یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ / Sunday, 22 July, 2018

هه! مرا نمی‌شناسد مرگ!


هه! مرا نمی‌شناسد مرگ!
ایفای نقش «حمید هامون»، هویت بازیگری تمام طول عمر شکیبایی بود؛ نقشی که به شیوه‌ای مینیاتوری و میکروسکپی، طراحی، پرداخت و اجرا شد تا به یکی از «کلان شخصیت»‌های سینمایی تبدیل شود.
خسرو شکیبایی بازیگر صاحب سبک سینما در حالی ساعت ۹ صیح جمعه به زندگی خدانگهدار گفت که نام خودرا در تاریخ سینمای ایران ثبت کرد.
شکیبایی که این سالها تقریبا ایام استراحت و گوشه‌گیری هنری را پشت سر می گذاشت؛ با کارنامه ای فابل قبول رفت. او خالق نقش هایی بود که که وجه ای ماندگار داشتند. از زمانی که پس از مرگ پدرش (سرگرد شکیبایی)، در ۱۳-۱۴ سالگی به کار در خیاطی؛ کانال سازی و آسانسور سازی پرداخت؛ ‌تا کنون زندگی پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته بود.
پس از ایفای یک نقش تئاتری در ۱۹ سالگی و سپس آشنایی با عباس جوانمرد با عالم صحنه آشنا شد. وی بعد ها با تحصیل دررشته بازیگری (دانشکده هنرهای زیبا) فن و فوت این رشته اسرار آمیز را در تارو پود شخصیت و روح شاعرانه خود نهادینه کرد.
نمایش‌هایی از جمله «زیر گذر لوطی صالح»، «سنگ و سرنا»، «لحظه،‌کتیبه»، «پنجه عدالت»، «صیادان»، «سمک عیار»، «همه‌ پسران من»، «شب بیست و یکم» و «بیا تا گل برافشانیم»، عمده فعالیت های تئاتری او هستند.
در این میان بسیاری از اهالی تئاتر به بازی خوب او دز نمایش «شب بیست و یکم» نوشته و کا ر «محمود استاد محمد» اشاره دارند و آن را جزو یکی از بازی ها ی مثال‌زدنی وی به شمار می‌آودند.
شکیبایی همچنین دردهه هفتاد با ایفای نقشی ماندگار در نمایش «بیا تا گل برافشانیم»، به کارگردانی «مجید جعفری»، طیف کلان مخاطب را به تئاتر شهر کشاند.
این در حالی بود که وی دو نقش غیر قابل تکرار «حمید هامون» و «مدرس» را در سینما و تلویزیون خلق کرده بود.
ایفای نقش «حمید هامون»، هویت بازیگری تمام طول عمر شکیبایی بود؛ نقشی که به شیوه‌ای مینیاتوری و میکروسکپی، طراحی، پرداخت و اجرا شد تا به یکی از «کلان شخصیت»‌های سینمایی تبدیل شود.
شکیبایی در این نفش فن بیان را با استفاده از فطرت و قریحه خدادادی خود یه اوج اعتلا رساند. بیانی که در نقش «مدرس» نیز با منولوگی طولانی و خیره کننده به متدی آموزشی، مدرسه‌ای برای بازیگران تازه‌کار و دانشجویان بازیگری تبدیل شد.
«خط قرمز»، «دادشاه»، «صاعقه»، «رابطه»، «دزد و نویسنده»، «ترن»، «شکار»، «هامون»، «عبور از غبار»، «ابلیس»، «جستجو در جزیره»، «سارا»، «پرواز را به خاطر بسپار»، «یکبار برای همیشه»، «بلوف»، «کیمیا»، «پری»، «درد مشترک»، «لژیون»، «سایه به سایه»، «خواهران غریب»، «سرزمین خورشید»، «عاشقانه»، «روانی»، «زندگی»، «دختردایی گمشده»، «میکس»، «دختری به نام تندر»، «کاغذ بی‌خط »، «مزاحم»، «اثیری»، «صبحانه برای دو نفر»، «ازدواج صورتی»، «سالاد فصل»، «حکم»، «ستاره‌ها»، «عروسک فرنگی»، «چه کسی امیر را کشت؟»، «دلشکسته»، «دوشیزه باران» و «حیران»، از جمله فیلم‌هایی هستد که وی در آن ها بازی کرده‌است.
هنر شکیبایی این بود که در صدد دستیابی به سبک بازیگری بود. سبکی تقلید ناپذیر که مهمترین مشخصه‌اش از فن بیان و ظرافت‌های زبانی ناشی می‌شد. وی این فن بیان را در مخرج‌های زبانی و تصویر سازی‌های کلامی به کار می‌برد تا از شخصیت پشت چهره خود انسانی عجیب و گاه دست نایافتنی بسازد.
بیانش آن‌قدر شاعرانه بود که وی را به دکلمه اشعار شاعران واداشت. حالا که رفت شاید این شعر با صدا و دکلمه خود شکیبایی به یادمان می‌آید:
هه! مرا نمی‌شناسد مرگ!
یا کودک است هنوز، و یا شاعران ساکتند !
حالا برو ای مرگ، برادر، ای بیم ساده آشنا
تا تو دوباره باز آیی
من هم دوباره عاشق خواهم شد!
... سلام حال همه ما خوبست ولی تو باور مکن!
” وی این فن بیان را در مخرج‌های زبانی و تصویر سازی‌های کلامی به کار می‌برد تا از شخصیت پشت چهره خود انسانی عجیب و گاه دست نایافتنی بسازد. ... “


منبع : خبرگزاری آفتاب

مطالب مرتبط

ال‌ پاچینو; تئاتر یا سینما؟

ال‌ پاچینو; تئاتر یا سینما؟
حتی‌ هنگام‌ نشستن‌ روی‌ مبل‌ شیک‌ دفتر کارش‌ و به‌ هم‌ خوردن‌ آهنگ‌ صدایش‌ در لحظ‌ه‌ تکیه‌ دادن‌، فضای‌ دوستانه‌ میان‌ ما به‌ هم‌ نمی‌خورد. برای‌ این‌ که‌ پاسخ‌ دهد چرا دوباره‌ به‌ تئاتر بازگشته‌، با چشمانش‌ لبخند شیط‌نت‌آمیزی‌ تحویلمان‌ می‌دهد و در عین‌ آسودگی‌ در مبلش‌ فرو می‌رود: ((چرا؟! خودم‌ هم‌ نمی‌دانم‌. شاید همیشه‌ یک‌ میل‌ درونی‌ مرا به‌ صحنه‌ تئاتر نزدیک‌ می‌کند و شاید اگر نگران‌ دو فرزندم‌ نبودم‌، بیش‌ از این‌ دور تا دور امریکا می‌گشتم‌ و روی‌ صحنه‌ می‌رفتم‌.))
آل‌ پاچینو با بازی‌ در شاهکارهای‌ سینمایی‌ چون‌ ((بعدازظ‌هر نحس‌))، ((سرپیکو))، ((صورت‌ زخمی‌))، ((عط‌رزن‌)) و ((پدر خوانده‌)) به‌ فوق‌ ستاره‌ کم‌نظ‌یری‌ تبدیل‌ شد. این‌ موفقیتها برخاسته‌ از تجربه‌ چندین‌ ساله‌ در تئاتر است‌. مثل‌ داستین‌ هافمن‌ و مریل‌ استریپ‌ که‌ البته‌ کمتر از او به‌ عرصه‌ تئاتر بازگشته‌اند.
شاید موفقیتهای‌ پاچینو مانند کسب‌ دو جایزه‌ تلویزیونی‌ تونی‌ برای‌ فیلمهای‌ ((آیا یک‌ ببر کراوات‌ می‌زند))؟ (۱۹۶۹) و ((تمرین‌ اصلی‌ پاولو هامل‌)) (۱۹۷۷) و یا جایزه‌ اسکار برای‌ فیلم‌ ((عط‌ر زن‌)) (۱۹۹۲) حاصل‌ تجربیات‌ او ناشی‌ از تئاتر باشد. انگار به‌ همین‌ علت‌، پاچینو به‌ سراغ‌ دغدغه‌ قدیمی‌اش‌، تئاتر، رفته‌است‌.
او پاییز سال‌ گذشته‌ نیز در نمایشنامه‌ای‌ که‌ اقتباسی‌ آزاد از داستان‌ "The Resistible Rise of Arturo" از برتولت‌ برشت‌ بود، بازی‌ کرد و اکنون‌ در برادوی‌ مشغول‌ بازی‌ در نمایش‌ ((سالومه‌)) است‌; داستانی‌ مذهبی‌ و نامتعارف‌ که‌ اسکار وایلد رنگ‌ و بویی‌ دیگر به‌ آن‌ بخشیده‌ و پاچینو نقش‌ ((شاه‌ هرود)) را در آن‌ بر عهده‌ دارد. از دیگر هنرنماییهای‌ پاچینو باید به‌ نقش‌آفرینی‌های‌ به‌ یادماندنی‌ در دو داستان‌ شکسپیر، ((جولیوس‌ سزار)) و ((ریچارد سوم‌)) و نیز ایفای‌ نقش‌ در اجرای‌ دوباره‌ ))بوفالوی‌ آمریکایی‌)) ((دیوید ممت‌)) و ((تمرین‌ اصلی‌ پاولو هامل‌)) از دیوید ریب‌ که‌ درامی‌ از جنگ‌ ویتنام‌ بود، اشاره‌ کرد.
او بیش‌ از آن‌ که‌ در مبل‌ فرو رود، در افکارش‌ غرق‌ شده‌. با آن‌ کت‌ و شلوار مشکی‌ رنگ‌ نشسته‌ و به‌ اجرای‌ ((سالومه‌)) که‌ ساعاتی‌ دیگر در ((اتل‌ باریمور تیه‌تر)) انجام‌ خواهد شد، می‌اندیشد. با دست‌ چپ‌ با موهای‌ بی‌قرار پشت‌ گوشش‌ بازی‌ می‌کند.
موهایی‌ که‌ هنوز ط‌راوت‌ جوانی‌ دارند: ((حضور در صحنه‌ مانند راه‌ رفتن‌ روی‌ ط‌نابی‌ بلند است‌ که‌ هر بار عبور از آن‌، دو ساعت‌ زمان‌ می‌برد. آن‌ هم‌ برابر دیدگان‌ هزاران‌ تماشاگری‌ که‌ به‌ شما زل‌ زده‌اند. ممکن‌ است‌ سقوط‌ کنید و دست‌ و پای‌ شما آسیب‌ ببیند! بنابراین‌ باید مراقب‌ بود. همین‌ حفظ‌ توازن‌ شما را از جنبه‌ روانی‌ و بدنی‌، شاداب‌ نگاه‌ می‌دارد. انگار به‌ انسان‌ آدرنالین‌ تزریق‌ کرده‌اند.
● یک‌ گروه‌ متحد
((سالومه‌)) محصول‌ چند جلسه‌ تمرین‌ بسیار جدی‌ پاچینو و دوستانش‌ در اکتورز استودیو است‌. جایی‌ که‌ از سال‌ ۱۹۶۶ عضو آن‌ بوده‌ و تعلیم‌ دیده‌. در ((سالومه‌)) ماریزا تومی‌ در نقشی‌ کوتاه‌، رقصی‌ جنجالی‌ را در هفت‌ پرده‌ اجرا می‌کند. در کنار تومی‌، داین‌ ویست‌ و دیوید استرا تارین‌ نیز حضور دارند تا با کارگردانی‌ استله‌ پارسونس‌ که‌ برای‌ بازی‌ در ((بانی‌ و کلاید)) اسکار برده‌، ((سالومه‌)) به‌ بهترین‌ شیوه‌ اجرا شود.
پارسونس‌ از اینکه‌ آل‌ پاچینو را در جمع‌ بازیگرانش‌ می‌بیند، به‌ خود می‌بالد. چندی‌ پیش‌ حین‌ صحبت‌ از کار آخرش‌، سزاوارانه‌ از او تجلیل‌ کرد: ((او شیفته‌ ادبیات‌ دراماتیک‌ است‌ و می‌خواهد در سراسر حرفه‌اش‌، تجربیات‌ زیادی‌ از این‌ دست‌ داشته‌ باشد. این‌ علاقه‌ دیوانه‌وار موجب‌ بهبود کار گروه‌ شده‌. البته‌ هیچ‌ کدام‌ نمی‌توانیم‌ نتیجه‌ تلاشهایمان‌ را به‌ چنین‌ کیفیتی‌ نزدیک‌ سازیم‌. ضمنا موقعیت‌ حرفه‌ای‌ او را نداریم‌ تا بتوانیم‌ چنین‌ تاثیر شگرفی‌ بر مجموعه‌ بگذاریم‌. خوشبختانه‌ به‌ لط‌ف‌ هنر و شهرت‌ او قادر به‌ جذب‌ بیشتری‌ از ط‌یف‌ مخاط‌بان‌ شده‌ایم‌ و این‌ به‌ نوبه‌ خود موهبتی‌ بزرگ‌ است‌. هر چند در جمع‌ ما نشانه‌ای‌ از خودخواهی‌ و منیت‌ وجود ندارد. اما کسی‌ نیز یافت‌ نمی‌شود تا به‌ اندازه‌ پاچینو خود را روی‌ کار متمرکز کند. بله‌ همه‌ ما شیفته‌ کارمان‌ هستیم‌، ولی‌ همه‌ چیز از او شروع‌ می‌شود. فراموش‌ نکنید گروه‌ کوچک‌ ما نام‌ خاصی‌ ندارد و از این‌ سو شخصا می‌خواستم‌ نام‌ ((کمپانی‌ آل‌ پاچینو)) بر آن‌ بگذارم‌، اما متاسفانه‌ او چنین‌ اجازه‌ای‌ نداد.))
((سالومه‌)) در ابتدا توسط‌ وایلد به‌ نگارش‌ درآمد که‌ البته‌ شباهت‌ چندانی‌ با دو اثر به‌ یادماندنی‌ این‌ نمایشنامه‌نویس‌ یعنی‌ ))اهمیت‌ ارنست‌ بودن‌)) و یا ((یک‌ شوهر ایده‌آل‌)) که‌ کنایه‌آمیز و اشراف‌ مابانه‌ بود، ندارد. وایلد نسخ‌ اول‌ را به‌ فرانسوی‌ نوشت‌
تا سارا برنارد، دغدغه‌ کمتری‌ برای‌ بازی‌ در آن‌ داشته‌ باشد. دیالوگ‌ بسیار پرتکلف‌ تنظ‌یم‌ شده‌ و داستان‌ با ساختاری‌ ملودرام‌ از پایان‌ خوش‌ بی‌بهره‌ است‌. قصه‌ نیز بر اساس‌ دلسپردگی‌ شاه‌ هرود به‌ نوه‌اش‌، سالومه‌، پیش‌ می‌رود. شاه‌ برای‌ تماشای‌ رقص‌ نوه‌اش‌، حاضر به‌ پرداخت‌ هر هزینه‌ای‌ است‌ و سالومه‌ نیز تحقق‌ این‌ آرزو را در گرو سر بریده‌ شده‌ جان‌ می‌داند.
این‌ داستان‌ پاچینو را نیز هیجان‌زده‌ می‌کند. با یادآوری‌ داستان‌ چشمانش‌ برق‌ می‌زند و می‌گوید: ((هر آنچه‌ در زندگی‌ واقعی‌ رخ‌ می‌دهد، در این‌ نمایش‌ وجود دارد. همه‌ چیز واقعی‌ است‌ و زبان‌ مناسب‌ به‌ کار گرفته‌ شده‌ نیز جلوه‌ای‌ دیگر به‌ آن‌ داده‌ است‌.)) او با گفتن‌ این‌ جملات‌ بسوی‌ پنجره‌ می‌رود و از لابه‌لای‌ پرده‌ها، به‌ برجهای‌ منهتن‌ و سر در سینمای‌ نزدیک‌ به‌ دفترش‌ خیره‌ می‌شود: ((تمرینها و همخوانیهای‌ ما برای‌ سالومه‌ خیلی‌ خوب‌ انجام‌ شد. حتی‌ بیش‌ از پیش‌ اعضای‌ گروه‌ را به‌ هم‌ نزدیک ‌کرد تا احساس‌ و ذهنیت‌ مشترک‌ بیشتری‌ پیدا کنیم‌. البته‌ این‌ عده‌، مدتها از کنار هم‌ بودن‌ لذت‌ برده‌اند. سه‌ سالی‌ می‌شود با هم‌ کار می‌کنند و مرتب‌ از ((اکتورز استودیو)) به‌ ((برادوی‌))، و ((ورهاوس‌ سنت‌ آن‌)) در بروکلین‌ به‌ ((پوکیپسی‌)) در نیویورک‌ می‌روند.))
صحبتهای‌ پاچینو مکمل‌ حرفهای‌ پارسونس‌ در این‌ مورد است‌: ((آنچه‌ برایم‌ قابل‌ توجه‌ بوده‌، بهبود تمام‌ جنبه‌های‌ گروه‌ است‌.
می‌دیدم‌ بازیگرها روز به‌ روز بهتر می‌شوند، نه‌ فقط‌ از لحاظ‌ نزدیک‌ شدن‌ به‌ آنچه‌ انگلیسیها در نمایشهای‌ کلاسیک‌ انجام‌ می‌دهند، بلکه‌ از بابت‌ پیشرفت‌ آنها برای‌ بدل‌ شدن‌ به‌ بازیگرانی‌ معتبر. از این‌ روی‌ این‌ کار ط‌ولانی‌ مدت‌ را می‌توان‌ به‌ دوران‌ مشقت‌بار بارداری‌ تشبیه‌ کرد که‌ سرانجامی‌ خوش‌ در انتظ‌ار شما است‌.))
● بی‌تاب‌ مثل‌ ببر
اغلب‌ منتقدان‌، پاچینوی‌ تئاتر و پاچینوی‌ سینما را کاملا مشابه‌ می‌دانند. حتی‌ بسیاری‌ با تمجید از شیوه‌ بازی‌ او، ورودش‌ به‌ صحنه‌ را با داخل‌ شدن‌ ببری‌ بی‌قرار به‌ قفسی‌ احاط‌ه‌ شده‌ از انسان‌ مقایسه‌ می‌کنند: ((تمرکز مهم‌ترین‌ نکته‌ است‌. باید درگیر نقش‌ شد، با تمام‌ وجود. برای‌ درگیری‌ با نقش‌ حتی‌ حاضرم‌ در انتهای‌ هر هفته‌ به‌ اتاق‌ تاریکی‌ بروم‌ و چهار روز آنجا بمانم‌ تا دیگر لازم‌ نباشد آنچه‌ را که‌ می‌خواهم‌ بگویم‌ به‌ تماشاگر القا کنم‌. فقط‌ در این‌ صورت‌ ترس‌ بازیگر از بین‌ می‌رود.))
در انتهای‌ گفت‌ و گو، پاچینو از آرزوهایش‌ می‌گوید و همراه‌ ما از دفتر کارش‌ خارج‌ می‌شود: ((در حال‌ حاضر در نقط‌ه‌ اوج‌ کاری‌ام‌ هستم‌ و خوشحالم‌ در چنین‌ روزهایی‌ حضوری‌ موفق‌ در تئاتر دارم‌. فقط‌ امیدوارم‌ در یکی‌ دو سال‌ آینده‌ بتوانم‌ ((پاولو هامل‌)) را دوباره‌ بازی‌ کنم‌. چون‌ شاهکاری‌ واقعی‌ بود و مثل‌ ((سالومه‌)) حقیقت‌ در آن‌ موج‌ می‌زند و به‌ همین‌ دلیل‌ مخاط‌بان‌ زیادی‌ را جذب‌ می‌کند. مردم‌ به‌ هنگام‌ تماشای‌ این‌ دو تئاتر، حقیقت‌ را لمس‌ می‌کنند و پس‌ از آن‌ لحظ‌ات‌ به‌ یادماندنی‌ را به‌ یاد می‌آورند. ضمنا خیلی‌ علاقه‌ دارم‌ در نمایش‌ جدیدی‌ بازی‌ کنم‌، نه‌ اینکه‌ باز هم‌ بازسازی‌ و اجرای‌ دوباره‌ باشد. بگذارید چیزی‌ را به‌ شما بگویم‌ که‌ شاید باور نکنید! ((بوفالوی‌ آمریکا)) پیش‌ از دیگران‌ به‌ من‌ پیشنهاد شد ولی‌ متاسفانه‌ هرگز به‌ دستم‌ نرسید. از بخت‌ بد مدیر برنامه‌هایم‌ مرا در جریان‌ نگذاشت‌. تصور می‌کرد مناسب‌ من‌ نیست‌! مدتها بعد متوجه‌ این‌ فاجعه‌ شدم‌. خدا می‌داند چه‌ پیشنهادات‌ خوب‌ دیگری‌ هرگز به‌ دستم‌ نرسیده‌اند.))

وبگردی
ماجرای سفر مخفیانه حسن روحانی به انگلیس
ماجرای سفر مخفیانه حسن روحانی به انگلیس - کامران غضنفری با کتاب «راز قطعنامه» شناخته شد؛ هر چند بیش از آن هم دستی بر آتش نوشتن و پژوهش داشت. غضنفری بعد از این تجربه های موفق دست به انتشار کتاب یا به قول خودش مقاله مفصل در مورد پیشنه، زندگی و عملکرد حسن روحانی در فضای مجازی زده است.
ماجرای احسان علیخانی و  ثامن الحجج
ماجرای احسان علیخانی و ثامن الحجج - پنج ماه بعد از اعلام رسمی غیرقانونی بودنِ موسسه ثامن الحجج در آبان 1393، برنامه تحویل سال 1394 شبکه سوم سیما تحت عنوان «بهارنارنج» با تهیه کنندگی و به مدت هشت ساعت پخش شد و این بار به جای تبلیغ مستقیم ثامن الحجج، باشگاه فرهنگی و ورزشی ثامن الحجج تبلیغ شد! در این برنامه بارها از ابوالفضل میرعلی مدیرعامل موسسه ثامن الحجج با عنوان دکتر تقدیر به عمل آمد؛ دکتری که اکنون مشخص شده یک دیپلمه با سوابق مالی…
وقتی یک دامدار با مدرک دیپلم و ۱۱۹ فقره چک برگشتی مدیرعامل «ثامن‌الحجج» شد
وقتی یک دامدار با مدرک دیپلم و ۱۱۹ فقره چک برگشتی مدیرعامل «ثامن‌الحجج» شد - تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوش‌شان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
جزییاتی تکان‌دهنده از اقدامات موسسه ثامن‌الحجج
جزییاتی تکان‌دهنده از اقدامات موسسه ثامن‌الحجج - دو چهره مشهور تلویزیون نیز از مواهب موسسه ثامن الحجج بی نصیب نبوده‌اند. مؤسسه ثامن‌الحجج دو مبلغ ۱۸۰ میلیون‌تومانی و ۴۰۰ میلیون‌تومانی را به حساب «م.م» مجری یک برنامه تلویزیونی واریز می‌کند و عنوانی که روبه‌روی این اعداد در توضیح دلیل وجه ذکر شده، یک کلمه است؛ هدیه. اما رقم هدیه‌ای که آقای «م.م» به‌عنوان هدیه دریافت کرده، در مقابل تسهیلات دریافتی او از ثامن‌الحجج تقریبا ناچیز است.
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد!
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد! - یک بنر تبلیغاتی که ظاهراً با هدف ترویج فرهنگ حجاب طراحی شده، سبب‌ساز واکنش‌های کاربران شبکه اجتماعی توییتر شده است. در این بنر، از رهگذران خواسته شده بین دو گزینه موجود، زنی چادری و زنی مانتویی، انتخاب کنند ترجیح می‌دهند کدام‌یک همکار همسرشان باشد!
نمایش دستاورد آزادی و دموکراسی
نمایش دستاورد آزادی و دموکراسی - آقای مطهری بازیکنان آفریقایی تیم فرانسه را دیده ولی دورگه‌های تیم ملی خودمان را ندیده!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر! - در اتفاقی عجیب و غیر قابل باور فردی امروز به دلیل درخواست طلاق همسرش در خیابان اسلامشهر وی را با ضربات چاقو از پای درآورد، از سرنوشت این خانم اطلاع دقیقی در دست نیست.
مائده‌ها و دلارهای رانتی
مائده‌ها و دلارهای رانتی - اشارت‌هایی که برخی نکات جالب توجهی دیگری در خصوص آن بیان می‌کنند، مثل مطرح شدن مساله مانتو‌های جلوباز و اشکالی که برخی مسئولان به آن وارد می‌دانند. موضوعی که موجب شد تا بعد از مدت‌های مدید و در شرایطی که بسیاری بر این باورند که شناسایی و مقابله با اخلال گران بازار می‌بایست در اولویت همه امور باشد، گشت‌های ارشاد به خیابان‌ها باز گردند.
دورهمی کثیف‌ترین برنامه جنسی  ! تفکرات پیچیده یک استاد علوم انسانی !
دورهمی کثیف‌ترین برنامه جنسی ! تفکرات پیچیده یک استاد علوم انسانی ! - یکی از بحث های جنجالی دکتر فیاض در سال های اخیر اظهار نظر او در مورد وقوع بحران جنسی در ایران بوده است که حالا او معتقد است تبدیل به انقلاب جنسی شده است. با او در این زمینه مصاحبه مفصلی انجام دادیم که به زودی منتشر می شود. بخشی از این مصاحبه که درباره برنامه دورهمی است را تماشا کنید.
آغوش جنسی یا مادرانه ! مشغله فکری مطهری
آغوش جنسی یا مادرانه ! مشغله فکری مطهری - وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به نمایش در آغوش کشیدن تیم ملی کروواسی توسط رئیس‌جمهور کشورشان،گفت: ایشان با یک حس مادرانه این کار را انجام داد و این آغوش، جنسی نبود، البته که پخش آن نباید انجام می‌شد.
کدام پسر روحانی سه تابعیتی است؟
کدام پسر روحانی سه تابعیتی است؟ - سرنوشت فرزند بزرگ حسن روحانی از جمله مواردی است که در سال‌های گذشته بارها مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است. پیش از برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۲ نیز یکی از وب‌سایت‌های اصولگرا مدعی بود که او به دنبال “شکست عشقی” دست به “خودکشی” زده است. بنا به ادعای برخی از رسانه‌های اصو‌لگرا، فرزند روحانی با کلت کمری پدر خودکشی کرد.
فیلم منزل محمود خاوری درکانادا
فیلم منزل محمود خاوری درکانادا - کاربران شبکه های اجتماعی فیلمی را منتشر کرده اند که گفته می شود مربوط به خانه مجلل محمود خاوری در کانادا است. صحت و سقم این قضیه هنوز تایید نشده است.
چرا آیت‌الله جنتی اینگونه فکر می‌کند؟
چرا آیت‌الله جنتی اینگونه فکر می‌کند؟ - احزاب و شخصیت‌ها - زندگی ساده آیت‌الله جنتی گرچه از ویژگی‌های مثبت شخصیت وی است اما نوع نگاهش به عرصه سیاسی و مصداق‌یابی های وی درخصوص افراد انقلابی انتقادهای زیادی را متوجه او می‌کند.
مائده هژبری و امیرحسین مقصودلو در استانبول
مائده هژبری و امیرحسین مقصودلو در استانبول - امیرحسین مقصودلو (تتلو) با انتشار عکسی از خودش و مائده هژبری، دختر نوجوانی که پس از اعتراف تلویزیونی اش معروف شد، از کنسرت مشترک در استانبول خبر داد.
واکنش فغانی به انتشار تصاویردست دادنش با داور زن برزیلی:کوچکترین اهمیتی برایم ندارد!
واکنش فغانی به انتشار تصاویردست دادنش با داور زن برزیلی:کوچکترین اهمیتی برایم ندارد! - تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوش‌شان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
اول مرگ بر ربا بعد مرگ برآمریکا
اول مرگ بر ربا بعد مرگ برآمریکا - صحبت های تامل برانگیز آیت الله رودباری درمورد ربا در کشور
مرد رو‌به‌روی مائده هژبری کیست؟
مرد رو‌به‌روی مائده هژبری کیست؟ - دختر بازداشت شده در بخشی از مصاحبه توضیح می‌دهد که صبح دستگیر شده و خانواده‌اش در جریان این موضوع قرار گرفته‌اند و این ادعا نشان می‌دهد تهیه فیلم اعترافات به فاصله یک صبح تا عصر انجام شده که خود نشان‌دهنده این است که برای متهم هنوز دادگاهی تشکیل نشده و جرمی به اثبات نرسیده ‌است.
فیلم | رامبد: دهنتو ببند، فرح‌بخش: دهنتو گِل بگیر!
فیلم | رامبد: دهنتو ببند، فرح‌بخش: دهنتو گِل بگیر! - پس از آنکه فیلم تازه محمدحسین فرح‌بخش در سالن‌های سینمای شهر تهران اکران نشد. احمدی مدیر سینماشهر که از قضا تهیه کننده برنامه خندوانه نیز هست و سوله مدیریت بحران شهر تهران در دوره تهیه کنندگی او به «خندوانه» اختصاص یافت، مانع از این اکران شده بود و همین مسئله واکنش فرح بخش را به دنبال داشت و او را رانت‌‎‌خوار خواند و پای رامبد جوان را به میان کشید.
شاخ‌های اینستاگرامی که نمی‌شناختیم
شاخ‌های اینستاگرامی که نمی‌شناختیم - یکی از دختران که به شدت مورد توجه قرار گرفته است مائده نام دارد. او از چهره‌های شناخته شده اینستاگرام است که ویدئو‌هایی از رقص هایش را در صفحه خود منتشر کرده است. او متولد سال 1380 است. به گفته خودش حدود 600هزار فالوئر دارد. او حالا با قرار وثیقه آزاد است.
تصادف سردار آزمون با پورشه اش (عکس)
تصادف سردار آزمون با پورشه اش (عکس) - سردار آزمون نیمه شب گذشته و در نزدیکی‌های صبح امروز با خودوری پورشه شخصی خود در محور نکا بهشهر پس از عبور از روستای کمیشان با تصادف زنجیره‌ای مواجه شد که در این حادثه خودروهای زیادی خسارت دیدند