سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ / Tuesday, 19 February, 2019


مطب دکتر شهرام حسن زاده

تشکیل پرونده دیجیتال برای کلیه بیماران مراجعه کننده به نحویکه کلیه اطلاعات بیماران در سیستم تحت شبکه

dr-hassanzadeh.com
۰۱۵۱-۲۲۶۴۴۳۳
ساری بلوار امیر مازندرانی – مجتمع پزشکی کیمیا (جنب داروخانه شبانه روزی دکتر بهاری )
ساری / پزشکان و سایر کادر درمان
  89/12/8    B180346     7110  

تشکیل پرونده دیجیتال برای کلیه بیماران مراجعه کننده به نحویکه کلیه اطلاعات بیماران در سیستم تحت شبکه برای همیشه محفوظ است . البته تدابیر امنیتی به منظور پیشگیری از قرائت اطلاعات درمانی بیماران توسط دیگران پیش بینی شده است . پرونده تمامی بیماران در لحظه مراجعه بازخوانی شده و با علم به تاریخچه قبلی بیمار ، اقدامات تشخیصی و درمانی صورت خواهد پذیرفت. وی به عنوان یکی از صاحب نظران و تئوریسین های کارت هوشمند سلامت بوده و انشاء..... با پایه گذاری این سیستم در نظام سلامت از اولین پزشکان مجری طرح مزبور خواهد بود.
ایجاد شرایط نسخه نویسی الکترونیک (electronic prescribing) به منظور جلوگیری از هرگونه اشتباه در خط خوانی . در این روش نسخه های آزاد به شکل الکترونیکی نوشته شده و توسط چاپگر چاپ میگردد. در این روش نسخه نویسی ، اشتباه در نسخه پیچی در داروخانه ها به حداقل خواهد رسید.
در این واحد درمانی تمامی بیماران ترغیب میشوند تا پس از تهیه داروی بیمار خود ، هرگونه ابهام در زمینه نحوه مصرف دارو را با پزشک خود در میان بگذارند.
خدمات جنبی که در مطب ارائه میگردد شامل تزریقات – سرم تراپی - پانسمان – شستشوی گوش – سوراخ کردن گوش – خارج کردن اجسام خارجی از گوش و بینی و ....
از خدمات موفق دیگری که در مطب ارائه میشود میتوان رژیم درمانی را نام برد که کاملا دقیق و مبتنی بر اصول پزشکی بوده و از طریق نرم افزار انجام میشود. در این برنامه ، شما چیزی با عنوان گرسنگی ازاردهنده حس نخواهید نمود.
احترام به بیمار در سرلوحه امور بوده و ایجاد ارتباط کاملا منطقی بین پزشک و بیمار به عنوان یک اصل همواره رعایت میگردد.
چنانچه به هرعلتی نیاز به ارجاع بیمار به سایر پزشکان وجود داشته باشد در راستای همکاری با بیمار تا لحظه آخر حتی اخذ نوبت به منظور تسهیل و تسریع در معالجات تخصصی ، توسط پزشک انجام خواهد پذیرفت .
پیگیری درمان بیماران از تاکیدات ویژه دکتر حسن زاده میباشد. اکثر بیماران ترغیب میگردند وضعیت پس از درمان خود را توسط تلفن اطلاع دهند. به منظور بهینه سازی روند پیگیری بیماران سیستم sms server نیز راه اندازی شده و از این طریق وضعیت بیماران در صورتی که خودشان تمایل داشته باشند پیگیری خواهد شد.
نزدیکی مطب به داروخانه شبانه روزی دکتر بهاری نیز موجب میشود تردد بیماران برای تهیه و یا کنترل نسخه به حداقل رسیده و نهایت سهولت در امر تامین داروهای بیمار را به دنبال خواهد داشت.
تحولی که اخیراً انجام شده و به خدمات مطب اضافه گردیده است ایجاد وب سایت اختصاصی دکتر حسن زاده است که به منظور ارتباط هرچه بیشتر بیماران احداث گردیده است . در این سایت که مرتباً در حال بروز رسانی است کلیه اطلاعات مورد نیاز بیماران گنجانده شده و نیز حاوی مکانی برای پرسش و پاسخ میباشد. انجام مشاوره پزشکی در این سایت کاملا رایگان بوده و بسیاری از مراجعات هزینه بر را خواهد کاست .
دکتر حسن زاده آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات بیماران در زمینه های مختلف بوده و از نقطه نظرات مراجعه کنندگان گرامی در سایت خود استفاده خواهد نمود.
قراردادهای بیمه ای مطب دکتر شهرام حسن زاده عبارتند از: الف) سازمان تامین اجتماعی ب) سازمان خدمات درمانی ج) سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح (قرارداد مکمل) د) بانک تجارت (کلیه خدمات به شکل رایگان) ه) بیمه دانا
ویزیت های مجدد بابت یک بیماری ، در مطب دکتر شهرام حسن زاده بصورت رایگان انجام می پذیرد.