دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ / Monday, 10 December, 2018

منوچهر مطیعی تهرانی


  منوچهر مطیعی تهرانی
پوستین تا حدودی احکام پوست را دارد فقط در حیوانات مختلف فرق می‌کند. پوستین محافظ بدن است در مقابل سرما ولی اگر تابستان پوستین بپوشیم کاری نه فقط بیهوده بلکه قابل تمسخر انجام داده‌ایم که مردم حق دارند به ما بخندند. در خواب نیز تقریباً همین تأویل را دارد. چنانچه در خواب ببینید که پوستین پوشیده‌اید اگر در فصل باشد امنیت و آسودگی خیال است و چنانچه غیر فصل باشد به زحمت می‌افتید. پوستین پوشیدن در غیر فصل واکنش بی‌اعتمادی شما است نسبت به موقعیتی که دارید. چه کاسب باشید و چه کارمند، به هر حال احساس تزلزل می‌کنید و پوشیدن پوستین در غیر فصل این معنی را می‌رساند. چنانچه در خواب ببینید که پوستین از پوست شتر پوشیده‌اید میراثی به شما می‌رسد و از این رهگذر صاحب ثروت می‌شوید و اگر دیدید که پوستینی از پوست گوسفند دارید معاش شما تأمین می‌گردد. پوست روباه گویای زنی است زیبا ولی مکار و مزور. داشتن پوستینی از پوست روباه یا هر نوع پوست روباه که به لباس افزوده شده باشد زنی است زیبا و حیله گر که در کار شما نیرنگ به کار می‌برد و فریب‌تان می‌دهد و به دنبال خویش می‌کشد. این تعبیر برای زن و مرد یکسان است. اما پوستین سمور زنی است توانگر چنانچه زنی در خواب ببینید که پالتوئی از پوست سمور پوشیده از جانب زنی مال دار و متمول حمایت می‌شود. خرگوش زنی است متلون و بدعمل و پوست و پوستین خرگوش هم از چنین زنی خبر می‌دهد که خوب است از او دوری کنید. پوست گربه معرف زنی است بی‌امانت و دزد که نمی‌توانید نه بر او متکی باشید و نه به او اعتماد کنید. پوستین پلنگ و یوزپلنگ و دیگر درندگان تیره گربه‌سانان معرف زنی نجیب و با شخصیت و مال‌دار است. چنانچه در خواب ببینید پوستینی سوراخ شده یاسوخته دارید غمی برای شما می‌رسد و پوستین کثیف و چرک و متعفن از یک بیماری پر خرج خبر می‌دهد.
مطالب مرتبط

کلمات در حال جستجو
استان اارقه سوریه , آشویتس , دودگرفتگی , جنوب آسیا , پیله خوار , پلیس کوهستان , ژنرال لوید آستین , سیدرضی میری , پیک هوایی , ساختار چشم ,

مقالات پربیننده امروز
بانک اطلاعاتی کتاب / ترنم شادی , سیاسی , ایران , سیاست و جامعه / جوانان و انقلاب، گذشته، حال، آینده .... , شخصیت‌ها , علمی , مدرس / شیخ محمدتقی ستوده , بانک اطلاعاتی کتاب / امام علی (ع)، صدای عدالت انسانی (جلد اول و دوم) , اقتصاد و بازرگانی , کار و اشتغال , دستمزد و شرایط اشتغال / چالش های تعیین حداقل دستمزد , بانک اطلاعاتی کتاب / تمرین ریاضی پنجم دبستان , بانک اطلاعاتی کتاب / زیست‌شناسی نظام جدید سال سوم , فرهنگ و جامعه , گردشگری , کشور آفریقا / آشنایی با اریتره , بانک اطلاعاتی کتاب / با شهر و منطقه در ایران , ورزشی , فوتبال , بازیکنان / از رئال جدا نخواهم شد ,

برخی منابع مهم خبری
aftabnews.ir آفتاب نیوز , resalat-news.com روزنامه رسالت , snn.ir دانشجو , shahrvand-newspaper.ir روزنامه شهروند , irdiplomacy.ir دیپلماسی ایرانی , asrekhodro.com عصر خودرو , musiceiranian.ir موسیقی ایرانیان , chetor.com چطور , shahrsakhtafzar.com شهر ‌سخت افزار , jahaneghtesad.com روزنامه جهان اقتصاد ,وبگردی
شبهای داغ مدیترانه !
شبهای داغ مدیترانه ! - «حسن کردمیهن» متهم آمریت حمله به سفارت عربستان به تازگی در کرج، مرکز استان البرز، رستوران راه انداخته است.
حاشیه تازه برای سید احمد خمینی / تصویر
حاشیه تازه برای سید احمد خمینی / تصویر - سید احمد خمینی، نتیجه امام خمینی که چند هفته پیش با ازدواجش خبرساز شده بود، بار دیگر با انتشار عکسی از او و همسرش در حین سوارکاری حساسیت نسبت به خود را برانگیخته است و باعث تحریک مخاطبان و کاربران در فضای مجازی شده است.
رفتار عجیب دو نفر از همراهان رئیس جمهور در زمان سخنرانی!
رفتار عجیب دو نفر از همراهان رئیس جمهور در زمان سخنرانی! - دو نفر از کسانی که همراه رئیس جمهور در سمنان حضور داشتند در هنگام سخنرانی روحانی رفتار غیر معمولی از خود نشان میدادند.
اظهارات جنجالی دو بازیگر زن درمورد فساد شدید در سینما
اظهارات جنجالی دو بازیگر زن درمورد فساد شدید در سینما - ظهارات جنجالی لیلا بوشهری و شقایق دلشاد درباره فساد در سینما: چرا دایرکت میدم فالو نمیکنید؟ ساعت یک شب چرا باید زوایای صورت منو ببینن؟
بخشی دیده نشده از رفتار سخیف مجری تلویزیون با فراستی!
بخشی دیده نشده از رفتار سخیف مجری تلویزیون با فراستی! - بخشی دیگر از برنامه «من و شما» با حضور مسعود فراستی و برخورد توهین آمیز مجری رسانه ملی را می بینید که در رسانه ها باز نشر نشد.
خلاصه داستان و بازیگران سریال بانوی عمارت +تصاویر
خلاصه داستان و بازیگران سریال بانوی عمارت +تصاویر - مریم مومن متولد دهه 70 می باشد و حضورش در بانوی عمارت اولین تجربه بازیگری است و به واسطه این سریال وارد دنیای بازیگری شده است . او در کلاس های تئاتر فعالیت داشته است .
شهردار سابق سلامت و مشغول زندگی جدید است !
شهردار سابق سلامت و مشغول زندگی جدید است ! - پس از اولین گفت وگوی رسمی میترا استاد (نجفی) و تایید ازدواجش با محمدعلی نجفی، حالا شهردار سابق، در نخستین واکنش به جنجال ها، عکس تازه ای از خود و میترا استاد در اینستاگرامش منتشر کرده است.
تصاویری از لحظه ربوده شدن مرزبانان ایرانی در مرز میرجاوه
تصاویری از لحظه ربوده شدن مرزبانان ایرانی در مرز میرجاوه - گروه تروریستی جیش العدل نخستین تصاویر از حمله به پاسگاه مرزی در میرجاوه ۱۴ مهر امسال را منتشر کرد؛
روایتی دردآور از تن‌فروشی زنان در خیابان‌های تهران
روایتی دردآور از تن‌فروشی زنان در خیابان‌های تهران - سه نفر کنار هم حوالی میدان مادر ایستاده‌اند. زنی قد بلند که موهایش زمینه نسکافه‌ای دارد به هر ماشینی که بلندتر بوق می‌زند نزدیک می‌شود و قیمت را آرام و به سرعت بیان می‌کند. او می‌گوید: «... صد هزار تومان، تو ماشین ۷۰ هزار تومان، گروپ ۳۰۰ هزار تومان و جا هم داریم»، جملات کوتاه و بی‌تفاوت بیان می‌شود. جلوتر دختر کم سن و سالی که شاید ۱۶ سال هم نداشته باشد، ایستاده و از سرما نوک بینی‌اش قرمز شده است، با…
چالش جدید با نام «نوه آیت‌ا... یزدی»!
چالش جدید با نام «نوه آیت‌ا... یزدی»! - روز پنجشنبه تصویری در فضای مجازی منتشر شد که قابل تامل بود. زهرا تخشید نوه آیت‌ا... یزدی است که با انتشار تصویری که از دانشگاهش در نیویورک منتشر کرده بود، نوشت: «عکسی که دیروز عصر از دانشگاهم گرفتم با چراغ‌های همیشه روشنش».