سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ / Tuesday, 24 April, 2018

آخرین اخبار سرویس سیاست

برخی کشورها با حضور نظامی غیرمشروع در سوریه موجب پیچیده‌‌‌‌‌‌تر شدن شرایط موجود شده‌اند
برخی کشورها با حضور نظامی غیرمشروع در سوریه موجب پیچیده‌‌‌‌‌‌تر شدن شرایط موجود شده‌اند - ایلنا: دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: برخی کشورها با حضور نظامی غیرمشروع در سوریه موجب پیچیده‌‌‌‌‌‌تر شدن شرایط موجود در سوریه شده و عملا در مسیر تقویت جبهه…
روحانی: اکثر مشکلات کشور ریشه مالی دارد
روحانی: اکثر مشکلات کشور ریشه مالی دارد - تبریز- ایرنا- رییس جمهوری با بیان اینکه اکثر مشکلات کشور ریشه مالی و کمبود سرمایه دارد، گفت: گله های مردم حق است اما منابع و امکانات برای حل مشکلات موجود محدود است و ما در حال حاضر توان پاسخگویی به تمام خواسته ها را نداریم.
اجرای حکم مسئول متخلف، مردم را آرام‌تر می‌کند
اجرای حکم مسئول متخلف، مردم را آرام‌تر می‌کند - قوای سه‌گانه > فرزانه آیینی - خبر‌نگار: بازداشت سعید مرتضوی و آغاز دوران محکومیت او در زندان از ۲ روز گذشته همچنان نقل محافل است.
روحانی: آمریکا برجام را اگر امروز به هم بزند بیشترین هزینه را برای آن خواهد داد
روحانی: آمریکا برجام را اگر امروز به هم بزند بیشترین هزینه را برای آن خواهد داد - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: رئیس‌جمهور گفت: یکی از کارهای دولت این است که موانع را از پیش پای مردم بردارد و به آنها کمک کند چرا که مردم همه کاره این کشور هستند.
حکم قصاص محمد ثلاث راننده اتوبوس حادثه خیابان پاسداران تأیید شد
حکم قصاص محمد ثلاث راننده اتوبوس حادثه خیابان پاسداران تأیید شد - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: حکم قصاص محمد ثلاث راننده اتوبوسی که در حادثه خیابان پاسداران سه مأمور نیروی انتظامی را زیر گرفته بود، در دیوان عالی کشور تأیید شد.
فرد توهین کننده به امام رضا (ع) در حال فرار از کشور دستگیر شد
فرد توهین کننده به امام رضا (ع) در حال فرار از کشور دستگیر شد - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: فردی که در فضای مجازی به امام رضا (ع) اهانت کرده بود دستگیر شد.
ببینید | روحانی: دنبال رای گرفتن از مردم نبودم | وعده‌ها را پیگیری می‌کنم
ببینید | روحانی: دنبال رای گرفتن از مردم نبودم | وعده‌ها را پیگیری می‌کنم - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: حسن روحانی گفت: «خیلی‌ها می‌گویند پس چه شد؟ فلانی وعده‌هایش را فراموش کرد. والله بالله این‌چنین نیست. در زمان انتخابات هم دنبال رأی نبودم. آنچه فکر می‌کردم حق است می‌گفتم»
تکذیب شایعه فوت حمید بقایی | مدیرکل زندان‌ها: بقایی تحت مراقبت پزشکی است
تکذیب شایعه فوت حمید بقایی | مدیرکل زندان‌ها: بقایی تحت مراقبت پزشکی است - سیاست داخلی > همشهری آنلاین: حمید بقایی بر خلاف اعلام برخی صفحات مجازی و منابع غیررسمی زنده است.
ادامه اجرای برجام به نفع همه است | خروج آمریکا از توافق هسته‌ای اشتباه است
ادامه اجرای برجام به نفع همه است | خروج آمریکا از توافق هسته‌ای اشتباه است - سیاست‌خارجی > همشهری آنلاین: نیکلاس هاپتون با بیان این‌که توافق هسته‌ای بهترین توافق برای تمام طرف‌ها شامل ایران و آمریکاست گفت: اگر آمریکا از برجام خارج شود این یک اشتباه خواهد بود و متعاقبا خروج ایران از برجام در واکنش به این اقدام آمریکا نیز یک اشتباه است.
شمخانی: گزینه‌های غیرقابل پیش‌بینی ایران حتی به فکر طرف مقابل هم نمی‌رسد
شمخانی: گزینه‌های غیرقابل پیش‌بینی ایران حتی به فکر طرف مقابل هم نمی‌رسد - سیاست‌خارجی > همشهری آنلاین: نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: جمهوری اسلامی ایران هزینه‌های قابل ملاحظه‌ای را به منظور ایجاد ثبات منطقه‌ای و مبارزه با تروریسم تکفیری پرداخته است و از این رو نمی‌تواند در برابر افزایش نگران کننده اقدامات بی‌ثبات کننده آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی هم پیمانان منطقه‌ای آن‌ها بی‌تفاوت باشد.
منتظر بازار سیاه وحشتناک دلار باشید!
منتظر بازار سیاه وحشتناک دلار باشید! - در اینکه بازار ارز تعمدا اینگونه نابسامان شد شکی ندارم ‌و اگر یک حساب‌گردی از حساب مسئولان بانک مرکزی انجام شود کل قضایا روشن می شود.
توضیحات رئیس کل دادگستری استان تهران درباره آزادی مشروط محمدرضا رحیمی
توضیحات رئیس کل دادگستری استان تهران درباره آزادی مشروط محمدرضا رحیمی - غلامحسین اسماعیلی در توضیح آزادی مشروط محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم گفت: با توجه به حسن رفتار نامبرده در دوران تحمل حبس در فرایندی کاملا قانونی باقی مانده محکومیت حبس وی مورد آزادی مشروط و رافت دستگاه قضایی قرار گرفته است.
اعلام جزئیات دستگیری خبرنگار هتاک به ائمه معصومین
اعلام جزئیات دستگیری خبرنگار هتاک به ائمه معصومین - یک منبع اگاه امنیتی جزئیات دستگیری خبرنگار هتاک به ائمه معصومین را اعلام کرد.
بازداشت خبرنگار هتاک حین فرار از کشور
بازداشت خبرنگار هتاک حین فرار از کشور - خبرنگاری که در فضای مجازی به یکی از ائمه توهین کرده بود، حین فرار بازداشت شد.
امروز در منطقه و در حوزه توپخانه حرف‌های زیادی برای گفتن داریم
امروز در منطقه و در حوزه توپخانه حرف‌های زیادی برای گفتن داریم - ایلنا: مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) با اشاره به توانمندی جمهوری اسلامی در حوزه رزم زمینی تاکید کرد: ما در منطقه در حوزه توپخانه حرف‌های زیادی…
ثبات ارز برای ثبات بازار ضروری است/ بهانه نمی‌دهیم اما در برابر هیچ زورگویی نیز کوتاه نمی‌آییم
ثبات ارز برای ثبات بازار ضروری است/ بهانه نمی‌دهیم اما در برابر هیچ زورگویی نیز کوتاه نمی‌آییم - ایلنا: رئیس‌جمهور، آذربایجان را افتخار ایران دانست و با بیان اینکه مردم استان آذربایجان شرقی همواره حامی نظام و دولت بوده‌اند، تاکید کرد: اتحاد مجموعه مسئولان، آرامش…
بازی ظریف با ترامپ
بازی ظریف با ترامپ - خروج از ان‌پی‌تی آخرین گزینه‌است که ایران می‌تواند انجام دهد و قبل از آن کارهای زیادی وجود دارد اما آقای ظریف انتهای ماجرا را برای آمریکایی‌ها روشن کرده...
راه مصونیت از آسیب‌های عصر «جهان شبکه ای» بازگشت به داشته‌های تمدنی خودمان است
راه مصونیت از آسیب‌های عصر «جهان شبکه ای» بازگشت به داشته‌های تمدنی خودمان است - تولیت آستان قدس رضوی گفت: راه مصونیت از آسیب‌های عصر «جهان شبکه ای» بازگشت به داشته‌های تمدنی خودمان است، باید با تدبیر در مقابل تهاجم همه جانبه فرهنگی غرب بایستیم و توجه به معنویت را در جهان گسترش دهیم.
اوضاع منطقه ای؛ محور گفتگوی ظریف با همتای آلمانی
اوضاع منطقه ای؛ محور گفتگوی ظریف با همتای آلمانی - محمد جواد ظریف وزیر خارجه کشورمان با همتای آلمانی خود در نیویورک دیدار و گفتگو کرد.
برجام و توافق پاریس محور مذاکرات ترامپ و ماکرون در کاخ سفید
برجام و توافق پاریس محور مذاکرات ترامپ و ماکرون در کاخ سفید - ایلنا: رییس‌جمهوری آمریکا گفت که در دیدار با همتای فرانسوی خود درباره ایران، مسائل تروریستی جهان و توافق آب و هوایی پاریس، مذاکره می‌کند.
ما در منطقه در حوزه توپخانه حرف های زیادی برای گفتن داریم
ما در منطقه در حوزه توپخانه حرف های زیادی برای گفتن داریم - مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا با اشاره به توانمندی جمهوری اسلامی در نبردهای زمینی گفت: امروز ما در منطقه در حوزه توپخانه حرف های زیادی برای گفتن داریم.
سوال ۱۵ نماینده فراکسیون امید از وزیر اطلاعات تحویل هیات رئیسه شد
سوال ۱۵ نماینده فراکسیون امید از وزیر اطلاعات تحویل هیات رئیسه شد - سوال ۱۵ نماینده فراکسیون امید از وزیر اطلاعات درباره «برخورد امنیتی با نخبگان» تحویل هیات رییسه شد.
رییس جمهوردر شورای اداری استان آذربایجان شرقی:
سیاست اصلی دولت واگذاری طرح‌ها به بخش خصوصی است
رییس جمهوردر شورای اداری استان آذربایجان شرقی: سیاست اصلی دولت واگذاری طرح‌ها به بخش خصوصی است - رییس جمهور گفت: طرح‌های نیمه تمام باید به بخش خصوصی واگذارشود و دولت در این زمینه پیشقدم است.
آل‌سعود ماموریت دارد تا بین امت اسلامی اختلاف ایجاد کند
آل‌سعود ماموریت دارد تا بین امت اسلامی اختلاف ایجاد کند - معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آل‌سعود ماموریت دارد تا بین امت اسلامی اختلاف ایجاد کند و تا جایی که می‌تواند در راستای تضعیف مسلمانان و کشور‌های اسلامی بکوشد.
رایزنی وزرای امور خارجه ایران و آلمان درباره برجام، تحولات منطقه‌ای و روابط دوجانبه
رایزنی وزرای امور خارجه ایران و آلمان درباره برجام، تحولات منطقه‌ای و روابط دوجانبه - ایلنا: وزیر امور خارجه ایران که در نیویورک به سر می‌برد، امروز با وزیر امور خارجه آلمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
تبیین اندیشه شهید مطهری برای نسل جوان از بسیاری تهاجمات فرهنگی پیشگیری می‌کند
تبیین اندیشه شهید مطهری برای نسل جوان از بسیاری تهاجمات فرهنگی پیشگیری می‌کند - ایلنا: رئیس سازمان صداوسیما در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت سالگرد شهید مطهری بر لزوم پژوهش‌های عمیق در تفکر شهید مطهری و ارائه الگویی از اندیشه‌های او برای نسل جوان…
برجام و توافق پاریس محور مذاکرات ترامپ و ماکرون در کاخ شفید
برجام و توافق پاریس محور مذاکرات ترامپ و ماکرون در کاخ شفید - ایلنا: رییس‌جمهوری آمریکا گفت که در دیدار با همتای فرانسوی خود درباره ایران، مسائل تروریستی جهان و توافق آب و هوایی پاریس، مذاکره می‌کند.
پاکستان کنترل بیشتری بر مرزهایش با ایران داشته باشد
پاکستان کنترل بیشتری بر مرزهایش با ایران داشته باشد - ایلنا: فرمانده کل ارتش تاکید کرد: ما انتظار داریم پاکستان با کنترل بیشتر مرزهای غربی کشور خود که همجوار مرزهای شرقی جمهوری اسلامی ایران است، از ناامنی‌ها و اتفاقات…