چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ / Wednesday, 15 August, 2018


گروه صنعتی آسا صنعت

واردات , تامین و فروش پایپینگ متریال اعم از لوله , اتصالات , فلنج , شیرآلات , پیچ و مهره , ورق و سایر ملحقات مورد استفاده در صنایع نفت , گاز , پتروشیم

۰۲۱۳۳۵۳۲۵۳۱
۰۲۱۳۳۹۵۷۴۳۴
تهران خیابان خیام شمالی، مقابل درب پارکشهر نبش خ صوراصرافیل پاساژ کلباسی ط اول واحد ۱۰۸
تهران / سایر خدمات و فعالیت های
  96/5/22    B193305     37  

بنام خدا
گروه صنعتی آسا صنعت با پیش سابقه بیش از 18 سال در تهیه و توزیع اتصالات و شیرالات نفتی در بازار های ایران در سال 1378 فعالیتهای خود را بصورت نهادی ساختار یافته و منسجم تحت عنوان آسا صنعت آغاز نمود. صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی ایران بعنوان صنایع محوری اقتصاد ایران سزاوار نگرشی جدید توسط دستندرکاران و شرکت های فعال در این صنایع مادر می باشد. لذا ، بعنوان یک شرکت جوان و پویا با پشتوانه قنی تجربی شرکت آسا صنعت چشم انداز ، فلسفه و سیاستهای شرکتی خود را در راساتای توسعه این صنایع تعریف ، توسعه و به اجراء گذاشته است. سیاستهای و استراتژی های این شرکت جهت نائل شدن به اهداف زیر برنامه ریزی شده است:
+ ایجاد فرایندهای کیفی و پویا درون سازمانی جهت ارائه و پاسه گوئی به خدمات و کالاهای مورد نیاز صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی با:
* توسعه سیستم های مدیریتی مطابق با استانداردهای جهانی
* بهینه سازی مستمر فرایندها و معماری سازمانی مطابق با شرایط اقتصادی و بازار
* توسعه سیستم های نوین بازاریابی ، فروش و خدمات پس از فروش
* ایجاد سازمانی چابک ، وفق پذیر و شفاف
+ایجاد روابط استراتژیک با شرکت های خارجی بنام جهان جهت ارائه کالاها و خدمات مورد نیاز این صنایع با در نظر گرفتن منافع ملی – انتخاب این شرکت ها بر اساس 1) سوابق فعالیت در سطح جهانی و منطقه ای (Middle-East)، 2) استانداردهای جهانی مدیریت و تولید اخذ شده 3) قدرت رقابتی و انعطاف پذیری 4) سیاستهای درون و برون سازمانی
+ ایجاد و توسعه روابط تنگاتنگ با سازمان های خصوصی و دولنی جهت درک وارائه خدمات بهتر شامل عضویت در Vendor-List و انجمن ها مربوطه
+ ارائه خدمات مشاوره در تعمیر ، نگهداری و استفاده صحیح و بهینه در راستای کالا و خدمات ارائه شده
+ ایجاد شبکهای توزیع و یکپارچه و هچنین انبار های منطقه ای جهت توزیع و تحویل بموقع کالا
+ تولید داخلی برخی از کالاها مانند Flange بصورت سرمایه گذاری مشترک داخلی و خارجی در راستای توسعه صنایع داخلی ایران ، اشتغال ذائی و خود کفائی ایران در حال حاضر شرکت آسا صنعت نماینده رسمی و انحصاری شرکت Both-Well High Pressure Fitting کشور تایوان، تولید کننده اتصالات فشار قوی و همچنین شرکت Shiensei ژاپن-سنگاپور ، تولید کننده فلنج و شرکت Benken چین ، تولید کننده اتصالات جوشی می باشد. این شرکت توانسته است با داشتن نمایندگی انحصاری، کالاها وارداتی را بدون واسطه و با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار بازار قرار داده و سیساستهای فروش و پخش خود را بر اساس وضعیت اقتصادی موجود و نیاز های پروژه های وفق و انتظارات آنان را از لحاظ قیمتی، کمی ،کیفی ، زمان و مکان برآورده سازد. لازم به ذکر می باشد این شرکت می تواند در امر ارائه مشاوره از شریکهای خارجی و داخلی خود استفاده نموده و آموزشهای لازمه را در اختیار مشتریان خود بدون توجه به مسائل حاشیه ای قرار دهد. شریک های تجاری شرکت Both-Well High Pressure Fitting : این شرکت در سال 1985 به منظور تولید و توسعه اتصالات فشار قوی تاسیس شده است. این شرکت در حال حاضر با استفاده از ماشن الات مدرن تولید به ویژه Forging و همچنین نیروی انسانی مجرب در بخش تولید ومدیریت توانسته است یکی از با کیفیترین اتصالات فشار قوی جهان را تولید نماید. این شرکت توانسته است با ارائه قابلیت های خود به عضویتVendor لیست شرکت ARAMCO و دیگر شرکت های نفتی و پتروشیمی تایوان و جهان در آید.
استانداردهای اخذ شده:
* ISO 9001-2000 : Quality Management System
* Bureau Veritas = ISO 9001 Registered Manufacturer Certificate No: TW08091Q
* Nippon Kaiji Kyokai : Certificate No: NMK-611CF
* Loyd’s Register of Shipping, Certificate No: MD00/0208/0005/3
* American Bureau of Shipping Certificate No: KS1019178-X
* China Corporation Register of Shipping Certificate No: 467-05-21
* Bureau Veritas International : Pressure Equipment Directive 97/23/EC Certificate No: CE-PED-PMA-BWF002-08-TWN
* Bureau Veritas of Marine Division Certificate No: SMS.W.II/51004/B.0
کالا و خدمات
Job Field: High pressure Fitting, Butt weld Fitting, Pipe Fitting, Flange , gasket, Valve, Pipe and Instrument 48" تا 1/8" SIZE:
Materials: Stainless Steel, Carbon Steel, Alloy Steel, Copper, Brass, Bronze
آدرس و شماره تماس: BOTH-WELL High Pressure Fittings Co.: No.303 Jen-Hsin Road, Jen-Wu Hsiang, Kaohsiung Hsien, Taiwan, R.O.C 81460
Tel: 33532531
گروه صنعتی آسا صنعت همجنین افتخار دارد به عنوان عامل فروش برخی شرکت های معتبر دیگر عمل نماید : MEGA (Italy) – JD (France) – SWAGELOK (U.S.A) –SSP (U.S.A) – PARKER (England) –SANDVIK (Sweden) – FAD (Italy) –GEMELS(Italy) –Backvalve(Spain)-KITZ(Japain) – OASIS(Newzealand) –Tobus(Spain) –Tenaris(Italy) –Mital(Rumania) –Sumitomo(Japain)
در پایان شرکت آسا صنعت مفتخر است در صورت هر گونه نیاز به کالاها و خدمات ذکر شده ، نیاز های آن سازمان محترم را در اسرع وقت تعمین دهد.
تهران خیابان خیام شمالی، مقابل درب پارکشهر نبش خ صوراصرافیل پاساژ کلباسی ط اول واحد 108
Email: asasanat@yahoo.com
تلفن: 02133532531 فکس:02133957434 همراه: 09381982505 اتفاقیان