جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ / Friday, 18 January, 2019


صنایع غذایی شهد کام تبریز

تولید دراژه شکلاتی (اسمارتیز) ، شکلات سنگی، شکلات رودجانه ای و...

hobim.ir/
۰۹۱۴۴۰۳۳۶۱۲
۰۹۱۴۲۵۵۶۷۸۴
تبریز، کیلومتر ۱۵ جاده تبریز تهران، کوی صنعتی شهریار، صنایع غذایی شهد کام تبریز (هوبیم)
تبریز / قند و شکر - شیرینی جات
  94/8/19    B189691     405  

شرکت صنایع غذایی شهد کام تبریز با هدف ارائه بهترین خدمت به مشتریان و مصرف کنندگان ارجمند ایرانی، با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب، تکنولوژی تولید کارآمد، سرمایه های انسانی بهره ور اقدام به تولید دراژه های شکلاتی مختلف با نام تجاری هوبیم نموده است.
ماحصل تلاش و کوشش پرسنل ساعی این شرکت، مدیریت آگاه و نیز لطف و رحمت خداوند امروزه این شکلات را جزو تولید کنندگان برتر دراژه شکلاتی در ایران قرار داده است.
آنچه که دراژه شکلاتی هوبیم را امروزه به مطمئن ترین گزینه برای انتخاب مبدل ساخته است تنها در سایه تعهد و اهتمام مدیریت ارشد و پرسنل متعهد این شرکت است که ارمغانی از بسته بندی زیبا و منحصر بفرد، طعم ناب شکلات مرغوب و کیفیت تضمین شده را برای مصرف کنندگان گرامی به همراه دارد.
طیف انواع شکلات های صنعتی با کیفیت بالا و قیمت های رقابتی به حضور هوبیم در بازار شکلات های صنعتی و دراژه های شکلاتی رنگ دیگری بخشیده است. چشم انداز آتی سازمان تدوین راهکارهای استراتژیک، پرورش نیروهای خلاق و بادانش، بهره مندی از توان مشاورین مجرب، فراهم نمودن زمینه های خلاقیت و کارآفرینی، دراژه شکلاتی هوبیم را در ۳ سال آینده به سازمانی متعالی و سرآمد رهنمون می سازد که دارای مدیرانی کارآفرین، سرمایه های انسانی با انگیزه، تعریف روابط تجاری درازمدت برد-برد با شرکای تجاری، فرآیندهای منطعف و نظام مند می باشد. 09144033612
09171393703