سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ / Tuesday, 23 October, 2018


کلینیک و آزمایشگاه ژنتیک پارس ژنوم

کلینیک ژنتیک , آزمایشگاه ژنتیک , آزمایش ژنتیک , غربالگری , مشاوره ژنتیک , دکتر شهرام سواد , آزمایش های قبل بارداری , آزمایش ژنتیک در کرج

parsgenomelab.com
۰۲۶-۳۴۴۸۶۹۴۰
کرج ، خیابان شهید بهشتی ، بین جهانشهر و کسری ، برج نگین البرز ، طبقه ۳ ، واحد ۲
تهران / تشخیص
  95/11/3    B192052     625  

کلینیک و آزمایشگاه ژنتیک پارس ژنوم، در سال ١٣٩١، با هدف ایجاد دسترسی شهروندان استان البرز و شهر کرج به امکانات تشخیصی بروز در زمینه های مختلف و رو به گسترش دانش ژنتیک پزشکی و ارائه ی سرویسهای تشخیصی و بررسی اختلالات ژنتیکی در کرج راه اندازی شد.
دستیابی به بالاترین سطح کیفی در حد استانداردهای بین المللی و ارائه ی جواب در کمترین زمان ممکن (که بخصوص در آزمایش ژنتیک پیش از تولد، به لحاظ محدود بودن فرصت سقط جنین های مبتلا به نقائص ژنتیکی حیاتی می باشد) از اهدافی است که کلینیک پارس ژنوم توانسته با تلاش بسیار در نیل به آن موفق باشد.
این کلینیک دربردارندۀ آزمایشگاه ژنتیک پزشکی و بخش تشخیصی و مشاورۀ ژنتیک است. آزمایشگاه ژنتیک این مرکز با بهره گیری از جدیدترین تکنیک های تشخیصی، بروزترین تجهیزات آزمایشگاهی و کادر فنی مجرب دانش آموخته در رشته ژنتیک، آماده ی خدمت رسانی به مراجعین محترم جهت آزمایش ژنتیک و همکاری با کلیه مراکز درمانی- آموزشی و همکاران گرامی می باشد.
دکتر شهرام سواد، موسس و مسئول فنی آزمایشگاه ژنتیک پارس ژنوم، پزشک و متخصص ژنتیک پزشکی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دارای تاییدیۀ پزشکی از کشور آمریکا (ECFMG Certification) می باشند.
ایشان همزمان مدیریت آزمایشگاه ژنوم (بخش ژنتیک آزمایشگاه نیلو تهران) و آزمایشگاه ژنتیک مرکز درمان ناباروری امید در تهران را برعهده دارد.
فعالیت های آموزشی که ماحصل آن ورود ده ها نفر از دانش جویان ایشان به مقطع دکترای تخصصی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت در رشته های ژنتیک پزشکی، بیوتکنولوژی، ایمونولوژی، پزشکی مولکولی و… می باشد، فعالیت های پژوهشی در زمینۀ ژنتیک پزشکی با ارائۀ مقالات متعدد در مجلات معتبر خارجی و داخلی و همچنین راه اندازی ژنتیک بر بالین بیمار برای اولین بار در ایران در بیمارستان کمالی کرج از افتخارات ایشان است.
ارائه مشاوره و ویزیت تخصصی و تشخیصی ژنتیک در بیمارستان شهید باهنر کرج، بیمارستان امام خمینی کرج و مرکز درمان ناباروری رویش از فعالیت های دیگر وی می باشد.