شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ / Saturday, 16 December, 2017

رباعیات


هر کار که هست جز به کام تو مباد    هر خصم که هست جز به دام تو مباد
هر سکه که هست جز به نام تو مباد    هر خطبه که هست جز به بام تو مباد
٭٭٭
دولت همه ساله بی‌جلال تو مباد    همت همه ساله بی‌جمال تو مباد
هر بنده که هست بی‌کمال تو مباد    خورشید جهان تویی، زوال تو مباد
٭٭٭
تاریک شد از مهر دل افروزم روز    شد تیره شب، از آه جگر سوزم روز
شد روشنی از روز و سیاهی ز شبم    اکنون نه شبم شبست و نه روزم روز
٭٭٭
ای کرده سپاه اختران یاری تو    فخرست جهان را به جهانداری تو
مستند مخالفان ز هشیاری تو    بخت همه خفته شد ز بیداری تو
٭٭٭
در بندم از آن دو زلف بند اندر بند    نالانم از آن عقیق قند اندر قند
ای وعده‌ی فردای تو پیچ اندر پیچ    آخر غم هجران تو چند اندر چند
٭٭٭
مسعود جهاندار چو مسعود ملک    بنشست به حق به جای محمود ملک
از ملک جز این نبود مقصود ملک    کز ملک به تربیت رسد جود ملک
مطالب مرتبط

کلمات در حال جستجو
موزه هنر Long Beach , گردشگدی دریایی , رابطه کاری , ایرج اسفندیاری فر , فرناندینیو , تمرین امید , استفاده مشروط , شایعات , دمنوش پنیرک , منطقه17 ,

مقالات پربیننده امروز
اجتماعی / جوانان / آیا آگاهی جوانان نسبت به مسائل جنسی زیاد شده ؟ , شخصیت‌ها / فرهنگی و هنری / صنایع دستی / صدرالدین سنگ تراش , بانک اطلاعاتی کتاب / Imam ali ibn abi talib amir ul mu' minijn (La pza sea con el) , بانک اطلاعاتی کتاب / درسنامه مکانیک سیالات (شیمی) , بانک اطلاعاتی کتاب / جرعه‌ای از غدیر , بانک اطلاعاتی کتاب / دانگ نملی گوزوم , بانک اطلاعاتی کتاب / راههای سعادت و نیکبختی 'در وصیتنامه امام علی (ع) به فرزندش' برای جوانان و نوجوانان , موفقیت / زندگی / روابط فردی / ارتباط‌ها: کلید طلائی موفقیت یک انسان , دین و اندیشه / دین و مذهب / ائمه اطهار و معصومین / آئین مهرورزی درکلام امام رضا(ع) , بانک اطلاعاتی کتاب / کلیات گیپوربافی: مجموعه تخصصی هنر دستی گیپوربافی با آموزش گام بگام همراه با 170 طرح مختلف و ... ,

برخی منابع مهم خبری
gooyait.com گویا آی تی , rooziato.com روزیاتو , rooznamehsaba.ir روزنامه صبا , jomhouriat.ir جمهوریت , setarehnews.ir ستاره‌ها , tejarat.donya-e-eqtesad.com تجارت فردا , salamati.ir سلامتی , bankvarzesh.com بانک ورزش , alodoctor.ir الو دکتر , armandaily.ir روزنامه آرمان ,وبگردی
فیلم/ شایعه ازدواج رز رضوی و شریفی‌نیا از کجا شروع شد؟
فیلم/ شایعه ازدواج رز رضوی و شریفی‌نیا از کجا شروع شد؟ - محمدرضا شریفی‌نیا بازیگر سینما و تلویزیون با حضور در برنامه دورهمی درخصوص شایعه ازدواج با بازیگر زن جوان توضیحاتی ارائه کرد.
ماجرای فیلم جنجالی در پایگاه نظامی روسیه
ماجرای فیلم جنجالی در پایگاه نظامی روسیه - ولادیمیر پوتین در مسیر سفر خود به قاهره، چند دقیقه در پایگاه الحمیمیم حاضر شد و برخورد فرد نظامی روس با رئیس جمهوری سوریه موجی از انتقادات را در فضای مجازی به راه انداخت.
درآمد کشور از گردشگری افزایش یافت / از محل عوارض خروجی !
درآمد کشور از گردشگری افزایش یافت / از محل عوارض خروجی ! - دولت روز گذشته و در اقدامی غیرمنتظره،عوارض خروج از کشور را با افزایش 300 درصدی! مواجه کرد...
فیلمی از مرگ خرس قطبی به دلیل تغییرات آب و هوایی
فیلمی از مرگ خرس قطبی به دلیل تغییرات آب و هوایی - یکی از عکاسان نشنال جئوگرافیک فیلمی کوتاه از یک خرس قطبی منتشر کرده که در منطقه ای دورافتاده در جزیره بافین و به دور از یخ ها مشغول جستجو برای غذاست. در این بخشی از این فیلم حیوان مشغول جستجو در زباله هاست، سپس روی زمین می افتد و در انتظار مرگ می ماند.
امتناع از دست دادن علی هاشمی با خانم مدال دهنده
امتناع از دست دادن علی هاشمی با خانم مدال دهنده - فیلم - علی هاشمی وزنه بردار کشورمان با توضیح اینکه مسلمان است از دست دادن با خانم اهدا کننده مدال خودداری کرد.
سطح سواد کارشناس اقتصادی تلویزیون !
سطح سواد کارشناس اقتصادی تلویزیون ! - کارشناس اقتصادی تلویزیون نمی داند که لغت Bitcoin به چه معناست و با تلفظ Bitqueen به این نتیجه رسیده که معنای ملکه بیت ها را می دهد!!
فیلم/ تصاویر منتشر شده از جسد علی عبدالله صالح
فیلم/ تصاویر منتشر شده از جسد علی عبدالله صالح - وزارت کشور یمن با انتشار بیانیه‌ای رسمی، شایعات کشته شدن علی عبدالله صالح را تأیید کرد و رسما اعلام کرد که او کشته شده است.
جنجال رقص مایکلی سرباز ایرانی
جنجال رقص مایکلی سرباز ایرانی - رقص زیبای سرباز ایرانی در پادگان
دختر رییس فدراسیون روسری بر سر مربی مرد تایلندی کرد
دختر رییس فدراسیون روسری بر سر مربی مرد تایلندی کرد - سرپرست فنی فدراسیون کبدی که بعد از مسابقات از سمتش برکنار شد، می‌گوید که دختر رییس فدراسیون روسری بر سر مربی مرد تایلندی کرد و او را به داخل زمین برد.
روزنامه جمهوری اسلامی: آقای مصباح، مگر شما نبودید که اطاعت از احمدی‌نژاد را اطاعت از خدا خواندید؟
روزنامه جمهوری اسلامی: آقای مصباح، مگر شما نبودید که اطاعت از احمدی‌نژاد را اطاعت از خدا خواندید؟ - کاش بزرگان حوزه علم و فلسفه می‌دانستند سیاست هم برای خود علمی مجزاست و ظرافت‌های خود را دارد و نمی‌شود بدون توجه به آن، طرح ریخت و به نتیجه رسید.
لحظه خودکشی فرمانده جنگ بوسنی در جریان جلسه دادگاه!
لحظه خودکشی فرمانده جنگ بوسنی در جریان جلسه دادگاه! - فرمانده پیشین کروات های بوسنی پس از تایید محکومیت ۲۰ ساله اش در دیوان کیفری بین المللی به دلیل ارتکاب جنایات جنگی، ظرف سم را سرکشید!
فیلم/ تخلف احمدی‌نژاد در بوسیدن مادر چاوز
فیلم/ تخلف احمدی‌نژاد در بوسیدن مادر چاوز - محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور در همایش بسیج حقوقدانان نسبت به اظهارات اخیر رئیس‌جمهوری سابق کشورمان واکنش نشان داد.
همه زنان ناصر محمد خانی و زن جدیدش + عکس
همه زنان ناصر محمد خانی و زن جدیدش + عکس - ناصر محمدخانی دو شب پیش در حالی با زن سومش ازدواج کرد که زن اولش توسط شهلا کشته شده بود و زن دومش - شهلا- در سال 89 اعدام شد.
قشر متوسط - ازدواج سفید / قش پائین - تجاوز
قشر متوسط - ازدواج سفید / قش پائین - تجاوز - الان این ازدواج سفید بحرانی است که قشر متوسط دارد ایجاد می‌کند، بعد از آن ازدواج‌های ساندویچی است، یعنی رابطه جنسی ساندویچی. در ازدواج سفید طرفین چندمدت با هم هستند اما اگر قرار شد رابطه ... سر خیابان انجام شود، چه کسی می‌خواهد آن‌ها را بگیرد؟ چند نفر را می‌خواهند بگیرند؟ چند نفر را می‌خواهند اعدام کنند؟
فیلم دو دختر اصفهانی لحظاتی قبل از خودکشی
فیلم دو دختر اصفهانی لحظاتی قبل از خودکشی - فیلم خودکشی دختر اصفهانی (جدید) | دو دختر اصفهانی در فیلمی که پیش از خودکشی ضبط کرده اند، با خوشحالی به سمت مرگ می شتابند. لحظاتی که آنها نزدیکان شان را خطاب قرار می دهند و خودشان را آرام و آهسته می رسانند به بلندترین ارتفاعی که برای خودکشی به ذهنشان آمده یعنی پل شهید چمران اصفهان و در این مسیر هیچ عاملی، هیچ دلیلی نیست که دست دلشان را بگیرد و پشیمان شان کند برای رفتن.
    پربازدیدها