دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ / Monday, 25 June, 2018

آموزش بوت کردن در یاهو


آموزش بوت کردن در یاهو
قبل ار هر چیز و هر توضیحی باید این موضوع را متذکر شوم که کارهایی از قبیل Boot و یا چیزهایی شبیه به آن کاملاً از نظر شرکت Yahoo غیرقانونی می باشد و ممکن است تا چند وقت دیگر کلیه اشخاصی که Booter لقب گرفته اند از لیست استفاده کنندگان سرویسهای Yahoo حذف شوند ، اما با این حال من به آموزش Boot کردن در این برنامه و چگونگی حفظ ثبات خود و Bootنشدن یا همان Anti Boot می پردازم ، امیدوارم که دوستان پیشکسوت به دلیل ابتدایی بودن این مسائل و آموزشها ما را سرزنش نفرمایند زیرا کلیه این مطالب صرفاً به منظور آموزش برای عزیزان مبتدی ما می باشد و هدف ما فقط یادگیری همگانی است خب ، بیش از این صحبت نمی کنم و به توضیح در مورد اصطلاحات می پردازم .
● بوت(boot):
بوت کردن در Yahoo Chat و یا Yahoo PM صرفاً به معنای بیروت افتادن از Chat نیست ، بلکه به این صورت است که حجم پیغامهای موجود در صفحه Chat و یا صفحه PM زیاد می شود و رد و بدل کردن آن برای نرم افزار Yahoo Messenger و Serverهای Yahoo تقریباً سخت می شود و نرم افزار Messenger شما قفل می کند و شما مجبور به بستن آن می شوید و بدین صورت است که شما Boot می شوید و یا دیگران را Boot می کنید ...
● آموزش Boot در Yahoo Messenger Beta برای شما تازه کارها :
اول قبل از هر کاری به بیان چند مطلب اجتماعی و روانی می پردازم و پس از اتمام آن به آموزش Boot می پردازم . اگر می خواهید Booter بسیار قوی بشوید حتما این مطالب را با دقت مطالعه بفرمایید زیرا تجربیات شخصی من در این زمینه می باشد : از این لحظه که می خواهی Boot کردن افراد دیگر را یاد بگیری باید بدانی که این امر از نظر شرکت Yahoo غیرقانونی می باشد ، حالا از این که بگذریم و اینگونه فرض کنیم که این امر عادی شده و معمول ، باید بگویم برخی از افراد اصلا ظرفیت مسائلی چون Bootشدن و یا Hackشدن را ندارند به طرزی که شما آنها را در Chat که یک دنیای کاملا مجازی می باشد اذیت می کنید مثلا با Boot کردن ، اما آنها می خواهند در دنیای واقعی و اجتماع آنرا تلافی کنند !!! خب ، آیا این درست است ؟ اگر آن فرد قادر است در اینترنت و Chat با شما مقابله کند وگرنه نباید این مسئله را از این فضا به جای دیگر انتقال دهد ! درست است که برخی از این افراد Booter خودشان نیز بی ظرفیت هستند و تا ۴ تا Booter پیدا می کنند به Chat Room می روند و احساس قدرت می کنند و هرچه از دهانشان در می آید به ملت می گویند ! اما با در نظر نگرفتن این عده کم باید به این مسدله پی ببریم که Boot کردن و Booter قوی شدن یک ریسک به تمام معنا است !!! حالا این یک مسئله که ممکن است مقداری شما را نا امید کند ، اما باز باید بگویم غصه نخورید ، شما هم روزی Booter خوبی خواهید شد ... خب این مسائل به کنار ، باید بگویم که از Boot کردن کاری آسانتر در Yahoo Messenger پیدا نمی شود ! فقط بایستی یک Booter خوب که به صورت یک برنامه کم حجم می باشد را پیدا کنید.
● چگونه Boot کنیم ؟
بسیار آسان و راحت ! در قسمتی که اکثر Booterها دارند و معمولا این جمله ها دیده می شود:
▪ Victim
▪ lamer
▪ type ID here
در این قسمت باید این جمله یا کلمه را پاک کنید و ID فرد مورد نظری که می خواهید او را Boot کنید را بنویسید ، سپس یکی از انواع Bootها را انتخاب کرده و صبر می کنید ، می بینید که پس از انتخاب کردن آن نوع Boot ، جملات مجهولی درون صفحه PM نوشته می شود و شخص مورد نظر شما Boot می شود ! بهمین سادگی که می بینید ! اما درون Chat Room دیگر لازم نیست که ID کسی را بدهید ، فقط یکی از Bootها را انتخاب می کنید و آنرا کلیک می کنید ، اگر Booter شما قوی باشد می بینید که Chat Room کاملا Boot می شود !
● اصطلاحات مربوط به Boot
▪ فریز (Freeze/Lagg) :
هنگامیکه پیغامی که برای شما بسیار به سختی می آید و حجم آن بسیار زیاد است Ram کامپیوتر شما قادر به تحمل آن نیست ، زیرا سرعت فرستادن این پیغام بسیار بالا ( از طرف شخص Freeze کننده) و سرعت دریافت آن از طرف شما بسیار کم است ، بهمین دلیل شما Freeze می شوید ( یعنی یخ می زنید ) ، این امر نیز بوسیله نوشتن یک دستور ساده قابل اجراست و هم چنین برنامه ای هم با نام ۱۰۶۶ Lagg این کار را با سرعت بیشتری انجام می دهد .
▪ بمبرها(bomber):
برخی از نرم افزاها که با نام Protocal Bomber و یا PM Bomber شناخته می شوند و برای بوت کردن در هر نسخه YahooMessenger قابل استفاده می باشند . کار این برنامه بدین صورت است که بوسیله یکی از Serverهای Yahoo و یا بیشتر ، شخص مورد نظر شما را Bomb می کند و بدین صورت می باشد که شما Yahoo!ID و Password خود را به آن برنامه می دهید و این برنامه شما را به آن Server متصل می نماید و از طریق آن بصورتی که خود Victim متوجه نمی شود که چه کسی در حال Bomb کردن او است ، او را بوت می کند ...
نمونه دیگری از Bomberها وجود دارد که کار با آنها بسیار ساده تر از Protocal Bomberها می باشد . نونه اول آنها که با نام Invite Bomber شناخته می شود ، بدین صورت است که شما ID شخص مورد نظر را وارد می نمایید و این برنامه چنانچه شما درون Chat Room باشید ، با سرعت بسیار بالایی و تا زمانیکه آن را Stop نکنید برای آن فرد Invite می فرستد ( او را به Chat Room دعوت می کند ) ، نمونه دیگر آنها که با نام Voice Bomber شناخته می شوند بدین صورت است که یک صفحه PM از طرف شما برای شخص مقابل باز می شود و Voice درون PM با سرعت بالایی باز و بسته می شود ...
● طرز کار Bomberها :
همانطور که قبلا هم گفته شد ، این نرم افزارها یا این Bomberها با استفاده از شناساندن ID و Password شما در Yahoo به یکی از Serverهای فعال Yahoo ، شخص مورد نظر شما را به شکلهای مختلفی که شما خودتان انتخاب می کنید Bomb می کند . انواع Bombها عبارتند از :
▪ Voice Bomb
▪ Cam Bomb
▪ Send File
▪ Add Friend
▪ Mass PM
▪ Shared File
▪ Cam Decline Bomb
▪ Conference Invitation Bomb
● چگونه از یک Protocal Bomber استفاده کنیم ؟
براحتی می توانید از یکPM Bomber یا Protocal Bomber استفاده کنید ابتدا شما باید ID و Password خود در Yahoo را وارد کنید ( البته لازم به تذکر است که چنانچه شما در Yahoo Messenger مشغول Chat کردن هستید نمی توانید با همان ID که در Yahoo Messenger هستید Bomb کنید بلکه باید IDی غیر از آنچه که در Yahoo Messenger دارید ، در این برنامه ها وارد نمایید)
● توضیح مختصری در مورد کار این Bomberها :
تنها مزیت این بمبرها این است که سرعت بالایی دارند یعنی در Invite Bomber با سرعت بسیار بالا Chat Invitation و در Voice Bomber با سرعت بسیار بالا Voice Invitation فرستاده می شود . حال باید بدانیم چگونه ؟ بسیار ساده است . Invite Bomberها فقط یک چمله که بدین صورت می باشد [ /invite Victim ID ] را مرتباً در صفحه Chat Room می فرستند و شخص مقابل به دفعات بالایی یه Chat Room ، Invite می شود . و اما Voice Bomber که به دفعات زیادی درون PM شما با طرف مقابل ، Voice را باز و بسته می نماید .
● چگونگی استفاده از Bomberها :
پس از دادن ID شخص مورد نظر فقط کافی است دکمه Start یا Go یا Enable را بزنید و زمانیکه می خواهید آن را از کار باز دارید دکمه Stop یا Disable را بزنید .(لازم بذکر است برای استفاده از Invite Bomber شما بایستی حتماً در یک Chat Room باشید .) در ضمن Invite Bomber در Confrenceهای شخصی قابل استفاده نیست .
● اصطلاحات(Scroll , Lagg , Macro,...):
ممکن است در برنامه های Booter با برخی از اصطلاحات بالا برخورد کنید . زیاد نگران نباشید زیرا اینها در Boot حرفه ای تاثیری ندارند و هم چنین ما در اینجا به توضیح تک تک آنها خواهیم پرداخت :
براحتی می توانم بگویم که این بخشها که در اکثر Booterها وجود دارد فقط برای سرگرمی است و جنبه Error ندارد ، پس چرا وقت خودمان را برای استفاده از آنها تلف کنیم ، البته برخی از Lagg ها بدلیل حجم زیاد و مخصوصا سرعت بالا در بعضی Chatها برای Boot کردن بد نیست اما من استفاده نکردن از این بخش را بیشتر ترجیح می دهم !
● توضیحی در مورد Scroll و Scrollerها :
اکثر Booterها ، یک بخش با نام Scroller را به خود اختصاص دادند که کار آن فقط Copy کردن یک جمله و فرستادن آن به Chat Room می باشد . معنی این کلمه طومار می باشد و کار آن نیز ماننید معنی اش می باشد ، چنانچه یک جمله خاص که در خود برنامه موجود می باشد و یا جمله دلخواه شما را برای دفعات زیاد و تا زمانیکه آنرا Stop نکنید به Chat Room می فرستد :
▪ FazerX - Custom Scroller
فقط باید جمله مورد نظر خود را در قسمتی که خود برنامه مشخص شده بنویسید و دکمه On را بزنید و سپس برای از کار بازداشتن آن دکمه Off را بزنید . یهمین سادگی !!!
● توضیحی در مورد Lagg و Laggerها :
معنی این کلمه کند شدن ، کند رفتن و پایین آمدن سرعت است ، این برنامه ها بدلیل اینکه مقدار زیادی شکل Smileys با هم و به دفعات زیاد به صفحه Chat Room می فرستد و چو نجم پیغام را بالا می برند سرعت فرستادن آن کم می شود و ممکن است اگر کامپیوتر شما Ram کمی داشته باشد ، سیستم Windows شما هنگ کند .


منبع : دنیای کامپیوتر و اینترنت

مطالب مرتبط

جست وجو در دنیای مجازی

جست وجو در دنیای مجازی
در سال ۱۹۵۷ پس از آنکه شوروی سابق اولین ماهواره یا قمر مصنوعی زمین به نام «اسپوتنیک» را به فضا پرتاب کرد، ایالات متحده هم بیکار ننشست و سازمان پروژه های تحقیقاتی پیشرفته (darpa) را به عنوان بخشی از وزارت دفاع ایجاد کرد که هدف آن پیشگامی ایالات متحده در علم و تکنولوژی مورد استفاده در ارتش بود.
یکی از وظایف این سازمان تحقیقاتی، تهیه برنامه یی برای ایالات متحده بود که پس از یک حمله اتمی، کنترلش را بر موشک ها و بمب افکن های خود حفظ کند. به این ترتیب شبکه «آرپانت» که در حال حاضر به عنوان اینترنت شناخته می شود، به وجود آمد. اولین اتصالات «آرپانت» در سال ۱۹۶۹ ایجاد و در اکتبر ۱۹۷۲ این شبکه عمومی شد (البته نه برای تمام کشورهای جهان). تقریبا ۲۰ سال پس از پیدایش اینترنت، وب جهانی (www) به منظور ایجاد امکان تبادل عمومی اطلاعات بر پایه یک استاندارد فراگیر متولد شد. این شبکه به عنوان زیرساخت اینترنت مورد استفاده قرار گرفت.
براساس گفته «تیم برنزلی» طراح شبکه استاندارد وب، اینترنت شبکه یی از شبکه ها بوده و اساسا از کامپیوترها و کابل ها ساخته شده است. وب یک فضای خیالی شامل اطلاعات است. در اینترنت، اتصالات از طریق کابل های بین کامپیوترها و در وب، پیوندهای فرامتنی است.
وب به دلیل برنامه هایی که میان کامپیوترهای موجود در اینترنت ارتباط برقرار می کند، وجود دارد. وب بدون اینترنت معنایی ندارد. از آنجا که مردم واقعا به اطلاعات جدید علاقه مند هستند و در عین حال نمی خواهند مجبور باشند مطالبی در مورد کابل ها و شبکه ها بدانند، وب موجب شده است که اینترنت مفید واقع شود.
به دلیل اطلاعاتی که در کل جهان بین کامپیوترها به اشتراک گذاشته شده است، به تدریج لازم شد این اطلاعات نظم پیدا کند. در همین راستا موتورهای جست وجوگر اینترنت به وجود آمد.
اولین جست وجوگر اینترنت آرچی نام داشت که در سال ۱۹۹۰ به وسیله «آلن امتیج» یکی از دانشجویان دانشگاه مک گیل در مونترال کانادا ایجاد شد. این برنامه با ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی قابل جست وجو از اسامی فایل ها، فهرست فایل های موجود در سایت های ftp عمومی ناشناخته را در خود جای داده بود. بعد از آن جست وجوگری به نام گوفر در سال ۱۹۹۱ به وسیله «مارک مک کاهیل» در دانشگاه مینه سوتای ایالات متحده ساخته شد. در حالی که موتور جست وجوگر آرچی فایل های کامپیوتری را فهرست می کرد، روش کار گوفر این گونه بود که اسناد متنی را ایندکس گذاری می کرد. از آنجایی که اینها (متن های ایندکس گذاری شده) فایل های متنی بود، اکثر سایت های گوفر پس از ایجاد شبکه جهانی وب، به وب سایت تبدیل شدند.
در سال ۱۹۹۳ یعنی دو سال بعد یکی از دانشجویان دانشگاه ام آی تی امریکا به نام «متیو گری» اولین روبات جست وجوگر اینترنتی به نام world wide web wanderer را ساخت. این روبات در ابتدا برای شمارش وب سرورها به منظور اندازه گیری گستردگی وب به کار گرفته می شد. wanderer از سال ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۵ ماهانه ارتقا داده می شد و بعدها نیز با ایجاد اولین پایگاه اطلاعات وب سایت ها به نام وندیکس، از آن برای به دست آوردن آدرس ها استفاده می شد. یک روبات جست وجوگر در واقع برنامه یی است که به طور اتوماتیک ساختار فرامتنی وب را با بازیابی یک سند یا تمام اسناد ارجاع داده شده در آن طی می کند. گاه به روبات های وب، سیارهای وب، وب خز یا عنکبوت می گویند.
در ابتدا روبات ها اندکی بحث برانگیز بودند چراکه حجم زیادی از پهنای باند شبکه را اشغال می کردند و این مساله گاهی باعث از کار افتادن کامپیوترهای شبکه می شد. در روبات های جدیدتر تغییرات مهمی داده شده و در حال حاضر برای ساخت ایندکس ها اغلب موتورهای جست وجوگر به کار می روند. به طور مثال جست وجوگر گوگل از بیش از ۱۵۰ هزار روبات جست وجوگر تشکیل شده است.در سال ۱۹۹۳ شش نفر از دانشجویان دانشگاه استنفورد امریکا موتور جست وجوگر اکسایت را عرضه کردند. این جست وجوگر از تحلیل آماری روابط کلمات برای کمک به روند جست وجو استفاده می کرد.
پس از یک سال جست وجوگر اکسایت ثبت شد و در دسامبر ۱۹۹۵ به صورت آنلاین شروع به کار کرد و در حال حاضر هم بخشی از جست وجوگر ask محسوب می شود. در سال ۱۹۹۴ هم جست وجوگر elnet galaxy به عنوان بخشی از کنسرسیوم تحقیقات mcc در دانشگاه تگزاس انتشار یافت و اکنون خود یک شرکت کامپیوتری مستقل است که حاوی ویژگی های جست وجوی گوفر و تل نت (موتورهای جست وجوگر سابق) نیز هست. «جری یانگ» و «دیوید فلو» در سال ۱۹۹۴ جست وجوگر یاهو را تاسیس کردند. آنها کار را با لیست کردن وب سایت های محبوب خود شروع کردند. آنچه این موتور جست وجو را محبوب و متفاوت کرده بود، این بود که برای هر جست وجو علاوه بر آدرس آن، توضیح مختصری هم ارائه می شد. موسسان یاهو توانستند در طول یک سال بعد دو برابر سرمایه اولیه خود را دریافت کنند و به یک غول اینترنتی تبدیل شوند.
در همان سال ۱۹۹۴ وب کرالر هم ارائه شد که اولین موتور جست وجوی کاملا متنی در اینترنت بود یعنی برای نخستین بار تمام متن هر صفحه از وب را برای جست وجو علامت گذاری می کرد.
در سال ۱۹۹۶ در دانشگاه برکلی کالیفرنیا، برنامه inktomi شروع به کار کرد. در ژوئن سال ۱۹۹۹ inktomi یک موتور جست وجوی دایرکتوری دارای تکنولوژی «استنباط مفهوم» را معرفی کرد. طبق گفته این کمپانی فناوری استنباط مفهوم از تجزیه و تحلیل انسانی استفاده می کند و عادت های یکسانی را برای تحلیل کامپیوتری پیوندها، کاربردها و سایر الگوهای تشخیص سایت های محبوب تر و پرکارتر به کار می برد. جالب اینکه این جست وجوگر در سال ۲۰۰۳ به وسیله شرکت یاهو خریداری شد.
گوگل در سال ۱۹۹۷ در دانشگاه استنفورد به عنوان بخشی از یک پروژه تحقیقاتی به وسیله «سرگئی برین» و «لری پیج» ساخته شد. این موتور جست وجو با استفاده از پیوندهای درونی، سایت ها را رتبه بندی می کند و به جست وجوی آنها می پردازد. در سال ۱۹۹۸ جست وجوگر msn از شرکت مایکروسافت شروع به کار کرد که البته همراه با ویندوز که سیستم عامل اصلی بود، به کاربران معرفی شد. عرضه msn سیستم عامل ویندوز یکی از مهم ترین دلایل موفقیت و پیشرفت این موتور جست وجوگر بود.
در همان سال ۱۹۹۸ جست وجوگر open director هم شروع به کار کرد که طبق گفته این سایت جست وجوگر یادشده بزرگ ترین و کامل ترین دایرکتوری تنظیم شده به وسیله افراد در وب است که توسط انجمن جهانی ویرایشگران داوطلب متشکل از افراد علاقه مند به این تکنیک، ساخته شده و نگهداری می شود.
جست وجوگر فایرفاکس به معنای روباه آتشین هم سرانجام یکی از آخرین و جدیدترین جست وجوگرهای اینترنت است که با روشی ویژه به کمک کاربران آمده است. در مدت زمان کوتاهی که از عرضه فایرفاکس می گذرد، چنان جلب توجه کرده و پیشرفتی باورنکردنی داشته است که سال گذشته میلادی از طرف مجله معتبر pcworld به عنوان بهترین نرم افزار دنیای کامپیوتر معرفی شد و توانست مدعیان مطرحی همچون گوگل و یاهو را پشت سر گذارد.
این در حالی است که امروزه استفاده از موتورهای جست وجوگر در اینترنت برای اکثر افراد به ویژه در ایالات متحده به یک عادت تبدیل شده است زیرا امریکا بیشترین تعداد کاربر اینترنتی را در جهان دارد و استفاده از اینترنت بدون موتورهای جست وجوگر بی معنا است. این دستاورد برای تکنولوژی که عمر آن ۱۵ سال بیشتر نیست، بسیار مهم و حائز اهمیت بوده و هم اکنون نیز روزبه روز در حال گسترش و پیشرفت است.

وبگردی
تجمع برخی از کسبه بازار علاء الدین و چارسو
تجمع برخی از کسبه بازار علاء الدین و چارسو - تجمع برخی از کسبه بازار علاء الدین و چارسو در اعتراض به وضعیت ارز
قیمتهای روانی  / این آقایان عاقل / و بیجاره مردم
قیمتهای روانی / این آقایان عاقل / و بیجاره مردم - افاضات امروز معاون اول رییس جمهور، البته قبلتر نیز از زبان دیگر مقامات اقتصادی دولت از جمله نهاوندیان و نوبخت شنیده شده بود. یک اظهارنظر کلی و تاکید بر «عدم نگرانی مردم درباره وضعیت معیشتی» ! عجیب است این جملات شگفت انگیز از زبان جهانگیری که خود از منتقدان وضعیت مشابه در دوران احمدی نژاد بود. او حالا همان جملات را با همان ادبیات تکرار می کند! اما آقای جهانگیری! حقیقتاً این دلار و آن سکه و و قیمت های…
لادن طباطبایی در شبکه من و تو / فیلم
لادن طباطبایی در شبکه من و تو / فیلم - لادن طباطبایی، بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون ایران که برای درمان بیماری فرزندش مدتی است در خارج از ایران به سر می برد امروز مهمان شبکه «من و تو» بود و بدون حجاب مقابل دوربین این شبکه حاضر شد.
تصاویر/ لمس "آزادی" در ورزشگاه آزادی
تصاویر/ لمس "آزادی" در ورزشگاه آزادی - مردم تهران برای اولین بار و برای تماشای مسابقه‌ی فوتبال ایران و اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ بهمراه خانواده‌های خود به ورزشگاه صدهزار نفری آزادی رفتند
(ویدئو) رفع ممنوعیت صدای جواد یساری پس از ۴۰ سال
(ویدئو) رفع ممنوعیت صدای جواد یساری پس از ۴۰ سال - جواد یساری پس از ۴۰ سال با خواندن در فیلم «دشمن زن» دوباره به عرصه هنر بازگشت.این گزارش توسط تماشا تهیه و منتشر شده است. منبع
انتشار عکس دلخراش حمید بقایی
انتشار عکس دلخراش حمید بقایی - مشاور رسانه‌ای احمدی نژاد دیشب با انتشار عکسی دلخراش از وضعیت جسمی «حمید بقایی» از بازگشت این مجرم پرونده‌ی مالی آن دولت به زندان اوین خبر داد.
سبک عجیب شوی لباس در عربستان حاشیه ساز شد!
سبک عجیب شوی لباس در عربستان حاشیه ساز شد! - در پی برگزاری نمایش مد لباس زنان به سبکی عجیب در عربستان، سر و صدای بسیاری در رسانه ها به راه افتاد. ماجرا از این قرار بود که لباسها بدون مانکن و مانند اشباح در حال پرواز با استفاده از پهباد نمایش داده شدند.
ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» به نام ولایتی
ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» به نام ولایتی - علی اکبر ولایتی، مرد 37 شغله ای که به جز حوزه دیپلماسی، سالیانیست که کارشناس ادبی، فرهنگی، تاریخی، عرفانی و ... تلویزیون نیز هست، و هر سال دهها جلد کتاب به نام او منتشر می شود. همه ی این سوابق معششع یک سو و چرخش مادام سیاسی او در حوزه های مختلف، در سوی دیگر، کار را به جایی رسانیده که ولایتی را با ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» نیز می شناسند! ولایتی در تازه ترین تغییر مواضع خود این بار برجام را که روزگاری…
صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده
صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده - در این ویدئو صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده توسط معلم مدرسه را مشاهده می کنید.
افشاگری پوری بنایی درباره واقعیتی تلخ از ناصر ملک‌مطیعی
افشاگری پوری بنایی درباره واقعیتی تلخ از ناصر ملک‌مطیعی - پوری بنایی به عیادت پناهی رفت و دیدارش با مرحوم ناصر ملک‌مطیعی پس از پخش نشدن برنامه‌هایش از تلویزیون تعریف کرد.
(ویدئو) آزار جنسی گروهی دانش آموزان در مدرسه‌ای در غرب تهران!
(ویدئو) آزار جنسی گروهی دانش آموزان در مدرسه‌ای در غرب تهران! - ماجرای تکان دهنده اذیت و آزار گروهی دانش آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب تهران وارد فصل تازه‌ای شد.
آزاده نامداری هم گزارشگر فوتبال شد!
آزاده نامداری هم گزارشگر فوتبال شد! - در ادامه حضور چهره های شناخته شده در کمپین "خانم گزارشگر"، این بار آزاده نامداری مجری تلویزیون تلویزیون اقدام به گزارش فوتبال کرد. او برای این کار بازی خاطره انگیز ایران - استرالیا در مقدماتی جام جهانی 98 فرانسه را انتخاب کرده است که گزارش ضعیف او با انتقادات فراوانی مواجه شده است، تا حدی که وبسایت مربوط به این کمپین ویدئوی گزارش این او را از سایت حذف کرد.
عکسی عجیب و جنجالی از سید ابراهیم رئیسی
عکسی عجیب و جنجالی از سید ابراهیم رئیسی - عکسی از حضور سید ابراهیم رئیسی در مراسمی ویژه منتشر شده است که گفته می شود متعلق به کنفرانس افق نو در مشهد بوده است. در این عکس حرکات عجیب خانمی با لباس های قرمز، چفیه بر گردن و پرچم در دست در مقابل ابراهیم رییسی به چشم می خورد که توجه کاربران بسیاری را در شبکه های اجتماعی جلب کرده است!