جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ / Friday, 22 June, 2018

فرافکنی به شیوه صهیونیست‌ها


فرافکنی به شیوه صهیونیست‌ها
با توجه به آنکه انتخابات پارلمانی لبنان، چهار روز دیگر برگزار می‌شود، اتهاماتی که اخیرا از هر سو حزب‌الله را نشانه می‌روند، هرچند بی‌تردید کاملا کذب و دروغ هستند اما چندان عجیب به نظر نمی‌رسند چراکه انتخابات پارلمانی لبنان قرار است ۱۷ خرداد (۷ژوئن) برگزار شود و بسیاری از تحلیلگران، این انتخابات را مهم‌ترین انتخابات تاریخ لبنان می‌دانند؛ انتخاباتی که می‌تواند آرایش سیاسی را در این کشور ژئوپلیتیک تغییر دهد، تغییری که بی‌شک دگرگونی صف‌بندی‌های کنونی را در منطقه به دنبال خواهد داشت. اتهاماتی که اخیرا به حزب‌الله وارد شده، در همین راستا قابل ارزیابی است. رژیم صهیونیستی در حال حاضر به این باور رسیده است که نمی‌تواند در عرصه نبرد و حتی در عرصه‌های سیاسی با حزب‌الله به تقابل بپردازد، از این رو سیاست خدشه وارد کردن بر وجهه مقاومت را پیش گرفته است به این امید که اندکی قبل از انتخابات هفتم ژوئن از اقبال عمومی به حزب‌الله بکاهد. در این مدت بسیاری از کشورها نشان داده‌اند که عمیقا نگران انتخابات آتی لبنان هستند. یکی از این کشورهای همیشه نگران عربستان است. عربستان و مصر از به قدرت رسیدن حزب‌الله بشدت هراسانند. از این رو رایزنی‌های گسترده‌ای را برای ممانعت از این مسأله انجام داده‌‌اند. مصر اخیرا با به راه انداختن جنگ روانی شدید علیه حزب‌الله، ایران و شیعیان می‌کوشد رویای تضعیف حزب‌الله را محقق کند و عربستان نیز به شیوه‌های دیگری متوسل شده است. در این میان آل‌سعود چندین‌بار عبدالعزیز خوجه، وزیر اطلاع‌رسانی و فرهنگ عربستان و سفیر سابق این کشور در لبنان را به بیروت فرستاد تا حمایت بی‌دریغ آل‌سعود را از گروه ۱۴ مارس به عنوان رقیب اصلی حزب‌الله اعلام کند. در این مدت دلارهای نفتی عربستان و برخی دیگر از کشورهای عربی نیز در اختیار ائتلاف ۱۴ مارس قرار داشته است تا با فراغ بال بتوانند این مبالغ را در تبلیغات انتخاباتی هزینه کرد و حتی آن را صرف خرید آرای مردم فقیر لبنان کنند. ایالات متحده نیز از دیگر کشورهایی است که انتخابات لبنان را با نگرانی زایدالوصفی دنبال می‌کند. سفر هیلاری کلینتون وزیر خارجه این کشور و همچنین ژوزف بایدن معاون باراک اوباما، با فاصله‌ای اندک به لبنان حاکی از اهمیت انتخابات آتی برای ایالات متحده است. سفر بایدن به لبنان که دیدار بلندپایه‌ترین مقام دولت آمریکا در ۲۶ سال گذشته از لبنان محسوب می‌شود، علاوه بر اینکه به منزله حمایت از گروه ۱۴ مارس تلقی می‌شود، نوعی آمادگی از جانب دولت آمریکا برای مواجهه با سناریوهای مختلف در لبنان است چرا که ایالات متحده نیز شانس پیروزی ائتلاف ۸ مارس به رهبری حزب‌الله را بالا قلمداد می‌کند. حتی معاون باراک اوباما در جریان این سفر، تلویحا لبنان را تهدید کرده و تجهیز و تسلیح ارتش این کشور را منوط به نتیجه انتخابات دانست. بی‌شک منظور بایدن این بوده است که در صورت پیروزی حزب‌الله و متحدانش، ایالات متحده از فروش سلاح به ارتش لبنان امتناع خواهد کرد.
در این میان رژیم صهیونیستی نیز بشدت نگران اوضاع لبنان است و انتخابات این کشور و آرایش‌های سیاسی شکل گرفته را با دقت خاصی رصد می‌کند و حتی می‌کوشد در صورت امکان بر این انتخابات تأثیر بگذارد. موضوع عقب نشینی اسرائیل از روستای غجر یکی از این موارد بود. در آن مقطع، سناریویی در محافل داخلی رژیم صهیونیستی مطرح شده بود که مطابق آن اسرائیل باید با عقب‌نشینی از روستای غجر، ورق را در فضای کنونی لبنان به نفع دولت فؤاد سنیوره نخست وزیر کنونی و ائتلاف ۱۴ مارس برگرداند. هر چند این سناریو محقق نشد اما رژیم صهیونیستی در حال حاضر عقب‌نشینی از غجر را منوط به شکست حزب‌الله در انتخابات پارلمانی ۷ژوئن اعلام کرده است.
اما آخرین پرده توطئه‌ها علیه حزب‌الله لبنان از سوی نشریه آلمانی اشپیگل و در روز ۲۳ مه به نمایش درآمد. اشپیگل با چاپ مقاله‌ای مدعی شده بود، حزب‌الله لبنان در ترور رفیق حریری دست داشته است. ادعاهای این نشریه آلمانی وقتی عجیب‌تر می‌نمود که بدانیم دادگاه بین‌المللی ترور رفیق حریری،‌ چند هفته پیش حکم آزادی چند افسر لبنانی که به اتهام دخالت از جانب سوریه در ترور رفیق حریری چند سال را در زندان سپری کرده بودند، صادر کرد، از این رو بعد از چهار سال جار و جنجال درباره دست داشتن سوریه در این ترورها و تلاش برای انجام انقلاب مخملین در لبنان، در نهایت با آزادی چهار افسر بازداشت شده لبنانی که به طرفداری از سوریه مشهور بودند، به نوعی پرونده دست داشتن سوریه در ماجرای ترور بسته شد، از این رو اشپیگل که گفته‌ می‌شود حلقه‌ای از رسانه‌های زنجیره‌ای لابی صهیونیست محسوب می‌شود، در آستانه انتخابات پارلمانی لبنان می‌کوشد با متهم کردن حزب‌الله به دست داشتن در ترور رفیق حریری، فضای انتخاباتی موجود را به نفع ۱۴ مارس تغییر دهد. اما به نظر می‌رسد صهیونیست‌ها برای آغاز این جنگ روانی علیه حزب‌الله برهه زمانی مناسبی را انتخاب نکرده‌اند چرا که در حال حاضر مدت‌هاست شبکه‌های جاسوسی رژیم صهیونیستی در لبنان در حال افشا شدن هستند و بسیاری از این جاسوس‌ها دستگیر شده‌اند. در این شرایط به نظر می‌رسد که نتوان این دست اتهامات را به خورد مردم لبنان داد زیرا با کشف این شبکه‌های جاسوسی، بسیاری از مردم این کشور، رژیم صهیونیستی را متهم اول دست داشتن در ترور رفیق حریری، نخست‌وزیر اسبق لبنان می‌دانند. به واقع به دنبال تصمیم دادگاه بین‌المللی مبنی بر اعلام برائت و آزادی چهار افسر و عدم اتهام آنها به دست داشتن در ترور رفیق حریری در ۲۹ آوریل ۲۰۰۹، جریان سیاسی‌ای که از این ترور به نفع خود بهره‌برداری می‌کرد، بویژه کسانی که با دخالت‌ها، اظهارنظرها، دروغ‌پردازی‌ها و شاهدسازی‌های خود سعی می‌کردند تحقیقات بین‌المللی را به سمت و سوی دلخواه خود بکشانند، دچار معضل شدیدی شدند و اعتبار این افراد در میان مردم به شدت مخدوش شده، حتی این امکان وجود داشت که دادخواستی برای اعاده حیثیت علیه آنها به دادگاه ارائه شود. در چنین شرایطی است که اشپیگل خبر را منتشر می‌کند و رسانه‌های معلوم‌الحال دیگری مانند العربیه نیز به آن دامن می‌زنند و سعی می‌کنند به آن پر و بال دهند، از این‌رو می‌توان این توطئه اشپیگل که با هدایت صهیونیست‌ها انجام شده است را طرحی برای کاستن از تبعات سیاسی آزادی چهار افسر لبنانی دانست. این اتهامات علیه حزب‌الله در حالی مطرح می‌شود که فاقد هرگونه مستندی است. چندی قبل «سیمور هرش» روزنامه‌نگار سرشناس آمریکایی با استناد به یک سری اسناد و اطلاعات، اعلام کرد، دستان دیک چنی معاون بوش پسر به خون رفیق حریری آلوده است و وی در این ترور دست داشته است.
جالب آنکه تنها چند روز قبل از منتشر شدن مقاله اشپیگل، یکی از مقامات لبنان بیان کرد که فهرست متهمان جدیدی از سوی «دانیال بلمار» دادستان دادگاه ترور رفیق حریری تهیه شده است که فشارهای فوق‌العاده‌ای از برخی اطراف وارد شده که وی را از اعلام این فهرست پیش از انتخابات منصرف کنند، بویژه با توجه به اینکه این مظنونان همه از تندروهای اهل سنت بوده و دارای تابعیت کشورهای متعددی در خلیج فارس و خاورمیانه هستند. به هر حال بررسی داستان‌سرایی اشپیگل و داده‌هایی که پیش از آن وجود داشت و در بالا به آن پرداخته شد به خوبی نشان می‌دهد که هدف این نشریه در مرحله اول به راه انداختن جنگ روانی علیه مقاومت در آستانه انتخابات است و تلاش دارد روند دادگاه بین‌المللی حریری به جای سوریه، به سمت حزب‌الله نشانه‌گیری شود. از سوی دیگر این داستان‌سرایی‌ها ابزار خوبی برای چشمپوشی از متهمانی نظیر دیک چنی، تندروهای اهل سنت که بلمار بر اتهامات آنها تأکید کرده و از همه مهم‌تر رژیم صهیونیستی و شبکه‌های جاسوسی وابسته‌اش است. با این رویکرد باید اقدام اشپیگل را نوعی فرافکنی از جانب اسرائیل تعبیر کرد. در این میان جایگاه دادگاه بین‌المللی نیز بشدت زیر سوال می‌رود. زمانی که مقامات رسمی اسرائیل به بهره‌برداری از این داستان پرداخته و حزب‌الله را به ترور رفیق حریری متهم می‌کنند، سکوت مقامات دادگاه بین‌المللی به ضرر دادگاه بوده و حاکی از جانبداری دادگاه از جریانی در رقابت‌های انتخاباتی یک کشور است. این رفتار مقامات دادگاه بار دیگر اتهام وارد بر دادگاه بین‌المللی را مبنی بر داشتن نگاه‌های سیاسی اثبات می‌کند.


منبع : روزنامه وطن امروز

مطالب مرتبط

هدف های جنگ طلبی در مانور ۵ روزه اسرائیل

هدف های جنگ طلبی در مانور ۵ روزه اسرائیل
سرهنگ «هشام جابر» مدیر مرکز مطالعات خاورمیانه ای در دمشق درباره مانور ارتش رژیم صهیونیستی به تلویزیون العربیه می گوید، اسرائیل برای بالا بردن روحیه نظامیان و مردم خود این نمایش را اجرا کرد چرا که طی جنگ ۳۳ روزه با لبنان بسیار تضعیف شده بود.
آنچه پیش روی شماست اظهارات وی درباره دلایل شکست اسرائیل است که به اتفاق می خوانیم:
گزارش وینوگراد به صراحت اعلام کرد که یکی از دلایل شکست اسرائیل در جنگ ۳۳ روزه، ضعف هماهنگی بین نیروهای سه گانه هوایی، دریایی و زمینی بود و طبیعی است که اسرائیل این نیروها را برای ایجاد هماهنگی و جنگ آتی که زمان و مکانش را خود انتخاب می کند آموزش می دهد.
نمی توان به ضمانت های اسرائیل اطمینان کرد چون جنگ، نوعی نیرنگ زدن است و معمولاً ناگهانی آغاز می شود و ما به این اقدام اسرائیل عادت کرده ایم. از طرفی اسرائیل در جنگ گذشته ضربه خورده است و انتظار می رفت که بالاخره واکنش نشان دهد و بارها اعلام شد که اسرائیل نیاز به وقت دارد تا تجدید قوا کند و رویکردهای نظامی خود را مورد تجدیدنظر قرار دهد.
درباره اینکه جنگ آینده اسرائیل چه زمانی و چگونه آغاز خواهد شد. سناریوهای مختلف وجود دارد و به نظر نمی رسد اسرائیل مانند آنچه که در جنگ ژوئیه ۲۰۰۶ انجام داد جنگ را از جنوب رودخانه لیتانی آغاز کند چرا که نیروهای بین المللی در آنجا حضور دارند و حزب الله در این منطقه حضور رسمی ندارد.
اگر اسرائیل اقدام به جنگ زمینی کند زمان آن را نیز خود تعیین خواهد کرد.
رژیم صهیونیستی در این عملیات با فعالیت های نظامی و کماندویی اهداف مشخصی را مورد حمله قرار خواهد داد و در منطقه «بقاع غربی» به سوریه حمله کرده و در صورت شکست دادن نیروهای سوری به مرزهای بین المللی لبنان و سوریه خواهد رسید و عقب نشینی نخواهد کرد بلکه از شورای امنیت سازمان ملل درخواست خواهد کرد که با صدور قطعنامه ای، نیروهای بین المللی در مرز سوریه و لبنان مستقر شوند و این چیزی است که اسرائیل مدت ها به دنبال آن است، چرا که در جنگ ۳۳ روزه، حزب الله شجاعت کم نظیر و توانایی بی سابقه ای از خود نشان داد و برتری نظامی اسرائیل به ویژه نیروی هوایی و واحدهای توپخانه ای آن را با بکارگیری شیوه های جنگی رو در رو و نزدیک فلج کرد، و این شیوه ای بود که برای اسرائیل تازگی داشت.
بنابراین، اسرائیل با این رزمایش نظامی می خواست از یک سو به تقویت روحیه نیروهای ارتش و مردم بپردازد و از سوی دیگر بین نیروها و سلاح های نظامی هماهنگی به وجود آورد.
رژیم صهیونیستی این رزمایش را که تمامی نیروها از جمله نیروهای دفاع شهری و تمامی دستگاه های اسرائیلی مانند نیروهای پلیس و حتی جامعه اسرائیل در آن شرکت داشتند به منظور کسب آمادگی برای هرگونه جنگ احتمالی پیش رو انجام داد.
در هر صورت حمله اسرائیل به طور حتم نزدیک است و صورت خواهد گرفت و به احتمال زیاد این اقدام به تابستان آینده موکول شده است.
● عامل بی ثباتی
تا این لحظه هنوز هدف اصلی اسراییل از انجام مانور نظامی گسترده ای که اخیراً در مرزهای لبنان انجام داد، مشخص نیست. اینکه بخواهیم براساس نقل قول مقامات اسراییلی بگوییم این مانور، مانور امدادی و تدارکاتی برای رویارویی با هرگونه حمله موشکی احتمالی بود حرف مضحک یا به قولی دیگر طنز سیاسی گفته ایم. آیا هدف اصلی اسراییل از انجام این مانور به صدا درآوردن طبل های جنگ در منطقه بود؟ یا اینکه این رژیم درصدد آن بود که نظریه وجود تروریسم و تهدیدات ضد منافع آمریکا و غرب در منطقه را ترویج دهد و پس از تایید این تئوری اقدامات لازم را برای هدف قرار دادن مقرهای فرضی تروریسم در منطقه عملی سازد؟»
آنچه که مشخص است آن است که تل آویو با پذیرفتن طرح صلح اعراب بی میلی خود را به انجام هرگونه گفت و گو با این کشورها که منجر به برقراری صلح می شود، اعلام کرده است.
این دولت یهودی پس از سال ها نیرنگ و فریب و دست آویزی به هرگونه سیاست پلید، نیامده است تا از صلح و ثبات سخن بگوید. چگونه ممکن است رژیم غاصبی که خود عامل اصلی تزلزل ثبات و امنیت در منطقه است بخواهد تن به صلح با کشورهای منطقه دهد؟ بی شک مانور نظامی اسراییل ارمغانی پلید در درون خود برای منطقه به همراه دارد که هر آن ممکن است بار دیگر درهای جنگ و بی ثباتی بیشتر را بر روی منطقه باز کند.
به رغم آنکه کشورهای عربی اعلام داشته اند که در مقابل باز پس گرفتن زمین های اشغال شده خود حاضرند تن به صلح با اسراییل دهند اما این رژیم حاضر به پذیرش چنین طرحی نیست. چرا؟ دلیل آن بسیار ساده است، اگر اسراییل بخواهد زمین اشغال شده اعراب را پس دهد و تن به صلح با فلسطینی ها دهد این اقدام به معنای آن خواهد بود که اسراییل باید براساس قطعنامه های بین المللی بسیاری از حقوق به یغما رفته فلسطینی ها را باز پس دهد و این امر به تشکیل کشور مستقل فلسطینی به پایتختی بیت المقدس خواهد انجامید. حال اگر این امور محقق شود چه اتفاقی خواهد افتاد؟ ساده ترین ارزیابی از این قضیه آن است که اسراییل با حدود مرزی کاملا مشخص و در دایره بسیار کوچکتری از اسراییل بزرگ که خواب یهودیان صهیونیست است تشکیل خواهد شد و ارزیابی دیگری که می توان با دید مثبت تری از کل این قضیه فرضی انجام داد آن است که تل آویو تن به این شروط دهد و اسراییل کوچک در منطقه تشکیل شود.
مشخص است که هیچ یک از این دو فرضیه نمی تواند درست باشد. اسراییل هرگز به داشتن یا نداشتن مشروعیت در منطقه فکر نمی کند، دولتی که در حال حاضر به عنوان دولت مافوق قانون در جامعه بین الملل معروف است نیازی به کسب مشروعیت از کشورهای عربی یا کشورهای منطقه ندارد. این دولت به دنبال گسترش مرزهای خود است و اگر بگوییم اسراییل در طولانی مدت به فکر به اشغال درآوردن مساحت بیشتری از خاک کشورهای عربی است حرف گزافی نزده ایم.
اسراییل در حال حاضر به دنبال فراهم کردن بهانه های لازم برای مخالفت کردن با هرگونه طرحی است که به صلح تل آویو با اعراب و بازگرداندن خاک آنها و حل بحران فلسطین منجر شود.
ادامه جنگ در منطقه می تواند این بهانه اسراییلی ها را مهیا سازد. اما چگونه این بهانه مهیا می شود؟ تل آویو با تبلیغات گسترده علیه ایران سعی در آن داشت که این کشور را به عنوان تهدید اصلی برای منطقه معرفی کند و با به دست آوردن تایید و حمایت کشورهای عربی اتحادی از این کشورها با آمریکا تشکیل دهد و جنگ تبلیغاتی سیاسی و حتی نظامی با ایران را به راه اندازد به گونه ای که تا مدت ها جامعه جهانی و منطقه بر سر حل این بحران متمرکز شود. خوشبختانه تا بدین لحظه این تلاش ها با توجه به موقعیت ایران در منطقه به شکست انجامیده است.
و اما مانور نظامی اسراییل بی هدف نیست. تل آویو در حال حاضر در صدد آن برآمده است که این رعب و وحشت و نگرانی را در دل ملت ها و حکومت های منطقه بیندازد که خطر تروریسم و گسترش فعالیت شبه نظامیان مسلح در منطقه وجود دارد و پس از ایجاد این زمینه برای هدف قرار دادن اهداف مورد نظر خود اقدام کند.
هدف اول اسراییل مطمئنا حزب الله لبنان است چرا که این رژیم زهر خورده هم چنان به دنبال جبران شکست سابق خود و کسب موقعیت و جایگاه سابق است بلکه این جنگ بتواند اعتبار از دست رفته اسراییل را بار دیگر به آن بازگرداند و اما هدف بعدی اسراییل کمرنگ کردن قضیه جولان است و این امر با درگیری مجدد اسراییل با سوریه محقق خواهد شد. اما چگونه بهانه آغاز این جنگ برای اسراییل مهیا خواهد شد. این بهانه ساده است تل آویو دمشق را به بهانه حمایت از گروه های تروریستی که امنیت اسراییل را تهدید می کنند مورد هدف قرار خواهد داد.
این ارزیابی ها یا فرضیه ها دور از واقع نیست و مطمئنا اسراییل برای حفظ موقعیت خود تنها به ادامه بی ثباتی و جنگ در منطقه نیاز دارد، بنابراین در یک کلام باید گفت: مانور نظامی اسراییل پاسخی است روشن از جانب یک رژیم غاصب به کشورهای منطقه که تل آویو هم چنان بر سیاست خود یعنی غارت، چپاول و جنگ برای زیستن پابرجاست.

وبگردی
فیلم |  بالاخره کار بانک‌ها ربا هست یا نیست؟ | ۴۰سال است تکلیفمان را با ربا معلوم نکرده‌ایم
فیلم | بالاخره کار بانک‌ها ربا هست یا نیست؟ | ۴۰سال است تکلیفمان را با ربا معلوم نکرده‌ایم - فیلم - دکتر حمید ابوطالبی مشاور سیاسی رئیس جمهور در کافه خبر با انتقاد از اینکه در 40 سال گذشته بسیاری از مسایل مهم را تعیین تکلیف نکرده ایم می گوید: این گونه جامعه دچار سردرگمی و به سمت گناه یا بزهکاری و یا توافق بر سر گناه سوق پیدا می کند. صحبت های او را در ویدئوی زیر ببینید و بشنوید.
(ویدئو) رفع ممنوعیت صدای جواد یساری پس از ۴۰ سال
(ویدئو) رفع ممنوعیت صدای جواد یساری پس از ۴۰ سال - جواد یساری پس از ۴۰ سال با خواندن در فیلم «دشمن زن» دوباره به عرصه هنر بازگشت.این گزارش توسط تماشا تهیه و منتشر شده است. منبع
سرلشگر فیروزآبادی و ویلای 10هزار متری لواسان !
سرلشگر فیروزآبادی و ویلای 10هزار متری لواسان ! - لازم است ذکر شود جنبش عدالتخواه دانشجویی در صورت ادامه تعلل دستگاه‌های مربوطه در تخلیه ملک بیت‌المال، حق اقدامات انقلابی را برای اجبار فرد نامبرده به تخلیه ویلای لواسان، برای خود محفوظ می‌داند.
ماجرای تجاوز به 41 دختر از زبان امام جمعه ایرانشهر
ماجرای تجاوز به 41 دختر از زبان امام جمعه ایرانشهر - امام جمعه اهل سنت ایرانشهر : در ماه رمضان به ۴۱ دختر تجاوز شده که از این میان فقط ۳ دختر شکایت کرده اند.
انتشار عکس دلخراش حمید بقایی
انتشار عکس دلخراش حمید بقایی - مشاور رسانه‌ای احمدی نژاد دیشب با انتشار عکسی دلخراش از وضعیت جسمی «حمید بقایی» از بازگشت این مجرم پرونده‌ی مالی آن دولت به زندان اوین خبر داد.
سبک عجیب شوی لباس در عربستان حاشیه ساز شد!
سبک عجیب شوی لباس در عربستان حاشیه ساز شد! - در پی برگزاری نمایش مد لباس زنان به سبکی عجیب در عربستان، سر و صدای بسیاری در رسانه ها به راه افتاد. ماجرا از این قرار بود که لباسها بدون مانکن و مانند اشباح در حال پرواز با استفاده از پهباد نمایش داده شدند.
ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» به نام ولایتی
ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» به نام ولایتی - علی اکبر ولایتی، مرد 37 شغله ای که به جز حوزه دیپلماسی، سالیانیست که کارشناس ادبی، فرهنگی، تاریخی، عرفانی و ... تلویزیون نیز هست، و هر سال دهها جلد کتاب به نام او منتشر می شود. همه ی این سوابق معششع یک سو و چرخش مادام سیاسی او در حوزه های مختلف، در سوی دیگر، کار را به جایی رسانیده که ولایتی را با ابداع مکتب «سیاست ورزی چرخشی» نیز می شناسند! ولایتی در تازه ترین تغییر مواضع خود این بار برجام را که روزگاری…
صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده
صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده - در این ویدئو صحبت های تکان دهنده مادر یکی از دانش آموزان تجاوز شده توسط معلم مدرسه را مشاهده می کنید.
افشاگری پوری بنایی درباره واقعیتی تلخ از ناصر ملک‌مطیعی
افشاگری پوری بنایی درباره واقعیتی تلخ از ناصر ملک‌مطیعی - پوری بنایی به عیادت پناهی رفت و دیدارش با مرحوم ناصر ملک‌مطیعی پس از پخش نشدن برنامه‌هایش از تلویزیون تعریف کرد.
(ویدئو) آزار جنسی گروهی دانش آموزان در مدرسه‌ای در غرب تهران!
(ویدئو) آزار جنسی گروهی دانش آموزان در مدرسه‌ای در غرب تهران! - ماجرای تکان دهنده اذیت و آزار گروهی دانش آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب تهران وارد فصل تازه‌ای شد.
آزاده نامداری هم گزارشگر فوتبال شد!
آزاده نامداری هم گزارشگر فوتبال شد! - در ادامه حضور چهره های شناخته شده در کمپین "خانم گزارشگر"، این بار آزاده نامداری مجری تلویزیون تلویزیون اقدام به گزارش فوتبال کرد. او برای این کار بازی خاطره انگیز ایران - استرالیا در مقدماتی جام جهانی 98 فرانسه را انتخاب کرده است که گزارش ضعیف او با انتقادات فراوانی مواجه شده است، تا حدی که وبسایت مربوط به این کمپین ویدئوی گزارش این او را از سایت حذف کرد.
عکسی عجیب و جنجالی از سید ابراهیم رئیسی
عکسی عجیب و جنجالی از سید ابراهیم رئیسی - عکسی از حضور سید ابراهیم رئیسی در مراسمی ویژه منتشر شده است که گفته می شود متعلق به کنفرانس افق نو در مشهد بوده است. در این عکس حرکات عجیب خانمی با لباس های قرمز، چفیه بر گردن و پرچم در دست در مقابل ابراهیم رییسی به چشم می خورد که توجه کاربران بسیاری را در شبکه های اجتماعی جلب کرده است!