سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ / Tuesday, 22 January, 2019

اندام


  منوچهر مطیعی تهرانی
اندام‌های انسان در خواب احکام جداگانه و متفاوت دارند که در جای خود نوشته می‌شود . دست، پا، دهان، چشم، ابرو، انگشت و بالاخره هر یک از اعضا و اندام ما تجسم چیزی هستند که به‌جای آن چیز در خواب ما شکل می‌گیرند و از رابطه ما با حوادث و اشخاص و اشیا اشاراتی می‌دهند. روی هم رفته اگر ببینید اندام شما زیاد تر از حد طبیعی شده نشان آن است که یاران و دوستان و احبا شما زیاد خواهند شد. متعدد شدن دست‌ها از تشدید اعمال شما خبر می‌دهد. اعمالی که مبتنی بر نفس و ذات بیننده خواب هستند و از سرشت و طینت او نشات می‌گیرند. برای نمونه اگر دیدید که به جای دو دست چندین دست دارید خواب شما می‌گوید بیش از گذشته کارهای نیک و بد انجام می‌دهید. چنانچه آدم خوبی باشید بیشتر نیکی می‌کنید و اگر بد باشید و تا کنون بدی کرده‌اید اعمال بد شما فزونی می‌یابد که البته زیان آن اعمال بد به خودتان باز می‌گردد.
چنانچه در خواب ببینید پایتان بریده شده سفری در پیش دارید و اگر دست و پایتان را بریده دیدید یاران شما به‌خصوص متعلقان‌تان متفرق می‌گردند. اگر ببینید که گوشت بدن خود را می‌برید نفعی عاید شما می‌شود و چنانچه دیگری گوشت شما را می‌برد از شما به او سودی می‌رسد که خودتان راضی نیستید. چنانچه در عالم خواب عضوی از بدن خویش را دردناک احساس کنید در صورتی که در بیداری دردی نداشته باشید و نگرانی بیمار شدن هم برایتان وجود نداشته باشد خواب شما از یک بیماری نزدیک خبر می‌دهد ولی اگر واقعاً دردی داشته باشید اما در خواب عضو دیگری را دردناک احساس نمائید این خواب تعبیر ندارد زیرا واکنش نگرانی شما است. چنانچه کسی در خواب ببیند دست‌هایش اضافه شده اما دست‌های اضافه زنانه است نه مردانه کسی او را فریب می‌دهد یا زنی وسوسه گر و فتنه‌انگیز در مسیر زندگیش قرار می‌گیرد. اگر ببینید که دست یا پایتان با شما به حرف زدن پرداخت نشان آن است که مردم درباره شما بد قضاوت می‌کنند و بد می‌گویند و انگشت نما می‌شوید و رسوائی به بار می‌آورید.
اگر مشاهده کنید که یکی از اعضا بدن شما در جای خودش نیست و در عالم خواب ندانید برای آن عضو چه اتفاقی افتاده و کجاست خوابتان می‌گوید که یکی از اقربا و نزدیکان شما به‌جائی می‌رود که یا نمی دانید آن جا کجاست و یا آنقدر دور است که نمی‌توانید از او خبر بگیرید. اگر در خواب دیدید که دو دهان دارید خواب شما می‌گوید که آمادگی دارید تا فردی آزمند و طماع باشید. داشتن چشم اضافی دلبستگی است به دنیا و مال دنیا که پسندیده نیست. چنانچه در خواب ببینید که مرغی ناشناخته (مشروط بر اینکه کلاغ یا کرکس نباشد) و شما ندانید نام آن مرغ چیست از گوشت شما ربود و برد که بخورد نشان آن است که چیزی از شما به جبرو عنف گرفته می‌شود. اگر در عالم خواب ببینید که دست یا پای شما را بریده‌اند ولی مجددا آن عضو در جای خودش روئیده و به وجود آمده صاحب فرزند می‌شوید و اگر در شرایط پدر و مادر شدن نیستید یکی از اقربانتان فرزندی می‌آورد که او به شما خیلی نزدیک است.
مطالب مرتبط

کلمات در حال جستجو
استاندار کرمان از سمت خود کناره‌گیری کرد , اجلاسیه پایانی , عمان دانشکده خلیج , خسارت ترکیه , بسته بندی , تهدیدهای خارجی , موقعیت دفاعی ایران در منطقه , جوانان و ورزش , ریچارد مت , کارشناس مسائل سیاسی ,

مقالات پربیننده امروز
دین و اندیشه , دین و مذهب , ائمه اطهار و معصومین / امام رضا(ع)، دریای کرامت , بانک اطلاعاتی کتاب / نگاهی به قرآن , بانک اطلاعاتی کتاب / دانستنی‌هایی درباره تاریخ و نقش سیاسی رهبران بهایی , فرهنگ و جامعه , گاه‌شمار , گاه‌شمار تاریخ ـ میلادی / آغاز دو انقلاب در مجارستان در یک زمان و به فاصله ۱۰۷ سال از یکدیگر (در این روز ۱۱ اکتبر) , بانک اطلاعاتی کتاب / الغذاء بدل الدواء: الکتاب الرابع من سلسله الغذاء , بانک اطلاعاتی کتاب / وصیت‌نامه شرعی , علم و زندگی , نجوم / سارس , بانک اطلاعاتی کتاب / مدل‌سازی داینامیکی گسسته (نظریه ریاضی) , بانک اطلاعاتی کتاب / ابطال سحر و جادو در کلام معصومین (ع) , بانک اطلاعاتی کتاب / مجموعه‌ی طبقه‌بندی شده زبان انگلیسی سال سوم ـ پیش‌دانشگاهی: کنکورهای سراسری و آزاد همراه با تستهای س ,

برخی منابع مهم خبری
https: نکست هالیدی , khabaronline.ir خبر آنلاین , irdiplomacy.ir دیپلماسی ایرانی , armanshargh.ir آرمان شرق , eranico.com ارانیکو , aftabnews.ir آفتاب نیوز , varzesh3.com ورزش سه , mosalas.ir مثلث , persiankhodro.com پرشین خودرو , donya-e-eqtesad.com دنیای اقتصاد ,وبگردی
تجمع بازنشستگان مقابل وزارت کار / توپ تانک مستند دیگر اثر ندارد !
تجمع بازنشستگان مقابل وزارت کار / توپ تانک مستند دیگر اثر ندارد ! - صبح سه‌شنبه (۲ بهمن) جمعی از بازنشستگان کشور از جمله معلمان بازنشسته در اعتراض به وضعیت معیشتی و همچنین وضعیت نامشخص صندوق بازنشستگی، روبروی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجمع کردند و همین مسأله هشتگ #بازنشستگان را در فضای مجازی پربازتاب کرد.
دوربین مخفی ساختمان لواسان داماد شمخانی و فاطمه حسینی
دوربین مخفی ساختمان لواسان داماد شمخانی و فاطمه حسینی - همه چیز درباره ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی | سر کشیدن دوربین مخفی شهرداد به ساختمان های آقازاده ها در لواسان! | پخش اختصاصی از صفحه آپارات آوانت
ماجرای دختربازی اسلامی از زبان رحیم پورازغدی
ماجرای دختربازی اسلامی از زبان رحیم پورازغدی - رحیم پورازغدی در مراسمی که با موضوع فجای مجازی بود،گفت: دختر خانم چادری یک عکس آنچنانی از خودش گذاشته و نوشته زن نباید قربانی نگاه شهوت مردانه بشه، بعد پسره زیر پستش نوشته"ما رایت الا جمیلا"
ما به نمایندگی از امام زمان (عج) و به نمایندگی از خدا در امور مردم دخالت می کنیم.
ما به نمایندگی از امام زمان (عج) و به نمایندگی از خدا در امور مردم دخالت می کنیم. - رئیس کل دادگستری خراسان رضوی: ما در نظام جمهوری اسلامی به نمایندگی از امام زمان (عج) و به نمایندگی از خدا در امور مردم دخالت می کنیم. اگر فردی در زمان طاغوت در زندان بود، حبسش از مجازات اخروی او کم نمی کرد اما امروز اگر این تحمل کیفر یا قصاص و شلاق و دیگر احکام توسط حکام اسلامی و شرعی انجام می شوند یکی از آثار اخروی آن برای محکومان این است که این مجازات در آخرت از آنها برداشته می شود
جزئیاتی از منشا بوی بد تهران / فیلم
جزئیاتی از منشا بوی بد تهران / فیلم - بعد از فروکش کردن گازها، به حفاری ادامه دادیم و به یک مخزن بزرگ و استثنایی رسیدیم که بسیار عظیم تر از آنی بود که تصور می کردیم برای جایی مثل پلاسکو ساخته شود. برآورد ما از ابعاد این انبار فاضلاب این است که بین 400 الی 500 متر مکعب وسعت دارد و گازهای محبوس شده در این انبار در چندین دهه برای انتشار بوی بد در محدوده بزرگی از تهران کفایت می کند.
کلیپ جنجالی مهدی یراحی در باره جنگ / پاره سنگ
کلیپ جنجالی مهدی یراحی در باره جنگ / پاره سنگ - مهدی یراحی، خواننده ای که اخیرا موزیک ویدئوی جدید و اعتراضی خود با نام «پاره سنگ» را منتشر کرده است، از طرف برخی رسانه ها و مجید فروغی، مدیر روابط عمومی هنری مورد انتقاد قرار گرفته و شایعه هایی درباره ممنوع الفعالیت شدن یراحی به دلیل این ویدئو کلیپ و همچنین پوشیدن لباس کارگران گروه ملی در حمایت از مردم اهواز در کنسرت 6 دی ماه خود مطرح شده است. یراحی از جمله خواننده هایی است که همیشه نسبت به اتفاقات…
اهمیت فیلم صحنه دار و مرگ 10 انسان !
اهمیت فیلم صحنه دار و مرگ 10 انسان ! - گویا تلخی پخش فیلم صحنه دار، بیش از مرگ ۱۰ نفر است. درست همانطور که مسئله حجاب برای خیلی‎ها مهم تر از معیشت مردم است.
آقازاده شورای عالی انقلاب فرهنگی !
آقازاده شورای عالی انقلاب فرهنگی ! - انقلاب فرهنگی از این بالاتر که فرزند عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در آمریکا تابعیت بگیرد و از آنجا برای ایرانیان سبک زندگی تدریس بکند؟
رقص گروهی دختران دانشگاه الزهرا در حضور آقایان!
رقص گروهی دختران دانشگاه الزهرا در حضور آقایان! - ویدئویی عجیب از حرکات موزون گروهی دختران در دانشگاه الزهرا درحالی در فضای مجازی در حال انتشار است که مردان نیز در این مراسم حضور دارند!
تیپ پسر الهام و فاطمه رجبی در آلمان!
تیپ پسر الهام و فاطمه رجبی در آلمان! - «شباهت عجیب علی الهام استاد هوا فضا در دانشگاهی در آلمان به غلامحسین الهام معاون رئیس جمهور سابق!
حاشیه تازه برای سید احمد خمینی / تصویر
حاشیه تازه برای سید احمد خمینی / تصویر - سید احمد خمینی، نتیجه امام خمینی که چند هفته پیش با ازدواجش خبرساز شده بود، بار دیگر با انتشار عکسی از او و همسرش در حین سوارکاری حساسیت نسبت به خود را برانگیخته است و باعث تحریک مخاطبان و کاربران در فضای مجازی شده است.
شهردار سابق سلامت و مشغول زندگی جدید است !
شهردار سابق سلامت و مشغول زندگی جدید است ! - پس از اولین گفت وگوی رسمی میترا استاد (نجفی) و تایید ازدواجش با محمدعلی نجفی، حالا شهردار سابق، در نخستین واکنش به جنجال ها، عکس تازه ای از خود و میترا استاد در اینستاگرامش منتشر کرده است.