سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ / Tuesday, 24 October, 2017

فاطمه(س) معنی نماز عشق


فاطمه(س) معنی نماز عشق
حضرت فاطمه زهراء (س) دخت گرامی بزرگ زنی چون خدیجه کبری است که از نیکوترین و عفیفترین زنان جهان و نخستین زنی است که به پیامبر ایمان آورد وهرآن چه از مال دنیا در اختیار داشت در راه پیشرفت اسلام بذل کرد فاطمه فرزند نیکو مردی چون محمد(ص) فرستاده رحمت ومغفرت است.
● فاطمه کیست؟
حضرت فاطمه زهراء (س) دخت گرامی بزرگ زنی چون خدیجه کبری است که از نیکوترین و عفیفترین زنان جهان و نخستین زنی است که به پیامبر ایمان آورد وهرآن چه از مال دنیا در اختیار داشت در راه پیشرفت اسلام بذل کرد فاطمه فرزند نیکو مردی چون محمد(ص) فرستاده رحمت ومغفرت است.محمد هموکه پس از ۱۴۰۰سال از عروج ملکوتی اش, سیاه دلان تاریخ ,او و پیروان راستینش را از گزندتهمت و ناروا رها نکرده اند و در عصر دموکراسی و آزادی بیان حتی یارای شنیدن نام مقدس و راستینش را که برگرفته از صداقت بی منتهای اوست ندارند,و به بهانه های واهی و با علم کردن و بازخوانی سناریوهای از پیش تعیین شده و بعضا حتی با به رقص در آوردن مترسکان مسلمان نما تحت لوای سلمان رشدی وامثالهم هربار به بهانه ای مفاخرمسلمانان را نشانه رفته و با ادعاهایی چون حقوق بشر و امثال آن که به واقع جز لق لقه زبان بشر امروزی هیچ تعبیر دیگری نمی توان برای آنها یافت, دین رحمت و عزت را آماج طعنه و پرسش قرار می دهند غافل از آنکه این دین به اعتبار پیامبر صلح و دوستی و به عزت خون حمزه ، حسین(ع),علی(ع) ودیگر شهدای راستین این مکتب تا همیشه تاریخ آبیاری و سیراب شده است.
پرورش زهرا در کنار پدرش رسول خدا و در خانه نبوت بود، ‌آنجا که منزلگاه زمینی فرشتگان،‌ و مرکز نزول وحی و آیه های قرآن است. زهرا همسر بزرگمردی است که بیش از سیصد آیه از قرآن شریف درباره او نازل شده و بقای اسلام وامدار تلاشهای بی دریغ اوست. در دامن پاک فاطمه دو امام و دو شخصیت ممتاز عالم بشری ( امام حسن و امام حسین ( ع)) رشد یافته اند, عقیله بنی هاشم زینب کبری ( ع ) پیام رسان بزرگ حماسه عاشورا پرورش یافته چنین مادری است.
● فضایل فاطمی:
زهرای اطهر(علیها‌السلام) انسانی چند بعدی و در تمام جنبه‌های انسانی در اوج کمال بود. حضرت زهرا(علیها السلام) بیشتر اوقات شب را به عبادت مشغول می شد. حسن بصری می‌گوید: «در این امت، عابدتر از فاطمه‌(علیها‌السلام) نیامده است، آنقدر نماز و عبادت را ادامه می‌داد که پاهایش ورم می‌کرد. رسول الله درباره‌ی فاطمه سلام الله علیها فرمود: ای سلمان به راستی که خداوند قلب و تمام اعضای فاطمه تا استخوان‌هایش را از ایمان و یقین آکنده ساخته به گونه‌ای که او غرق در اطاعت پروردگار است. و یا در جایی دیگر می فرماید:وقتی دخترم فاطمة در محراب عبادت می ایستاد همچون ستاره ای برای ملائکه آسمان می درخشید. خدا به ملائکه می گوید: ای ملائکه بنگرید به بهترین بنده من فاطمه, او در مقابل من ایستاده و از خوف من تمامی وجودش می لرزد و با تمامی حضور قلبش به عبادت من روی آورده.فاطمه به هنگام عبادت آنچنان در معشوق غرق می‌شد که با گذشت ساعت‌ها، گذر زمان را حس نمی‌کرد. اما در وقت حمایت از رهبری و ولایت، تو گویی جز سیاست کار دیگری نداشت، و تا پای جان می‌ایستاد و جوانمردانه افشاگری می‌‌کرد. امام‌ صادق(علیه‌السلام) می فرماید: «وقتی در محراب عبادت به نماز می‌ایستاد برای آسمانیان می‌درخشید همان‌گونه که نور ستاره‌ها برای زمینیان.» (و به همین علت وی «زهرا» لقب داده اند).زهراء (ع) هرگز از انجام عمل خیر دریغ نمی کرد. روزی پیرمرد فقیری و گرسنه نزد پیامبر اکرم آمد و درخواست کمک کرد. پیامبر فرمود: اکنون چیزی ندارم ولی «راهنمای خیر چون انجام دهنده آن است.» سپس او را به منزل فاطمه(علیها السلام) راهنمایی کرد. زهرا(علیها السلام) فرمود: ما نیز اکنون در خانه چیزی نداریم، سپس گردن بندی را که دختر حمزةبن عبدالمطّلب به او هدیه کرده بود از گردن باز کرد و به پیرمرد فقیر داد و... . زهراء (ع) و خاندان ایشان به امر پیامبر برای شفای حسنین (ع) سه روز روزه نذر کردند واقعه ایکه در نهایت به نزول آیات سوره دهر( و یطعمون الطعام علی حبه مسکینا و یتیما واسیرا. انما نطمعکم لوجه الله لا نرید منکم جزاءا و لا شکورا)منتهی شد. حضرت فاطمه(س) می فرماید: ای علی! من از پروردگارم شرم دارم که چیزی از تو درخواست کنم که توان برآوردن آن را نداشته باشی ماجرای پیراهن شب عروسی که حضرت زهرا آن را به زنی مستمند بخشید و یا گفتار ماندگار "الجار ثم الدار" وی و ... همه گوشه‌ای از ایثارگری‌های این بانوی فرهیخته وبا عظمت است. براساس اسنادی که در دست و مورد قبول و اتفاق فریقین است خدای در قرآن او را کوثر یا خیر کثیر نامیدو اساس نزول آن کوتاه کردن شر سخن مشرکان از سر پیامبر بود.گل یاس پیامبر؛مصداق آیه نسائنا، در داستان مباهله است که بین پیامبر (ص) و مسیحیان نجران پدید آمد.دختر معصوم روضه نبوی مصداق بارز آیه تطهیر( انما یرید الله لیذهب عنکم الرجس اهل البیت و یطهرکم تطهیراً )در قرآن است. در کتاب صواعق المحرقه، تفسیر طبری، و کتب دیگر از رسول خدا نقل شد که این آیه درباره من و علی (ع) و حسن و حسین و فاطمه (س) نازل شده است و طبری در تفسیر خود ۱۵ روایت به سندهای مختلف در این باره ذکر می‏کند.دردانه رسول اکرم ,مصداق ذی القربی در( قل لا اسالکم علیه اجراً الا المودة فی القربی) است ,اومصداق همان ذی القربائی است که در قرآن مودت او درخواست شده ,به راستی از او خویشاوندتر به پیامبرکیست؟
به حقیقت باید چشم‌ بصیرت‌ داشت‌ تا گوشه‌ای‌ از سراپردة‌ جلال‌ فاطمی‌ را درک نمود.فاطمه برای‌ هر یک‌ از روزهای‌ هفته‌، دعای‌ ویژه‌ای‌ داشت‌ و برای‌ تعقیبات‌ نماز هم‌ ادعیة‌ خاص‌ .دختر وحی,آزاد ساختن‌ بردگان‌ در نظرش کاری‌ بس ارزشمند بود ،گردنبندی‌ را که‌ علی‌ (ع‌) برایش خریده‌ بود، فروخت‌ و با پول‌ آن‌ برده‌ای‌ خرید و آزاد کرد.پیامبر اکرم‌ (ص‌) از این‌ کار دخترش‌ بسیار شادمان‌ گردید و او را ستود .
فاطمه زهرا (سلام الله علیها) فرمود: "هر کس عبادت خالص خود را به سوی پروردگار بالا بفرستد، خداوند برترین مصلحت خود را به سوی او می‌فرستد.
● منزلت فاطمه از سخن بزرگان و در کلام وحی:
فاطمه (س) را نزد پیامبر احترامی عظیم بود بسی فراتر از احترام پدری به دخترش و این بگونه‏ای بود که حیرت دیگران را بر می‏انگیخت او با آن همه شأن و عظمت دست دخترش را می‏بوسید و به گفته عایشه هرگاه که فاطمه (س) بر پیامبر وارد می‏شد رسول خدا به احترامش از جای بر می‏خاست و پیشانی او را می‏بوسید در حین ورود از او جداً استقبال می‏کرد و یا در حین خروج از محضرش مشایعتش می‏فرمود.
پیامبر می فرماید:او برترین بانوی اسلام و سیده زنان عالم است. گاهی می‏فرمود فاطمه (س) یک شاخه گل است (ریحانه)؛ زمانی می‏فرمود فاطمه (س) پاره تن من است (بضعة مِنّی)، و گاهی می‏فرمود فاطمه (س) عزیزترین مردم به نزد من است.می فرمود دخترم فاطمه را بدان جهت فاطمه نامیدند که خداوند عزوجل او و دوستانش را از آتش جهنم به دور نگه می‏دارد,یا می‏فرمود هر که فاطمه (س) راشادان کند مرا شادان کرده است، و هر که فاطمه را بیازارد مرا آزرده است، با این تذکره که شادی و غضب رسول خدا ،همانند محبت و آزار خداوند است، رسول الله (ص)، بارها و بارها فاطمه (علیها السلام) را ستود و از او تجلیل کرد. در مواقع بسیاری می‌فرمود: "پدرش به فدایش باد" و گاه خم می‌شد و دست او را می‌بوسید. به هنگام سفر از آخرین کسی که خداحافظی می‌نمود، فاطمه (علیها السلام) بود و به هنگام بازگشت به اولین محلی که وارد می‌شد، خانه او بود. گاه در جواب خرده‌گیران، لب به سخن می‌گشود که خداوند مرا به این کار امر نموده و یا می‌فرمود: "من بوی بهشت را از او استشمام می‌کنم."
ای سلمان! کسی که دخترم فاطمة را دوست داشته باشد در بهشت با من است و کسی که دشمن او باشد در آتش است. سلمان! محبت فاطمه در صد مورد نافع است[ و مایه نجات] که آسان ترینش مرگ, قبر, هنگام سنجش اعمال, و... می باشد. امام صادق علیه السلام می فرماید:هر آن کس که فاطمة را آن گونه که باید بشناسد, لیله القدر را درک کرده, و فاطمه را از آن رو فاطمه گفته اند که مردم از شناخت او عاجزند.
رسول خدا (ص)می فرماید:فاطمة فرشته ای در سیمای انسان است, هرگاه مشتاق بوی بهشت می شوم دخترم فاطمه را می بویم.ریحانه نبی، گوهری تابناک در منظومه نسل پیامبرو فرشته‏ای است از ملکوت اعلی.او دارای درجه‏ای اعلی است که در عالم زنان همتائی و در عالم مردان کفوی جز علی (ع) برایش نیست.
● صبر فاطمه:
کودکی ریحانه رسول (سلام الله علیها) با دوره نخست تبلیغ دین در مکه توأم بود. مشاهده پدر که به ضرب سنگباران زخمی شده بخشی از سهم کودکی فاطمه (س ) در رسالت دشوار رسول خدا محمد (ص) بود.
اوج این سختی، در سه سال محاصره در شعب ابی طالب به وقوع پیوست قضای الهی ، در همان سالهای تبعید ومحاصره اقتصادی در شعب، مادر وابوطالب را در یک سال از او جدا کرد ، رحلت مادر وابوطالب مسولیت فاطمه رادر قبال پدر ،افزود وپیامبراو را (امّ ابیها ) مام پدر نامید. فاطمه زهرا (س) در آن روزها قد برافراشت و با دستهای کوچک خود غبار محنت را از چهره پیغمبر زدود.دشمن شکمبه شتر یا گوسفند بر سر پدر می‏ریزد و او با دستهای کوچک خود آنها را از سر و روی پدر پاک می‏کند.پدرش را کتک می‏زنند و او از شدت تاثر می‏گرید و پدر را نوازش می‏کند.بر بدن پدرش جراحات وارد می‏کنند. او همچون پرستاری مهربان بر آن جراحات مرهم می‏گذاردآغاز نوجوانی در مدینه با جنگ های پی درپی علیه مسلمانان همراه شد. یاس نبی در غیاب همسر خود که سردار بی بدیل سپاه اسلام بود، بارسنگین کارهای خانه و رسیدگی به فرزندان خردسال را به دوش می کشید.فاطمه همدم‌ رنجها و غصه‌های‌ شوهر بود و او را پناه‌ محسوب‌ می‌شد. علی‌ (ع‌) می‌فرمود: «وقتی‌ به‌ خانه‌ می‌آمدم‌ و به‌ زهرا نگاه‌ می‌کردم‌، تمام‌ غم‌ و اندوهم‌ برطرف‌ می‌شد. هرگز کاری‌ نکردم‌ که‌ فاطمه‌ از من‌ خشمناک‌ و ناراحت‌ شود. فاطمه‌ نیز، هرگز مرا خشمناک‌ نساخت‌ . داستان دستان زهرای مرضیه (س ) که از چرخاندن آسیاب سنگی زخم شده بود و چادر وصله دار حضرتش که سلمان را به گریه انداخت، همچنین ماجرای شبهای خانه علی علیه السلام که فرزندان کوچکش گرسنه سر بر بالین می گذاشتند، گوشه هایی از درد و رنج نوعروس آسمانی اسلام است که همگی به پای نونهال اسلام و برای جان گرفتن درخت رسالت بود عزای غمبار سیدالشهدا علیه السلام که بزرگترین مصیبت تاریخ بشر است، پیشاپیش, خاندان نبوت را به استقبال خود برد
زهرا عصاره عصمت،آیینه پاکی و زلال کوثر است. فاطمه ، یاس نبی است که شمیم همه گلهای عصمت را از او می‌بوییم.
کلام آخر و پرسش نگارنده از خوانندگان این نوشتار آن است که پاسخ شما به این سوال چیست؟
تمامی ستارگان برخاک افتاده نام‌ونشانی برمزار خویش دارند، "مدینه‌النبی" "بقیع"، "نجف"، "مشهد الرضا"، "کربلا"، اما نام مزار مادر دلهای بیقرار ما چیست که همچنان ناپیداست و با هزاران فانوس اشک هم نمی‌توانیم سراغ آن را بگیریم. آیا پنهان بودن قبر مبارک آن حضرت نشان ازآگاهی‌، درایت‌ و آینده‌ نگری‌ آن حضرت و همسر مظلومش ندارد؟ علی و فاطمه ای که در امور دین به هیچ عنوان اهل مسامحه نیستند و به طور قطع از وصیت به تدفین پنهانی و ناشناخته ماندن قبور مطهرشان -که تا ان زمان شاید مرسوم نبوده است- هدفی سیاسی را دنبال می کرده اندآیا این عمل جز افشای‌ ستم‌ غاصبان‌ ، نوعی اعلام نارضایتی از مردمان زمان و اعتراض به تنهایی حضرت علی (ع) مفهومی دیگر دارد.آیا پنهان ماندن قبر پاره تن رسول خدا آن هم در شرایطی که کمتر از سه ماه از رحلت پیامبر اکرم می گذرد نوعی پیام رسانی به تمامی اعصار برای بیان واقعیتی که اززمان درگذشت پیامبر تا پیوستن دختر گرانمایه اش به ایشان، رخ داده است نیست؟واقعا چه اتفاقی افتاد که گل یاس پیامبر که همه مردم احترام پیامبر به اورا به کرات دیده بودند به این نتیجه می رسد که وصیت‌ کند‌ پیکرش‌ را شبانه‌ غسل‌ دهند و به‌ خاک‌ سپارند ،آیا از این تدبیر قصدی غیر از این داشته اند که ظالمانی‌ که‌ او را آزرده‌ بودند، در مراسم‌ دفن‌ او حضور نیابند و از این‌ حضور ،بهره‌ برداری‌ سیاسی‌ برای‌ تطهیر خود و توجیه‌ کارهایشان‌ نکنند.

منبع:
نویسنده :سید وحید احمدی,کارشناس ارشد اقتصاد و معارف اسلامی
۱- www.irib.ir/tv/madar۸۶/koniyeh.htm
۲- www.hamshahrionline.ir/News/?id=۵۷۰۶۴
۳-فاطمه زهرا(س) تولد و لقبهای او، tiknews.org/display/?ID=۶۲۲۴۴&page= - ۸۴k
۴- رسول توده زارع، زندگینامه حضرت زهراء، http://www.whc.ir/index.php?action=article&cat=۹۱&id=۳۱۹۲&artlang=fa
۵- مقدم‌نیا شاهرودی محمدحسن، زیبایی‏های معنوی در سیره فاطمی، http://www.ido.ir/a.aspx?a=۱۳۸۷۰۳۱۲۰۵

منبع : خبرگزاری فارس

مطالب مرتبط

کلمات در حال جستجو
سد سیلوه , گروه دارویی , هواپیمای امام , فرمانده گروهان , نصیحت کردن , حقوقی و قضایی , گروه صنعتی انتخاب , دلایل عدم حضور , آفتاب ایلام , خسارات جبران ناپذیر , روز سلامتی و دوچرخه سواری در روسیه , مردم خشمگین , قرارداد نبستن , انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات فیلمسازی ایران , فراورده نفتی , دادستان قوچان , روستامرکزی , قتل ستایش , ساندویچ میگو , قیام نکردن , مرز اینچه برون , اسطوره ایتالیایی , نمایشگاه «روزگار کودکی» , آبهای غزه , امنیت اجتماعی , سفر محمود عباس به ایران , معاون عمرانی وزیر کشور , مرتضی بخشایش , رونمایی از مستندی درباره قاچاق دختران , 270 واحد , کنسولگری عراق , سوغات , کمک دفتر رهبری , گلزن برتر , قرن , همدان مشهد , همکاری تحقیقاتی , عبدالرحمن آل ثانی , حمایت از روحانی , علی جعفر محصولی , فرودگاه اندروز , شکیری , خودکشی سرباز وظیفه , پرمصرف , حوزه هنری خراسان شمالی , تأخیر در دفاع از پایان‌نامه , درگیری مسلحانه با سارقان , نوسازی بافت های فرسوده , بازداشت موقت , حصاری ,

برخی از مطالبی که کاربران هم اکنون در حال خواندن آن هستند
تاکنندهٔ کوتاه شست دست , معیارهای طراحی سیستم‌های آبیاری , جدول فعالیت‌های اقتصادی براساس تولید ناخالص داخلی GDP (برحسب میلیون دینار الجزایر) , شبکه ارتباطی (Y arrangement) , در مدح عمادالدین سیف‌الحق ابوالمفاخر محمدبن منصور , مرحله توحش , گفتی که گزیده‌ای تو بر ما , محل رشد و پراکنش , غیرانطباقی بودن رفتار , مروری بر ANS , ویژگی‌های رفتاری و روانی شهرنشینان , دل شد از دست و نه جای سخن است , F , طرح‌های فرش ایرانی (۲) , غار خِی، كهكیلویه(دهدشت) , مگس , بازارهای تنظیم شده , جدول پراکندگی جمعیت بر حسب مناطق مختلف در سال ۱۹۹۳ میلادی , دی.وی. (DV (Digital Video) , آگاو ,

برخی منابع مهم خبری
esfahanemrooz.ir اصفهان امروز , kurdtoday.ir کردتودی , javanonline.ir جوان آنلاین , tejaratnews.com تجارت , eshraf.ir اشراف , salamatnews.com سلامت , machinemag.com مجله ماشین , baharnews.ir بهارنیوز , inn.ir شبکه ایران , 598.ir 598 , rahva.ir رهوا , lemonpress.ir لمون پرس , parsfootball.com پارس فوتبال , akkasee.com عکاسی , teribon.ir تریبون , webshahr.org وب شهر , ictna.ir ایستنا , mellatonline.net ملت آنلاین , awalnews.ir اول نیوز , rooyeshnews.com رویش , taghribnews.ir تقریب , vista.ir ملت ایران , ipasand.com آی پسند , aftabir.com آفتاب , marznews.com مرزنیوز , citna.ir سیتنا , bazarkhabar.ir بازارخبر , nimrooznews.com نیمروز , ghatreh.com قطره , absarnews.com ابصار ,

وبگردی
آشکارشدن ابعادجدیدی از تجاوز ناپدری به اهورا
آشکارشدن ابعادجدیدی از تجاوز ناپدری به اهورا - یکی از همسایه ها گفت: هنگامی که وارد خانه شدیم اهورا لخت مادرزاد بود و قاتل نیز در حالی که نیمه برهنه بود روی مبل نشسته بود. یکی دیگر از همسایه ها نیز گفت: اهورا را در حالی که از بینی، دهان و.... دچار خونریزی بود از خانه خارج کردیم.
۵۰ درصد ثروت کشور در اختیار ۳ یا ۴ نهاد
۵۰ درصد ثروت کشور در اختیار ۳ یا ۴ نهاد - بهزاد نبوی می‌گوید اگر رییس دولت اصلاحات هر ۹ روز با یک بحران مواجه می‌شد، حسن روحانی در هر ۹ ساعت با یک بحران روبه‌رو شده است.
خرابکاری سگ رئیس جمهور فرانسه حین جلسه رسمی!
خرابکاری سگ رئیس جمهور فرانسه حین جلسه رسمی! - امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه در جلسه ای با سه وزیر این کشور مشغول صحبت بود که سگ سیاه او در کنار شومینه اقدام به قضای حاجت کرد. این اتفاق باعث خنده حضار و مکرون شد.
ایران 10 برابر فرانسه، کارخانه خودرو دارد !
ایران 10 برابر فرانسه، کارخانه خودرو دارد ! - پتروشیمی ایران تنها با یارانه و تسهیلات بسیار ارزان‌قیمت و رانتی که می‌گیرد، توانسته است سودآور باشد.
خودرو ساز شوید من حمایت میکنم (یعنی تضمین فروش داخلی هر محصولی به سه برابر قیمت با ایشان)
خودرو ساز شوید من حمایت میکنم (یعنی تضمین فروش داخلی هر محصولی به سه برابر قیمت با ایشان) - وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست بخش خصوصی با وی گفت: آیا فقط ایران خودرو و سایپا برای خودرو‌سازی ایران خلق شده‌اند و خودرو ساز دیگری نمیتواند در ایران فعالیت کند.
اظهارات جنجالی و درگیری فیزیکی بقایی با ماموران پس از دادگاهش!
اظهارات جنجالی و درگیری فیزیکی بقایی با ماموران پس از دادگاهش! - دادگاه دوم حمید بقایی،معاون اجرایی محمود احمدی نژاد بسیار جنجالی شد... / ویدیو از آپارات
همسر جهانگیری در ضیافت ناهار همسر اردوغان در کشتی!
همسر جهانگیری در ضیافت ناهار همسر اردوغان در کشتی! - همسر اسحاق جهانگیری و دیگر مقامات اجلاس دی-۸ در ضیافت ناهار همسر اردوغان را می‌بینید.
محسن افشانی باز هم جنجال آفرید.
محسن افشانی باز هم جنجال آفرید. - بتازگی فیلمی در استوری اینستاگرام خانم لنی برلین lennyberlin خواننده و دی جی اوکراینی منتشر شده که عجیب بود. حضور آقای محسن افشانی بازیگر کشورمان در کنسرت این خواننده و حضور در کنار این خانم آن هم با ظاهری نامتعارف جای سوال و تعجب دارد.
میرشکاک: اختلاس مقدس شده است
میرشکاک: اختلاس مقدس شده است - خشت خام / نوبت سی و چهارم / گفتگوی حسین دهباشی با یوسفعلی میرشکاک / ویدیو از آپارات
فیلم | شخصی که کنار ترامپ ایستاده بدل ملانیاست
فیلم | شخصی که کنار ترامپ ایستاده بدل ملانیاست - فیلم - کاربران شبکه های اجتماعی با انتشار این ویدئو شایعه کرده اند فردی که کنار دونالد ترامپ ایستاده، ملانیا نیست و بدل او است.
رفتار نامناسب قرائتی در یک برنامه زنده
رفتار نامناسب قرائتی در یک برنامه زنده - سن و سال كه بالا برود حوصله آدم كمتر مي شود. در پخش مستقيم هم اقتضائات و شرايطي است كه آقاي قرائتي به آن عادت ندارد. در همين ويدئو هم ايشان مي گويد دوربين را نگه داريد! يعني كاملا واضح است كه ايشان تصور مي كرده در يك برنامه ضبطي سخنراني مي كند!
حمله خانم نماینده با پایه میکروفن به معاون استاندار
حمله خانم نماینده با پایه میکروفن به معاون استاندار - هاجر چنارانی نماینده نیشابور سخنرانی معاون استاندار خراسان رضوی را بخاطر استفاده سهوی از کلمه خراسان غربی در سخنرانی گذشته به هم زد.
"اسیدپاشی اصفهان" هم‌چنان "معما"
"اسیدپاشی اصفهان" هم‌چنان "معما" - این اظهارات رییس پلیس آگاهی مسیر عجیب خود را ادامه داد تا به اینجا رسید که توپ عدم دستگیری اسیدپاش را به زمین رسانه‌ها انداخت. او گفت: "این در شرایطی بود که این فرد در شرایط زمانی آن موقع به‌دنبال حساسیت بالایی که در رسانه‌ها و جامعه ایجاد شد، در نیمه راه، از ادامه مسیرش منصرف شد."
حاشیه های مراسم ختم داود احمدی‌نژاد
حاشیه های مراسم ختم داود احمدی‌نژاد - مراسم ترحیم مرحوم داود احمدی‌نژاد برادر رئیس جمهور سابق کشورمان عصر دیروز در مسجد امام خمینی(ره) شهرک شهید محلاتی برگزار شد.
دختر شطرنج‌باز ایرانی به تیم ملی آمریکا پیوست
دختر شطرنج‌باز ایرانی به تیم ملی آمریکا پیوست - دختر شطرنج‌باز ایرانی که به دلیل حضور بدون حجاب در رقابت‌های بین‌المللی از تیم ایران اخراج شد، به تیم ملی آمریکا پیوست.
میلیاردر ایرانی بار دیگر خودرویBMW خود را به آتش کشید
میلیاردر ایرانی بار دیگر خودرویBMW خود را به آتش کشید - فیلم / آقا این ماشینو بفروش یک پراید بخر راحت شو.
ازدواج قربانی اسید پاشی اصفهان
ازدواج قربانی اسید پاشی اصفهان - مرضیه ابراهیمی در جریان اسیدپاشی یکی از قرنیه‌هایش را از دست داد و بدنش نیز به‌ شدت آسیب دید و یک قسمت از سرش سوراخ شد.
پربازدیدها