سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ / Tuesday, 19 June, 2018

رژیم صهیونیستی در بحران


رژیم صهیونیستی در بحران
پس از شکست نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای تشکیل کابینه جدید؛ رئیس این رژیم دستور برگزاری انتخابات زودهنگام پارلمانی را برای خروج اسراییل از بن بست سیاسی کنونی صادر کرد اما به نظر نمی رسد حتی این تدبیر نیز راه موثری برای خروج صهیونیست ها از منجلاب بحران های داخلی و خارجی باشد. چرا که برگزاری انتخابات زودهنگام برای جوامعی که با مشکلات و بحران هایی نه مانند اسراییل رو به رو باشند؛ ممکن است کارآیی داشته باشد؛ اما برای رژیمی که با بحران های عظیم داخلی و خارجی روبه رو بوده و همین بحران ها باعث شکست تلاش ها برای تشکیل کابینه جدید شده است؛ کارآیی نخواهد داشت.
یکی از عواملی که باعث خواهد شد تا انتخابات زودهنگام در سرزمین های اشغالی نیز صهیونیست ها را از بن بست سیاسی بی سابقه کنونی خارج نکند؛ اختلافات شدید داخلی است، هم اکنون در مجلس رژیم صهیونیستی موسوم به کنست که ۱۲۰ نماینده دارد؛ احزاب و گروه های مختلف نمایندگانی دارند که مهمترین آنها در دولت قبلی اسراییل به نخست وزیری ایهود اولمرت مشارکت داشتند، اما این گروه ها با کنار رفتن اولمرت تصمیم گرفتند به ائتلاف شکننده خود با حزبی که بیشترین تعداد نمایندگان را در مجلس کنونی دارد؛ یعنی حزب کادیما به ریاست تزیبی لیونی پایان دهند و همین امر باعث شد تا لیونی در تلاش برای تشکیل کابینه ائتلافی شکست بخورد، این اختلاف ها مسایلی سیاسی در رژیم صهیونیستی است که به نظر نمی رسد حتی با برگزاری انتخابات زودهنگام رفع شود.
مهمترین اختلافاتی که سران صهیونیستی در داخل با آن رو به رو هستند؛ موضوع مذاکره با فلسطینی ها است، احزاب تندرو مانند شاس و حزب قدرتمند لیکود به رهبری بنیامین نتانیاهو اساسا با مذاکره در مورد تقسیم شهر قدس به شرقی و غربی و تحویل بخش شرقی آن به فلسطینی ها مخالفند اما مسئولان حزب حاکم کادیما که لیونی در حال حاضر ریاست آن را برعهده دارد؛ معتقدند اسراییل برای خروج از بن بست مذاکرات تاریخی با فلسطینی ها باید به این تقسیم تن داده و امتیازهایی برای فلسطینی ها قایل شود، بنابراین حتی اگر انتخابات زودهنگام نیز برگزار شود؛ این بحران اساسی را حل نخواهد کرد زیرا احزاب تندرو مانند شاس و لیکود شانس آن را ندارند که اکثریت قاطع (لااقل ۶۱ نمایندگان در مجلس) را از آن خود کرده تا به روش مورد نظرشان عمل کنند و اگر باز هم حزب دست راستی دیگری مانند کادیما بتواند اکثریت عددی را به دست آورد چون اکثریت کارآمد (۶۱ نماینده) را نخواهد داشت؛ بار دیگر ناچار خواهد بود برای تصمیم گیری درخصوص مسایل مهم به ائتلاف با احزاب دیگر روی آورد که نتیجه آن تکرار همین وضع موجود خواهد بود و دور و تسلسل باطلی روی خواهد داد.
این اختلاف در مواردی بسیار شدیدتر وجود دارد از جمله اینکه حتی اگر تشکیل دولت مستقل فلسطینی در سرزمین های اشغالی سال ۱۹۶۷ به عنوان راه حل مناسبی برای مذاکره با فلسطینی ها مطرح شود؛ احزاب مهمی چون حزب لیکود با آن به مخالفت برخواهند خاست چون نتانیاهو گفته است که حاضر نیست هیچ بخشی از کرانه باختری و قدس را به فلسطینی ها دهد بنابراین؛ وجود اختلاف های ریشه ای در درون حاکمیت صهیونیستی اجازه نخواهد داد حتی نیروهای میانه رویی مانند لیونی و یا اولمرت و امثال آنها بتوانند راه حلی برای این معضل بیابند و در چنین وجهی وضعیت کنونی همواره قابل تکرار خواهد بود. این موضوع از این جهت مهم است که فلسطینی ها و جهان عرب نیز به کمتر از طرح صلح عرب برای پایان دادن به اختلافات خود با صهیونیست ها راضی نخواهند شد، براساس این طرح که به زمین در برابر صلح معروف شده اگر اسراییل از سرزمین های اشغالی سال ۱۹۶۷ خارج شود و پناهندگان فلسطینی به سرزمین های خود بازگردند و قدس شرقی پایتخت دولت مستقل فلسطین باشد؛ آنها نیز اسراییل را به رسمیت خواهند شناخت. هرچند صهیونیست ها به ویژه شیمون پرز رئیس رژیم صهیونیستی به دلیل قرارگرفتن در بن بست تاریخی و سیاسی ناچار شده تن به پذیرش این طرح دهد؛ اما از آنجا که قدرت در این رژیم در دست یک شخص نیست و رئیس و یا نخست وزیر این رژیم نمی تواند به طور مستقل در این زمینه تصمیم بگیرد؛ لذا بحران کنارآمدن با فلسطینی ها و جهان عرب نیز از معضلات دایم صهیونیست ها خواهد بود. در همین رابطه نتایج نظرسنجی هایی که در اسراییل انجام شده نشان می دهد اگر همین امروز انتخابات پارلمانی برگزار شود؛ احزاب کنونی تقریبا به همین نسبت رأی خواهند آورد و این نشانگر این واقعیت است که توازن قدرت بین احزاب اسراییلی تغییری نخواهد کرد و احتمال اینکه معضل کنونی این رژیم به همین شکل ادامه یابد؛ قوی است.


منبع : روزنامه کیهان

مطالب مرتبط

رژیم صهیونیستی و جنگ بر سر موجودیت

رژیم صهیونیستی و جنگ بر سر موجودیت
از زمان تشكیل دولت "اسرائیل" در سال ۱۹۴۸ تا كنون، رهبران رژیم صهیونیستی مدعی هستند كه جنگ های شان با اعراب، جنگ بر سر موجودیت است. این ادعا تنها از وجود عقده ای روانی حكایت دارد كه در عمق وجود استعمارگر ریشه دوانده است ؛ استعمارگری كه می داند حضورش در سرزمینی كه تعلق به او ندارد، تابع شكل ترازوی قدرت و نتایج جنگ هایی است كه در این سرزمین رخ می دهد.
به هر رو، معادله ای كه امروز در مورد "اسرائیل" وجود دارد، یك معادله بی مانند است كه نمونه آن را نمی توان در نظام بین الملل یافت، زیرا هیچ دولت و یا رژیم سیاسی در جهان پیدا نمی شود كه به چالش خود با محیط اطرافش به عنوان تنازع برای بقا بنگرد ؛ بلكه تمامی درگیری ها و جنگ ها كه میان دو دولت و یا ملت رخ داده است با هدف دفاع از استقلال، توسعه نفوذ سیاسی، تحقق اهداف اقتصادی و یا اختلافات قدیمی بر سر مرزها بوده است ؛ ولی جنگ های "اسرائیل" خواه مهاجم باشد و خواه مورد حمله قرار گرفته باشد، بر اساس نظر رهبران و سیاستمداران صهیونیست، جنگ بر سر موجودیت است.
به نظر كارشناسان مسائل صهیونیست، مقامات دولت عبری به منظور تحكیم جبهه داخلی از عبارت جنگ بر سر موجودیت استفاده می كنند تا بتوانند آنها را نیز در تحمل بار سنگین جنگ شریك سازند و در جریان دفاع از رژیم شان، حس قهرمان بازی را در وجود آنان برانگیزند ؛ رژیمی كه در واقع یك میهن [و یك عنصر وحدت بخش] برای صهیونیست ها به شمار می رود، به ویژه نسل های جوانی كه در سرزمین فلسطین به دنیا آمده و با این وجود تابعیت كشور اصلی كه پدران شان از آنجا به فلسطین آمده اند، حفظ می كنند و در داخل این رژیم با تقسیماتی همچون اشكناز و سفاردیم و یا روسی، لهستانی، عرب و ایرانی مشخص می شوند.
شاید هدف صهیونیست ها از عبارت "جنگ بر سر حفظ موجودیت" تاثیر بر حامیان خارجی رژیم اشغالگر قدس و مسیحیان صهیونیست در غرب و ایالات متحده باشد تا آنكه آنان دولت ها و مراكز تصمیم گیریشان را برای حمایت سیاسی، نظامی، تبلیغاتی و اقتصادی از "اسرائیل" تحت فشار قرار دهند تا این رژیم از شكست نجات یابد كه نمونه این مسئله را می توان در جنگ اكتبر ۱۹۷۳ و جنگ اخیر لبنان یافت.
با وجود اینكه تمامی این نظرها از اعتبار خاصی برخوردار است و بیشتر اوقات بیانگر واقعیت های موجود می باشد ؛ ولی به اعتقاد ما، بیان عبارت "جنگ بر سر موجودیت" می تواند سبب دیگری نیز داشته باشد و آن هم وجود این دولت مصنوعی و ساختگی در قلب جهان عرب و اسلام و در محیطی است كه دشمنش به شمار می رود و از هر فرصتی برای نابودی آن استفاده می كند و شاید همین مسئله باشد كه چنین حسی را در تفكر رهبران و شهرك نشینان صهیونیست می پروراند، حسی كه به نام "احساس خطر" از آن یاد می شود.
به گواه تاریخ، "اسرائیل" به عنوان یك دولت و كشور ساختگی به حساب می آید كه شكل انگلی را دارد كه از دیگران تغذیه و با عنایت ها و حمایت های آنان زندگی را ادامه می دهد و اگر این حمایت ها نباشد، ادامه حیات برای انگل غیر ممكن است.
تاریخ ۵۸ ساله شكل گیری رژیم صهیونیستی در سرزمین فلسطین نشان می دهد كه موجودیت این رژیم در گرو حمایت ها كشورهای بزرگ غربی است. اگر به تاریخ بازگردیم، می بینیم كه تولد رژیم صهیونیستی نتیجه تلاش نخبگان سیاسی بریتانیای كبیر برای حفظ منافع حیاتی شان بود كه بعدی استراتژیكی دینی نیز داشت. بعد از جنگ جهانی دوم نیز فرانسه و آلمان (البته هر كدام به دلیل خاصی) در ابتدا با جانبداری های سیاسی و بعد از آن با كمك های مالی و نظامی خود به حمایت از صهیونیست ها پرداختند و "اسرائیل" نیز جنگ های سال ۱۹۵۶ و ۱۹۶۷ خود را با استفاده از این حمایت ها به پیش برد و از هنگام جنگ ۶۷ تا كنون، این آمریكاست كه وظیفه حمایت از رژیم صهیونیستی را به عهده گرفته است.
بی گمان بقای رژیم اشغالگر قدس تنها در صورتی كه در یك مسیر خاص گام نهد، امكان پذیر است. پایه ثابت معادله بقا برای صهیونیست ها نفت، كانال سوئز و اعتقاد دینی میلیون ها پروتستان هزاره باور است كه معتقدند حضور یهودیان در فلسطین تحقق پیشگویی های تورات و انجیل مبنی بر بازگشت حضرت مسیح (ع) است.
"اسرائیل" دولتی مبتنی بر ارتش است. زن و مرد آن سربازانی هستند كه آموزش های جنگی مختلفی دیده اند و هنگامی كه زمان جنگ فرا می رسد، تمامی اقشار جامعه صهیونیستی از پزشك گرفته تا مهندس، كارگر و كشاورز هر كدام بر اساس تخصصش به یك بخش ویژه می پیوندد. ضمنا تاسیساتی كه در ظاهر كاركردی مدنی دارند، به گونه طراحی شده اند كه در زمان جنگ بتوان از آن استفاده نظامی كرد.
كسی كه به بررسی زندگی صهیونیست ها در داخل مناطق اشغالی از زمان تاسیس تا كنون می پردازد، به این نتیجه می رسد كه تمامی توجه افراد در این زندگی به مسائل امنیتی است. یك شهرك نشین یهودی همیشه با ترس و لرز به هر چیزی كه در خیابان وجود دارد و یا هر شخصی كه دست به اقدامات ـ به باور او ـ غیر طبیعی می زند، نگاه كند و نتیجه این حالت، نوعی بیماری روانی است كه فرد مبتلا، به هر چیزی با دیده شك و تردید نگاه می كند.
به نظر و باور شمار كثیری از سیاستمداران در "اسرائیل" امضای توافق نامه صلح با عرب ها نیز گزینه ای غیر ممكن است، زیرا این مسئله می تواند زنگ خطری برای موجودیت دولت عبری باشد ؛ یعنی اینكه همیشه این ترس وجود دارد كه طرف عربی از دوره صلح به عنوان فرصتی برای بالا بردن توان نظامی خود استفاده كند. از این رو، صهیونیست ها همیشه و به صورت شبانه روزی در اندیشه به راه انداختن جنگ هستند و برای برافروختن شعله جنگ و یا وارد آوردن ضربات پیشگیرانه به طرف مقابل تلاش می كنند.
چیزی كه در توافق نامه های به امضا رسیده با طرف عربی، برای "اسرائیل" مهم است، تاكید بر همكاری های امنیتی و مبارزه با جنبش های مبارزاتی و مقاومت است. (به عنوان نمونه به توافق نامه اسلو كه میان اشغالگران و سازمان آزادیبخش منعقد شد، نگاه كنید.) یكی دیگر از نكاتی كه در توافق نامه های به امضا رسیده میان "اسرائیل" و طرف های عربی وجود دارد، دور كردن ارتش كشورهای طرف مقابل از مرزها است كه نمود آن را می توان در توافق نامه كمپ دیوید مشاهده كرد. در این توافق نامه، صهیونیست ها ضمن ایجاد یك منطقه بی طرف امنیتی كه در نوع خود چند برابر مساحت كل "اسرائیل" بود، نیروهای مصری را به سپری برای حفظ مرزهای خود بدل ساختند. اگر به توافق نامه اسلو نگاهی بیاندازید، به وضوح این نكته را درك می كنید كه نیروهای سازمان آزادی بخش فلسطین به حامی مرزهای (غیر رسمی) اسرائیل و دستگاه های امنیتی فلسطینی به بازوی صهیونیست ها برای مقابله با جنبش ها و گروه های مقاومت بدل شدند كه البته این جریان با آغاز انتفاضه الاقصی و توقف كامل روند صلح در مذاكرات كمپ دیوید ۲ و قطع هماهنگی های امنیتی میان دو طرف پایان یافت.
در مقابل، "اسرائیل" در چارچوب نظریه موسوم به "گزینه سامسون" (گزینه شمشون) خود را به سلاح های هسته ای مجهز كرد. مسئله تجهیز و دیگر مسائل یادشده از جمله ماهیت نظامی "اسرائیل"، شكل توافق نامه ها و زندگی غیر طبیعی صهیونیست ها، همه و همه از ترس همیشگی بنی صهیون از خطر نابودی حكایت دارد. به اظهارات شیمون پرز نگاه كنید، آنجا كه می گوید كه جنگ اخیر لبنان، مسئله مرگ و زندگی است. بن گوریون نیز در هنگام تاسیس دولت یهودی می گفت كه "اسرائیل" می تواند صد بار عرب ها را شكست دهد، ولی اگر یك بار شكست بخورد، این مسئله به معنای پایان عمرش خواهد بود.
به هر حال، تمامی این مسائل كه بر زبان رهبران صهیونیست جاری شده است، نشان از مقوله هایی دارد كه از دیرباز در ناخودآگاه هر یهودی صهیونیستی كه در سرزمین فلسطین اشغالی زندگی می كند، وجود دارد.
نكته قابل ملاحظه آن است كه "اسرائیل" در درون خود، بذرهای فروپاشی و زوالش را حمل می كند. به عنوان نمونه، اگر با كشورهای عربی از در صلح وارد شود و به سیاست های تجاوزكارانه و توسعه طلبانه خود پایان ببخشد، در نتیجه چالش های جمعیتی و انتشار فرهنگ عربی و اسلامی در میان صهیونیست ها از بین خواهد رفت و همان طور كه مشخص است فرهنگ اسلامی و عربی به خاطر وجود زبان تسامح و دگرپذیری در آن و همچنین بدان خاطر كه فرهنگ غالب بر منطقه به شمار می رود، از قدرت بیشتری نسبت به فرهنگ یهودی برخوردار است. انتشار فرهنگ عربی و اسلامی باعث می شود تا پیوندهایی كه یك یهودی ساكن فلسطین اشغالی با ریشه های اروپایی خود دارد، قطع و به معنای واقعی كلمه، به یك شرقی مبدل شود كه این امر به نظر یهودیان اشكنازی حاكم بر "اسرائیل" یك مسئله غیر قابل پذیرش است ؛ زیرا باعث می شود صفت تمایز میان نژادها از بین برود و تحت تاثیر فاكتورهای تمدنی و همچنین تقاربی كه ممكن است میان یهودیان عرب و شرقی با عرب های مسیحی و مسلمان به وجود آید، رژیم صهیونیستی روند تجزیه را طی كند.
اگر صهیونیست ها راه جنگ را انتخاب كنند، به ویژه اگر این جنگ ها و درگیری ها مانند انتفاضه الاقصی و جنگ ۲۰۰۶ لبنان، صبغه ای ملی به خود بگیرند و مدت زیادی به طول بیانجامند، "اسرائیل" در دام شكستی خواهد افتاد كه می تواند به پرونده حضور صهیونیست ها در سرزمین فلسطین اشغالی خاتمه بدهد و این همان چیزی است كه ناحوم گلدمن، رئیس پیشین آژانس بین المللی یهود در كتاب "اسرائیل به كجا می رود؟" آن را پیش بینی كرده بود.
تاریخ نشان داده است كه در عصور مختلف اسلامی، امكان همزیستی مسالمت آمیز میان یهودیان و مسلمانان امری ممكن بوده است كه نمونه این مسئله را می توان در اسپانیای مسلمان و دیگر مناطق تحت حاكمیت خلافت اسلامی یافت ؛ ولی بحرانی كه امروز "اسرائیل" با آن رو به رو است، ناشی از ایدئولوژی صهیونیستی است كه زائیده جامعه غرب به شمار می رود و تنها راه رهایی اش، دست بر داشتن از صبغه تجاوزكارانه، توسعه طلبانه و جنایتكارانه ای است كه در تعامل با ملت های منطقه از آن استفاده می كند. هر چه قدر صهیونیست ها بیشتر به كشتار شهروندان عرب روی آورند، به همان میزان كینه مردم منطقه نسبت به آنان بیشتر شده و واكنش همگون منطقه را به دنبال خواهد داشت و حالتی از دشمنی و كینه را در میان ادیان به وجود خواهد آورد. ضمنا یهودیان به عنوان یك طایفه دینی خاص در سطح جهان، در اقلیت هستند و به هیچ وجه ممكن نیست كه در جنگ علیه جهان عرب و اسلام و در جنگ آخرالزمان كه روزی رخ خواهد داد، پیروز شوند. اگر امروز ریسمان كمك های غرب به صهیونیست ها قدرت می بخشد، ولی این وضعیت تا مدت زیادی به طول نخواهد انجامید ؛ زیرا هر چقدر هم دولت ها از قدرت برخوردار باشند، این قدرت عمری دارد. تاریخ به ما می گوید كه دولت ها نیز همچون یك كودك رشد می كنند ؛ ولی به مرور زمان پیر و فرتوت می شوند.
امروز اگر رهبران صهیونیست در اندیشه حفظ جان غیر نظامیان خود هستند، صلح با عرب ها تنها راه حفظ جان و تضمین آینده آنهاست. در حال حاضر پایان دادن به چالش و مناقشه موجود برای صهیونیست ها بهترین گزینه است ؛ زیرا در حال حاضر ـ و لو به صورت نسبی ـ از قدرت برخوردارند و این مسئله باعث می شود تا توافق نامه ای را با عرب ها امضا كنند كه بر اساس آن، از حق زندگی در كنار دیگر ملت ها برخوردار باشند و صد البته كه این مسئله بهتر است از آنكه روزی در جایگاه یك شكست خورده، توافق نامه صلح را امضا كنند كه در پی آن، هیچ احدی توان حمایت از آنان را ندارد و تاریخ بهترین گواه بر گفته ما است.

وبگردی
سرلشگر فیروزآبادی و ویلای 10هزار متری لواسان !
سرلشگر فیروزآبادی و ویلای 10هزار متری لواسان ! - لازم است ذکر شود جنبش عدالتخواه دانشجویی در صورت ادامه تعلل دستگاه‌های مربوطه در تخلیه ملک بیت‌المال، حق اقدامات انقلابی را برای اجبار فرد نامبرده به تخلیه ویلای لواسان، برای خود محفوظ می‌داند.
فیلم | مشکل مقبولیت و مشروعیت در کشور
فیلم | مشکل مقبولیت و مشروعیت در کشور - دکتر حمید ابوطالبی مشاور سیاسی رئیس جمهوری معتقد است که ما یک بار برای همیشه باید مشکل مشروعیت و مقبولیت را در کشور حل کنیم. این درست نیست که بخشی از نظام هم مشروع باشد هم مقبول اما بخش دیگری که از دل همین نظام در آمده است فقط مقبول باشد.
ماجرای تجاوز به 41 دختر از زبان امام جمعه ایرانشهر
ماجرای تجاوز به 41 دختر از زبان امام جمعه ایرانشهر - امام جمعه اهل سنت ایرانشهر : در ماه رمضان به ۴۱ دختر تجاوز شده که از این میان فقط ۳ دختر شکایت کرده اند.
فیلم مهران مدیری در برنامه خندوانه
فیلم مهران مدیری در برنامه خندوانه - برنامه کامل خندوانه با حضور مهران مدیری مهمان ویژه برنامه عید فطر برنامه خندوانه بود و این قسمت از مجموعه خندوانه را خاص کرد.
ویدئو / لطفاً در این مکان اعتراض کنید!
ویدئو / لطفاً در این مکان اعتراض کنید! - بر این اساس، ورزشگاه‌های دستگردی، تختی، معتمدی، آزادی، شیرودی، بوستان‌های گفت‌وگو، طالقانی، ولایت، پردیسان، هنرمندان، پارک شهر و ضلع شمالی ساختمان مجلس شورای اسلامی به عنوان محل‌های مناسب تجمع در تهران تعیین شده‌اند و از این پس معترضان می‌توانند در این محل‌ها تجمع کنند.
انتشار عکس دلخراش حمید بقایی
انتشار عکس دلخراش حمید بقایی - مشاور رسانه‌ای احمدی نژاد دیشب با انتشار عکسی دلخراش از وضعیت جسمی «حمید بقایی» از بازگشت این مجرم پرونده‌ی مالی آن دولت به زندان اوین خبر داد.
سبک عجیب شوی لباس در عربستان حاشیه ساز شد!
سبک عجیب شوی لباس در عربستان حاشیه ساز شد! - در پی برگزاری نمایش مد لباس زنان به سبکی عجیب در عربستان، سر و صدای بسیاری در رسانه ها به راه افتاد. ماجرا از این قرار بود که لباسها بدون مانکن و مانند اشباح در حال پرواز با استفاده از پهباد نمایش داده شدند.
ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» به نام ولایتی
ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» به نام ولایتی - علی اکبر ولایتی، مرد 37 شغله ای که به جز حوزه دیپلماسی، سالیانیست که کارشناس ادبی، فرهنگی، تاریخی، عرفانی و ... تلویزیون نیز هست، و هر سال دهها جلد کتاب به نام او منتشر می شود. همه ی این سوابق معششع یک سو و چرخش مادام سیاسی او در حوزه های مختلف، در سوی دیگر، کار را به جایی رسانیده که ولایتی را با ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» نیز می شناسند! ولایتی در تازه ترین تغییر مواضع خود این بار برجام را که روزگاری…
صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده
صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده - در این ویدئو صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده توسط معلم مدرسه را مشاهده می کنید.
افشاگری پوری بنایی درباره واقعیتی تلخ از ناصر ملک‌مطیعی
افشاگری پوری بنایی درباره واقعیتی تلخ از ناصر ملک‌مطیعی - پوری بنایی به عیادت پناهی رفت و دیدارش با مرحوم ناصر ملک‌مطیعی پس از پخش نشدن برنامه‌هایش از تلویزیون تعریف کرد.
(ویدئو) آزار جنسی گروهی دانش آموزان در مدرسه‌ای در غرب تهران!
(ویدئو) آزار جنسی گروهی دانش آموزان در مدرسه‌ای در غرب تهران! - ماجرای تکان دهنده اذیت و آزار گروهی دانش آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب تهران وارد فصل تازه‌ای شد.
آزاده نامداری هم گزارشگر فوتبال شد!
آزاده نامداری هم گزارشگر فوتبال شد! - در ادامه حضور چهره های شناخته شده در کمپین "خانم گزارشگر"، این بار آزاده نامداری مجری تلویزیون تلویزیون اقدام به گزارش فوتبال کرد. او برای این کار بازی خاطره انگیز ایران - استرالیا در مقدماتی جام جهانی 98 فرانسه را انتخاب کرده است که گزارش ضعیف او با انتقادات فراوانی مواجه شده است، تا حدی که وبسایت مربوط به این کمپین ویدئوی گزارش این او را از سایت حذف کرد.
عکسی عجیب و جنجالی از سید ابراهیم رئیسی
عکسی عجیب و جنجالی از سید ابراهیم رئیسی - عکسی از حضور سید ابراهیم رئیسی در مراسمی ویژه منتشر شده است که گفته می شود متعلق به کنفرانس افق نو در مشهد بوده است. در این عکس حرکات عجیب خانمی با لباس های قرمز، چفیه بر گردن و پرچم در دست در مقابل ابراهیم رییسی به چشم می خورد که توجه کاربران بسیاری را در شبکه های اجتماعی جلب کرده است!