چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ / Wednesday, 13 December, 2017

مه طلعتی و شهره قبایی بدیده‌ای


مه طلعتی و شهره قبایی بدیده‌ای    خوبی و آتشی و بلایی بدیده‌ای
چشمی که مستتر کند از صد هزار می    چشمی لطیفتر ز صبایی بدیده‌ای
دولت شفاست مر همه را وز هوای او    دولت پیش دوان که شفایی بدیده‌ای
سایه هماست فتنه شاهان و این هما    جویای شاه تا که همایی بدیده‌ای
ای چرخ راست گو که در این گردش آن چنان    خورشیدرو و ماه لقایی بدیده‌ای
ای دل فنا شدی تو در این عشق یا مگر    در عین این فنا تو بقایی بدیده‌ای
هر گریه خنده جوید و امروز خنده‌ها    با چشم لابه گر که بکایی بدیده‌ای
جان را وباست هجر تو سوزان آن لطف    مهلکتر از فراق وبایی بدیده‌ای
تو خاک آن جفا شده‌ای وین گزاف نیست    در زیر این جفا تو وفایی بدیده‌ای
شاهی شنیده‌ای چو خداوند شمس دین    تبریز مثل شاه تو جایی بدیده‌ای
مطالب مرتبط

کلمات در حال جستجو
باشگاه بعثت , سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران , گروه موسیقی «داروگ» , اختراعات جالب , فصل هفتم , مشاهیر ایرانی , ارسال مدارک باشگاه‌های ایرانی به AFC , انتقال میان رشته ای , تمدید ضرب الاجل , شهادت کذب ,

مقالات پربیننده امروز
فرهنگی و هنری / ادبیات و شعر / داستان / یاغمیر یاغدیر سلطانیم , بانک اطلاعاتی کتاب / سرود لاله و سرو , سیاسی / جهان / نیروهای نظامی ـ ناتو / تجدید نظر در نخستین اشغال , بانک اطلاعاتی کتاب / نخل میثم: مجموعه اشعار , بانک اطلاعاتی کتاب / پیامبر رحمت: حضرت محمد (ص) , بانک اطلاعاتی گردشگری / تل مرو ، دشتستان (برازجان) , بانک اطلاعاتی کتاب / نماز معراج خاکیان , بانک اطلاعاتی کتاب / نی‌نی کوچولو و باغ وحش , بانک اطلاعاتی کتاب / آموزش حرفه کتابداری و اطلاع‌رسانی در کشورهای عربی خلیج‌فارس , بانک اطلاعاتی کتاب / رسم‌المشق حمید: مجموعه برای پیشرفت خط نستعلیق ,

برخی منابع مهم خبری
tejarat.donya-e-eqtesad.com تجارت فردا , javanonline.ir جوان آنلاین , zoomit.ir زومیت , jamaran.ir جماران , didban.ir دیدبان , taraznews.com تراز نیوز , armandaily.ir روزنامه آرمان , rouydad24.ir رویداد 24 , ictpress.ir آی سی تی , faradeed.ir فرادید ,وبگردی
درآمد کشور از گردشگری افزایش یافت / از محل عوارض خروجی !
درآمد کشور از گردشگری افزایش یافت / از محل عوارض خروجی ! - دولت روز گذشته و در اقدامی غیرمنتظره،عوارض خروج از کشور را با افزایش 300 درصدی! مواجه کرد...
 آنونس سرى جدید دورهمى
آنونس سرى جدید دورهمى - رونمایی از دکور سرى جدید دورهمى
فیلمی از مرگ خرس قطبی به دلیل تغییرات آب و هوایی
فیلمی از مرگ خرس قطبی به دلیل تغییرات آب و هوایی - یکی از عکاسان نشنال جئوگرافیک فیلمی کوتاه از یک خرس قطبی منتشر کرده که در منطقه ای دورافتاده در جزیره بافین و به دور از یخ ها مشغول جستجو برای غذاست. در این بخشی از این فیلم حیوان مشغول جستجو در زباله هاست، سپس روی زمین می افتد و در انتظار مرگ می ماند.
امتناع از دست دادن علی هاشمی با خانم مدال دهنده
امتناع از دست دادن علی هاشمی با خانم مدال دهنده - فیلم - علی هاشمی وزنه بردار کشورمان با توضیح اینکه مسلمان است از دست دادن با خانم اهدا کننده مدال خودداری کرد.
سطح سواد کارشناس اقتصادی تلویزیون !
سطح سواد کارشناس اقتصادی تلویزیون ! - کارشناس اقتصادی تلویزیون نمی داند که لغت Bitcoin به چه معناست و با تلفظ Bitqueen به این نتیجه رسیده که معنای ملکه بیت ها را می دهد!!
فیلم/ تصاویر منتشر شده از جسد علی عبدالله صالح
فیلم/ تصاویر منتشر شده از جسد علی عبدالله صالح - وزارت کشور یمن با انتشار بیانیه‌ای رسمی، شایعات کشته شدن علی عبدالله صالح را تأیید کرد و رسما اعلام کرد که او کشته شده است.
جنجال رقص مایکلی سرباز ایرانی
جنجال رقص مایکلی سرباز ایرانی - رقص زیبای سرباز ایرانی در پادگان
دختر رییس فدراسیون روسری بر سر مربی مرد تایلندی کرد
دختر رییس فدراسیون روسری بر سر مربی مرد تایلندی کرد - سرپرست فنی فدراسیون کبدی که بعد از مسابقات از سمتش برکنار شد، می‌گوید که دختر رییس فدراسیون روسری بر سر مربی مرد تایلندی کرد و او را به داخل زمین برد.
روزنامه جمهوری اسلامی: آقای مصباح، مگر شما نبودید که اطاعت از احمدی‌نژاد را اطاعت از خدا خواندید؟
روزنامه جمهوری اسلامی: آقای مصباح، مگر شما نبودید که اطاعت از احمدی‌نژاد را اطاعت از خدا خواندید؟ - کاش بزرگان حوزه علم و فلسفه می‌دانستند سیاست هم برای خود علمی مجزاست و ظرافت‌های خود را دارد و نمی‌شود بدون توجه به آن، طرح ریخت و به نتیجه رسید.
لحظه خودکشی فرمانده جنگ بوسنی در جریان جلسه دادگاه!
لحظه خودکشی فرمانده جنگ بوسنی در جریان جلسه دادگاه! - فرمانده پیشین کروات های بوسنی پس از تایید محکومیت ۲۰ ساله اش در دیوان کیفری بین المللی به دلیل ارتکاب جنایات جنگی، ظرف سم را سرکشید!
فیلم/ تخلف احمدی‌نژاد در بوسیدن مادر چاوز
فیلم/ تخلف احمدی‌نژاد در بوسیدن مادر چاوز - محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور در همایش بسیج حقوقدانان نسبت به اظهارات اخیر رئیس‌جمهوری سابق کشورمان واکنش نشان داد.
همه زنان ناصر محمد خانی و زن جدیدش + عکس
همه زنان ناصر محمد خانی و زن جدیدش + عکس - ناصر محمدخانی دو شب پیش در حالی با زن سومش ازدواج کرد که زن اولش توسط شهلا کشته شده بود و زن دومش - شهلا- در سال 89 اعدام شد.
قشر متوسط - ازدواج سفید / قش پائین - تجاوز
قشر متوسط - ازدواج سفید / قش پائین - تجاوز - الان این ازدواج سفید بحرانی است که قشر متوسط دارد ایجاد می‌کند، بعد از آن ازدواج‌های ساندویچی است، یعنی رابطه جنسی ساندویچی. در ازدواج سفید طرفین چندمدت با هم هستند اما اگر قرار شد رابطه ... سر خیابان انجام شود، چه کسی می‌خواهد آن‌ها را بگیرد؟ چند نفر را می‌خواهند بگیرند؟ چند نفر را می‌خواهند اعدام کنند؟
فیلم دو دختر اصفهانی لحظاتی قبل از خودکشی
فیلم دو دختر اصفهانی لحظاتی قبل از خودکشی - فیلم خودکشی دختر اصفهانی (جدید) | دو دختر اصفهانی در فیلمی که پیش از خودکشی ضبط کرده اند، با خوشحالی به سمت مرگ می شتابند. لحظاتی که آنها نزدیکان شان را خطاب قرار می دهند و خودشان را آرام و آهسته می رسانند به بلندترین ارتفاعی که برای خودکشی به ذهنشان آمده یعنی پل شهید چمران اصفهان و در این مسیر هیچ عاملی، هیچ دلیلی نیست که دست دلشان را بگیرد و پشیمان شان کند برای رفتن.
    پربازدیدها