سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ / Tuesday, 17 October, 2017

هیتلر آسوده بخواب که کورش بیدار است : سیاست نسل کشی فلسطینیان بدون کوره های آدم سوزی


هیتلر آسوده بخواب که کورش بیدار است : سیاست نسل کشی فلسطینیان بدون کوره های آدم سوزی
برخلاف بیانیه حزب ” کمونیست کارگری ” تجاوز اسرائیل به فلسطین ولبنان ، نه ” جنگ اسرائیل با تروریستهای اسلامی ” است و نه ” جنگ اسرائیل با عوامل جمهوری اسلامی ” و نه ” این جنگ ربطی به مردم فلسطین و لبنان ندارد ” است. اینها تز و تئوری های ساخته پرداخته موساد و رسانه های امپریالیستی اند، تا ماهیت فاشیستی و تجاوزگرانه اسرائیل را مخفی و یا مخدوش کنند
● اسرائیل چوب دو سر طلا
حملۀ تجاوزگران و نژاد پرستان اسرائیلی به نوار غزه ، قتل عام مردم فلسطین ، نابودی زیر ساختهای اقتصادی و منازل مسکونی ،قطع آب و برق ، محاصره کامل اقتصادی و در یک کلام سیاست ” نسل کشی بدون کوره های آدم سوزی ” باردیگر در رأس برنامه دولت نژاد پرست اسرائیل قرار گرفته است، و درادامه سیاست فوق ، طرح حمله به لبنان را نیز پیش کشیده، چرا که اشغال لبنان نیز از اهداف استراتژیک صهیونیستها می باشد. حمله همه جانبه به لبنان زمانی صورت گرفت، که در یک درگیری مرزی میان نیروهای اسرائیل و حزب اله لبنان هشت سرباز اسرائیلی کشته ودو سرباز به اسارت در آمدند.اسرائیل با امتناع از معاوضه اسرا ، حمله سرتاسری و همه جانبه ای را که از مدتها پیش تدارک دیده بود آغاز کرد.
ظرف یک هفته که از این حمله می گذرد ، صدها کشته ، هزاران زخمی و بیش از نیم میلیون نفر آواره شده اند. بخش زیادی از پلها ، بیمارستانها ، مدارس، منازل و شبکه آب و برق نابود شده ، و شهرهای لبنان مورد حمله جت های جنگنده قرار گرفته اند. شیوه حمله و سیاست نابودسازی زیرساختهای اقتصادی و کشتار آگاهانه وعامدانه غیر نظامیان از تاکتیک های جنگی فاشیست های هیتلری بوده است ، که اکنون دولت اسرائیل آنها را به عاریت گرفته است.
دولت نژاد پرست اسرائیل برای توجیه حمله و عملیات وحشیانه خود و جلب مساعدت و حمایت امریکا ، اروپا ، و دولت های منطقه ، تبلیغ می کند که گویا ” این جنگ در واقع میان اسرائیل و ایران است ، و پس از سرکوب عوامل جمهوری اسلامی و اسلام سیاسی ، خاتمه خواهد یافت” . دولت اسرائیل برای جا انداختن این تبلیغ تمام عوامل سیاسی و رسانها را به خدمت گرفته است . حمایت علنی و نا محدود امپریالیست امریکا ، حمایت امپریالیست انگلیس و ” بیطرفی ” موذیانه دیگر امپریالیستها و دولتهای مرتجع ، نتیجه عملی این ترفند اسرائیل می باشد .
اثر این ترفند ارتجاعی متأسفانه در اپوزسیون ایرانیها نیز تأثیر خود را به جا گذاشته است.ده ها کانال تلویزیون لوس آنجلسی ، نویسندگان و روشنفکران مزدور ، سلطنت طلبها ، آریا پرستان و سکت های شبه کمونیست حکمتیون ، مروجین این ترفند اسرائیل می باشند . آنها تلاش می کنند ، حس دیرینه همدردی و حمایت از خلق فلسطین و اخیراً لبنان را از میان اذهان عمومی محو کنند ، و به جای آن احساسات جانبدارانه نسبت به نژاد پرستان اسرائیلی و کینه های نژاد پرستانه نسبت به خلق های عرب و مسلمان را جانشین کنند . هرکس و یا هر گروه که ماهیت نژادپرستی دولت اسرائیل را نشناسد، و یا انکار کند ،تجاوزات و نسل کشی آن را در بستر مناسباتش با رژیم ایران توجیه و توضیح دهد به همان دامی غلطیده است که سازمان جاسوسی موساد آن را پهن کرده است. برخلاف بیانیه حزب ” کمونیست کارگری ” تجاوز اسرائیل به فلسطین ولبنان ، نه ” جنگ اسرائیل با تروریستهای اسلامی ” است و نه ” جنگ اسرائیل با عوامل جمهوری اسلامی ” و نه ” این جنگ ربطی به مردم فلسطین و لبنان ندارد ” است. اینها تز و تئوری های ساخته پرداخته موساد و رسانه های امپریالیستی اند، تا ماهیت فاشیستی و تجاوزگرانه اسرائیل را مخفی و یا مخدوش کنند .این تحلیل از همان قماش تحلیل است که در اشغال افغانستان این حزب را در کنار امپریالیستها ، حامد کرزی ومجاهدین شمال قرار داد. اما، این جنگ ادامۀ سیاست نسل کشی و اشغال گری نژادپرستان اسرائیلی است بر علیه خلق های فلسطین وعرب ، در راستای منافع امپریالیست امریکا ، نه یک کلمه بیش و نه یک کلمه کم . ماهیت مشروعیت دفاع و مقاومت عادلانه مردم فلسطین و لبنان نه ربطی به جمهوری اسلامی دارد ، و نه به ماهیت حماس و حزب اله ، بلکه ریشه در ذات فاشیسم و تجاوزگری اسرائیل دارد . ایجاد هر گونه خلل در دفاع و مقاومت عادلانه مردم تحت عنوان ” این جنگ تروریستها ست و ربطی به مردم فلسطین و لبنان ندارد ” یک ایده ارتجاعی و مشکوک است ، که در بیانیه فوق آمده که در عمل در خدمت نژادپرستان اسرائیل است . هر کس این واقعیت را انکار کند، اگر جنایتکار نباشد ، یک احمق بتمام معنا می باشد .تحلیل و نتیجه گیری سکتهای حکمتیون سلطنت طلبان ، و آریا پرستان دارای مشابهت های زیادی هستند . خزوعبلاتی از این قماش البته در قالب الفاظ و ادبیات فاشیستی از جانب جوجه پان ایرانیست هایی چون سرور کورش گلنار نیز نشخوارشده ، که در جواب به این سروران باید گفت : هیتلر آسوده بخواب که کورش بیدار است . تنها حُسن افرادی ازاین گونه در این است ، که وجود آنها هر گونه شک و شُبحه را در ماهیت فاشیستی رژیم شاه بر طرف می کند، وسرنگونی آن ، هر چند منجر به حاکمیت رژیم ارتجاعی جمهوری اسلامی شد ، اما به اندازه سر سوزنی از ندامت و پشیمانی در انسانهای شرافتمند ایجاد نمی کند .
رژیم جمهوری اسلامی به هر درجه مرتجع و جنایت کار باشد ربطی به ماهیت نژادپرستی و تجاوزگری اسرائیل ندارد. تجاوزگری اسرائیل با پیدایش جمهوری اسلامی ایجاد نشده است. آن ریشه در ذات صهونیسم و پیوند و پیوستگی به امپریالیستها دارد. هر چند خرافات مذهبی پایه و اساس ایدئولوژی صهیونیسم و دولت اسرائیل می باشد. آنها بنا به خرافات مذهبی ، خود را” قوم بر گزیده ” می دانند که از طرف خدا “سرزمین موعود “( از نیل تا فرات ) به آنها ارزانی شده است .به عبارتی موجودیت خود را بر پایه ایده های نژاد پرستی “قوم بر گزیده” و تجاوزگری به “سرزمین موعود”قرار داده اند .نژاد پرستان اسرائیلی سیاست نسل کشی مردم فلسطین را نیز با استناد به خرافات مذهبی توجیه می کنند ، که گویا مردم فلسطین همان اقوامی هستند که در سفر افسانه ای موسی از مصر به فلسطین راه بر او بسته بودند ، و اکنون ( پس از ۳۵۰۰ سال ) به قصد انتقام آنها را سزاوار مرگ و نابودی می دانند. دولت اشغال گر اسرائیل ضمن تجاوزگری و نسل کشی ، به مثابه چماق امپریالیست امریکا جهت سرکوب خلقهای منطقه نیز عمل می کند ، و از این بابت چوب دو سر طلا می باشد .

آرمان کوشا

منبع : دنیای ما

مطالب مرتبط

کلمات در حال جستجو
علی خطیب , خاک‌های مناسب , روز پایانی هفته سو م , حشدالشعبی , نویسنده سینما , مراکز علمی کاربردی خصوصی , مغازه ها , گرم تر , کلینیک اختلالات شناخت , تلفن‌همراه , نجات یک کودک , سفره نوروز , کیک , بازیکن استقلال خوزستان , شاه لیر , شهید اورنگ , فعالیت مرکز اهدای خون , بافت مغزی , لیگ سلاح های بادی , تند و سریع , راکیتیچ , شهر قدیم جیرفت , جوایز اولیویر , روشهای نگهداری , آبفا , رئال مالدرید , ملی شدن نفت , مادران و همسران , محمد یعقوبی , بیست و ششمین سالگرد , پهلوی , کاهش آلایندگی هوا , جاستین ترودو نخست وزیر کانادا , شاخص ها , چهارباغ , حاشیه‌های حضور میرسلیم در دانشکده پلی‌تکنیک دانشگاه امیرکبیر , استریل کردن , جهش یافته , تایید صحت انتخابات , بایرن مونیخ المان , کوشش , امامزاده علی صالح , عرضه قلیان , 6مصدم , نریزید , سندرم قاعدگی , دفاع از حرم , ناپدید شدن زنی در کانال آب , مخالفان , رکود جهانی ,

برخی از مطالبی که کاربران هم اکنون در حال خواندن آن هستند
اپیدمیولوژی , در حکمت و موعظت , تصمیم‌گیری , شستشو و تطهیر , جدول ارزش صادرات گروه‌های مختلف کالایی سنگاپور طی سال‌های (۹۸ - ۱۹۹۴) (میلیون دلار آمریکا)بر اساس گروه بندی ‌(SITC) , مسجد نصیرالملك، شیراز (قاجاریان) , حکایت خواجه‌ای که عاشق کودکی فقاع فروش شد , ای ز فروغ رخت تافته صد آفتاب , عوامل محدودکنندهٔ حرکات در مفاصل , محوطه تاریخی شهرستان چالوس , اندازه‌گیری بالیدگی , شنیدن زیر و بمی صوت , انتخاب صحیح‌ترین روش فراگیری , تأسیس یک اتحادیه ملی برای مجامع صنفی خدماتی , خرده‌فرهنگ (Subculture) , آتشینا آب حیوان از کجا آورده‌ای , نوع ساده‌تر زولبیا , روی تو جان جانست از جان نهان مدارش , این تخت سخت گنبد گردان سرای ماست , در وصف معشوقه گوید ,

برخی منابع مهم خبری
noandish.com نواندیش , armanpress.ir آرمان پرس , alodoctor.ir الو دکتر , 9day.ir 9 دی , kojaro.com کجارو , irib.ir صدا و سیما , fc-perspolis.com پرسپولیس , qeshmdaily.com قشم , tala.ir طلا , farjamnews.com فرجام نیوز , dustaan.com مجله دوستان , rahva.ir رهوا , hooshnews.com هوش نیوز , didban.ir دیدبان , chetor.com چطور , tafahomnews.com روزنامه تفاهم , simafilm.ir سیما فیلم , eghtesadnews.com اقتصادنیوز , arannews.ir آران , bultannews.com بولتن نیوز , sedayiran.com صدای ایران , irankhabar.ir ایران خبر , shahrkhabar.ir شهرخبر , 2daylink.com تودی لینک , roozannews.ir روزنامه روزان , khabarkhodro.com خودرو , Http: روزنو , farnet.ir فارنت , tehranpress.com تهران پرس , otaghkhabar24.ir اتاق خبر 24 ,

وبگردی
حمله خانم نماینده با پایه میکروفن به معاون استاندار
حمله خانم نماینده با پایه میکروفن به معاون استاندار - هاجر چنارانی نماینده نیشابور سخنرانی معاون استاندار خراسان رضوی را بخاطر استفاده سهوی از کلمه خراسان غربی در سخنرانی گذشته به هم زد.
تیزر تبلیغاتی بهنوش بختاری که قاسم‌خانی را به بیمارستان فرستاد.
تیزر تبلیغاتی بهنوش بختاری که قاسم‌خانی را به بیمارستان فرستاد. - مهراب قاسم‌خانی به دلیل خنده زیاد به این تیزرتبلیغاتی (عطر میثم) راهی بیمارستان شده بود
"اسیدپاشی اصفهان" هم‌چنان "معما"
"اسیدپاشی اصفهان" هم‌چنان "معما" - این اظهارات رییس پلیس آگاهی مسیر عجیب خود را ادامه داد تا به اینجا رسید که توپ عدم دستگیری اسیدپاش را به زمین رسانه‌ها انداخت. او گفت: "این در شرایطی بود که این فرد در شرایط زمانی آن موقع به‌دنبال حساسیت بالایی که در رسانه‌ها و جامعه ایجاد شد، در نیمه راه، از ادامه مسیرش منصرف شد."
حاشیه های مراسم ختم داود احمدی‌نژاد
حاشیه های مراسم ختم داود احمدی‌نژاد - مراسم ترحیم مرحوم داود احمدی‌نژاد برادر رئیس جمهور سابق کشورمان عصر دیروز در مسجد امام خمینی(ره) شهرک شهید محلاتی برگزار شد.
دختر شطرنج‌باز ایرانی به تیم ملی آمریکا پیوست
دختر شطرنج‌باز ایرانی به تیم ملی آمریکا پیوست - دختر شطرنج‌باز ایرانی که به دلیل حضور بدون حجاب در رقابت‌های بین‌المللی از تیم ایران اخراج شد، به تیم ملی آمریکا پیوست.
میلیاردر ایرانی بار دیگر خودرویBMW خود را به آتش کشید
میلیاردر ایرانی بار دیگر خودرویBMW خود را به آتش کشید - فیلم / آقا این ماشینو بفروش یک پراید بخر راحت شو.
ازدواج قربانی اسید پاشی اصفهان
ازدواج قربانی اسید پاشی اصفهان - مرضیه ابراهیمی در جریان اسیدپاشی یکی از قرنیه‌هایش را از دست داد و بدنش نیز به‌ شدت آسیب دید و یک قسمت از سرش سوراخ شد.
مشاهده زندگی جدید خانم رهنما فعلآ بلامانع است / عکس
مشاهده زندگی جدید خانم رهنما فعلآ بلامانع است / عکس - عقد «بهاره رهنما» و همسرش در حرم امام رضا (ع)
تصاویر ازدواج مجدد بهاره رهنما
تصاویر ازدواج مجدد بهاره رهنما - بهاره رهنما که بیشتر کارهای او با مضمون ظنز و کمدی است . روز شنیه 4 شهریور با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.
فیلم حضور تینا آخوندتبار در مسابقات بوکس!
فیلم حضور تینا آخوندتبار در مسابقات بوکس! - این بازیگر ایرانی که مدتهاست خبری از حضور او در عرصه هنر نیست برای اولین بار مقابل حریف چینی مسابقه داد.
جشن تولد ۶۰ سالگی مهرانه مهین‌ترابی
جشن تولد ۶۰ سالگی مهرانه مهین‌ترابی - جمعه ۲۰ مرداد بیست و پنجمین مراسم «تولد ماه» به مناسبت سالروز تولد مهرانه مهین‌ترابی، بازیگر سینما و تلویزیون، با حضور جمعی از هنرمندان در موزه هنرهای دینی برگزار شد.
حرکات عجیب احمدی  نژاد هنگام تعریف خاطرات بقایی از زندان!
حرکات عجیب احمدی نژاد هنگام تعریف خاطرات بقایی از زندان! - حرکات عجیب احمدی نژاد هنگام تعریف خاطرات حمید بقایی از دوران زندان کوتاه مدتش
 اولین تصاویر از مهران مدیری و دخترش شهرزاد
اولین تصاویر از مهران مدیری و دخترش شهرزاد - مراسم افتتاحیه فیلم «ساعت 5 عصر» اولین ساخته مهران مدیری در حالی برگزار شد که شهرزاد دختر این کارگردان نیز در مراسم حضور داشت و برای اولین بار است که دختر مهران مدیری در چنین مراسمی حضور می یابد.
    پربازدیدها