پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ / Thursday, 14 December, 2017

هیتلر آسوده بخواب که کورش بیدار است : سیاست نسل کشی فلسطینیان بدون کوره های آدم سوزی


هیتلر آسوده بخواب که کورش بیدار است : سیاست نسل کشی فلسطینیان بدون کوره های آدم سوزی
برخلاف بیانیه حزب ” کمونیست کارگری ” تجاوز اسرائیل به فلسطین ولبنان ، نه ” جنگ اسرائیل با تروریستهای اسلامی ” است و نه ” جنگ اسرائیل با عوامل جمهوری اسلامی ” و نه ” این جنگ ربطی به مردم فلسطین و لبنان ندارد ” است. اینها تز و تئوری های ساخته پرداخته موساد و رسانه های امپریالیستی اند، تا ماهیت فاشیستی و تجاوزگرانه اسرائیل را مخفی و یا مخدوش کنند
● اسرائیل چوب دو سر طلا
حملۀ تجاوزگران و نژاد پرستان اسرائیلی به نوار غزه ، قتل عام مردم فلسطین ، نابودی زیر ساختهای اقتصادی و منازل مسکونی ،قطع آب و برق ، محاصره کامل اقتصادی و در یک کلام سیاست ” نسل کشی بدون کوره های آدم سوزی ” باردیگر در رأس برنامه دولت نژاد پرست اسرائیل قرار گرفته است، و درادامه سیاست فوق ، طرح حمله به لبنان را نیز پیش کشیده، چرا که اشغال لبنان نیز از اهداف استراتژیک صهیونیستها می باشد. حمله همه جانبه به لبنان زمانی صورت گرفت، که در یک درگیری مرزی میان نیروهای اسرائیل و حزب اله لبنان هشت سرباز اسرائیلی کشته ودو سرباز به اسارت در آمدند.اسرائیل با امتناع از معاوضه اسرا ، حمله سرتاسری و همه جانبه ای را که از مدتها پیش تدارک دیده بود آغاز کرد.
ظرف یک هفته که از این حمله می گذرد ، صدها کشته ، هزاران زخمی و بیش از نیم میلیون نفر آواره شده اند. بخش زیادی از پلها ، بیمارستانها ، مدارس، منازل و شبکه آب و برق نابود شده ، و شهرهای لبنان مورد حمله جت های جنگنده قرار گرفته اند. شیوه حمله و سیاست نابودسازی زیرساختهای اقتصادی و کشتار آگاهانه وعامدانه غیر نظامیان از تاکتیک های جنگی فاشیست های هیتلری بوده است ، که اکنون دولت اسرائیل آنها را به عاریت گرفته است.
دولت نژاد پرست اسرائیل برای توجیه حمله و عملیات وحشیانه خود و جلب مساعدت و حمایت امریکا ، اروپا ، و دولت های منطقه ، تبلیغ می کند که گویا ” این جنگ در واقع میان اسرائیل و ایران است ، و پس از سرکوب عوامل جمهوری اسلامی و اسلام سیاسی ، خاتمه خواهد یافت” . دولت اسرائیل برای جا انداختن این تبلیغ تمام عوامل سیاسی و رسانها را به خدمت گرفته است . حمایت علنی و نا محدود امپریالیست امریکا ، حمایت امپریالیست انگلیس و ” بیطرفی ” موذیانه دیگر امپریالیستها و دولتهای مرتجع ، نتیجه عملی این ترفند اسرائیل می باشد .
اثر این ترفند ارتجاعی متأسفانه در اپوزسیون ایرانیها نیز تأثیر خود را به جا گذاشته است.ده ها کانال تلویزیون لوس آنجلسی ، نویسندگان و روشنفکران مزدور ، سلطنت طلبها ، آریا پرستان و سکت های شبه کمونیست حکمتیون ، مروجین این ترفند اسرائیل می باشند . آنها تلاش می کنند ، حس دیرینه همدردی و حمایت از خلق فلسطین و اخیراً لبنان را از میان اذهان عمومی محو کنند ، و به جای آن احساسات جانبدارانه نسبت به نژاد پرستان اسرائیلی و کینه های نژاد پرستانه نسبت به خلق های عرب و مسلمان را جانشین کنند . هرکس و یا هر گروه که ماهیت نژادپرستی دولت اسرائیل را نشناسد، و یا انکار کند ،تجاوزات و نسل کشی آن را در بستر مناسباتش با رژیم ایران توجیه و توضیح دهد به همان دامی غلطیده است که سازمان جاسوسی موساد آن را پهن کرده است. برخلاف بیانیه حزب ” کمونیست کارگری ” تجاوز اسرائیل به فلسطین ولبنان ، نه ” جنگ اسرائیل با تروریستهای اسلامی ” است و نه ” جنگ اسرائیل با عوامل جمهوری اسلامی ” و نه ” این جنگ ربطی به مردم فلسطین و لبنان ندارد ” است. اینها تز و تئوری های ساخته پرداخته موساد و رسانه های امپریالیستی اند، تا ماهیت فاشیستی و تجاوزگرانه اسرائیل را مخفی و یا مخدوش کنند .این تحلیل از همان قماش تحلیل است که در اشغال افغانستان این حزب را در کنار امپریالیستها ، حامد کرزی ومجاهدین شمال قرار داد. اما، این جنگ ادامۀ سیاست نسل کشی و اشغال گری نژادپرستان اسرائیلی است بر علیه خلق های فلسطین وعرب ، در راستای منافع امپریالیست امریکا ، نه یک کلمه بیش و نه یک کلمه کم . ماهیت مشروعیت دفاع و مقاومت عادلانه مردم فلسطین و لبنان نه ربطی به جمهوری اسلامی دارد ، و نه به ماهیت حماس و حزب اله ، بلکه ریشه در ذات فاشیسم و تجاوزگری اسرائیل دارد . ایجاد هر گونه خلل در دفاع و مقاومت عادلانه مردم تحت عنوان ” این جنگ تروریستها ست و ربطی به مردم فلسطین و لبنان ندارد ” یک ایده ارتجاعی و مشکوک است ، که در بیانیه فوق آمده که در عمل در خدمت نژادپرستان اسرائیل است . هر کس این واقعیت را انکار کند، اگر جنایتکار نباشد ، یک احمق بتمام معنا می باشد .تحلیل و نتیجه گیری سکتهای حکمتیون سلطنت طلبان ، و آریا پرستان دارای مشابهت های زیادی هستند . خزوعبلاتی از این قماش البته در قالب الفاظ و ادبیات فاشیستی از جانب جوجه پان ایرانیست هایی چون سرور کورش گلنار نیز نشخوارشده ، که در جواب به این سروران باید گفت : هیتلر آسوده بخواب که کورش بیدار است . تنها حُسن افرادی ازاین گونه در این است ، که وجود آنها هر گونه شک و شُبحه را در ماهیت فاشیستی رژیم شاه بر طرف می کند، وسرنگونی آن ، هر چند منجر به حاکمیت رژیم ارتجاعی جمهوری اسلامی شد ، اما به اندازه سر سوزنی از ندامت و پشیمانی در انسانهای شرافتمند ایجاد نمی کند .
رژیم جمهوری اسلامی به هر درجه مرتجع و جنایت کار باشد ربطی به ماهیت نژادپرستی و تجاوزگری اسرائیل ندارد. تجاوزگری اسرائیل با پیدایش جمهوری اسلامی ایجاد نشده است. آن ریشه در ذات صهونیسم و پیوند و پیوستگی به امپریالیستها دارد. هر چند خرافات مذهبی پایه و اساس ایدئولوژی صهیونیسم و دولت اسرائیل می باشد. آنها بنا به خرافات مذهبی ، خود را” قوم بر گزیده ” می دانند که از طرف خدا “سرزمین موعود “( از نیل تا فرات ) به آنها ارزانی شده است .به عبارتی موجودیت خود را بر پایه ایده های نژاد پرستی “قوم بر گزیده” و تجاوزگری به “سرزمین موعود”قرار داده اند .نژاد پرستان اسرائیلی سیاست نسل کشی مردم فلسطین را نیز با استناد به خرافات مذهبی توجیه می کنند ، که گویا مردم فلسطین همان اقوامی هستند که در سفر افسانه ای موسی از مصر به فلسطین راه بر او بسته بودند ، و اکنون ( پس از ۳۵۰۰ سال ) به قصد انتقام آنها را سزاوار مرگ و نابودی می دانند. دولت اشغال گر اسرائیل ضمن تجاوزگری و نسل کشی ، به مثابه چماق امپریالیست امریکا جهت سرکوب خلقهای منطقه نیز عمل می کند ، و از این بابت چوب دو سر طلا می باشد .

آرمان کوشا

منبع : دنیای ما

مطالب مرتبط
وبگردی
فیلم/ شایعه ازدواج رز رضوی و شریفی‌نیا از کجا شروع شد؟
فیلم/ شایعه ازدواج رز رضوی و شریفی‌نیا از کجا شروع شد؟ - محمدرضا شریفی‌نیا بازیگر سینما و تلویزیون با حضور در برنامه دورهمی درخصوص شایعه ازدواج با بازیگر زن جوان توضیحاتی ارائه کرد.
ماجرای فیلم جنجالی در پایگاه نظامی روسیه
ماجرای فیلم جنجالی در پایگاه نظامی روسیه - ولادیمیر پوتین در مسیر سفر خود به قاهره، چند دقیقه در پایگاه الحمیمیم حاضر شد و برخورد فرد نظامی روس با رئیس جمهوری سوریه موجی از انتقادات را در فضای مجازی به راه انداخت.
درآمد کشور از گردشگری افزایش یافت / از محل عوارض خروجی !
درآمد کشور از گردشگری افزایش یافت / از محل عوارض خروجی ! - دولت روز گذشته و در اقدامی غیرمنتظره،عوارض خروج از کشور را با افزایش 300 درصدی! مواجه کرد...
فیلمی از مرگ خرس قطبی به دلیل تغییرات آب و هوایی
فیلمی از مرگ خرس قطبی به دلیل تغییرات آب و هوایی - یکی از عکاسان نشنال جئوگرافیک فیلمی کوتاه از یک خرس قطبی منتشر کرده که در منطقه ای دورافتاده در جزیره بافین و به دور از یخ ها مشغول جستجو برای غذاست. در این بخشی از این فیلم حیوان مشغول جستجو در زباله هاست، سپس روی زمین می افتد و در انتظار مرگ می ماند.
امتناع از دست دادن علی هاشمی با خانم مدال دهنده
امتناع از دست دادن علی هاشمی با خانم مدال دهنده - فیلم - علی هاشمی وزنه بردار کشورمان با توضیح اینکه مسلمان است از دست دادن با خانم اهدا کننده مدال خودداری کرد.
سطح سواد کارشناس اقتصادی تلویزیون !
سطح سواد کارشناس اقتصادی تلویزیون ! - کارشناس اقتصادی تلویزیون نمی داند که لغت Bitcoin به چه معناست و با تلفظ Bitqueen به این نتیجه رسیده که معنای ملکه بیت ها را می دهد!!
فیلم/ تصاویر منتشر شده از جسد علی عبدالله صالح
فیلم/ تصاویر منتشر شده از جسد علی عبدالله صالح - وزارت کشور یمن با انتشار بیانیه‌ای رسمی، شایعات کشته شدن علی عبدالله صالح را تأیید کرد و رسما اعلام کرد که او کشته شده است.
جنجال رقص مایکلی سرباز ایرانی
جنجال رقص مایکلی سرباز ایرانی - رقص زیبای سرباز ایرانی در پادگان
دختر رییس فدراسیون روسری بر سر مربی مرد تایلندی کرد
دختر رییس فدراسیون روسری بر سر مربی مرد تایلندی کرد - سرپرست فنی فدراسیون کبدی که بعد از مسابقات از سمتش برکنار شد، می‌گوید که دختر رییس فدراسیون روسری بر سر مربی مرد تایلندی کرد و او را به داخل زمین برد.
روزنامه جمهوری اسلامی: آقای مصباح، مگر شما نبودید که اطاعت از احمدی‌نژاد را اطاعت از خدا خواندید؟
روزنامه جمهوری اسلامی: آقای مصباح، مگر شما نبودید که اطاعت از احمدی‌نژاد را اطاعت از خدا خواندید؟ - کاش بزرگان حوزه علم و فلسفه می‌دانستند سیاست هم برای خود علمی مجزاست و ظرافت‌های خود را دارد و نمی‌شود بدون توجه به آن، طرح ریخت و به نتیجه رسید.
لحظه خودکشی فرمانده جنگ بوسنی در جریان جلسه دادگاه!
لحظه خودکشی فرمانده جنگ بوسنی در جریان جلسه دادگاه! - فرمانده پیشین کروات های بوسنی پس از تایید محکومیت ۲۰ ساله اش در دیوان کیفری بین المللی به دلیل ارتکاب جنایات جنگی، ظرف سم را سرکشید!
فیلم/ تخلف احمدی‌نژاد در بوسیدن مادر چاوز
فیلم/ تخلف احمدی‌نژاد در بوسیدن مادر چاوز - محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور در همایش بسیج حقوقدانان نسبت به اظهارات اخیر رئیس‌جمهوری سابق کشورمان واکنش نشان داد.
همه زنان ناصر محمد خانی و زن جدیدش + عکس
همه زنان ناصر محمد خانی و زن جدیدش + عکس - ناصر محمدخانی دو شب پیش در حالی با زن سومش ازدواج کرد که زن اولش توسط شهلا کشته شده بود و زن دومش - شهلا- در سال 89 اعدام شد.
قشر متوسط - ازدواج سفید / قش پائین - تجاوز
قشر متوسط - ازدواج سفید / قش پائین - تجاوز - الان این ازدواج سفید بحرانی است که قشر متوسط دارد ایجاد می‌کند، بعد از آن ازدواج‌های ساندویچی است، یعنی رابطه جنسی ساندویچی. در ازدواج سفید طرفین چندمدت با هم هستند اما اگر قرار شد رابطه ... سر خیابان انجام شود، چه کسی می‌خواهد آن‌ها را بگیرد؟ چند نفر را می‌خواهند بگیرند؟ چند نفر را می‌خواهند اعدام کنند؟
فیلم دو دختر اصفهانی لحظاتی قبل از خودکشی
فیلم دو دختر اصفهانی لحظاتی قبل از خودکشی - فیلم خودکشی دختر اصفهانی (جدید) | دو دختر اصفهانی در فیلمی که پیش از خودکشی ضبط کرده اند، با خوشحالی به سمت مرگ می شتابند. لحظاتی که آنها نزدیکان شان را خطاب قرار می دهند و خودشان را آرام و آهسته می رسانند به بلندترین ارتفاعی که برای خودکشی به ذهنشان آمده یعنی پل شهید چمران اصفهان و در این مسیر هیچ عاملی، هیچ دلیلی نیست که دست دلشان را بگیرد و پشیمان شان کند برای رفتن.
    پربازدیدها