یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ / Sunday, 17 February, 2019

آخرین اخبار سرویس سیاست

ظریف: آمریکا هرگز با این واقعیت کنار نیامد که ایران از حق تعیین سرنوشت خود استفاده کند
ظریف: آمریکا هرگز با این واقعیت کنار نیامد که ایران از حق تعیین سرنوشت خود استفاده کند - شفقنا- وزیر امور خارجه کشورمان ظهر روز یکشنبه در کنفرانس امنیتی مونیخ سخنرانی کرد .  محمد جواد ظریف که از روز جمعه برای شرکت در اجلاس امنیتی مونیخ به آلمان سفر کرده است، ظهر روز یکشنبه در این کنفرانس سخنرانی...
بازتاب سخنان امروز رئیس‌جمهور در رسانه‌های بین‌المللی
بازتاب سخنان امروز رئیس‌جمهور در رسانه‌های بین‌المللی - ایلنا: سخنان امروز رئیس‌جمهور در میان جمع مردم بندر لنگه مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی قرار گرفت.
ساز و کار تسویه بدهی دولت به اشخاص حقیقی، حقوقی و تعاونی‌ها مشخص شد
ساز و کار تسویه بدهی دولت به اشخاص حقیقی، حقوقی و تعاونی‌ها مشخص شد - ایلنا: در بررسی جزئیات لایحه بودجه با تصویب بندالحاقی ۵ تبصره یک لایحه بودجه ۹۸ به دولت اجازه داده می‌شود پس از کسر سهم صندوق توسعه ملی تا مبلغ چهل هزار میلیارد…
اختلاف‌نظر با ایران باید از طریق مذاکره حل شود
اختلاف‌نظر با ایران باید از طریق مذاکره حل شود - ایلنا: وزیر خارجه قطر در کنفرانس امنیتی مونیخ تأکید کرد که کشورش مانع هیچ تلاشی برای حل بحران با سه کشور حوزه خلیج‌فارس نبوده و حل مسأله فلسطین شرط رابطه و سازش با…
اختصاصی: ویژگی‌های زیردریایی پیشرفته فاتح + جزئیات
اختصاصی: ویژگی‌های زیردریایی پیشرفته فاتح + جزئیات - ویژگی‌های زیردریایی بومی و پیشرفته فاتح که امروز رسما به ناوگان جنوب نداجا پیوست، منتشر شد.
پایان انحصار شورای نگهبان در تعیین اعضای هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات
پایان انحصار شورای نگهبان در تعیین اعضای هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات - تهران-ایرناپلاس- بر اساس لایحه جامع انتخابات که هشت بهمن‌ماه امسال از سوی دولت، تقدیم مجلس شورای اسلامی شد، ترکیب هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات‌های ریاست‌جمهوری و مجلس شورای اسلامی تغییر کرده است. در صورت تصویب نهایی و تبدیل این لایحه به قانون، انتخاب اعضای هیأت مرکزی نظارت، از انحصار شورای نگهبان خارج خواهد شد.
بررسی رقم عیدی ۹۸ کارگران؛ سربلند در عدد، شرمنده در عمل
بررسی رقم عیدی ۹۸ کارگران؛ سربلند در عدد، شرمنده در عمل - کارگران امسال حداقل دو میلیون و ۲۲۲ هزار تومان عیدی می‌گیرند و با آن می‌توانند ۳۲ کیلوگرم گوشت قرمز و ۱۴۲ کیلوگرم برنج بخرند. ۱۰ سال پیش آنها یک پنجم این...
جزئیات احکام برخی متهمان دادگاه‌های ویژه مفاسد اقتصادی + اسامی
جزئیات احکام برخی متهمان دادگاه‌های ویژه مفاسد اقتصادی + اسامی - ایلنا: سخنگوی قوه قضاییه جزئیات احکام برخی متهمان دادگاه‌های ویژه مفاسد اقتصادی را اعلام کرد.
اعزام هیئتی از پاکستان به ایران برای بررسی حادثه زاهدان
اعزام هیئتی از پاکستان به ایران برای بررسی حادثه زاهدان - ایلنا: وزیر امور خارجه پاکستان با بیان اینکه یک هیئت تخصصی امروز برای گفتگو با مقامات ذیربط به ایران اعزام خواهند شدف گفت: پاکستان آماده هرگونه همکاری برای بررسی…
ورود دادستانی به ماجرای اتهامات حسن عباسی علیه روسای جمهور و مجلس
ورود دادستانی به ماجرای اتهامات حسن عباسی علیه روسای جمهور و مجلس - ایلنا: سخنگوی قوه قضاییه از ورود دادستانی به مضوع اتهامات حسن عباسی علیه روسای قوای مجریه و مقننه خبر داد.
پایانی تلخ برای تصمیمات یک شبه دولت؛ بیش از 4500 خودروی قاچاق از انبارهای گمرک به انبارهای سازمان اموال تملیکی منتقل خواهند شد؟
پایانی تلخ برای تصمیمات یک شبه دولت؛ بیش از 4500 خودروی قاچاق از انبارهای گمرک به انبارهای سازمان اموال تملیکی منتقل خواهند شد؟ - هفته گذشته بود که مرکز مبارزه با جرائم سازمان یافته گمرکی ایران در بخشنامه‌ای به گمرکات سراسر کشور اعلام نمود که خودرو‌های در گمرک مانده با ثبت سفارش جعلی باید تحت عنوان «کالای قاچاق» و نه «کالای متروکه» به سازمان املاک تملیکی تحویل داده شوند. رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی طی مصاحبه‌ای با تابناک اقتصادی گفت: هنوز نحوه برخورد با این خودرو‌ها مشخص نیست و چیزی به ما اعلام نشده است.
#از_تسنیم_بپرسید: آیا نمایندگان می‌توانند رئیس‌جمهور را استیضاح کنند
#از_تسنیم_بپرسید: آیا نمایندگان می‌توانند رئیس‌جمهور را استیضاح کنند - برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی می‌گویند که در اعتراض به آنچه " عدم توان مدیریتی رئیس‌جمهور روحانی" و " وضعیت نابسامان اقتصادی" خوانده‌اند، طرح عدم کفایت سیاسی رئیس‌جمهور را تنظیم کرده‌اند.
جزئیات نشست فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی درباره حمله تروریستی زاهدان
جزئیات نشست فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی درباره حمله تروریستی زاهدان - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.
نحوه تسویه بدهی‌های دولت مشخص شد/ دولت به بدهکاران نفت می‌دهد
نحوه تسویه بدهی‌های دولت مشخص شد/ دولت به بدهکاران نفت می‌دهد - نمایندگان مجلس به دولت اجازه دادند تامبلغ چهارصد هزار میلیارد ریال از خالص بدهی‌های خود به اشخاص حقیقی، حقوقی را از محل تحویل نفت به این اشخاص براساس قیمت بورس تسویه کند.
توسعه و تجهیز ناوگان دریایی نیروهای مسلح با قدرت پیگیری خواهد شد
توسعه و تجهیز ناوگان دریایی نیروهای مسلح با قدرت پیگیری خواهد شد -  وزیر دفاع گفت: برنامه های وزارت دفاع برای توسعه و تجهیز ناوگان نیروهای دریایی ارتش، سپاه و مرزبانی ناجا با قدرت پیگیری خواهد شد.
اعزام هیئتی از پاکستان به ایران برای بررسی حادثه زاهدان/ آماده مبارزه با تروریسم هستیم
اعزام هیئتی از پاکستان به ایران برای بررسی حادثه زاهدان/ آماده مبارزه با تروریسم هستیم - وزیر امور خارجه پاکستان با بیان اینکه یک هیئت تخصصی امروز برای گفتگو با مقامات ذیربط به ایران اعزام خواهند شدف گفت: پاکستان آماده هرگونه همکاری برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان است.
مجوز مجلس به دولت برای تسویه بدهی ها از محل تحویل نفت خام
مجوز مجلس به دولت برای تسویه بدهی ها از محل تحویل نفت خام - تهران-ایرنا-نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دولت را مجاز کردند تا مبلغ 400 هزار میلیارد ریال از خالص بدهی های قطعی خود به اشخاص حقیقی و حقوقی را از محل تحویل نفت خام به این اشخاص بر اساس قیمت بورس تسویه کند.
مخالفان پالرمو بلاتکلیف هستند
مخالفان پالرمو بلاتکلیف هستند - تهران-ایرنا-سخنگوی حزب اتحاد ملت درباره تبعات مخالفت ها با پیوستن ایران به FATF و لایحه پالرمو گفت: مخالفان پیوستن ایران به پالرمو و دیگر معاهدات نه دلایل روشنی در مخالفت خود ارایه می کنند و نه تبعات مخالفت خود را در صورت عدم پیوستن بر عهده می گیرند، به نوعی در بلاتکلیفی به سر می برند.
احضار سفیر پاکستان به وزارت امور خارجه ایران
احضار سفیر پاکستان به وزارت امور خارجه ایران - شفقنا- سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد: سفیر پاکستان در تهران به وزارت امور خارجه احضار شد. بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه با اعلام خبر فوق گفت: در پی حادثه تروریستی ۲۴ بهمن ماه در جاده خاش _ زاهدان...
روحانی: برخی از همسایگان متاسفانه راه اشتباه را انتخاب کرده اند/ اجازه نمی دهیم مزدورانی که مرزداران ما را به شهادت رساندند، فرار کنند
روحانی: برخی از همسایگان متاسفانه راه اشتباه را انتخاب کرده اند/ اجازه نمی دهیم مزدورانی که مرزداران ما را به شهادت رساندند، فرار کنند - شفقنا- رییس جمهور با بیان اینکه ایران عزیز و قدرتمند همواره برای منطقه امنیت آفرین بوده است، تاکید کرد: مسلمانان باید متحد باشند و با ایجاد روابط دوستانه و برادرانه، امنیت منطقه را حفظ کنند و انقلاب ما انقلاب...
توسعه و تجهیز ناوگان دریایی نیروهای مسلح را با قدرت پیگیری می‌کنیم
توسعه و تجهیز ناوگان دریایی نیروهای مسلح را با قدرت پیگیری می‌کنیم - ایلنا: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: برنامه‌های وزارت دفاع برای توسعه و تجهیز ناوگان نیروهای دریایی ارتش، سپاه، و مرزبانی ناجا با قدرت پیگیری خواهد شد.
قدردانی سپاه از ملت ایران برای حضور در تشییع پیکر شهدای جنایت تروریستی زاهدان
قدردانی سپاه از ملت ایران برای حضور در تشییع پیکر شهدای جنایت تروریستی زاهدان - ایلنا: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی با قدردانی از حضور حماسی ملت در تشییع باشکوه پیکر مطهر شهدای جنایت تروریستی سیستان و بلوچستان بر عزم و اراده خود در صیانت…
دولت در بازارچه‌های مرزی، حامل‌های انرژی را به قیمت کشورهای همجوار یا به قیمت بورس انرژی عرضه می‌کند
دولت در بازارچه‌های مرزی، حامل‌های انرژی را به قیمت کشورهای همجوار یا به قیمت بورس انرژی عرضه می‌کند - ایلنا: نمایندگان مجلس امروز در صحن علنی مجلس دولت را مکلف کردند در مناطق و بازارچه‌های مرزی حامل‌های انرژی را جهت صادرات به قیمت کشورهای همجوار عرضه کنند
جلسه بعداز ظهر مجلس برای بررسی جزئیات لایحه بودجه آغاز شد
جلسه بعداز ظهر مجلس برای بررسی جزئیات لایحه بودجه آغاز شد - ایلنا: جلسه علنی عصر امروز مجلس به ریاست علی لاریجانی برای بررسی جزئیات لایحه بودجه دقایقی پیش آغاز شد.
هیئت پاکستانی برای گفت و گو درباره حادثه تروریستی به ایران می آید
هیئت پاکستانی برای گفت و گو درباره حادثه تروریستی به ایران می آید - تهران-ایرنا-«شاه محمود قریشی» وزیر خارجه پاکستان دقایقی پیش در تماس تلفنی با محمد جواد ظریف از اعزام یک هیئت تخصصی برای گفت و گو با مقامات کشورمان درباره حادثه تروریستی اخیر خبر داد.
اجازه نمی دهیم رویای دشمنان آرامش جامعه را خدشه دار کند
اجازه نمی دهیم رویای دشمنان آرامش جامعه را خدشه دار کند - تهران- ایرنا- سپاه پاسداران در پیامی بر عزم خود در صیانت از سپر امنیت، شرف و حیثیت مردم ایران اسلامی تاکید و اعلام کرد: اجازه نمی دهیم رویای باطل و تعبیرناشدنی دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی و حامیان تروریست های تکفیری آرامش جامعه را خدشه دار و به مخاطره اندازد.
انتظار ایران اراده سیاسی قوی تر پاکستان برای مقابله با تروریست ها است
انتظار ایران اراده سیاسی قوی تر پاکستان برای مقابله با تروریست ها است - تهران-ایرنا-سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: انتظار ما اراده سیاسی قوی تر برای عدم استفاده از خاک پاکستان از سوی گروه های تروریستی برای ضربه زدن به ایران است.
وزیر دفاع: تجهیز ناوگان دریایی پیگیری می شود
وزیر دفاع: تجهیز ناوگان دریایی پیگیری می شود - تهران- ایرنا- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: برنامه های این وزارتخانه برای توسعه و تجهیز ناوگان نیروهای دریایی ارتش، سپاه، و مرزبانی ناجا با قدرت پیگیری می شود.
وزیر خارجه پاکستان: آماده مبارزه مشترک با گروه‌های تروریستی هستیم
وزیر خارجه پاکستان: آماده مبارزه مشترک با گروه‌های تروریستی هستیم - شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان دقایقی پیش در تماس تلفنی با ظریف ضمن ابراز هم‌دردی، تسلیت و محکوم کردن شدید حادثه تروریستی اخیر، تاکید کرد پاکستان آماده مبارزه مشترک با گروه‌های تروریستی است.