پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ / Thursday, 20 September, 2018

فرافکنی به شیوه صهیونیست‌ها


فرافکنی به شیوه صهیونیست‌ها
با توجه به آنکه انتخابات پارلمانی لبنان، چهار روز دیگر برگزار می‌شود، اتهاماتی که اخیرا از هر سو حزب‌الله را نشانه می‌روند، هرچند بی‌تردید کاملا کذب و دروغ هستند اما چندان عجیب به نظر نمی‌رسند چراکه انتخابات پارلمانی لبنان قرار است ۱۷ خرداد (۷ژوئن) برگزار شود و بسیاری از تحلیلگران، این انتخابات را مهم‌ترین انتخابات تاریخ لبنان می‌دانند؛ انتخاباتی که می‌تواند آرایش سیاسی را در این کشور ژئوپلیتیک تغییر دهد، تغییری که بی‌شک دگرگونی صف‌بندی‌های کنونی را در منطقه به دنبال خواهد داشت. اتهاماتی که اخیرا به حزب‌الله وارد شده، در همین راستا قابل ارزیابی است. رژیم صهیونیستی در حال حاضر به این باور رسیده است که نمی‌تواند در عرصه نبرد و حتی در عرصه‌های سیاسی با حزب‌الله به تقابل بپردازد، از این رو سیاست خدشه وارد کردن بر وجهه مقاومت را پیش گرفته است به این امید که اندکی قبل از انتخابات هفتم ژوئن از اقبال عمومی به حزب‌الله بکاهد. در این مدت بسیاری از کشورها نشان داده‌اند که عمیقا نگران انتخابات آتی لبنان هستند. یکی از این کشورهای همیشه نگران عربستان است. عربستان و مصر از به قدرت رسیدن حزب‌الله بشدت هراسانند. از این رو رایزنی‌های گسترده‌ای را برای ممانعت از این مسأله انجام داده‌‌اند. مصر اخیرا با به راه انداختن جنگ روانی شدید علیه حزب‌الله، ایران و شیعیان می‌کوشد رویای تضعیف حزب‌الله را محقق کند و عربستان نیز به شیوه‌های دیگری متوسل شده است. در این میان آل‌سعود چندین‌بار عبدالعزیز خوجه، وزیر اطلاع‌رسانی و فرهنگ عربستان و سفیر سابق این کشور در لبنان را به بیروت فرستاد تا حمایت بی‌دریغ آل‌سعود را از گروه ۱۴ مارس به عنوان رقیب اصلی حزب‌الله اعلام کند. در این مدت دلارهای نفتی عربستان و برخی دیگر از کشورهای عربی نیز در اختیار ائتلاف ۱۴ مارس قرار داشته است تا با فراغ بال بتوانند این مبالغ را در تبلیغات انتخاباتی هزینه کرد و حتی آن را صرف خرید آرای مردم فقیر لبنان کنند. ایالات متحده نیز از دیگر کشورهایی است که انتخابات لبنان را با نگرانی زایدالوصفی دنبال می‌کند. سفر هیلاری کلینتون وزیر خارجه این کشور و همچنین ژوزف بایدن معاون باراک اوباما، با فاصله‌ای اندک به لبنان حاکی از اهمیت انتخابات آتی برای ایالات متحده است. سفر بایدن به لبنان که دیدار بلندپایه‌ترین مقام دولت آمریکا در ۲۶ سال گذشته از لبنان محسوب می‌شود، علاوه بر اینکه به منزله حمایت از گروه ۱۴ مارس تلقی می‌شود، نوعی آمادگی از جانب دولت آمریکا برای مواجهه با سناریوهای مختلف در لبنان است چرا که ایالات متحده نیز شانس پیروزی ائتلاف ۸ مارس به رهبری حزب‌الله را بالا قلمداد می‌کند. حتی معاون باراک اوباما در جریان این سفر، تلویحا لبنان را تهدید کرده و تجهیز و تسلیح ارتش این کشور را منوط به نتیجه انتخابات دانست. بی‌شک منظور بایدن این بوده است که در صورت پیروزی حزب‌الله و متحدانش، ایالات متحده از فروش سلاح به ارتش لبنان امتناع خواهد کرد.
در این میان رژیم صهیونیستی نیز بشدت نگران اوضاع لبنان است و انتخابات این کشور و آرایش‌های سیاسی شکل گرفته را با دقت خاصی رصد می‌کند و حتی می‌کوشد در صورت امکان بر این انتخابات تأثیر بگذارد. موضوع عقب نشینی اسرائیل از روستای غجر یکی از این موارد بود. در آن مقطع، سناریویی در محافل داخلی رژیم صهیونیستی مطرح شده بود که مطابق آن اسرائیل باید با عقب‌نشینی از روستای غجر، ورق را در فضای کنونی لبنان به نفع دولت فؤاد سنیوره نخست وزیر کنونی و ائتلاف ۱۴ مارس برگرداند. هر چند این سناریو محقق نشد اما رژیم صهیونیستی در حال حاضر عقب‌نشینی از غجر را منوط به شکست حزب‌الله در انتخابات پارلمانی ۷ژوئن اعلام کرده است.
اما آخرین پرده توطئه‌ها علیه حزب‌الله لبنان از سوی نشریه آلمانی اشپیگل و در روز ۲۳ مه به نمایش درآمد. اشپیگل با چاپ مقاله‌ای مدعی شده بود، حزب‌الله لبنان در ترور رفیق حریری دست داشته است. ادعاهای این نشریه آلمانی وقتی عجیب‌تر می‌نمود که بدانیم دادگاه بین‌المللی ترور رفیق حریری،‌ چند هفته پیش حکم آزادی چند افسر لبنانی که به اتهام دخالت از جانب سوریه در ترور رفیق حریری چند سال را در زندان سپری کرده بودند، صادر کرد، از این رو بعد از چهار سال جار و جنجال درباره دست داشتن سوریه در این ترورها و تلاش برای انجام انقلاب مخملین در لبنان، در نهایت با آزادی چهار افسر بازداشت شده لبنانی که به طرفداری از سوریه مشهور بودند، به نوعی پرونده دست داشتن سوریه در ماجرای ترور بسته شد، از این رو اشپیگل که گفته‌ می‌شود حلقه‌ای از رسانه‌های زنجیره‌ای لابی صهیونیست محسوب می‌شود، در آستانه انتخابات پارلمانی لبنان می‌کوشد با متهم کردن حزب‌الله به دست داشتن در ترور رفیق حریری، فضای انتخاباتی موجود را به نفع ۱۴ مارس تغییر دهد. اما به نظر می‌رسد صهیونیست‌ها برای آغاز این جنگ روانی علیه حزب‌الله برهه زمانی مناسبی را انتخاب نکرده‌اند چرا که در حال حاضر مدت‌هاست شبکه‌های جاسوسی رژیم صهیونیستی در لبنان در حال افشا شدن هستند و بسیاری از این جاسوس‌ها دستگیر شده‌اند. در این شرایط به نظر می‌رسد که نتوان این دست اتهامات را به خورد مردم لبنان داد زیرا با کشف این شبکه‌های جاسوسی، بسیاری از مردم این کشور، رژیم صهیونیستی را متهم اول دست داشتن در ترور رفیق حریری، نخست‌وزیر اسبق لبنان می‌دانند. به واقع به دنبال تصمیم دادگاه بین‌المللی مبنی بر اعلام برائت و آزادی چهار افسر و عدم اتهام آنها به دست داشتن در ترور رفیق حریری در ۲۹ آوریل ۲۰۰۹، جریان سیاسی‌ای که از این ترور به نفع خود بهره‌برداری می‌کرد، بویژه کسانی که با دخالت‌ها، اظهارنظرها، دروغ‌پردازی‌ها و شاهدسازی‌های خود سعی می‌کردند تحقیقات بین‌المللی را به سمت و سوی دلخواه خود بکشانند، دچار معضل شدیدی شدند و اعتبار این افراد در میان مردم به شدت مخدوش شده، حتی این امکان وجود داشت که دادخواستی برای اعاده حیثیت علیه آنها به دادگاه ارائه شود. در چنین شرایطی است که اشپیگل خبر را منتشر می‌کند و رسانه‌های معلوم‌الحال دیگری مانند العربیه نیز به آن دامن می‌زنند و سعی می‌کنند به آن پر و بال دهند، از این‌رو می‌توان این توطئه اشپیگل که با هدایت صهیونیست‌ها انجام شده است را طرحی برای کاستن از تبعات سیاسی آزادی چهار افسر لبنانی دانست. این اتهامات علیه حزب‌الله در حالی مطرح می‌شود که فاقد هرگونه مستندی است. چندی قبل «سیمور هرش» روزنامه‌نگار سرشناس آمریکایی با استناد به یک سری اسناد و اطلاعات، اعلام کرد، دستان دیک چنی معاون بوش پسر به خون رفیق حریری آلوده است و وی در این ترور دست داشته است.
جالب آنکه تنها چند روز قبل از منتشر شدن مقاله اشپیگل، یکی از مقامات لبنان بیان کرد که فهرست متهمان جدیدی از سوی «دانیال بلمار» دادستان دادگاه ترور رفیق حریری تهیه شده است که فشارهای فوق‌العاده‌ای از برخی اطراف وارد شده که وی را از اعلام این فهرست پیش از انتخابات منصرف کنند، بویژه با توجه به اینکه این مظنونان همه از تندروهای اهل سنت بوده و دارای تابعیت کشورهای متعددی در خلیج فارس و خاورمیانه هستند. به هر حال بررسی داستان‌سرایی اشپیگل و داده‌هایی که پیش از آن وجود داشت و در بالا به آن پرداخته شد به خوبی نشان می‌دهد که هدف این نشریه در مرحله اول به راه انداختن جنگ روانی علیه مقاومت در آستانه انتخابات است و تلاش دارد روند دادگاه بین‌المللی حریری به جای سوریه، به سمت حزب‌الله نشانه‌گیری شود. از سوی دیگر این داستان‌سرایی‌ها ابزار خوبی برای چشمپوشی از متهمانی نظیر دیک چنی، تندروهای اهل سنت که بلمار بر اتهامات آنها تأکید کرده و از همه مهم‌تر رژیم صهیونیستی و شبکه‌های جاسوسی وابسته‌اش است. با این رویکرد باید اقدام اشپیگل را نوعی فرافکنی از جانب اسرائیل تعبیر کرد. در این میان جایگاه دادگاه بین‌المللی نیز بشدت زیر سوال می‌رود. زمانی که مقامات رسمی اسرائیل به بهره‌برداری از این داستان پرداخته و حزب‌الله را به ترور رفیق حریری متهم می‌کنند، سکوت مقامات دادگاه بین‌المللی به ضرر دادگاه بوده و حاکی از جانبداری دادگاه از جریانی در رقابت‌های انتخاباتی یک کشور است. این رفتار مقامات دادگاه بار دیگر اتهام وارد بر دادگاه بین‌المللی را مبنی بر داشتن نگاه‌های سیاسی اثبات می‌کند.


منبع : روزنامه وطن امروز

مطالب مرتبط

سهم یهودیان بلژیک در تبلیغ هولوکاست

سهم یهودیان بلژیک در تبلیغ هولوکاست
تعداد یهودیان بلژیکی که در طول جنگ جهانی دوم به دست آلمان‌ها کشته شده‌اند بسیار مورد اختلاف است. سیاست‌های دولت آلمان نیز با کشتن یهودیان بخصوص انتقال آنها به مناطقی در اروپای شرقی و نابود کردن آنها در اتاق‌های گاز سازگاری ندارد.
این مقاله با بررسی آرای مورخان یهودی و گزارش‌هایی که از گروه‌های تحقیق مختلف در مورد جنگ جهانی دوم باقی‌مانده است به این تناقض و اختلاف اشاره کرده است و کشتن یهودیان در اتاق‌های گاز در آشویتس و بیرکناو را زیر سوال برده است.
بررسی اینکه مقامات آلمانی در طول اشغال بلژیک در جنگ جهانی دوم با یهودیان چگونه رفتار می‌کرده‌اند کاملا روشنگر می‌باشد چرا که سیاست‌های آلمان‌ها با طراحی یک برنامه حساب شده برای نابود‌سازی یهودیان اروپا مطابقت ندارد.
در ماه می سال ۱۹۴۰ بلژیک به سرعت توسط نیروهای نظامی آلمان کاملا اشغال شد و بعد از ۱۸ روز این کشور تسلیم شد. گرچه کابینه بلژیک به لندن گریخت و در خارج از خاک خود دولتی طرفدار متفقین تشکیل داد، پادشاه بلژیک، لئوپولد سوم، رئیس دولت و فرمانده ارتش بلژیک با مردم خود در بلژیک ماندند. در طول چهار سال بعد که بلژیک در اشغال بود، یک فرمانده نظامی آلمانی به نام ژنرال “الکساندر ون فالکنهوزن” بر آن حاکم بود، در حالی که در کل اداره کشور توسط مقامات مهم دولت و خدمات کشوری بلژیک صورت می‌گرفت.
در هنگام وقوع جنگ، از حدود ۹ میلیون جمعیت این کشور کوچک غرب اروپا، حدود ۹۰۰۰۰ نفر یهودی بودند. بسیاری از این یهودیان بلژیکی نبودند و اکثرا مهاجرانی از آلمان، استرالیا و لهستان بودند. حدود ۸۰۰۰۰ نفر از آنها در دو شهر بزرگ بلژیک، بروکسل (پایتخت بلژیک) و آنتورپ (یک شهر ساحلی بزرگ) متمرکز شده بودند. تقریبا سه چهارم یهودیان بلژیک دارای شغل آزاد بودند و تجارت الماس آنتورپ کاملا در دست یهودیان بود.
در طول ماه‌های بعد از اشغال کشور، توسط آلمان هزاران یهودی از کشور فرار کردند و یا به کشورهای همسایه مثل فرانسه تبعید شدند و بنابراین تا اواخر ۱۹۴۰ بر اساس گزارش‌ها تنها ۵۲ تا ۵۵ هزار نفر از آنها در بلژیک باقی‌مانده بودند.
مقاومت مسلحانه
یهودیان در تشکیلات محرمانه ضد آلمانی در بلژیک نقش مهمی داشتند. یک مورخ یهودی بعداز جنگ با افتخار می‌گوید که یهودیان در میان اولین کسانی بودند که نقش فعالی را در جنبش‌های مقاومت وانواع خرابکاری اجرا می‌کردند. سرانجام صدها یهودی در مقاومت‌های مسلحانه شرکت داشته‌اند. در یک مورد قابل توجه در آوریل سال ۱۹۴۳، در جنگی که میان پارتیزان‌های یهودی و پلیس آلمانی منطقه درگرفت تعداد زیادی از آلمان‌ها کشته شدند در حالی که پارتیزان‌های یهودی بدون دریافت هیچ خسارتی فرار کردند. “تیپ یهودی نهم” در میان جنبش‌های محرمانه مقاومت ضد ‌آلمانی شکل گرفت. چند هفته قبل از آزاد شدن بلژیک (سپتامبر ۱۹۴۴) صدها داوطلب یهودی به درخواست سازمان‌های مقاومت یهودی پاسخ دادند و در آخرین جنگ علیه نیروهای اشغالگر شرکت کردند.
“ژاکوب گوتفرند” فرمانده اولین گروه تروریستی یهودی بود،‌که در سال ۱۹۴۱ سازماندهی شد. اعضای این گروه به کارهایی چون آتش زدن کارخانه‌ها، از ریل خارج کردن قطارها، حمله به پارکینگ‌ها وکشتن جاسوس‌های آلمانی، بلژیکی و یهودی که با مقامات آلمانی در ارتباط بودند می‌پرداختند. گوتفرند و همسرش نهایتا دستگیر شدند و به آشویتس فرستاده شدند و بعد از جنگ نیز در اسرائیل ساکن شدند.
تنها آلمان‌ها نبودند که نگران این مسئله بودند که یهودیان ممکن است تهدیدی برای امنیت آنها ایجاد کنند. پس آزادسازی کشور توسط متفقین، مقامات ارتش انگلیس که در بلژیک بودند،‌حدود ۲ هزار یهودی (ظاهرا با تابعیت آلمانی ) را با عنوان “دشمنان ناسازگار” جمع‌آوری و توقیف کردند.
تبعید‌ها
از آگوست سال ۱۹۴۲ تا جولای سال ۱۹۴۴،‌حدود ۲۵۰۰۰ یهودی از بلژیک به سمت اروپای شرقی فرستاده شدند. ظاهرا اکثر آنها به آشویتس تبعید شده‌اند،‌البته برخی نیز به لودرزگتو، اردوگاه ثرزینستند،‌برگن بلسن و جاهای دیگر فرستاده شدند. در نوامبر سال ۱۹۴۳، نماینده وزارت خارجه آلمان در بروکسل ، گزارش داد که حدود ۱۵۰۰۰ یهودی از بلژیک به اروپای شرقی تبعید شده‌اند و انتقال‌های دیگری نیز باید صورت گیرد. او ادامه می‌دهد، این اخراج شدگان یهودیان غیر بلژیکی اکثرا اهل لهستان، چک ، آلمان، روسیه بوده و برخی نیز تابعیت هیچ کشوری را نداشته‌اند.
بر طبق برخی گزارش‌های زمان جنگ، یهودیان از بلژیک به مناطق اشغال شده کشور شوروی نیز فرستاده شده‌اند. بر اساس این گزارش‌ها در آگوست سال ۱۹۴۲ ، یهودیان با قطار به یک اردوگاه کار در جنوب روسیه فرستاده شده‌اند و در آنجا به ساختن استحکامات و سنگر مشغول بوده‌اند. در اکتبر سال ۱۹۴۲ ،‌ روزنامه برجسته جامعه یهودیان سوئیس (که در جنگ کشوری بی‌طرف بود) گزارش داد که اخیرا یهودیانی از بلژیک با قطار به ریگا (پایتخت کشور لتونی) آورده شده‌اند که قبلا به مکان‌هایی جلوتر از این برده شده بودند. این تبعید‌ها با سیاست نابودسازی تمام یهودیان اروپا متناقض است. چرا که اگر هدف آلمان‌ها تنها کشتن یهودیان بوده است چرا باید آنها را از اروپای غربی به مناطقی در اروپای شرقی مثل آشویتس و دیگر اردوگاه‌های مرگ مورد ادعا،‌انتقال دهند.
قابل ملاحظه است که بسیاری از یهودیان از تبعید معاف می‌شدند. اولا یهودیانی که تابعیت آمریکایی، انگلیسی و یا کشورهای تحت قلمرو انگلیس را داشته‌‌اند به طور قطع از تبعید از بلژیک (و فرانسه و هلند) معاف می‌شدند. شگفت‌انگیز تر اینکه حاکم نظامی آلمانی “ون فالکنهوزن” با درخواست کاردینال بلژیکی “ون روی” و ملکه کشور “الیزابت” مبنی بر معاف کردن یهودیان تبعه بلژیک از تبعید موافقت کرد. فقط حدود ۸۰۰ متخلف بلژیکی یهودی که از پوشیدن نشان ستاره یهودی که اجباری بوده است خودداری کرده و یا دیگر قوانین را زیر پا گذاشته بودند،‌از این عفو مستثنا شدند.
بازداشتگاه غیرنظامیان “بریندانک”
کنگره جهانی یهود ودیگر سازمان‌های یهودی بعد از جنگ جهانی دوم کتابی به نام “کتاب سیاه جنایات نازی‌ها علیه ملت یهود” منتشر کرد که در آن شهادت‌هایی را به عنوان سند ذکر کرده است،‌این شهادت‌ها بیان می‌کنند که آلمان‌ها در بازداشتگاه غیرنظامیان “بریندانک” ماهانه ۲۰۰ زندانی را می‌کشته‌اند و به طور فرضی این اردوگاه بسیار ناگوارتر از اردوگاه‌های “داخائو” و”بوخوتوالد” بوده است. همچنین گزارش شده است که زندانیان در آنجا در اتاق‌های گاز مخصوصی کشته می‌شده‌اند. امروزه در نوشتجات مربوط به هولوکاست از این اردوگاه با اشکال یاد می‌شود و هیچ مورخ مشهوری به داستان اتاق‌های گاز “بریندانک” اعتقاد ندارد.
تعداد مرگ‌ها بسیار مختلف گزارش شده است
تخمین‌های معتبر در مورد تعداد یهودیان کشته شده در طول جنگ در بلژیک مانند دیگر کشورها بسیار مختلف می‌باشند. بر اساس گزارش هیئت آوارگان جنگی )WRB( که دولت ایالات متحده آن را در سال ۱۹۴۴ منتشر کرده است و در دادگاه نورنبرگ به عنوان یک مدرک مهم از سوی دادستان آمریکایی ارائه شد،‌ از آوریل ۱۹۴۲ تا آوریل ۱۹۴۴ “حدودا ۵۰۰۰۰” یهودی تبعید شده از بلژیک در اتاق‌های گاز آشویتس - بیرکناو کشته‌ شده‌اند.
هیئت تحقیق آمریکایی - انگلیسی معروف،‌نیز در سال ۱۹۴۶ اعلام کرد که در میان تمامی ۵۰۷ میلیون یهودی اروپایی که در طول جنگ کشته شده‌اند، ۵۷۰۰۰ نفر بلژیکی بوده‌اند. “لوکی دایویدویچ” تعداد یهودیان بلژیکی کشته شده را ۴۰۰۰۰ نفر تخمین می‌زند و “جرارلد فلمینگ “ نیز که یک مورخ هولوکاست یهودی می‌باشد این رقم را ۲۶۰۰۰ نفر می‌داند.
در سال ۱۹۷۷ یک آژانس دولتی آلمانی که با کمیته بین‌المللی صلیب سرخ مرتبط بود گزارش داد که از ۴ آگوست ۱۹۴۲ تا ۳۱ جولای ۱۹۴۴ کلا ۲۵۵۵۷ یهودی (که این رقم شامل کولی‌ها هم می‌باشد) از بلژیک تبعید شده‌اند و ۱۲۷۱ نفر از آنها بعد از جنگ بازگشته‌اند. “رائول هیلبرگ” مورخ برجسته هولوکاست در تحقیق سال ۱۹۸۵ خود نتیجه گرفته است که ۲۴۰۰۰ یهودی بلژیکی در طول جنگ جان خود را از دست داده‌اند و ۴۰۰۰۰ نفر نیز از مرگ نجات یافته‌اند.
“جرارلد ریتلینگر” و “یهودا بائر” نیز که هر دو مورخ می‌باشند،‌ظاهرا بر اساس اسناد آلمانی و بلژیکی، تعداد یهودیان تبعید شده از بلژیک را ۲۵۴۳۷ نفر دانسته‌ و اعلام کرده‌اند که از این میان ۱۲۷۶ نفر بعد از جنگ به بلژیک بازگشته‌اند. بائر می‌گوید که “بیش از نیمی از یهودیان بلژیک از جنگ جان سالم بدر برده‌اند” و ریتلینگر نیز اظهار می‌کند که در کل هیچ تعدادی از یهودیان بومی بلژیک کم نشده‌ است.
بنابراین “هیلبرگ” ،‌”بائر” و “ریتلینگر” معتقدند که تعداد یهودیان نجات یافته از جنگ بسیار بیشتر از آن تعدادی است که در طول جنگ کشته شده‌اند و تعداد کل یهودیان بلژیکی که به هر دلیلی در طول سال‌های جنگ کشته‌ شده‌اند از نیمی از تعداد یهودیان بلژیکی که بر طبق گزارش ‌)WRB( در اتاق‌های گاز آشویتس - بیرکناو کشته‌ شده‌اند کمتر می‌باشند.

وبگردی
پاییز بازار ثانویه
پاییز بازار ثانویه - اگر ما نتوانیم تفاوت فاحش قیمت ارز در بازار آزاد و ثانویه را جبران کنیم و نتوانیم به بازار ثانویه عمق کافی ببخشیم عملا بازار ثانویه از دور خارج خواهد شد. قرار بود بازار ثانویه و آزاد یک تفاوت حداقلی داشته باشند. قرار بود نهایتا اختلاف قیمت در این دو بازار ۲۰۰ یا ۳۰۰ تومان باشد نه هفت هزار تومان!
حال فعلی ! یا ناتوانی در تشخیص حال قبلی
حال فعلی ! یا ناتوانی در تشخیص حال قبلی - حمید رسایی عضو جبهه پایداری در صفحه شخصی خود در شبکه توییتر نسبت به اهانت زشت امیر تتلو به امام حسین (ع) و 72 تن از یاران باوفایش واکنش تندی نشان داد.
ویدئو/ وحشت پزشکان از تولد نوزاد تک چشم در اندونزی (۱۶+)
ویدئو/ وحشت پزشکان از تولد نوزاد تک چشم در اندونزی (۱۶+) - پزشکان هنگامی که یک نوزاد دختر اندونزیایی را در یکی از بیمارستان های این کشور به دنیا آوردند بسیار وحشت زده شدند. نوزاد تازه متولد شده با یک چشم بزرگ روی پیشانی اش متولد شد و پس از هفت ساعت درگذشت.
بازنشر نامه استاد به امیر تتلو! / معیار تشخیص حق از باطل گشته ای !
بازنشر نامه استاد به امیر تتلو! / معیار تشخیص حق از باطل گشته ای ! - فردی به نام علی‌اکبر رائفی‌پور كه رسانه‌‌های اصولگرا از او به عنوان «استاد، محقق و پژوهشگر» یاد می‌كنند! در تاریخ 29 اردیبهشت 96 (در كوران انتخابات ریاست‌جمهوری) در نامه‌ای سرگشاده به امیرحسین مقصودلو (تتلو) نوشت: «امیر جان بخوان، تو باید بخوانی، عیبی ندارد! سرت را بالا بگیر و خدا را شکر کن که به واسطه تو این همه نفاق را آشکار کرد! دلت محکم باشد پهلوان! تو فقط بخوان، بخوان
جنجال احمد خمینی در VIP عزاداری حسینی
جنجال احمد خمینی در VIP عزاداری حسینی - انتشار عکس‌های نشستن احمد خمینی زیر کولر در بخش وی‌آی‌پی هیات که پوششی شیشه‌ای دارد و از سینه‌زنان جداست، پس از توضیح او که گفت آن جایگاه مربوط به «روحانیون درجه یک و دو قم» است و «اون بالا معممین میشینن که لباسشون چون زیاده باعث گرمازدگی نشه»، با واکنش‌های تندتری هم همراه بود.
واکنش جالب رهبری به روبوسی کیارستمی با داور خانم جشنواره کن!
واکنش جالب رهبری به روبوسی کیارستمی با داور خانم جشنواره کن! - واکنش جالب مقام معظم رهبری به روبوسی کیارستمی با خانم داور جشنواره کن از زبان عزت الله ضرغامی
لحظه هولناک در چاه انداختن دختر بچه توسط پسرعمویش
لحظه هولناک در چاه انداختن دختر بچه توسط پسرعمویش - این فیلم که توسط دوربین های امنیتی گرفته شده لحظه به چاه انداختن دختر 5 ساله ای در اصفهان توسط پسر بچه ای کوچک را به تصویر کشیده است.
آشنایی با لامبورگینی! کاملا ایرانی
آشنایی با لامبورگینی! کاملا ایرانی - جوان خوش ذوق ایرانی لامبورگینی! تماما ایرانی را طراحی و تولید کرده است.
سلطان سکه
سلطان سکه - اولین جلسه دادگاه "وحید مظلومین" معروف به سلطان سکه به همراه ۱۴ نفر از همدستانش امروز در شعبه دو دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی زرگر و به صورت علنی برگزار شد.
ریحانه یا لیلا؟! / حاشیه سازی ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر
ریحانه یا لیلا؟! / حاشیه سازی ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر - با وجود اینکه چند روزی است سریال پر حاشیه "پدر" به پایان رسیده است، اما انتشار تصاویر ریحانه پارسا بازیگر نقش اول زن این سریال جنجال تازه‌ای به پا کرده است. این جنجال در حالی ایجاد شده که سازندگان سریال "پدر" به دنبال تولید فصل دوم آن هستند.
لیلای سریال "پدر" مدل شد / عکس‌ها
لیلای سریال "پدر" مدل شد / عکس‌ها - ریحانه پارسا، بازیگر نقش لیلا در سریال "پدر" فعالیت خودش را به عنوان مدل تبلیغاتی آغاز کرد. این بازیگر متولد سال 1377 است.
درگیری بازیکنان ایران و عربستان در مسابقه هندبال
درگیری بازیکنان ایران و عربستان در مسابقه هندبال - در این فیلم درگیری بازیکنان ایران و عربستان در مسابقات هندبال بازی‌های آسیایی جاکارتا را می بینید که این بازی در نهایت منجر به پیروزی ایران و کسب مقام پنجمی کشورمان شد.
فیلم | روایت یک روحانی از هایده و ترانه «علی ای همای رحمت»
فیلم | روایت یک روحانی از هایده و ترانه «علی ای همای رحمت» - فیلم - روایت یک روحانی از هایده و ماجرای خواندن ترانه «علی ای همای رحمت» را در ویدئوی زیر ببینید.