چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ / Wednesday, 18 July, 2018

وسوسه‌های ذهنی که می‌نویسد


وسوسه‌های ذهنی که می‌نویسد
بازی رینکوکیکوچی در فیلم بابل بعنوان نوجوان ناشنوا که با مشکلاتی در برقراری ارتباط مواجه است، آنقدر تاثیر گذار بوده که کیت بلانشت دیگر بازیگر این فیلم تا زمانی که برخورد مستقیم با او نداشته، گمان می‌برده رینکو به واقع ناشنوا است. رینکو کیکوچی بخاطر بازی در این فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین نقش مکمل زن شده است. این عنوان پس از ۴۹ سال نصیب یک بازیگر ژاپنی می‌شود.
▪ تایمز: چه چیزی باعث شد شما از بین ۱۰۰۰ متقاضی، بعنوان بازیگر این فیلم انتخاب شوید؟
ـ کیکوچی: من برای قبول شدن در این آزمون حدود یک سال زمان صرف کردم. این یک سال شامل یادگیری زبان نشانه و برقراری ارتباط و دوستی با دختران ناشنوا بود. از همه مهمتر زمانی که فیلمنامه بصورت صحنه به صحنه برای آزمون در اختیار من گذاشته شد، من شخصیت چیکو را با درک احساس‌های او برای خودم ساختم.
▪ تایمز: غیر از یادگیری زبان نشانه شما چه اقدام دیگری برای خلق این نقش انجام دادید؟
ـ کیکوچی: چیکو معمولا دامن کوتاه می‌پوشد. اگر من اینطور لباس بپوشم، احساس می‌کنم که مدام در معرض دید دیگران قرار دارم. اما چیکوی ۱۶ ساله اینطور نیست و به این شکل فکر نمی‌کند. او راحت و جسور است. تندخویی او، احساسات، فاصله‌اش با پدر، از دست دادن مادرش، اینها همه مشکلاتی است که او با آنها روبرواست و همیشه دنبال کسی است تا او را به آغوش بکشد، اما این لزومن به معنی برقراری ارتباط جنسی نیست، بلکه برای درک مقداری محبت و متعادل کردن احساساتش می‌باشد. این آن چیزی است که من در طول یکسال خلق کردم. آلخاندرو (ایناریتو) تنها یک هفته قبل از آغاز فیلم برداری به من گفت که تصمیم گرفته نقش را به من بسپارد. وقتی به این اتفاق فکر می‌کنم، این فوق‌العاده هیجان انگیز است (می‌خندد). اگرچه من به شدت استرس عدم قبولی در آزمون و از دست دادن این نقش را داشتم، اما در نهایت من خوش‌ شانس بودم و این موقعیت برایم ایجاد شد.
▪ تایمز: آیا مشکلی در زبان یا برقراری ارتباط با ایناریتو داشتی؟
ـ کیکوچی: اتفاقن مشکل برقراری ارتباط، زمینه اصلی فیلم است. مردم باید قادر به برقراری ارتباط با ابزاری غیر از کلمات باشند. این غیر همزبان بودن نه تنها به تمرکز من در اجرای نقش لطمه‌ای نزد، بلکه ایناریتو هم از من می‌خواست تا با زبان اشاره و به انگلیسی با او صحبت کنم.
▪ تایمز: آیا شخصیت چیکو مورد قابل توجه‌ای دارد که تو بتوانی به آن اشاره کنی؟
ـ کیکوچی: چیکو نیاز داشت تا به کسی تکیه کند. البته نه فقط برای برقراری رابطه جنسی، اگرچه ممکن است چنین نیازی هم تا حدی باشد. این یک نوع احساس زنانه است: جلب حمایت دیگری.
▪ تایمز: کار با ایناریتو چطور بود؟ تفاوت او با دیگر کارگردانان چیست؟
ـ کیکوچی: من به او اطمینان کامل داشتم. می‌دانستم وقتی او می‌گوید خوب است منظورش این است که واقعن خوب است. من هیچ وقت تحت تاثیر کارهای او نبودم و از چیزی تعجب نمی‌کردم. در چنین شرایطی تواتنستم آرامش داشته باشم و بر روی نقش تمرکز کنم.
▪ تایمز: چطور با بازی بدون لباس کنار آمدی؟
ـ کیکوچی: اگرچه بازی بدون لباس می‌تواند برداشتی سطحی داشته باشد، اما چیکو بدنبال چیزی فراتر از نیازهای سطحی بوده است. او بیشتر می‌خواست مرد مورد نظر خود را حفظ کند و در این کار ناموفق بود. من از ابتدا می‌دانستم که چنین صحنه‌ای در فیلم وجود دارد. بازیگران در مقابل تماشاگران می‌خندد، گریه می‌کنند و عشق می‌ورزند و همه اینها از جنبه یک بازیگر اجرا می‌شود. من احساس کردم این عریانی بی‌نهایت زیباست و در فیلم این صحنه به زیبایی خلق شده است. چیکو هیچ راه دیگری برای برقراری ارتباط نداشته و من بخوبی این را درک کردم.
▪ تایمز: آیا بار نامزدی دریافت جایزه اسکار را احساس می‌کنی؟
ـ کیکوچی: کار من با فیلم شروع شد و با خاتمه آن پایان یافت. بنابراین هر اتفاق دیگری که بیافتد من از آن لذت می‌برم. این مثل امتحان پذیرفته شدن برای نقش است. فرارتر از نتیجه، کل ماجرا باعث توقف شگفت زدگی من نخواهد شد. این شگفت انگیز است که من نامزد دریافت اسکار شده‌ام و بخاطر این موضوع بسیار خوشحال هستم. من در نهایت یک هنرپیشه ناشناخته ژاپنی هستم که به هالییود رسیده و به گرمی پذیرفته شده.

امیر مهرانی
منبع:‌ مجله تایمز

منبع : کافه نمایش

مطالب مرتبط

دزد دریای کارائیب از خبرنگاران فراری است

دزد دریای کارائیب از خبرنگاران فراری است
شاید فیلم دزدان دریایی كارائیب را دیده باشید. این فیلم طرفداران زیادی داشته و دارد. هم اكنون نیز قسمت دوم آن بر روی صحنه آمده و جزو پرفروش‌ترین فیلم‌های هفته‌های اخیر سینمای جهان قرار گرفته است. به گفته كارگردان و تهیه‌كننده این فیلم، جانی دپ قهرمان اصلی دزدان دریایی كارائیب سهم به سزایی در جذاب بودن آن دارد. او با هنرنمایی خود توانست خوش بدرخشد و فروش فیلم را در كمترین زمان به مرز ۳۰۰ میلیون دلار برساند.جانی دپ با قیافه‌ای خشن به خوبی قدرت بازیگری در نقش‌های مختلف را دارد. او با چنان حرارت و شور و اشتیاقی ایفای نقش می‌كند كه بیننده را با خود به صحنه فیلم می‌برد. دپ كه مورد توجه رسانه‌ها و مطبوعات سینمایی قرار گرفته به دنبال یك زندگی راحت و بی‌دغدغه به دور از هیاهوی خبرنگاران است اما مگر خبرنگاران او را به حال خود می‌گذارند، زندگی‌نامه او را بخوانید:
▪ متولد کنتاکی
جانی‌جان كریستوفر دپ در ۹ ژوئن ۱۹۶۳ش در اونزبورو واقع در كنتاكی آمریكا چشم به جهان گشود.
پدرش سینیور جان كریستوفر دپ مهندس یك شركت ساختمانی و مادرش بتی سوپالمر پرستار كودكان بود وی از همان دوران كودكی علاقه خود را به موسیقی نشان داد.در سال ۱۹۷۰ مجبور شد همراه خانواده‌اش به فلوریدا نقل مكان كند و در آنجا رشد یابد. خانواده جانی از نژادهای ایرلندی، آلمانی و آمریكایی هستند در حالی كه دپ یك نام فرانسوی است.جانی علاقه‌ای به تحصیل و مدرسه نداشت و در كلاس درس به عنوان یك شاگرد تنبل مورد تنبیه قرار می‌گرفت.
او به طور پی در پی از مدرسه فرار می‌كرد و تن به درس خواندن نمی‌داد. البته اختلافات والدینش نیز سبب آشفتگی روحی او می‌شد. ۱۵ ساله بود كه در سال ۱۹۷۸ والدینش از هم طلاق گرفتند و او یك سال بعد از مدرسه اخراج شد و به موسیقی راك رو آورد. جانی به موسیقی و نواختن گیتار علاقه زیادی داشت. از این رو به یك گروه موسیقی محلی پیوست و از این شهر به آن شهر سفر می‌كرد و به همراه آنها كنسرت اجرا می‌كرد. نام این گروه موسیقی (بچه‌ها) بود.جانی به دلیل از هم پاشیدگی زندگی والدینش به طور صحیح تربیت نشده بود. مدتی با عده‌ای خرابكار دوست شد و در تخریب یك آپارتمان به خاطر تفریح و خوشگذرانی شركت كرد؛ ولی بلافاصله توسط پلیس دستگیر و مدتی زندانی شد اما با پا در میانی یكی از اعضای گروه (راك بچه‌ها) از زندان آزاد شد.جانی با شرلین فین و سپس با جنیفر گری و بعد با ویونا رایدر نامزد شد. وقتی با ویونا رایدر پیمان نامزدی بست برای این‌كه وفاداری‌اش را به وی نشان دهد روی شانه‌اش جمله winona for ever یعنی (ویونا برای همیشه) را خالكوبی كرد اما این نامزدی نیز دوامی نداشت. جانی راهی لس‌آنجلس شد در حالی كه ۲۰ سال بیشتر نداشت با دختری ۲۵ ساله به نام لوری آلیسون در همان گروه موسیقی بچه‌ها ازدواج كرد. لوری خواهر یكی از دوستانش بود اما مشكلات مالی سبب شد این زوج جوان از هم طلاق بگیرند. جانی نمی‌توانست برای زندگی‌اش تصمیم بگیرد و به آن سر و سامان دهد از این رو احساس افسردگی و ناامیدی می‌كرد اما نور روشنی بر زندگی او تابیدن گرفت و زندگی‌اش را دگرگون كرد.
▪ ورود به عرصه سینما
جانی دپ در لس‌آنجلس به طور اتفاقی با نیكلاس كیج آشنا شد و همین دوستی سبب شد كه جانی پا به دنیای سینما بگذارد.
نیكلاس كیج از او خواست تا نقش كوچكی در فیلم (قابوسی در خیابان بلوط) بازی كند. او در این فیلم توانست استعداد خود را نشان دهد. سپس در چند فیلم كوتاه دیگر نقش‌آفرینی كرد و با بازی در سریال تلویزیونی (پلاك ۲۱ خیابان جامپ) وارد تلویزیون شد.جانی سر و وضع مرتبی نداشت وی به خاطر لباس‌های جین پاره‌ای كه می‌پوشید معروف شد. جانی به دوستانش گفت كه او را (بوگندو) خطاب كنند. او از این لقب خوشش می‌آمد.
به هر صورت جانی كم‌كم در تلویزیون معروف شد. او حالا می‌توانست نقش‌های بزرگ‌تری را به عهده بگیرد.فیلم (گریه نكن عزیزم) یكی از همین فیلم‌ها بود كه جا پای جانی دپ را در عالم سینما محكم‌تر كرد.
وضعیت مالی‌اش به این ترتیب رو‌به‌راه شد. هر ماه صدها نفر از طرفدارانش برای او نامه می‌نوشتند و تقاضای نقش‌آفرینی بیشتری از او در فیلم‌ها می‌كردند.جانی دپ مدتی را به ونكوور كانادا رفت اما در آنجا به دلیل ضرب و شتم با عده‌ای اوباش دستگیر و راهی زندان شد. جانی با گذاشتن چند چك بانكی از زندان آزاد و دوباره به لس‌آنجلس بازگشت.او در سال ۱۹۹۶ نیز، اولین فیلم خود را كه (شجاع) نام داشت كارگردانی كرد. این بازیگر آمریكایی موفق به دریافت جایزه سزار شد. جایزه‌ای كه سال ۱۹۹۹ از دست رومن پولانسكی دریافت كرد.در سال ۲۰۰۲ به خاطر بازی در قسمت اول فیلم (دزدان دریایی كارائیب) موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر از سوی تماشاگران شد.
▪ ازدواج با یك دختر فرانسوی
جانی دپ در اوج شهرت با ونسا پارادایس خواننده و نویسنده آهنگ‌های پرطرفدار در فرانسه آشنا شد و این دو با هم نامزدشده و سپس ازدواج كردند و صاحب دو فرزند به نام‌های لیلی و جك شدند.
جانی می‌گوید عاشق پدر بودن است و آنها قصد دارند فرزند سومشان را به خانواده اضافه كنند. او اظهارمیدارد : می‌خواهم فرزندان زیادی داشته باشم. ونسا و بچه‌ها را بسیار دوست دارم و حاضرم برای راحتی زندگی آنها از جانم بگذرم.جانی تاكنون در ۲۸ فیلم سینمایی بازی كرده است. اخیرا با بازی در فیلم (چارلی و كارخانه شكلات‌سازی) محبوب كودكان شد.
ونسا درباره جانی می‌گوید: او یك پدر نمونه است شاید قیافه‌ای خشن داشته باشد اما قلبی مهربان پشت این قیافه پنهان است. جانی دوست ندارد فرزندانش در دنیای هالیوود بزرگ شوند لذا با هم تصمیم گرفتیم به اروپا برویم. ما زندگی در هتل را به داشتن یك خانه ترجیح می‌دهیم. حتی جانی حاضر به خرید اتومبیل نیست و همیشه برای رفت و آمد ما بهترین اتومبیل‌ها را كرایه می‌كند. شاید تصور كنید او شخصیت غیرطبیعی دارد اما اینگونه نیست او مانند كودكان عمل می‌كند و مانند كودكان روح پاك و معصومی دارد.رابرت دنیرو نیز درباره او می‌گوید: بدون جانی سینما چیزی كم داشت. نیكلاس كیج هم معتقد است كه جانی دپ برای هنرپیشگی خلق شده است.چندی پیش مجله امپایر، نام جانی دپ را در میان صد ستاره همیشگی سینما جای داد. همچنین از سوی مجله People به عنوان یكی از پنجاه مرد خوش‌تیپ جهان انتخاب شد.مردم از او به عنوان بازیگر رویایی نام می‌برند.فیلم (دزدان دریایی كارائیب )۲ اخیرا با فروش بی‌سابقه‌ای روبه‌رو شده كه مدیون بازیگری جانی دپ است. او آنقدر طبیعی در این فیلم هنرنمایی كرد كه فرزندانش تصور می‌كنند پدرشان یك دزد دریایی است.او در سال ۲۰۰۵ با بازی در فیلم (در جستجوی ناكجاآباد) نامزد اسكار بازیگر نقش اول مرد شد. البته خودش در این باره می‌گوید كه یكی از بزرگ‌ترین اشتباهاتم بازی در این فیلم بوده است.
▪ فیلم‌های او
وی در فیلم‌هایی همچون قابوسی در خیابان بلوط، جوخه، ادوارد دست قیچی، رویای آریزونا، مرد مرده، شكاف زمان، شجاع، ترس و نفرت در لاس وگاس، دروازه نهم، همسر فضانورد، مردی كه گریه می‌كرد، شكلات، از جهنم، روزی روزگاری در مكزیك، دزدان دریایی كارائیب، در جستجوی ناكجاآباد، افسار گسیخته، چارلی و كارخانه شكلات‌سازی و عروس مردگان ایفای نقش كرده است.
▪ جوایز
سال ۱۹۹۷ نامزد نخل طلایی جشنواره كن برای فیلم (شجاع) و سال ۲۰۰۴ نامزد اسكار بازیگر نقش اول مرد برای فیلم (دزدان دریایی كارائیب)، (نفرین بلاك پول) یا (نفرین مروارید سیاه)، سال ۲۰۰۵ نامزد اسكار بازیگر نقش اول مرد برای فیلم (در جستجوی ناكجاآباد.)
▪ فرار از دست خبرنگاران
جانی دپ قصد دارد به منزل جدید خود در یك جزیره خصوصی اسباب‌كشی و خانواده خود را در آنجا سرپرستی كند.
هنرپیشه فیلم (دزدان دریایی كارائیب) در حال تغییر مكان زندگی خود از فرانسه به یاهاما است. او این خانه را در سال ۲۰۰۴ خریداری كرده و دیگر قصد ندارد در هتل زندگی كند.او به همراه همسر و دو فرزند ۷ ساله و ۴ ساله‌اش می‌خواهد به یك جزیره دور افتاده برود تا از هیاهو و جنجال خبرنگاران به دور باشد. او گفت: آنجا بسیار زیباست و ما می‌توانیم زندگی آرام و ساكتی را تجربه كنیم. ما دوست داشتیم وقت بیشتری را در كنار هم صرف كنیم و اكنون با تغییر منزلمان این فرصت برایمان پیش خواهد آمد.باید بگویم ما چند ماهی از سال را در فرانسه و آمریكا خواهیم گذراند تا بچه‌ها با هر دو فرهنگ آشنا شوند.

وبگردی
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد!
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد! - یک بنر تبلیغاتی که ظاهراً با هدف ترویج فرهنگ حجاب طراحی شده، سبب‌ساز واکنش‌های کاربران شبکه اجتماعی توییتر شده است. در این بنر، از رهگذران خواسته شده بین دو گزینه موجود، زنی چادری و زنی مانتویی، انتخاب کنند ترجیح می‌دهند کدام‌یک همکار همسرشان باشد!
نمایش دستاورد آزادی و دموکراسی
نمایش دستاورد آزادی و دموکراسی - آقای مطهری بازیکنان آفریقایی تیم فرانسه را دیده ولی دورگه‌های تیم ملی خودمان را ندیده!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر! - در اتفاقی عجیب و غیر قابل باور فردی امروز به دلیل درخواست طلاق همسرش در خیابان اسلامشهر وی را با ضربات چاقو از پای درآورد، از سرنوشت این خانم اطلاع دقیقی در دست نیست.
مائده‌ها و دلارهای رانتی
مائده‌ها و دلارهای رانتی - اشارت‌هایی که برخی نکات جالب توجهی دیگری در خصوص آن بیان می‌کنند، مثل مطرح شدن مساله مانتو‌های جلوباز و اشکالی که برخی مسئولان به آن وارد می‌دانند. موضوعی که موجب شد تا بعد از مدت‌های مدید و در شرایطی که بسیاری بر این باورند که شناسایی و مقابله با اخلال گران بازار می‌بایست در اولویت همه امور باشد، گشت‌های ارشاد به خیابان‌ها باز گردند.
دورهمی کثیف‌ترین برنامه جنسی  ! تفکرات پیچیده یک استاد علوم انسانی !
دورهمی کثیف‌ترین برنامه جنسی ! تفکرات پیچیده یک استاد علوم انسانی ! - یکی از بحث های جنجالی دکتر فیاض در سال های اخیر اظهار نظر او در مورد وقوع بحران جنسی در ایران بوده است که حالا او معتقد است تبدیل به انقلاب جنسی شده است. با او در این زمینه مصاحبه مفصلی انجام دادیم که به زودی منتشر می شود. بخشی از این مصاحبه که درباره برنامه دورهمی است را تماشا کنید.
آغوش جنسی یا مادرانه ! مشغله فکری مطهری
آغوش جنسی یا مادرانه ! مشغله فکری مطهری - وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به نمایش در آغوش کشیدن تیم ملی کروواسی توسط رئیس‌جمهور کشورشان،گفت: ایشان با یک حس مادرانه این کار را انجام داد و این آغوش، جنسی نبود، البته که پخش آن نباید انجام می‌شد.
کدام پسر روحانی سه تابعیتی است؟
کدام پسر روحانی سه تابعیتی است؟ - سرنوشت فرزند بزرگ حسن روحانی از جمله مواردی است که در سال‌های گذشته بارها مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است. پیش از برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۲ نیز یکی از وب‌سایت‌های اصولگرا مدعی بود که او به دنبال “شکست عشقی” دست به “خودکشی” زده است. بنا به ادعای برخی از رسانه‌های اصو‌لگرا، فرزند روحانی با کلت کمری پدر خودکشی کرد.
فیلم منزل محمود خاوری درکانادا
فیلم منزل محمود خاوری درکانادا - کاربران شبکه های اجتماعی فیلمی را منتشر کرده اند که گفته می شود مربوط به خانه مجلل محمود خاوری در کانادا است. صحت و سقم این قضیه هنوز تایید نشده است.
چرا آیت‌الله جنتی اینگونه فکر می‌کند؟
چرا آیت‌الله جنتی اینگونه فکر می‌کند؟ - احزاب و شخصیت‌ها - زندگی ساده آیت‌الله جنتی گرچه از ویژگی‌های مثبت شخصیت وی است اما نوع نگاهش به عرصه سیاسی و مصداق‌یابی های وی درخصوص افراد انقلابی انتقادهای زیادی را متوجه او می‌کند.
مائده هژبری و امیرحسین مقصودلو در استانبول
مائده هژبری و امیرحسین مقصودلو در استانبول - امیرحسین مقصودلو (تتلو) با انتشار عکسی از خودش و مائده هژبری، دختر نوجوانی که پس از اعتراف تلویزیونی اش معروف شد، از کنسرت مشترک در استانبول خبر داد.
واکنش فغانی به انتشار تصاویردست دادنش با داور زن برزیلی:کوچکترین اهمیتی برایم ندارد!
واکنش فغانی به انتشار تصاویردست دادنش با داور زن برزیلی:کوچکترین اهمیتی برایم ندارد! - تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوش‌شان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
اول مرگ بر ربا بعد مرگ برآمریکا
اول مرگ بر ربا بعد مرگ برآمریکا - صحبت های تامل برانگیز آیت الله رودباری درمورد ربا در کشور
مرد رو‌به‌روی مائده هژبری کیست؟
مرد رو‌به‌روی مائده هژبری کیست؟ - دختر بازداشت شده در بخشی از مصاحبه توضیح می‌دهد که صبح دستگیر شده و خانواده‌اش در جریان این موضوع قرار گرفته‌اند و این ادعا نشان می‌دهد تهیه فیلم اعترافات به فاصله یک صبح تا عصر انجام شده که خود نشان‌دهنده این است که برای متهم هنوز دادگاهی تشکیل نشده و جرمی به اثبات نرسیده ‌است.
فیلم | رامبد: دهنتو ببند، فرح‌بخش: دهنتو گِل بگیر!
فیلم | رامبد: دهنتو ببند، فرح‌بخش: دهنتو گِل بگیر! - پس از آنکه فیلم تازه محمدحسین فرح‌بخش در سالن‌های سینمای شهر تهران اکران نشد. احمدی مدیر سینماشهر که از قضا تهیه کننده برنامه خندوانه نیز هست و سوله مدیریت بحران شهر تهران در دوره تهیه کنندگی او به «خندوانه» اختصاص یافت، مانع از این اکران شده بود و همین مسئله واکنش فرح بخش را به دنبال داشت و او را رانت‌‎‌خوار خواند و پای رامبد جوان را به میان کشید.
شاخ‌های اینستاگرامی که نمی‌شناختیم
شاخ‌های اینستاگرامی که نمی‌شناختیم - یکی از دختران که به شدت مورد توجه قرار گرفته است مائده نام دارد. او از چهره‌های شناخته شده اینستاگرام است که ویدئو‌هایی از رقص هایش را در صفحه خود منتشر کرده است. او متولد سال 1380 است. به گفته خودش حدود 600هزار فالوئر دارد. او حالا با قرار وثیقه آزاد است.
تصادف سردار آزمون با پورشه اش (عکس)
تصادف سردار آزمون با پورشه اش (عکس) - سردار آزمون نیمه شب گذشته و در نزدیکی‌های صبح امروز با خودوری پورشه شخصی خود در محور نکا بهشهر پس از عبور از روستای کمیشان با تصادف زنجیره‌ای مواجه شد که در این حادثه خودروهای زیادی خسارت دیدند
فیلم | سرگذشت گنده‌لات تهران تا لحظه جان‌دادن در زندان (۱۴+)
فیلم | سرگذشت گنده‌لات تهران تا لحظه جان‌دادن در زندان (۱۴+) - فیلم - گزارشی کامل و کوتاه از سرگذشت وحید مرادی گنده‌لات تهران تا لحظه جان‌دادن در زندان را در ویدئوی زیر ببینید.
شوخی «عطاران» با «مدیری» در اکران فیلم هزارپا
شوخی «عطاران» با «مدیری» در اکران فیلم هزارپا - مراسم اکران خصوصی فیلم هزارپا با حضور هنرمندان و بازیگران این فیلم سینمایی شب گذشته 9 تیر 1397 در برج میلاد برگزار شد.
قصور تاریخی دولت
قصور تاریخی دولت - چه باید کرد؟ پرسشی که نوبخت پرسیده است، اما شاید به دنبال پاسخ آن نباشد. در شرایط کنونی دولت و حامیان اصلی آن در مظان این اتهام تاریخ قرار خواهند گرفت که چرا به دنبال طرح و پاسخ مهم‌ترین سوال شرایط بحرانی کنونی نرفتند.
تصاویر/ لمس "آزادی" در ورزشگاه آزادی
تصاویر/ لمس "آزادی" در ورزشگاه آزادی - مردم تهران برای اولین بار و برای تماشای مسابقه‌ی فوتبال ایران و اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ بهمراه خانواده‌های خود به ورزشگاه صدهزار نفری آزادی رفتند