شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ / Saturday, 19 January, 2019

مادهٔ ۱۹۸


  مادهٔ ۱۹۷
در گمرک صادرکننده پروانه ترانزيت خارجى بايد دفتر مخصوص شماره‌گذارى و پلمپ شده وسيله گمرک براى ثبت شماره و ساير مشخصات پروانه ترانزيت نگهدارى شود و پس از وصول گواهى‌نامه خروج صادره از گمرک مرز خروج مشخصات گواهينامه مزبور نيز در همان دفتر ثبت مى‌شود و همچنين در گمرک خروجى نيز دفترى نظير دفتر مذکور براى ثبت پروانه‌هاى ترانزيت که کالاى آنها با اطلاع و گواهى گمرک از مرز خارج مى‌گردد نگهدارى مى‌شود.
  مادهٔ ۱۹۸
گمرک ورودى مکلف است همه ماهه فهرستى از پروانه‌هاى ترانزيت خارجى که صادر نموده براى هر يک از گمرک‌خانه‌هاى خروجى که محموله ترانزيتى از آنجا خارج خواهد شد با شاره به تاريخ ارسال نسخه اظهارنامه مادهٔ ۱۸۴ اين آئين‌نامه و همچنين و به گمرک ايران ارسال دارد ضمناً گمرک خروجى مکلف است هرماهه صورتى از محصولات ترانزيتى که از کشور خارج گرديده با مشخصات کالا و ذکر تاريخ و شماره گواهينامه صادره و براى هر يک از گمرک‌خانه‌هاى صادرکننده پروانه ترانزيت بفرستد.
مطالب مرتبط

کلمات در حال جستجو
اتومبیلرانی , تماشای فیلم خارجی بر پرده سینما , خبرگزاری قنا , کریستوفر , تسویل , تشکیل کمیته مشترک , فروشگاه سوغاتی , 22 دی ماه , تیم عملیاتی , مقام عالی رتبه نظامی ,

مقالات پربیننده امروز
دین و اندیشه , دین و مذهب , مباحث خاص ـ مهدویت / مسأله رجعت در حکومت جهانی مهدوی , بانک اطلاعاتی کتاب / بر بال اندیشه , بهداشت , تغذیه , خواص خوراکی‌ها / پسته , بانک اطلاعاتی کتاب / 101 سگ خالدار , بانک اطلاعاتی کتاب / همراه جیبی پایه آسیب‌شناسی بیماریهای رابینز 1995 , بانک اطلاعاتی کتاب / دهمین کنگره باروری و ناباروری ایران, 25 لغایت 27 بهمن ماه 1382, همراه: Endoscopic hysteroscopy در ت‌ , بانک اطلاعاتی کتاب / بی‌قرار: خاطره‌هایی از سردار شهید حجت‌الله صنعتکار , بانک اطلاعاتی کتاب / نیازسنجی اطلاعات , بانک اطلاعاتی کتاب / شیوه آموزش علوم چهارم ابتدایی: ویژه دانش‌آموزان، پدران، مادران و آموزگاران شامل: مفاهیم علمی، هدفهای رفتاری، خودآزمایی، سوال و جواب روی ... , سیاسی , ایران / سرحدات اضطرار ,

برخی منابع مهم خبری
fartaknews.com فرتاک نیوز , e-estekhdam.com ای استخدام , hemayatonline.ir روزنامه حمایت , aftabeyazd.ir روزنامه آفتاب یزد , seemorgh.com سیمرغ , namehnews.ir نامه نیوز , jahanesanat.ir روزنامه جهان صنعت , mosalas.ir مثلث , shabakeh-mag.com مجله شبکه , tebyan.net تبیان ,وبگردی
دوربین مخفی ساختمان لواسان داماد شمخانی و فاطمه حسینی
دوربین مخفی ساختمان لواسان داماد شمخانی و فاطمه حسینی - همه چیز درباره ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی | سر کشیدن دوربین مخفی شهرداد به ساختمان های آقازاده ها در لواسان! | پخش اختصاصی از صفحه آپارات آوانت
ماجرای دختربازی اسلامی از زبان رحیم پورازغدی
ماجرای دختربازی اسلامی از زبان رحیم پورازغدی - رحیم پورازغدی در مراسمی که با موضوع فجای مجازی بود،گفت: دختر خانم چادری یک عکس آنچنانی از خودش گذاشته و نوشته زن نباید قربانی نگاه شهوت مردانه بشه، بعد پسره زیر پستش نوشته"ما رایت الا جمیلا"
ما به نمایندگی از امام زمان (عج) و به نمایندگی از خدا در امور مردم دخالت می کنیم.
ما به نمایندگی از امام زمان (عج) و به نمایندگی از خدا در امور مردم دخالت می کنیم. - رئیس کل دادگستری خراسان رضوی: ما در نظام جمهوری اسلامی به نمایندگی از امام زمان (عج) و به نمایندگی از خدا در امور مردم دخالت می کنیم. اگر فردی در زمان طاغوت در زندان بود، حبسش از مجازات اخروی او کم نمی کرد اما امروز اگر این تحمل کیفر یا قصاص و شلاق و دیگر احکام توسط حکام اسلامی و شرعی انجام می شوند یکی از آثار اخروی آن برای محکومان این است که این مجازات در آخرت از آنها برداشته می شود
جزئیاتی از منشا بوی بد تهران / فیلم
جزئیاتی از منشا بوی بد تهران / فیلم - بعد از فروکش کردن گازها، به حفاری ادامه دادیم و به یک مخزن بزرگ و استثنایی رسیدیم که بسیار عظیم تر از آنی بود که تصور می کردیم برای جایی مثل پلاسکو ساخته شود. برآورد ما از ابعاد این انبار فاضلاب این است که بین 400 الی 500 متر مکعب وسعت دارد و گازهای محبوس شده در این انبار در چندین دهه برای انتشار بوی بد در محدوده بزرگی از تهران کفایت می کند.
کلیپ جنجالی مهدی یراحی در باره جنگ / پاره سنگ
کلیپ جنجالی مهدی یراحی در باره جنگ / پاره سنگ - مهدی یراحی، خواننده ای که اخیرا موزیک ویدئوی جدید و اعتراضی خود با نام «پاره سنگ» را منتشر کرده است، از طرف برخی رسانه ها و مجید فروغی، مدیر روابط عمومی هنری مورد انتقاد قرار گرفته و شایعه هایی درباره ممنوع الفعالیت شدن یراحی به دلیل این ویدئو کلیپ و همچنین پوشیدن لباس کارگران گروه ملی در حمایت از مردم اهواز در کنسرت 6 دی ماه خود مطرح شده است. یراحی از جمله خواننده هایی است که همیشه نسبت به اتفاقات…
اهمیت فیلم صحنه دار و مرگ 10 انسان !
اهمیت فیلم صحنه دار و مرگ 10 انسان ! - گویا تلخی پخش فیلم صحنه دار، بیش از مرگ ۱۰ نفر است. درست همانطور که مسئله حجاب برای خیلی‎ها مهم تر از معیشت مردم است.
آقازاده شورای عالی انقلاب فرهنگی !
آقازاده شورای عالی انقلاب فرهنگی ! - انقلاب فرهنگی از این بالاتر که فرزند عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در آمریکا تابعیت بگیرد و از آنجا برای ایرانیان سبک زندگی تدریس بکند؟
رقص گروهی دختران دانشگاه الزهرا در حضور آقایان!
رقص گروهی دختران دانشگاه الزهرا در حضور آقایان! - ویدئویی عجیب از حرکات موزون گروهی دختران در دانشگاه الزهرا درحالی در فضای مجازی در حال انتشار است که مردان نیز در این مراسم حضور دارند!
تیپ پسر الهام و فاطمه رجبی در آلمان!
تیپ پسر الهام و فاطمه رجبی در آلمان! - «شباهت عجیب علی الهام استاد هوا فضا در دانشگاهی در آلمان به غلامحسین الهام معاون رئیس جمهور سابق!
حاشیه تازه برای سید احمد خمینی / تصویر
حاشیه تازه برای سید احمد خمینی / تصویر - سید احمد خمینی، نتیجه امام خمینی که چند هفته پیش با ازدواجش خبرساز شده بود، بار دیگر با انتشار عکسی از او و همسرش در حین سوارکاری حساسیت نسبت به خود را برانگیخته است و باعث تحریک مخاطبان و کاربران در فضای مجازی شده است.
شهردار سابق سلامت و مشغول زندگی جدید است !
شهردار سابق سلامت و مشغول زندگی جدید است ! - پس از اولین گفت وگوی رسمی میترا استاد (نجفی) و تایید ازدواجش با محمدعلی نجفی، حالا شهردار سابق، در نخستین واکنش به جنجال ها، عکس تازه ای از خود و میترا استاد در اینستاگرامش منتشر کرده است.