چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ / Wednesday, 19 December, 2018

شخصیت‌ها , فرهنگی و هنری , موسیقی
آنتونیو کاریون


آنتونیو کاریونگیتاریست معروف اسپانیا انتونیو كاریون خمیرز نوازنده (موسیقی فلامنكو) . متولد سال ۱۹۶۴ در شهر سویا به دنیا امد در كودكی لقب نینو كاریون ( كاریون كوچك ) را گرفت . اشنایی او با موسیقی فلامنكو از طریق پدرش كه یك خواننده موسیقی فلامنكوی خوب بود صورت پذیرفت .پدر و پدربزرگ او هر دو از خوانندگان خوب موسیقی فلامنكو بودند و وی توانست از این طریق با موسیقی فلامنكو و شمردن ضربهای فلامنكو آشنایی پیدا كندوی نوازندگی گیتار را زیر نظر نینو ریكاردو یكی از بزرگترین نوازندگان گیتار جهان اغاز كرد و در ادامه نوازندگی خود از اساتید همچون ملچور د مارچنا،مانوئل د هلوا بهره برد . در سن سیزده سالگی نوازندگی حرفه ای را در كنار پدر اغاز كرد ، بعد از رسیدن به هجده سالگی یك تور هنری را در كشور فرانسه برگزار كرد در این تور در بسیاری از شهرهای كشور فرانسه برنامه اجرا كرد و بعد از ان در كشورهای المان ، ایتالیا ،بلژیك ، هلند و مصر به برنامه پرداخت. وی این روزها به عنوان یكی از گیتاریستهای موسیقی اصیل فلامنكو در رادیو اسپانیا برنامه اجرا میكند ، ضمن انكه این نوازنده در اسپانیا بسیار محبوب و محترم میباشد .
منبع : رسانه هنر و موسیقی

مطالب مرتبط


وبگردی
تهدیدهای ناتمام نماینده سراوان علیه وزیر اقتصاد و گمرک
تهدیدهای ناتمام نماینده سراوان علیه وزیر اقتصاد و گمرک - فیلمبردای یک نماینده مجلس از جلسه غیرعلنی امروز درباره فیلم منتشر شده از بحث نماینده مجلس با یک کارمند و انتشار آن!
رقص گروهی دختران دانشگاه الزهرا در حضور آقایان!
رقص گروهی دختران دانشگاه الزهرا در حضور آقایان! - ویدئویی عجیب از حرکات موزون گروهی دختران در دانشگاه الزهرا درحالی در فضای مجازی در حال انتشار است که مردان نیز در این مراسم حضور دارند!
(ویدیو) بدرفتاری با مهاجران افغان در مرز ایران
(ویدیو) بدرفتاری با مهاجران افغان در مرز ایران - بدرفتاری با هر شخصی در هر جایگاهی پسندیده نیست و باعث واکنش‌های منفی و ناراحتی میشود. ویدئویی در فضای مجازی در حال پخش شدن است که در آن با چند مهاجر افغان برخورد نامناسبی صورت می‌گیرد و باعث خشم و ناراحتی کاربران شده است.
توهین زشت رئیس بیمارستان آمل به بیمار تالاسمی
توهین زشت رئیس بیمارستان آمل به بیمار تالاسمی - به دنبال عدم رعایت اخلاق پزشکی در برخورد با یک بیمار در بیمارستان آمل، رئیس این بیمارستان برکنار شد.
فحاشی و رفتار زشت نماینده مجلس سراوان
فحاشی و رفتار زشت نماینده مجلس سراوان - نماینده سراوان در مجلس، مواجهه از بالا به پایین او با یک کارمند، نحوه واکنش مردم به یک مسوول احتمالا رده بالا در پاسخ به فحاشی های رکیک او..
پاسپورتی که همه جا به آن توهین میشود
پاسپورتی که همه جا به آن توهین میشود - مدتی است که تب سرمایه‌گذاری در گرجستان شایع شده است و مردم برای خرید ملک یا راه اندازی یک کسب و کار عازم این کشور می‌شوند. در این میان چند اتفاق رخ داد. یکی این بود که تحریم‌های امریکا گریبان گیر ایران شد و به عقیده من این‌ها به نوعی بازخورد عملیات روانی ترامپ علیه ایران است و از سوی دیگر انتخابات اخیر گرجستان هم با پیروزی جریان راست تندرو این کشور به پایان رسید. وگرنه گرجستان اصلا کشوری نیست که قادر…
تیپ پسر الهام و فاطمه رجبی در آلمان!
تیپ پسر الهام و فاطمه رجبی در آلمان! - «شباهت عجیب علی الهام استاد هوا فضا در دانشگاهی در آلمان به غلامحسین الهام معاون رئیس جمهور سابق!
حاشیه تازه برای سید احمد خمینی / تصویر
حاشیه تازه برای سید احمد خمینی / تصویر - سید احمد خمینی، نتیجه امام خمینی که چند هفته پیش با ازدواجش خبرساز شده بود، بار دیگر با انتشار عکسی از او و همسرش در حین سوارکاری حساسیت نسبت به خود را برانگیخته است و باعث تحریک مخاطبان و کاربران در فضای مجازی شده است.
رفتار عجیب دو نفر از همراهان رئیس جمهور در زمان سخنرانی!
رفتار عجیب دو نفر از همراهان رئیس جمهور در زمان سخنرانی! - دو نفر از کسانی که همراه رئیس جمهور در سمنان حضور داشتند در هنگام سخنرانی روحانی رفتار غیر معمولی از خود نشان میدادند.
شهردار سابق سلامت و مشغول زندگی جدید است !
شهردار سابق سلامت و مشغول زندگی جدید است ! - پس از اولین گفت وگوی رسمی میترا استاد (نجفی) و تایید ازدواجش با محمدعلی نجفی، حالا شهردار سابق، در نخستین واکنش به جنجال ها، عکس تازه ای از خود و میترا استاد در اینستاگرامش منتشر کرده است.