یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ / Sunday, 19 August, 2018

پرونده های تروریستی موساد


پرونده های تروریستی موساد
در پی حوادث تروریستی ۱۱ سپتامبر، سؤالات بیشماری پیرامون مسئولیت بالقوه سرویس های اطلاعاتی اسرائیل در ماجرا، برای بسیاری از مردم مطرح گردید.
در واقع، به خاطر می آوریم یهودیانی که در برج های دوقلوی «نیویورک» اشتغال داشتند، به هنگام این انفجارهای بی سابقه- که به بهای جان نزدیک به ۳ هزار تن تمام شد و عامل راه اندازی تهاجم آمریکا به افغانستان و سپس عراق و اشغال این کشورها گردید- در برج ها حضور نداشتند...
در جهان مالی نیز، گاه دامن زدن به افزایش بی رویه قیمت ها چندان بد و نادرست به نظر نمی رسد... بدینسان، پیش آمده که از اقدامی تروریستی در زیر «لوای دروغین» در جهت اعمال نفوذ و دستکاری در بازارهای بین المللی با هدف دستیابی سریع به سودهای کلان بهره جویی شده است. روزنامه «واشنگتن پست» در این ارتباط به ماجرای دو آمریکایی به نام های «جی اوبری الیوت» و «رولف دانبیر» اشاره می کند که در گذشته به این اتهام که قصد داشتند پل رودخانه «کافو» در زامبیا را- که تنها پل ارتباطی ایالت زامبیایی «کوپربلت» برای تامین نیازهای مردم منطقه بود- منفجر سازند، دستگیر شدند.
در همین زمان، تعدادی اسرائیلی نیز به نام های «ویولت الیوت»، «افرائیم رونن»، «بنیامین ادویی»، «اسحاق مارکوویچ» و «رافائل تزریانو»، پس از آن که «شین بت»، سرویس امنیتی اسرائیل و «اف بی آی» آمریکایی به توطئه آنان برای انفجار پل زامبیا به منظور افزایش نرخ جهانی مس پی بردند، در «تل آویو» بازداشت گردیدند. «جی الیوت» پیش از این به «تل آویو» رفته بود تا تعدادی کارشناس مواد منفجره برای انفجار پل زامبیایی استخدام کند. مقامات انتظامی زامبیا و آمریکا مجبور به ارائه اطلاعاتی در مورد این توطئه شدند.
با این که طرح توطئه اتباع اسرائیلی و آمریکایی بر ضد پل ارتباطی زامبیا اخیراً تیتر اول بسیاری از روزنامه ها را پر کرده است، اما این ماجرا در ۹ نوامبر ۱۹۶۶ در «واشنگتن پست» فاش گردید.
در سال ۱۹۵۴، «پینهاس لاوون» وزیر جنگ اسرائیل، مخفیانه حمله ای تروریستی را علیه کتابخانه سرویس اطلاع رسانی آمریکا در «قاهره» مصر تدارک دید... و آن نیز، به گونه ای که آمریکایی ها دولت «جمال عبدالناصر» را مسئول دانستند.
در نوامبر ۱۹۶۸، «شاه حسین» اردن کشف کرد که اسرائیل در پشت گروه کماندویی «کاتب النصر» قرار دارد که به سفارت آمریکا در «امان» حمله برده، موجبات مرگ ۲۹ غیرنظامی و مأمور امنیتی را فراهم آورده بودند. اسرائیل امیدوار بود که آمریکا مسئولیت این انفجار را به گردن اردن بیندازد.
«ایلیچ رامیرز سانچز» که به نام «کارلوس کفتار» نیز شناخته می شود، مدعی شد که «موساد» عامل مرگ دو مأمور پلیس فرانسوی و خبر چین لبنانی در سال ۱۹۷۵ بوده است. «ریمون دوس» و «ژان دوناتینی»، دو مامور فرانسوی و «میشل موخربل» لبنانی پیرامون حمله ای تروریستی علیه هواپیمای «ال آل ایرلاینز» در فرودگاه «اورلی» پاریس به تحقیق مشغول بودند. «کارلوس» اعلام کرد که «موساد» سعی داشته است توطئه ای به راه اندازد و وی را مسئول کشتار قلمداد کند.
در سال ۱۹۸۶، «محمد شرف الدین» وزیر اطلاع رسانی لیبی، اعلام کرد که عوامل «موساد» به انفجارهایی تروریستی در غرب اروپا علیه اهدافی آمریکایی اقدام کرده اند تا لیبی را متهم جلوه دهند. وی تصریح کرد که اسرائیل با این کار امید داشته است ناوگان ششم آمریکا در اقدامی تلافی جویانه به لیبی حمله کند.
به هنگام اقدامات تروریستی ۱۱سپتامبر۲۰۰۱»، برخی از مأموران اطلاعاتی اسرائیل که خود را «کارگران حمل و نقل مبلمان» جا زده بودند، در «نیوجرسی» و «نیویورک» دیده شده اند که از وقوع این انفجارها ابراز شادمانی می کرده اند. بعضی از آنان نیز خود را به شکل و شمایل اعراب درآورده بودند. «بل» همانگونه که در توطئه سال ۱۹۶۶ در زامبیا نیز عمل کرد، با معطوف ساختن توجهات به این موضوع که «شین بت» دیگر با سرویس های انتظامی غربی همکاری ندارد، اعلام داشت که مأموران «شین بت» که گذرنامه های کانادایی داشتند، در زیر لوایی دروغین درسال ۱۹۹۷ در اردن و درسال ۲۰۰۲ درغزه دست به تعدادی عملیات زدند. حاصل عملیات اردن خروج سفیر کانادا از تل آویو بود. موضوع ماجرای سال ۱۹۹۷ - با دخالت مأموران «موساد» که خود را کانادایی جا زده بودند- مسموم کردن «خالد مشعل»، رهبر حماس، در«امان» بود. اما، هنگامی که «شاه حسین» تهدید کرد با اقدامی تلافی جویانه به این حادثه پاسخ خواهد گفت، اسرائیل نیز مجبور شد پادزهر سم بکار رفته را ارائه دهد تا زندگی «مشعل» نجات یابد.
درسال ۱۹۹۱، «موساد» با تشکیل گروه چریکی لیبیایی درچاد و مسلح کردن آن، ردپای خود را در تلاشی که برای سرنگون ساختن «معمر قذافی» انجام گرفته بود، پنهان داشت.
«موساد» به گونه ای عمل کرده بود تا عربستان سعودی هزینه عملیات را تأمین کند. البته، این نه اولین بار بود و نه آخرین باری که «موساد» و سعودی ها در اقدامی خطرناک زیر لوایی دروغین با یکدیگر همکاری می کردند. و رویدادهای ۱۱ سپـتامبر خود شاهد این ماجراست.
درسال ۱۹۹۷، «یهودا گیل» یک مأمور ارشد «موساد» که مأموریش نظارت بر سوریه بود، درحالی کشف شد که گزارشاتی دروغین درباره«تهدید» سوریه ارسال می داشت و تبلیغات گسترده ای نیز در این زمینه به راه انداخته بود. و این گزارشات از سوی نخست وزیر «بنیامین نتانیاهو» نیز جهت واشنگتن و لابی صهیونیست که درپایتخت آمریکا عمل می کرد، تأیید شده بود. از دیگر سو کاشف بعمل آمد که «گیل» پولی را که «موساد» به یک مأمور سوری در «دمشق» اختصاص داده بود، تا مدت ها پس از مرگ این مأمور به جیب خود سرازیر می ساخت.
یک سند محرمانه «سیا» پیرامون «موساد» که به دست فعالان ایرانی که درسال ۱۹۷۹ کنترل سفارت آمریکا در تهران را به دست گرفته بودند، افتاد -و بعدها نیز به طورکامل انتشار یافت- بر فعالیت های «موساد» درسراسر جهان، به ویژه استراتژی های «زیرلوای دروغین» و تاکتیک های باج گیری مسئولان آمریکایی، صحه می گذاشت. «ایسرهارل»، رئیس سابق «موساد»، گزارش «سیا» را محکوم و آن را با اثری ضد یهودی متعلق به قرن نوزدهم به نام «پروتکل های ریش سفیدان صهیون»، مقایسه کرده است.

منابع: سایت های آنلاین جورنال وآلترانفو

منبع : روزنامه کیهان

مطالب مرتبط

فایل تازه جنایات جنگی

فایل تازه جنایات جنگی
مدارک به دست آمده از ۲۲ روز جنگ جای تردیدی باقی نگذاشته که اسرائیل در اغلب عملیات های خونین غزه مرتکب جنایات جنگی شده است. بخشی از این اسناد را رسانه های اروپا منتشر کرده اند چنان که در گزارش های ایندیپندنت و گاردین آمده: سربازان اسرائیلی هنگام ورود خود به چند روستا تلاش کردند با بولدوزر خانه هایی را که در آن غیرنظامیان حضور داشتند، خراب کنند. در این گزارش ها تأکید شده است که آنها غیرنظامیانی را که با در دست داشتن پرچم سفید قصد فرار داشتند، کشتند و حتی به روی آمبولانسی که می خواست به یک مجروح کمک کند، آتش گشودند.اما اسناد دیگر را سازمان های حقوقی منتشر کرده اند که در آنها تأکید شده که سران اسرائیلی در جنگ از حداکثر سلاح های مرگبار و ممنوعه و گلوله های سفید فسفری استفاده کردند. براساس قوانین بین المللی، استفاده از گلوله های سفید فسفری در یک منطقه غیرنظامی، غیرقانونی و جرم جنگی محسوب می شود. اگر این اتهامات بدرستی در نهادهای جهانی بررسی شود، روشن خواهد شد که تمام این وقایع نقض آشکار با کنوانسیون های ژنو است. محکومیت آنچه در ۲۲ روز جنگ غزه به وقوع پیوست، در پی موج اعتراض جهانی که از دیدن تصویر کودکانی که با سلاح های مرگبار قتل عام شدند، مطرح شد. نکته جالب این است که برای اولین بار گروه های حقوقی خود یهودیان راهی نوار غزه شده و جنایات این رژیم را از نزدیک ثبت کردند.
چنان که در گزارش هاآرتص هم آمده که شواهد فراوان از جمله عکس های گرفته شده از روستای خضوعه نشان می دهد که اسرائیل از بمب ها و گلوله های فسفری استفاده کرده است. روستای خضوعه در ۵۰۰ متری مرز سرزمین های تحت اشغال اسرائیل قرار دارد. برپایه این گزارش، در هنگام وقوع یکی از عملیات های جنایت بار منیر شفیق النجار، یکی از ساکنان فلسطینی در ساعت ۲‎/۳۰ بامداد با سازمان حقوق بشر یهودی بتلسم تماس می گیرد و آنان را در جریان حمله اسرائیل قرار می دهد. وقتی خانم روحی النجار ۵۰ ساله با یک پرچم سفید از خانه اش بیرون می آید تا بقیه افراد خانواده بتوانند از خانه بیرون بیایند، توسط سربازان اسرائیلی کشته می شوند. در یکی دیگر از گزارش های ناظران اروپایی آمده که در یک واقعه، سربازان اسرائیلی به ۳۰ ساکن یک خانه دستور دادند برای حفاظت از جانشان به مدرسه بروند اما وقتی آنها در حال عبور بودند، سربازان آتش گشودند و چند نفر را کشتند.واقعیت این است که بسیاری از اتفاقاتی که در روستاهای غزه به وقوع پیوسته است، هنوز به دلیل ممانعت نظامیان صهیونیستی از ورود خبرنگاران به نوار غزه هنوز مخفی مانده است. چنان که یک ناظر اروپایی می نویسد: نظامیان اسرائیلی در ادامه حملات گسترده خود به نوار غزه به یکی از روستاهای جنوبی این منطقه حمله کردند و با شلیک مستقیم و از نزدیک، حداقل ۱۴ تن از فلسطینیان این روستا را به شهادت رساندند.
به این صورت است که اکنون تشکیل پرونده جنایات جنگی برای سران و مدیران جنگ غزه یک مسئله تاریخی شده است. در چندین کشور قانونگذاران و وکلای دادگاه ها اعلام آمادگی کرده اند علیه جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در نوار غزه، به دادگاه جنایی بین المللی در ژنو شکایت خواهند کرد.
بر اساس مدارک به دست آمده از حقوقدانان در این جنگ تاکنون نظامیان رژیم صهیونیستی چند رشته اقداماتی غیر انسانی انجام داده که عبارتند از؛
۱) صهیونیست ها به تخریب منازل مسکونی فلسطینی ها پرداختند در حالی که ساکنان منازل در آنها حضور داشتند.
۲ ) به قتل عام افرادی که پرچم های سفید در دست داشتند مبادرت کردند.
۳) به سوی آمبولانس ها و نیروهای امدادی که برای انتقال مجروحین آمده بودند، آتش گشودند.
۴) در منطقه غیرنظامی مذکور از نیروهای ویژه نظامی و همچنین از خمپاره های حاوی فسفر سفید استفاده کردند. مدیر سازمان عفو بین الملل می گوید که جنایات رژیم صهیونیستی در نواحی اطراف غزه تنها بخشی از اعمال غیرانسانی این رژیم در نوار غزه است که با زیر پا گذاشن قوانین بین المللی و قوانین حقوق بشر به قتل عام مردم بی گناه منطقه پرداخته و مانع از رسیدن پرسنل امدادی سازمان های بزرگ امداد جهان همچون هلال احمر، صلیب سرخ جهانی و سازمان حقوق بشر به نوار غزه شد و بدون اعتنا به هشدارها و درخواست های کشورهای مختلف جهان همچنان به جنایات گسترده خود در غزه ادامه داد. این در حالی است که نظامیان صهیونیستی در طول حملات گسترده به نوار غزه، به اکثر مناطق غیرنظامی منطقه یورش برده و ساکنان آن را هدف گلوله مستقیم و از راه نزدیک خود قرار دادند.
جنایات رژیم صهیونیستی در غزه به حدی بود که حتی اماکن عمومی همچون ساختمان های سازمان ملل، بیمارستان ها، بازارها و مساجد نیز از آن در امان نماندند.
تاکنون سران این رژیم مدعی شده اند که هیچ اطلاعی از وقوع این جنایات ندارند اما اظهارات شاهدان عینی که توسط خبرگزاری ها به دقت گردآوری شده، ثابت می کند که همه این عملیات ها به دستور باراک و اولمرت انجام گرفته است. مدرک کاملاً روشنی وجود دارد که ثابت می کند تانک ها و بولدوزرهای رژیم صهیونیستی چند روستا را با خاک یکسان کردند.
عکس های گرفته شده از قتل عام فلسطینیان همین مناطق حکایت از گستردگی جنایات رژیم صهیونیستی داشته و نشان می دهد که، شعله های آتش بمب های فسفری رژیم صهیونیستی در مناطق مختلف در حال زبانه کشیدن بودند.
برونو استونس، یکی از روزنامه نگاران غربی در این زمینه گفته که آنچه می تواند اظهار کند، این است که بسیاری از منازل فلسطینی ها به وسیله گلوله های خمپاره و بمب های فسفری تخریب شدند. وی تأکید کرد که نظامیان صهیونیستی به دستور اولمرت از فسفر سفید استفاده کردند. استونس در ادامه می گوید: منازلی که با خمپاره تخریب نشده بودند، توسط خود نظامیان اسرائیلی به آتش کشیده شدند.
شدت جنایات رژیم صهیونیستی در غزه با گزارش ها و مصاحبه هایی که رسانه های مختلف جهان از این منطقه منتشر می کنند بیشتر نمایان می شود زیرا زمانی که تانک ها و بولدوزرهای صهیونیستی در حال تخریب کردن منازل و ساختمان های عمومی در نوار غزه بودند مقامات این رژیم تصمیم گرفتند که به هیچ یک از ناظران حقوق بشری اجازه ندهند وارد غزه شوند.
در ادامه این گزارش افزوده شده است که یکی از شاهدان عینی در این باره می گوید که وی با چشمان خود دیده است بولدوزرهای صهیونیستی شروع به تخریب منازل همسایه ها کردند و همچنین دیده است که روستائیان وحشتزده زمانی که خواستند از منازل در حال تخریب خود خارج شوند، توسط نظامیان اسرائیلی از فاصله نزدیک هدف گلوله قرار می گرفتند. یک جوان فلسطینی به عفو بین الملل گفته که در حوالی ساعت ۶ صبح، تانک ها و بولدوزرهای صهیونیستی به منزل آنها رسیده و ابتدا بام و سپس دیوارهای آن را تخریب کردند.
عفو بین الملل تأکید کرده که نظامیان در حالی منازل فلسطینیان را تخریب کردند که ساکنین آنها خود را غیرنظامی معرفی می کردند که تمام ساکنین این منطقه فریاد می زدند «ما غیرنظامی هستیم، ما هیچ سلاحی نداریم» اما نظامیان اسرائیلی بدون توجه به گریه و ناله های کودکان و زنان بی گناه، شروع به تخریب منازل کردند در حالی که ساکنین هنوز در منازل خود حضور داشتند و از آنها خارج نشده بودند. یکی دیگر از شاهدان عینی به نام «مروان ابو رعدا» ۴۰ ساله و از کارکنان بیمارستان ناصر در خان یونس، درباره جنایات رژیم صهیونیستی گزارشگر سازمان حقوق بشر گفت: که در ساعت ۸ صبح از روستای خوزا تماس تلفنی دریافت شد که از زخمی شدن شدید یک زن فلسطینی خبر می داد. وی ادامه داد زمانی که خود را به این روستا رساند و وقتی که به ۶۰ یا ۷۰ متری زن مجروح رسید، نیروهای اسرائیلی به سوی وی شلیک کردند و او مجبور شد به خیابان های اطراف بگریزد اما در آن خیابان ها نیز به سویش شلیک شد. این فلسطینی ادامه داده که به دلیل ممانعت نیروهای صهیونیستی از نزدیک شدن نیروهای امدادی به زن مجروح فلسطینی و همچنین شدت جراحات وارده، وی پس از ۱۲ ساعت درد کشیدن به شهادت رسید.
جنایات غزه اهداف این عملیات راروشن کرد که نیت واقعی نظامیان صهیونیستی از تخریب کردن منازل مسکونی در حقیقت زنده زنده دفن کردن فلسطینی ها در گورهای دسته جمعی بود.

وبگردی
عکسی عجیب از  تجمع حوزویان قم
عکسی عجیب از تجمع حوزویان قم - براستی داستان درگذشت آقای هاشمی و استخر چه بوده است؟ چرا از تهدید سیاسی و امنیتی در این تصویر استفاده شده است؟ چه افراد و جریانی پشت این پلاکارد هستند؟
واکنش اشک آلود جمشید مشایخی به درگذشت انتظامی
واکنش اشک آلود جمشید مشایخی به درگذشت انتظامی - اشک های جمشید مشایخی برای عزت الله انتظامی در بیمارستان و واکنشش به درگذشت همبازی و همکار چندین دهه اش
سفیر آلمان تعطیلات خود را در بین عشایر بختیاری گذراند
سفیر آلمان تعطیلات خود را در بین عشایر بختیاری گذراند - میشائل کلور برشتولد، سفیر آلمان در ایران برای گذراندن تعطیلات تابستانی خود با عشایر بختیاری در دره کوهرنگ زاگرس همراه شده است. منبع
تریلی در اهواز چپ کرد، مردم بارش را غارت کردند!
تریلی در اهواز چپ کرد، مردم بارش را غارت کردند! - یک تریلی در اهواز واژگون شد و مردم به جای کمک به راننده مصدوم بار تریلی را بردند
بازگشت گوگوش به ایران و نحوه برخورد با او در فرودگاه
بازگشت گوگوش به ایران و نحوه برخورد با او در فرودگاه - در ویدئوی زیر روایت فائقه آتشین (گوگوش) را از بازگشت به ایران بعد از انقلاب و نحوه برخورد پاسدار فرودگاه و دادستانی با او می شنوید. او این خاطرات را سال ۲۰۰۰ در تورنتوی کانادا روایت کرد.
ماجرای عکس متفاوت وزیر جوان و هشتگ‌های توییتری
ماجرای عکس متفاوت وزیر جوان و هشتگ‌های توییتری - نكته جالب در اين ميان، گستردگي و تنوع واكنش‌ها به پوشش «وزير جوان» بود. تا آن‌جا كه در ميان كاربران بودند گروهي كه اين پوشش را در حد «شق‌القمر» بالا برده و اين تفاوت ظاهري را نشانه‌اي از تفاوتي عميق در نوع نگاه آذري‌جهرمي تحليل كردند و در مقابل، طيفي نيز «وزير جوان» را به‌خاطر تلاش براي آنچه ازسوي اين كاربران نوعي «پوپوليسم» و «عوام‌فريبي» خوانده شد
اظهارات تند احمدی نژاد علیه روحانی و دولت!
اظهارات تند احمدی نژاد علیه روحانی و دولت! - محمود احمدی نژاد با انتشار پیام ویدیویی تندی علیه رئیس جمهور، وی را هم دست رئیس دو قوه دیگر نامید و خواستار کناره گیری حسن روحانی از مقام ریاست جمهوری شد.
فیلم | قرار نبود روحانیت در همه چیز اظهارنظر کند!
فیلم | قرار نبود روحانیت در همه چیز اظهارنظر کند! - فیلم - مدتی قبل حجت الاسلام زائری مهمان خبرآنلاین بود و در کافه خبر به بررسی مسایل فرهنگی و اجتماعی ایران و نقش روحانیت در جامعه پرداخت.
فیلم | چرا مردم مسئولین را مسخره می‌کنند؟
فیلم | چرا مردم مسئولین را مسخره می‌کنند؟ - فیلم - چرا مردم مسئولین را مسخره می‌کنند؟ پاسخ این سوال را در ویدئوی زیر ببینید.
فیلم سانسور شده خوانندگی سحر قریشی در یک برنامه
فیلم سانسور شده خوانندگی سحر قریشی در یک برنامه - سکانس سانسور شده مسابقه «13 شمالی» که در آن سحر قریشی ترانه های مشهور چند تن از خوانندگان را می خواند، ببینید. اولین قسمت این مسابقه در شبکه نمایش خانگی توزیع شده است.
عاشق شدن لیلای سریال پدر،داستانی کاملا واقعی!
عاشق شدن لیلای سریال پدر،داستانی کاملا واقعی! - روایت نازنین پیرکاری،مجری و تهیه کننده تلویزیون از عاشق شدن خود که داستان سریال پدر شد...
یک ژن خوب تازه: جان متاعی است که هر بی سروپایی دارد
یک ژن خوب تازه: جان متاعی است که هر بی سروپایی دارد - مهمترین بخش های سخنان او اینجاست که عنوان می کند: چه کسی در جریان انقلاب بوده؟ اگر یک عده ای جان دادند، یک عده ای هم این وسط پول دادند. او که گویا دستی در شعر هم دارد، سخن عجیب تری از آنچه پیش از این گفته بر زبان جاری می سازد و با به کار بردن این بیت که «جان چه باشد که نثار قدم دوست کنم *** این (جان) متاعی است که هر بی سروپایی دارد» ...
ترامپ حتی به شلیک یک گلوله نیاز ندارد
ترامپ حتی به شلیک یک گلوله نیاز ندارد - برای آمریکا کم هزینه‌ترین استراتژی ادامه وضع موجود است. ترامپ در یک سال گذشته کاری کرد که ۳۰ میلیارد دلار دارایی ایران از کشور خارج شود. این پول به کشور‌هایی مثل ترکیه، گرجستان، ارمنستان، مالزی و ... که از ثبات و امنیت برخوردارند رفت و در این کشور‌ها سرمایه گذاری شد. همین موضوع کمر اقتصاد ایران را می‌شکند. در این یک سال دلار به نزدیک ۱۰ هزار تومان رسیده است. ترامپ حتی به شلیک یک گلوله نیاز ندارد. اگر…
سحر تبر چهره واقعی‌اش را آشکار کرد!
سحر تبر چهره واقعی‌اش را آشکار کرد! - سحر تبر سال گذشته برای اولین بار در رسانه‌های جهان دیده شد. گمانه زنی می‌شد که او برای شباهت پیدا کردن به آنجلینا جولی ۵۰ عمل جراحی داشته است. اما او در نهلایت شبیه شخصیت "عروس مرده" تیم برتون به نظر می‌رسید.
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد!
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد! - یک بنر تبلیغاتی که ظاهراً با هدف ترویج فرهنگ حجاب طراحی شده، سبب‌ساز واکنش‌های کاربران شبکه اجتماعی توییتر شده است. در این بنر، از رهگذران خواسته شده بین دو گزینه موجود، زنی چادری و زنی مانتویی، انتخاب کنند ترجیح می‌دهند کدام‌یک همکار همسرشان باشد!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر! - در اتفاقی عجیب و غیر قابل باور فردی امروز به دلیل درخواست طلاق همسرش در خیابان اسلامشهر وی را با ضربات چاقو از پای درآورد، از سرنوشت این خانم اطلاع دقیقی در دست نیست.