چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ / Wednesday, 23 January, 2019


تنش زدایی هدایتگران جهان

تنش زدایی و عملیات حرارتی

hamedsoft.ir
۰۲۱۵۵۲۰۰۸۱۲
۰۲۱۵۵۲۱۶۸۱۹
تهران باقرشهر خیابان توریست پلاک ۱۴۳
تهران / مهندسین و امور مهندسی
  92/3/26    B185729     2575  

شرکت تنش زدایی هدایتگران جهان تولید کننده تجهیزات حرارتی در صنایع مختلف از جمله صنایع نیروگاهی و صنایع نفت و گاز می‌باشد. از سال 1384 این شرکت به صورت تخصصی در زمینه کنترل و ثبت حرارت فعالیت نموده و با تولید دستگاه های مختلف تنش زدایی و پیشگرم اقدام به رفع نیاز صنعت کشور در این زمینه نموده است.
ین شرکت اولین شرکت تنش زدایی در ایران است که به فناوری القایی در صنعت تنش زدایی دست یافت و اکنون تنها شرکت تولید کننده این نوع تجهیزات و همچنین تنها شرکت مجری تنش گیری موضعی به روش القایی می‌باشد.
این شرکت یکی از تواناترین شرکت ها در ساخت کوره های عملیات حرارتی تنش زدایی و پیشگرم می‌باشد. همچنین تنها در استان تهران دارای 6 کوره تنش زدایی با ابعاد مختلف از حجم 1 متر مکعب تا حجم 800 متر مکعب می‌باشد.
ین شرکت با اجرای عملیات حرارتی بر روی بیش از50 مورد مخزن کروی ، مخزن ذخیره مواد، برج تفکیک (102 متر طول ،72 میلیمتر ضخامت و...) Y -Branch وSplitter سدهای مختلف و مقادیر زیادی اینچ قطر لوله از کوچکترین سایز تا 64 اینچ و از 10 تا 85 میلیمتر ضخامت را در واحدهای مختلف صنعتی داخل و خارج کشور تحت نظارت بازرسین معتبر بین‌المللی نظیر:
شرکت تکینکو- ناظران یکتا - ناظران – ایرانیان و نیز :
M. W. Kellogg, M.C., T.P.C., N.I.G.C., SGS, ITI, J.S.W. Technip, Bess, DNV Serimer, T.M.S.I, Total,
با موفقیت اجرا نموده و آماده همکاری در زمینه مشاوره و اجرای عملیات حرارتی بر روی هر نوع قطعه به هر اندازه با هر ضخامت و در هر موقعیت می باشد