دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ / Monday, 16 July, 2018

مادهٔ ۱۹۸


  مادهٔ ۱۹۷
در گمرک صادرکننده پروانه ترانزيت خارجى بايد دفتر مخصوص شماره‌گذارى و پلمپ شده وسيله گمرک براى ثبت شماره و ساير مشخصات پروانه ترانزيت نگهدارى شود و پس از وصول گواهى‌نامه خروج صادره از گمرک مرز خروج مشخصات گواهينامه مزبور نيز در همان دفتر ثبت مى‌شود و همچنين در گمرک خروجى نيز دفترى نظير دفتر مذکور براى ثبت پروانه‌هاى ترانزيت که کالاى آنها با اطلاع و گواهى گمرک از مرز خارج مى‌گردد نگهدارى مى‌شود.
  مادهٔ ۱۹۸
گمرک ورودى مکلف است همه ماهه فهرستى از پروانه‌هاى ترانزيت خارجى که صادر نموده براى هر يک از گمرک‌خانه‌هاى خروجى که محموله ترانزيتى از آنجا خارج خواهد شد با شاره به تاريخ ارسال نسخه اظهارنامه مادهٔ ۱۸۴ اين آئين‌نامه و همچنين و به گمرک ايران ارسال دارد ضمناً گمرک خروجى مکلف است هرماهه صورتى از محصولات ترانزيتى که از کشور خارج گرديده با مشخصات کالا و ذکر تاريخ و شماره گواهينامه صادره و براى هر يک از گمرک‌خانه‌هاى صادرکننده پروانه ترانزيت بفرستد.
مطالب مرتبط

کلمات در حال جستجو
جلیل موقوفه ای , کمیته عالی انقلابی , اوراق مرابحه , نوشت افزار , شهر بابک , سرمربی سابق دورتمند , خوابگاه دانشگاه خوارزمی , شناگر , تجلیل از پذیرش شدگان , پیمان نظامی ,

مقالات پربیننده امروز
شخصیت‌ها , فرهنگی و هنری , شاعر / محمدباقر بیگ نشاطی گرجی اصفهانی , اجتماعی , شهر و شهرنشینی , مدیریت شهری / اقتصاد و مدیریت مالی ، نظریه های مداخله بخش عمومی در بازارکالا و خدمات شهری , بانک اطلاعاتی کتاب / Oracle developer suite 10g: oracle developer 10g: build internet application I, oracle developer 10g: build ... , بانک اطلاعاتی کتاب / ریاضیات سال دوم راهنمایی: شامل 330 مثال, 147 مساله‌ی حل شده, 313 تمرین, 400 پرسش چهارگزینه‌ای , بانک اطلاعاتی کتاب / دین و زندگی دوم، سوم و پیش‌دانشگاهی , بانک اطلاعاتی کتاب / 114 معمای قرآنی به ضمیمه نور هدایت , بانک اطلاعاتی کتاب / نامه‌هایی به مقصد بهشت , فرهنگی و هنری , میراث‌فرهنگی و تاریخی , فرهنگ ملل / مراسم‌ مولودی‌ خوانی‌ در کردستان‌ , بانک اطلاعاتی کتاب / مطالعه رویاها و هیپنوتیزم , بانک اطلاعاتی کتاب / اولویت‌های پژوهشی نظام آموزش عالی تئاتر و نظام تئاتری کشور ,

برخی منابع مهم خبری
ghanoondaily.ir روزنامه قانون , icana.ir خانه ملت , shahrvand-newspaper.ir روزنامه شهروند , newsrahemardom.ir روزنامه راه مردم , iran-varzeshi.com روزنامه ایران ورزشی , ebtekarnews.com روزنامه ابتکار , namehnews.ir نامه نیوز , navad.net روزنامه نود , e-estekhdam.com ای استخدام , tasnimnews.com خبرگزاری تسنیم ,وبگردی
کدام پسر روحانی سه تابعیتی است؟
کدام پسر روحانی سه تابعیتی است؟ - سرنوشت فرزند بزرگ حسن روحانی از جمله مواردی است که در سال‌های گذشته بارها مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است. پیش از برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۲ نیز یکی از وب‌سایت‌های اصولگرا مدعی بود که او به دنبال “شکست عشقی” دست به “خودکشی” زده است. بنا به ادعای برخی از رسانه‌های اصو‌لگرا، فرزند روحانی با کلت کمری پدر خودکشی کرد.
فیلم منزل محمود خاوری درکانادا
فیلم منزل محمود خاوری درکانادا - کاربران شبکه های اجتماعی فیلمی را منتشر کرده اند که گفته می شود مربوط به خانه مجلل محمود خاوری در کانادا است. صحت و سقم این قضیه هنوز تایید نشده است.
چرا آیت‌الله جنتی اینگونه فکر می‌کند؟
چرا آیت‌الله جنتی اینگونه فکر می‌کند؟ - احزاب و شخصیت‌ها - زندگی ساده آیت‌الله جنتی گرچه از ویژگی‌های مثبت شخصیت وی است اما نوع نگاهش به عرصه سیاسی و مصداق‌یابی های وی درخصوص افراد انقلابی انتقادهای زیادی را متوجه او می‌کند.
مائده هژبری و امیرحسین مقصودلو در استانبول
مائده هژبری و امیرحسین مقصودلو در استانبول - امیرحسین مقصودلو (تتلو) با انتشار عکسی از خودش و مائده هژبری، دختر نوجوانی که پس از اعتراف تلویزیونی اش معروف شد، از کنسرت مشترک در استانبول خبر داد.
واکنش فغانی به انتشار تصاویردست دادنش با داور زن برزیلی:کوچکترین اهمیتی برایم ندارد!
واکنش فغانی به انتشار تصاویردست دادنش با داور زن برزیلی:کوچکترین اهمیتی برایم ندارد! - تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوش‌شان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
اول مرگ بر ربا بعد مرگ برآمریکا
اول مرگ بر ربا بعد مرگ برآمریکا - صحبت های تامل برانگیز آیت الله رودباری درمورد ربا در کشور
مرد رو‌به‌روی مائده هژبری کیست؟
مرد رو‌به‌روی مائده هژبری کیست؟ - دختر بازداشت شده در بخشی از مصاحبه توضیح می‌دهد که صبح دستگیر شده و خانواده‌اش در جریان این موضوع قرار گرفته‌اند و این ادعا نشان می‌دهد تهیه فیلم اعترافات به فاصله یک صبح تا عصر انجام شده که خود نشان‌دهنده این است که برای متهم هنوز دادگاهی تشکیل نشده و جرمی به اثبات نرسیده ‌است.
فیلم | رامبد: دهنتو ببند، فرح‌بخش: دهنتو گِل بگیر!
فیلم | رامبد: دهنتو ببند، فرح‌بخش: دهنتو گِل بگیر! - پس از آنکه فیلم تازه محمدحسین فرح‌بخش در سالن‌های سینمای شهر تهران اکران نشد. احمدی مدیر سینماشهر که از قضا تهیه کننده برنامه خندوانه نیز هست و سوله مدیریت بحران شهر تهران در دوره تهیه کنندگی او به «خندوانه» اختصاص یافت، مانع از این اکران شده بود و همین مسئله واکنش فرح بخش را به دنبال داشت و او را رانت‌‎‌خوار خواند و پای رامبد جوان را به میان کشید.
شاخ‌های اینستاگرامی که نمی‌شناختیم
شاخ‌های اینستاگرامی که نمی‌شناختیم - یکی از دختران که به شدت مورد توجه قرار گرفته است مائده نام دارد. او از چهره‌های شناخته شده اینستاگرام است که ویدئو‌هایی از رقص هایش را در صفحه خود منتشر کرده است. او متولد سال 1380 است. به گفته خودش حدود 600هزار فالوئر دارد. او حالا با قرار وثیقه آزاد است.
تصادف سردار آزمون با پورشه اش (عکس)
تصادف سردار آزمون با پورشه اش (عکس) - سردار آزمون نیمه شب گذشته و در نزدیکی‌های صبح امروز با خودوری پورشه شخصی خود در محور نکا بهشهر پس از عبور از روستای کمیشان با تصادف زنجیره‌ای مواجه شد که در این حادثه خودروهای زیادی خسارت دیدند
فیلم | سرگذشت گنده‌لات تهران تا لحظه جان‌دادن در زندان (۱۴+)
فیلم | سرگذشت گنده‌لات تهران تا لحظه جان‌دادن در زندان (۱۴+) - فیلم - گزارشی کامل و کوتاه از سرگذشت وحید مرادی گنده‌لات تهران تا لحظه جان‌دادن در زندان را در ویدئوی زیر ببینید.
شوخی «عطاران» با «مدیری» در اکران فیلم هزارپا
شوخی «عطاران» با «مدیری» در اکران فیلم هزارپا - مراسم اکران خصوصی فیلم هزارپا با حضور هنرمندان و بازیگران این فیلم سینمایی شب گذشته 9 تیر 1397 در برج میلاد برگزار شد.
قصور تاریخی دولت
قصور تاریخی دولت - چه باید کرد؟ پرسشی که نوبخت پرسیده است، اما شاید به دنبال پاسخ آن نباشد. در شرایط کنونی دولت و حامیان اصلی آن در مظان این اتهام تاریخ قرار خواهند گرفت که چرا به دنبال طرح و پاسخ مهم‌ترین سوال شرایط بحرانی کنونی نرفتند.
تصاویر/ لمس "آزادی" در ورزشگاه آزادی
تصاویر/ لمس "آزادی" در ورزشگاه آزادی - مردم تهران برای اولین بار و برای تماشای مسابقه‌ی فوتبال ایران و اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ بهمراه خانواده‌های خود به ورزشگاه صدهزار نفری آزادی رفتند