جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ / Friday, 20 July, 2018
حضرت رقیه (شیرخوارگاه)

زمینه فعالیت : پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی
نشانی : تهران - تهران - یاغچی آباد - چهارراه بهمنیار - خ. آموزگار
تلفن : ۵۵۰۱۲۰۲۵, ۵۵۰۳۰۵۰۰, ۵۵۵۰۰۷۰۰
فاکس : ۵۵۰۱۲۰۲۵

•  شهیدملت دوست ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - خ. مصطفی خمینی - روبروی پمپ بنزین - پ. 668

•  منطقه شرق ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - خ. انقلاب - بعد از پیچ شمیران - نرسیده به پل چوبی

•  شبیر ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - م. خراسان - خ. 17شهریور جنوبی - نبش خیابان برادران قنبری

•  بعثت ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - م. شوش - خ. صابونیان - خ. احمد سمیعی - ضلع شرقی پارك بعثت

•  نارمك - منطقه شرق ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - م. رسالت - خ. فرجام شرقی - چهارراه ولی عصر - خ. باقری

•  شهیدنواب صفوی ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - خ. 17شهریور - بزرگراه شهیدمحلاتی - ضلع جنوب غربی میدان شهیدمحلاتی

•  نابینایان رودكی ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - خ. ظهیرالاسلام - جنب ساختمان یونیك - پ. 53

•  دولت آباد ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - شهر ری - دولت آباد - فلكه سوم - خ. بهمن

•  حضرت رقیه (شیرخوارگاه) ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - یاغچی آباد - چهارراه بهمنیار - خ. آموزگار

•  شهدای هفتم تیر - منطقه شمال ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - خ. شریعتی - پل رومی - خ. شهیداكبری - ك. هاله - پ. 4

•  خزانه ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - خ. قزوین - دوراهی قپان - خ. عبیدزاكانی

•  شهیداردیخانی ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - خ. قلعه مرغی - پشت خط تهران اهواز - جنب پارك گلزار

•  معاونت امور فرهنگی و پیشگیری ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - خ. شهیدمطهری - روبروی باشگاه بانك سپه - پ. 56

•  نمونه - منطقه غرب ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - شهریار - بعد از سعیدآباد - روبروی دپو

•  حضرت علی (ع) - منطقه شمال ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - جاده لشكرك - مینی سیتی - بولوار نیروزمینی - خ. كامران - سمت چپ - پشت تالارسرباز

•  وردآورد - منطقه غرب ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - كیلومتر 17 جاده مخصوص كرج - خ. داروپخش

•  استان تهران ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - خ. ولی عصر - بالاتر از بولوار میرداماد - نبش خیابان شهیدوحید دستگردی - ابتدای كوچه فرزان غربی

•  مجتمع خدمات بهزیستی وحدت ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - فلكه دوم تهرانپارس - خ. جشنواره - ابتدای خیابان امین

•  اردیخانی ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - خ. قزوین - خ. قلعه مرغی - بعد از خط تهران اهواز - جنب پارك گلزار

•  هاجر - ش. 1 ( پزشكی : بهزیستی - مجتمع خدماتی )

تهران - تهران - خ. دربند - خ. زمانی - انتهای كوچه نشاط
کلمات در حال جستجو
ارزاق , منابع صهیونیست , عوارض خروجی , ماشین ظرفشویی , زندگی روستایی , دستی، , بزرگداشت امام راحل , متخصص فیزیولوزی ورزشی از اسپانیا در دهمین همایش علوم ورزشی , انفجار منزل مسکونی , کمیته طبیعت گردی ,

برخی از مطالبی که کاربران هم اکنون در حال خواندن آن هستند
درمان جراحی , بخش خدمات , بازار , منطقه استقرار ییلاقی , اپیدیدیمیت‌ ـ epididymitis , مسجدشاه , شیشه گری , سلطان منی سلطان منی , منفصل نوشتن ضمایر , سمینتال (Simmental) ,

مقالات پربیننده امروز
بانک اطلاعاتی کتاب / سرزمین چهارفصل , نشریات و مطبوعات , علمی ـ اطلاع‌رسانی , فصلنامه کتابداری و اطلاع رسانی / کتابداری و اطلاع رسانی ـ شماره ۳(پیاپی۳۹) پائیز۱۳۸۶ , بانک اطلاعاتی کتاب / جسور , کامپیوتر و فناوری‌اطلاعات , نرم‌افزار , سیستم عامل / مروری بر سه توزیع مشهور لینوکس در سال ۲۰۰۵ , ورزشی , فوتبال , قوانین فوتبال / فیلمنامه‌نویس نیستم , علمی و آموزشی , صنایع , صنایع غذائی / برنامه غنی‌سازی آرد با آهن , بانک اطلاعاتی کتاب / اصول حسابداری (2) (رشته‌های حسابداری و مدیریت) , بانک اطلاعاتی کتاب / دیوان حافظ , بانک اطلاعاتی کتاب / دالان بهشت , بانک اطلاعاتی کتاب / ساختارهای پیاده‌ای برنده ,

برخی منابع مهم خبری
eghtesadonline.com اقتصاد آنلاین , eslahat.news روزنامه صدای اصلاحات , donya-e-eqtesad.com دنیای اقتصاد , musicema.com موسیقی ما , zamandaily.ir روزنامه زمان , cup.ir کاپ , iusnews.ir خبرنامه دانشجویان , icana.ir خانه ملت , siasatrooz.ir سیاست روز , e-estekhdam.com ای استخدام ,


وبگردی
وقتی یک دامدار با مدرک دیپلم و ۱۱۹ فقره چک برگشتی مدیرعامل «ثامن‌الحجج» شد
وقتی یک دامدار با مدرک دیپلم و ۱۱۹ فقره چک برگشتی مدیرعامل «ثامن‌الحجج» شد - تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوش‌شان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
جزییاتی تکان‌دهنده از اقدامات موسسه ثامن‌الحجج
جزییاتی تکان‌دهنده از اقدامات موسسه ثامن‌الحجج - دو چهره مشهور تلویزیون نیز از مواهب موسسه ثامن الحجج بی نصیب نبوده‌اند. مؤسسه ثامن‌الحجج دو مبلغ ۱۸۰ میلیون‌تومانی و ۴۰۰ میلیون‌تومانی را به حساب «م.م» مجری یک برنامه تلویزیونی واریز می‌کند و عنوانی که روبه‌روی این اعداد در توضیح دلیل وجه ذکر شده، یک کلمه است؛ هدیه. اما رقم هدیه‌ای که آقای «م.م» به‌عنوان هدیه دریافت کرده، در مقابل تسهیلات دریافتی او از ثامن‌الحجج تقریبا ناچیز است.
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد!
ترجیح می‌دهید کدام‌ زن همکار شوهر شما باشد! - یک بنر تبلیغاتی که ظاهراً با هدف ترویج فرهنگ حجاب طراحی شده، سبب‌ساز واکنش‌های کاربران شبکه اجتماعی توییتر شده است. در این بنر، از رهگذران خواسته شده بین دو گزینه موجود، زنی چادری و زنی مانتویی، انتخاب کنند ترجیح می‌دهند کدام‌یک همکار همسرشان باشد!
نمایش دستاورد آزادی و دموکراسی
نمایش دستاورد آزادی و دموکراسی - آقای مطهری بازیکنان آفریقایی تیم فرانسه را دیده ولی دورگه‌های تیم ملی خودمان را ندیده!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر!
فیلم قتل عجیب زن جوان توسط شوهرش در اسلامشهر! - در اتفاقی عجیب و غیر قابل باور فردی امروز به دلیل درخواست طلاق همسرش در خیابان اسلامشهر وی را با ضربات چاقو از پای درآورد، از سرنوشت این خانم اطلاع دقیقی در دست نیست.
مائده‌ها و دلارهای رانتی
مائده‌ها و دلارهای رانتی - اشارت‌هایی که برخی نکات جالب توجهی دیگری در خصوص آن بیان می‌کنند، مثل مطرح شدن مساله مانتو‌های جلوباز و اشکالی که برخی مسئولان به آن وارد می‌دانند. موضوعی که موجب شد تا بعد از مدت‌های مدید و در شرایطی که بسیاری بر این باورند که شناسایی و مقابله با اخلال گران بازار می‌بایست در اولویت همه امور باشد، گشت‌های ارشاد به خیابان‌ها باز گردند.
دورهمی کثیف‌ترین برنامه جنسی  ! تفکرات پیچیده یک استاد علوم انسانی !
دورهمی کثیف‌ترین برنامه جنسی ! تفکرات پیچیده یک استاد علوم انسانی ! - یکی از بحث های جنجالی دکتر فیاض در سال های اخیر اظهار نظر او در مورد وقوع بحران جنسی در ایران بوده است که حالا او معتقد است تبدیل به انقلاب جنسی شده است. با او در این زمینه مصاحبه مفصلی انجام دادیم که به زودی منتشر می شود. بخشی از این مصاحبه که درباره برنامه دورهمی است را تماشا کنید.
آغوش جنسی یا مادرانه ! مشغله فکری مطهری
آغوش جنسی یا مادرانه ! مشغله فکری مطهری - وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به نمایش در آغوش کشیدن تیم ملی کروواسی توسط رئیس‌جمهور کشورشان،گفت: ایشان با یک حس مادرانه این کار را انجام داد و این آغوش، جنسی نبود، البته که پخش آن نباید انجام می‌شد.
کدام پسر روحانی سه تابعیتی است؟
کدام پسر روحانی سه تابعیتی است؟ - سرنوشت فرزند بزرگ حسن روحانی از جمله مواردی است که در سال‌های گذشته بارها مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است. پیش از برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۲ نیز یکی از وب‌سایت‌های اصولگرا مدعی بود که او به دنبال “شکست عشقی” دست به “خودکشی” زده است. بنا به ادعای برخی از رسانه‌های اصو‌لگرا، فرزند روحانی با کلت کمری پدر خودکشی کرد.
فیلم منزل محمود خاوری درکانادا
فیلم منزل محمود خاوری درکانادا - کاربران شبکه های اجتماعی فیلمی را منتشر کرده اند که گفته می شود مربوط به خانه مجلل محمود خاوری در کانادا است. صحت و سقم این قضیه هنوز تایید نشده است.
چرا آیت‌الله جنتی اینگونه فکر می‌کند؟
چرا آیت‌الله جنتی اینگونه فکر می‌کند؟ - احزاب و شخصیت‌ها - زندگی ساده آیت‌الله جنتی گرچه از ویژگی‌های مثبت شخصیت وی است اما نوع نگاهش به عرصه سیاسی و مصداق‌یابی های وی درخصوص افراد انقلابی انتقادهای زیادی را متوجه او می‌کند.
مائده هژبری و امیرحسین مقصودلو در استانبول
مائده هژبری و امیرحسین مقصودلو در استانبول - امیرحسین مقصودلو (تتلو) با انتشار عکسی از خودش و مائده هژبری، دختر نوجوانی که پس از اعتراف تلویزیونی اش معروف شد، از کنسرت مشترک در استانبول خبر داد.
واکنش فغانی به انتشار تصاویردست دادنش با داور زن برزیلی:کوچکترین اهمیتی برایم ندارد!
واکنش فغانی به انتشار تصاویردست دادنش با داور زن برزیلی:کوچکترین اهمیتی برایم ندارد! - تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوش‌شان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
اول مرگ بر ربا بعد مرگ برآمریکا
اول مرگ بر ربا بعد مرگ برآمریکا - صحبت های تامل برانگیز آیت الله رودباری درمورد ربا در کشور
مرد رو‌به‌روی مائده هژبری کیست؟
مرد رو‌به‌روی مائده هژبری کیست؟ - دختر بازداشت شده در بخشی از مصاحبه توضیح می‌دهد که صبح دستگیر شده و خانواده‌اش در جریان این موضوع قرار گرفته‌اند و این ادعا نشان می‌دهد تهیه فیلم اعترافات به فاصله یک صبح تا عصر انجام شده که خود نشان‌دهنده این است که برای متهم هنوز دادگاهی تشکیل نشده و جرمی به اثبات نرسیده ‌است.
فیلم | رامبد: دهنتو ببند، فرح‌بخش: دهنتو گِل بگیر!
فیلم | رامبد: دهنتو ببند، فرح‌بخش: دهنتو گِل بگیر! - پس از آنکه فیلم تازه محمدحسین فرح‌بخش در سالن‌های سینمای شهر تهران اکران نشد. احمدی مدیر سینماشهر که از قضا تهیه کننده برنامه خندوانه نیز هست و سوله مدیریت بحران شهر تهران در دوره تهیه کنندگی او به «خندوانه» اختصاص یافت، مانع از این اکران شده بود و همین مسئله واکنش فرح بخش را به دنبال داشت و او را رانت‌‎‌خوار خواند و پای رامبد جوان را به میان کشید.
شاخ‌های اینستاگرامی که نمی‌شناختیم
شاخ‌های اینستاگرامی که نمی‌شناختیم - یکی از دختران که به شدت مورد توجه قرار گرفته است مائده نام دارد. او از چهره‌های شناخته شده اینستاگرام است که ویدئو‌هایی از رقص هایش را در صفحه خود منتشر کرده است. او متولد سال 1380 است. به گفته خودش حدود 600هزار فالوئر دارد. او حالا با قرار وثیقه آزاد است.
تصادف سردار آزمون با پورشه اش (عکس)
تصادف سردار آزمون با پورشه اش (عکس) - سردار آزمون نیمه شب گذشته و در نزدیکی‌های صبح امروز با خودوری پورشه شخصی خود در محور نکا بهشهر پس از عبور از روستای کمیشان با تصادف زنجیره‌ای مواجه شد که در این حادثه خودروهای زیادی خسارت دیدند