دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ / Monday, 18 February, 2019


شركت خدمات كشتيراني خورشيد دريا آبي

حمل و نقل دريايي ، زميني ، هوايي

blueseasun.com
+۹۸ (۲۱) ۸۶۰۸ ۶۷۱۴ ٫ ۸۶۰۸ ۶۷۲۹ ٫ ۸۶۰۸ ۶۷۴۸ ٫ ۸۶۰۸ ۶۵۹۳
تهران - بلوار نلسون ماندلا( آفریقای سابق) - نرسیده به چهارراه جهان کودک - کوچه ناوک - پلاک ۱۶ طبقه دوم واحد ۵
تهران / حمل و نقل - سفر
  92/4/9    B185806     5231  

احتراماً ، بدینوسیله به استحضار میرساند شـرکت خدمات کشتیرانی خورشید دریای آبی با ارائه خدمات حمل و نقل دريايي انواع محمولات و با ســرویس منظم و هفتگی از مبداء بندرعباس به مقصد کلیه بنادر حوزه خلیج فارس ، بنادر هند ، چین ، خاور دور ، اروپا ، آفریقا ، آمریکا ، کانادا و استرالیا آماده سرویس دهی به مشتریان خود در زمینه حمل و انجام کلیه عملیات گمرکی در خصوص محمولات صادراتی می باشد.
همچنین این شرکت با داشتن ارتباطات قوی و همکاری منسجم با فورواردرهای بزرگ در بسیاری از کشورها ، بستری مناسب و قابل اطمینان را برای مشتریان خود در زمینه حمل محمولات وارداتی از اقصي نقاط اروپا (اسپانيا ، ايتاليا ، فرانسه ، هلند ، بلژيك ، آلمان و ...) و همچنين آسيا (تركيه ، سوريه ‌، كشورهاي آسياي ميانه ، ازبكستان ، تاجيكستان ، آذربايجان ، ارمنستان ، هند ، چين و ...) فراهم کرده و آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری و خدمات حمل و نقل زميني به صورت دربست (FullTruck) و خرده بار (Groupage) در كوتاه ترين زمان ممكن اعلام مي دارد.
شایان ذکر است اين شركت با داشتن مجوز ترانزیت ، از اين پس امکان ترانزیت داخلی و خارجی را نيز دارا مي باشد. ترانزیت داخلی از مبداء بندر عباس به کلیه گمرکات داخلی و ترانزیت خارجی از بندر عباس به افغانستان ، عراق ، ترکمنستان ، آذربایجان و تاجیکستان.
خورشید دریای آبی علاوه بر حمل دریایی - کانتینری (انواع کانتینر) تجربه حمل کالاهای صادراتی ، وارداتی و ترانزیتی مشتریان خود را به صورت Flexitanks ، ISO ، جنرال كارگو و فله را نيز دارد.
خواهشمند است درصورت تمایل جهت کسب اطـلاعات بیشتر و ارسال استعلام قیمت با شماره های ذیل تماس یا درخواست خود را به آدرس ایمیل اعلام شده ارسال فرمائید.
پیشاپیش از همکاری شما قدردانی می گردد.
e-color.ir
33547493-09121540974