شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ / Saturday, 17 March, 2018

آموزش Yahoo! ۳۶۰°


آموزش Yahoo! ۳۶۰°
یاهو ۳۶۰ درجه یکی از جدیدترین امکانات یاهو است که به شما این امکان را می دهد که برای خود یک وبلاگ شخصی ایجاد نمایید و دوستان خود را به آن دعوت نمایید. همچنین می توانید تصاویر خود را در آن به اشتراک بگذارید و دوستان وآشنایان قدیمی خود را نیز به همین روش پیدا کنید. چرا که در یاهو ۳۶۰ درجه هر فرد که دوست خود را به لیست دوستانش اضافه نماید برای شما قابل مشاهده خواهد بود و دوستان شما نیز برای اعضای دیگر. پس می توانید دوستان قدیمی خود را با استفاده از این قابلیت پیدا کنید و به طور ۳۶۰ درجه همگی عضو خانواده بزرگ یاهو خواهید شد که به راحتی می توانید مانند یک دایره با همدیگر در رابطه باشید.
یاهو ۳۶۰ درجه در حال حاضر بصورت آزمایشی ارائه شده است و مانند سرویس های دیگری که به طور آزمایشی راه اندازی می شوند همراه با دعوت نامه است. به این شکل که برای عضویت در آن و استفاده از خدمات آن می بایست فردی که در آن عضو می باشد برای شما برای شما دعوت نامه ای را ارسال نماید. این دعوت نامه ها تعداد محدودی ندارند و به هر تعداد که بخواهید می توانید برای دوستانتان ارسال نمایید. همچنین چنانچه از دوستانتان کسی عضو این سرویس نیست تا برای شما دعوت نامه ارسال نماید می توانید ایمیل خود را در لیست انتظار یاهو ۳۶۰ درجه ثبت نمایید تا خود یاهو برای شما اقدام به ارسال دعوت نامه نماید.
دعوت نامه های یاهو ۳۶۰ درجه با موضوعی شبیه connect to user on yahoo! ۳۶۰ برای شما ارسال می شود. پس از باز کردن ایمیل گزینه ای در آن وجود دارد با عنوان connect to me. پس از کلیک بر روی این گزینه وارد صفحه ای می شوید که در آن نیز همین گزینه موجود است. پس از کلیک دوباره روی همان گزینه شما وارد این سیستم خواهید شد و سرویس یاهو ۳۶۰ درجه بر روی همان آیدی یاهوی شما فعال می شود. برای ورود به بخش مدیریتی خود می توانید پس از ورود به لینک http://۳۶۰.yahoo.com با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود در یاهو وارد این سیستم شوید. در این سیستم امکانات مختلفی در اختیار دارید. یکی از بخش های موجود در این سرویس my page می باشد که توسط آن می توانید یک صفحه شخصی برای خود بسازید و در آن عنوان,مطالب وبلاگ,تصاویر خود و دوستانتان,لینک ها و موارد مورد علاقه خود و... را قرار دهید. یکی دیگر از امکانات عالی که این سرویس را سریعاً در بین همه کاربران مشهور کرد ایجاد وبلاگ شخصی با مدیریت بسیار ساده آن است. برای ایجاد وبلاگ شخصی خود می بایست بر روی گزینه my blog کلیک نمایید و چنانچه وبلاگ خود را هنوز نساخته اید بر روی گزینه create my blog کلیک نمایید. در بخش my blog تنظیمات و گزینه های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال توسط compose new entry می توانید مطلب جدیدی را در وبلاگ خود اضافه نمایید. همچنین در قسمت میانی صفحه مطالب قبلی شما که در وبلاگتان قرار داده اید لیست شده اند و می توانید آن ها را ویرایش و یا حذف نمایید.
قابلیت منحصر بفردی که در سرویس وبلاگ یاهو وجود دارد این است که می توانید در هریک از مطالب خود تصویری را نیز از روی هارد دیسک به آن مطلب اضافه نمایید و می توان گفت دیگر نیازی به سرویس های ارائه دهنده فضا برای آپلود تصاویر ندارید. گزینه های دیگری که در بخش my blog وجود دارد عبارتند از view blog که وبلاگ شما را نشان می دهد.
Edit blog setting که تنظیمات مربوط به وبلاگ خود را می توانید در آن مشخص نمایید و گزینه edit blog roll که توسط آن می توانید بخش مانند لینک دوستان در وبلاگ خود داشته باشید و آن را مدیریت نمایید. بخش دیگری که در این سرویس وجود دارد گزینه my friends می باشد و در آن می توانید دوستان خود را مدیریت نمایید,به آن ها پیغام ارسال نمایید,آن ها را در موضوعات مختلف دسته بندی کنید,مشخصات فردی و تصاویر آن ها را در صورت وجود مشاهده نمایید.
Mail box بخش دیگری از این سرویس است که توسط آن می توانید اقدام به ارسال و دریافت ایمیل نمایید.
برای ارسال دعوت نامه به دوستانتان نیز می توانید از گزینه invite استفاده نمایید. قابلیت مفیدی که در این بخش وجود دارد این است که یاهو به شما این امکان را می دهد که به تمامی اعضایی که در لیست دوستان یاهو مسنجرتان قرار دارد و یا تمام کسانی که در دفترچه ایمیلتان قرار دارند به یک باره دعوت نامه ارسال نمایید. یکی از کاربردی ترین امکانات در این سرویس,به اشتراک گذاشتن تصاویر شماست. با کلیک بر روی گزینه home و سپس انتخاب گزینه start sharing photos می توانید به راحتی تصاویر خود را در یاهو قرار دهید تا در این سرویس دوستانتان تصاویر شما را مشاهده نمایند. شما در این سرویس می توانید برای تصاویر خود slide show نیز بسازید.
با استفاده از بخش search نیز می توانید به دنبال دوستان و آشنایان خود با توجه به نام,نام خانوادگی,آدرس ایمیل,جزئی از نام آن ها,جنسیت و یا محل سکونت آن ها بپردازید.
● امکانات :
الف) امکان بلاگ‌نویسی در یاهو پیشرفته‌تر از سایتهای مشابه است.به دلایل زیر :
ساپورت این سایت از یونیکد ،در نتیجه در بلاگ خود می‌توانید به فارسی بنویسید
امکان آپلود عکس :می‌توانید برای هر پست یک عکس آپلود کنید.
وجود یک داشبورد برای تعیین رنگ ،چپ چین یا راست چین شدن سطور و لینک دادن
امکان کامنت‌گذاری بازدیدکنندگان
تعیین اینکه وبلاگ شما برای چه کسی قابل مشاهده باشد
امکان جالب دیگر ارسال پستها از موبایل می‌باشد که البته برای کاربران ایرانی در شرایط حاضر ممکن نیست
قابل مشاهده بودن عنوان و چند سطر ابتدایی بلاگ در صفحه پروفایل کاربر که سبب می‌شود دوستان از حال و هوای دوست خود باخبر شوند
مسلما بلاگ‌نویسی با این شرایط امکان آشنایی بهتر کاربران باهم و همچنین تبادل افکار آنها را فراهم می‌آورد.برای کاربران ایرانی هم برای نخستین بار نوشتن به فارسی امکانپذیر شده
ب) ادغام ویژگی سوشال نتورک با مسنجر: شما در این سایت می‌توانید مشاهده کنید کدام یک از دوستانتان در حال حاضر آنلاین هستند و در صورت تمایل با یاهو مسنجر به چت بپردازید
ج) ادغام گروههای یاهو در این سایت بصورت کامیونیتی: در هر کامیونیتی برای نخستین بار امکان آپلود عکس و حتی فایل داده شده.به این ترتیب کاربران در کامیونیتیها به راحتی می‌توانند عکسها و فایلهای متناسب با موضوع کامیونیتی را مشاهده کنند
▪ مشاهده فعالیت کامیونیتی ظرف هفت روز گذشته ،با این ویژگی دیگر سراغ کامیونیتیهای غیر فعال نمی‌روید
▪ به اشتراک گذاشتن علایق
▪ امکان انجام نظرسنجی در هر گروه
د) اینترفیس مناسب ،وضوح خوب عکسهای پروفایل
ه) ابزاری خوبی به نام بلست ،یاداشت کوچکی که بالای پروفایلتان می‌گذارید تا دوستان با یک نگاه به آن پیام شما را بگیرند.


منبع : دنیای کامپیوتر و اینترنت

مطالب مرتبط

از مریخ تا ژرفای اقیانوس‌ها، در نسخه جدید گوگل‌ارث

از مریخ تا ژرفای اقیانوس‌ها، در نسخه جدید گوگل‌ارث
سرانجام گوگل با همکاری ناسا توانست نسخه جدید نرم‌افزار زمین خود را به نام گوگل‌ارث ۵ با قابلیت نمایش مریخ همچون زمین و قابلیت سفر در زیر آب اقیانوس‌ها منتشر کند.
نسخه جدید گوگل ارث که عصر دوشنبه ۱۴ بهمن / ۲ فوریه به وقت ایران منتشر شد، تمامی سطوح خشکی و دریاهای زمین را آن‌گونه که از هواپیماها دیده می‌شود، نشان می‌دهد؛ همچون مسافران زیردریایی شما را به ژرفای آب اقیانوس‌ها می‌برد؛ می‌تواند شما را سوار بر فضاپیمایی به سیاره سرخ، مریخ، ببرد و درنهایت، شما را بر ماشین زمان سوار می‌کند تا تصاویر ماهواره‌ای زمین را در میان سال‌ها بنگرید! آیا برایتان جالب نیست که رشد شهرتان را در سال‌های اخیر همچون فیلمی در برابر چشمانتان ببینید! غوغای گوگل این بار نیز نشان داد که همچنان بی‌رقیب خواهد ماند.
نخستین نکته در نسخه جدید گوگل ارث، ظاهر جدید این نرم‌افزار است. با استفاده از گوگل‌ارث۵، شما می‌توانید با گذر از عوارض زمینی، خود را به سطح اقیانوس‌ها برسانید و به نظاره کم و زیاد شدن عمق اقیانوس‌ها بنشینید. اگر کم‌کم از ارتفاع خود بکاهید تا به نزدیکی سطح آب برسید، دریاهای مواج را می‌بینید.
اگر علاقه‌مندید سفری به زیر آب داشته باشید، می‌توانید از امواج سطح آب دریاها نیز گذر کنید تا همان‌گونه که زیردریایی‌ها از اعماق آب اطراف خود را می‌بینند، با دنیای جدید گوگل‌ارث آشنا شوید. در بخش اقیانوس‌ها و اعماق آب، گوگل‌ارث۵ انتخاب‌های مختلفی برای نمایش فیلم‌های اعماق آب از تهیه‌کنندگانی مانند نشنال ژئوگرافیک، بی‌بی‌سی و چندین سازمان دارای اطلاعات اعماق آب قرار دارد که می‌توان به تماشای آن نشست. بنابر اعلام رسمی گوگل، با ادغام این اطلاعات تاکنون ۹۷درصد زیست‌کره زیر پوشش گوگل‌ارث قرار گرفته است. پیش از این تنها یک‌چهارم زمین که صرفا خشکی‌ها را دربرمی‌گرفت، زیر پوشش گوگل‌ارث قرار داشت.
● مروری بر پیشرفت شهرسازی
آیا دوست دارید از وضعیت ساخت استادیوم محبوبتان در ظرف چند سال باخبر شوید؟ می‌توانید با کلیک روی دکمه ساعت روی چهره جدید گوگل‌ارث در زمان به عقب بروید! با این ماشین زمان می‌شود بزرگ شدن تهران را طی چند سال، آسفالت شدن راه‌های روستایی ایران و حتی ساخت بزرگراه‌ها را به راحتی پیگیری کرد.
برای دوست‌داران محیط‌زیست هم این نرم‌افزار محبوب‌تر از پیش شده، چرا که این فعالان سبز می‌توانند از این پس به استناد تصاویر ماهواره‌ای، از پیشروی آب دریا، میزان تخریب جنگل‌ها، پیشروی بیابان‌ها و خشک شدن دریاچه‌ها در سال‌های پیاپی بر صحت گفته‌های خود بیافزایند.
اگر علاقه‌مند المپیک هستید، پیشنهاد می‌کنم حتما سری به استادیوم‌های المپیک پکن بزنید و ساخت‌وساز آنها را به نظاره بنشینید. از همین حالا می‌شود حدس زد که معماران و شهرسازان، زمین‌شناسان، کارشناسان حوادث غیرمترقبه و دوست‌داران محیط‌زیست برای تحقیق پیرامون موضوع مورد مطالعه خود حتما به سراغ گوگل‌ارث۵ خواهند آمد. شما فکر می‌کنید تغییر بافت سنتی شهرهای ایرانی در میان سال‌ها چگونه است؟
● مریخ ۳بعدی
نمای سه بعدی مریخ نیز کاری جدید از گوگل است که پیش از این فقط به صورت دوبعدی و آن هم آنلاین در وب‌سایت گوگل قابل نمایش بود. در گوگل‌ارث۵ می‌توانید هم‌چون زمین، از هر سو به سیاره سرخ بنگرید و علاوه بر تماشای دره سیرتیس بزرگ مریخ، به سراغ کوه سربرافراشته المپ بروید که با ۲۷ کیلومتر ارتفاع، بلندترین کوه در سراسر منظومه شمسی است. اما این پایان کار نیست! می‌توانید تصاویری با وضوح بالا را از نقاطی که مدارگرد اکتشافی مریخ عکسبرداری کرده، ببینید. هم‌چنین می‌توانید مسیر عبور مدارگردهای مریخی اسپریت و آپورتونیتی را بر سطح مریخ پی بگیرید.
● برنامه‌ریزی برای گردش با گوگل‌ارث
اما گوگل برای تکمیل بسته خدماتی خود، برای نخستین بار به کاربران اجازه داده که از مسیر حرکت خود در این نرم‌افزار، برنامه گردش (تور) درست کنند تا بتوانند گردش‌های خود را در گوگل‌ارث با بقیه به اشتراک بگذارند. این کار گوگل‌ارث در ارائه خدمات ساخت گردش، بی‌شک در پاسخ به انتشار نرم‌افزار تلسکوپ جهان‌گستر مایکروسافت (Worldwide Telescope) است که علاوه بر امکان ساخت گردش با ابزارهای بسیار مناسب، برای نخستین بار، استفاده از داده‌ها به صورت آفلاین نیز ممکن شد.
هم‌چنین به‌نظر می‌رسد قابلیت نمایش سه بعدی مریخ نیز در نسخه جدید، بیشتر به سبب پیشی‌گرفتن از رقیب دیرینه، مایکروسافت، صورت گرفته است تا خواست علاقه‌مندان گوگل‌ارث. مایکروسافت، سال گذشته با ارائه نرم‌افزار تلسکوپ جهان‌گستر، عمده منجمان و علاقه‌مندان آسمان را به سوی خود کشاند.
● رقابت شدید با مایکروسافت
این اقدام مایکروسافت در طراحی نرم‌افزاری رایگان برای علاقه‌مندان نجوم با پاسخ گوگل ۵ در نمایش سه بعدی مریخ مواجه شد، ولی در عمل گوگل مشتری‌های خود را برای نمایش آسمان از دست داده است. تلسکوپ جهان‌گستر، تنها نرم‌افزار رایگان و آنلاین در سراسر جهان است که می‌تواند زمینه آسمان را در تمامی طول‌موج‌های رصدشده نشان دهد و در کنار آن با نمایش مجموعه تصاویر بی‌نظیری از تلسکوپ‌های فضایی و برتر زمینی و حتی قابلیت کنترل تلسکوپ و نمایش تمامی سیارات منظومه‌شمسی، خود را گزینه محبوب منجمان کرده است. این، هدفی است که گوگل هنوز هم به آن دست نیافته است.
علاوه بر این، گوگل بر خلاف مایکروسافت از نمایش زمین واقعی در نماهای وسیع، آن‌گونه که از فضا دیده می‌شود، هم‌چنان عاجز است و زمین را همچون توپی هزارتکه از تصاویر ماهواره‌ای نشان می‌دهد. اما در نماهای نزدیک، کیفیت تصاویر گوگل به مراتب بهتر از تصاویر سطح زمین نرم‌افزار تلسکوپ جهان‌گستر است.
● چگونه گوگل‌ارث۵ را دانلود کنیم؟
بارگذاری نرم‌افزارهای گوگل به طور مستقیم در محدوده ایران امکان‌پذیر نیست. کاربران ایرانی می‌توانند از چند روز آینده در میان پرتال‌های نرم‌افزاری ایرانی، نرم‌افزار گوگل‌ارث۵ را بیابند و به روشی غیرمستقیم، این نرم‌افزار را بارگذاری، نصب و استفاده کنند.
به نظر می‌رسد از این پس کاربران اینترنتی برای زیر ذره‌بین گرفتن زمین و مریخ، از گوگل‌ارث۵ با پوشش ۹۷درصدی زیست‌کره و نمایش سه بعدی مریخ استفاده می‌کنند؛ در حالی که برای تماشای آسمان هنوز تلسکوپ جهان‌گستر مایکروسافت یکه‌تاز است.

وبگردی
شوخی جنجالی اکبر عبدی با آیت الله علم الهدی
شوخی جنجالی اکبر عبدی با آیت الله علم الهدی - شوخی جنجالی اکبر عبدی با آیت الله علم الهدی هنگام افتتاح سینما در خراسان رضوی
آتش زدن حکم بقایی توسط مشایی در مقابل سفارت انگلیس!!!
آتش زدن حکم بقایی توسط مشایی در مقابل سفارت انگلیس!!! - امروز در اقدامی عجیب و اعتراضی در مقابل سفارت انگلستان مشایی حکم دادگاه بقایی را آتش زد.
تلاش‌ نافرجام نماینده مجلس برای تلفظ موزه لوور
تلاش‌ نافرجام نماینده مجلس برای تلفظ موزه لوور - این نماینده در مجلس ایران هرگز نام موزه لوور را نشنیده است.
فیلم/ لحظه خودکشی شاهزاده سعودی در فرودگاه لندن
فیلم/ لحظه خودکشی شاهزاده سعودی در فرودگاه لندن - بندر بن خالد بن عبدالعزیز شاهزاده سعودی که به اجبار در حال بازگشت به عربستان بود، در فرودگاه لندن دست به خودکشی زد. این شاهزاده به نشانه اعتراض، خود را از طبقه بالای فرودگاه به پایین پرت کرد. هنوز جزئیات دقیقی از وضعیت وی در دست نیست.
رونمایی از تندیس آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
رونمایی از تندیس آیت‌الله هاشمی رفسنجانی - مراسم رونمایی از تندیس آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام دوشنبه شب با حضور خانواده ایشان و محمدرضا نجفی شهردار تهران در محل موزه مشاهیر برج میلاد تهران برگزار شد.
درگیری یک طلبه با رئیس سازمان مدیریت بحران
درگیری یک طلبه با رئیس سازمان مدیریت بحران - در فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده است، این گونه به نظر می رسد که اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران با اسکورت چند ماشین شاسی بلند وارد محدوده خاکی جلوی یادمان شلمچه شده است که ورود به این منطقه برای خودروها ممنوع است. این موضوع موجب اعتراض طلبه حاضر در یادمان شد.
واکنش شقایق دهقان نسبت به ازدواج دوم بهاره رهنما
واکنش شقایق دهقان نسبت به ازدواج دوم بهاره رهنما - ویدیو واکنش شقایق دهقان نسبت به ازدواج دوم بهاره رهنما
کره شمالی و دلواپسان ایران
کره شمالی و دلواپسان ایران - حسین شریعتمداری در یادداشتی که مرداد ماه در این باره نوشت ضمن تمجید از کره شمالی به مناقشه آن کشور با آمریکاو درخواست ترامپ برای مذاکره اشاره کرد و نوشت: «کره‌شمالی به درخواست آمریکا برای مذاکره نیز پاسخ مثبت نداد و برنامه‌های هسته‌ای و موشکی خود را غیرقابل مذاکره اعلام کرد. با جرأت می‌توان گفت که کره‌شمالی در این زمینه از مذاکرات بی‌نتیجه و فاجعه‌آمیز ایران با آمریکا الگو گرفته و از این روی حاضر نشده…
فیلم | پوشش کتایون ریاحی در «دورهمی» که مانع از پخش برنامه شد
فیلم | پوشش کتایون ریاحی در «دورهمی» که مانع از پخش برنامه شد - فیلم - در حالی که قرار بود شب گذشته برنامه «دورهمی» ویژه روز زن با حضور کتایون ریاحی و حامد همایون پخش شود، پس از 30 دقیقه تاخیر یکی از برنامه های گذشته «دورهمی» بازپخش شد. اتفاق عجیبی که کتایون ریاحی را در ساعت دو بامداد جمعه به واکنش واداشت. او نوشت اگر قسمت مربوط به حضورش در این برنامه در ساعتی غیر از ساعت معمولِ پخش، روی آنتن برود از سازندگان «دورهمی» شکایت می کند.
فیلم حمله به  سفات ایران در لندن به روش خودسرها!
فیلم حمله به سفات ایران در لندن به روش خودسرها! - سفیر ایران جزئیات جدیدی از حمله به سفارت ایران در لندن را منتشر کرد.متعرضان فقط روی بالكن بيرونی ساختمان سفارت بوده و در محاصره پليس هستند. همكاران همه در داخل سفارت در آرامش و امنيت هستند.
رقصیدن دختران مقابل نجفی در مراسم روز زن!
رقصیدن دختران مقابل نجفی در مراسم روز زن! - در همایش بانوان شاغل در شهرداری تهران چند دختر روی سن رفته و مقابل شهردار تهران شروع به رقصیدن می کنند و نجفی آبه دنبال تشویقش گفت: معتقد به سهمیه بندی جنسیتی نیستم.
بزرگترین زمین‌خواری کشور / فروش ارزشمندترين زمين‌های ايران توسط دولت روحانی
بزرگترین زمین‌خواری کشور / فروش ارزشمندترين زمين‌های ايران توسط دولت روحانی - هفتم بهمن سال جاری بود كه محمد سعیدی‌کیا، رئيس بنياد مستضعفان و جانبازان، در گفت‌وگو با ايلنا اعلام كرد: دولت حدود ۳۵ میلیون مترمربع (سه‌هزار‌و ٥٠٠ هكتار) از اراضی حاشيه بزرگراه تهران-شمال را به بنیاد واگذار خواهد كرد كه منابع مالي موردنياز براي تكميل اين پروژه در اختيار بنياد مستضعفان قرار گيرد.
گزارشی عجیب و کودکانه در اخبار سراسری
گزارشی عجیب و کودکانه در اخبار سراسری - این ویدیو که به سبکی عجیب و با جلوه های ویژه نه چندان حرفه ای تدوین شده است در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت.
گلشیفته فراهانی در سزار 2018
گلشیفته فراهانی در سزار 2018 - مراسم چهل و دومین دوره جوایز سزار ۲۴ فوریه (۶ اسفندماه) برگزار شد. گلشیفته فراهانی از جمله چهره هایی بود که در مراسم سزار 2018 حضور یافته بود.
جنجال زندگی اشرافی امام جمعه ایلام و تهدید منتقدان در نماز جمعه
جنجال زندگی اشرافی امام جمعه ایلام و تهدید منتقدان در نماز جمعه - «از بچه‌بازي‌هايتان دست برداريد»، «اهانت به جايگاه نماز جمعه، اهانت به رهبري و قابل پيگيري است» و «توصيه مي‌کنم به اين جايگاه که مين‌گذاري است، نزديک نشويد و چنانچه نزديک شويد، با مين به هلاکت خواهيد رسيد!»همه اين اعتراضات از اين جهت است که جرياني در استان ايلام نسبت به آنچه زندگي اشرافي اين امام جمعه ناميده، معترض شده است.
پسر امام جمعه ایلام درباره پرادوسواری پدرش چه گفت؟
پسر امام جمعه ایلام درباره پرادوسواری پدرش چه گفت؟ - در چند روز اخیر انتشار عکسی از امام جمعه ایلام در کنار پرادو، انتقاداتی را در فضای مجازی برانگیخته است. در کنار این انتقادات برخی عکس های صفحه اینستاگرام پسر امام جمعه ایلام؛هادی لطفی هم بر شدت این انتقادات افزوده است.
مهندس موسوی میگفت از باطن احمدی نژاد خبر داشت ولی ما نداشتیم
مهندس موسوی میگفت از باطن احمدی نژاد خبر داشت ولی ما نداشتیم - سرلشگر فیروزآبادی: مهندس موسوی میگفت از باطن احمدی نژاد خبر دارم ولی ما خبر نداشتیم.
احمد نجفی، درِ شورای صنفی نمایش را گِل گرگرفت!
احمد نجفی، درِ شورای صنفی نمایش را گِل گرگرفت! - احمد نجفی امشب در اقدامی عجیب درِ شورای صنفی نمایش را گِل گرفت! این اقدام او در اعتراض به وضعیت نمایش فیلمش (من یک ایرانی ام) صورت گرفته است.
رابطه موفقیت و تام و جری!
موفقیت همواره شامل عوامل متعدد به هم پیوسته و منسجمی است که در نهایت موجب رضایتمندی، کیفیت بالا، ارتقای سطح زندگی و شغلی و نیز ایجاد روابط بهتر میان انسان ها می شود.