سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ / Tuesday, 19 February, 2019


مطب دکتر بابک ساعدی متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص گوش و حلق و بینی

dr.babaksaedi.com
۸۸۷۰۰۶۴۸-۶۵۹
تهران، خيابان میرزای شیرازی، مابین خیابان شهید مطهری و شهید بهشتی، خیابان شهدا، ساختمان پزشکان آرین، پلاک ۲۲، واحد۴
تهران / پزشکان و سایر کادر درمان
  90/11/19    B183161     16954  

دکتر بابک ساعدی متخصص گوش و حلق و بینی، و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران میباشند.ایشان سالهای زیادی در زمینه جراحی بینی و جراحی پلاستیک صورت کار کرده اند.
علاوه بر این ، دکتر ساعدی به عنوان یک محقق و نویسنده در بیمارستان امام ..... (ره) فعالیت میکنند و مسئول آموزش تکنیک های جراحی به دانشجویان پزشکی رزیدنتها وفلوشیپها می باشند.ایشان کتاب ها ومقالات بسیاری در زمینه جراحی بینی و جراحی پلاستیک منتشر کرده اند. (برای اطلاعات بیشتر در مورد دکتر ساعدی اینجا را کلیک کنید)
شما می توانید در مورد مشکلات و بیماریهای گوش و حلق و بینی با ایشان مشورت کنید. علاوه بر این ، اگر شما نیاز به هر گونه درمان جراحی یا غیر جراحی به ویژه در زمینه جراحی زیبایی بینی و جراحی آندوسکوپی سینوس دارید، با مشاوره با دکتر ساعدی به نتیجه مطلوب خواهید رسید. همچنین شما می توانید از طریق این سایت برای دریافت اطلاعات اولیه در مورد برخی از جراحی ها و شرایط دریافت خدمات پزشکی دکتر ساعدی استفاده کنید. (برای اطلاعات بیشتر در مورد عمل های جراحی اینجا را کلیک کنید)
برای هر عمل جراحی، شما می توانید اطلاعات مفیدی در بخش \"مراقبت های بعد از عمل\" برای دریافت نتایج بهت از عمل،بدست آورید.شما باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که هیچ چیزی جایگزین مشاوره با دکتر نمی شود، بنابراین اگر شما هر گونه مشکل یا سوالی دارید، لطفا سوالات خود را با دکتر ساعدی مطرح نمایید. (برای اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت های بعد از عمل اینجا را کلیک کنید)
شما می توانید نتایج برخی از جراحی ها را در بخش گالری عکس مشاهده کنید. آنها تنها برخی از نمونه ها هستند و شما قطعا می توانید اطلاعات بیشتری را با مراجعه حضوری به مطب دکتر ساعدی دریافت کنید.
از طریق وب سایت می توانید با دکتر ساعدی ارتباط برقرار کنید وبرای دریافت وقت ملاقات روی \"ارتباط\" کلیک کنید(برای دریافت وقت ملاقات با دفتر دکتر ساعدی اینجا را کلیک کنید).
همچنین آخرین اخبار پزشکی را از طریق بخش\"اخبار\"به اطلاع شما می رسانیم.