و اموراجتماعی‌ است‌، تصریح‌ می‌کند: با بررسی‌ وضعیت‌ ۹ هزار و ۳۱۷ حادثه‌ دیده‌ ۳۳/۹۱ درصد از این‌ افراد بهبودی‌ کامل‌ پیدا کرده‌اند و مابقی‌ یعنی‌۲/۸ درصد دچار از کارافتادگی‌ کلی‌ و جزیی‌ شده‌اند و حدود نیم‌ درصد از این‌ حوادث‌ منجر به‌ فوت‌ و برقراری‌ مستمری‌ بازماندگان‌ شده‌ است‌.
به‌ گفته‌ وی‌ تعداد روزهای‌ معالجه‌ این‌ حادثه‌دیدگان‌ به‌ صورت‌ سرپایی‌ ۳۵۴ هزار و ۵۹۵ روز و برای‌ بستری‌ ۳۰ هزار و ۹۷۹ روز بوده‌ است‌. این‌ اعداد برای‌ محاسبه‌ بخشی‌ از هزینه‌های‌ مستقیم‌ وارده‌ بر بخش‌ درمان‌ سازمان‌ واجد توجه‌ است‌.
بررسی‌ حوادث‌ ناشی‌ از کار و بیماری‌های‌ حرفه‌یی‌ در سایر کشورها نشان‌ می‌دهد اکثر کشورهای‌ پیشرفته‌ از یک‌ سیستم‌ پیشگیری‌ در این‌ زمینه‌ برخوردارند، چنانچه‌ کشور آلمان‌ قانون‌ پیشگیری‌ را به‌ عنوان‌ اولویت‌ اول‌ موسسات‌ بیمه‌ حوادث‌ مطرح‌ کرده‌ است‌.
هدف‌ کلیه‌ طرح‌های‌ پیشگیری‌ از حوادث‌ تجهیز کارگاهها با نیروی‌ کار مبتنی‌ بر رفتار و اقدامات‌ هوشیارانه‌ ایمنی‌ است‌.
صندوق‌های‌ بیمه‌ حوادث‌ صنعتی‌ در مواردی‌ که‌ مرتبط‌ با امنیت‌ حرفه‌یی‌ است‌، توجه‌ خاصی‌ بر ارزیابی‌ رفتار کارفرمایان‌ و کارکنان‌ و همچنین‌ علل‌ و عواقب‌ ناشی‌ از کار و بیماری‌های‌ شغلی‌ دارند.
خدمات‌ درمانی‌ مرتبط‌ با شغل‌ بیمه‌ شدگان‌ و معاینات‌ پزشکی‌ وابسته‌ از سوی‌ صندوق‌های‌ بیمه‌ حوادث‌ به‌ منظور ارایه‌ خدمات‌ پزشکی‌ در نظر گرفته‌ شده‌ است‌. به‌ موازات‌ فعالیت‌های‌ صندوق‌ حوادث‌ در زمینه‌ پیشگیری‌ و بهداشت‌ حرفه‌یی‌ مقررات‌ ایمنی‌، مطابق‌ با استانداردهای‌ ایمنی‌ و بهداشت‌ حرفه‌یی‌ توسط‌ مقامات‌ دولتی‌ صورت‌ می‌پذیرد.
همچنین‌ کشور اتریش‌ از یک‌ سیستم‌ پیشگیری‌ مشابهی‌ برخوردار است‌. در این‌ کشور تلاش‌های‌ انجام‌ شده‌ در زمینه‌ پیشگیری‌ از حوادث‌ ناشی‌ از کار و بیماری‌های‌ شغلی‌ در زمره‌ اهداف‌ اولیه‌ و نیز طرح‌ بیمه‌ حوادث‌ صنعتی‌ به‌ شمار می‌رود.
بررسی‌ میزان‌ حوادث‌ شغلی‌ در کشور آلمان‌ نشان‌ می‌دهد که‌ علی‌رغم‌ افزایش‌ ۵۰ درصدی‌ تعداد کارگران‌ تمام‌ وقت‌ از سال‌ ۱۹۶۰ تا ۱۹۹۴ حوادث‌ شغلی‌ بیش‌ از ۳۰ درصد کاهش‌ داشته‌ است‌.
بنابراین‌ پیشگیری‌ با توجه‌ به‌ تجارب‌ دنیا و کشورهای‌ پیشرفته‌ در جهت‌ کاهش‌ بروز عوارض‌ و بیماری‌های‌ شغلی‌ و به‌ تبع‌ آن‌ کاهش‌ هزینه‌های‌ متحمل‌ در نظام‌ سلامت‌ و تامین‌ اجتماعی‌ اهمیت‌ بسیاری‌ دارد. لذا وجود نهادی‌ مانند طب‌ کار، در سازمان‌ بیمه‌گر نقش‌ چشمگیری‌ خواهد داشت‌.

وبگردی
(ویدئو) پرواز تماشاگران ایرانی از سن پترزبورگ به کازان
(ویدئو) پرواز تماشاگران ایرانی از سن پترزبورگ به کازان - به گزارش ورزش سه، هواداران تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه برای حمایت از تیم کشورمان مقابل اسپانیا به شهر کازان رسیدند.
سرلشگر فیروزآبادی و ویلای 10هزار متری لواسان !
سرلشگر فیروزآبادی و ویلای 10هزار متری لواسان ! - لازم است ذکر شود جنبش عدالتخواه دانشجویی در صورت ادامه تعلل دستگاه‌های مربوطه در تخلیه ملک بیت‌المال، حق اقدامات انقلابی را برای اجبار فرد نامبرده به تخلیه ویلای لواسان، برای خود محفوظ می‌داند.
فیلم | مشکل مقبولیت و مشروعیت در کشور
فیلم | مشکل مقبولیت و مشروعیت در کشور - دکتر حمید ابوطالبی مشاور سیاسی رئیس جمهوری معتقد است که ما یک بار برای همیشه باید مشکل مشروعیت و مقبولیت را در کشور حل کنیم. این درست نیست که بخشی از نظام هم مشروع باشد هم مقبول اما بخش دیگری که از دل همین نظام در آمده است فقط مقبول باشد.
ماجرای تجاوز به 41 دختر از زبان امام جمعه ایرانشهر
ماجرای تجاوز به 41 دختر از زبان امام جمعه ایرانشهر - امام جمعه اهل سنت ایرانشهر : در ماه رمضان به ۴۱ دختر تجاوز شده که از این میان فقط ۳ دختر شکایت کرده اند.
فیلم مهران مدیری در برنامه خندوانه
فیلم مهران مدیری در برنامه خندوانه - برنامه کامل خندوانه با حضور مهران مدیری مهمان ویژه برنامه عید فطر برنامه خندوانه بود و این قسمت از مجموعه خندوانه را خاص کرد.
ویدئو / لطفاً در این مکان اعتراض کنید!
ویدئو / لطفاً در این مکان اعتراض کنید! - بر این اساس، ورزشگاه‌های دستگردی، تختی، معتمدی، آزادی، شیرودی، بوستان‌های گفت‌وگو، طالقانی، ولایت، پردیسان، هنرمندان، پارک شهر و ضلع شمالی ساختمان مجلس شورای اسلامی به عنوان محل‌های مناسب تجمع در تهران تعیین شده‌اند و از این پس معترضان می‌توانند در این محل‌ها تجمع کنند.
انتشار عکس دلخراش حمید بقایی
انتشار عکس دلخراش حمید بقایی - مشاور رسانه‌ای احمدی نژاد دیشب با انتشار عکسی دلخراش از وضعیت جسمی «حمید بقایی» از بازگشت این مجرم پرونده‌ی مالی آن دولت به زندان اوین خبر داد.
سبک عجیب شوی لباس در عربستان حاشیه ساز شد!
سبک عجیب شوی لباس در عربستان حاشیه ساز شد! - در پی برگزاری نمایش مد لباس زنان به سبکی عجیب در عربستان، سر و صدای بسیاری در رسانه ها به راه افتاد. ماجرا از این قرار بود که لباسها بدون مانکن و مانند اشباح در حال پرواز با استفاده از پهباد نمایش داده شدند.
ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» به نام ولایتی
ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» به نام ولایتی - علی اکبر ولایتی، مرد 37 شغله ای که به جز حوزه دیپلماسی، سالیانیست که کارشناس ادبی، فرهنگی، تاریخی، عرفانی و ... تلویزیون نیز هست، و هر سال دهها جلد کتاب به نام او منتشر می شود. همه ی این سوابق معششع یک سو و چرخش مادام سیاسی او در حوزه های مختلف، در سوی دیگر، کار را به جایی رسانیده که ولایتی را با ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» نیز می شناسند! ولایتی در تازه ترین تغییر مواضع خود این بار برجام را که روزگاری…
صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده
صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده - در این ویدئو صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده توسط معلم مدرسه را مشاهده می کنید.
افشاگری پوری بنایی درباره واقعیتی تلخ از ناصر ملک‌مطیعی
افشاگری پوری بنایی درباره واقعیتی تلخ از ناصر ملک‌مطیعی - پوری بنایی به عیادت پناهی رفت و دیدارش با مرحوم ناصر ملک‌مطیعی پس از پخش نشدن برنامه‌هایش از تلویزیون تعریف کرد.
(ویدئو) آزار جنسی گروهی دانش آموزان در مدرسه‌ای در غرب تهران!
(ویدئو) آزار جنسی گروهی دانش آموزان در مدرسه‌ای در غرب تهران! - ماجرای تکان دهنده اذیت و آزار گروهی دانش آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب تهران وارد فصل تازه‌ای شد.
آزاده نامداری هم گزارشگر فوتبال شد!
آزاده نامداری هم گزارشگر فوتبال شد! - در ادامه حضور چهره های شناخته شده در کمپین "خانم گزارشگر"، این بار آزاده نامداری مجری تلویزیون تلویزیون اقدام به گزارش فوتبال کرد. او برای این کار بازی خاطره انگیز ایران - استرالیا در مقدماتی جام جهانی 98 فرانسه را انتخاب کرده است که گزارش ضعیف او با انتقادات فراوانی مواجه شده است، تا حدی که وبسایت مربوط به این کمپین ویدئوی گزارش این او را از سایت حذف کرد.
عکسی عجیب و جنجالی از سید ابراهیم رئیسی
عکسی عجیب و جنجالی از سید ابراهیم رئیسی - عکسی از حضور سید ابراهیم رئیسی در مراسمی ویژه منتشر شده است که گفته می شود متعلق به کنفرانس افق نو در مشهد بوده است. در این عکس حرکات عجیب خانمی با لباس های قرمز، چفیه بر گردن و پرچم در دست در مقابل ابراهیم رییسی به چشم می خورد که توجه کاربران بسیاری را در شبکه های اجتماعی جلب کرده است!