جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ / Friday, 15 December, 2017

به فلک می‌رسد از روی چو خورشید تو نور


به فلک می‌رسد از روی چو خورشید تو نور    قل هو الله احد چشم بد از روی تو دور
آدمی چون تو در آفاق نشان نتوان داد    بلکه در جنت فردوس نباشد چو تو حور
حور فردا که چنین روی بهشتی بیند    گرش انصاف بود معترف آید به قصور
شب ما روز نباشد مگر آن گاه که تو    از شبستان به درآیی چو صباح از دیجور
زندگان را نه عجب گر به تو میلی باشد    مردگان بازنشینند به عشقت ز قبور
آن بهایم نتوان گفت که جانی دارد    که ندارد نظری با چو تو زیبامنظور
سحر چشمان تو باطل نکند چشم آویز    مست چندان که بکوشند نباشد مستور
این حلاوت که تو داری نه عجب کز دستت    عسلی دوزد و زنار ببندد زنبور
آن چه در غیبتت ای دوست به من می‌گذرد    نتوانم که حکایت کنم الا به حضور
منم امروز و تو انگشت نمای زن و مرد    من به شیرین سخنی تو به نکویی مشهور
سختم آید که به هر دیده تو را می‌نگرند    سعدیا غیرتت آمد نه عجب سعد غیور
مطالب مرتبط

کلمات در حال جستجو
برنامه ایده آل , جی , رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی , تام‌کت‌ها , نمایندگان , تاب‌آوری , نام، , حسین غلامپور , تیپ , بنادر و دریانوردی ,

مقالات پربیننده امروز
دین و اندیشه / دین و مذهب / مباحث خاص ـ مهدویت / وجود امام مهدی علیه السلام در روایات فریقین , دین و اندیشه / دین و مذهب / اولیاءالله / اَدب حضور در محضر پیامبر (ص) , بانک اطلاعاتی کتاب / اصلاح طرح فروش سربازی , بانک اطلاعاتی کتاب / پندها و حکایتهای اخلاقی , ورزشی / فوتبال / فوتبال ایران / تیم ملی و مسئله لژیونرها , بانک اطلاعاتی کتاب / تبعیض نژادی در آفریقای جنوبی , بانک اطلاعاتی کتاب / مجموعه آشنایی با قرآن کریم: آموزش روخوانی , بانک اطلاعاتی کتاب / 500 نکته مهم برای موفقیت در کشت گلخانه‌ای سبزی و صیفی‌جات: خیار ـ گوجه‌فرنگی ـ طالبی ـ فلفل ـ ریحان: , بانک اطلاعاتی کتاب / ترجمه و شرح المکاسب: کتاب البیع / 1 , خانه و خانواده / خانه‌داری / نکات خانه‌داری / رموز خانه داری ,

برخی منابع مهم خبری
jomhourieslami.net روزنامه جمهوری اسلامی , rouydad24.ir رویداد 24 , baharnews.ir بهارنیوز , bahardaily.ir روزنامه بهار , varzesh3.com ورزش سه , ebtekarnews.com روزنامه ابتکار , persiankhodro.com پرشین خودرو , sedayiran.com صدای ایران , smtnews.ir روزنامه صمت , hamshahrionline.ir همشهری آنلاین ,وبگردی
فیلم/ شایعه ازدواج رز رضوی و شریفی‌نیا از کجا شروع شد؟
فیلم/ شایعه ازدواج رز رضوی و شریفی‌نیا از کجا شروع شد؟ - محمدرضا شریفی‌نیا بازیگر سینما و تلویزیون با حضور در برنامه دورهمی درخصوص شایعه ازدواج با بازیگر زن جوان توضیحاتی ارائه کرد.
ماجرای فیلم جنجالی در پایگاه نظامی روسیه
ماجرای فیلم جنجالی در پایگاه نظامی روسیه - ولادیمیر پوتین در مسیر سفر خود به قاهره، چند دقیقه در پایگاه الحمیمیم حاضر شد و برخورد فرد نظامی روس با رئیس جمهوری سوریه موجی از انتقادات را در فضای مجازی به راه انداخت.
درآمد کشور از گردشگری افزایش یافت / از محل عوارض خروجی !
درآمد کشور از گردشگری افزایش یافت / از محل عوارض خروجی ! - دولت روز گذشته و در اقدامی غیرمنتظره،عوارض خروج از کشور را با افزایش 300 درصدی! مواجه کرد...
فیلمی از مرگ خرس قطبی به دلیل تغییرات آب و هوایی
فیلمی از مرگ خرس قطبی به دلیل تغییرات آب و هوایی - یکی از عکاسان نشنال جئوگرافیک فیلمی کوتاه از یک خرس قطبی منتشر کرده که در منطقه ای دورافتاده در جزیره بافین و به دور از یخ ها مشغول جستجو برای غذاست. در این بخشی از این فیلم حیوان مشغول جستجو در زباله هاست، سپس روی زمین می افتد و در انتظار مرگ می ماند.
امتناع از دست دادن علی هاشمی با خانم مدال دهنده
امتناع از دست دادن علی هاشمی با خانم مدال دهنده - فیلم - علی هاشمی وزنه بردار کشورمان با توضیح اینکه مسلمان است از دست دادن با خانم اهدا کننده مدال خودداری کرد.
سطح سواد کارشناس اقتصادی تلویزیون !
سطح سواد کارشناس اقتصادی تلویزیون ! - کارشناس اقتصادی تلویزیون نمی داند که لغت Bitcoin به چه معناست و با تلفظ Bitqueen به این نتیجه رسیده که معنای ملکه بیت ها را می دهد!!
فیلم/ تصاویر منتشر شده از جسد علی عبدالله صالح
فیلم/ تصاویر منتشر شده از جسد علی عبدالله صالح - وزارت کشور یمن با انتشار بیانیه‌ای رسمی، شایعات کشته شدن علی عبدالله صالح را تأیید کرد و رسما اعلام کرد که او کشته شده است.
جنجال رقص مایکلی سرباز ایرانی
جنجال رقص مایکلی سرباز ایرانی - رقص زیبای سرباز ایرانی در پادگان
دختر رییس فدراسیون روسری بر سر مربی مرد تایلندی کرد
دختر رییس فدراسیون روسری بر سر مربی مرد تایلندی کرد - سرپرست فنی فدراسیون کبدی که بعد از مسابقات از سمتش برکنار شد، می‌گوید که دختر رییس فدراسیون روسری بر سر مربی مرد تایلندی کرد و او را به داخل زمین برد.
روزنامه جمهوری اسلامی: آقای مصباح، مگر شما نبودید که اطاعت از احمدی‌نژاد را اطاعت از خدا خواندید؟
روزنامه جمهوری اسلامی: آقای مصباح، مگر شما نبودید که اطاعت از احمدی‌نژاد را اطاعت از خدا خواندید؟ - کاش بزرگان حوزه علم و فلسفه می‌دانستند سیاست هم برای خود علمی مجزاست و ظرافت‌های خود را دارد و نمی‌شود بدون توجه به آن، طرح ریخت و به نتیجه رسید.
لحظه خودکشی فرمانده جنگ بوسنی در جریان جلسه دادگاه!
لحظه خودکشی فرمانده جنگ بوسنی در جریان جلسه دادگاه! - فرمانده پیشین کروات های بوسنی پس از تایید محکومیت ۲۰ ساله اش در دیوان کیفری بین المللی به دلیل ارتکاب جنایات جنگی، ظرف سم را سرکشید!
فیلم/ تخلف احمدی‌نژاد در بوسیدن مادر چاوز
فیلم/ تخلف احمدی‌نژاد در بوسیدن مادر چاوز - محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور در همایش بسیج حقوقدانان نسبت به اظهارات اخیر رئیس‌جمهوری سابق کشورمان واکنش نشان داد.
همه زنان ناصر محمد خانی و زن جدیدش + عکس
همه زنان ناصر محمد خانی و زن جدیدش + عکس - ناصر محمدخانی دو شب پیش در حالی با زن سومش ازدواج کرد که زن اولش توسط شهلا کشته شده بود و زن دومش - شهلا- در سال 89 اعدام شد.
قشر متوسط - ازدواج سفید / قش پائین - تجاوز
قشر متوسط - ازدواج سفید / قش پائین - تجاوز - الان این ازدواج سفید بحرانی است که قشر متوسط دارد ایجاد می‌کند، بعد از آن ازدواج‌های ساندویچی است، یعنی رابطه جنسی ساندویچی. در ازدواج سفید طرفین چندمدت با هم هستند اما اگر قرار شد رابطه ... سر خیابان انجام شود، چه کسی می‌خواهد آن‌ها را بگیرد؟ چند نفر را می‌خواهند بگیرند؟ چند نفر را می‌خواهند اعدام کنند؟
فیلم دو دختر اصفهانی لحظاتی قبل از خودکشی
فیلم دو دختر اصفهانی لحظاتی قبل از خودکشی - فیلم خودکشی دختر اصفهانی (جدید) | دو دختر اصفهانی در فیلمی که پیش از خودکشی ضبط کرده اند، با خوشحالی به سمت مرگ می شتابند. لحظاتی که آنها نزدیکان شان را خطاب قرار می دهند و خودشان را آرام و آهسته می رسانند به بلندترین ارتفاعی که برای خودکشی به ذهنشان آمده یعنی پل شهید چمران اصفهان و در این مسیر هیچ عاملی، هیچ دلیلی نیست که دست دلشان را بگیرد و پشیمان شان کند برای رفتن.
    پربازدیدها