جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ / Friday, 14 December, 2018

منوچهر مطیعی تهرانی


  منوچهر مطیعی تهرانی
چنانچه در آستانه در خانه یا در درون خانه شما چاله‌ای پدید آمده باشد نشان آن است که مشکلاتی برای شما پدید می‌آید و این مشکلات بیشتر خانوادگی است تا اجتماعی و یا کسبی و شغلی. اگر چاله در اتاق یا در آشپزخانه بود به همسرتان مربوط می‌شود اگر چاله در راه بود گرفتاری و مشکلی است مربوط به فعالیت‌ها و مشغله عمومی بیننده خواب. اگر در محل کار بود مثل دکان، اداره یا کارخانه مشکلی است حرفه‌ای و شغلی. چنانچه ببینید تعداد زیادی چاله پدید آمده با توجه به آن چه گفته شد نشان دهنده بیم و هراسی است که بیننده خواب نسبت به آینده دارد. چنانچه خود را درون چاله مشاهده کنید به شدت درگیر گرفتاری خواهید شد و اگر بیرون از آن باشید در آستانه گرفتاری قرار خواهید گرفت. همان طور که بارها گفته شده بیم‌ها و امید‌های ما به صورت سمبل‌هائی که می‌شناسیم و یا خود معین کرده‌ایم ظاهر می‌شوند. پس اگر در عالم خواب چاله‌هائی پیش پای خود مشاهده کنید که از آن به آسانی بجهید و بگذرید خواب شما می‌گوید که مشکلات و سختی‌ها را پشت سر می‌نهید و به سلامت از آنها می‌‌گذرید. عبور از روی چاله و بیرون آمدن از آن خرج است و بسیار نیکو است. پر کردن چاله نیز رفع و دفع مشکلات است که خیر آن هم به خودتان بر می‌گردد و هم به دیگران می‌رسد.
مطالب مرتبط

کلمات در حال جستجو
پترا , دانش آموزان نابینا , کولیوند , خادمین شهدا , مسافر تاریخ , هرس , فوربز , خیابان دولت , محمدجواد عباسی , شبکه فشار متوسط ,

مقالات پربیننده امروز
بانک اطلاعاتی کتاب / آتش و دریا , بانک اطلاعاتی کتاب / پیامبران و قصه‌هایشان (جلدهای 21 تا 25) , بانک اطلاعاتی کتاب / آموزش و راهنمای دروس سال پنجم ابتدایی: با آخرین تغییرات کتابهای درسی , بانک اطلاعاتی کتاب / کتاب راهنمای استفاده از نرم‌افزار تماس‌نگار , بهداشت , دانستنی‌های پزشکی , پوست‌ و ‌‌مو و ‌‌‌ناخن / علل سفید شدن زودرس مو و توصیه های غذایی , بانک اطلاعاتی کتاب / فرسان الهیجا: درشرح حالات اصحاب حضرت سیدالشهداء ‌علیه السلام , بانک اطلاعاتی کتاب / خواب پرنده در قفس: شعرهای کوتاه از شاعران امروز ایران , بانک اطلاعاتی کتاب / گنجینه پرسش‌های طلایی زیست‌شناسی: آزمونهای سراسری و آزاد سال 80 و 81 , علمی و آموزشی , آموزش و پرورش , موضوعات درسی خاص ـ هنر و کاردستی / هنر و نگاه معلم‌ , موفقیت , کار , امتحان / چند چوب آرزو ,

برخی منابع مهم خبری
car.ir کار(خودرو) , faradeed.ir فرادید , zoomit.ir زومیت , qudsonline.ir روزنامه قدس , mashreghnews.ir مشرق نیوز , irdiplomacy.ir دیپلماسی ایرانی , farspage.com ویژه‌نامه , yjc.ir باشگاه خبرنگاران , cinemakhabar.ir سینما خبر , icana.ir خانه ملت ,وبگردی
تیپ پسر الهام و فاطمه رجبی در آلمان!
تیپ پسر الهام و فاطمه رجبی در آلمان! - «شباهت عجیب علی الهام استاد هوا فضا در دانشگاهی در آلمان به غلامحسین الهام معاون رئیس جمهور سابق!
شبهای داغ مدیترانه !
شبهای داغ مدیترانه ! - «حسن کردمیهن» متهم آمریت حمله به سفارت عربستان به تازگی در کرج، مرکز استان البرز، رستوران راه انداخته است.
حاشیه تازه برای سید احمد خمینی / تصویر
حاشیه تازه برای سید احمد خمینی / تصویر - سید احمد خمینی، نتیجه امام خمینی که چند هفته پیش با ازدواجش خبرساز شده بود، بار دیگر با انتشار عکسی از او و همسرش در حین سوارکاری حساسیت نسبت به خود را برانگیخته است و باعث تحریک مخاطبان و کاربران در فضای مجازی شده است.
رفتار عجیب دو نفر از همراهان رئیس جمهور در زمان سخنرانی!
رفتار عجیب دو نفر از همراهان رئیس جمهور در زمان سخنرانی! - دو نفر از کسانی که همراه رئیس جمهور در سمنان حضور داشتند در هنگام سخنرانی روحانی رفتار غیر معمولی از خود نشان میدادند.
اظهارات جنجالی دو بازیگر زن درمورد فساد شدید در سینما
اظهارات جنجالی دو بازیگر زن درمورد فساد شدید در سینما - ظهارات جنجالی لیلا بوشهری و شقایق دلشاد درباره فساد در سینما: چرا دایرکت میدم فالو نمیکنید؟ ساعت یک شب چرا باید زوایای صورت منو ببینن؟
بخشی دیده نشده از رفتار سخیف مجری تلویزیون با فراستی!
بخشی دیده نشده از رفتار سخیف مجری تلویزیون با فراستی! - بخشی دیگر از برنامه «من و شما» با حضور مسعود فراستی و برخورد توهین آمیز مجری رسانه ملی را می بینید که در رسانه ها باز نشر نشد.
خلاصه داستان و بازیگران سریال بانوی عمارت +تصاویر
خلاصه داستان و بازیگران سریال بانوی عمارت +تصاویر - مریم مومن متولد دهه 70 می باشد و حضورش در بانوی عمارت اولین تجربه بازیگری است و به واسطه این سریال وارد دنیای بازیگری شده است . او در کلاس های تئاتر فعالیت داشته است .
شهردار سابق سلامت و مشغول زندگی جدید است !
شهردار سابق سلامت و مشغول زندگی جدید است ! - پس از اولین گفت وگوی رسمی میترا استاد (نجفی) و تایید ازدواجش با محمدعلی نجفی، حالا شهردار سابق، در نخستین واکنش به جنجال ها، عکس تازه ای از خود و میترا استاد در اینستاگرامش منتشر کرده است.
تصاویری از لحظه ربوده شدن مرزبانان ایرانی در مرز میرجاوه
تصاویری از لحظه ربوده شدن مرزبانان ایرانی در مرز میرجاوه - گروه تروریستی جیش العدل نخستین تصاویر از حمله به پاسگاه مرزی در میرجاوه ۱۴ مهر امسال را منتشر کرد؛
روایتی دردآور از تن‌فروشی زنان در خیابان‌های تهران
روایتی دردآور از تن‌فروشی زنان در خیابان‌های تهران - سه نفر کنار هم حوالی میدان مادر ایستاده‌اند. زنی قد بلند که موهایش زمینه نسکافه‌ای دارد به هر ماشینی که بلندتر بوق می‌زند نزدیک می‌شود و قیمت را آرام و به سرعت بیان می‌کند. او می‌گوید: «... صد هزار تومان، تو ماشین ۷۰ هزار تومان، گروپ ۳۰۰ هزار تومان و جا هم داریم»، جملات کوتاه و بی‌تفاوت بیان می‌شود. جلوتر دختر کم سن و سالی که شاید ۱۶ سال هم نداشته باشد، ایستاده و از سرما نوک بینی‌اش قرمز شده است، با…
چالش جدید با نام «نوه آیت‌ا... یزدی»!
چالش جدید با نام «نوه آیت‌ا... یزدی»! - روز پنجشنبه تصویری در فضای مجازی منتشر شد که قابل تامل بود. زهرا تخشید نوه آیت‌ا... یزدی است که با انتشار تصویری که از دانشگاهش در نیویورک منتشر کرده بود، نوشت: «عکسی که دیروز عصر از دانشگاهم گرفتم با چراغ‌های همیشه روشنش».