چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ / Wednesday, 14 November, 2018

ای بلبل خوشنوا فغان کن


ای بلبل خوشنوا فغان کن    عید است نوای عاشقان کن
چون سبزه ز خاک سر برآورد    ترک دل و برگ بوستان کن
بالشت ز سنبل و سمن ساز    وز برگ بنفشه سایبان کن
چون لاله ز سر کله بینداز    سرخوش شو و دست در میان کن
بردار سفینه‌ی غزل را    وز هر ورقی گلی نشان کن
صد گوهر معنی ار توانی    در گوش حریف نکته‌دان کن
وان دم که رسی به شعر عطار    در مجلس عاشقان روان کن
ما صوفی صفه‌ی صفاییم
بی خود ز خودیم و از خداییم
مطالب مرتبط

کلمات در حال جستجو
پارلمان جوانان , آلبوم آینه قدی , رزیتا غفاری , اقدامات قوه قضاییه در مورد موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز , کشف موجود ناشناخته , مگ , سند جامع مدیریت , تعطیلی مدارس منطقه12 , مخالفت دولت , تولید خودروی ون ,

مقالات پربیننده امروز
بانک اطلاعاتی کتاب / پرستاری داخلی و جراحی (4) , تفریح و سرگرمی , طالع بینی , طالع بینی نیمه ماه / از اول تا پانزدهم تیر بر شما چه خواهد گذشت؟ , بانک اطلاعاتی کتاب / طراحی از طبیعت بی‌جان 1و2 (روش طراحی گام به گام) , بانک اطلاعاتی کتاب / فقه الامام جعفر الصادق (ع): عرض و استدلال (1 و 2) , سیاسی , جهان , ریاست جمهوری / نماد اقتدار روسیه , بانک اطلاعاتی کتاب / پرچم‌داران سعادت: تدبری بر زیارت جامعه کبیره , بانک اطلاعاتی کتاب / حشرات چگونه زندگی می‌کنند , سیاسی , تاریخ سیاسی , شخصیتها / سال ۱۹۷۸؛ نوفل لوشاتو , بانک اطلاعاتی کتاب / راهنمای مختصر اطلاعات حقوقی و نمونه دادخواست مجموعه‌ای کاربردی مشتمل بر: نحوه صحیح تنظیم ... , بانک اطلاعاتی کتاب / صد فیلسوف قرن بیستم ,

برخی منابع مهم خبری
karyab.net کاریاب , khabaronline.ir خبر آنلاین , donya-e-eqtesad.com دنیای اقتصاد , iran-varzeshi.com روزنامه ایران ورزشی , emtiazdaily.ir روزنامه امتیاز , sourehcinema.ir سوره سینما , kojaro.com کجارو , mashreghnews.ir مشرق نیوز , shana.ir شانا , bartarinha.ir برترینها ,وبگردی
ظریف: در کشور پولشویی وجود دارد؛ همه مخالفان FATF صادق نیستند
ظریف: در کشور پولشویی وجود دارد؛ همه مخالفان FATF صادق نیستند - صحبت های دکتر ظریف در گفتگو با خبر آنلاین.
اشراف متواضع!
اشراف متواضع! - افرادی هستند که در دروس زندگی میکنند اما ماشین زیر پایشان پراید است. افرادی که چند ده میلیون از جوجه‌مایه‌دارهای پدرریشو میگیرند که خوب تربیتشان کنند برای مدیر شدن در جمهوری اسلامی و بعد چند هفته در سال هم آنها را می‌برند اردوی جهادی تا از نزدیک ببینند فردا که به لطف جیب پدر در کنکور ترکاندند و مدرک معتبر گرفتند و مدیر شدند قرار است به چه بدبختهای مستضعفی که بخاطر پول نداشتن در آموزش و پرورش رایگان…
خود دانید و مملکت‌تان!
خود دانید و مملکت‌تان! - همه آفاق پر از فتنه و شر می بینم/ این جهان را پر از خوف و خطر می بینم/ دختران را همه جنگ است با مادر/ پسران را همه بدخواه پدر می بینم. او پس از خواندن شعر دستی به شانه وزیر می‌زند و می‌گوید: «خود دانید و مملکت‌تان!»
زاکانی: خطاهای برادر رئیس جمهور فاجعه است!
زاکانی: خطاهای برادر رئیس جمهور فاجعه است! - علیرضا زاکانی فعالی سیاسی مهمان برنامه«رو در رو» بود و در این برنامه واکنش تندی نسبت به حسین فریدون(برادر رئیس جمهور) نشان داد.
شویِ زنان گزینشی! برای حفظ آبرو
شویِ زنان گزینشی! برای حفظ آبرو - اما حقیقت این شویِ توهین‌آمیز، آبروداری آقایان مسئولین در مقابل نماینده فیفا و ای‌اف‌سی فشار این مقام‌ها برای ورود زنان به ورزشگاه است.
چالش جدید با نام «نوه آیت‌ا... یزدی»!
چالش جدید با نام «نوه آیت‌ا... یزدی»! - روز پنجشنبه تصویری در فضای مجازی منتشر شد که قابل تامل بود. زهرا تخشید نوه آیت‌ا... یزدی است که با انتشار تصویری که از دانشگاهش در نیویورک منتشر کرده بود، نوشت: «عکسی که دیروز عصر از دانشگاهم گرفتم با چراغ‌های همیشه روشنش».
روایت تجاوز عجیب به بازیگر لبنانی سریال «حوالی پاییز»
روایت تجاوز عجیب به بازیگر لبنانی سریال «حوالی پاییز» - ماجرای تجاوز به آن ماری سلامه، بازیگر زن عرب سریال تلویزیونی صدا و سیمای ایران.
عکس | همسر جدید نماینده سابق اردبیل در آمریکا
عکس | همسر جدید نماینده سابق اردبیل در آمریکا - «نورالدین پیرموذن» نماینده سابق اردبیل در مجلس شورای اسلامی که سالهاست در آمریکا زندگی می‌کند چند عکس از خود و همسر جدیدش را در اینستاگرام منتشر کرده است.
گزارشی تکان دهنده از تولید و توزیع سیب زمینی و پیاز سمی در کشور
گزارشی تکان دهنده از تولید و توزیع سیب زمینی و پیاز سمی در کشور - در این گزارش اسنادی ارائه میشود که یک واقعیت عجیب را بازگو میکند.