جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ / Friday, 24 November, 2017

آموزش بوت کردن در یاهو


آموزش بوت کردن در یاهو
قبل ار هر چیز و هر توضیحی باید این موضوع را متذکر شوم که کارهایی از قبیل Boot و یا چیزهایی شبیه به آن کاملاً از نظر شرکت Yahoo غیرقانونی می باشد و ممکن است تا چند وقت دیگر کلیه اشخاصی که Booter لقب گرفته اند از لیست استفاده کنندگان سرویسهای Yahoo حذف شوند ، اما با این حال من به آموزش Boot کردن در این برنامه و چگونگی حفظ ثبات خود و Bootنشدن یا همان Anti Boot می پردازم ، امیدوارم که دوستان پیشکسوت به دلیل ابتدایی بودن این مسائل و آموزشها ما را سرزنش نفرمایند زیرا کلیه این مطالب صرفاً به منظور آموزش برای عزیزان مبتدی ما می باشد و هدف ما فقط یادگیری همگانی است خب ، بیش از این صحبت نمی کنم و به توضیح در مورد اصطلاحات می پردازم .
● بوت(boot):
بوت کردن در Yahoo Chat و یا Yahoo PM صرفاً به معنای بیروت افتادن از Chat نیست ، بلکه به این صورت است که حجم پیغامهای موجود در صفحه Chat و یا صفحه PM زیاد می شود و رد و بدل کردن آن برای نرم افزار Yahoo Messenger و Serverهای Yahoo تقریباً سخت می شود و نرم افزار Messenger شما قفل می کند و شما مجبور به بستن آن می شوید و بدین صورت است که شما Boot می شوید و یا دیگران را Boot می کنید ...
● آموزش Boot در Yahoo Messenger Beta برای شما تازه کارها :
اول قبل از هر کاری به بیان چند مطلب اجتماعی و روانی می پردازم و پس از اتمام آن به آموزش Boot می پردازم . اگر می خواهید Booter بسیار قوی بشوید حتما این مطالب را با دقت مطالعه بفرمایید زیرا تجربیات شخصی من در این زمینه می باشد : از این لحظه که می خواهی Boot کردن افراد دیگر را یاد بگیری باید بدانی که این امر از نظر شرکت Yahoo غیرقانونی می باشد ، حالا از این که بگذریم و اینگونه فرض کنیم که این امر عادی شده و معمول ، باید بگویم برخی از افراد اصلا ظرفیت مسائلی چون Bootشدن و یا Hackشدن را ندارند به طرزی که شما آنها را در Chat که یک دنیای کاملا مجازی می باشد اذیت می کنید مثلا با Boot کردن ، اما آنها می خواهند در دنیای واقعی و اجتماع آنرا تلافی کنند !!! خب ، آیا این درست است ؟ اگر آن فرد قادر است در اینترنت و Chat با شما مقابله کند وگرنه نباید این مسئله را از این فضا به جای دیگر انتقال دهد ! درست است که برخی از این افراد Booter خودشان نیز بی ظرفیت هستند و تا ۴ تا Booter پیدا می کنند به Chat Room می روند و احساس قدرت می کنند و هرچه از دهانشان در می آید به ملت می گویند ! اما با در نظر نگرفتن این عده کم باید به این مسدله پی ببریم که Boot کردن و Booter قوی شدن یک ریسک به تمام معنا است !!! حالا این یک مسئله که ممکن است مقداری شما را نا امید کند ، اما باز باید بگویم غصه نخورید ، شما هم روزی Booter خوبی خواهید شد ... خب این مسائل به کنار ، باید بگویم که از Boot کردن کاری آسانتر در Yahoo Messenger پیدا نمی شود ! فقط بایستی یک Booter خوب که به صورت یک برنامه کم حجم می باشد را پیدا کنید.
● چگونه Boot کنیم ؟
بسیار آسان و راحت ! در قسمتی که اکثر Booterها دارند و معمولا این جمله ها دیده می شود:
▪ Victim
▪ lamer
▪ type ID here
در این قسمت باید این جمله یا کلمه را پاک کنید و ID فرد مورد نظری که می خواهید او را Boot کنید را بنویسید ، سپس یکی از انواع Bootها را انتخاب کرده و صبر می کنید ، می بینید که پس از انتخاب کردن آن نوع Boot ، جملات مجهولی درون صفحه PM نوشته می شود و شخص مورد نظر شما Boot می شود ! بهمین سادگی که می بینید ! اما درون Chat Room دیگر لازم نیست که ID کسی را بدهید ، فقط یکی از Bootها را انتخاب می کنید و آنرا کلیک می کنید ، اگر Booter شما قوی باشد می بینید که Chat Room کاملا Boot می شود !
● اصطلاحات مربوط به Boot
▪ فریز (Freeze/Lagg) :
هنگامیکه پیغامی که برای شما بسیار به سختی می آید و حجم آن بسیار زیاد است Ram کامپیوتر شما قادر به تحمل آن نیست ، زیرا سرعت فرستادن این پیغام بسیار بالا ( از طرف شخص Freeze کننده) و سرعت دریافت آن از طرف شما بسیار کم است ، بهمین دلیل شما Freeze می شوید ( یعنی یخ می زنید ) ، این امر نیز بوسیله نوشتن یک دستور ساده قابل اجراست و هم چنین برنامه ای هم با نام ۱۰۶۶ Lagg این کار را با سرعت بیشتری انجام می دهد .
▪ بمبرها(bomber):
برخی از نرم افزاها که با نام Protocal Bomber و یا PM Bomber شناخته می شوند و برای بوت کردن در هر نسخه YahooMessenger قابل استفاده می باشند . کار این برنامه بدین صورت است که بوسیله یکی از Serverهای Yahoo و یا بیشتر ، شخص مورد نظر شما را Bomb می کند و بدین صورت می باشد که شما Yahoo!ID و Password خود را به آن برنامه می دهید و این برنامه شما را به آن Server متصل می نماید و از طریق آن بصورتی که خود Victim متوجه نمی شود که چه کسی در حال Bomb کردن او است ، او را بوت می کند ...
نمونه دیگری از Bomberها وجود دارد که کار با آنها بسیار ساده تر از Protocal Bomberها می باشد . نونه اول آنها که با نام Invite Bomber شناخته می شود ، بدین صورت است که شما ID شخص مورد نظر را وارد می نمایید و این برنامه چنانچه شما درون Chat Room باشید ، با سرعت بسیار بالایی و تا زمانیکه آن را Stop نکنید برای آن فرد Invite می فرستد ( او را به Chat Room دعوت می کند ) ، نمونه دیگر آنها که با نام Voice Bomber شناخته می شوند بدین صورت است که یک صفحه PM از طرف شما برای شخص مقابل باز می شود و Voice درون PM با سرعت بالایی باز و بسته می شود ...
● طرز کار Bomberها :
همانطور که قبلا هم گفته شد ، این نرم افزارها یا این Bomberها با استفاده از شناساندن ID و Password شما در Yahoo به یکی از Serverهای فعال Yahoo ، شخص مورد نظر شما را به شکلهای مختلفی که شما خودتان انتخاب می کنید Bomb می کند . انواع Bombها عبارتند از :
▪ Voice Bomb
▪ Cam Bomb
▪ Send File
▪ Add Friend
▪ Mass PM
▪ Shared File
▪ Cam Decline Bomb
▪ Conference Invitation Bomb
● چگونه از یک Protocal Bomber استفاده کنیم ؟
براحتی می توانید از یکPM Bomber یا Protocal Bomber استفاده کنید ابتدا شما باید ID و Password خود در Yahoo را وارد کنید ( البته لازم به تذکر است که چنانچه شما در Yahoo Messenger مشغول Chat کردن هستید نمی توانید با همان ID که در Yahoo Messenger هستید Bomb کنید بلکه باید IDی غیر از آنچه که در Yahoo Messenger دارید ، در این برنامه ها وارد نمایید)
● توضیح مختصری در مورد کار این Bomberها :
تنها مزیت این بمبرها این است که سرعت بالایی دارند یعنی در Invite Bomber با سرعت بسیار بالا Chat Invitation و در Voice Bomber با سرعت بسیار بالا Voice Invitation فرستاده می شود . حال باید بدانیم چگونه ؟ بسیار ساده است . Invite Bomberها فقط یک چمله که بدین صورت می باشد [ /invite Victim ID ] را مرتباً در صفحه Chat Room می فرستند و شخص مقابل به دفعات بالایی یه Chat Room ، Invite می شود . و اما Voice Bomber که به دفعات زیادی درون PM شما با طرف مقابل ، Voice را باز و بسته می نماید .
● چگونگی استفاده از Bomberها :
پس از دادن ID شخص مورد نظر فقط کافی است دکمه Start یا Go یا Enable را بزنید و زمانیکه می خواهید آن را از کار باز دارید دکمه Stop یا Disable را بزنید .(لازم بذکر است برای استفاده از Invite Bomber شما بایستی حتماً در یک Chat Room باشید .) در ضمن Invite Bomber در Confrenceهای شخصی قابل استفاده نیست .
● اصطلاحات(Scroll , Lagg , Macro,...):
ممکن است در برنامه های Booter با برخی از اصطلاحات بالا برخورد کنید . زیاد نگران نباشید زیرا اینها در Boot حرفه ای تاثیری ندارند و هم چنین ما در اینجا به توضیح تک تک آنها خواهیم پرداخت :
براحتی می توانم بگویم که این بخشها که در اکثر Booterها وجود دارد فقط برای سرگرمی است و جنبه Error ندارد ، پس چرا وقت خودمان را برای استفاده از آنها تلف کنیم ، البته برخی از Lagg ها بدلیل حجم زیاد و مخصوصا سرعت بالا در بعضی Chatها برای Boot کردن بد نیست اما من استفاده نکردن از این بخش را بیشتر ترجیح می دهم !
● توضیحی در مورد Scroll و Scrollerها :
اکثر Booterها ، یک بخش با نام Scroller را به خود اختصاص دادند که کار آن فقط Copy کردن یک جمله و فرستادن آن به Chat Room می باشد . معنی این کلمه طومار می باشد و کار آن نیز ماننید معنی اش می باشد ، چنانچه یک جمله خاص که در خود برنامه موجود می باشد و یا جمله دلخواه شما را برای دفعات زیاد و تا زمانیکه آنرا Stop نکنید به Chat Room می فرستد :
▪ FazerX - Custom Scroller
فقط باید جمله مورد نظر خود را در قسمتی که خود برنامه مشخص شده بنویسید و دکمه On را بزنید و سپس برای از کار بازداشتن آن دکمه Off را بزنید . یهمین سادگی !!!
● توضیحی در مورد Lagg و Laggerها :
معنی این کلمه کند شدن ، کند رفتن و پایین آمدن سرعت است ، این برنامه ها بدلیل اینکه مقدار زیادی شکل Smileys با هم و به دفعات زیاد به صفحه Chat Room می فرستد و چو نجم پیغام را بالا می برند سرعت فرستادن آن کم می شود و ممکن است اگر کامپیوتر شما Ram کمی داشته باشد ، سیستم Windows شما هنگ کند .


منبع : دنیای کامپیوتر و اینترنت

مطالب مرتبط

کلمات در حال جستجو
بالا بردن دست , بازگشت به بازی , شمس تبریزی , احزاب لیبرال دموکرات , 6 کشته , روروک , اجرای پایانی نمایش ترن , مجلس عزا , معاون رئیس جمهوری , سپهرالکتریک , رشد اقتصدی , ابلهانه ترین , نابینایان و کم بینایان , قوانین سختگیرانه مهاجرتی , بازتوانی , نماینده بندرعباس , حامد شفیعی , سیدرضی میری , بندهای پسته ای , نیکوزیا , پرز فرش , اضافه وزن , قاری بین المللی , جام بادگار , حسینیه بنگلادش , سردار آزمونعراق , بسته نهم , دکترین هسته ای , کروزوئه , محسن گروسی , بنیاد دیابت , پائولو جنتلونی , مدیریت اجرایی , جامع , شرکت‌های زیان‌ده تامین اجتماعی , شهرستان محمودآباد , وابستگی به تبلت , رییس دانشگاه علوم پزشکی آزاد , علی پرنگ , پسر کوچک , غذای مطلوب , مردان دریا , سیمانتیک , انتشار الکترونیکی , رتبه 13 , دوئلین , میدان گاز پارس جنوبی , باغ فرشته , شهید مدنی , گادی ایزنکوت ,

برخی از مطالبی که کاربران هم اکنون در حال خواندن آن هستند
همیشه تا تن من برقرار خواهد بود , ای که از سرو روان قد تو چالاکترست , سیستم دفاعی , ای لبت خنده بر شراب زده , گروه C قسمت اعظم کرایه پرداخت می‌شود (۴) , نحوهٔ برپا کردن اوی , دوستم با تو به حدی که ز حد بیرونست , وضعیت‌های قلبی ویژه , یارم چو قدح به دست گیرد , یک همدم و همنفس ندارم , موسیقی شونبرگ (۲) , سایر تپه‌ها , دلی پر گوهر اسرار دارم , به حق و حرمت آنک همگان را جانی , نیستاگموس ناشی از گیز (.Gaze-evokid N) و Gaze-Paretic , جمع , صورت کسر , لغات فارسی , بی تو به سر می نشود با دگری می‌نشود , ویژگی‌های یک مدیر موفق ,

برخی منابع مهم خبری
karyab.net کاریاب , sowt.ir صنعت و توسعه , honarnews.com هنرنیوز , boursenews.ir بورس نیوز , mashreghnews.ir مشرق نیوز , isna.ir ایسنا , cinemakhabar.ir سینما خبر , armandaily.ir روزنامه آرمان , techshot.ir تک‌شات , itanalyze.com آی تی آنالیز , etedaal.ir اعتدال , tasnimnews.com خبرگزاری تسنیم , jamnews.ir جام نیوز , farsnews.ir خبرگزاری فارس , ebtekarnews.com روزنامه ابتکار , rooziato.com روزیاتو , abna24.com ابنا , jahanesanat.ir روزنامه جهان صنعت , tejaratnews.com تجارت نیوز , faradeed.ir فرادید , mihanemrooz.ir میهن امروز , memarinews.com معماری نیوز , shahrvand-newspaper.ir روزنامه شهروند , esteghlaljavan.ir روزنامه استقلال جوان , modeonline.ir مدآنلاین , qudsonline.ir روزنامه قدس , rouydad24.ir رویداد 24 , rokna.ir رکنا , emtiazdaily.ir روزنامه امتیاز , bultannews.com بولتن نیوز ,

فروش جوجه غاز  ◊  09111200767
وبگردی
نهنگ تباهی !
نهنگ تباهی ! - شكل و شمايل اين روزهاي جامعه ايران، تركيبي از غم و اندوه، ترس و وحشت و نیمچه اميدی به بهبود وضع موجوداست. قرائت كاريكاتورگونه سياست‌مداران از اميد در كنار اخباري از قتل، جنايت، تجاوز ، كلاهبرداري ، اختلاس ، ارتشا و خلاصه انواع و اقسام فساد، پارادوكسي بزرگ را به نمايش گذاشته است.
پس‌لرزه سياسی
پس‌لرزه سياسی - سياسي‌اش كردند. زود رفتند سراغ مسكن مهر... خدا لعنت كند معاول اول رييس‌جمهوري، آقاي جهانگيري را... نخستين تخم لق سياسي را ايشان گذاشت و زود در جلسه اقتصاد مقاومتي اعلام كرد مسكن مهر... اصلا چه ربطي دارد؟
فیلم | حجاب ورزشی نایکی یکی از ٢۵ اختراع مهم سال
فیلم | حجاب ورزشی نایکی یکی از ٢۵ اختراع مهم سال - فیلم - «مسابقه دادن با حجاب سخت است، اگر جنس لباس سنگین باشد باعث عرق کردن زیادی می شود؛ اگر زیادی سبک باشد ممکن است در طول مسابقه حجاب از سر بیفتد و اگر اشتباه بسته شود حس می کنید در حال خفه شدن هستید»... این ها اظهارات منال رستوم دونده مصری است که در فیس بوک گروه "ناجی حجاب" را راه اندازی کرده و نزدیک به نیم میلیون دنبال کننده دارد. او با طراحی های حجاب کمپانی نایک در مسابقات شرکت کرده است و این…
گریه مجری حین روایت دردناک جواد خیابانی از زلزله
گریه مجری حین روایت دردناک جواد خیابانی از زلزله - جواد خیابانی این روزها برای کمک به مصدومان حادثه زلزله کرمانشاه، در مناطق زلزله زده حضور دارد و در گفتگویی تلفنی با شبکه ورزش، در حالی که اشک می ریخت، یکی از خاطرات دردناک این حادثه را بازگو کرد. مجری برنامه نیز پس از شنیدن خاطره، با صدای بلند شروع به اشک ریختن کرد.
فیلم | توضیحات مهناز افشار درباره ماجرای واردات شیرخشک‌های فاسد توسط همسرش
فیلم | توضیحات مهناز افشار درباره ماجرای واردات شیرخشک‌های فاسد توسط همسرش - فیلم - مهناز افشار در نشستی با خبرنگاران درباره ماجرای واردات شیرخشک‌های فاسد از سوی همسرش گفت: من از شما درباره این موضوع پیگیرترم. صحبت های این بازیگر را در ویدئوی زیر بشنوید.
تصویری از ستونهای مسکن مهر
تصویری از ستونهای مسکن مهر - تصویری عجیب از ستون های مسکن مهر پس از زلزله را مشاهده می کنید. این تصویر صبح امروز پس از عملیات آوار برداری منتشر شد.
فیلم تلخ از لحظه خودکشی مرد آبادانی
فیلم تلخ از لحظه خودکشی مرد آبادانی - مرد آبادانی در اقدامی هولناک خودش را زیر خودروی سمند انداخت و به زندگی اش پایان داد.
مسکن‌مهر در اولین آزمون
مسکن‌مهر در اولین آزمون - واحدهای مسکونی مهر با ساکنانشان بی مهری کردند و به شکل گسترده ای در زلزله کرمانشاه، سرپل ذهاب،قصر شیرین و ایلام و ... تخریب شدند،این در حالی است که قدیمی ترین مسکن مهر در ایران هنوز 10 ساله نشده است.
فیلم تمرینات بدنسازی بهنوش طباطبایی
فیلم تمرینات بدنسازی بهنوش طباطبایی - بهنوش طباطبایی با انتشار این ویدیو در صفحه شخصی خود نوشت: یک هفته پر انرژى با تمرینات آمادگى جسمانى هر روزه
قشر متوسط - ازدواج سفید / قش پائین - تجاوز
قشر متوسط - ازدواج سفید / قش پائین - تجاوز - الان این ازدواج سفید بحرانی است که قشر متوسط دارد ایجاد می‌کند، بعد از آن ازدواج‌های ساندویچی است، یعنی رابطه جنسی ساندویچی. در ازدواج سفید طرفین چندمدت با هم هستند اما اگر قرار شد رابطه ... سر خیابان انجام شود، چه کسی می‌خواهد آن‌ها را بگیرد؟ چند نفر را می‌خواهند بگیرند؟ چند نفر را می‌خواهند اعدام کنند؟
تهران 1396 / تن فروشی در 10 سالگی برای 5 هزار تومان
تهران 1396 / تن فروشی در 10 سالگی برای 5 هزار تومان - فاطمه در 8 سالگی برای مدتی هر روز به بهانه بستنی و... به کارگاه چوب بری کشیده می‌شد و آنجا مورد تجاوز قرار می‌گرفت.
فیلم دو دختر اصفهانی لحظاتی قبل از خودکشی
فیلم دو دختر اصفهانی لحظاتی قبل از خودکشی - فیلم خودکشی دختر اصفهانی (جدید) | دو دختر اصفهانی در فیلمی که پیش از خودکشی ضبط کرده اند، با خوشحالی به سمت مرگ می شتابند. لحظاتی که آنها نزدیکان شان را خطاب قرار می دهند و خودشان را آرام و آهسته می رسانند به بلندترین ارتفاعی که برای خودکشی به ذهنشان آمده یعنی پل شهید چمران اصفهان و در این مسیر هیچ عاملی، هیچ دلیلی نیست که دست دلشان را بگیرد و پشیمان شان کند برای رفتن.
مجری : مسی شما را بعنوان نماینده ایران ! تحویل نگرفت
مجری : مسی شما را بعنوان نماینده ایران ! تحویل نگرفت - توضیحات رضا پرستش درمورد دیدار ناموفق با مسی! / ویدیو از آپارات
قهر مهدی فخیم زاده در برنامه زنده / رفتار عجیب مجری
قهر مهدی فخیم زاده در برنامه زنده / رفتار عجیب مجری - مهدی فخیم زاده مهمان شب گذشته مهمان برنامه زنده «سینما دو» بود که بعد از ارتباط تلفنی با لاله اسکندری و معطلی در استودیو، بعد از پخش آیتمی، بدون خداحافظی برنامه را ترک کرد. ویدیو از آپارات
در منزل بقایی ۷۰۳ سکه تمام بهار آزادی، ۱۸۴۲ نیم‌سکه، مبلغ ۲۱ میلیارد ریال وجه نقد ...
در منزل بقایی ۷۰۳ سکه تمام بهار آزادی، ۱۸۴۲ نیم‌سکه، مبلغ ۲۱ میلیارد ریال وجه نقد ... - زمانی که آقای بقایی در سازمان میراث فرهنگی مسئولیت داشتند چندین شرکت با نام‌های توسعه فناوری اطلاعات، میراث آریا، بهار سرزمین من، تور گردشگری ایران، کانون جهانگردی اتومبیلرانی ایران تأسیس کردند...
فیلم / مالباختگان ایران خودرو
فیلم / مالباختگان ایران خودرو - اعتراض جمعی از مالباختگان نمایندگی ایران‌ خودرو مقابل ساختمان اصلی وزارت صنعت امروز در حالی برای چندمین بار ادامه یافت که شرکت خودروساز با این ادعا که سهامدار نمایندگی، شرکت دیگری است، مسئولیت ماجرا را نمی‌پذیرد.
تصاویر جشن تولد احمدی نژاد
تصاویر جشن تولد احمدی نژاد - کیک تولد 61 سالگی احمدی نژاد که توسط طرفداران به خانه اش برده شد روی کیک نوشته شده: چه خوب شد که به دنیا آمدی و چه خوبتر که دنیای ما شدیدکتر جان تولدت مبارک.
انصافاً هیچ دولتى در شیرین كارى، خلاقیت اینا رو نداشت!
انصافاً هیچ دولتى در شیرین كارى، خلاقیت اینا رو نداشت! - امروز كه این عكسا رو دیدم، یهو دلم واسه كل ایل و تبارشون تنگ شد. انصافاً هیچ دولتى در شیرین كارى، خلاقیت اینا رو نداشت.
آشکارشدن ابعادجدیدی از تجاوز ناپدری به اهورا
آشکارشدن ابعادجدیدی از تجاوز ناپدری به اهورا - یکی از همسایه ها گفت: هنگامی که وارد خانه شدیم اهورا لخت مادرزاد بود و قاتل نیز در حالی که نیمه برهنه بود روی مبل نشسته بود. یکی دیگر از همسایه ها نیز گفت: اهورا را در حالی که از بینی، دهان و.... دچار خونریزی بود از خانه خارج کردیم.
پربازدیدها