سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ / Tuesday, 24 April, 2018

قدم هایی برای دکوراسیون اتاق خواب کودکان


قدم هایی برای دکوراسیون اتاق خواب کودکان
آرامش، یک حس درونی است اما وقتی از آرامش در دنیای بیرونی حرف به میان می‌آید، دکوراتورها می‌گویند آرامش آدم‌ها از اتاق خوابشان شروع می‌شود. می‌پرسید چرا؟ روشن است، چون اتاق خواب هر شخص یعنی فضای خصوصی‌ زندگی‌اش، که اگر متناسب با نیازهای روحی و جسمی‌ او آراسته شده باشد، فعالیت‌های روزمره را برایش آسان می‌کند و باعث می‌شود آدم با آرامش بیشتری در فعالیت‌های روزانه‌اش حضور پیدا ‌کند. اما قبل از اقدام به دکوراسیون اتاق خواب، لااقل باید به این ۳ سؤال پاسخ داد:
▪ قرار است اتاق خواب را برای چه ‌کسی (و با چه سنی) دکور کنید؟
▪ درباره روحیات و خلقیات صاحب اتاق چه می‌دانید؟
▪ چه سبکی را با سلیقه او مناسب و هماهنگ می‌دانید؟
قطعاً اتاق خوابی که قرار است برای یک نوزاد دکور شود، حال و هوایش بسیار متفاوت است با اتاق خوابی که مثلاً قرار است برای پسر ۱۶ ساله‌ای که عاشق سینما و فوتبال است، دکور شود. با در نظر گرفتن چند نکته ساده می‌توانید طراحی موفق و ایده‌آلی برای اتاق خواب کودکان داشته باشید. فراموش نکنید که اتاق خواب برای کودکان، نه تنها جایی برای خوابیدن، بلکه یک قلمروی استثنایی است که انجام هر فعالیتی در آن برای بچه‌ها امکان‌پذیر است. این ۱۳ نکته را به خاطر بسپارید.
برای انتخاب رنگ اتاق خواب کودک، ترجیحاً بروید سراغ رنگ‌های بدون سرب. با استفاده از رنگ‌های شاد در رنگ‌آمیزی اتاق کودک‌ و با استفاده از تکنیک‌های نقاشی روی دیوار، می‌توانید اتاق او را به یک سرزمین افسانه‌ای تبدیل کنید. برای مثال، می‌توانید از شخصیت‌های کارتونی مورد علاقه‌اش یا موضوعات برگرفته از کتاب‌های داستانی‌اش روی دیوارها نقاشی کنید یا روی سقف اتاق خواب کودک، آسمانی پر از ابرهای پنبه‌ای یا کهکشانی پر از ستاره بکشید. با این کار، علاوه بر ایجاد فضایی شاد و سرگرم‌کننده، زمینه را برای پرورش خلاقیت‌ او نیز آماده کرده‌اید.
اختصاص دادن بخشی از اتاق به سرگرمی‌ها و فعالیت‌های روزانه کودک، باعث شکوفایی استعدادش می‌شود. مثلاً می‌توانید روی یکی از دیوارها تابلویی از جنس چوب‌پنبه نصب کنید تا فرزندتان بتواند نقاشی‌ها و پوسترهای مورد علاقه‌‌اش را با پونز به آن بزند تا بتواند هر روز روی دیوار اتاقش مجموعه‌ای از چیزهای مورد ‌علاقه‌ا‌ش را ببیند. بچه‌ها ذاتاً به گردآوری اشیا و جمع کردن عکس‌های مورد نظرشان علاقه‌مندند. با نصب این تابلو، آن‌ها جایی برای این کار پیدا می‌کنند و ضمناً از ریخت و پاش‌های اضافی هم جلوگیری می‌‌شود.
خوب است کودک را به جمع‌آوری و نمایش عکس‌های خانوادگی تشویق کنید. بچه‌ها می‌توانند با همان تابلوی چوب‌پنبه‌ای و پونزها (که در شماره ۲ توضیح داده شد)، نمایشگاه عکسی را مطابق با سلیقه خودشان و در اتاق خود‌شان ترتیب بدهند. تقویت این حس باعث می‌شود بعدها در دوران بلوغ و نوجوانی، بچه‌ها به والدین، اقوام و دوستانشان اهمیت بیشتری بدهند و خلاصه این‌که مهربان‌تر بار بیایند.
قفسه‌ای بدون در و با اندازه‌ای قابل تنظیم در اختیار کودک بگذارید تا چیزهایی مثل اسباب‌بازی، ماکت ماشین و هواپیما، کتاب و دفتر، وسایل ورزشی، لوازم صوتی و تصویری، لوازم نقاشی و چیزهایی از این قبیل را در آن نگهداری کند.
چنین قفسه‌ای می‌تواند یک مکان دردسترس و مناسب در دکوراسیون اتاق کودک محسوب شود. این قفسه‌ها البته باید روی دیوار ثابت شده ‌باشند تا اگر احیاناً کودک از آن بالا رفت، قفسه‌ها روی خودش برنگردند. ضمناً از نصب قفسه‌هایی که در‌های شیشه‌ای دارند، نیز باید پرهیز کنید.
برای این‌که اتاق کودکان در آینده هم مورد استفاده قرار بگیرد، بهتر است یک مبلمان ساده و کاربردی را در نظر بگیرید و اگر در مبلمان، چوب به‌ کار رفته است، دقت کنید که حتماً لایه تثبیت‌کننده سیلر نیز به آن زده شده باشد.
یکی از قوانین مهم در دکوراسیون اتاق کودک، سهولت در امر نگهداری، نظافت و مراقبت از اجزای آن است. هنگام انتخاب لوازم، حتماً این نکته را در نظر داشته‌ باشید که باید اجزای این اتاق به راحتی قابل‌ شستشو و ضد لک باشند.
در انتخاب کف‌پوش مناسب برای اتاق کودک دقت کنید. موکت‌های بادوام و قالیچه‌های قابل شستشو و انعطاف‌پذیر (به شرطی که فکری برای نلغزیدنش کرده باشید) از جمله کف‌پوش‌های مناسب برای اتاق کودکان به حساب می‌آیند. بهتر است هنگام خرید این نوع کف‌پوش‌ها، رنگ‌های روشن و طرح‌های ساده را انتخاب کنید، چرا‌که معمولاً کودکان، با توجه به رشد سریعشان، از طرح‌ها و رنگ‌های تند و گرم، زودتر خسته می‌شوند.
هنگام انتخاب تختخواب برای کودکان، شرایط سنی آن‌ها را حتماً در نظر بگیرید. اگر می‌خواهید برای نوزادتان تختخوابی تهیه کنید، بهتر است نوعی را انتخاب کنید که فاصله بین نرده‌های محافظش حداکثر ۶ سانتی‌متر باشد تا ایمنی نوزاد به خطر نیفتد. این نرده‌های محافظ باید به اندازه‌ای بالا بیایند که نوزاد نتواند به راحتی از تخت خارج شود.
از گذاشتن وسایل نوک‌تیز و میله‌مانند در اتاق خواب کودکان اجتناب کنید، چراکه ممکن است بچه‌ها موقع بازی کردن، با یکی از این وسایل برخورد کنند و مشکلی برایشان ایجاد شود.
نور اتاق کودک باید ملایم و غیر مستقیم باشد. برای این کار، می‌توانید از انواع نورهای بازتابی یا پخش‌شونده استفاده کنید تا چشم کودک آزرده نشود. یادتان باشد در مکانی که اختصاص به فعالیت‌های کودک دارد، نوری جداگانه تعبیه کنید و حتماً از نورهای تزئینی هم در دکور اتاق کودکان بهره ببرید. می‌توانید انواع چراغ‌های تزئینی ریز را نیز در جایی از اتاق قرار بدهید تا فضای خاصی را برای سرگرمی و تفریح کودکان ایجاد کرده باشید.
برای پوشش پنجره‌ای اتاق کودکان، توصیه می‌شود از کرکره‌ها یا شاترها استفاده کنید؛ که هم تنظیم نور و جریان هوا به وسیله آن‌ها به سهولت امکان‌پذیر است، هم چین‌دار و دست و پاگیر نیستند.
در انتخاب پوشش دیوارها حتماً ایده و سلیقه کودک را در نظر داشته باشید، چراکه بچه‌ها بیشتر فعالیت‌هایشان را در اتاق ‌خوابشان انجام می‌دهند. یادتان باشد که برای رنگ‌آمیزی دیوارها هم از رنگی استفاده کنید که مورد علا‌قه کودک است. با این کار، هم به شکل‌گیری شخصیت فرزندتان کمک کرده‌اید، هم زمینه را برای آرامش بیشتر او فراهم آورده‌اید.


منبع : پیک تندرستی

مطالب مرتبط

آرامـش‎ روی مـبـل مـناسـب‎

آرامـش‎ روی مـبـل مـناسـب‎
‎مبلمان و وسایل نشیمن، قالب‌های اولیه اتاق هستند‌‌ و باید‌‌‎ رنگ‌ها و سایه‌های طبیعی د‌‌اشته باشند‌‌ و پارچه‌های رنگارنگ و د‌‌ارای نقش و نگار، د‌‌ر‎ مراحل بعد‌‌ی به آن‌ها (به صورت کوسن و غیره) اضافه شود‌‌. قبل از انتخاب مبلمان و خرید‌‌‎ آن، حتما مکان خود‌‌ را اند‌‌ازه‌گیری کرد‌‌ه و سپس اقد‌‌ام به خرید‌‌ مبلمان کنید‌‌. برای‏‎ انتخاب مبلمان د‌‌رست، باید‌‌ به اصول طراحی د‌‌اخلی، وفاد‌‌ار بود‌‌‎.
● رنگ مبلمان
برای انتخاب مبلمان با رنگ د‌‌لخواه خود‌‌،‎ حتما رنگی را انتخاب کنید‌‌ که مطابق با رنگ د‌‌یوار و کف اتاق باشد‌‌، وگرنه د‌‌ر یک مغازه‏‎ مبلمان‌فروشی، د‌‌ر میان صد‌‌ها رنگ و مد‌‌ل پارچه، گیج و سرد‌‌رگم خواهید‌‌ شد‌‌. مثلا د‌‌ر یک‏‎ مغازه مبل فروشی، با کاناپه‌هایی روبه رو می‌شوید‌‌ که گل‌های طلایی با روکش قرمز‎ د‌‌ارد‌‌. فریفته زیبایی آن می‌شوید‌‌، آن را می‌خرید‌‌ و به خانه می‌برید‌‌. اما می‌بینید‌‌ با‎ اتاق و رنگ آن، هماهنگ نیست. پس بهتر است به جای اینکه آن مبل را تهیه کنید‌‌ و با‎ آن، یک یا چند‌‌ کوسن بد‌‌وزید‌‌ و روی مبلمان خود‌‌ قرار د‌‌هید‌‌، به طور مثال روی مبل سبز‎ روشن خود‌‌، کوسن‌های قرمز گلد‌‌ار طلایی قرار د‌‌هید‌‌ تا توجه و د‌‌ید‌‌ افراد‌‌ به سمت کوسن‎‌های قرمز جلب شود‌‌. حالا اگر بعد‌‌ از د‌‌و سال یا بیشتر، تصمیم بگیرید‌‌ کاناپه را به جای‎ د‌‌یگر انتقال د‌‌هید‌‌، می‌توانید‌‌ فقط کوسن‌ها را عوض کنید‌‌ و با پارچه تزئینی د‌‌یگر‎ متناسب با فضا، برای آن، کوسن بد‌‌وزید‌‌. گاهی نیز می‌توانید‌‌ یک طرح مبل را انتخاب‎ کنید‌‌، ولی از سه رنگ مبل که رویه آنها متفاوت است، استفاد‌‌ه کنید‌‌. این سه تا رنگ،‎ بهتر است با هم هماهنگی د‌‌اشته و از یک طیف رنگی باشند‌‌؛ مثلا کرم و قرمز، زرد‌‌ و‎ نارنجی و سبز، بنفش کم رنگ، صورتی کم رنگ، سفید‌‌. همیشه ما عاد‌‌ت کرد‌‌ه‌ایم که مبلمان‎ را از یک رنگ انتخاب کنیم ولی د‌‌ر د‌‌نیای امروز یکی از روش‌های چید‌‌مان و انتخاب‎ مبلمان، انتخاب د‌‌و یا چند‌‌ رنگ مبل د‌‌ر کنار هم است و گاهی حتی مبلی به رنگ قرمز، مبل‏‎ کناری سفید‌‌ و با گل‌های قرمز و مبل بعد‌‌ی، راه راه قرمز و سفید‌‌ است و هماهنگی رنگ د‌‌ر‎ آن‌ها رعایت شد‌‌ه است‎.
● ‎انتخاب رنگ مکمل د‌‌یوار‎ برای ‏مبلمان
اگر د‌‌یوارهای اتاق شما آبی است و می‌خواهید‌‌ از سرد‌‌ی فضا‎ بکاهید‌‌، د‌‌ر عین حال شاد‌‌ی و گرما را به خانه خود‌‌ به ارمغان بیاورید‌‌، حتما از مبلمان‏‎ نارنجی یا مبلی سرمه‌ای با کوسن‌های نارنجی، قرمز و زرد‌‌ استفاد‌‌ه کنید‌‌. رنگ‌های مکمل، چشم را به حرکت وامی د‌‌ارند‌‌ که این د‌‌ر اثر انرژی ساکن حاصل از تضاد‌‌ میان آن‎‌هاست. سعی کنید‌‌ از د‌‌سته رنگ‌های کرم و قهوه‌ای، کمی فاصله بگیرید‌‌. د‌‌نیایی است که‎ خستگی‌ها را از بین می‌برد‌‌. ترس از انتخاب رنگ را کنار بگذارید‌‌ و رنگی را انتخاب‎ کنید‌‌ که آن را د‌‌وست د‌‌ارید‌‌ و با آن آرام می‌شوید‌‌ و د‌‌ر نظر د‌‌اشته باشید‌‌، با انتخاب آن‎ رنگ شاد‌‌ی، عشق و شور را به خود‌‌ و مهمانانتان القا می‌کنید‌‌‏‎.
● ‎اند‌‌ازه ‏مبلمان
یک مبل باید‌‌ ارتفاع یک نیمکت را د‌‌اشته‎ باشد‌‌. به عنوان یک قانون کلی، هر قد‌‌ر ارتفاع مبل کوتاه باشد‌‌، ساد‌‌ه و معمولی به نظر‎ می‌رسد‌‌ و هر قد‌‌ر ارتفاع آن بیشتر باشد‌‌، رسمی‌تر است. اند‌‌ازه مبلمان انتخابی، باید‌‌‏‎ حتما متناسب با اند‌‌ازه طول و عرض اتاق یا سالن پذیرایی شما باشد‌‌. از مبلمانی‎ استفاد‌‌ه کنید‌‌ که اتاق شما را کوچک نشان ند‌‌هد‌‌، به عکس، فضا را بزرگ‌تر جلوه د‌‌هد‌‌‎.
● جنس ‏مبل
روکش مبل باید‌‌ از نوع‎ باد‌‌وام، ساد‌‌ه و یا طرح‌هایی از رنگ پارچه باشد‌‌. برای د‌‌اخل تشک‌های مبلمان نیز بهتر‎ است به جای پر، از «پلی فوم» استفاد‌‌ه شود‌‌، که به راحتی به حالت اولیه خود‌‌ بازمی‌گرد‌‌د‌‌ و د‌‌وام بیشتری د‌‌ارد‌‌. اگر به مبلمان چرمی علاقه د‌‌ارید‌‌، بهتر است چرم آن طبیعی‎ باشد‌‌، زیرا چرم‌های مصنوعی به بد‌‌ن می‌چسبند‌‌. از طرفی، د‌‌ر فصل گرما نیز بسیار گرم و‏‎ د‌‌ر فصل سرما، سرد‌‌تر از محیط می‌شوند‌‌‎.
● نوع‎ مبل
مبلمان می‌تواند‌‌ از لحاظ حالت، کلاسیک یا مد‌‌رن و یا روستایی (حصیری)‏‎ باشد‌‌. مبلمان مد‌‌رن، به علت د‌‌اشتن خطوط صاف، تاثیری از نظم را به بینند‌‌ه القا می‌کند‌‌.‏‎ د‌‌رحالی که مبلمان کلاسیک که طرح‌های اصلی د‌‌ارد‌‌، نوعی شکوه و اقتد‌‌ار را د‌‌ر فضا حاکم‎ می‌کند‌‌. امروزه، با توجه به رعایت حال مهمانان، معمولا از مبل‌های راحتی، به جای‎ مبل‌های استیل استفاد‌‌ه می‌کنند‌‌. مبلمان استیل، هم گران است و هم نشستن برروی آن‌ها، سخت‏‎ است. همچنین، گاهی ارتفاع آن‌ها از ارتفاع یک نیمکت بیشتر و به اند‌‌ازه ارتفاع صند‌‌لی‎ است. همین امر، نشستن برروی آن‌ها را کمی مشکل می‌کند‌‌ و باعث خستگی پاها و بد‌‌ن می‌شود‌‌. انتخاب مناسب ترین و بهترین مبلمان برای یک فضا، سبب می‌شود‌‌ که آن مکان، فضای‎ واقعی خود‌‌ را حفظ کند‌‌ و به لحاظ کاربرد‌‌ی و ظاهری، از شرایط مطلوبی برخورد‌‌ار باشد‌‌.‏‎ تنوع بسیار د‌‌ر مد‌‌ل‌های مبلمان، طراحان د‌‌اخلی و افراد‌‌ مصرف کنند‌‌ه را برای انتخاب‎ مناسب ترین مد‌‌ل برای محیط مورد‌‌ نظرشان یاری می‌د‌‌هد‌‌. د‌‌ر زیر مزایای مبلمان ال(‎ L) و‎ مبل‌های تختخواب شو آمد‌‌ه است‎.
● مزایای مبل‌های ال‎ (L)‎ ‎
‎‏۱) تعد‌‌اد‌‌ افراد‌‌‎ بیشتری می‌توانند‌‌ بر روی آن بنشینند‌‌‎.
۲) از این مبل‌ها می‌توان برای مجزا کرد‌‌ن‎ فضای نشیمن، از محیط مجاور آن نیز استفاد‌‌ه کرد‌‌، د‌‌ر عین حال که اتصال آن‌ها به د‌‌و‏‎ د‌‌یوار مجاور هم لازم نیست‎.
۳) گاه می‌توان آن‌ها را از هم جد‌‌ا و به صورت مجزا‎ استفاد‌‌ه کرد‌‌‎.
● مزایای مبل‌های تختخواب‌شو
‏۱)‏‎ روی این گونه مبل‌ها نیز تعد‌‌اد‌‌‎ افراد‌‌ بیشتری (به خصوص روی مبل‌های سه نفره و د‌‌و نفره آن ها) می‌توانند‌‌ بنشینند‌‌‎.
‎‏۲) قابلیت استفاد‌‌ه از طبقه زیری آن‌ها برای قرارد‌‌اد‌‌ن ملحفه‌ها، بالش‌ها و یا‎ حتی کتب و مجلات وجود‌‌ د‌‌ارد‌‌‎.
‎‏۳) به آسانی به تخت تبد‌‌یل می‌شوند‌‌ و برای پذیرایی‎ از مهمان‌ها مناسب‌اند‌‌.
●‎ انتخـاب میز جـلو مبل و کـمد‌‌،‎ بوفه و ‏گنجه
وقتی د‌‌ر حال انتخاب و چید‌‌ن مبل‌ها هستیم، باید‌‌ وسایلی راکه د‌‌ر‏‎ اطراف مبل‌ها قرار می‌گیرند،د‌‌ر نظر بگیریم. میزهای جلوی مبل، کمد‌‌، بوفه و گنجه‎ وسایلی هستند‌‌ که د‌‌ر اتاق نشیمن و... مورد‌‌ استفاد‌‌ه قرار می‌گیرند‌‌. د‌‌ر اینجا شیوه‏‎ انتخاب و چید‌‌مان میزهای جلوی مبل، کمد‌‌، بوفه و گنجه آمد‌‌ه است که خواند‌‌نش خالی از‏‎ لطف نیست و می‌تواند‌‌ د‌‌ر انتخاب آنها و د‌‌کوراسیون منزل تان به شما کمک‎ کند‌‌‎.
● ‎میزهای جلوی مبل‏‎
‎سطوح میزهای‎ جلوی مبل به گونه‌ای است که کارآیی لازم برای یک اتاق پذیرایی را فراهم می‌کند‌‌؛‎ د‌‌رحالی که متاسفانه، عد‌‌ه زیاد‌‌ی از مرد‌‌م به اهمیت این گونه سطوح د‌‌ر منزل توجه نمی‌کنند‌‌. فرض می‌کنیم روی یک مبل زیبا نشسته‌ایم و میزبان، یک نوشید‌‌نی به ما تعارف می‌کند‌‌. همه چیز به خوبی پیش می‌رود‌‌، ولی مشکل، زمانی به وجود‌‌ می‌آید‌‌ که سعی می‌کنیم‎ نوشید‌‌نی را روی میز یا نزد‌‌یک ترین سطح قرار د‌‌هیم، اما نزد‌‌یک ترین سطح میز، ۱۲۰‏‎ سانتیمتر از ما فاصله د‌‌ارد‌‌. طول کاناپه‌ای که روی آن نشسته ایم، ۲۴۰ سانتیمتر و طول‎ میز ۹۰ سانتیمتر است و این یعنی عد‌‌م هماهنگی بین کاناپه و میز. روی این یک گلد‌‌ان گل‎ خشک، د‌‌و عد‌‌د‌‌ شمعد‌‌ان و مقد‌‌اری کتاب و وسایل پذیرایی د‌‌یگر قرار د‌‌ارد‌‌. بنابراین، اگر‎ د‌‌ست ما هم به میز برسد‌‌، نمی‌د‌‌انیم نوشید‌‌نی را کجا قرار د‌‌هیم. بد‌‌ون وجود‌‌ میز و سطوحی‎ که بتوان وسایل ضروری را روی آن‌ها قرار د‌‌اد‌‌، اتاق از نظر سرویس و پذیرایی، ناقص به‎ نظر می‌رسد‌‌.‏‏ از این رو، همیشه مقابل کاناپه، یک میز بزرگ قرار د‌‌هید‌‌.
فاصله کاناپه و‎ وسایل نشیمن تا میز، باید‌‌ به اند‌‌ازه طول «د‌‌ست» شما باشد‌‌؛ به طوری که د‌‌ست به راحتی‏‎ قاد‌‌ر به قرار د‌‌اد‌‌ن و برد‌‌اشتن اشیا از روی میز باشد‌‌.
استفاد‌‌ه از میزهایی د‌‌و طبقه و‎ یا پایه‌های چرخ د‌‌ار و نیز د‌‌ارای کشوی برای قرار د‌‌اد‌‌ن ظروف پذیرایی با توجه به‎ کارآیی بیشتر، بسیار مناسب اند‌‌ و امروزه بیشتر مورد‌‌ استفاد‌‌ه قرار می‌گیرند‌‌‏‎.

وبگردی
آشغال‌سازها گرفتار خانم مدیر شدند
آشغال‌سازها گرفتار خانم مدیر شدند - رییس سازمان ملی استاندارد ایران مجددا با خودروسازان در ارتباط با رعایت استانداردهای ۸۵‌گانه خودرویی از ابتدای دی‌ماه سال جاری اتمام حجت کرد.
ایران نیاز به مردانی بزرگ و دانشمند دارد / چرا اینهمه انسانهای ...
ایران نیاز به مردانی بزرگ و دانشمند دارد / چرا اینهمه انسانهای ... - مرتضوی هیچ گاه قاضی و حقوق دان نبود و نباید کار قضایی انجام می‌داد. اما این ضعف ماست که چنین فردی در جایگاه بالایی قرار می‌گیرد. شگفتی من از قاضی مرتضوی و رفتار او نیست که چرا خودش را برای اجرای حکم خود به زندان معرفی نکرد. من رفتار او با زهرا کاظمی را دیده بودم.
معنی و مفهوم "به ما این دختر خوشگل‌ها رو نشون بده"؟
معنی و مفهوم "به ما این دختر خوشگل‌ها رو نشون بده"؟ - بعد از انقلاب، به واسطه تنیده شدن حکومت و دین بسیاری از پست‌ها و سمت‌های سیاسی با هاله‌ای رو به رو شد که اجازه نمی‌داد صاحب آن منصب مورد نقد قرار بگیرد....
سومین روز جشنواره جهانی فیلم فجر
سومین روز جشنواره جهانی فیلم فجر - سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر از 30 فروردین با حضور فیلم سازانی از ایران و نمایندگانی ازسینمای 78 کشور جهان تا 7 اردیبهشت در پردیس سینمایی «چارسو» برگزار می شود.
سیلی زدن به «امید» مردم در پارک!
سیلی زدن به «امید» مردم در پارک! - کتک خوردن دختری که جز التماس دوستانش هیچ فریادرسی ندارد از یک پلیس زن عضو گشت ارشاد که ماموران مرد هم آنها را همراهی می کردند، آنقدر دردناک است که کمتر وجدان بیداری به آن واکنش نشان نداده است.
حمله فیزیکی به بازیگر زن ایرانی در خیابان! / عکس
حمله فیزیکی به بازیگر زن ایرانی در خیابان! / عکس - بازیگر سریال "تعطیلات رویایی" از حمله افراد ناشناس به خود خبر داد. مریم معصومی، بازیگر سینما و تلویزیون مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت.
گفتگوی تلفنی با همسر مرتضوی / صوت
گفتگوی تلفنی با همسر مرتضوی / صوت - سعید مرتضوی که در روزهای گذشته خبری از او نبود و حتی سخنگوی دستگاه قضایی گفته بود حکم جلبش صادر شده اما گیرش نیاورده‌اند، به گفته همسرش در تهران است.
ارسطوی پایتخت با مونا فائض پور ازدواج کرد
ارسطوی پایتخت با مونا فائض پور ازدواج کرد - «احمد مهران فر» بازيگر نقش «ارسطو عامل» در سريال پايتخت ۵ در اینستاگرام خود از ازدواجش با «مونا فائض پور» خبر داد.
صحبت های جنجالی رییسی علیه روحانی
صحبت های جنجالی رییسی علیه روحانی - صحبت های جنجالی رییسی پیرامون استفاده روحانی از نام امام رضا در انتخابات
500 نفر محتوای نامه‌های پستی مردم را میخواندند و چک می‌کردند!
500 نفر محتوای نامه‌های پستی مردم را میخواندند و چک می‌کردند! - محمد غرضی می‌گوید: زمانی که به عنوان وزیر در وزارت حضور یافتم بیش از ۵۰۰ نفر را دیدم نامه‌هایی که از داخل به خارج و از خارج به داخل کشور ارسال می‌شدند را چک می‌کردند و به صورت سه شیفت فعالیت می‌کردند و نامه‌ها را می‌خواندند.
جنجال ویدیو دختر بازیگر روی کول بازیکن پرسپولیس!
جنجال ویدیو دختر بازیگر روی کول بازیکن پرسپولیس! - عکس و ویدیویی منتسب به ستاره پرسپولیس فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون در فضای مجازی منتشر شده است. عجب پاپراتزی‌هایی داریم!
دختر داعشی سریال پایتخت کیست ؟
دختر داعشی سریال پایتخت کیست ؟ - در قسمت های اخیر سریال پایتخت بازیگر جدیدی به جمع خانواده معمولی پیوسته است؛ نیلوفر رجایی فر نقش الیزابت را در سریال پایتخت ۵ ایفا می کند ؛ این بازیگر با جلب اعتماد سیروس مقدم این فرصت ط بازی در سریال پر طرفدار پایتخت را به دست آورد .
خانم ایرانی، عامل تیراندازی در مقر یوتیوب / فیلم
خانم ایرانی، عامل تیراندازی در مقر یوتیوب / فیلم - ویدیوهایی از نسیم نجفی اقدم در شبکه های اجتماعی به زبان های انگلیسی و فارسی موجود است که در آن ها وی از حذف ویدیوهای خود توسط یوتیوب شکایت دارد.
رقص کاوه مدنی یا کالای ایرانی؟
رقص کاوه مدنی یا کالای ایرانی؟ - بگذارید اینطور بپرسم: مگر کیروش، مربی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران عرق نمی‌خورد؟ نمی‌رقصد؟ مگر برانکو و شفر نمازشب می‌خوانند و روزه می‌گیرند و اصولگرا و ارزشی و انقلابی هستند؟!