سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ / Tuesday, 13 November, 2018

اطلاعات کتاب
مدیریت منابع انسانی: مروری بر رفتار سازمانی در ورزش


پدیدآورندگان : نویسنده: آلیسون جی دوهرتی , مترجم: جواد آزمون , ویراستار: مریم تاجیك
موضوع : ورزش - مدیریت , رفتار سازمانی
ناشر : كمیته ملی المپیك جمهوری اسلامی ایران
محل نشر : تهران
قطع : رقعی
نوع کتاب : ترجمه
زبان اصلی : انگلیسی
قیمت : 10000
نوع جلد : شومیز
قطع : رقعی
تیراژ : 3000
تعداد صفحات : 68
تاریخ نشر : 1387/2/24
رده دیویی : 07906069
شابک : 978-964-5605-86-3
, "منابع انسانی، كه به عنوان عناصری حیاتی برای اثربخشی سازمانی محسوب می‌شوند، باید به طور موثری مدیریت شوند. مدیریت منابع انسانی بر توانایی شرح و پیش‌بینی رفتارسازمانی؛ یعنی نگرش‌ها و رفتارهای فردی و گروهی مثل رضایت، تعهد، عملكرد و عناصر دیگری از این دست در یك سازمان متكی است. جهت‌گیری تحقیق در حوز? رفتارسازمانی به سمت شناسایی نگرش‌ها و رفتارهای فردی و گروهی در یك سازمان، نتایج بعدی حاصل از آن‌ها یعنی اثربخشی سازمانی است. نگارنده در این كتاب آن‌چه را كه ما دربار? رفتارسازمانی در ورزش می‌دانیم با ماهیتی پژوهشی (متغیرها، تجزیه و تحلیل‌ها، مفاهیم و روش‌های پژوهشی) بررسی می‌كند. در این راستا الگویی مفهومی از میزان ارتباط‌های عوامل محیط كار ـ به عنوان عوامل تعیین‌كنند? رفتارسازمانی ـ و پیامدهای عاطفی و رفتاری مهم در سطوح فردی و گروهی عرضه می‌كند. در این الگو، ساختاری برای بررسی گسترد? پژوهش رفتارسازمانی در ورزش فراهم آمده است."
کاربر گرامی این کتاب در سایت ویستا موجود نیست. برای خرید کتاب به سایت www.karaketab.com مراجعه کنید.

همچنین ببینید

کلمات در حال جستجو
تیم‌های فوتبال پایه بانوان , عرصه، , سید محمود هاشمی شاهرودی , «هیثر نوئرت» سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا , نرم‌افزار آموزش واژه «مینا» , ارتقای کمی و کیفی , رقابت های فجر , دهوک , ادی ردمین , مظلوم ,

برخی از مطالبی که کاربران هم اکنون در حال خواندن آن هستند
پلو و چلو , برخیز تا به عهد امانت وفا کنیم , هر که درین دایره دوران کند , تئاترها , نقش واسطه‌های محلولی که اختصاصی آنتی‌ژن نیستند , فشار یا موانع از سوی وسیله , لُرها , پاتوفیزیولوژی , در مدح خواجه احمد بن حسن میمندی وزیر , هتروفوری یا فوریا ,

مقالات پربیننده امروز
بانک اطلاعاتی کتاب / بیماریهای توتون , بانک اطلاعاتی کتاب / تحقیق در عملیات (2) (رشته مدیریت دولتی) , علوم انسانی , علوم اجتماعی , مهارت‌های اجتماعی ـ زندگی / حرف دلت را بلند بزن! , فرهنگ و جامعه , ادیان و مذاهب , احادیث / زمان حضرت مهدی , بانک اطلاعاتی فیلم / سایه به سایه , بانک اطلاعاتی کتاب / برکه‌ی خوشبختی , بانک اطلاعاتی کتاب / مبانی رایانه , بانک اطلاعاتی کتاب / مجموعه‌ی طبقه‌بندی شده زمین‌شناسی سال سوم, پیش‌دانشگاهی: کنکورهای سراسری و آزاد همراه با تست‌های سال , شخصیت‌ها , علمی , مدرس / نصرهٔ الملوک/نصرت کشمیری‌زاده شیرازی , بانک اطلاعاتی کتاب / درباره‌ی دموکراسی ,

برخی منابع مهم خبری
hemayatonline.ir روزنامه حمایت , home.abrarnews.com روزنامه ابرار , eghtesad-pooya.com روزنامه اقتصاد پویا , ilna.ir ایلنا , eghtesadonline.com اقتصاد آنلاین , iran-varzeshi.com روزنامه ایران ورزشی , bartarinha.ir برترینها , aftabnews.ir آفتاب نیوز , farspage.com ویژه‌نامه , setarehnews.ir ستاره‌ها ,


وبگردی
ظریف: در کشور پولشویی وجود دارد؛ همه مخالفان FATF صادق نیستند
ظریف: در کشور پولشویی وجود دارد؛ همه مخالفان FATF صادق نیستند - صحبت های دکتر ظریف در گفتگو با خبر آنلاین.
اشراف متواضع!
اشراف متواضع! - افرادی هستند که در دروس زندگی میکنند اما ماشین زیر پایشان پراید است. افرادی که چند ده میلیون از جوجه‌مایه‌دارهای پدرریشو میگیرند که خوب تربیتشان کنند برای مدیر شدن در جمهوری اسلامی و بعد چند هفته در سال هم آنها را می‌برند اردوی جهادی تا از نزدیک ببینند فردا که به لطف جیب پدر در کنکور ترکاندند و مدرک معتبر گرفتند و مدیر شدند قرار است به چه بدبختهای مستضعفی که بخاطر پول نداشتن در آموزش و پرورش رایگان…
خود دانید و مملکت‌تان!
خود دانید و مملکت‌تان! - همه آفاق پر از فتنه و شر می بینم/ این جهان را پر از خوف و خطر می بینم/ دختران را همه جنگ است با مادر/ پسران را همه بدخواه پدر می بینم. او پس از خواندن شعر دستی به شانه وزیر می‌زند و می‌گوید: «خود دانید و مملکت‌تان!»
زاکانی: خطاهای برادر رئیس جمهور فاجعه است!
زاکانی: خطاهای برادر رئیس جمهور فاجعه است! - علیرضا زاکانی فعالی سیاسی مهمان برنامه«رو در رو» بود و در این برنامه واکنش تندی نسبت به حسین فریدون(برادر رئیس جمهور) نشان داد.
شویِ زنان گزینشی! برای حفظ آبرو
شویِ زنان گزینشی! برای حفظ آبرو - اما حقیقت این شویِ توهین‌آمیز، آبروداری آقایان مسئولین در مقابل نماینده فیفا و ای‌اف‌سی فشار این مقام‌ها برای ورود زنان به ورزشگاه است.
چالش جدید با نام «نوه آیت‌ا... یزدی»!
چالش جدید با نام «نوه آیت‌ا... یزدی»! - روز پنجشنبه تصویری در فضای مجازی منتشر شد که قابل تامل بود. زهرا تخشید نوه آیت‌ا... یزدی است که با انتشار تصویری که از دانشگاهش در نیویورک منتشر کرده بود، نوشت: «عکسی که دیروز عصر از دانشگاهم گرفتم با چراغ‌های همیشه روشنش».
روایت تجاوز عجیب به بازیگر لبنانی سریال «حوالی پاییز»
روایت تجاوز عجیب به بازیگر لبنانی سریال «حوالی پاییز» - ماجرای تجاوز به آن ماری سلامه، بازیگر زن عرب سریال تلویزیونی صدا و سیمای ایران.
عکس | همسر جدید نماینده سابق اردبیل در آمریکا
عکس | همسر جدید نماینده سابق اردبیل در آمریکا - «نورالدین پیرموذن» نماینده سابق اردبیل در مجلس شورای اسلامی که سالهاست در آمریکا زندگی می‌کند چند عکس از خود و همسر جدیدش را در اینستاگرام منتشر کرده است.
گزارشی تکان دهنده از تولید و توزیع سیب زمینی و پیاز سمی در کشور
گزارشی تکان دهنده از تولید و توزیع سیب زمینی و پیاز سمی در کشور - در این گزارش اسنادی ارائه میشود که یک واقعیت عجیب را بازگو میکند.