یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ / Sunday, 18 March, 2018

جدول نرخ اجاره برای انجام امور انبارداری و نگهداری کالای تجاری


هزينه‌هاى اجاره اماکن بندرى در منطقه ويژه اقتصادى بندر خرمشهر
  جدول نرخ اجاره براى انجام امور انباردارى و نگهدارى کالاى تجارى
رديف نوع اجاره نرخ اجاره هر متر مربع در ماه (به ريال)
در کنار اسکله و ساحل داخل محوطه‌ بندرى
نرخ مصوب درصد تخفيف نرخ تخفيفى نرخ مصوب درصد تخفيف نرخ تخفيفى
۱ انبار مسقف با ديوار کامل ۸۰۰۰ ۳۰ ۵۶۰۰ ۶۰۰۰ ۳۰ ۴۲۰۰
۲ انبار هانگار ۸۰۰۰ ۴۰ ۴۸۰۰ ۶۰۰۰ ۴۰ ۳۶۰۰
۳ زمين آسفالته و بتنى ۵۰۰۰ ۴۰ ۳۰۰۰ ۱۰۰۰ ۵۰ ۵۰۰
۴ زمين خاکى ۵۰۰۰ ۶۰ ۲۰۰۰ ۱۰۰۰ ۵۰ ۵۰۰
  جدول نرخ اجاره براى انجام امور کارگاهى (صنايع بسته‌بندي، تبديل، مونتاژ و غيره)
گروه کالا ۱۹۸۵ ۱۹۸۶ ۱۹۸۷٭
ارزش درصد ارزش درصد ارزش درصد
اقلام پوشاک و اضافات پوشاکي ۲۵۳۹ ۷۷/۳ ۴۰۱۵ ۸۱/۰ ۵۵۴۱ ۸۲/۷
نخ، پارچه و اقلام ساخته شده از آنها ۸۶ ۲/۶ ۱۹۱ ۳/۹ ۱۳۸ ۲/۱
مرواريد و سنگ‌هاى نيمه قيمتى و قيمتي ۱۲۷ ۳/۹ ۱۷۴ ۳/۵ ۱۸۵ ۲/۸
ماهى و ماهى آماده ۱۱۵ ۳/۵ ۹۷ ۲/۰ ۱۰۰ ۱/۵
اسباب‌بازى و بازى‌ها و کالاهاى ورزشي ۴۴ ۱/۳ ۵۸ ۱/۲ ۷۸ ۱/۱
کالاهاى چشمي ۸۲ ۲/۵ - - - -
انواع ساعت و جواهر و زيورآلات ۱۴۶ ۴/۴ ۲۴۵ ۴/۹ ۳۸۷ ۵/۰
طلا و نقره ۵۸ ۱/۸ ۱۷۴ ۳/۵ - -
قطعات الکترونيکي - - - - - -
ساير ۸۶ ۲/۶ ۲۶۹ ۵/۴ ۳۲۱ ۴/۸
کل ۳۲۸۳ ۱۰۰/۰ ۴۹۰۰ ۱۰۰/۰ ۶۷۰۰ ۱۰۰/۰
توضيح اينکه: مدت قرارداد با توافق طرفين تعيين مى‌گردد.
   هزينه تخليه، بارگيرى و صفافى کالا
- کالاهاى غيرکانتينرى
۱. تخليه کالاى پالتى هر تن ۱۷۵۰ ريال غير پالتى هر تن ۲۴۵۰ ريال
۲. بارگيرى کالاى پالتى هر تن ۲۴۵۰ ريال غير پالتى هر تن ۳۱۵۰ ريال
۳. صافى کالاى پالتى هر تن ۴۹۰ ريال غير پالتى هر تن ۵۶۰ ريال
- کانتينرهاى ۲۰ فوت
۱. تخليه هر دستگاه کانتينر ۲۸۰۰۰ ريال
۲. بارگيرى هر دستگاه کانتينر ۳۵۰۰۰ ريال
۳. صفافى هر دستگاه کانتينر ۲۸۰ ريال
- کانتينرهاى ۴۰ فوت
۱. تخليه هر دستگاه کانتينر ۳۵۰۰۰ ريال
۲. بارگيرى هر دستگاه کانتينر ۴۲۰۰۰ ريال
۳. صفافى هر دستگاه کانتينر ۲۸۰ ريال
- هزينه جابه‌جائى کالا در محدوده انبارهاى منطقه ويژه اقتصادى بندر خرمشهر
۱. کالاى پالتى هر تن ۵۲۵۰ ريال
۲. کالاى غير پالتى هر تن ۶۳۰۰ ريال
۳. کالاى فله هر تن ۱۰۵۰۰ ريال
- هزينه تخليه کالاى داخلى کانتينر (استريپ کانتينر)
۱. کانتينر ۴۰ فوت ۲۱۰۰۰ ريال
۲. کانتينر ۲۰ فوت ۱۸۹۰۰۰ ريال
۳. کانتينر کالاى فله ۲۳۱۰۰۰ ريال
مطالب مرتبط

کلمات در حال جستجو
سکس , کاخ هخامنشی چرخاب , بلیت‌های نوروزی , طرح سفرنامه , نانسی پلوسی , پربیننده‌ترین , لیست گروههای تروریستی , شهر الکرک , سد کوهرنگ 3 , سوسیس با موش ,

مقالات پربیننده امروز
علم و زندگی / آموزش و پرورش / فرار مغزها ... , بانک اطلاعاتی کتاب / نمایش مرگ خاکستری‌ام: مجموعه اشعار , بهداشت و درمان / بهداشت روان / اعتماد به نفس / توسعه عزت نفس درکودکان‌ , بانک اطلاعاتی کتاب / تشریح مسائل تحلیل سازه‌ها (1) , بانک اطلاعاتی کتاب / ریاحین الشریعه: در ترجمه دانشمندان بانوان شیعه: شرح زندگانی سیده نسوان , فرهنگ و جامعه / گاه‌شمار / گاه‌شمار تاریخ ـ میلادی / ۹ ژوئیه سال ۶۸ ـ انگیزه خودکشی نرون , بانک اطلاعاتی کتاب / ایمان و کفر از کتاب بحارالانوار , اجتماعی / شهر و شهرنشینی / مسکن و شهرسازی / هفت مخاطب طرح های نوسازی , بانک اطلاعاتی کتاب / احکام طهارت و نماز , سیاسی / جهان / شخصیتها / عجایب حزب‌الله لبنان در دیدار منتشر نشده‌ای از نصرالله ,

برخی منابع مهم خبری
bartarinha.ir برترینها , musiceiranian.ir موسیقی ایرانیان , shahrvand-newspaper.ir روزنامه شهروند , shana.ir شانا , iran-varzeshi.com روزنامه ایران ورزشی , roozannews.ir روزنامه روزان , emtiazdaily.ir روزنامه امتیاز , ettelaat.com روزنامه اطلاعات , khorasannews.com روزنامه خراسان , alef.ir الف ,وبگردی
گفتگو با فرد کشمیری به نام سرباز روح الله که در ایران به سفارتخانه‌ها حمله می‌کرد
گفتگو با فرد کشمیری به نام سرباز روح الله که در ایران به سفارتخانه‌ها حمله می‌کرد - خشت خام / نوبت سی و پنجم / گفتگوی حسین دهباشی با سرباز روح الله رضوی
شوخی جنجالی اکبر عبدی با آیت الله علم الهدی
شوخی جنجالی اکبر عبدی با آیت الله علم الهدی - شوخی جنجالی اکبر عبدی با آیت الله علم الهدی هنگام افتتاح سینما در خراسان رضوی
آتش زدن حکم بقایی توسط مشایی در مقابل سفارت انگلیس!!!
آتش زدن حکم بقایی توسط مشایی در مقابل سفارت انگلیس!!! - امروز در اقدامی عجیب و اعتراضی در مقابل سفارت انگلستان مشایی حکم دادگاه بقایی را آتش زد.
تلاش‌ نافرجام نماینده مجلس برای تلفظ موزه لوور
تلاش‌ نافرجام نماینده مجلس برای تلفظ موزه لوور - این نماینده در مجلس ایران هرگز نام موزه لوور را نشنیده است.
فیلم/ لحظه خودکشی شاهزاده سعودی در فرودگاه لندن
فیلم/ لحظه خودکشی شاهزاده سعودی در فرودگاه لندن - بندر بن خالد بن عبدالعزیز شاهزاده سعودی که به اجبار در حال بازگشت به عربستان بود، در فرودگاه لندن دست به خودکشی زد. این شاهزاده به نشانه اعتراض، خود را از طبقه بالای فرودگاه به پایین پرت کرد. هنوز جزئیات دقیقی از وضعیت وی در دست نیست.
رونمایی از تندیس آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
رونمایی از تندیس آیت‌الله هاشمی رفسنجانی - مراسم رونمایی از تندیس آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام دوشنبه شب با حضور خانواده ایشان و محمدرضا نجفی شهردار تهران در محل موزه مشاهیر برج میلاد تهران برگزار شد.
درگیری یک طلبه با رئیس سازمان مدیریت بحران
درگیری یک طلبه با رئیس سازمان مدیریت بحران - در فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده است، این گونه به نظر می رسد که اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران با اسکورت چند ماشین شاسی بلند وارد محدوده خاکی جلوی یادمان شلمچه شده است که ورود به این منطقه برای خودروها ممنوع است. این موضوع موجب اعتراض طلبه حاضر در یادمان شد.
واکنش شقایق دهقان نسبت به ازدواج دوم بهاره رهنما
واکنش شقایق دهقان نسبت به ازدواج دوم بهاره رهنما - ویدیو واکنش شقایق دهقان نسبت به ازدواج دوم بهاره رهنما
کره شمالی و دلواپسان ایران
کره شمالی و دلواپسان ایران - حسین شریعتمداری در یادداشتی که مرداد ماه در این باره نوشت ضمن تمجید از کره شمالی به مناقشه آن کشور با آمریکاو درخواست ترامپ برای مذاکره اشاره کرد و نوشت: «کره‌شمالی به درخواست آمریکا برای مذاکره نیز پاسخ مثبت نداد و برنامه‌های هسته‌ای و موشکی خود را غیرقابل مذاکره اعلام کرد. با جرأت می‌توان گفت که کره‌شمالی در این زمینه از مذاکرات بی‌نتیجه و فاجعه‌آمیز ایران با آمریکا الگو گرفته و از این روی حاضر نشده…
فیلم | پوشش کتایون ریاحی در «دورهمی» که مانع از پخش برنامه شد
فیلم | پوشش کتایون ریاحی در «دورهمی» که مانع از پخش برنامه شد - فیلم - در حالی که قرار بود شب گذشته برنامه «دورهمی» ویژه روز زن با حضور کتایون ریاحی و حامد همایون پخش شود، پس از 30 دقیقه تاخیر یکی از برنامه های گذشته «دورهمی» بازپخش شد. اتفاق عجیبی که کتایون ریاحی را در ساعت دو بامداد جمعه به واکنش واداشت. او نوشت اگر قسمت مربوط به حضورش در این برنامه در ساعتی غیر از ساعت معمولِ پخش، روی آنتن برود از سازندگان «دورهمی» شکایت می کند.
فیلم حمله به  سفات ایران در لندن به روش خودسرها!
فیلم حمله به سفات ایران در لندن به روش خودسرها! - سفیر ایران جزئیات جدیدی از حمله به سفارت ایران در لندن را منتشر کرد.متعرضان فقط روی بالكن بيرونی ساختمان سفارت بوده و در محاصره پليس هستند. همكاران همه در داخل سفارت در آرامش و امنيت هستند.
رقصیدن دختران مقابل نجفی در مراسم روز زن!
رقصیدن دختران مقابل نجفی در مراسم روز زن! - در همایش بانوان شاغل در شهرداری تهران چند دختر روی سن رفته و مقابل شهردار تهران شروع به رقصیدن می کنند و نجفی آبه دنبال تشویقش گفت: معتقد به سهمیه بندی جنسیتی نیستم.
بزرگترین زمین‌خواری کشور / فروش ارزشمندترين زمين‌های ايران توسط دولت روحانی
بزرگترین زمین‌خواری کشور / فروش ارزشمندترين زمين‌های ايران توسط دولت روحانی - هفتم بهمن سال جاری بود كه محمد سعیدی‌کیا، رئيس بنياد مستضعفان و جانبازان، در گفت‌وگو با ايلنا اعلام كرد: دولت حدود ۳۵ میلیون مترمربع (سه‌هزار‌و ٥٠٠ هكتار) از اراضی حاشيه بزرگراه تهران-شمال را به بنیاد واگذار خواهد كرد كه منابع مالي موردنياز براي تكميل اين پروژه در اختيار بنياد مستضعفان قرار گيرد.
گزارشی عجیب و کودکانه در اخبار سراسری
گزارشی عجیب و کودکانه در اخبار سراسری - این ویدیو که به سبکی عجیب و با جلوه های ویژه نه چندان حرفه ای تدوین شده است در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت.
گلشیفته فراهانی در سزار 2018
گلشیفته فراهانی در سزار 2018 - مراسم چهل و دومین دوره جوایز سزار ۲۴ فوریه (۶ اسفندماه) برگزار شد. گلشیفته فراهانی از جمله چهره هایی بود که در مراسم سزار 2018 حضور یافته بود.
جنجال زندگی اشرافی امام جمعه ایلام و تهدید منتقدان در نماز جمعه
جنجال زندگی اشرافی امام جمعه ایلام و تهدید منتقدان در نماز جمعه - «از بچه‌بازي‌هايتان دست برداريد»، «اهانت به جايگاه نماز جمعه، اهانت به رهبري و قابل پيگيري است» و «توصيه مي‌کنم به اين جايگاه که مين‌گذاري است، نزديک نشويد و چنانچه نزديک شويد، با مين به هلاکت خواهيد رسيد!»همه اين اعتراضات از اين جهت است که جرياني در استان ايلام نسبت به آنچه زندگي اشرافي اين امام جمعه ناميده، معترض شده است.
پسر امام جمعه ایلام درباره پرادوسواری پدرش چه گفت؟
پسر امام جمعه ایلام درباره پرادوسواری پدرش چه گفت؟ - در چند روز اخیر انتشار عکسی از امام جمعه ایلام در کنار پرادو، انتقاداتی را در فضای مجازی برانگیخته است. در کنار این انتقادات برخی عکس های صفحه اینستاگرام پسر امام جمعه ایلام؛هادی لطفی هم بر شدت این انتقادات افزوده است.
نکاتی در مورد بازاریابی الکترونیکی
تحقیقات ثابت کرده است که مشتریان هر روز بیشتر از قبل به ارزش بازاریابی الکترونیکی پی برده وحتی این روش را به دیگر روش های بازاریابی ترجیح می دهند راهکارهای مناسب برای آنکه مشتریان پیام های الکترونیکی شما را بخوانند.