چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ / Wednesday, 15 August, 2018

آخرین جنگ رژیم صهیونیستی


آخرین جنگ رژیم صهیونیستی
نظر غالب این است که حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه - بعد از تجاوزات سال ۲۰۰۶ این رژیم به لبنان- آخرین جنگ‌های تل‌آویو علیه اعراب به شمار می‌رود. اشغالگران قدس که حمله وحشیانه‌ای را به نوار غزه ترتیب دادند، خودشان آتش‌بس را به صورت یکجانبه اعلا‌م و اجرا کردند و این امر حکایت از آن داشت که دولت عبری خیلی زود و پیش از طرف مقابل، احساس ضعف و ناتوانی در وجودش رخنه کرد و حال آنکه، نوار تحت محاصره غزه - با وجود امکانات اندک - ایستادگی فراوانی از خود به نمایش گذارد. ‌ گزافه نیست اگر بگوییم که اسرائیل بعد از حمله خود به لبنان و سپس نوار غزه و نیز ناکامی‌اش در این دو جنگ شاید دیگر فکر حمله به یک کشور عربی - حداقل در آینده‌ای نزدیک - را به سر راه ندهد. ‌
اگر خدای‌ناکرده، اسرائیل در غزه موفق می‌شد، این امکان وجود داشت که به منظور انتقام از شکست و ناکامی سال ۲۰۰۶ خود، به لبنان حمله کند و صدالبته که بعد از انتقام‌گیری از لبنان و نابودی نوار غزه، دیگر هیچ عاملی باعث مهار خوی عربده‌جوی رژیم صهیونیستی نمی‌شد و این رژیم به خودکامگی خود و نیز تهدید دیگر کشورهای عربی منطقه ادامه می‌داد و در این میان، ملتی که شاید بیش از همه در معرض تجاوزات اشغالگران قرار می‌گرفت، ملت فلسطین - به ویژه در کرانه باختری - بود؛ زیرا هیچ مانعی برای حاکمیت اسرائیل بر این منطقه و بیدادگری‌اش در آن وجود ندارد و جنگ نوار غزه نیز این نکته را ثابت کرد که بیشتر کشورهای جهان حاضر به پایبندی نسبت به ادعاهای خود در خصوص دفاع از ارزش‌های انسانی، عدالت‌گری و صلح‌دوستی نیستند. ‌
ناکامی تل‌آویو در جنگ علیه لبنان و نوار غزه، باعث می‌شود که قدرت‌های خارجی هیچ امیدی به نقش‌آفرینی رژیم اشغالگر قدس در منطقه نداشته باشند. امروز تمامی عرب‌ها بعد از یک سلسله تجربیات تلخی که از حضور این رژیم در منطقه داشته‌اند، به این باور رسیده‌اند که ایجاد رژیمی به نام <اسرائیل> در خاورمیانه برای تحقق اهدافی معین و مشخص انجام گرفته است که از آن جمله می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد: ‌
- نابودی هر رژیم عربی که بیش از حد تعیین شده و مجاز قدرت بگیرد. ‌
- تجزیه کشورهای عربی به یک‌سری رژیم‌های کوچک و درگیر که این امر باعث می‌شود تا مجموعه عربی هیچ تهدیدی برای منافع استراتژیک غربی‌ها به شمار نروند و ثروت‌های نفتی خود را در جریان درگیری با یکدیگر از دست بدهند. ‌
- استفاده از <اسرائیل> به عنوان ابزاری برای جلوگیری از گسترش کمونیسم به جهان عرب در دوران رقابت میان روسیه و آمریکا.
در حال حاضر، اسرائیل به چشم امیدی برای برخی قدرت‌های عربی جهت تسویه‌حساب با برخی جریان‌ها و گروه‌های منطقه‌ای مبدل شده است یعنی تل‌آویو به عنوان عنصری مهم در درگیری‌های عربی - عربی و نیز چالش میان نظام‌های عربی با برخی جریان‌های حزبی و دینی مشخص مطرح است.
امروز می‌بینیم که برخی افراد کوردل در درگیری‌های میان رژیم صهیونیستی با برخی طرف‌های عربی جانب صهیونیست‌ها را می‌گیرند. به عنوان نمونه، در جریان جنگ اسرائیل علیه لبنان در میان مسوولا‌ن عرب بودند کسانی که نه به صورت علنی، ولی به صورت تلویحی، آرزوی نابودی حزب‌الله را در سر داشتند. در جریان حمله صهیونیست‌ها به نوار غزه نیز برخی طرف‌های عربی خواستار نابودی حماس بودند که دلیل این مسائل نیز اختلا‌ف و درگیری میان طرف‌های مذکور با حزب‌الله و حماس بود. با توجه به آنچه گذشت، اسرائیل در گذر زمان از یک دشمن، به یک عنصر قدرتمند و تاثیرگذار در تشدید مخالفت میان طرف‌های عربی مبدل شد. ‌
تردیدی در این نکته نیست که اسرائیل دشمن عرب‌ها است و تا زمانی که بخش‌هایی از سرزمین‌های عربی و نیز شهر قدس را در اشغال خود دارد، این دشمنی میان ما و دشمن صهیونیستی باقی خواهد ماند. اگر چه در این میان برخی نظام‌های عربی منافع خود را در گرو موجودیت اشغالگران و رابطه با آنها می‌بینند؛ ولی ملت‌های عربی بی‌هیچ شک و تردیدی پایبندی و تمسک خود را به قومیت و ارزش‌های قومی‌شان ثابت کرده‌اند که ما نمونه این امر را به وضوح در زمان‌هایی (جنگ لبنان و غزه) شاهد هستیم که یک کشور عربی توسط اشغالگران مربوط حمله قرار می‌گیرد. ‌
درست است که اسرائیل در برخورد با همسایگان عرب خود بر اصل خود برتربینی تکیه داشت؛ ولی این وضعیت به فضل مقاومت در جریان جنگ سی‌وسه روزه لبنان و بیست و سه روزه غزه تغییر کرد. گزافه نیست اگر بگوییم که اسرائیل از این پس دیگر جرات به راه انداختن جنگی جدید علیه همسایگان عربش را به دل راه نخواهد کرد ؛ البته ملت فلسطین در نوار غزه و کرانه باختری همچنان در معرض تجاوزات رژیم صهیونیستی باقی خواهند ماند و سوالی که در اینجا مطرح می‌شود، آن است که واکنش عرب‌ها در این وضعیت باید چگونه باشد؟ آیا مقاومت عربی واکنشی به حملا‌ت دشمن به فلسطینیان خواهد بود؟ ‌
نخست‌وزیر سابق لبنان و از چهره‌های بارز اهل سنت که همیشه در محور مقاومت قرار داشته است. وی در جریان جنگ ۳۳ روزه اسرائیل علیه مردم لبنان بر خلا‌ف سران حزب المستقبل که خواستار نابودی مقاومت بودند در کنار حزب‌الله و دیگر نیروهای مقاومت ایستاد و به شدت از مواضع برخی از کشورهای عربی در قبال مقاومت انتقاد کرد. الحص همچنین در جریان تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه به دفاع از مقاومت و مشروعیت آن پرداخت و با حاضر شدن در شبکه‌های مختلف خبری به صراحت از موضع‌اتخاذ شده توسط سران کشورهای شناخته شده عربی انتقاد کرد. نوشته حاضر آخرین مطلبی است که توسط این متفکر لبنانی در پایان تجاوز ارتش رژیم عبری به غزه در مطبوعات لبنانی چاپ شده است.

نویسنده: سلیم الحص

منبع : روزنامه اعتماد ملی

مطالب مرتبط

چهره اسرائیل نژادپرست

چهره اسرائیل نژادپرست
حزب راستگرای «یسرائیل بیت نو» (اسرائیل خانه ما) در انتخابات اخیر اسرائیل نتایج خوبی به دست آورد
اینکه این نتایج حاصل شرایط نابسامان ۲ حزب اصلی اسرائیل یعنی لیکود و کادیما بوده‌است موضوعی است که جای بحث جداگانه دارد. نکته اصلی اکنون این است که آویگدور لیبرمن، رهبر تندروی افراطی حزبی که از این نابسامانی بهره اصلی را برده، اکنون وزیر خارجه اسرائیل است. شعار تبلیغاتی او و حزبش برای این انتخابات این بود: بدون وفاداری، هیچ حقوق شهروندی وجود ندارد. سخنان تند و نژادپرستانه‌ای که لیبرمن گفته‌‌است حتی برای خود اسرائیلی‌ها هم نگران‌کننده است. او چهره اسرائیل نژادپرست در دنیای امروز است.مطلبی که می‌خوانید نوشته یک خبرنگار آمریکایی در وبلاگ‌ شخصی‌اش درباره لیبرمن و اسرائیل جدید است.
هنگامی که من۲دهه پیش به‌عنوان یک خبرنگار در سرزمین‌های اشغالی مستقر شده بودم، باورکردنی نبود که یک سیاستمدار اسرائیلی که آشکارا از پاکسازی قومی فلسطینیان از مناطق تحت کنترل رژیم صهیونیستی حمایت می‌کرد و اگر عرب‌های اسرائیل سوگند وفاداری نمی‌خوردند، آنها را به اجبار دوباره در کرانه باختری مستقر می‌کرد، بتواند در کابینه این رژیم بنشیند.
انتقادات آتشین فاشیست‌های رژیم صهیونیستی مانند میر کاهان که بر خلاف قانون بود به‌شدت از سوی مقامات اسرائیل محکوم شد و تحت تعقیب قرار گرفت.حزب منفور کاچ که متعلق به کاهان بود، از سوی ایالات متحده، کانادا و اتحادیه اروپا به‌عنوان یک سازمان تروریستی لقب گرفت و به‌علت تحریک نژاد پرستی در سال ۱۹۸۸ میلادی از سوی دولت رژیم صهیونیستی، فعالیت‌های این حزب غیرقانونی اعلام شد.
اسرائیل تغییر کرد و ویروس نژادپرستی توسط حزب کاهان که تبهکارانش متهم به ارتکاب قتل‌ها و کتک‌زدن ده‌ها نفر از فلسطینیان بی‌دفاع شده بودند، پخش شد. اعضای این حزب تظاهراتی را در سرزمین‌های اشغالی برپا کردند و فریاد مرگ بر عرب‌ها(!) در قالب انتخاب آویگدور لیبرمن وزیر امور خارجه جدید رژیم صهیونیستی به اسرائیل بازگشت. لیبرمن به‌طور آشکار و صریح خواستار ایجاد اسرائیلی بدون حضور عرب‌ها شده است.
از روزهای حضور حزب کارگر سوسیالیست که رژیم صهیونیستی را در سال ۱۹۴۸ تاسیس کرد و رهبران بسیاری مانند اسحاق رابین داشت که به‌طور جدی خواستار همزیستی مسالمت آمیز با فلسطینیان بود، انحراف زیادی دیده می‌شود.پلیدی اخلاقی بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و لیبرمن منعکس‌کننده انحطاط اسرائیل است.حزب کارگر همانند رژیم صهیونیستی پوسته‌ای از بدنه قدیمی این رژیم است.حزب «اسرائیل خانه ما» لیبرمن با ۱۵ کرسی در کنست، احتمالا هنگامی که پایه قدرتش به اندازه‌ای قوی شود که او را به سوی دفتر نخست‌وزیری سوق دهد، دولت نتانیاهو را به زیر خواهد کشید. وی نمایانگر گونه جدیدی از یهودیان است.
لیبرمن محافظ سابق باشگاه شبانه که عضوی از حزب کاچ هم به شمار می‌رفت، در سال
۲۰۰۱ میلادی به‌دلیل کتک زدن یک پسر ۱۲ ساله گناهگار شناخته و از سوی یک دادگاه اسرائیلی محکوم شد. او به خاطر اتهام کلاهبرداری چند میلیون دلاری و پولشویی تحت بازرسی قرار دارد.شایعه‌هایی هم از ارتباط نزدیک لیبرمن با مافیای روسیه وجود دارد. او بی‌اعتنا به قانون بین‌الملل در شهرک‌های یهودی نشین نوکدیم در سرزمین‌های اشغالی زندگی می‌کند.
لیبرمن هم مانند کاهان، مرشد خود خواستار ریشه‌کنی فلسطینی‌ها از سرزمین‌های اشغالی است. هنگام بمباران گسترده غزه توسط رژیم صهیونیستی در ماه‌های دسامبر و ژانویه، لیبرمن اظهار داشت: اسرائیل باید به‌گونه‌ای با حماس بجنگد که ایالات متحده در جنگ جهانی دوم با ژاپن جنگید. وی با اشاره به حمله هسته‌ای آمریکا به هیروشیما و ناکازاکی اظهار داشت که اشغال ژاپن برای رسیدن به پیروزی امری غیرضروری بود. هنگامی که لیبرمن به مقام وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی برگزیده شد، اعلام کرد که معاهده صلح آناپولیس سال ۲۰۰۷ میلادی مرده است و دیگر وجود ندارد.
وی در سال ۲۰۰۴ میلادی گفت که ۹۰ درصد شهروندان فلسطینی ساکن سرزمین‌های اشغالی هیچ جایگاهی در آنجا ندارند.آنها می‌توانند بقچه‌های خود را بردارند و گم شوند. این اظهارات لیبرمن خشم و نفرت همگان را برانگیخته است، زیرا لیبرمن برخلاف فلسطینی‌ها که شناسنامه نسل‌های گذشته اجدادشان در منطقه مشخص و معلوم است، یک تازه وارد به شمار می‌رود. وی در سال ۱۹۷۸ میلادی از مولداوی به سرزمین‌های اشغالی مهاجرت کرد و لهجه غلیظ روسی خود را حفظ کرده است.
لیبرمن ۳ سال پیش به‌طور آشکار درباره اخراج گروهی از اعضای فلسطینی کنست پارلمان رژیم صهیونیستی خیالپردازی کرده بود.
وی در ماه می سال ۲۰۰۶ میلادی در سخنرانی خود از صحن کنست گفت: ما از رژیم صهیونیستی می‌خواهیم که آشکارا تمامی عوامل تحریک‌کننده و کسانی که با تروریسم همکاری می‌کنند و در این مجلس حضور دارند را به سزای اعمالشان برساند. این محاکمه در مورد کسانی که همچنان با حماس و حزب‌الله دیدار‌های ماهانه در لبنان برگزار می‌کنند و کسانی که روز استقلال این رژیم را نکبه یعنی روز فاجعه و بدبختی می‌نامند و پرچم‌های سیاه افراشته می‌کنند، باید اجرا شود.
لیبرمن افزود: جنگ جهانی دوم با محاکمه نورمبرگ پایان یافت. اعضای حزب نازی و حتی کسانی که با آنها همکاری می‌کردند، اعدام شدند.در میان آن افرادی مانند پیر لاوال، نخست‌وزیر دولت فرانسه در طول جنگ جهانی دوم قرار داشت که سپس اعدام شد و من امیدوارم این سرنوشت شامل حال تمام کسانی که در این مجلس هستند و با تروریست‌ها همکاری می‌کنند، بشود.
وی همچنین اظهار داشت: بمباران سد اسوان مصر باعث می‌شود تا بسیاری از مصریان جان خود را از دست بدهند. هنگامی که آریل شارون وزیر راه و ترابری رژیم صهیونیستی بود، صدها نفر از زندانیان فلسطینی را سوار بر اتوبوس‌ها کرد و آنها را در دریا غرق کرد.لیبرمن اخیرا به حسنی مبارک، رئیس‌جمهوری مصر که یکی از کشورهای عربی متحد اسرائیل به شمار می‌آید گفته که به جهنم برود و همراه با نتانیاهو از حملات هوایی گسترده به نیروگاه‌های هسته‌ای ایران حمایت کرده است.
احمد طیبی یک نماینده عرب در کنست، از جامعه بین‌المللی درخواست کرده است تا رژیم صهیونیستی را تحریم کنند؛ همانگونه که در مورد اتریش و هنگامی که یورگ هایدر، رهبر حزب راست افراطی، به دولت اتریش پیوست این اتفاق صورت گرفت. وی در این باره گفت: این درخواست عادلانه و منصفانه‌ای به‌نظر می‌رسد اما من فکر می‌کنم ریاکاری و استانداردهای دوگانه‌ای که روابط ما با خاورمیانه را مشخص می‌کند، به همراه حمایت‌های چاپلوسانه از لابی اسرائیل بر اوضاع حکمفرما باشد.نژادپرستی تا زمانی که به سوی عرب‌ها نشانه رفته است، نتوانسته وجدان ما را ناراحت کند یا جلوی حمایت ما از رژیم صهیونیستی را بگیرد.
در پی ترور رابین توسط یک یهودی افراطی که با حزب کاچ در ارتباط بود، رهبران اسرائیل هرگز نتوانستند باردیگر موضوع هم نشینی با فلسطینی‌ها را دنبال کنند. نخست‌وزیران رژیم صهیونیستی که پس از رابین روی کار آمدند، با زبان صلح سخن گفتند تا جامعه بین‌الملل و واشنگتن را آرام کنند، در حالی که آبادی‌های یهودی‌نشین در سرزمین‌های فلسطینی را با جدیت و قدرت گسترش دادند و نواحی وسیعی از کرانه باختری به همراه اکثر سفره‌های آبی را به محاصره درآوردند و مجموعه حملات بی‌رحمانه‌ای را بر ۵/۱ میلیون نفر از فلسطینیان در غزه تحمیل کردند.
بر اثر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی، قدرت فلسطینیان تحلیل رفت و ذخایر غذایی اندکی برای آنها باقی ماند، تا جایی که برای تامین مواد غذایی به سازمان ملل وابسته شدند. زندگی فلسطینیان توسط نیروهای اسرائیلی در محاصره قرار داشت و حملات رژیم صهیونیستی به کرانه باختری و غزه که به‌صورت گسترده صورت گرفت، آن منطقه را مانند زندانی متعفن برای فلسطینیان تبدیل کرد. این رژیم همچنین به سرعت تحویل کمک‌های غذایی را قطع و با استفاده از جت‌های جنگنده اف -۱۶ یا توپخانه سنگین خانه‌های سیمانی فلسطینیان را بمباران می‌کرد.
اعتقاد عمومی این مقام ارشد رژیم صهیونیستی مبنی بر کاربرد سیاست پاکسازی قومی و نژادی فلسطینیان، امری تهدید آمیز است. این نشانه‌ای از شباهت یکسان آن با رژیم آپارتاید قبلی در آفریقای جنوبی است. نژادپرستی که در محافل خصوصی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و در جمع مردم محکوم شده، از سوی بسیاری از مقامات صهیونیستی مورد پذیرش قرار گرفته است.

وبگردی
تریلی در اهواز چپ کرد، مردم بارش را غارت کردند!
تریلی در اهواز چپ کرد، مردم بارش را غارت کردند! - یک تریلی در اهواز واژگون شد و مردم به جای کمک به راننده مصدوم بار تریلی را بردند
بازگشت گوگوش به ایران و نحوه برخورد با او در فرودگاه
بازگشت گوگوش به ایران و نحوه برخورد با او در فرودگاه - در ویدئوی زیر روایت فائقه آتشین (گوگوش) را از بازگشت به ایران بعد از انقلاب و نحوه برخورد پاسدار فرودگاه و دادستانی با او می شنوید. او این خاطرات را سال ۲۰۰۰ در تورنتوی کانادا روایت کرد.
ماجرای عکس متفاوت وزیر جوان و هشتگ‌های توییتری
ماجرای عکس متفاوت وزیر جوان و هشتگ‌های توییتری - نكته جالب در اين ميان، گستردگي و تنوع واكنش‌ها به پوشش «وزير جوان» بود. تا آن‌جا كه در ميان كاربران بودند گروهي كه اين پوشش را در حد «شق‌القمر» بالا برده و اين تفاوت ظاهري را نشانه‌اي از تفاوتي عميق در نوع نگاه آذري‌جهرمي تحليل كردند و در مقابل، طيفي نيز «وزير جوان» را به‌خاطر تلاش براي آنچه ازسوي اين كاربران نوعي «پوپوليسم» و «عوام‌فريبي» خوانده شد
اظهارات تند احمدی نژاد علیه روحانی و دولت!
اظهارات تند احمدی نژاد علیه روحانی و دولت! - محمود احمدی نژاد با انتشار پیام ویدیویی تندی علیه رئیس جمهور، وی را هم دست رئیس دو قوه دیگر نامید و خواستار کناره گیری حسن روحانی از مقام ریاست جمهوری شد.
فیلم | قرار نبود روحانیت در همه چیز اظهارنظر کند!
فیلم | قرار نبود روحانیت در همه چیز اظهارنظر کند! - فیلم - مدتی قبل حجت الاسلام زائری مهمان خبرآنلاین بود و در کافه خبر به بررسی مسایل فرهنگی و اجتماعی ایران و نقش روحانیت در جامعه پرداخت.
فیلم | چرا مردم مسئولین را مسخره می‌کنند؟
فیلم | چرا مردم مسئولین را مسخره می‌کنند؟ - فیلم - چرا مردم مسئولین را مسخره می‌کنند؟ پاسخ این سوال را در ویدئوی زیر ببینید.
فیلم سانسور شده خوانندگی سحر قریشی در یک برنامه
فیلم سانسور شده خوانندگی سحر قریشی در یک برنامه - سکانس سانسور شده مسابقه «13 شمالی» که در آن سحر قریشی ترانه های مشهور چند تن از خوانندگان را می خواند، ببینید. اولین قسمت این مسابقه در شبکه نمایش خانگی توزیع شده است.
عاشق شدن لیلای سریال پدر،داستانی کاملا واقعی!
عاشق شدن لیلای سریال پدر،داستانی کاملا واقعی! - روایت نازنین پیرکاری،مجری و تهیه کننده تلویزیون از عاشق شدن خود که داستان سریال پدر شد...
یک ژن خوب تازه: جان متاعی است که هر بی سروپایی دارد
یک ژن خوب تازه: جان متاعی است که هر بی سروپایی دارد - مهمترین بخش های سخنان او اینجاست که عنوان می کند: چه کسی در جریان انقلاب بوده؟ اگر یک عده ای جان دادند، یک عده ای هم این وسط پول دادند. او که گویا دستی در شعر هم دارد، سخن عجیب تری از آنچه پیش از این گفته بر زبان جاری می سازد و با به کار بردن این بیت که «جان چه باشد که نثار قدم دوست کنم *** این (جان) متاعی است که هر بی سروپایی دارد» ...
ترامپ حتی به شلیک یک گلوله نیاز ندارد
ترامپ حتی به شلیک یک گلوله نیاز ندارد - برای آمریکا کم هزینه‌ترین استراتژی ادامه وضع موجود است. ترامپ در یک سال گذشته کاری کرد که ۳۰ میلیارد دلار دارایی ایران از کشور خارج شود. این پول به کشور‌هایی مثل ترکیه، گرجستان، ارمنستان، مالزی و ... که از ثبات و امنیت برخوردارند رفت و در این کشور‌ها سرمایه گذاری شد. همین موضوع کمر اقتصاد ایران را می‌شکند. در این یک سال دلار به نزدیک ۱۰ هزار تومان رسیده است. ترامپ حتی به شلیک یک گلوله نیاز ندارد. اگر…
سحر تبر چهره واقعی‌اش را آشکار کرد!
سحر تبر چهره واقعی‌اش را آشکار کرد! - سحر تبر سال گذشته برای اولین بار در رسانه‌های جهان دیده شد. گمانه زنی می‌شد که او برای شباهت پیدا کردن به آنجلینا جولی ۵۰ عمل جراحی داشته است. اما او در نهلایت شبیه شخصیت "عروس مرده" تیم برتون به نظر می‌رسید.
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد!
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد! - یک بنر تبلیغاتی که ظاهراً با هدف ترویج فرهنگ حجاب طراحی شده، سبب‌ساز واکنش‌های کاربران شبکه اجتماعی توییتر شده است. در این بنر، از رهگذران خواسته شده بین دو گزینه موجود، زنی چادری و زنی مانتویی، انتخاب کنند ترجیح می‌دهند کدام‌یک همکار همسرشان باشد!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر! - در اتفاقی عجیب و غیر قابل باور فردی امروز به دلیل درخواست طلاق همسرش در خیابان اسلامشهر وی را با ضربات چاقو از پای درآورد، از سرنوشت این خانم اطلاع دقیقی در دست نیست.