یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ / Sunday, 18 February, 2018

آموزش بوت کردن در یاهو


آموزش بوت کردن در یاهو
قبل ار هر چیز و هر توضیحی باید این موضوع را متذکر شوم که کارهایی از قبیل Boot و یا چیزهایی شبیه به آن کاملاً از نظر شرکت Yahoo غیرقانونی می باشد و ممکن است تا چند وقت دیگر کلیه اشخاصی که Booter لقب گرفته اند از لیست استفاده کنندگان سرویسهای Yahoo حذف شوند ، اما با این حال من به آموزش Boot کردن در این برنامه و چگونگی حفظ ثبات خود و Bootنشدن یا همان Anti Boot می پردازم ، امیدوارم که دوستان پیشکسوت به دلیل ابتدایی بودن این مسائل و آموزشها ما را سرزنش نفرمایند زیرا کلیه این مطالب صرفاً به منظور آموزش برای عزیزان مبتدی ما می باشد و هدف ما فقط یادگیری همگانی است خب ، بیش از این صحبت نمی کنم و به توضیح در مورد اصطلاحات می پردازم .
● بوت(boot):
بوت کردن در Yahoo Chat و یا Yahoo PM صرفاً به معنای بیروت افتادن از Chat نیست ، بلکه به این صورت است که حجم پیغامهای موجود در صفحه Chat و یا صفحه PM زیاد می شود و رد و بدل کردن آن برای نرم افزار Yahoo Messenger و Serverهای Yahoo تقریباً سخت می شود و نرم افزار Messenger شما قفل می کند و شما مجبور به بستن آن می شوید و بدین صورت است که شما Boot می شوید و یا دیگران را Boot می کنید ...
● آموزش Boot در Yahoo Messenger Beta برای شما تازه کارها :
اول قبل از هر کاری به بیان چند مطلب اجتماعی و روانی می پردازم و پس از اتمام آن به آموزش Boot می پردازم . اگر می خواهید Booter بسیار قوی بشوید حتما این مطالب را با دقت مطالعه بفرمایید زیرا تجربیات شخصی من در این زمینه می باشد : از این لحظه که می خواهی Boot کردن افراد دیگر را یاد بگیری باید بدانی که این امر از نظر شرکت Yahoo غیرقانونی می باشد ، حالا از این که بگذریم و اینگونه فرض کنیم که این امر عادی شده و معمول ، باید بگویم برخی از افراد اصلا ظرفیت مسائلی چون Bootشدن و یا Hackشدن را ندارند به طرزی که شما آنها را در Chat که یک دنیای کاملا مجازی می باشد اذیت می کنید مثلا با Boot کردن ، اما آنها می خواهند در دنیای واقعی و اجتماع آنرا تلافی کنند !!! خب ، آیا این درست است ؟ اگر آن فرد قادر است در اینترنت و Chat با شما مقابله کند وگرنه نباید این مسئله را از این فضا به جای دیگر انتقال دهد ! درست است که برخی از این افراد Booter خودشان نیز بی ظرفیت هستند و تا ۴ تا Booter پیدا می کنند به Chat Room می روند و احساس قدرت می کنند و هرچه از دهانشان در می آید به ملت می گویند ! اما با در نظر نگرفتن این عده کم باید به این مسدله پی ببریم که Boot کردن و Booter قوی شدن یک ریسک به تمام معنا است !!! حالا این یک مسئله که ممکن است مقداری شما را نا امید کند ، اما باز باید بگویم غصه نخورید ، شما هم روزی Booter خوبی خواهید شد ... خب این مسائل به کنار ، باید بگویم که از Boot کردن کاری آسانتر در Yahoo Messenger پیدا نمی شود ! فقط بایستی یک Booter خوب که به صورت یک برنامه کم حجم می باشد را پیدا کنید.
● چگونه Boot کنیم ؟
بسیار آسان و راحت ! در قسمتی که اکثر Booterها دارند و معمولا این جمله ها دیده می شود:
▪ Victim
▪ lamer
▪ type ID here
در این قسمت باید این جمله یا کلمه را پاک کنید و ID فرد مورد نظری که می خواهید او را Boot کنید را بنویسید ، سپس یکی از انواع Bootها را انتخاب کرده و صبر می کنید ، می بینید که پس از انتخاب کردن آن نوع Boot ، جملات مجهولی درون صفحه PM نوشته می شود و شخص مورد نظر شما Boot می شود ! بهمین سادگی که می بینید ! اما درون Chat Room دیگر لازم نیست که ID کسی را بدهید ، فقط یکی از Bootها را انتخاب می کنید و آنرا کلیک می کنید ، اگر Booter شما قوی باشد می بینید که Chat Room کاملا Boot می شود !
● اصطلاحات مربوط به Boot
▪ فریز (Freeze/Lagg) :
هنگامیکه پیغامی که برای شما بسیار به سختی می آید و حجم آن بسیار زیاد است Ram کامپیوتر شما قادر به تحمل آن نیست ، زیرا سرعت فرستادن این پیغام بسیار بالا ( از طرف شخص Freeze کننده) و سرعت دریافت آن از طرف شما بسیار کم است ، بهمین دلیل شما Freeze می شوید ( یعنی یخ می زنید ) ، این امر نیز بوسیله نوشتن یک دستور ساده قابل اجراست و هم چنین برنامه ای هم با نام ۱۰۶۶ Lagg این کار را با سرعت بیشتری انجام می دهد .
▪ بمبرها(bomber):
برخی از نرم افزاها که با نام Protocal Bomber و یا PM Bomber شناخته می شوند و برای بوت کردن در هر نسخه YahooMessenger قابل استفاده می باشند . کار این برنامه بدین صورت است که بوسیله یکی از Serverهای Yahoo و یا بیشتر ، شخص مورد نظر شما را Bomb می کند و بدین صورت می باشد که شما Yahoo!ID و Password خود را به آن برنامه می دهید و این برنامه شما را به آن Server متصل می نماید و از طریق آن بصورتی که خود Victim متوجه نمی شود که چه کسی در حال Bomb کردن او است ، او را بوت می کند ...
نمونه دیگری از Bomberها وجود دارد که کار با آنها بسیار ساده تر از Protocal Bomberها می باشد . نونه اول آنها که با نام Invite Bomber شناخته می شود ، بدین صورت است که شما ID شخص مورد نظر را وارد می نمایید و این برنامه چنانچه شما درون Chat Room باشید ، با سرعت بسیار بالایی و تا زمانیکه آن را Stop نکنید برای آن فرد Invite می فرستد ( او را به Chat Room دعوت می کند ) ، نمونه دیگر آنها که با نام Voice Bomber شناخته می شوند بدین صورت است که یک صفحه PM از طرف شما برای شخص مقابل باز می شود و Voice درون PM با سرعت بالایی باز و بسته می شود ...
● طرز کار Bomberها :
همانطور که قبلا هم گفته شد ، این نرم افزارها یا این Bomberها با استفاده از شناساندن ID و Password شما در Yahoo به یکی از Serverهای فعال Yahoo ، شخص مورد نظر شما را به شکلهای مختلفی که شما خودتان انتخاب می کنید Bomb می کند . انواع Bombها عبارتند از :
▪ Voice Bomb
▪ Cam Bomb
▪ Send File
▪ Add Friend
▪ Mass PM
▪ Shared File
▪ Cam Decline Bomb
▪ Conference Invitation Bomb
● چگونه از یک Protocal Bomber استفاده کنیم ؟
براحتی می توانید از یکPM Bomber یا Protocal Bomber استفاده کنید ابتدا شما باید ID و Password خود در Yahoo را وارد کنید ( البته لازم به تذکر است که چنانچه شما در Yahoo Messenger مشغول Chat کردن هستید نمی توانید با همان ID که در Yahoo Messenger هستید Bomb کنید بلکه باید IDی غیر از آنچه که در Yahoo Messenger دارید ، در این برنامه ها وارد نمایید)
● توضیح مختصری در مورد کار این Bomberها :
تنها مزیت این بمبرها این است که سرعت بالایی دارند یعنی در Invite Bomber با سرعت بسیار بالا Chat Invitation و در Voice Bomber با سرعت بسیار بالا Voice Invitation فرستاده می شود . حال باید بدانیم چگونه ؟ بسیار ساده است . Invite Bomberها فقط یک چمله که بدین صورت می باشد [ /invite Victim ID ] را مرتباً در صفحه Chat Room می فرستند و شخص مقابل به دفعات بالایی یه Chat Room ، Invite می شود . و اما Voice Bomber که به دفعات زیادی درون PM شما با طرف مقابل ، Voice را باز و بسته می نماید .
● چگونگی استفاده از Bomberها :
پس از دادن ID شخص مورد نظر فقط کافی است دکمه Start یا Go یا Enable را بزنید و زمانیکه می خواهید آن را از کار باز دارید دکمه Stop یا Disable را بزنید .(لازم بذکر است برای استفاده از Invite Bomber شما بایستی حتماً در یک Chat Room باشید .) در ضمن Invite Bomber در Confrenceهای شخصی قابل استفاده نیست .
● اصطلاحات(Scroll , Lagg , Macro,...):
ممکن است در برنامه های Booter با برخی از اصطلاحات بالا برخورد کنید . زیاد نگران نباشید زیرا اینها در Boot حرفه ای تاثیری ندارند و هم چنین ما در اینجا به توضیح تک تک آنها خواهیم پرداخت :
براحتی می توانم بگویم که این بخشها که در اکثر Booterها وجود دارد فقط برای سرگرمی است و جنبه Error ندارد ، پس چرا وقت خودمان را برای استفاده از آنها تلف کنیم ، البته برخی از Lagg ها بدلیل حجم زیاد و مخصوصا سرعت بالا در بعضی Chatها برای Boot کردن بد نیست اما من استفاده نکردن از این بخش را بیشتر ترجیح می دهم !
● توضیحی در مورد Scroll و Scrollerها :
اکثر Booterها ، یک بخش با نام Scroller را به خود اختصاص دادند که کار آن فقط Copy کردن یک جمله و فرستادن آن به Chat Room می باشد . معنی این کلمه طومار می باشد و کار آن نیز ماننید معنی اش می باشد ، چنانچه یک جمله خاص که در خود برنامه موجود می باشد و یا جمله دلخواه شما را برای دفعات زیاد و تا زمانیکه آنرا Stop نکنید به Chat Room می فرستد :
▪ FazerX - Custom Scroller
فقط باید جمله مورد نظر خود را در قسمتی که خود برنامه مشخص شده بنویسید و دکمه On را بزنید و سپس برای از کار بازداشتن آن دکمه Off را بزنید . یهمین سادگی !!!
● توضیحی در مورد Lagg و Laggerها :
معنی این کلمه کند شدن ، کند رفتن و پایین آمدن سرعت است ، این برنامه ها بدلیل اینکه مقدار زیادی شکل Smileys با هم و به دفعات زیاد به صفحه Chat Room می فرستد و چو نجم پیغام را بالا می برند سرعت فرستادن آن کم می شود و ممکن است اگر کامپیوتر شما Ram کمی داشته باشد ، سیستم Windows شما هنگ کند .


منبع : دنیای کامپیوتر و اینترنت

مطالب مرتبط

روش کار موتور جستجو


روش کار موتور جستجو
وقتی جستجویی در یک موتور جستجوگر انجام و نتایج جستجو ارایه می شود، کاربران در واقع نتیجه کار بخش های متفاوت موتور جستجوگر را می بینند. موتور جستجوگر قبلا” پایگاه داده اش را آماده کرده است و این گونه نیست که درست در همان لحظه جستجو، تمام وب را بگردد. بسیاری از خود می پرسند که چگونه ممکن است گوگل در کمتر از یک ثانیه تمام سایت های وب را بگردد و میلیون ها صفحه را در نتایج جستجوی خود ارایه کند؟
گوگل و هیچ موتور جستجوگر دیگری توانایی انجام این کار را ندارند. همه آنها در زمان پاسخ گویی به جستجوهای کاربران، تنها در پایگاه داده ای که در اختیار دارند به جستجو می پردازند و نه در وب! موتور جستجوگر به کمک بخش های متفاوت خود، اطلاعات مورد نیاز را قبلا” جمع آوری، تجزیه و تحلیل می کند، آنرا در پایگاه داده اش ذخیره می نماید و به هنگام جستجوی کاربر تنها در همین پایگاه داده می گردد. بخش های مجزای یک موتور جستجوگر عبارتند از:
▪ Spider یا عنکبوت
▪ Crawler یا خزنده
▪ Indexer یا بایگانی کننده
▪ Database یا پایگاه داده
▪ Ranker یا سیستم رتبه بندی
الف) Spider- (عنکبوت)
اسپایدر یا روبوت (Robot)، نرم افزاری است که کار جمع آوری اطلاعات مورد نیاز یک موتور جستجوگر را بر عهده دارد. اسپایدر به صفحات مختلف سر می زند، محتوای آنها را می خواند، لینکها را دنبال می کند، اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری می کند و آنرا در اختیار سایر بخش های موتور جستجوگر قرار می دهد. کار یک اسپایدر، بسیار شبیه کار کاربران وب است. همانطور که کاربران، صفحات مختلف را بازدید می کنند، اسپایدر هم درست این کار را انجام می دهد با این تفاوت که اسپایدر کدهای HTML صفحات را می بیند اما کاربران نتیجه حاصل از کنار هم قرار گرفتن این کدها را. index.html صفحه ای است که کاربران آنرا می بینند:
▪ اما یک اسپایدر آنرا چگونه می بیند؟
برای این که شما هم بتوانید دنیای وب را از دیدگاه یک اسپایدر ببینید، کافی است که کدهای HTML صفحات را مشاهده کنید. برای این کار در مرورگر مورد استفاده خود، مسیر نشان داده شده در شکل (۲) دنبال کنید.
▪ آیا این دنیای متنی برای شما جذاب است؟
اسپایدر، به هنگام مشاهده صفحات، بر روی سرورها رد پا برجای می گذارد. شما اگر اجازه دسترسی به آمار دید و بازدیدهای صورت گرفته از یک سایت و اتفاقات انجام شده در آن را داشته باشید، می توانید مشخص کنید که اسپایدر کدام یک از موتورهای جستجوگر صفحات سایت را مورد بازدید قرار داده است. یکی از فعالیتهای اصلی که در SEM انجام می شود تحلیل آمار همین دید و بازدیدها است.
اسپایدرها کاربردهای دیگری نیز دارند، به عنوان مثال عده ای از آنها به سایت های مختلف مراجعه می کنند و فقط به بررسی فعال بودن لینک های آنها می پردازند و یا به دنبال آدرس ایمیل (Email) می گردند.
ب) Crawler (خزنده)
کراولر، نرم افزاری است که به عنوان یک فرمانده برای اسپایدر عمل می کند. آن مشخص می کند که اسپایدر کدام صفحات را مورد بازدید قرار دهد. در واقع کراولر تصمیم می گیرد که کدام یک از لینک های صفحه ای که اسپایدر در حال حاضر در آن قرار دارد، دنبال شود. ممکن است همه آنها را دنبال کند، بعضی ها را دنبال کند و یا هیچ کدام را دنبال نکند.
کراولر، ممکن است قبلا” برنامه ریزی شده باشد که آدرس های خاصی را طبق برنامه، در اختیار اسپایدر قرار دهد تا از آنها دیدن کند. دنبال کردن لینک های یک صفحه به این بستگی دارد که موتور جستجوگر چه حجمی از اطلاعات یک سایت را می تواند (می خواهد) در پایگاه داده اش ذخیره کند. همچنین ممکن است اجازه دسترسی به بعضی از صفحات به موتورهای جستجوگر داده نشده باشد.
شما به عنوان دارنده سایت، همان طور که دوست دارید موتورهای جستجوگر اطلاعات سایت شما را با خود ببرند، می توانید آنها را از بعضی صفحات سایت تان دور کنید و اجازه دسترسی به محتوای آن صفحات را به آنها ندهید. موتور جستجو اگر مودب باشد قبل از ورود به هر سایتی ابتدا قوانین دسترسی به محتوای سایت را (در صورت وجود) در فایلی خاص بررسی می کند و از حقوق دسترسی خود اطلاع می یابد. تنظیم میزان دسترسی موتورهای جستجوگر به محتوای یک سایت توسط پروتکل Robots انجام می شود. به عمل کراولر ، خزش (Crawling) می گویند.
ج) Indexer (بایگانی کننده)
تمام اطلاعات جمع آوری شده توسط اسپایدر در اختیار ایندکسر قرار می گیرد. در این بخش اطلاعات ارسالی مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند و به بخش های متفاوتی تقسیم می شوند. تجزیه و تحلیل بدین معنی است که مشخص می شود اطلاعات از کدام صفحه ارسال شده است، چه حجمی دارد، کلمات موجود در آن کدامند، کلمات چندبار تکرار شده اند، کلمات در کجای صفحه قرار دارند و … .
در حقیقت ایندکسر، صفحه را به پارامترهای آن خرد می کند و تمام این پارامترها را به یک مقیاس عددی تبدیل می کند تا سیستم رتبه بندی بتواند پارامترهای صفحات مختلف را با هم مقایسه کند. در زمان تجزیه و تحلیل اطلاعات، ایندکسر برای کاهش حجم داده ها از بعضی کلمات که بسیار رایج هستند صرفنظر می کند. کلماتی نظیر a ، an ، the ، www ، is و … . از این گونه کلمات هستند.
د) DataBase (پایگاه داده)
تمام داده های تجزیه و تحلیل شده در ایندکسر، به پایگاه داده ارسال می گردد. در این بخش داده ها گروه بندی، کدگذاری و ذخیره می شود. همچنین داده ها قبل از آنکه ذخیره شوند، طبق تکنیکهای خاصی فشرده می شوند تا حجم کمی از پایگاه داده را اشغال کنند. یک موتور جستجوگر باید پایگاده داده عظیمی داشته باشد و به طور مداوم حجم محتوای آنرا گسترش دهد و البته اطلاعات قدیمی را هم به روز رسانی نماید. بزرگی و به روز بودن پایگاه داده یک موتور جستجوگر برای آن امتیاز محسوب می گردد. یکی از تفاوتهای اصلی موتورهای جستجوگر در حجم پایگاه داده آنها و همچنین روش ذخیره سازی داده ها در پایگاه داده است.
و) Ranker (سیستم رتبه بندی)
بعد از آنکه تمام مراحل قبل انجام شد، موتور جستجوگر آماده پاسخ گویی به سوالات کاربران است. کاربران چند کلمه را در جعبه جستجوی (Search Box) آن وارد می کنند و سپس با فشردن Enter منتظر پــاسخ می مانند. برای پاسخگویی به درخواست کاربر، ابتدا تمام صفحات موجود در پایگاه داده که به موضوع جستجو شده، مرتبط هستند، مشخص می شوند. پس از آن سیستم رتبه بندی وارد عمل شده، آنها را از بیشترین ارتباط تا کمترین ارتباط مرتب می کند و به عنوان نتایج جستجو به کاربر نمایش می دهد.
حتی اگر موتور جستجوگر بهترین و کامل ترین پایگاه داده را داشته باشد اما نتواند پاسخ های مرتبطی را ارایه کند، یک موتور جستجوگر ضعیف خواهد بود. در حقیقت سیستم رتبه بندی قلب تپنده یک موتور جستجوگر است و تفاوت اصلی موتورهای جستجوگر در این بخش قرار دارد. سیستم رتبه بندی برای پاسخ گویی به سوالات کاربران، پارامترهای بسیاری را در نظر می گیرد تا بتواند بهترین پاسخ ها را در اختیار آنها قرار دارد.
حرفه ای های دنیای SEM به طور خلاصه از آن به Algo ( الگوریتم) یاد می کنند. الگوریتم، مجموعه ای از دستورالعمل ها است که موتور جستجوگر با اعمال آنها بر پارامترهای صفحات موجود در پایگاه داده اش، تصمیم می گیرد که صفحات مرتبط را چگونه در نتایج جستجو مرتب کند. در حال حاضر قدرتمندترین سیستم رتبه بندی را گوگل در اختیار دارد.
می توان با ادغام کردن اسپایدر با کراولر و همچنین ایندکسر با پایگاه داده، موتور جستجوگر را شامل سه بخش زیر دانست که این گونه تقسیم بندی هم درست می باشد:
▪ کراولر
▪ بایگانی
▪ سیستم رتبه بندی
تذکر- برای سهولت در بیان مطالب بعدی هر گاه صحبت از بایگانی کردن (شدن) به میان می آید، مقصود این است که صفحه تجزیه و تحلیل شده و به پایگاه داده موتور جستجوگر وارد می شود.

برای آنکه تصور درستی از نحوه کار یک موتور جستجوگر داشته باشید داستان نامتعارف زیر را با هم بررسی می کنیم. داستان ما یک شکارچی دارد. او تصمیم به شکار می گیرد:
- کار کراولر:
او قصد دارد برای شکار به منطقه حفاظت شده ابیورد، واقع در شهرستان درگز (شمالی ترین شهر خراسان بزرگ) برود.
- پروتکل Robots :
ابتدا تمام محدودیت های موجود برای شکار در این منطقه را بررسی می کند:
▪ آیا در این منطقه می توان به شکار پرداخت؟
▪ کدام حیوانات را می توان شکار کرد؟
▪ حداکثر تعداد شکار چه میزانی است؟
▪ و … .
فرض می کنیم او مجوز شکار یک اوریال (نوعی آهو) را از شکاربانی منطقه دریافت می کند.
- کار اسپایدر
او اوریالی رعنا را شکار می کند و سپس آنرا با خود به منزل می برد.
- کار ایندکسر
شکار را تکه تکه کرده، گوشت، استخوان، دل و قلوه، کله پاچه و … آنرا بسته بندی می کند و بخش های زاید شکار را دور می ریزد.
- کار پایگاه داده
بسته های حاصل را درون فریزر قرار داده، ذخیره می کند.
- کار سیستم رتبه بندی
مهمانان سراغ او می آیند و همسرش بسته به ذائقه مهمانان برای آنها غذا طبخ می کند. ممکن است عده ای کله پاچه، عده ای آبگوشت، عده ای … دوست داشته باشند. پخت غذا طبق سلیقه مهمانان کار سختی است. ممکن است همه آنها آبگوشت بخواهند اما آنها مسلما” بامزه ترین آبگوشت را می خواهند!
● نکته ها:
▪ شکارچی می توانست برای شکار کبک یا اوریال و یا هر دو به آن منطقه برود همانطور که موتور جستجوگر می تواند از سرور سایت شما انواع فایل (عکس، فایل متنی، فایل اجرایی و …) درخواست کند.
▪ شکارچی می تواند شب به شکار برود یا روز. موتور جستجوگر هم ممکن است شب به سایت شما مراجعه کند یا روز. بنابراین همواره مطمئن باشید که سایت شما آپ است و موتور جستجوگر می تواند در آن به شکار فایلها بپردازد.
▪ غذای خوشمزه را می توانید با نتایج جستجوی دقیق و مرتبط مقایسه کنید. اگر شکارچی بهترین شکار را با خود به منزل ببرد اما غذایی خوشمزه و مطابق سلیقه مهمانان طبخ نگردد، تمام زحمات هدر رفته است.
▪ به عنوان آخرین نکته این بخش یاد آوری می کنم که به شکار اوریالی رعنا آن هم در منطقه حفاظت شده ابیورد (پارک ملی تندوره) اصلا فکر نکنید. اما توصیه می شود که حتما از طبیعت بکر آن دیدن فرمایید (بدون اسلحه!).

هدفمندی در زندگی
کسی که در زندگی خود هدف متعالی و معقولی را دنبال می‌کند، در پی یافتن معنا در زندگی است
وبگردی
بدل ایرانی آنجلینا جولی رونمایی شد !
بدل ایرانی آنجلینا جولی رونمایی شد ! - شب گذشته مراسم اکران فیلم بلوک 9 خروجی 2 به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی محمدرضا شریفی نیا و نیز فیلم شاخ کرگدن در پردیس سینمایی ملت برگزار گردید.
فیلم | سریع‌القلم: تقابل ما با جهان چقدر هزینه دارد؟
فیلم | سریع‌القلم: تقابل ما با جهان چقدر هزینه دارد؟ - اقتصاد سیاسی - محمودسریع القلم با بیان اینکه تقابل ما با جهان هزینه دارد،گفت:»هیچ انسانی پیدا نمی شود که بگوید با ظلم موافقم هستم،اما حکمرانی در کشور باید سود و زیان کند که با چه هزینه ای می خواهد این موضوع را پیش ببرد.»
سیف بعد از کاهش 30 درصدی ثروت مردم بجای استعفا وعده داد / عقب نشینی از کاهش دستوری نرخ سود
سیف بعد از کاهش 30 درصدی ثروت مردم بجای استعفا وعده داد / عقب نشینی از کاهش دستوری نرخ سود - تدابیر بانک مرکزی برای مدیریت بازار ارز؛ شامل انتشار اوراق گواهی سپرده ریالی، انتشار گواهی سپرده ریالی مبتنی بر ارز و طرح پیش فروش سکه بهارآزادی در نشست...
دولت ثبات و امید 4 سال پیش در مورد ارز چه گفت؟
دولت ثبات و امید 4 سال پیش در مورد ارز چه گفت؟ - یادآوری سخنی از رئیس جمهور،در برنامه تلویزیونی "دیدگاه"، پیش از انتخابات سال 1392 و نگاهی به نرخ ارز امروز ، 25 بهمن 1396
اظهارات جنجالی احمدی نژاد در مقابل دادگاه
اظهارات جنجالی احمدی نژاد در مقابل دادگاه - سخنرانی پرحاشیه احمدی نژاد در مقابل دادگاه بقایی
چه کسی به وقت شام را کمدی خطاب کرد؟!!
چه کسی به وقت شام را کمدی خطاب کرد؟!! - امیرقادری منتقد سینما: حاتمی کیا یک فیلم بد و کاریکاتوری ساخته است
تصاویر/ حاشیه و متن اختتامیه جشنواره فیلم فجر
تصاویر/ حاشیه و متن اختتامیه جشنواره فیلم فجر - آیین اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در مرکز همایش‌های برج میلاد با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و سید عباس صالحی وزیر ارشاد برپا شد.