یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ / Sunday, 17 February, 2019

روباه


  منوچهر مطیعی تهرانی
روباه تجسمی است از مکر و فریب و نیرنگ چه مرد باشد و چه زن. اگر ببینید روباهی دارید و او را به ریسمان بسته‌اید و به دنبال خود می‌کشید چنین زنی در زندگی شما هست که کششی نسبت به شما نداردو اما ناگزیر به دنبالتان می‌آید. او زنی است فریبکار و نمام و فتنه‌انگیز. حتی ممکن است یک مرد باشد که در زندگی شما نقشی دارد. اگر روباه رام بود و خودش به دنبال شما می‌آید زنی است که با شما سازش و الفت دارد اما نباید از کید و دغل او غافل باشید.اگر در خواب دیدید روباه قشنگی دارد که پوستی ممتاز دارد و شما او را نوازش می‌کنید به زنی فریبکار و دغلباز عاشق می‌وید. اگر ببینید روباهی را می‌خواستید بگیرید یا برانید با شخصی دشمنی می‌کنیدکه محیل است یا او نیرنگ و فریب در کار شما می‌کند. احتمال دارد او زن باشد. به هر حال نشان آن است که کسی با شما دغلی می‌‌کند.نوشته‌اند داشتن پوست روباه مال است و اگر دیدید شیر روباه را می‌خورید از غم رهائی می‌یابید. پوشیدن لباس از پوست روباه فریب خوردن است. اگر ببینید که روباهی در خانه یا باغ و ملک شما بچه گذاشته زنی فریبکار در خانه شما ریشه می‌کند و می‌ماند و این ممکن است همسر بیننده خواب باشد. به هر حال دیدن روباه در خواب تجسمی است از نیرنگ و فریب.
مطالب مرتبط

کلمات در حال جستجو
افتتاح جشنواره , نرخ شیوع , مجمع پارلمانی آسیایی , کتاب عکس اربعین , رانت در سینما , نسل نسوم , عدم تمدید , حمله هسته ای , نامه به ایران , متروپل دی دی موتیخوس ,

مقالات پربیننده امروز
بانک اطلاعاتی کتاب / افغانستان: مسایل جنگ و صلح , علم و زندگی , علوم انسانی , اقتصادی / تاثیر سیاست های اقتصادی بر مسائل اجتماعی , بانک اطلاعاتی کتاب / قانون مدنی: با آخرین اصلاحات بانضمام: قانون مسئولیت‌مدنی تصحیح و مقابله بر اساس کتاب قانون مدنی ... , تفریح و سرگرمی , طالع بینی , طالع بینی روزانه / ۲۹ اسفند , بانک اطلاعاتی کتاب / گنجینه پرسش‌های طلایی زیست‌شناسی سال سوم , اجتماعی , گردشگری , استان‌های ایران / دریاچه «شورمست» تا دشت «کلوت» , بانک اطلاعاتی کتاب / ران ملخ , بانک اطلاعاتی فیلم / یوجیمبو - Yojimbo , ورزشی , فوتبال , لیگ ها / لیگ هشتم فوتبال از نگاه آمار , بانک اطلاعاتی کتاب / متن کامل فال حافظ شیرازی با معنی ,

برخی منابع مهم خبری
shahrefarda.ir شهرفردا , iran-newspaper.com روزنامه ایران , banifilm.ir بانی فیلم , yjc.ir باشگاه خبرنگاران , shana.ir شانا , press.jamejamonline.ir روزنامه جام جم , persiankhodro.com پرشین خودرو , rooznamehsaba.ir روزنامه صبا , aparat.com آپارات , jahaneghtesad.com روزنامه جهان اقتصاد ,وبگردی
کپی‌برداری «عین‌به‌عین»
کپی‌برداری «عین‌به‌عین» - انتظار می‌رفت که علیخانی هم در قسمت اول برنامه «عصرجدید» به کپی بودن «عین‌به‌عین» برنامه‌اش و شباهت آن با برنامه مشهور «گات تلنت‌ آمریکایی» اشاره کند و در مقایسه‌ای از ویژگی‌های احتمالاً متفاوت نسخه ایرانی این برنامه بگوید؛ علیخانی اما ترجیح داد در این زمینه حرفی نزند!
اشتباه جالب در مراسم استقبال از رئیس جمهور در هرمزگان
اشتباه جالب در مراسم استقبال از رئیس جمهور در هرمزگان - مراسم استقبال از رئیس جمهور در سفر به استان هرمزگان.
ماجرای خجالت‌آور پراید برای کشور
ماجرای خجالت‌آور پراید برای کشور - رشیدپور: آقای روحانی واقعا قیمت پراید قابل کنترل نیست؟
توزیع عجیب کیک 40 سالگی انقلاب توسط یک روحانی!
توزیع عجیب کیک 40 سالگی انقلاب توسط یک روحانی! - در ویدیویی که در فضای مجازی داغ شده شاهد پخش کیک 40 سالگی جمهوری اسلامی
ادامه‌ی سکوت ضرغامی درباره‌ی انتقال آرشیو صداوسیما به شبکه من و تو
ادامه‌ی سکوت ضرغامی درباره‌ی انتقال آرشیو صداوسیما به شبکه من و تو - چند سالی است از جمله روزهای اخیر که با نزدیک شدن به مقاطعی از جمله دهه‌ی فجر، شبکه‌های تلویزیونی فارسی خارج کشور مانند بی‌بی‌سی و من‌وتو مستندهایی از زمان انقلاب پخش می‌کنند که جزو آرشیو صداوسیما بوده است ولی تا امروز مشخص نشده است که چطور و توسط چه کسانی به دست آنها رسیده است؟
اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر
اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر - مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر شامگاه دوشنبه در برج میلاد برگزار شد.
جنجال شبیه‌سازی بیعت امام و همافران ارتش توسط علم‌الهدی در مشهد
جنجال شبیه‌سازی بیعت امام و همافران ارتش توسط علم‌الهدی در مشهد - دیدار و سلام نظامی فرماندهان نیروی هوایی ارتش به سیداحمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد انتقادهایی را در پی داشته است.
ازدواج الهام حمیدی + تصاویر
ازدواج الهام حمیدی + تصاویر - الهام حمیدی بازیگر پرکار این روز‌های سینما و تلویزیون با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد اما هویت همسرش را فاش نکرد.
عکس/ کشف حجاب در تهران!
عکس/ کشف حجاب در تهران! - حجت الاسلام حمید رسایی عکسی در کنار یک زن بی حجاب از حضور در برنامه‌ای با عنوان «اعلام همبستگی با ملت ونزوئلا» در تهران منتشر کرده است.