چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ / Wednesday, 14 November, 2018

گرچه بیش از حد امکان التفات یار هست


گرچه بیش از حد امکان التفات یار هست    رشک هم چندان که ممکن نیست با اغیار هست
زخم نوک خار رابا خود ده‌ای بلبل قرار    کاندرین بستان گل بی‌خار را هم خار هست
اضطرابم دار معذور ای پری کانجا که تو    در ظهوری جنبش اندر صورت دیوار هست
صبرم آن مقدار میفرما که می‌خواهد دلت    گر زمان حسن میدانی که آن مقدار هست
چند بر ما عرض عشق عاشقان خود کنی    عشق اگر کم نیست ای گل حسن هم بسیار هست
گوش اهل عشق از نظم غزل بی‌بهره نیست    تا زبان محتشم را قوت گفتار هست
مطالب مرتبط

کلمات در حال جستجو
عطسه کردن , مهدی فارسی , اعتبارات کمیته امداد , پوشش تصویری مراسم تشییع شهید حججی , کمیته طبیعت گردی , مسعود حق لطفی , پورشه 2015 , تفنگداران آمریکایی , تخمدان , زیارت موی پیامبر ,

مقالات پربیننده امروز
علوم انسانی , تاریخ و جغرافیا , تاریخ ایران / مغان و مستشرقان , علم و زندگی , علوم انسانی , سیاسی / توبیخ نمایندگان , اجتماعی , زنان / سهم‌ خورشیدخانم‌ از مردان‌پنجشیر , بانک اطلاعاتی کتاب / اخبار تلویزیونی , اقتصاد و بازرگانی , صنعت توریسم , صنعت گردشگری / نابرابران، ترتیب‌دهندگان گشت‌های داخلی و خارجی , بانک اطلاعاتی کتاب / زبان انگلیسی اول راهنمایی , بانک اطلاعاتی کتاب / المیزان فی تفسیر القرآن , بهداشت , بهداشت روانی , شخصیت / آنها خرافاتی، خیالباف و عجیب و غریبند! , اقتصاد و بازرگانی , بانک و بیمه , بانكداری اسلامی / نگاهی به سیستم مالی اعتباری اسلامی , سیاسی , علوم سیاسی , ایدئولوژی‌های سیاسی ـ ناسیونالیسم / ناسیونالیسم ,

برخی منابع مهم خبری
cinemapress.ir سینما پرس , iran-varzeshi.com روزنامه ایران ورزشی , khorasannews.com روزنامه خراسان , javanonline.ir جوان آنلاین , bartarinha.ir برترینها , tafahomnews.com روزنامه تفاهم , piroozionline.ir روزنامه پیروزی , aftabnews.ir آفتاب نیوز , namehnews.ir نامه نیوز , shana.ir شانا ,وبگردی
ظریف: در کشور پولشویی وجود دارد؛ همه مخالفان FATF صادق نیستند
ظریف: در کشور پولشویی وجود دارد؛ همه مخالفان FATF صادق نیستند - صحبت های دکتر ظریف در گفتگو با خبر آنلاین.
اشراف متواضع!
اشراف متواضع! - افرادی هستند که در دروس زندگی میکنند اما ماشین زیر پایشان پراید است. افرادی که چند ده میلیون از جوجه‌مایه‌دارهای پدرریشو میگیرند که خوب تربیتشان کنند برای مدیر شدن در جمهوری اسلامی و بعد چند هفته در سال هم آنها را می‌برند اردوی جهادی تا از نزدیک ببینند فردا که به لطف جیب پدر در کنکور ترکاندند و مدرک معتبر گرفتند و مدیر شدند قرار است به چه بدبختهای مستضعفی که بخاطر پول نداشتن در آموزش و پرورش رایگان…
خود دانید و مملکت‌تان!
خود دانید و مملکت‌تان! - همه آفاق پر از فتنه و شر می بینم/ این جهان را پر از خوف و خطر می بینم/ دختران را همه جنگ است با مادر/ پسران را همه بدخواه پدر می بینم. او پس از خواندن شعر دستی به شانه وزیر می‌زند و می‌گوید: «خود دانید و مملکت‌تان!»
زاکانی: خطاهای برادر رئیس جمهور فاجعه است!
زاکانی: خطاهای برادر رئیس جمهور فاجعه است! - علیرضا زاکانی فعالی سیاسی مهمان برنامه«رو در رو» بود و در این برنامه واکنش تندی نسبت به حسین فریدون(برادر رئیس جمهور) نشان داد.
شویِ زنان گزینشی! برای حفظ آبرو
شویِ زنان گزینشی! برای حفظ آبرو - اما حقیقت این شویِ توهین‌آمیز، آبروداری آقایان مسئولین در مقابل نماینده فیفا و ای‌اف‌سی فشار این مقام‌ها برای ورود زنان به ورزشگاه است.
چالش جدید با نام «نوه آیت‌ا... یزدی»!
چالش جدید با نام «نوه آیت‌ا... یزدی»! - روز پنجشنبه تصویری در فضای مجازی منتشر شد که قابل تامل بود. زهرا تخشید نوه آیت‌ا... یزدی است که با انتشار تصویری که از دانشگاهش در نیویورک منتشر کرده بود، نوشت: «عکسی که دیروز عصر از دانشگاهم گرفتم با چراغ‌های همیشه روشنش».
روایت تجاوز عجیب به بازیگر لبنانی سریال «حوالی پاییز»
روایت تجاوز عجیب به بازیگر لبنانی سریال «حوالی پاییز» - ماجرای تجاوز به آن ماری سلامه، بازیگر زن عرب سریال تلویزیونی صدا و سیمای ایران.
عکس | همسر جدید نماینده سابق اردبیل در آمریکا
عکس | همسر جدید نماینده سابق اردبیل در آمریکا - «نورالدین پیرموذن» نماینده سابق اردبیل در مجلس شورای اسلامی که سالهاست در آمریکا زندگی می‌کند چند عکس از خود و همسر جدیدش را در اینستاگرام منتشر کرده است.
گزارشی تکان دهنده از تولید و توزیع سیب زمینی و پیاز سمی در کشور
گزارشی تکان دهنده از تولید و توزیع سیب زمینی و پیاز سمی در کشور - در این گزارش اسنادی ارائه میشود که یک واقعیت عجیب را بازگو میکند.