پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ / Thursday, 26 April, 2018

منوچهر مطیعی تهرانی


  منوچهر مطیعی تهرانی
شاهین مرغی است شکاری و تیزچنگ و بلند پرواز که دیدنش در خواب نیکو است. اگر ببینید که شاهین را رام کرده‌اید و به شکار بر‌می‌انگیزید بسیار نیکو است و خواب شما از پیروزی و کامروائی خبر می‌دهد. از امام صادق علیه‌السلام نقل می‌کنند که شاهین در خواب قدر و منزلت است و کامروائی است. برخی از معبران نوشته‌اند که شاهین فرزند ذکور است و شاهین سفید‌بخت بیدار و به زبان گویاتر شاهین چنان پسری است که موجب سربلندی پدر می‌شود و نام‌آور می‌گردد و خدمت و شوکت و شهرتش همگان را به اعجاب و تحسین وا‌می‌دارد. اگر در خواب ببینید که برای به دام‌افکندن شاهین تلاش می‌کنید این نشان تلاشی است که در جهت کسب جاه و مقام و مال انجام می‌دهید و چنانچه شاهین را به چنگ بیاورید پیروز می‌شوید و مقام و منزلت می‌یابید. اگر ببینید که شاهین رام شماست و بر دست و پنجه شما نشسته بی‌تلاش و زحمت پیروز و کامروا می‌شوید اما نیکو نیست اگر ببینید که شاهین به شما که صاحبش هستید زحمت و جراحتی وارد می‌آورد. در خواب نگریستن به چشم شاهین نیز خوب نیست.
مطالب مرتبط

کلمات در حال جستجو
سندسازی , تربیت مربیان , علی دانشور , اجلاس رادیو و تلویزیون , سامانه کشت روی بسترهای بلند , مجله هنر عکاسی , محبت قلبی , گمرک شهیدرجایی , صندوق تسهیلات جهلنی , ماده نوین ,

مقالات پربیننده امروز
شخصیت‌ها , فرهنگی و هنری , شاعر / قاضی عبدالله ، خلف قاضی محمد رازی , شخصیت‌ها , مذهبی , عالم و فاضل / کمال‌الدین میرزا ابوالهدی کرباسی , سیاسی , جهان , روابط کشور‌ها / بهبودی روابط سوریه و لبنان و ترس از آینده , بانک اطلاعاتی کتاب / تلخیص اصول فقه , سیاسی , ایران , احزاب و گروه‌های سیاسی / سرنوشت نامعلوم ائتلاف , شخصیت‌ها , فرهنگی و هنری , نقاش / محمدپناه , فرهنگی و هنری , میراث‌فرهنگی و تاریخی , میراث فرهنگی / میراث فرهنگی اقتدار ملی هر کشور , بانک اطلاعاتی کتاب / کتاب کار ریاضی سوم دبستان , دین و اندیشه , دین و مذهب , عبادات ـ دعا / دعای صباح حضرت امیر المؤمنین علیه السلام , بهداشت و درمان , بهداشت روان , بهداشت محیط کار / آلودگی های صوتی در محیط کار ,

برخی منابع مهم خبری
tafahomnews.com روزنامه تفاهم , eghtesadnews.com اقتصادنیوز , esteghlaljavan.ir روزنامه استقلال جوان , ettelaat.com روزنامه اطلاعات , zoomit.ir زومیت , kayhan.ir روزنامه کیهان , asrekhodro.com عصر خودرو , iran-varzeshi.com روزنامه ایران ورزشی , aparat.com آپارات , khabaronline.ir خبر آنلاین ,وبگردی
تلگرام جایگزین داخلی ندارد / در پیام رسان داخلی در حال تکمیل پرونده احتمالی خود هستید !
تلگرام جایگزین داخلی ندارد / در پیام رسان داخلی در حال تکمیل پرونده احتمالی خود هستید ! - به فرض محال که اطلاعات مردم مورد سوءاستفاده کشورهای دیگر قرار بگیرد، برای‌شان پیامد امنیتی مستقیمی ندارد. بسیاری از کاربران ایرانی در تلگرام به دریافتن و فرستادن اخبار و طیفی از جوک‌ها (از سیاسی گرفته تا خانوادگی) می‌پردازند. این مسائل هم برای کشورهای دیگر اهمیتی ندارد (البته اگر از تحلیل محتوا و کاربردهای بعدی‌شان بگذریم) و نمی‌تواند پیامد مستقیمی برای کاربر ایرانی داشته باشد. اما همین اطلاعات چنانچه…
ماجرای انحصار عربستان بر روغن مایع ایران / تا 100 درصد پالم !
ماجرای انحصار عربستان بر روغن مایع ایران / تا 100 درصد پالم ! - روغن های نباتی را خوب بشناسید. سخنان یک تولید کننده سابق روغن نباتی.
آشغال‌سازها گرفتار خانم مدیر شدند
آشغال‌سازها گرفتار خانم مدیر شدند - رییس سازمان ملی استاندارد ایران مجددا با خودروسازان در ارتباط با رعایت استانداردهای ۸۵‌گانه خودرویی از ابتدای دی‌ماه سال جاری اتمام حجت کرد.
ایران نیاز به مردانی بزرگ و دانشمند دارد / چرا اینهمه انسانهای ...
ایران نیاز به مردانی بزرگ و دانشمند دارد / چرا اینهمه انسانهای ... - مرتضوی هیچ گاه قاضی و حقوق دان نبود و نباید کار قضایی انجام می‌داد. اما این ضعف ماست که چنین فردی در جایگاه بالایی قرار می‌گیرد. شگفتی من از قاضی مرتضوی و رفتار او نیست که چرا خودش را برای اجرای حکم خود به زندان معرفی نکرد. من رفتار او با زهرا کاظمی را دیده بودم.
معنی و مفهوم "به ما این دختر خوشگل‌ها رو نشون بده"؟
معنی و مفهوم "به ما این دختر خوشگل‌ها رو نشون بده"؟ - بعد از انقلاب، به واسطه تنیده شدن حکومت و دین بسیاری از پست‌ها و سمت‌های سیاسی با هاله‌ای رو به رو شد که اجازه نمی‌داد صاحب آن منصب مورد نقد قرار بگیرد....
حمله فیزیکی به بازیگر زن ایرانی در خیابان! / عکس
حمله فیزیکی به بازیگر زن ایرانی در خیابان! / عکس - بازیگر سریال "تعطیلات رویایی" از حمله افراد ناشناس به خود خبر داد. مریم معصومی، بازیگر سینما و تلویزیون مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت.
ارسطوی پایتخت با مونا فائض پور ازدواج کرد
ارسطوی پایتخت با مونا فائض پور ازدواج کرد - «احمد مهران فر» بازيگر نقش «ارسطو عامل» در سريال پايتخت ۵ در اینستاگرام خود از ازدواجش با «مونا فائض پور» خبر داد.
صحبت های جنجالی رییسی علیه روحانی
صحبت های جنجالی رییسی علیه روحانی - صحبت های جنجالی رییسی پیرامون استفاده روحانی از نام امام رضا در انتخابات
500 نفر محتوای نامه‌های پستی مردم را میخواندند و چک می‌کردند!
500 نفر محتوای نامه‌های پستی مردم را میخواندند و چک می‌کردند! - محمد غرضی می‌گوید: زمانی که به عنوان وزیر در وزارت حضور یافتم بیش از ۵۰۰ نفر را دیدم نامه‌هایی که از داخل به خارج و از خارج به داخل کشور ارسال می‌شدند را چک می‌کردند و به صورت سه شیفت فعالیت می‌کردند و نامه‌ها را می‌خواندند.
جنجال ویدیو دختر بازیگر روی کول بازیکن پرسپولیس!
جنجال ویدیو دختر بازیگر روی کول بازیکن پرسپولیس! - عکس و ویدیویی منتسب به ستاره پرسپولیس فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون در فضای مجازی منتشر شده است. عجب پاپراتزی‌هایی داریم!
خانم ایرانی، عامل تیراندازی در مقر یوتیوب / فیلم
خانم ایرانی، عامل تیراندازی در مقر یوتیوب / فیلم - ویدیوهایی از نسیم نجفی اقدم در شبکه های اجتماعی به زبان های انگلیسی و فارسی موجود است که در آن ها وی از حذف ویدیوهای خود توسط یوتیوب شکایت دارد.
رقص کاوه مدنی یا کالای ایرانی؟
رقص کاوه مدنی یا کالای ایرانی؟ - بگذارید اینطور بپرسم: مگر کیروش، مربی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران عرق نمی‌خورد؟ نمی‌رقصد؟ مگر برانکو و شفر نمازشب می‌خوانند و روزه می‌گیرند و اصولگرا و ارزشی و انقلابی هستند؟!