شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ / Saturday, 24 February, 2018

آخرین اخبار سرویس سیاست

نماینده مجلس: منتظر دلایل مخالفت مرکز پژوهش های مجلس با طرح افزایش سن ازدواج هستیم
نماینده مجلس: منتظر دلایل مخالفت مرکز پژوهش های مجلس با طرح افزایش سن ازدواج هستیم - تهران- ایرنا- نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: منتظر هستیم که مرکز پژوهش های مجلس دلایل مخالفت با طرح «افزایش سن ازدواج» را مطرح کند.
مشایی:  چوبه‌ دار هم بزنند راحت از آن بالا می‌روم/برای شلاق آماده‌ام/قاضی دادگاه بقایی محاکمه می‌شود
مشایی: چوبه‌ دار هم بزنند راحت از آن بالا می‌روم/برای شلاق آماده‌ام/قاضی دادگاه بقایی محاکمه می‌شود - رییس دفتر رییس دولت دهم پیش از حضور در دادسرا با بیان اینکه از هر نوع محکومیتی استقبال...
برای حل مسئله ریزگرد‌ها نباید فقط به راهکار‌های متکی به منابع آب اکتفا شود
برای حل مسئله ریزگرد‌ها نباید فقط به راهکار‌های متکی به منابع آب اکتفا شود - ایلنا: جلسه شورای عالی آب عصر امروز به ریاست معاون اول رییس جمهور و با موضوع ریزگردهای استان خوزستان برگزار شد.
نظام ما به هیچ بن‌بستى گرفتار نمى‌شود/ نیازى به نامه‌نگارى و جنجال نیست
نظام ما به هیچ بن‌بستى گرفتار نمى‌شود/ نیازى به نامه‌نگارى و جنجال نیست - ایلنا: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: معمارى نظام ما به گونه‌اى است که به هیچ بن‌بستى گرفتار نمى‌شود تا مثلا نیاز به انتخابات زودرس باشد. هر معضلى از طریق مجمع…
احداث بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی، شهربازی، تله‌‌‌کابین و پیست موتورسواری در جنگل سرخه حصار
احداث بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی، شهربازی، تله‌‌‌کابین و پیست موتورسواری در جنگل سرخه حصار - ایلنا: شهردار منطقه ۱۳ از احداث بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی به همراه هتل بیمارستان، مجموعه شهربازی، تله‌‌‌کابین و پیست موتورسواری در جنگل سرخه حصار خبر داد.
ظریف در دانشگاه تهران: تفکر داعش، منابع فکری و ظروف ایجاد آن از بین نرفته است
ظریف در دانشگاه تهران: تفکر داعش، منابع فکری و ظروف ایجاد آن از بین نرفته است - سیاست‌خارجی > همشهری آنلاین: همایش الگو‌های نظم منطقه‌ای در جهان پساداعش، ۵ اسفند ۱۳۹۶ با حضور وزیر امور خارجه در دانشگاه تهران برگزار شد.
مطهری به احمدی نژاد: پیشنهادات شما درست بود اگر قبل از بازداشت دوستان‌ و مطرح شدن پرونده‌های خودتان می‌گفتید
مطهری به احمدی نژاد: پیشنهادات شما درست بود اگر قبل از بازداشت دوستان‌ و مطرح شدن پرونده‌های خودتان می‌گفتید - شفقنا- نایب رییس مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که آیا اظهارات احمدی‌نژاد به معنی تهدید قوه قضائیه برای افشای حقایق است؟ خطاب...
دیوانه‌بازی ترامپ و راه دشوار حفظ «برجام»/ تلاش‌های اروپا برای متقاعد کردن ترامپ نتیجه می‌دهد؟
دیوانه‌بازی ترامپ و راه دشوار حفظ «برجام»/ تلاش‌های اروپا برای متقاعد کردن ترامپ نتیجه می‌دهد؟ - اروپایی‌ها تلاش می‌کنند تا تاریخ ۱۲ مه زمان تصمیم‌گیری ترامپ و ضرب الاحل تعیین شده...
ضرغامی: در زمینه ایجاد پیام رسان های داخلی با سرعت، کم کاری کردیم
ضرغامی: در زمینه ایجاد پیام رسان های داخلی با سرعت، کم کاری کردیم - عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ما در زمینه ایجاد پیام رسان های داخلی با سرعت، کم کاری کردیم؛ دولت هم کاری نکرده و نمی دانم چرا همچنان طلبکارند.
اصلاح‌طلبلان وقتی در مجلس اکثریت داشتند، جواب سلام ما را هم نمی‌دادند
اصلاح‌طلبلان وقتی در مجلس اکثریت داشتند، جواب سلام ما را هم نمی‌دادند - ایلنا: رئیس اسبق سازمان صدا و سیما گفت: این گفت‌وگوی ملی که اصلاح‌طلبان از آن دم می‌زنند، برخی‌هایشان اصلا قبول ندارند. وقتی در مجلس اکثریت داشتند حتی جواب سلام ما…
اعلام آمادگی مقام‌های قضایی برای برخورد با احمدی‌نژاد/ درباره ماجرای خیابان پاسداران از کلمه «دواعیش» استفاده کنیم
اعلام آمادگی مقام‌های قضایی برای برخورد با احمدی‌نژاد/ درباره ماجرای خیابان پاسداران از کلمه «دواعیش» استفاده کنیم - ایلنا: دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: مقامات قضایی گفته‌اند که برای برخورد (با احمدی‌نژاد) آمادگی وجود دارد و رئیس دولت‌های نهم و دهم به اندازه کافی هم جرم مرتکب…
روحانی: با گذاشتن قرآن در داشبورد، خودرو اسلامی نمی‌شود/ عده ای می خواستند برای هر علمی یک آیه و حدیث پیدا کنند
روحانی: با گذاشتن قرآن در داشبورد، خودرو اسلامی نمی‌شود/ عده ای می خواستند برای هر علمی یک آیه و حدیث پیدا کنند - رئیس‌جمهور گفت: علم به نوع تفکر و ایدئولوژی وصل نمی‌شود. در کشور جناح‌بندی داریم اما نمی‌توانیم بگوییم علم ریاضی اصوگرایان و علم ریاضی اصلاح‌طلبان. علم مرز نمی‌شناسد
لایحه بودجه 97 فردا در جلسه فوق العاده شورای نگهبان بررسی می شود
لایحه بودجه 97 فردا در جلسه فوق العاده شورای نگهبان بررسی می شود - تهران –ایرنا- لایحه بودجه سال 1397 کل کشور فردا -یکشنبه- در جلسه فوق العاده شورای نگهبان بررسی و رسیدگی می شود.
رابط جدید میان اصلاح طلبان و رهبری چه کسی خواهد بود؟/گروکشی از نمایندگان سوال کننده از روحانی!/صحبت‌های درگوشی حداد عادل و باهنر در غیبت روسای قوا/طعنه...
رابط جدید میان اصلاح طلبان و رهبری چه کسی خواهد بود؟/گروکشی از نمایندگان سوال کننده از روحانی!/صحبت‌های درگوشی حداد عادل و باهنر در غیبت روسای قوا/طعنه... - رصد‌خانه «تابناک»، خبرهایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیترهایی مانند: تجمع کارگران شرکت آهاب در اعتراض به معوقات مزدی/کنایه زیباکلام به احمد‌ی نژاد درباره مهندسی انتخابات/بقایی: به برخی مسئولان کارت هدیه و سکه‌ دادیم/2 سوال کلیدی مطهری از احمدی نژاد و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
شکوفایی اقتصاد جز با تکیه بر توان داخلی، جذب سرمایه‌گذاران و اقتصاد مقاومتی اتفاق نمی‌افتد
شکوفایی اقتصاد جز با تکیه بر توان داخلی، جذب سرمایه‌گذاران و اقتصاد مقاومتی اتفاق نمی‌افتد - شکوفایی اقتصاد کشور جز با تکیه بر توان داخلی و البته جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان و تاکید بر حمایت از تولید ملی و پیاده سازی اقتصاد مقاومتی، اتفاق نخواهد افتاد.
نوبخت: حقوق و عیدی تمام کارکنان دولت پرداخت شد
نوبخت: حقوق و عیدی تمام کارکنان دولت پرداخت شد - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت، دولت عیدی و حقوق بهمن تمام کارکنان را پرداخت کرده است.
مطهری: احمدی‌نژاد در زمان صدارتش این پیشنهادات را مطرح می‌کرد
مطهری: احمدی‌نژاد در زمان صدارتش این پیشنهادات را مطرح می‌کرد - سیاست داخلی > همشهری آنلاین: نایب رییس مجلس خطاب به احمدی‌نژاد گفت: بسیاری از پیشنهادات شما درست است اما بهتر آن بود که این‌ها را در زمان صدارت خود و لااقل قبل از بازداشت دوستان‌تان و مطرح شدن پرونده‌های خودتان می‌گفتید.
۵ نکته عجیب درباره واردات «کود انسانی» از ترکیه!
۵ نکته عجیب درباره واردات «کود انسانی» از ترکیه! - واردات بیش از ۱۸۰ تن از این کالا به ارزش حدود ۱۱ هزار دلار در سال ۹۵. وارداتی که در ماه‌های ابتدایی سال گذشته از مبدا کشور ترکیه و به مقصد دو گمرک کشورمان به ثبت رسیده است و نشان می‌دهد عدد ارائه شده توسط رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران کمتر از میزان واردات رقم خورده است.
برای عاملان حادثه خیابان پاسداران از عبارت "دواعیش" استفاده کنیم
برای عاملان حادثه خیابان پاسداران از عبارت "دواعیش" استفاده کنیم - دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به جنایت خیابان پاسداران و عوامل آن، گفت: دراویش شعب زیادی دارند و با هم اختلاف دارند؛ بهتر است به جای استفاده از واژه دراویش، از "دواعیش" استفاده کنیم.
روحانی به رئیس جمهور بنگلادش تبریک گفت
روحانی به رئیس جمهور بنگلادش تبریک گفت - ایلنا: رئیس جمهور در پیامی به محمد عبدالحمید، انتصاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهوری مردم بنگلادش را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد روابط دو کشور در همه زمینه و در…
بقایی: نه اقدامی کرده‌ام و نه دستوری داده‌ام
بقایی: نه اقدامی کرده‌ام و نه دستوری داده‌ام - سیاست داخلی > همشهری آنلاین: معاون اجرایی احمدی‌نژاد در پایان آخرین جلسه دادگاه‌اش با بیان اینکه به اختلاس متهم شده‌ است، گفت نه اقدامی در این زمینه کرده است و نه دستوری داده است.
برخی کشورها آبرو، شرف و استقلال خود را می‌دهند تا امنیت بخرند
برخی کشورها آبرو، شرف و استقلال خود را می‌دهند تا امنیت بخرند - سیاست‌خارجی > همشهری آنلاین: وزیر امور خارجه با بیان اینکه برد موشک‌های عربستانی دو برابر موشک‌های ایران است، گفت: برخی کشورهای منطقه آبرو، استقلال، عزت، شرف و حیثیتشان را گرو گذاشتند و منابع سرشار کشورشان را به تاراج کمپانی‌های تسلیحاتی دادند تا برای خود امنیت بخرند.
دادستان تهران: متهمان حوادث منطقه پاسداران تعیین تکلیف شدند
دادستان تهران: متهمان حوادث منطقه پاسداران تعیین تکلیف شدند - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: دادستان تهران با درخواست از دستگاه‌های امنیتی برای شناسایی و دستگیری عوامل اصلی حوادث خیابان پاسداران گفت: متهمان دستگیر شده تعیین تکلیف شدند.
درباره امنیت ملی و ظرفیت دفاعی‌مان مذاکره نمی‌کنیم | باید حرف فرزندانمان‌ را بشنویم
درباره امنیت ملی و ظرفیت دفاعی‌مان مذاکره نمی‌کنیم | باید حرف فرزندانمان‌ را بشنویم - سیاست داخلی > همشهری آنلاین: سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی درباره اعتراضات دی ماه ۹۶ گفت: ما باید حرف‌های فرزندانمان را بشنویم، حتی اگر در پاره‌ای از موارد برای استیفای حقوقشان صدایشان را هم بلند کرده باشند.
روایت بروجردی از دهمین گزارش آژانس انرژی اتمی درباره اجرای برجام توسط ایران
روایت بروجردی از دهمین گزارش آژانس انرژی اتمی درباره اجرای برجام توسط ایران - تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دهمین گزارش آژانس انرژی اتمی درباره اجرای برجام توسط ایران را روایت و اظهار کرد: گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نشان داد جمهوری اسلامی به تعهدات خود در عرصه بین‌المللی پایبند است.
فردا؛ جلسه فوق العاده شورای نگهبان برای بررسی لایحه بودجه ۹۷
فردا؛ جلسه فوق العاده شورای نگهبان برای بررسی لایحه بودجه ۹۷ - سخنگوی شورای نگهبان از تشکیل جلسه فوق العاده شورای نگهبان برای بررسی لایحه بودجه در روز یکشنبه (فردا) خبر داد.
تولید یک رادیوداروی درمانی جدید در سازمان انرژی اتمی ایران
تولید یک رادیوداروی درمانی جدید در سازمان انرژی اتمی ایران - متخصصان کشورمان در سازمان انرژی اتمی ایران موفق به تولید یک رادیوداروی درمانی جدید شدند.
روز صفر در انتظار خاورمیانه
روز صفر در انتظار خاورمیانه - بحران خشکسالی و افت آب سدها روز صفر در انتظار خاورمیانه«روز صفر»، روزی است که به عنوان روز تمام شدن ذخیره آبی کیپ‌تاون نام‌گذاری شده است. حالا این روز از همیشه به کیپ‌تاون نزدیک‌تر است.
پیام تبریک روحانی به رئیس جمهور بنگلادش
پیام تبریک روحانی به رئیس جمهور بنگلادش - رئیس جمهور در پیامی به محمد عبدالحمید، انتصاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهوری مردم بنگلادش را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد روابط دو کشور در همه زمینه و در راستای منافع مشترک ، بیش از پیش گسترش یابد.
ضرغامی: در دوره‌های اخیر انتخابات، اصلاح‌طلبان خیلی بهتر از اصولگرایان مهندسی کردند؛ عاقلانه، مسئولانه و با تدبیر!
ضرغامی: در دوره‌های اخیر انتخابات، اصلاح‌طلبان خیلی بهتر از اصولگرایان مهندسی کردند؛ عاقلانه، مسئولانه و با تدبیر! - اینکه بعضی‌ها پشت درب‌های بسته، نحوه رسیدن به اهداف‌شان را مهندسی می‌کنند مسأله تازه‌ای نیست. مربوط به یک جناح خاص هم نیست. مهم آن است که عملکرد نهادهای مسئول دولتی و حاکمیتی تا چه اندازه می‌تواند سلامت انتخابات را از این نظر زیر سؤال ببرد.
روش تهیه‌ی مرغ و نخود سبز برای دیابتی‌ها
این غذا، به دلیل دارا بودن فیبر، قند خون را به آرامی بالا می‌برد، از این رو برای بیماران دیابتی بسیار مفید است.